Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność) - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-11-09, 13:05   #421
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Czy ja jojczę? Mówię o faktach i nie zawiera się w mojej wypowiedzi podejście emocjonalne. Z resztą ja jestem z tych pewnych siebie przeciętniaków. Nie uważam żebym nie mógł zdobyć 10/10. Tyle, że mnie np. kobiety szybko nudzą. Nawet te piękne i mądre. W ogóle ludzie są dla mnie nudni, przewidywalni, schematyczni.
Może to oznaki jakiejś chronicznej depresji czy coś. Nie wiem.
To wez Ty lepiej w zadne glebsze relacje nje wchodz, z takim podejsciem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 13:10   #422
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Owszem, każdy ma swój gust. Nie widzę w tym niczego dziwnego i nie sądzę, że to czcze gadanie. Zwłaszcza, że wygląd idzie w parze z chemią, czymś specyficznym, co akurat nam wpada w oko.

Tak, tak, OCZYWIŚCIE. I dlatego facet z kwadratową szczęką ma kolejki kobiet do siebie, a ten zwykły (ale bez deformacji) zagaduje setki i może jedna się zgodzi. Bardzo zróżnicowane te gusta! I nie mów, że porównuję skrajności, albowiem porównuję przystojnego z przeciętnym, a nie przystojnego z brzydkim. Śmiechu warte!
krewet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 13:11   #423
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Z resztą ja jestem z tych pewnych siebie przeciętniaków. Nie uważam żebym nie mógł zdobyć 10/10.
Uwazasz, czy zdobywasz? Bo to różnica.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 13:12   #424
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Krewet masz swój wątek to bądź laskaw tego nie rozwalac pisaniem o chadach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 13:13   #425
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Tutaj użytkowniczka napisała, że każda ma swój gust no to się odniosłem, chyba nic w tym złego?
krewet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 13:13   #426
holgath
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 559
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87318046]Ja pisalam, ze tak jest na portalach randkowych. Logiczne, skoro do oceny ma sie tylko zdjecie i suche fakty.[/QUOTE]
Akurat kiedyś rozmawiałem z jedną dziewczyną i powiedziała, że kobieta, już po pierwszym oglądzie, wie czy z danym typem może "coś".
I to forum zdaje się to potwierdzać.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87318046]
No to mam nadzieje, ze faktycznie tak jest, bo niestety mam inne doswiadczenia.[/QUOTE]
Tak jest, ale przy szybkich podrywach nie jesteś w stanie tego wykorzystać. Wyrwanie faceta, przez nieatrakcyjną, na pierwszy rzut, jest możliwe, tylko wymaga więcej czasu.
Ja pewnie jestem jakimś skrajnym przypadkiem, ale jeżeli nie patologicznie roztyty hipopotam, lub obdarzona cerą syfilityczną jak powierzchnia Księżyca, to mi nie robi, czy super lacha tap madl, czy apetyczna kuleczka. Główne kryterium to jakaś błyskotliwość, inteligencja i przyjemność z rozmowy. Zauważone zalety, szybciej, czy wolniej, czynią kobietę przyjemną dla oka i dotyku.

Edytowane przez holgath
Czas edycji: 2019-11-09 o 13:26
holgath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 13:15   #427
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
Tak, tak, OCZYWIŚCIE. I dlatego facet z kwadratową szczęką ma kolejki kobiet do siebie, a ten zwykły (ale bez deformacji) zagaduje setki i może jedna się zgodzi. Bardzo zróżnicowane te gusta! I nie mów, że porównuję skrajności, albowiem porównuję przystojnego z przeciętnym, a nie przystojnego z brzydkim. Śmiechu warte!
Celestine mówi jak ma. Ja tez już podkreślałem, ze będąc w bottom 5 bliżej mi do klęski urodzaju kobiet niż do tego, ze mam jakiś moment w ostatnich czasach by nie mieć pod ręka, telefonem dziewczyny która jest chętna witać mnie w swoim łóżku.
I nie sadze bym był jakimś wyjątkiem. Mnie tylko zastanawia jak bardzo musza być oblegani faceci z top 5.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-09, 13:23   #428
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

[1=0f78e7ab4a87196fb8e6ee2 746a5f35dfd845f1c_5ee6abf 249ce5;87318084]To wez Ty lepiej w zadne glebsze relacje nje wchodz, z takim podejsciem [/QUOTE]
To akurat nie Twoja sprawa. Starałem się nie krzywdzić. Dlatego w pewnym momencie przekonywałem kobietę, że u niej też "się wypaliło". To prostsze niż się może wydawać.
Obecnie nie chcę wchodzić kolejny raz w ten schemat.
Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Uwazasz, czy zdobywasz? Bo to różnica.
Udawało mi się zdobyć. Dlatego uważam, że nadal by się udało.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 13:36   #429
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
To akurat nie Twoja sprawa. Starałem się nie krzywdzić. Dlatego w pewnym momencie przekonywałem kobietę, że u niej też "się wypaliło".
Wow, no to osiągnąłeś wyższy level. Zdradź, mistrzu jak to się robi.
Bo ja szczerze nie wiem.
U mnie albo to po prostu seks i udaje się tego trzymać i nie ma większych problemów by to kończyć, albo jest płacz i zgrzytanie zębami by potem molestować mnie na komunikatorach, przez telefon i przekonywać ze są tymi jedynymi w mym życiu.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 14:06   #430
Dary_losu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 99
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
Powiedz, co jest złego w białej, klasycznej koszuli, stylizujesz się na połączenie wsioka i wujka z wąsem
Rozumiem, że miałem być panem młodym nr 2 - biała koszula i najlepiej mucha ? Ty jak idziesz na wesele to też welon zakładasz i białą suknie do ziemi?
A może miałem jak ksiądz wystąpić w czarnej koszuli i w czarnej marynarce? Dla mnie to bezsens, wesele to nie pogrzeb czy matura albo egzamin na studiach.
Dary_losu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 14:07   #431
flyingcrows
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 439
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez Dary_losu Pokaż wiadomość
Rozumiem, że miałem być panem młodym nr 2 - biała koszula i najlepiej mucha ? Ty jak idziesz na wesele to też welon zakładasz i białą suknie do ziemi?

A może miałem jak ksiądz wystąpić w czarnej koszuli i w czarnej marynarce? Dla mnie to bezsens, wesele to nie pogrzeb czy matura albo egzamin na studiach.
Po prostu kolory są trudniejsze do wystylizowania i jeśli się na tym nie zna, to lepiej postawić na klasykę, zamiast robić z siebie błazna

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
flyingcrows jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-09, 14:24   #432
noqtore
Raczkowanie
 
Avatar noqtore
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 150
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Większość mężczyzn na weselach ma białe koszule. Krawat może być w kolorze.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
noqtore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 14:25   #433
Dary_losu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 99
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez flyingcrows Pokaż wiadomość
Po prostu kolory są trudniejsze do wystylizowania i jeśli się na tym nie zna, to lepiej postawić na klasykę, zamiast robić z siebie błazna

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
No wiesz błazna jak błazna, z butem też błazen i to rosyjski a jednak miałem sporo zapytań np. czy wolę skoro mam takiego buta partnerki które w szpilkach chodzą albo czy grałem gdzieś w teatrze, albo czy znalazłem już swojego Kopciuszka itd.
Mało tego sporo koleżanek na fb stwierdziło że świetna tajemnicza fotka, pełna niedomówień, więc nie wiem kto w końcu mówi prawdę.

Mam też kuzynki siostry i żadna nie negowała zdjęcia. Stwierdziły że fajnie wyszedłem i że ten but co prawda mógłby być ciekawszy ale fajny pomysł na randkowanie w sieci.

Z tak NEGATYWNYM odbiorem tej fotki praktycznie się nie spotkałem, serio.
Obojętnie czy pokazywałem kolegom, koleżankom, czy w pracy dla jaj szefowi, czy rodzeństwo, kuzynostwo czy na portalach.
Jeden kolega tylko złośliwie stwierdził że wygląda jak z kolekcji CCC wiosna/lato 2019

Edytowane przez Dary_losu
Czas edycji: 2019-11-09 o 14:28
Dary_losu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 14:29   #434
flyingcrows
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 439
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez Dary_losu Pokaż wiadomość
No wiesz błazna jak błazna, z butem też błazen i to rosyjski a jednak miałem sporo zapytań np. czy wolę skoro mam takiego buta partnerki które w szpilkach chodzą albo czy grałem gdzieś w teatrze, albo czy znalazłem już swojego Kopciuszka itd.
Mało tego sporo koleżanek na fb stwierdziło że świetna tajemnicza fotka, pełna niedomówień, więc nie wiem kto w końcu mówi prawdę.

Mam też kuzynki siostry i żadna nie negowała zdjęcia. Stwierdziły że fajnie wyszedłem i że ten but co prawda mógłby być ciekawszy ale fajny pomysł na randkowanie w sieci.
Może osoby, które są z Tobą blisko nie powiedzą ci nic tak szczerze, jak ludzie z neta. Albo podzielają twój gust. Nie wiem.

Ale to możesz się wtedy dalej ich porad słuchać, zamiast pytać tutaj

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
flyingcrows jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 14:33   #435
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Ta koszula na tym jednym zdjęciu to nawet źle na Tobie leży. Dwa, że na wesele naprawdę lepiej ubrać biala koszulę i krawat. Trzy, to zdjęcie z butem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 14:39   #436
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Autorze, to może poproś swoje koleżanki o pomoc przy profilu? Tak będzie prościej, one Cię znają, pomogą stworzyć coś pasującego do Ciebie, co w ich przekonaniu Ci pomoże.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 15:03   #437
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
I np chłop szuka sobie partnerki - do związku, do seksu, bez różnicy. Jak trafi mu się jedna, to jest na nią niejako skazany - jeśli sobie odpuści, to wciąż będzie sam. A może mu w tej jednej mnóstwo rzeczy nie pasować. Właśnie to jest problem, że jak jest MAŁO kobiet, to trzeba przymykać oko na rzeczy, na które w normalnych warunkach by się nie przymknęło.
Bzdura, współczynnik feminizacji na 2018 rok mówi, że w Polsce średnio na 100 mężczyzn przypada 107 kobiet. W miastach nawet 111 kobiet. Z wiekiem te dysproporcje pewnie się zwiększają, bo długość życia kobiet jest wciąż większa niż mężczyzn. Musisz sobie znaleźć inną wymówkę na to, że jesteś mimowolnym celibatariuszem niż zbyt mała ilość kobiet. Nie wiem, może zacznij atakować lesbijki, że ci psują rynek
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 15:03   #438
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Teraz kto ma rację, kuzynki czy wizażanki Wiadomo, że milej słuchać zapewnień, że wszystko jest okej, no ale jakby tak było, to raczej wątek by nie powstał
Zgadzam się z dziewczynami, masz styl kolesia z dyskoteki w 2007 roku. Fryzura podkreśla Ci zakola i nie jest twarzowa. Dobry stylista fryzur pilnie potrzebny, na pewno kogoś znajdziesz, skoro to duże miasto.
Dziewczyny wkleiły naprawdę fajne stylizacje dla młodych facetów. Nie wiem czemu się upierasz przy swoim biesiadnym stylu. To Cię postarza. Wyglądasz jak wujek Mietek, sorry. Jeśli nie umiesz bawić się modą, to najbezpieczniej właśnie iść w stonowane kolory i dość proste fasony, to zawsze się obroni i będzie dobrze wyglądało. Bardzo podobała mi się np stylizacja od Wizażanki z wypuszczoną koszulą w dyskretne wzorki, świetna.
Pomysł ze zdjęciem z próbówkami naprawdę fajny i skorzystałabym na Twoim miejscu, myślę że taki humor trafiłby do większej ilości ludzi niż ten pantofelek Jest niepokojące i dziwne moim zdaniem to zdjęcie.
Opisów już nie chce mi się komentować, skoro wszyscy uznali je za żenujące to chyba warto posłuchać? Musisz wziąć pewnie uwagi na klatę i się głupio nie zapierać, bo nic się w Twoim życiu nie zmieni.
brandie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 15:07   #439
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Tak, wszyscy na weselu są w kolorowych koszulach, opie, co ty tu nam próbujesz wcisnąć. Kolorowe koszule zostaw wujkom. Granatowe spodnie, brązowe dodatki i jesteś nornlany elegancki facet z 2019 a nie z 1999

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

No to bierz się za kuzynki, w Alabamie to całkiem normalne
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-09, 15:11   #440
Dary_losu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 99
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Dyskoteka 2007? serio? To chciałbym zobaczyć kogoś w takiej koszuli
https://www.youtube.com/watch?v=zjIIDF98RUs

Poza tym wstawianie randomowych linków sprawy nie rozwiązuje bo człowiek to nie torebka, że zdjęcie takie czy siakie zawsze tak samo wygląda.


I kuzynki to nie sa koleżanki z Lo chyba nie? które od dekady nie miały ze mna kontaktu, a jednak komentują foto

Czy Was nie dziwi jedna rzecz? że praktycznie każde foto które wkleiłem jest beee? praktycznie każde? jaki z tego wniosek?
Chyba na prawdę odpuszczam portale.
Dary_losu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 15:16   #441
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Wniosek jest taki, że po prostu wstawiasz kiepskie zdjęcia na portalu, na którym największą uwagę zwraca się na zdjęcia, tylko tyle

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

I że twój kolega powinien się przebranzowic xd

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

Poza tym dziewczyny chwaliły to zdjęcie z profilu, na zdjęciu z dzieckiem też i o wyglądasz ok, więc przestań się mazać
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 15:18   #442
Dary_losu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 99
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

No właśnie bo innych nie mam i mieć nie będę i tyle.
Facet to nie kobieta, włosów jak Wodecki miał nie mam, więc co tu można więcej zrobić?
Poza tym ubrany w stylistykę od Hugo Bossa i tak nie zwojuje za wiele bo do tego są potrzebne dobre zdjęcia, których nie jestem wstanie zrobić no i tyle.

A z tym kolegą to w ogóle nie wiem o co chodzi? jaki kolega?
Ten co ocenił że to foto z butem jak z katalogu CCC? no to był jego żart dość złośliwy.

Mam wrażenie że szukacie dziury w całym, ubrałbym się cały na czarno jak ochroniarz to też będzie źle bo zły odcień czerni itd.
Pójdę do stylistyki wydam pensję i będzie komentarz że zmień stylistkę itd.

Edytowane przez Dary_losu
Czas edycji: 2019-11-09 o 15:20
Dary_losu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 15:24   #443
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Ten co się mieni być fotografem.

Facet nie kobieta, no wow.



No to nic nie zmieniaj, Jezu, nikt ci nie każe, wyrywaj w realu na fioletowe koszule i błyszczące krawaty, jeśli uważasz, że tak jest lepiej

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

Tak, wszystkie się tu na ciebie uwziely i zrobiły chłopca do bicia, tylko jakimś cudem to ty masz zerowe zainteresowanie xd

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Poza tym ja nie wiem, ciebie PFRON w tym laboratorium zatrudnia, że czytasz: biała koszula i granatowe spodnie na wesele jako "cały na czarno"? Nie zastosowałes ani jednej rady tylko zacząłeś się rzucać i jak rejtan drzec (fioletowa) koszule

Edytowane przez patusiaa23
Czas edycji: 2019-11-09 o 15:25
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 15:32   #444
flyingcrows
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 439
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cały na czarno jak ochroniarz, no padnę

Sto razy bardziej bym wolała faceta, który ma w szafie tylko czarne ubrania, niż w jakieś fikuśne wzorki

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
flyingcrows jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 15:35   #445
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Przyszedłeś po poradę i tę poradę otrzymałeś. Czy się do niej dostosujesz czy nie - Twój wybór. My jedynie wskazałyśmy co mógłbyś poprawić by mieć więcej par. Odpowiedz sobie sam czy jesteś gotowy na zmiany i co jest dla Ciebie ważniejsze - zachowanie swojego stylu w 100% czy zwiększenie szansy na portalach. Jeśli uważasz, że gładkie ubrania i stonowane kolory nie są dla Ciebie i nie będziesz się czuł sobą to nic nie rób.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 15:45   #446
Dary_losu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 99
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez TakaSamaInna Pokaż wiadomość
Jeśli uważasz, że gładkie ubrania i stonowane kolory nie są dla Ciebie i nie będziesz się czuł sobą to nic nie rób.
No właśnie tylko co to znaczy stonowany i gładki kolor?
Kaki też może być stonowany a wyglądam tragicznie, tak samo jakieś błękity itd. albo biały.
Dlatego dla mnie to nie są konkrety.
Brąz ujdzie ale to musi być konkretny kolor a nie jakiś odłam wyblakły.
Dary_losu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 15:48   #447
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez Dary_losu Pokaż wiadomość
No właśnie tylko co to znaczy stonowany i gładki kolor?
Kaki też może być stonowany a wyglądam tragicznie, tak samo jakieś błękity itd. albo biały.
Dlatego dla mnie to nie są konkrety.
Brąz ujdzie ale to musi być konkretny kolor a nie jakiś odłam wyblakły.
Dziewczyny już pisały wcześniej, sama wkleiłam zdjęcia. Celuj głównie w szarości i granaty.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 15:48   #448
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Przecież on wpadł nie po poradę tylko trollowac.
Krewet założył drugie konto i drze łacha. Niby po co od miesięcy nagle się zjawił aby komentować sam siebie

A jeśli nie, to należy facetowi przytakiwać i powiedzieć, ze jest świetnym ciachem i ze dziewczyny musza być ślepe, głupie ze nie chcą wyrwać takiego chada.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 15:50   #449
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez Dary_losu Pokaż wiadomość
No właśnie tylko co to znaczy stonowany i gładki kolor?
Kaki też może być stonowany a wyglądam tragicznie, tak samo jakieś błękity itd. albo biały.
Dlatego dla mnie to nie są konkrety.
Brąz ujdzie ale to musi być konkretny kolor a nie jakiś odłam wyblakły.
Moim zdaniem khaki pasuje bardzo dobrze do blondynów. Tak samo czerń. Także błękity i granaty, stalowe szarości. Natomiast odcienie różu czy fioletu odpadają, bo będziesz wyglądał jak świnka.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 15:54   #450
Dary_losu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 99
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
A jeśli nie, to należy facetowi przytakiwać i powiedzieć, ze jest świetnym ciachem i ze dziewczyny musza być ślepe, głupie ze nie chcą wyrwać takiego chada.
Ale skąd najpierw zmarłej babci muszę oddać kasę za mieszkanie które dała w spadku i oddać kasę za zegarek i rower z 1 komunii sprzed 20 lat a potem ciacho.
Dary_losu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-14 22:20:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:11.