Panny Młode 2019 cz. 3 - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-03-15, 06:41   #1651
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Dzień dobry!
Ciężka noc za mną, nie mogłam zasnąć a jak już się udało to sen miałam tak lekki, że budziłam się kilka razy

Dziś mam test, trzymajcie kciuki!

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 06:43   #1652
heziola
Zadomowienie
 
Avatar heziola
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Redhill
Wiadomości: 1 158
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

U mnie pada, ale dość ciepło, chociaż tyle.
Strasznie zmęczona jestem, ale odwołali mi szkolenie po pracy, wiec spróbuje wyjsć przed 5.
Dobrego dnia


Sent from my iPhone using Tapatalk
heziola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 07:10   #1653
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Hej

Meggie powodzenia

PixieDust zdrowia

Pierwszy raz miałam sen związany z weselem śniło mi się, że zamiast naszej wymarzonej sali dostaliśmy remizę z paskudna dekoracją we wsi obok i do tego kucharka, która na wszystko marudziła i nie przyjmowała naszych sugestii
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 07:18   #1654
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Witam sie z humorem rownie beznadziejnym jak pogoda za oknem...

Milego dnia Wam wszystkim zycze!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 07:28   #1655
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Dust jakoś niedługo postaram sie wysłać Ci na pw

Emilcia

Agus powodzenia na teście

Agula co za sen

Domi a jak tam sytuacja z mężem?


Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 07:32   #1656
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Domi, mam nadzieję ze to nie przez męża znowu...

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

Agulaaa, nieźle

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 07:34   #1657
balewska
Wtajemniczenie
 
Avatar balewska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 262
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Dzień dobry ja ograniczam trochę przebywanie w internetach

Domi jak tam?

Dzisiaj już czwartek, super ale zasuwa ten czas od poniedziałku do poniedziałku masakra moja babci mówi, że ona nie wie kiedy jej całe życie zleciało. Jestem w stanie jej uwierzyć

U mnie też ponuro ale cieszy mnie to ciepłeko powyżej zera

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
balewska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-15, 07:56   #1658
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Z mezem w dalszym ciagu bez zmian nie rozmawiamy. Do niego nic nie dociera. Dla niego to ja jestem dziwna i sie czepiam. Jego mamusia wcale nie pomaga, najpierw sie na niego wydarla i trzymala moja strone a za godzine juz wymiekla i teraz co z tego ze ja mezowi obiadu nie ugotuje czy prania nie zrobie jak mamusia leci i usluguje? Wiec on ma mnie daleko gdzies bo wie ze i tak bedzie mial podane jak na tacy wszystko... Kanapeczki do pracy mu robi, kawke pod nosek podstawia, ciuchy robocze przynosi zeby sie przypadkiem nie przedzwigal jakby sam po nie poszedl. Jeszcze troche a bedzie spac miedzy nami zebym przypadkiem jak nie ma jej w poblizu zlego slowa mu nie powiedziala. Mam wrazenie ze tesciowa sie cieszy ze tak sie u nas porobilo. Ona zamiast lagodzic sytuacje to zazwyczaj dodawala oliwy do ognia, taki typ.
Moj maz nawet wczoraj po wizycie nie zapytal jak sie miewa malutka, wiem ze napewno mu mamusia powiedziala ale zabolalo mnie to strasznie.

Tym razem glownym powodem mojego nastroju jest tesciowa.
Zaczelo sie od imienia, ze nie takie ale l tym Wam kiedys pisalam, teraz caly czas imie dla malutkiej mi obrzydza.

U nas we wsi bylo takie typowo wiejskie przedszkole. Chodzily tam dzieci w roznym wieku od 2 do 5 lat. Wiec te 5 latki robily caly czas prace przystosowane do 2latkow. Godziny zajec od 13:45 do 17:45.. Przepisalam mlodego do normalnego przedszkola z normalnymi godzinami od 8 do 15. Tylko ze to 10km od domu i musze go codziennie wozic. Dla mojego dziecka zrobie wszystko wiec to wozenie to nie problem a jak sie pojawi mala to bede miala czas na ogarniecie wszystkiego kiedy on bedzie w przedszkolu. Oczywiscie tesciowa od kad uslyszala o nowym przedszkolu caly czas komentuje ze to glupi pomysl, ze tutaj mial dobrze, ze na miejscu, ze nie trzeba bylo dojezdzac ani placic za przedszkole.. Wydawalo mi sie ze robie dobrze a po takim gadaniu mam mieszane uczucia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 08:20   #1659
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;82161611]wiesz co ta jakoś też mi nie leżała



tak jak dziewczyny napisały: pobujać się chwilę razem i potem zaprosić gości do wspólnego tańca

dziewczyny mierzyłam te suknie i chyba wybrałam tą jedyną Na zdjęciach absolutnie nie zwraca na siebie uwagi, ale jak ją przymierzyłam, to aż mi serce mocniej zabiło i nie zdecydowałam się na żadną ze zdjęć, które Wam wrzucałam, tylko znalazłam ją w salonie jak jeszcze jakieś przeglądałam obsługa bardzo miła, profesjonalna i powiedziała, że przyjmują zamówienia wcześniej niż te 6 miesięcy przed ślubem (z ciekawości zapytałam czy miała jakąś PM, która była bardzo wcześnie przed ślubem to powiedziała, że 2 lata i od razu się zdecydowała) W klubie wkleję Wam link do sukni [/QUOTE]Piękna jest gratuluje wyboru ☺
Cytat:
Napisane przez Emilcia96 Pokaż wiadomość
Ja chyba tak samo jak Wy zrobię z pierwszym tańcem. W ogóle boję się tańczyć na weselu, bo wszyscy wiedzą, że nie umiem. Ostatnio złapałam welon i jako nowa para mieliśmy zatańczyć na środku, to wszyscy ubaw mieli .

Idę dziś złożyć papiery na praktyki, trzymajcie kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się stresuje, że nie będę umiała tańczyć z kimś innym niż Tż i przez to mi nie wychodzi... Jakos nie umiem wyluzować. Mam nadzieję że nasze chodzenie na tańce to zmieni ☺
Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Z mezem w dalszym ciagu bez zmian nie rozmawiamy. Do niego nic nie dociera. Dla niego to ja jestem dziwna i sie czepiam. Jego mamusia wcale nie pomaga, najpierw sie na niego wydarla i trzymala moja strone a za godzine juz wymiekla i teraz co z tego ze ja mezowi obiadu nie ugotuje czy prania nie zrobie jak mamusia leci i usluguje? Wiec on ma mnie daleko gdzies bo wie ze i tak bedzie mial podane jak na tacy wszystko... Kanapeczki do pracy mu robi, kawke pod nosek podstawia, ciuchy robocze przynosi zeby sie przypadkiem nie przedzwigal jakby sam po nie poszedl. Jeszcze troche a bedzie spac miedzy nami zebym przypadkiem jak nie ma jej w poblizu zlego slowa mu nie powiedziala. Mam wrazenie ze tesciowa sie cieszy ze tak sie u nas porobilo. Ona zamiast lagodzic sytuacje to zazwyczaj dodawala oliwy do ognia, taki typ.
Moj maz nawet wczoraj po wizycie nie zapytal jak sie miewa malutka, wiem ze napewno mu mamusia powiedziala ale zabolalo mnie to strasznie.

Tym razem glownym powodem mojego nastroju jest tesciowa.
Zaczelo sie od imienia, ze nie takie ale l tym Wam kiedys pisalam, teraz caly czas imie dla malutkiej mi obrzydza.

U nas we wsi bylo takie typowo wiejskie przedszkole. Chodzily tam dzieci w roznym wieku od 2 do 5 lat. Wiec te 5 latki robily caly czas prace przystosowane do 2latkow. Godziny zajec od 13:45 do 17:45.. Przepisalam mlodego do normalnego przedszkola z normalnymi godzinami od 8 do 15. Tylko ze to 10km od domu i musze go codziennie wozic. Dla mojego dziecka zrobie wszystko wiec to wozenie to nie problem a jak sie pojawi mala to bede miala czas na ogarniecie wszystkiego kiedy on bedzie w przedszkolu. Oczywiscie tesciowa od kad uslyszala o nowym przedszkolu caly czas komentuje ze to glupi pomysl, ze tutaj mial dobrze, ze na miejscu, ze nie trzeba bylo dojezdzac ani placic za przedszkole.. Wydawalo mi sie ze robie dobrze a po takim gadaniu mam mieszane uczucia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ahhh te teściowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 08:34   #1660
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Emilcia96 Pokaż wiadomość
Idę dziś złożyć papiery na praktyki, trzymajcie kciuki
Cytat:
Napisane przez agus1315 Pokaż wiadomość
Dziś mam test, trzymajcie kciuki!

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Pierwszy raz miałam sen związany z weselem śniło mi się, że zamiast naszej wymarzonej sali dostaliśmy remizę z paskudna dekoracją we wsi obok i do tego kucharka, która na wszystko marudziła i nie przyjmowała naszych sugestii

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Z mezem w dalszym ciagu bez zmian nie rozmawiamy. Do niego nic nie dociera. Dla niego to ja jestem dziwna i sie czepiam. Jego mamusia wcale nie pomaga, najpierw sie na niego wydarla i trzymala moja strone a za godzine juz wymiekla i teraz co z tego ze ja mezowi obiadu nie ugotuje czy prania nie zrobie jak mamusia leci i usluguje? Wiec on ma mnie daleko gdzies bo wie ze i tak bedzie mial podane jak na tacy wszystko... Kanapeczki do pracy mu robi, kawke pod nosek podstawia, ciuchy robocze przynosi zeby sie przypadkiem nie przedzwigal jakby sam po nie poszedl. Jeszcze troche a bedzie spac miedzy nami zebym przypadkiem jak nie ma jej w poblizu zlego slowa mu nie powiedziala. Mam wrazenie ze tesciowa sie cieszy ze tak sie u nas porobilo. Ona zamiast lagodzic sytuacje to zazwyczaj dodawala oliwy do ognia, taki typ.
Moj maz nawet wczoraj po wizycie nie zapytal jak sie miewa malutka, wiem ze napewno mu mamusia powiedziala ale zabolalo mnie to strasznie.

Tym razem glownym powodem mojego nastroju jest tesciowa.
Zaczelo sie od imienia, ze nie takie ale l tym Wam kiedys pisalam, teraz caly czas imie dla malutkiej mi obrzydza.

U nas we wsi bylo takie typowo wiejskie przedszkole. Chodzily tam dzieci w roznym wieku od 2 do 5 lat. Wiec te 5 latki robily caly czas prace przystosowane do 2latkow. Godziny zajec od 13:45 do 17:45.. Przepisalam mlodego do normalnego przedszkola z normalnymi godzinami od 8 do 15. Tylko ze to 10km od domu i musze go codziennie wozic. Dla mojego dziecka zrobie wszystko wiec to wozenie to nie problem a jak sie pojawi mala to bede miala czas na ogarniecie wszystkiego kiedy on bedzie w przedszkolu. Oczywiscie tesciowa od kad uslyszala o nowym przedszkolu caly czas komentuje ze to glupi pomysl, ze tutaj mial dobrze, ze na miejscu, ze nie trzeba bylo dojezdzac ani placic za przedszkole.. Wydawalo mi sie ze robie dobrze a po takim gadaniu mam mieszane uczucia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ehh jeszcze teściowa na deser.. trzymaj się
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 08:36   #1661
PixieDust
Zadomowienie
 
Avatar PixieDust
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 643
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Kurcze Domi, aż brak mi słów. Teściowa też się zachowaniem nie popisuje, jaki babsztyl... Sorry, ale przy stanie jakim jesteś jeszcze tak Ci dowalać? Przecież najważniejszy jest teraz Twój spokój i Twoje zdrowie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

All you need is faith, trust and a little pixie dust

34/2018


W tym roku przebiegłam : 108,6 km
PixieDust jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-15, 09:02   #1662
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Domi współczuję jeszcze teściowa miesza myślę, że w Twoim stanie powinnaś wcześniej z Tżtem pogadać, skoro sam nie poszedł po rozum do głowy, bo im dłużej to będzie trwało to dłużej będziesz chodziła w nerwach a w Twoim stanie to nie jest wskazane
dlatego teściowie spoko, ale na odległość
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 09:13   #1663
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Kurcze Domi, przykro się to czyta aż... Wiadomo że rodzice nie chcą widzieć błędów swoich dzieci, ale bez przesady. Z imieniem i przedszkolem nie daj się przegadać, wiesz co jest dla Twojego dziecka dobre! Jeśli teściowa ma z tym problem to cóż.. to jej problem, nie Twój.
Mąż powinien być w tym momencie wsparciem dla Ciebie a on tylko myśli jak jemu będzie najwygodniej. Zabiłabym.
Postaraj się nie zwracać uwagi na gadanie teściowej, Ty i Iga jesteście teraz najważniejsze

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 11:06   #1664
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Dzień dobry!

Emilcia, Aguś, Meggie -

PixieDust, zdrowiej! Dobrze, że idziesz do lekarza, mam nadzieję, że jeszcze nie zdążyło Ci się rozwinąć w nic poważniejszego

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Z mezem w dalszym ciagu bez zmian nie rozmawiamy. Do niego nic nie dociera. Dla niego to ja jestem dziwna i sie czepiam. Jego mamusia wcale nie pomaga, najpierw sie na niego wydarla i trzymala moja strone a za godzine juz wymiekla i teraz co z tego ze ja mezowi obiadu nie ugotuje czy prania nie zrobie jak mamusia leci i usluguje? Wiec on ma mnie daleko gdzies bo wie ze i tak bedzie mial podane jak na tacy wszystko... Kanapeczki do pracy mu robi, kawke pod nosek podstawia, ciuchy robocze przynosi zeby sie przypadkiem nie przedzwigal jakby sam po nie poszedl. Jeszcze troche a bedzie spac miedzy nami zebym przypadkiem jak nie ma jej w poblizu zlego slowa mu nie powiedziala. Mam wrazenie ze tesciowa sie cieszy ze tak sie u nas porobilo. Ona zamiast lagodzic sytuacje to zazwyczaj dodawala oliwy do ognia, taki typ.
Moj maz nawet wczoraj po wizycie nie zapytal jak sie miewa malutka, wiem ze napewno mu mamusia powiedziala ale zabolalo mnie to strasznie.

Tym razem glownym powodem mojego nastroju jest tesciowa.
Zaczelo sie od imienia, ze nie takie ale l tym Wam kiedys pisalam, teraz caly czas imie dla malutkiej mi obrzydza.

U nas we wsi bylo takie typowo wiejskie przedszkole. Chodzily tam dzieci w roznym wieku od 2 do 5 lat. Wiec te 5 latki robily caly czas prace przystosowane do 2latkow. Godziny zajec od 13:45 do 17:45.. Przepisalam mlodego do normalnego przedszkola z normalnymi godzinami od 8 do 15. Tylko ze to 10km od domu i musze go codziennie wozic. Dla mojego dziecka zrobie wszystko wiec to wozenie to nie problem a jak sie pojawi mala to bede miala czas na ogarniecie wszystkiego kiedy on bedzie w przedszkolu. Oczywiscie tesciowa od kad uslyszala o nowym przedszkolu caly czas komentuje ze to glupi pomysl, ze tutaj mial dobrze, ze na miejscu, ze nie trzeba bylo dojezdzac ani placic za przedszkole.. Wydawalo mi sie ze robie dobrze a po takim gadaniu mam mieszane uczucia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Domi, o raju, to aż boli, jak się czyta Może tak jak mówi Agula, trzeba wreszcie pogadać z tż, choć żadne z Was nie ma na to ochoty - jeśli on sam jeszcze nie ogarnął, że dał dupy, to już chyba nie ma co na to liczyć, a w tym stanie stresujesz się i przez niego, i przez teściówkę, która zamiast Cię wspierać, uaktywniła się właśnie wtedy, kiedy u was konflikt, no co za kobieta...
Przedszkolem się nie przejmuj i nie daj sobie wmówić, że podjęłaś złą decyzję. A teściowa… ech, no mogę napisać, żebyś ją w ogóle olała, ale wiem, że tak się nie da. Słaba sytuacja

Trzymaj się
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 13:12   #1665
PixieDust
Zadomowienie
 
Avatar PixieDust
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 643
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Dziewczyny, widzialyście na alie te białe winietki z sercem? Kurcze, podobają mi się ale kompletnie nie mam pomysłu jak dodać do nich napis. Nie mam niestety ładnego pisma i nie wiem jak to ugryźć. A pasowałyby mi do sali bo są takie eleganckie

konkretnie chodzi mi o te : https://pl.aliexpress.com/item/50pcs...ceBeautifyAB=0
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

All you need is faith, trust and a little pixie dust

34/2018


W tym roku przebiegłam : 108,6 km

Edytowane przez PixieDust
Czas edycji: 2018-03-15 o 13:24
PixieDust jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 14:03   #1666
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Na którejś grupie ślubnej widziałam, że dziewczyny drukowały na papierze technicznym imiona i nazwiska i przyklejały taśmą dwustronną takie prostokąty w tym samym albo kontrastowym kolorze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 16:10   #1667
PixieDust
Zadomowienie
 
Avatar PixieDust
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 643
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Na którejś grupie ślubnej widziałam, że dziewczyny drukowały na papierze technicznym imiona i nazwiska i przyklejały taśmą dwustronną takie prostokąty w tym samym albo kontrastowym kolorze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo super! Muszę poszukać jak to wygląda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

All you need is faith, trust and a little pixie dust

34/2018


W tym roku przebiegłam : 108,6 km
PixieDust jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 16:48   #1668
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Na aliexpress ślub było jak się nie mylę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 17:16   #1669
Emilcia96
Zadomowienie
 
Avatar Emilcia96
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 312
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Super są te winetki! Ale chyba i tak będę przydzielać osoby tylko do stołów, a tam jak chcą, chcę mieć okrągłe, więc to chyba dobre rozwiązanie .


Firma, w której najbardziej chciałam mieć praktyki, nie robi ich, chcą tylko studentów na cały rok co najmniej 4 dni w tygodniu.
W drugiej, mam dzwonić jutro, ale moja siostra tam robiła i dostała uczulenie od razu, poza tym prezes tam oszczędza na pracownikach i nawet rąk nie pozawala umyć ;/, nie chciałabym tam robić, poza tym polimery mnie najmniej interesują.
Potem znalazłam jeszcze jedną, chyba od niedawna jest, bo została wykupiona, jeszcze stare logo wisi. Zajmują się produkcją, przetwórstwem i obróbką aluminium, babka mi kazała mejla napisać i mam dostać odpowiedź jak coś... tam by mi zależało.
Jak nie to nie wiem co zrobię ;D.
__________________
Ćwiczę


40/2017
8/2018

12.12.2015 M
17.12.2017
02.05.2019
Emilcia96 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-15, 17:19   #1670
heziola
Zadomowienie
 
Avatar heziola
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Redhill
Wiadomości: 1 158
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Emilcia mam nadzieje, ze sie uda, kciuki trzymam!
Ale pięknie dziś dzieci pracowały, duma mnie rozpiera. Oby jutro utrzymały poziom, bo wiadomo jak to w piątki bywa.


Sent from my iPhone using Tapatalk
heziola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 17:55   #1671
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Dziekuje dziewczyny za wsparcie
Cytat:
Napisane przez PixieDust Pokaż wiadomość
Dziewczyny, widzialyście na alie te białe winietki z sercem? Kurcze, podobają mi się ale kompletnie nie mam pomysłu jak dodać do nich napis. Nie mam niestety ładnego pisma i nie wiem jak to ugryźć. A pasowałyby mi do sali bo są takie eleganckie

konkretnie chodzi mi o te : https://pl.aliexpress.com/item/50pcs...ceBeautifyAB=0
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale piekne😍

Cytat:
Napisane przez Emilcia96 Pokaż wiadomość
Super są te winetki! Ale chyba i tak będę przydzielać osoby tylko do stołów, a tam jak chcą, chcę mieć okrągłe, więc to chyba dobre rozwiązanie .


Firma, w której najbardziej chciałam mieć praktyki, nie robi ich, chcą tylko studentów na cały rok co najmniej 4 dni w tygodniu.
W drugiej, mam dzwonić jutro, ale moja siostra tam robiła i dostała uczulenie od razu, poza tym prezes tam oszczędza na pracownikach i nawet rąk nie pozawala umyć ;/, nie chciałabym tam robić, poza tym polimery mnie najmniej interesują.
Potem znalazłam jeszcze jedną, chyba od niedawna jest, bo została wykupiona, jeszcze stare logo wisi. Zajmują się produkcją, przetwórstwem i obróbką aluminium, babka mi kazała mejla napisać i mam dostać odpowiedź jak coś... tam by mi zależało.
Jak nie to nie wiem co zrobię ;D.
Trzymam kciuki zeby udalo sie znalezc taka firme ktora spelni Twoje oczekiwania
Cytat:
Napisane przez heziola Pokaż wiadomość
Emilcia mam nadzieje, ze sie uda, kciuki trzymam!
Ale pięknie dziś dzieci pracowały, duma mnie rozpiera. Oby jutro utrzymały poziom, bo wiadomo jak to w piątki bywa.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zazdroszcze i oby jutro dzieci jutro pracowaly tak jak dzis


Jakos ostatnio ciagle mi pod gorke... Dzis syn wywinal taki numer ze dopiero niedawno sie uspokoilam i przestalam plakac. Pojechalismy do mojej przyjaciolki (ma corke w wieku mojego syna) dzieci do czasu bawily sie ladnie, w koncu zaczely roznosic dom wiec wzielysmy ich na spacer. Wzieli po kromce chleba i poszlismy karmic kaczki, wszystko bylo super do czasu az mlodziez nie wpadla na genialny plan zeby nam uciec. Tak biegli ze kolezanka nie mogla ich dogonic, z tego wszystkiego i ja rzucilam sie za nimi biegiem, ani prosby, ani grozby, ani krzyki nie pomagaly. Chodnik znajduje sie tuz obok zalewu i balysmy sie ze im cos odbije albo ze sie przewroca i wpadna do zalewu. Boze ile ja sie stresu dzis najadlam...

Iga dostala od mojej przyjaciolki piekny "kombinezon" na lato, tesciowa wpadla do domu, zauwazyla ze lezy i od razu wypytala mlodego co to i skad to, jak odpowiedzial ze to dla Igi to uslyszalam pogarde w jej glosie i slowa "to jednak Iga bedzie? Myslalam ze zmienicie zdanie bo to takie brzydkie imie" mam dosc...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 17:58   #1672
PixieDust
Zadomowienie
 
Avatar PixieDust
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 643
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Emilcia powodzenia!


Domi, a że ja tak zapytam, nie macie możliwości mieszkania gdzie indziej? W sensie na stałę już będziecie mieszkać z teściową czy to jest jakiś etap przejściowy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

All you need is faith, trust and a little pixie dust

34/2018


W tym roku przebiegłam : 108,6 km
PixieDust jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 18:14   #1673
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Dziś miałam tak intensywny dzień, że wróciłam do domu i padłam ;/

Domi chyba Twój TŻ czeka na przeczekanie, aż to w końcu Tobie przejdzie złość A teściowa to pożal się boże... ale niestety to tak funkcjonuje, to jest jej syn i co by nie zrobił, to na końcu i tak będzie po jego stronie. Nie masz opcji, żeby wyjechać teraz na weekend do Twoich rodziców? Właśnie dlatego nie chce NIGDY mieszkać z rodzicami, ani teściami. Ale wiem, że bywają w życiu różne sytuacje, że niestety wyboru się nie ma...
A synek niezłą akcję Ci wywinął. Też bym się zestresowała
Może ta sytuacja w domu też wpływa na jego nieposłuszeństwo? Niestety dzieci chłoną atmosferę w domu i baaardzo dużo rozumieją.

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Emilcia96 Pokaż wiadomość
Super są te winetki! Ale chyba i tak będę przydzielać osoby tylko do stołów, a tam jak chcą, chcę mieć okrągłe, więc to chyba dobre rozwiązanie .


Firma, w której najbardziej chciałam mieć praktyki, nie robi ich, chcą tylko studentów na cały rok co najmniej 4 dni w tygodniu.
W drugiej, mam dzwonić jutro, ale moja siostra tam robiła i dostała uczulenie od razu, poza tym prezes tam oszczędza na pracownikach i nawet rąk nie pozawala umyć ;/, nie chciałabym tam robić, poza tym polimery mnie najmniej interesują.
Potem znalazłam jeszcze jedną, chyba od niedawna jest, bo została wykupiona, jeszcze stare logo wisi. Zajmują się produkcją, przetwórstwem i obróbką aluminium, babka mi kazała mejla napisać i mam dostać odpowiedź jak coś... tam by mi zależało.
Jak nie to nie wiem co zrobię ;D.
Mają, że tak powiem darmowego robola, a i tak wybrzydzają
Chyba najlepsza opcja to ta ostatnia Trzymam kciuki
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 18:15   #1674
asiulka66
Raczkowanie
 
Avatar asiulka66
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 180
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Skad jesteś emilcia i co studiujesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiulka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 18:17   #1675
Emilcia96
Zadomowienie
 
Avatar Emilcia96
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 312
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Dziękuję za kciuki

Domii, porozmawiaj z TŻ, załagodzcie ten konflikt, bo za chwilę urodzisz a dziecko musi widzieć miłość między rodzicami, bo czuje wszystkie Wasze uczucia . I porozmawiaj z nim na temat teściowej, że nie podoba Ci się to co się dzieje. W końcu to Wasze życie. Wiadomo matka chce mieć przy sobie dzieci jak najdłużej, ale musi się pogodzić, z tym, że wyfruwają z gniazda. Chociaż, miała już i tak sporo czasu na to.
Ja jestem rodzinna i wiem, że będzie mi ciężko bez rodziców, ale taka kolej rzeczy .
A ojciec TŻ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ćwiczę


40/2017
8/2018

12.12.2015 M
17.12.2017
02.05.2019
Emilcia96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 18:26   #1676
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Ojciec tzta nie zyje, zmarl jak moj tz mial 5 lat wiec tesciowa drzala nad moim tztem bo on taki biedny wychowany bez ojca, pozniej pojawila sie cukrzyca wiec tesciowa tym bardziej zaczela sie uzalac i tak zostalo do dzis.

Niestety tesciowa jednej i drugiej corce dala pieniadze na budowe domu a ten dom w ktorym mieszkamy od zawsze mial byc domem mojego tzta. Ja sie nie ludze ze kiedys bedziemy tu mieszkac i staram sie nie wkladac zbyt duzo pieniedzy w to miejsce bo sprawa wyglada tak ze dom stoi jeszcze na dziadkow tzta ktorzy nie zyja juz dobrych kilka lat. Boje sie ze kiedys ktos zapuka do naszych drzwi i i powie ze mamy spadac. W ogole zawila historia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 18:36   #1677
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Ojciec tzta nie zyje, zmarl jak moj tz mial 5 lat wiec tesciowa drzala nad moim tztem bo on taki biedny wychowany bez ojca, pozniej pojawila sie cukrzyca wiec tesciowa tym bardziej zaczela sie uzalac i tak zostalo do dzis.

Niestety tesciowa jednej i drugiej corce dala pieniadze na budowe domu a ten dom w ktorym mieszkamy od zawsze mial byc domem mojego tzta. Ja sie nie ludze ze kiedys bedziemy tu mieszkac i staram sie nie wkladac zbyt duzo pieniedzy w to miejsce bo sprawa wyglada tak ze dom stoi jeszcze na dziadkow tzta ktorzy nie zyja juz dobrych kilka lat. Boje sie ze kiedys ktos zapuka do naszych drzwi i i powie ze mamy spadac. W ogole zawila historia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z doświadczeń mojej rodziny zawsze jest tak, że niestety rodzina wyciąga ręce na spadek;/ Jeżeli to ma być Wasz dom to może jednak warto to jakoś sformalizować. Trochę to niesprawiedliwe, że rodzeństwo TŻta dostało kasę, a Wy tak na prawdę niepewny dom. A spadek był spisany? Bo jeżeli nie to pierwszeństwo w spadku mają dzieci dziadka, nieważne, że Wy tam całe życie mieszkacie.
Ja mam podobną sytuację. Babcia TŻta chce mu przepisać mieszkanie. On już jest tam zameldowany. Ale to i tak chyba nie ma znaczenia, bo o spadek i tak mogą się ubiegać jej dzieci. Więc albo będziemy musieli spłacić mieszkanie rodzinie albo sprzedać i podzielić się kasą.
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 18:40   #1678
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
Z doświadczeń mojej rodziny zawsze jest tak, że niestety rodzina wyciąga ręce na spadek;/ Jeżeli to ma być Wasz dom to może jednak warto to jakoś sformalizować. Trochę to niesprawiedliwe, że rodzeństwo TŻta dostało kasę, a Wy tak na prawdę niepewny dom. A spadek był spisany? Bo jeżeli nie to pierwszeństwo w spadku mają dzieci dziadka, nieważne, że Wy tam całe życie mieszkacie.
Ja mam podobną sytuację. Babcia TŻta chce mu przepisać mieszkanie. On już jest tam zameldowany. Ale to i tak chyba nie ma znaczenia, bo o spadek i tak mogą się ubiegać jej dzieci. Więc albo będziemy musieli spłacić mieszkanie rodzinie albo sprzedać i podzielić się kasą.
Tutaj jest strasznie ciezka sytuacja spadek nalezy sie 4 rodzenstwa tescia i z racji tego ze tesc nie zyje to jeszcze do podzialu jest tesciowa, moj tz i jego siostry. Chcieli to przepisac na mojego tzta to sie tesciowa nie zgodzila bo chciala zeby to na nia bylo wiec sie rodzinka wypiela i na nia nie przepisali bo jej nie lubia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 18:46   #1679
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Tutaj jest strasznie ciezka sytuacja spadek nalezy sie 4 rodzenstwa tescia i z racji tego ze tesc nie zyje to jeszcze do podzialu jest tesciowa, moj tz i jego siostry. Chcieli to przepisac na mojego tzta to sie tesciowa nie zgodzila bo chciala zeby to na nia bylo wiec sie rodzinka wypiela i na nia nie przepisali bo jej nie lubia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie babcia zrobiła coś takiego, że przepisała dom na mojego wujka, ale pod warunkiem, że będzie w tym domu mieszkać do końca życie. Jest jakiś taki zapis. Trochę niefajnie Was załatwiła...
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 19:27   #1680
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Domi, bardzo współczuję sytuacji w domu, jeszcze dodatkowo ta akcja synka. Dzieciaki to czasem mają pomysły...

Oj spadki to ciężki temat... U nas mam nadzieję obejdzie się bez większych wojen.
Domi w sumie jesteście w fatalnej sytuacji. Chyba naciskałabym, żeby to jednak przed ślubem rozwiązać prawnie. Jakbyście mieli spłacać pół rodziny po to, żeby mieszkać z teściową do końca życia, to chyba średni deal.
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-19 17:12:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:51.