Rozne pokoje, rozne style... czy warto ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-09, 14:40   #1
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Question

Rozne pokoje, rozne style... czy warto ?


Jesli sie ma kilka pokoji, to mozna miec kazdy w innym stylu, lub w innym kolorze. Ale czy warto ?

Takie osoby jak ja nie moga sie zdecydowac na jeden kolor czy styl. Ten ladny i ten, wiec z czego zrezygnowac ? A wiec moze jeden pokuj na zielono, drugi na pomaranczowo... lub jeden w stylu Indyjskim, drugi w Japonskim, itd...

Ale czy to praktyczne ? Co jesli bede chciala przesunac cos z jednego pokoju do drugiego, przeciez nie bedzie pasowalo !

Czy ktoras tak urzadzila swoje mieszkanie ? Prosza o rady, wrazenia, pomysly...
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 16:38   #2
igusia13
Wtajemniczenie
 
Avatar igusia13
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 476
Dot.: Rozne pokoje, rozne style... czy warto ?

Cytat:
Napisane przez eternalvoyageur Pokaż wiadomość
Jesli sie ma kilka pokoji, to mozna miec kazdy w innym stylu, lub w innym kolorze. Ale czy warto ?

Takie osoby jak ja nie moga sie zdecydowac na jeden kolor czy styl. Ten ladny i ten, wiec z czego zrezygnowac ? A wiec moze jeden pokuj na zielono, drugi na pomaranczowo... lub jeden w stylu Indyjskim, drugi w Japonskim, itd...

Ale czy to praktyczne ? Co jesli bede chciala przesunac cos z jednego pokoju do drugiego, przeciez nie bedzie pasowalo !

Czy ktoras tak urzadzila swoje mieszkanie ? Prosza o rady, wrazenia, pomysly...
WitaM ja tez mam ten problem dlatego czytam te forum ale robię tylko te rzeczy które mi się podobają . Mój pokój jest żółto niebiesko zielony i tyle . są to moje ulubione kolory dlatego je mam . pozdrawiam
igusia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 17:55   #3
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Rozne pokoje, rozne style... czy warto ?

Zawsze mozesz pójśc w kierunku modnego obecnie eklektyzmu, czyli łączenia różnych stylów w jednym pomieszczeniu, ale trzeba to zdecydowanie robic z głową.
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 17:57   #4
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: Rozne pokoje, rozne style... czy warto ?

Cytat:
Napisane przez eternalvoyageur Pokaż wiadomość
Jesli sie ma kilka pokoji, to mozna miec kazdy w innym stylu, lub w innym kolorze. Ale czy warto ?

Takie osoby jak ja nie moga sie zdecydowac na jeden kolor czy styl. Ten ladny i ten, wiec z czego zrezygnowac ? A wiec moze jeden pokuj na zielono, drugi na pomaranczowo... lub jeden w stylu Indyjskim, drugi w Japonskim, itd...

Ale czy to praktyczne ? Co jesli bede chciala przesunac cos z jednego pokoju do drugiego, przeciez nie bedzie pasowalo !

Czy ktoras tak urzadzila swoje mieszkanie ? Prosza o rady, wrazenia, pomysly...
Czy warto? Najważniejsze żebyś się dobrze czuła i żeby ci się podobało. Ja osobiście nie wyobrażam sobie żeby można chcieć mieć jeden chiński a drugi indyjski a trzeci np. rustykalny równocześnie. Ale skoro tak lubisz- to czemu nie? Urządzanie pomieszczeń w danym stylu nie musi oznaczać że sztywno trzymasz się w japońskim pokoju "siedzenia na macie" a zamiast łózka kładziesz wałeczek pod głowę. Wystarczą dodatki wskazujące na zamiłowanie do danego klimatu - tu słonik i kadzidełka, przy pomarańczowych ścianach, tam chińskie znaki i czajniczek do parzenia herbaty w bieli i czarnym. A wszystko przy "normalnych" meblach ale podkreślone narzutą, poduszką itp.
Nie trzeba od razu popadać w skrajności Wtedy w razie czego łatwo dopasujesz dany mebel do nowego stylu.
Proponuję pobuszować po necie w poszukiwaniu inspiracji (np. forum gazety) - znajdziesz tam ciekawe rozwiązania.
Pozdrawiam
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:03.