Kurs przedłużania rzęs - Warszawa/Olsztyn - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-17, 10:51   #1
applepine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 3

Kurs przedłużania rzęs - Warszawa/Olsztyn


Cześć! Jestem tutaj zupełnie nowa, aczkolwiek pogrzebałam nieco na forum, nim zdecydowałam się na nowy wątek. Jeśli uznacie, że temat się powtórzył, proszę o wybaczenie i przekierowanie we właściwe miejsce.

Do rzeczy.

Chcę zrobić kurs przedłużania rzęs metodą 1:1. Dużo czytałam na ten temat i się dowiadywałam, ale kiedy byłam już zdecydowana, nagle... nagle się "oddecydowałam". I tutaj mam kilka pytań:
- czy lepiej zrobić kurs w szkole oferującej podobne szkolenia czy lepiej u dziewczyny, która np. prowadzi własny salon (w Oln polecono mi Panią Tatianę Jabłońską)?
- jeśli już mam wybierać szkolenie z daną marką to lepsza będzie Secret Lashes czy Noble Lashes (większość polecała mi te dwie opcje)?
Jeśli macie własne sugestie, jakieś linki, dobre rady - będę wdzięczna.
applepine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-08, 08:14   #2
Martuniaa123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1
Dot.: Kurs przedłużania rzęs - Warszawa/Olsztyn

Szkolenia ze stylizacji rzęs najlepiej robić u niezależnych ekspertów bo w danej firmie uczą pracować tylko na ich produktach.
Ja byłam w ACK Szkolenia w Olsztynie i oni się w rzęsach specjalizują i to widać, pracują tam na różnych markach wybierają te najlepsze "perełki" z innych firm sprawdzonych i przetestowanych. Ważne, też jaki dokument się dostaje po szkoleniu, ja kierowałam się zaświadczeniem MEN - bo to jest państwowy dokument i potwierdza twoje kwalifikacje, wiec uważam że to jest istotna kwestia, a mało która placówka te dokumenty wystawiają, a w ack szkolenia właśnie wystawiają. ogólnie polecam niska cena kursu w stosunku do innych znacznie lepsza oferta i Pani prowadzoąca też była bardzo miła i kompetentna:

http://www.szkolenietipsy.olsztyn.pl/

Edytowane przez Martuniaa123
Czas edycji: 2018-11-08 o 08:15
Martuniaa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-08 09:14:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:35.