Panny Młode 2019 cz. 3 - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-03-16, 15:11   #1711
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Domii, to co piszesz jest takie strasznie, strasznie przykre Nigdy nie zrozumiem, dlaczego teściowe tak mieszają. Ja mam to szczęście, że moja jest cudowna i w wielu aspektach lepsza do życia, niż moja mama. Dlatego tym bardziej Ci współczuję. A jeśli chodzi o Tżta, to widać, że nie przeciął pępowiny, ale szybko trzeba go uświadomić, że czas najwyższy. Nie rozumiem takiej postawy, po kłótni z małżonkiem leciec do maminej spódnicy Trzymam kciuki, żeby udało wam się porozmawiać i wyjaśnić wszystko.

Co do dziadków, to ja mam ogromne szczęście, bo pochodzę z długowiecznej rodziny i nadal mam wszystkich dziadków Znałam też 3 prababcie i 1 pradziadka. Ale wiem, że za dziadkami będę okropnie tęsknić, gdy ich zabraknie, szczególnie od strony mamy, bo jestem z nimi bardzo związana.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 15:58   #1712
balewska
Wtajemniczenie
 
Avatar balewska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 262
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Tak, kupiłam te co pokazywałam miałam 10 procent zniżki, wyszło niecałe 190 zł. Oby były wygodne



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
balewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 16:08   #1713
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Powiedzmy, że w stylu Transformers, choć transformersy mnie nie porwały.



Dziś makaronowy styl - tarta a'la bolognese a kisz a'la carbonara.
Jak robisz kisz carbonarowy? Masz jakiś przepis? To musi być pycha


Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
Tak, kupiłam te co pokazywałam miałam 10 procent zniżki, wyszło niecałe 190 zł. Oby były wygodne



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oby!
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 17:10   #1714
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
Tak, kupiłam te co pokazywałam miałam 10 procent zniżki, wyszło niecałe 190 zł. Oby były wygodne



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koniecznie daj znac ☺

Miłego weekendu dziewczyny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 17:16   #1715
heziola
Zadomowienie
 
Avatar heziola
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Redhill
Wiadomości: 1 158
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Ja tymi lionami jestem bardzo zainteresowana.
TZ pojechał do pracy o 16, ja wracam do domu, nigdy nie zabieram pracy do domu, ale tym razem musiałam. Nie wyrabiam sie w szkole ze wszystkim.
Spokojnego weekendu


Sent from my iPhone using Tapatalk
heziola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 18:34   #1716
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Dziewczyny na trasie jest jakaś tragedia.... jadę już od 4 godzin z Lublina i jeszcze 30 km do Warszawy.... przesiadłam się z koleżanką, bo nie daje już rady... rozważałyśmy już nawrotę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 18:59   #1717
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Jak robisz kisz carbonarowy? Masz jakiś przepis? To musi być pycha



Oby!
Robiłam na oko, tak jak robię carbonarę mniej więcej: zeszkliłam cebulkę, przesmażyłam boczek w kosteczkę, był dość tłusty, więc dałam jeszcze trochę szynki. 3 jajka pomieszałam ze śmietaną 12%, doprawiłam solą i pieprzem (nie dałam rozmarynu, bo nie miałam i trochę brakowało, lepiej dać) wrzuciłam odcedzony z tłuszczu boczek i cebulkę, wymieszałam, wylałam masę na podpieczone ciasto. Myślę, że spokojnie starczą 2 jajka, bo z 3 wyszło bardzo stabilne nadzienie, a lepsze byłoby nieco bardziej kremowe.
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-16, 19:01   #1718
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość

U nas tarta dopiero co była, teraz jest ciecierzycowe curry, ale ja bym mogła tarty i kisze codziennie pożerać

Agulaaa, daj znać jutro, jak wyszło, bo brzmi super! Dawno nic słodkiego nie jadłam i trochę się chce

Ale śnieg sypie u mnie
dam znać zrobię do kawki

o mamo u nas sypie od południa, a teraz to istna śnieżycia do tego szybko zamarzła, samochody nie mogły pod górkę podjechać:/ jedyny plus to, że pustki w galerii i na parkingach były, jak nigdy

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Meggie dobrze ze facet chociaz przemyslal swoje zachowanie i zadzwonil zeby przeprosic
Ciekawi mnie czym sie zajmujesz

Heziola moi rodzice tez zawsze uwazali ze mlodzi powinni mieszkac osobno, niestety nie mieli na tyle pieniedzy zeby nam pomoc na starcie wiec trafilam do domu tzta. Mielismy do wyboru albo gniecenie sie z moimi rodzicami w mieszkaniu w bardzo ciasnych pokoikach albo wprowadzenie sie tutaj, u tzta chociaz tyle dobrze ze mamy cala gore dla siebie wiec mam gdzie "uciekac" przed tesciowa.

Balewska zamowilas te buty co ostatnio pokazywalas?

Co do babc i dziadkow. Moja prababcia zmarla w 2012r, moi dziadkowie zmarli jak bylam w ciazy z mlodym... Dziadek 15 marca i pociagnal za soba babcie bo zmarla rowny miesiac po nim. Dziadka od strony taty nie poznal nigdy nawet moj tata, wiec mam tylko jedna babcie z ktora kontakt mam bardzo sredni. Moj mlody ma 2 babcie i jednego dziadka ktorego baaaardzo uwielbia 😍

Agulaa wpadam do Ciebie na ciacha co dobrego pieczesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------


Wrrrr zacytowalam i mi usunelo

Szoszoszo lepiej porzadnie "wysiedziec" niz jakby sie mialo znowu cos przyplatac

Pixiedust zdrowka!

Agulaa te fit liony brzmia smakowicie

Pixie wagary fajna sprawa😈

Szoszoszo u nas tez sypie, wszedzie juz bialo jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dobrze, że macie górę dla siebie możesz zawsze się odizolować
dalej nie rozmawiacie z Tżtem ?

zrobiłam 3 bita, w planach jeszcze sernik z brzoskwiniami na kruchym spodzie, a mama zrobiła cappucino

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Powiedzmy, że w stylu Transformers, choć transformersy mnie nie porwały.



Dziś makaronowy styl - tarta a'la bolognese a kisz a'la carbonara.
jadłabym

Cytat:
Napisane przez heziola Pokaż wiadomość
Ja tymi lionami jestem bardzo zainteresowana.
TZ pojechał do pracy o 16, ja wracam do domu, nigdy nie zabieram pracy do domu, ale tym razem musiałam. Nie wyrabiam sie w szkole ze wszystkim.
Spokojnego weekendu


Sent from my iPhone using Tapatalk
na instagramie jest profil mama na siłowni i ona tam ostatnio je robiła w ogóle ma fajne przepisy na fit dania czy słodycze
np. ptasie mleczko, michałki, rafaello czy pizzę z patelni poleam

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Dziewczyny na trasie jest jakaś tragedia.... jadę już od 4 godzin z Lublina i jeszcze 30 km do Warszawy.... przesiadłam się z koleżanką, bo nie daje już rady... rozważałyśmy już nawrotę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jeździ się tragicznie współczuję podróży w taką pogodę, jedźcie bezpiecznie
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 19:16   #1719
heziola
Zadomowienie
 
Avatar heziola
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Redhill
Wiadomości: 1 158
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Znalazłam profil mama na siłowni, dziękuje


Sent from my iPhone using Tapatalk
heziola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 19:25   #1720
Emilcia96
Zadomowienie
 
Avatar Emilcia96
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 312
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Ja jutro robię ciasteczka z ciasta francuskiego z bananem i czekoladą, bo siostrzeńca chce na urodziny .

A z takich fit super jest rafello. Twaróg miesza się z rozpuszczoną żelatyna i wiórkami kokosowymi, toczy się kulkę z migdalem w środku. Potem obtacza w kokosie. Wychodzi super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ćwiczę


40/2017
8/2018

12.12.2015 M
17.12.2017
02.05.2019
Emilcia96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 19:37   #1721
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Agulaaa mialam dobre checi ale nie da sie. Wydaje mi sie ze moj tz zamiast coraz bardziej dojrzewac to on cofa sie w rozwoju. Nasz 4 letni syn jest bardziej ogarniety niz on. Zaczelam temat to mi powiedzial "nie odzywam sie bo Ty sie nie odzywasz" na kazde jedno moje slowo jakies dogryzki, dopowiadanie, podsmiechiwanie sie. Ograniczam go, on jest wolny, wszystko moze, nie jest wiezniem, mi wychodzic nie broni, ja sie spotykam z kolezankami to on moze z kolegami... Na wszystko glupia odpowiedz. Odpuscilam bo ani nic nie dotarlo ani normalnie porozmawiac sie nie da. Jak grochem o sciane. Na haslo ze pakuje siebie, mlodego i jade do rodzicow odpowiedzial tylko "to jedz"

Odpuszczam bo to nie ma sensu a ja przez ostatnie dni zaserwowalam Iguni tyle stresow ze juz wystarczy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez domii29
Czas edycji: 2018-03-16 o 19:41
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-16, 20:57   #1722
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Wróciłam do domu głodna, makaron się dopiero robi a wy tu o takich pysznościach

Domi, przykro mi Twoim tz ktoś powinien porządnie potrząsnąć

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 20:58   #1723
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Agulaaa mialam dobre checi ale nie da sie. Wydaje mi sie ze moj tz zamiast coraz bardziej dojrzewac to on cofa sie w rozwoju. Nasz 4 letni syn jest bardziej ogarniety niz on. Zaczelam temat to mi powiedzial "nie odzywam sie bo Ty sie nie odzywasz" na kazde jedno moje slowo jakies dogryzki, dopowiadanie, podsmiechiwanie sie. Ograniczam go, on jest wolny, wszystko moze, nie jest wiezniem, mi wychodzic nie broni, ja sie spotykam z kolezankami to on moze z kolegami... Na wszystko glupia odpowiedz. Odpuscilam bo ani nic nie dotarlo ani normalnie porozmawiac sie nie da. Jak grochem o sciane. Na haslo ze pakuje siebie, mlodego i jade do rodzicow odpowiedzial tylko "to jedz"

Odpuszczam bo to nie ma sensu a ja przez ostatnie dni zaserwowalam Iguni tyle stresow ze juz wystarczy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Domi na prawdę zastanów się nad wyprowadzką na jakiś czas. On jest po prostu bezczelny... Serio chcesz w takiej atmosferze wychowywać dzieci, że ich ojciec może wszystko bez żadnych konsekwencji? I jest zły, za to że ty jesteś zła? Miałaś powód... Przecież do jasnej ciasnej to nie chodzi o wychodzenie z kolegami, a o przekładanie kolegów ponad rodzinę Powiem szczerze, że ja i TŻ jako para też częściej chodzimy osobno do znajomych niż razem, ale w życiu tak by mnie nie wystawił. A w Twojej sytuacji najbardziej też chodzi o dzieci, bo syn rośnie i albo w przyszłości będzie miał ogromne pretensje do własnego ojca albo zacznie się zachowywać jak on, czyli nie szanować Ciebie. On chyba serio zatęsknił za byciem kawalerem... Daj nam go tu to go przeszkolimy


A ja dopiero teraz się odzywam, bo na wizażu siedzę tylko na laptopie. A wizaż znowu szalał Klikałam na ostatnią stronę to mnie przerzucało na środek wątku
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 20:59   #1724
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Dobry wieczór dzień mi zleciał nie wiem kiedy...także nadrabiam

Domi
Nie wiem w jakiej dokładnie sytuacji jesteś, ale na Twoim miejscu bym się wyprowadziła np. do rodziców. Jeśli zmądrzeje to sam się odezwie. Nic na siłę bo to bez sensu. Aż mi się przypomniały nasze zgrzyty sprzed wielu wielu lat. Też czasami padały takie teksty, ale byliśmy wtedy dość młodzi. A dorosły facet nie powinien się zachowywać w ten sposób. Też się kłócimy bo to normalne jakby nie było. Ale nie tak. Wyrzucamy wszystko z siebie, czasem pokrzyczymy, czasem milczymy trochę...a jak już przechodzi to na spokojnie wyjaśniamy co nam się nie podoba czy co jest nie tak. Ja np średnio lubię rodzinę tżta i on o tym wie, bo nie lubie udawać przed kimś że wszystko ok, cudownie i wgl. I tutaj była dosyć duża kłótnia o to. Ale koniec końców wytłumaczyłam że nie ma się o co obrażać, szanuję jego rodzinę ale nie przepadam za nimi. Poza tym powiedziałam mu że wiążę się z nim, on będzie moim mężem, ojcem, partnerem itd a nie jego rodzina. Raz też się zdarzyło że podpadł mi i to bardzoo. Uwierz. Spakowałam jego ciuchy i wysłałam do mamy minęły 2 dni i na kolanach błagał żeby wrócić. Nie daj się! Skoro on tak robi musisz sprawdzić na ile mu zależy.
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 21:08   #1725
PixieDust
Zadomowienie
 
Avatar PixieDust
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 643
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Domi jak tylko masz możliwość to naprawdę jedź do rodziców. Może to poskutkuje na niego jak kubeł zimnej wody i zobaczymy czy wtedy będzie mu takie wszystko obojętne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

All you need is faith, trust and a little pixie dust

34/2018


W tym roku przebiegłam : 108,6 km
PixieDust jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 22:03   #1726
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Domi, ja też zgadzam się z dziewczynami, jeśli masz możliwość pakuj się i jedź do rodziców. Taki tekst z jego strony świadczy o tym, że doskonale wie, że nie pojedziesz. Gdyby miał obawy, że nie rzucasz słów na wiatr, to pewnie by się zastanowił przed powiedzeniem czegoś takiego.
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 22:07   #1727
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Domi, ja też zgadzam się z dziewczynami, jeśli masz możliwość pakuj się i jedź do rodziców. Taki tekst z jego strony świadczy o tym, że doskonale wie, że nie pojedziesz. Gdyby miał obawy, że nie rzucasz słów na wiatr, to pewnie by się zastanowił przed powiedzeniem czegoś takiego.
Zgadzam się, takimi tekstami rzucają zazwyczaj osoby, które są pewne że żadna groźba nie zostanie spełniona. A jeśli teraz nie wyjdziesz chociażby na weekend to Twój mąż tylko się w tym utwierdzi

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 22:48   #1728
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Dziewczyny na trasie jest jakaś tragedia.... jadę już od 4 godzin z Lublina i jeszcze 30 km do Warszawy.... przesiadłam się z koleżanką, bo nie daje już rady... rozważałyśmy już nawrotę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie słyszałam, że na Lubelszczyźnie i w okolicach Warszawy straszne śnieżyce Nawet teściowa dzwoniła i pytała, czy nas zasypało, a my zdziwieni, bo u nas w ogóle nie pada.
Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Agulaaa mialam dobre checi ale nie da sie. Wydaje mi sie ze moj tz zamiast coraz bardziej dojrzewac to on cofa sie w rozwoju. Nasz 4 letni syn jest bardziej ogarniety niz on. Zaczelam temat to mi powiedzial "nie odzywam sie bo Ty sie nie odzywasz" na kazde jedno moje slowo jakies dogryzki, dopowiadanie, podsmiechiwanie sie. Ograniczam go, on jest wolny, wszystko moze, nie jest wiezniem, mi wychodzic nie broni, ja sie spotykam z kolezankami to on moze z kolegami... Na wszystko glupia odpowiedz. Odpuscilam bo ani nic nie dotarlo ani normalnie porozmawiac sie nie da. Jak grochem o sciane. Na haslo ze pakuje siebie, mlodego i jade do rodzicow odpowiedzial tylko "to jedz"

Odpuszczam bo to nie ma sensu a ja przez ostatnie dni zaserwowalam Iguni tyle stresow ze juz wystarczy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Domi, ja też zgadzam się z dziewczynami, jeśli masz możliwość pakuj się i jedź do rodziców. Taki tekst z jego strony świadczy o tym, że doskonale wie, że nie pojedziesz. Gdyby miał obawy, że nie rzucasz słów na wiatr, to pewnie by się zastanowił przed powiedzeniem czegoś takiego.
Dokładnie. Jest taki pewny siebie, bo wie, że nic nie zrobisz, tylko jeszcze pewnie sama wyciągniesz rękę do zgody, a o sprawie zapomnisz.


Wróciliśmy z Pitbulla i moim zdaniem był o wiele lepszy, niż filmy Vegi. Jednak Dorociński to jest to

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 22:55   #1729
Ipecacuanha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 765
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Alez pada no niesamowite zaspy. Mpk stoi. Plus jest taki ze w sklepach malo ludzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ipecacuanha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-17, 07:29   #1730
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Dzień dobry

Nawet u mnie zaczął śnieg padać
Zaraz wychodzę na zajęcia, mam nadzieję że nie nawali śniegu za dużo.

Miłego weekendu dziewczyny!


Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-17, 07:57   #1731
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Domi, zgadzam się z dziewczynami, Twojemu TŻowi potrzebny jest wstrząs.

Dzień dobry!
Ósemka mi się przebiła po ponad miesiącu bólu. Uff...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-17, 08:09   #1732
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez karolinaaa92 Pokaż wiadomość
Domi, zgadzam się z dziewczynami, Twojemu TŻowi potrzebny jest wstrząs.

Dzień dobry!
Ósemka mi się przebiła po ponad miesiącu bólu. Uff...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi wyszła w zeszłym roku i tez nie wspominam tego najlepiej druga nie chce wyjść. Stwierdziłam że usuwam obie
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-17, 08:31   #1733
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Od kad tu mieszkam (5lat) byly 3 takie powazne akcje ze sie wyprowadzilam i serio nie mialam ochoty tu wracac. Najdluzej nie bylo mnie w domu chyba 3 tygodnie, przyjezdzal codziennie, plakal i blagal zebysmy wrocili wiec wie ze nie rzucam slow na wiatr i ze w koncu jak juz stad wyjde to wiecej nie wroce a najwiecej do stracenia ma on bo wiadome ze dzieci zabiore ze soba. Spanikowal bo jak juz mi odpyskowal ze mam jechac to po pewnym czasie poszedl i dzwonil do pracy ze dzis nie przyjdzie, przyszedl pozniej i synowi mowil tak zebym ja slyszala ze dzisiejszy dzien spedza razem i ze w niedziele zabierze go do kina. Chcial zebym wiedziala ze zostaje i bedzie nas pilnowal a wie ze nie bede sie z nim w drzwiach o syna szarpac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-17, 08:51   #1734
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Od kad tu mieszkam (5lat) byly 3 takie powazne akcje ze sie wyprowadzilam i serio nie mialam ochoty tu wracac. Najdluzej nie bylo mnie w domu chyba 3 tygodnie, przyjezdzal codziennie, plakal i blagal zebysmy wrocili wiec wie ze nie rzucam slow na wiatr i ze w koncu jak juz stad wyjde to wiecej nie wroce a najwiecej do stracenia ma on bo wiadome ze dzieci zabiore ze soba. Spanikowal bo jak juz mi odpyskowal ze mam jechac to po pewnym czasie poszedl i dzwonil do pracy ze dzis nie przyjdzie, przyszedl pozniej i synowi mowil tak zebym ja slyszala ze dzisiejszy dzien spedza razem i ze w niedziele zabierze go do kina. Chcial zebym wiedziala ze zostaje i bedzie nas pilnowal a wie ze nie bede sie z nim w drzwiach o syna szarpac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No widzisz czyli zapowiada się dobrze. A sama zobaczysz jak będzie w ciągu kilku najblizszych dni oby wszystko wam się ułożyło. Ale kwestię teściowej musicie jakoś wyjaśnić bo będzie za każdym razem tak samo.
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-17, 09:24   #1735
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Od kad tu mieszkam (5lat) byly 3 takie powazne akcje ze sie wyprowadzilam i serio nie mialam ochoty tu wracac. Najdluzej nie bylo mnie w domu chyba 3 tygodnie, przyjezdzal codziennie, plakal i blagal zebysmy wrocili wiec wie ze nie rzucam slow na wiatr i ze w koncu jak juz stad wyjde to wiecej nie wroce a najwiecej do stracenia ma on bo wiadome ze dzieci zabiore ze soba. Spanikowal bo jak juz mi odpyskowal ze mam jechac to po pewnym czasie poszedl i dzwonil do pracy ze dzis nie przyjdzie, przyszedl pozniej i synowi mowil tak zebym ja slyszala ze dzisiejszy dzien spedza razem i ze w niedziele zabierze go do kina. Chcial zebym wiedziala ze zostaje i bedzie nas pilnowal a wie ze nie bede sie z nim w drzwiach o syna szarpac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może w końcu coś do niego dociera. Poczekaj do tej niedzieli i faktycznie zobacz, czy to nie są słowa rzucone na wiatr

hej Słyszałam, że Polska zasypana, u mnie na szczęście śniegu nie ma, ale wczoraj wiał strasznie zimny wiatr. Jeszcze całą noc się kręciła, chyba z ciśnieniem coś nie tak.
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-17, 09:33   #1736
PixieDust
Zadomowienie
 
Avatar PixieDust
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 643
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Noemi niestety tak, wczoraj Tż wiózł mnie do rodziców i jak zwykle trasę pokonujemy w 20 minut w jedną stronę, tak jechaliśmy 1,5h no masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

All you need is faith, trust and a little pixie dust

34/2018


W tym roku przebiegłam : 108,6 km
PixieDust jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-17, 09:37   #1737
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Od kad tu mieszkam (5lat) byly 3 takie powazne akcje ze sie wyprowadzilam i serio nie mialam ochoty tu wracac. Najdluzej nie bylo mnie w domu chyba 3 tygodnie, przyjezdzal codziennie, plakal i blagal zebysmy wrocili wiec wie ze nie rzucam slow na wiatr i ze w koncu jak juz stad wyjde to wiecej nie wroce a najwiecej do stracenia ma on bo wiadome ze dzieci zabiore ze soba. Spanikowal bo jak juz mi odpyskowal ze mam jechac to po pewnym czasie poszedl i dzwonil do pracy ze dzis nie przyjdzie, przyszedl pozniej i synowi mowil tak zebym ja slyszala ze dzisiejszy dzien spedza razem i ze w niedziele zabierze go do kina. Chcial zebym wiedziala ze zostaje i bedzie nas pilnowal a wie ze nie bede sie z nim w drzwiach o syna szarpac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oby tylko to nie była zmiana żeby Cię uciszyć. I tak musicie poważnie pogadać - o jego zachowaniu względem Ciebie i syna i o teściowej koniecznie. Oby się wszystko dobrze rozwiązało

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-17, 10:28   #1738
heziola
Zadomowienie
 
Avatar heziola
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Redhill
Wiadomości: 1 158
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Domi wyglada to trochę lepiej, oby tak dalej.
Wczoraj wiosna pełna para, słońce świeciło i było ciepło, a dziś 0 i śnieg, masakra jakas. Gdzie ta wiosna ?!


Sent from my iPhone using Tapatalk
heziola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-17, 10:37   #1739
PixieDust
Zadomowienie
 
Avatar PixieDust
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 643
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez heziola Pokaż wiadomość
Domi wyglada to trochę lepiej, oby tak dalej.
Wczoraj wiosna pełna para, słońce świeciło i było ciepło, a dziś 0 i śnieg, masakra jakas. Gdzie ta wiosna ?!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Słońce dzisiaj do mnie przywędrowało chociaż śniegu od wczoraj jest nawet sporo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

All you need is faith, trust and a little pixie dust

34/2018


W tym roku przebiegłam : 108,6 km
PixieDust jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-17, 11:10   #1740
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 3

Boże Narodzenie na plusie to może Wielkanoc biała u na minusie
Coś się pomieszało w tej pogodzie :/

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Pierwsze śluby po poście za 2-3 tygodnie i takie coś za oknem nie napawa optymizmem, ale może jeszcze się dużo zmienić, oby
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-19 17:12:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:44.