krzywo rosnące paznokcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2001-12-04, 21:11   #1
evix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 11

krzywo rosnące paznokcie


moim problemem jest krzywy panokieć kciuka i palca wskazującego. wydaje mi sięże jest to spowodowane obgryzaniem skórek wokół paznokci (na szczęście rzuciłam ten wstrętny nawyk). Jakoś nie mogą się wyprostować. Co mam zrobić? Nałożyć tipsy? może potem zaczną rosnąć normalnie. proszę o pomoc. dziękuję
evix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-12-04, 21:11   #2
evix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 11
krzywo rosnące paznokcie

moim problemem jest krzywy panokieć kciuka i palca wskazującego. wydaje mi sięże jest to spowodowane obgryzaniem skórek wokół paznokci (na szczęście rzuciłam ten wstrętny nawyk). Jakoś nie mogą się wyprostować. Co mam zrobić? Nałożyć tipsy? może potem zaczną rosnąć normalnie. proszę o pomoc. dziękuję
evix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-12-05, 00:13   #3
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: krzywo rosnące paznokcie

Myślę ,że jedynym ratunkiem dla Twoich paznokci będą rzeczywiście tipsy. Pod nimi paznokcie będą miały szansę urosnąć prosto. Postaraj się znaleźć dobry salon , taki gdzie przez całą kurację będziesz otoczona troskliwą opieką. pamiętaj że proces odrastania paznokci jest długi i przez taki czas prawdopodobnie będziesz musiała nosić tipsy. Jeśli pozostałe paznokcie są ładne to wystarczy ,że tipsy będą nakładane tylko na paznokcie ,które chcesz wyprostować.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-12-05, 00:13   #4
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: krzywo rosnące paznokcie

Myślę ,że jedynym ratunkiem dla Twoich paznokci będą rzeczywiście tipsy. Pod nimi paznokcie będą miały szansę urosnąć prosto. Postaraj się znaleźć dobry salon , taki gdzie przez całą kurację będziesz otoczona troskliwą opieką. pamiętaj że proces odrastania paznokci jest długi i przez taki czas prawdopodobnie będziesz musiała nosić tipsy. Jeśli pozostałe paznokcie są ładne to wystarczy ,że tipsy będą nakładane tylko na paznokcie ,które chcesz wyprostować.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-12-14, 11:48   #5
Poziomka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 9
Re: krzywo rosnące paznokcie

Hej,
ja mam ten sam problem. Moje paznokcie nie tworzą płaskiej płytki tylko są "zgarbione" Na nie nie da się przykleić tipsów. I co ja mam zrobić?
Beata Krajnik napisal:
> Myślę ,że jedynym ratunkiem dla Twoich paznokci będą rzeczywiście tipsy. Pod nimi paznokcie będą miały szansę urosnąć prosto. Postaraj się znaleźć dobry salon , taki gdzie przez całą kurację będziesz otoczona troskliwą opieką. pamiętaj że proces odrastania paznokci jest długi i przez taki czas prawdopodobnie będziesz musiała nosić tipsy. Jeśli pozostałe paznokcie są ładne to wystarczy ,że tipsy będą nakładane tylko na paznokcie ,które chcesz wyprostować.

Beata Krajnik napisal:
> Myślę ,że jedynym ratunkiem dla Twoich paznokci będą rzeczywiście tipsy. Pod nimi paznokcie będą miały szansę urosnąć prosto. Postaraj się znaleźć dobry salon , taki gdzie przez całą kurację będziesz otoczona troskliwą opieką. pamiętaj że proces odrastania paznokci jest długi i przez taki czas prawdopodobnie będziesz musiała nosić tipsy. Jeśli pozostałe paznokcie są ładne to wystarczy ,że tipsy będą nakładane tylko na paznokcie ,które chcesz wyprostować.
Poziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-12-14, 11:48   #6
Poziomka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 9
Re: krzywo rosnące paznokcie

Hej,
ja mam ten sam problem. Moje paznokcie nie tworzą płaskiej płytki tylko są "zgarbione" Na nie nie da się przykleić tipsów. I co ja mam zrobić?
Beata Krajnik napisal:
> Myślę ,że jedynym ratunkiem dla Twoich paznokci będą rzeczywiście tipsy. Pod nimi paznokcie będą miały szansę urosnąć prosto. Postaraj się znaleźć dobry salon , taki gdzie przez całą kurację będziesz otoczona troskliwą opieką. pamiętaj że proces odrastania paznokci jest długi i przez taki czas prawdopodobnie będziesz musiała nosić tipsy. Jeśli pozostałe paznokcie są ładne to wystarczy ,że tipsy będą nakładane tylko na paznokcie ,które chcesz wyprostować.

Beata Krajnik napisal:
> Myślę ,że jedynym ratunkiem dla Twoich paznokci będą rzeczywiście tipsy. Pod nimi paznokcie będą miały szansę urosnąć prosto. Postaraj się znaleźć dobry salon , taki gdzie przez całą kurację będziesz otoczona troskliwą opieką. pamiętaj że proces odrastania paznokci jest długi i przez taki czas prawdopodobnie będziesz musiała nosić tipsy. Jeśli pozostałe paznokcie są ładne to wystarczy ,że tipsy będą nakładane tylko na paznokcie ,które chcesz wyprostować.
Poziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 16:53   #7
miliii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 2
Dot.: krzywo rosnące paznokcie

Czesc, mi juz tak poznokcie rosna hmm z jakies 2-3 lata tipsy mialam wielokrotnie i z odnowami i nie pomaga. Chcialabym zapytac sie o inny bardziej skuteczny sposob. Dzieki z gory jak cos to piszccie na 6001739
miliii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:15.