Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ... - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-22, 10:10   #421
Magda77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 257
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Szafa z Salsy do najmocniejszych nie należy, no ale w końcu służy do przechowywania ubrań. Czasami się zdarza, że jeśli szafa jest przeładowana ma się wrażenie, że drzwiczki się rozregulowały - obcierają, nie domykają się itp (oczywiście, jeżeli po zmontowaniu - pusta- była poziomowana i drzwi wyregulowano).
Magda77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 10:50   #422
aram55
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 277
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Dziękuję Ci za odpowiedź. Trochę się boję co to będzie ale już zamówiłam
Ciekawe, jak salsa sprawuje się u innych?
aram55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 16:38   #423
Lenka1000
Rozeznanie
 
Avatar Lenka1000
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 834
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Chciałabym kupić do sypialni głęboką solidną szafę, komódkę i wygodne stabilne łóżko. Który z zestawów polecacie?
Lenka1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 10:00   #424
wojtek23k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Moja szafa wydawała się OK, aż do przeprowadzki. Gdy przyszło ją rozmontować to okazało się że drugi raz już nie da się jej złożyć. Tzn udało się ją ponownie zmontować, ale zaczęła się kiwać była bardzo niestabilna, trzeba było wstawiać wzmacniające konstrukcje listwy.
__________________
Dieta proteinowa
wojtek23k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 10:22   #425
aram55
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 277
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez wojtek23k Pokaż wiadomość
Moja szafa wydawała się OK, aż do przeprowadzki. Gdy przyszło ją rozmontować to okazało się że drugi raz już nie da się jej złożyć. Tzn udało się ją ponownie zmontować, ale zaczęła się kiwać była bardzo niestabilna, trzeba było wstawiać wzmacniające konstrukcje listwy.
Możesz napisać jaka to była szafa? Tzn z jakiej kolekcji.
aram55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 06:43   #426
mikidziuba
Wtajemniczenie
 
Avatar mikidziuba
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 313
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

witam chciałabym kupić sypialnię z systemu LARGO CLASSIC, powiedzcie jaką macie opinię o tych meblach
__________________
mikidziuba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 08:16   #427
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez mikidziuba Pokaż wiadomość
witam chciałabym kupić sypialnię z systemu LARGO CLASSIC, powiedzcie jaką macie opinię o tych meblach
a może wkleisz zdjęcia? Ja zamówiłam Largo Classic do salonu i dzisiaj mam je odebrać.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-26, 09:17   #428
wojtek23k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez aram55 Pokaż wiadomość
Możesz napisać jaka to była szafa? Tzn z jakiej kolekcji.
Nie pamiętam nazwy kolekcji bo to było już jakiś czas temu. To była duża szafa składająca się jakby z trzech sekcji z drzwiami przesuwnymi.
__________________
Dieta proteinowa
wojtek23k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 09:19   #429
aram55
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 277
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez wojtek23k Pokaż wiadomość
Nie pamiętam nazwy kolekcji bo to było już jakiś czas temu. To była duża szafa składająca się jakby z trzech sekcji z drzwiami przesuwnymi.
Dzięki Wojtku
aram55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 14:58   #430
przeeemek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Z meblami już tak jest. Najlepsze są przy pierwszym złożeniu. Każde rozkręcanie i składanie od nowa sprawia, że śruby nie trzymają już tak samo. Otwory sie powiększają, śruby luźniej wchodzą itp. Nie ma co się dziwić.
przeeemek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 22:40   #431
aram55
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 277
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Izumi napisała na 9 str.:
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Clipper - Fronty MDF, reszta płyta wiórowa + okleina papierowa + folia finish Salsa - Ramka MDF, reszta płyta wiórowa + okleina papierowa + folia finish. Syriusz - Płyta wiórowa + okleina papierowa + folia finish, nóżki MDF
Retro - Ramki i zwieńczenia MDF, reszta płyta wiórowa + okleina papierowa + folia finish
------------------------------------------------------------------------------------------------
Słyszałam, że clipper jest w zasadzie taki sam jak salsa, a z opisu wynika, że się różnią
Syriusz nie ma MDFu a jest ponoć lepszy od niektórych zestawów
No i porównując retro i clippera wydawać by sie mogło, ze clipper jest solidniejszy.
Czyżby to była prawda???

Już sama nie wiem jak to jest naprawdę.
Moze Izumi wytłumaczy to jakoś, bo mam w tej chwili mętlik w głowie.
A co na to Magda77?

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Lupetita Pokaż wiadomość
Dziewczyny, oto mój pokój umeblowany meblami z zestawu clipper, kiedyś jeszcze wymienie fotele i kanape. Namyślałam się które elementy ze sobą zestawić, jaki dywan będzie pasował do tego... i wkoncu sie udało
Napisz może jak się Twoje meble sprawują. Jestem bardzo ciekawa bo zamówiłam salsę a to ponoć to samo prawie.
Były jakieś problemy z montażem?
No i chciałabym wiedzieć, czy jesteś z nich zadowolona, czy ta półka wisząca jest dość wytrzymała, a co z pakownością w szafkach i szufladach.
Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź
aram55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-27, 12:26   #432
przeeemek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Czy mógłby mi ktoś doradzić w wyborze materaca do łóżka. Cena jaką mogę wydać to około 800zł ale też nie chciałbym kupować czegoś drogiego jeśli można to samo taniej.

W tej cenie w BRW dostępne są materace (160) z serii Ivory i COCO.

Który wybrać, czy są dobre i jak juz to brac climatic czy hygienic?
przeeemek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 14:07   #433
wojtek23k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez przeeemek Pokaż wiadomość
Z meblami już tak jest. Najlepsze są przy pierwszym złożeniu. Każde rozkręcanie i składanie od nowa sprawia, że śruby nie trzymają już tak samo. Otwory sie powiększają, śruby luźniej wchodzą itp. Nie ma co się dziwić.
Na pewno masz rację, ale z drugiej strony szafa którą kupiłem w Ikei wytrzymała już trzy przeprowadzki i nadal stoi mocno i stabilnie w przedpokoju.
__________________
Dieta proteinowa
wojtek23k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 19:04   #434
aram55
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 277
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Magda77, jesteś online, odezwij się, potrzebujemy Twojej pomocy
aram55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 13:02   #435
Magda77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 257
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Aram55 Co do clippera i retro - wg mnie retro jest solidniejsze. Płyta płycie nie równa. Clipper ma fronty z MDF-u ale korspus z cienkiej płyty. Retro jest z grubszej płyty. Poza tym starsze systemy BRW są dużo lepszej jakości niż nowsze, na których produkcji się oszczędza - takie jest moje zdanie.

Przeeemek jeśli chodzi o materace BRW - nie są złe. I Coco i Ivory to materace ze sprężynami kieszeniowymi, 7-strefowe. Coco z jednej strony tylko ma płytę lateksową i kokos. W związku z tym w tym przypadku pokrowiec Climatic nie ma większego sensu. Climatic to pokrowiec letnio-zimowy. Po stronie letniej podbity bawełną po stronie zimowej owczą wełną. Na stronie lateksowej śpi się bardziej komfortowo, ale w związku z pokrowcem letnio-zimowym trzeba go co pół roku odwrócić na drugą stronę - troszkę twardszą piankową (mniej elastyczną niż lateks) - czyli przez pół roku śpi się mniej komfortowo. Chociaż generalnie każdy materac powinno się odwracać na drugą stronę. Ja polecam pokrowiec Hygienic - można go zdjąc i wyprać. No i na upartego można cały czas spać na jednej stronie materaca
Natomiast Ivory z obu stron ma piankę. I tu również do wyboru są dwa pokrowce.
Więcej na temat materacy znajdziesz w wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=224010

Edytowane przez Magda77
Czas edycji: 2009-02-28 o 19:10
Magda77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 16:25   #436
aram55
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 277
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Magda77 nie o to mi chodziło Ja wiem, że retro jest lepszy od clippera.
Chciałam, zebyś się odniosła do tego, co napisała Izumi. Wg niej clipper i salsa się róznią jakością a z tego co ja wiem to są takie same. Tam jest wiele niejasności i chyba błędnych informacji. Napisała np., że syriusz jest z płyty wiórowej, a salsa ma dodatkowo ramki z MDF.I właśnie z tej informacji by wyniało, ze np. salsa jest lepsza od syriusza - no i tu też mam watpliwości. Chciałabym, żeby ktoś ewentualnie zweryfikował informacje podane przez Izumi na str 9.
Ja wiem, że chciała nam wszystkim pomóc, ale czy ona się nie myli?
Czy inf. podane przez nią są prawdziwe?
Bardzo Cię proszę, żebyś to przeanalizowała. Myślę, że innym też przydadzą się pradziwe informacje.
Pozdrawiam
aram55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 19:08   #437
Magda77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 257
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Izumi podała informacje techniczne (ogólnie rzecz biorąc) dotyczące mebli BRW.
Wszystko się zgadza. Clipper i Salsa mają te same korpusy. Dosłownie. Różnią się tylko frontami. Clipper ma fronty z MDF-u, a Salsa z płyty, a tylko ramki z MDF-u.
Natomiast Syriusz ma fronty z płyty, ale solidniejsze korpusy niż Salsa i Clipper, dodatkowo wzmocnione brzegiem z MDF-u (zerknij na jakieś zdjęcie Syriusza). I grubsze blaty!

Aram55 nie martw się na zapas. Zamówiłaś Salsę, więc ciesz się, że będziesz miała meble "z klimatem" - jak ja to mówię. A poza tym z doświadczenia wiem, że niedbali klienci potrafią zrujnować nawet najmocniejszy system w dwa lata. A porządni nawet lichego Tip Topa użytkują latami.
Magda77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 19:50   #438
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Magdo77, ja poszukuję mebli w kolorze wenge, które z BRW występujące w tym kolorze są najlepsze jakościowo? Zależy mi na w miarę nowoczesnym stylu.

Czy coś oprócz BRW mogłabyś polecić? Przeglądałam jeszcze Mazurskie Meble oraz Bydgoską Fabrykę Mebli (niestety za droga dla mnie). Mam niestety wrażenie, że wyboru za bardzo nie ma :/
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 20:22   #439
aram55
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 277
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez Magda77 Pokaż wiadomość
Izumi podała informacje techniczne (ogólnie rzecz biorąc) dotyczące mebli BRW.
Wszystko się zgadza. Clipper i Salsa mają te same korpusy. Dosłownie. Różnią się tylko frontami. Clipper ma fronty z MDF-u, a Salsa z płyty, a tylko ramki z MDF-u.
Natomiast Syriusz ma fronty z płyty, ale solidniejsze korpusy niż Salsa i Clipper, dodatkowo wzmocnione brzegiem z MDF-u (zerknij na jakieś zdjęcie Syriusza). I grubsze blaty!

Aram55 nie martw się na zapas. Zamówiłaś Salsę, więc ciesz się, że będziesz miała meble "z klimatem" - jak ja to mówię. A poza tym z doświadczenia wiem, że niedbali klienci potrafią zrujnować nawet najmocniejszy system w dwa lata. A porządni nawet lichego Tip Topa użytkują latami.
Magda77, baaaaaaaaaardzo Ci dziękuję za cierpliwość
Ja rzeczywiście źle przeczytałam o salsie i clipperze. Przepraszam, że jestem taka upierdliwa, ale dopóki nie bedę miała mebli w domu, to myślenie o nich mnie wykończy i przy okazji zamęczę innych. Pewnie ktoś powie, że za 2 lata kupię sobie nowe......... W tym sęk, ze nie stać mnie na częste zmiany mebli i chyba dlatego tak się denerwuję. Mam nadzieję, ze mnie rozumiesz
aram55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-01, 08:18   #440
Magda77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 257
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Aram55 czekam na zdjęcia Twoich mebli!

ANKA20 najsolidniejszy jest chyba Doors. Largo też cieszy się powodzeniem, ale głównie z frontami dąb czesany. No i najnowszy system Creatio - nowoczesność, prostota w formie i kolorze!
Z innych mebli ciekawe wzornictwo ma też szynaka meble http://www.szynaka.pl/
Najpopularniejszy jest Genesis - mimo, że nie w kolorze wenge. Poza tym chyba jeszcze Lima - którą wcześniej produkowały Mazurskie Meble.
Magda77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 09:11   #441
aram55
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 277
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Na pewno wkleję
Ale to jeszcze potrwa, meble będą w połowie marca dopiero.
Tak długo wybierałam, przebierałam, a teraz mam wątpliwości. Moze inne byłyby lepsze.................? Ale już i tak za późno na rozmyślanie
Raz kozie śmierć!
Będzie mi jeszcze potrzebny jakiś malutki stolik w kolorze ciemnym /jak blaty i boki salsy/. Nie moge nic dopasować. Ale to nie jest pilne, chociaz byłoby miło mieć od razu wszystko skompletowane.
PS. Fajnie by było, gdyby firma BRW miała dokładne opisy każdego systemu, ludzie wiedzieliby co kupują.
aram55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 12:17   #442
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez Magda77 Pokaż wiadomość
Aram55 czekam na zdjęcia Twoich mebli!

ANKA20 najsolidniejszy jest chyba Doors. Largo też cieszy się powodzeniem, ale głównie z frontami dąb czesany. No i najnowszy system Creatio - nowoczesność, prostota w formie i kolorze!
Z innych mebli ciekawe wzornictwo ma też szynaka meble http://www.szynaka.pl/
Najpopularniejszy jest Genesis - mimo, że nie w kolorze wenge. Poza tym chyba jeszcze Lima - którą wcześniej produkowały Mazurskie Meble.
Wielkie dzięki interesuje mnie jeszcze Largo z przodem Heban Makassar - pasuje mi jak ulał do kolorystyki jednego z pokojów. Masz jakieś informacje na temat tego frontu? Kiedyś pisałaś również coś o fornirowaniu powierzchni, czy możliwe jest to w przypadku każdego systemu oraz o ile podwyższa to cenę?

Pozdr jesteś niezastąpiona w tym wątku
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 15:03   #443
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

ja mam od soboty poskładane swoje mebelki- Largo Classic. Wyglądają naprawde rewelacyjnie!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1893w.jpg (63,7 KB, 210 załadowań)
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 15:11   #444
aram55
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 277
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Bardzo ładnie wyglądają, tylko coś mi nie pauje na komodzie........kwiatek?
aram55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 15:12   #445
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez aram55 Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie wyglądają, tylko coś mi nie pauje na komodzie........kwiatek?
hmm... czemu myślisz, ze nie pasuje?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 15:43   #446
aram55
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 277
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Jeśli mnie oczy nie mylą to ramka i budzik sa w starym stylu, a ta doniczka jakoś mi nie pasuje do nich. Może sie mylę, na pewno ktoś jeszcze się wypowie.

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Może to na zdjęciu tylko tak wygląda, ale pomyśl czy by czegos nie zmienić na tej komodzie.
aram55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 15:44   #447
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez aram55 Pokaż wiadomość
Jeśli mnie oczy nie mylą to ramka i budzik sa w starym stylu, a ta doniczka jakoś mi nie pasuje do nich. Może sie mylę, na pewno ktoś jeszcze się wypowie.
ja nie twierdze, że to napewno pasuje. Może miałybyście propozycje, co mogłabym tam postawić zamiast tego kwiatka?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 15:57   #448
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
ja nie twierdze, że to napewno pasuje. Może miałybyście propozycje, co mogłabym tam postawić zamiast tego kwiatka?
Zgodzę się z aramem, budzik i ramka ok, ale kwiatek nie bardzo. Taka doniczka pasuje do jasnego wnętrza i bardzo jasnych mebli. To tylko moja opinia, jeżeli ci się podoba to zostaw ewentualnie zmień doniczkę i tyle.

Fajnie, że wkleiłaś zdjęcia zestawu.

Edit: fajnie wyglądałaby lampka stołowa, taka z niewielkim abażurem. Pamiętaj, że to klasyczne meble i raczej takie dodatki wybieraj
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont

Edytowane przez ANKA20
Czas edycji: 2009-03-01 o 16:09
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 16:23   #449
aram55
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 277
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Ja bym chyba postawiła zamiast kwiatka jakiś wyższy dzban, flakon...-coś bardziej starego, jakąś 'skorupę". A przede wszystkim nie pasuje mi ta sztuczna gałązka.

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Kolor doniczki może być, tylko w innym stylu.

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

albo jakiś element nowoczesnej ceramiki, ale zdecydowanie wyższy od obecnej doniczki.

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

Madzia, wydaje mi się, ze to coś, co mi nie pasuje, to może być jenakowa wysokość doniczki i ramki. Pokombinuj trochę.
Pomyśl o naturalnej roslince np. ususzonej, jest duży wybór róznych gałazek itp.
aram55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 17:12   #450
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Black Red White - opinie o meblach, dodatkach ...

Dziewczyny, to ja mam jeszcze pytanie z innej beczki (z góry przepraszam za off- topa) Moim zdaniem moja kanapa wygląda dosyć kiczowato i tandetnie zwłaszcza w sąsiedztwie z tymi meblami. Chciałabym dokupić do niej jakies dwie poduszki, aby choć troche dodały jej uroku(czyli chciałabym obecne poduszki zosatwić a jdynie dwie małe dodać). Kanapa jest w kolorze zgaszonej czerwieni z beżowymi wstawkami. Poduszki z jednej strony sa w kolorze beżu, z drugiej w kolorze kanapy czyli zgaszonej czerwieni (Na zdjęciu widać strone beżową.)Niestety nie posiadam aktualnych zdjęć kanapy, dlatego chcialam dodać, że nie mam już tych rzeczy widocznych na zdjęciu czyli dywanu, stolika, lampy itp. . Wklejam również moje dwie propozycje poduszek z Jyska w kolorze kremowym i khaki (cokolwiek to znaczy).http://jysk.pl/210/211/213/4884400/a/catalog Co o nich myślicie?
Oraz nie wiem czy powiesić nad łózko ten obrazek widoczny na zdjęciu? Może pomożecie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1893w.jpg (63,7 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_3661.jpg (156,0 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 42.jpg (18,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 422.jpg (30,5 KB, 14 załadowań)

Edytowane przez madzia.a
Czas edycji: 2009-03-01 o 17:15
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-02 11:39:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:28.