Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67. - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2023-02-09, 10:21   #3151
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
No ja też tutaj bym się nie dopatrywała, bo ktoś może był umówiony akurat na USG ciążowe i tak zapytała; tak samo jak robią RTG, to pytają o ciążę.



Też na to stawiam, że to wyolbrzymienie; najlepiej się zmierzyć i jeśli obwód to rzeczywiście 90, no to jednak nie dawać się zbywać lekarzom.

Wy serio widzicie na zdjęciu Hosenki jakiekolwiek boczki przecież ten bok brzucha to coś całkiem naturalnego, nie żadna nadmiarowa tkanka tłuszczowa. Tak samo widzę, że brzuch jest umięśniony i ten wystający fragment to po prostu mięśnie brzucha, bo body fat jest na niskim poziomie.
Brzuch mam zdecydowanie lepszy niż jeszcze miesiąc temu, mięśnie są wyraźnie mocniejsze, ale nie powiedziałabym że jest umięśniony (na redukcji mięśni nie zrobię). Są lepiej widoczne przez mniejszą warstwę tłuszczu- to na pewno. Z resztą widzę że ćwiczenia na mięśnie brzucha jestem w ogóle w stanie zrobić, co jeszcze 3 miesiące temu było nie do wykonania.
Boczki może się schowały pod spodenkami nad majtkami mam lekkie wałeczki i myślę że skoro są już wyraźnie mniejsze to jeszcze cis uda się z nimi zrobić.

Żeby nie było- absolutnie nie wybrzydzam, nie neguję i nie umniejszam sobie bo jestem z siebie mega dumna, z tego co zrobiłam przez te prawie 3 lata. Wymieniłam pół szafy ubrań, ubieram się inaczej niż wcześniej, nikt mi nie daje 40 lat a endokrynolodzy nie wierzą że mam Hashimoto.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-09, 10:22   #3152
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

[1=4d032753774d1a68efa6ccf c57dfedd4115cfe72_6584d22 253d76;89494617]Dziewczyny, dzieki za wszystkie odpowiedzi i rady. Redukcja bedzie duzo wieksza niz padala teraz w watku, mysle ze lacznie jakies 40-50 kg, z czego zblizam sie do pierwszej dziesiatki. Takze tak, raczej bedzie ciezko ze skora. Ale mam poki co 29 lat wiec mam nadzieje ze przynajmniej wyjdzie mi to na tyle by uniknac operacji. W kazdym razie trzeba sprobowac jakos skorze pomoc a nie poddawac sie na starcie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]




Się trochę spóźniłam na rozmowę, ale o ile jestes w stanie coś takiego przełknąć, to naprawdę bardzo polecam basen, np. aquaerobik ze 2 razy w tygodniu.
Chodziłam kiedyś i w grupie były panie głownie juz starsze , ja wtedy około 45 lat to byłam najmłodsza i to znacznie, i panie miały wagę i figury no różne, ale te stałe bywalczynie "od zawsze" miały jedną wspólną cechę: piękną, jędrną, młodą skórę.
Nigdzie , przy żadnym innym sporcie, nie widziałam takiego efektu u starszych, długoletnich użytkowniczek.
Na siłowni tego nie widzę u starszych osób, takiej jakości i super kondycji skóry.


Tak ze bardzo, bardzo polecam jakieś zajęcia , aktywność w wodzie, długofalowo to daje cudowne efekty na jędrność skóry. Tylko właśnie musi być jednak regularnie, te ze 2 razy w tygodniu minimum.


A swoja drogą aquaaerobik to w ogóle jest rewelacyjna aktywnosc przy zwiekszonej wadze, i męczy, i wspaniale odciąża i relaksuje ciało.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-09, 10:25   #3153
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89495212]Ja nie widzę, ale no nie wiem, może spodenki coś zakrywają? Jak dla mnie rzeczywiście nie ma tu juz nic nic do zrzucania.
Też nie skupiałabym się na numerkach na wadze, bo mięśnie też swoje ważą i mając umięśnione ciało ciężko zobaczyć poniżej 50 kg przy tym wzroście. Ja to bym wręcz chciała przekroczyć 50 kg i żeby te dodatkowe kg to była masa mięśniowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Ja mięśni nie "robię" - musiałabym wejść na nadwyżkę kcal i robić porządne siłowe ćwiczenia z progresem a nie te które są nazwane "siłowe" na yt.
Odsłonienie mięśni prze redukcję warstwy tłuszczu I wzmocnienie ich mi wystarczy
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-09, 10:28   #3154
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja mięśni nie "robię" - musiałabym wejść na nadwyżkę kcal i robić porządne siłowe ćwiczenia z progresem a nie te które są nazwane "siłowe" na yt.
Odsłonienie mięśni prze redukcję warstwy tłuszczu I wzmocnienie ich mi wystarczy
No ok, ale je masz, widać (jakoś tam je musiałaś rozwinąć, może wcześniejszą aktywnością). Ja kiedy jestem chuda, to jestem chuda, skóra i kosci, nie widać takiego zarysu mięśni jak u ciebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-09, 10:32   #3155
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Brzuch mam zdecydowanie lepszy niż jeszcze miesiąc temu, mięśnie są wyraźnie mocniejsze, ale nie powiedziałabym że jest umięśniony (na redukcji mięśni nie zrobię). Są lepiej widoczne przez mniejszą warstwę tłuszczu- to na pewno. Z resztą widzę że ćwiczenia na mięśnie brzucha jestem w ogóle w stanie zrobić, co jeszcze 3 miesiące temu było nie do wykonania.
Boczki może się schowały pod spodenkami nad majtkami mam lekkie wałeczki i myślę że skoro są już wyraźnie mniejsze to jeszcze cis uda się z nimi zrobić.

Żeby nie było- absolutnie nie wybrzydzam, nie neguję i nie umniejszam sobie bo jestem z siebie mega dumna, z tego co zrobiłam przez te prawie 3 lata. Wymieniłam pół szafy ubrań, ubieram się inaczej niż wcześniej, nikt mi nie daje 40 lat a endokrynolodzy nie wierzą że mam Hashimoto.
Z mięśniami brzucha jest troszeczkę inaczej niż z innymi partiami mięśni; brzuch się robi głównie w kuchni i jak się ma niski body fat, to ten brzuch się odsłania, a nadwyżka kaloryczna jest wręcz niewskazana, na redukcji da się zbudować mięśnie brzucha. Oczywiście to nie będzie nagle sześciopak, ale ogólnie kobiety mają trudności w tym, żeby ten sześciopak zbudować i cóż - moja prywatna preferencja, ale mi się sześciopaki nie podobają.

Nie no pewnie, podziwiam włożoną pracę i każdy ma prawo do swoich preferencji sylwetkowych - ale to, że coś nam jednak się tam cokolwiek odznacza, jest normalne.

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89495223]No ok, ale je masz, widać (jakoś tam je musiałaś rozwinąć, może wcześniejszą aktywnością). Ja kiedy jestem chuda, to jestem chuda, skóra i kosci, nie widać takiego zarysu mięśni jak u ciebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Dokładnie, widzę również wyraźny zarys mięśni w wielu partiach; na redukcji nie da się zbudować mięśni, ale przecież wyrzeźbienie ciała jest jak najbardziej możliwe, ujędrnienie sylwetki itd. I ja tego dużo widzę w tej przemianie - obok kilogramów, które spadły. I przy 66 kilogramach ciało wyglądałoby inaczej, gdyby był ten trening.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-09, 10:44   #3156
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
A mnie dziwi przyzwolenie na zadawanie takich pytań komukolwiek w jakichkolwiek okolicznościach.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
?
Przecież była na dedykowanym temu oddziale i pewnie tam czekają babeczki na usg. Jak się pani zgłasza na porodówkę to też nie wypada o ciążę zapytać? W kolejce do ginekologa jak wyjdzie położna i zapyta "która na usg ciazowe" to też nie wypada? Nie popadajmy w skrajność.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-09, 10:51   #3157
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89495223]No ok, ale je masz, widać (jakoś tam je musiałaś rozwinąć, może wcześniejszą aktywnością). Ja kiedy jestem chuda, to jestem chuda, skóra i kosci, nie widać takiego zarysu mięśni jak u ciebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Nie wiem sama, bo mięśnie brzucha należały u mnie to tych słabszych. Za to plecy i ramiona mam mocne pewnie głównie przez to że nadal czasami np. znoszę młodszego 6 letniego syna ze schodów z 3 piętra gdy się rano spieszymy a on ze wzgledu na niepełnosprawność badał wolno schodzi (ogólnie to długo był noszony bo od niedawna chodzi), wsadzam i wyciągam z auta bo jeszcze nie potrafi.

Możliwe, że faktycznie juz te obecne ćwiczenia dużo dały.

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Z mięśniami brzucha jest troszeczkę inaczej niż z innymi partiami mięśni; brzuch się robi głównie w kuchni i jak się ma niski body fat, to ten brzuch się odsłania, a nadwyżka kaloryczna jest wręcz niewskazana, na redukcji da się zbudować mięśnie brzucha. Oczywiście to nie będzie nagle sześciopak, ale ogólnie kobiety mają trudności w tym, żeby ten sześciopak zbudować i cóż - moja prywatna preferencja, ale mi się sześciopaki nie podobają.

Nie no pewnie, podziwiam włożoną pracę i każdy ma prawo do swoich preferencji sylwetkowych - ale to, że coś nam jednak się tam cokolwiek odznacza, jest normalne.

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------



Dokładnie, widzę również wyraźny zarys mięśni w wielu partiach; na redukcji nie da się zbudować mięśni, ale przecież wyrzeźbienie ciała jest jak najbardziej możliwe, ujędrnienie sylwetki itd. I ja tego dużo widzę w tej przemianie - obok kilogramów, które spadły. I przy 66 kilogramach ciało wyglądałoby inaczej, gdyby był ten trening.
Mi też się nie podobają mocno umiesnione kobiety - brzuch to może jeszcze bym "przełknęła" gdyby nagle mi sześciopak wyskoczył ale mocno umiesniobe uda ... no nie... Dlatego mogę ćwiczenia są raczej lekkie, jedynie do odsłonięcia mięśni i lekkiego zarysowania.

Tą nadwyzką mnie zaskoczyłaś. Możesz rozwinąć dlaczego przy budowie mięśni nie jest wskazana? Myślałam że właśnie budując mięśnie powinna być, głównie z białka I tłuszczy plus konkretne, ćwiczenia siłowe z progresem pod okiem trenera.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-02-09, 10:52   #3158
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
?
Przecież była na dedykowanym temu oddziale i pewnie tam czekają babeczki na usg. Jak się pani zgłasza na porodówkę to też nie wypada o ciążę zapytać? W kolejce do ginekologa jak wyjdzie położna i zapyta "która na usg ciazowe" to też nie wypada? Nie popadajmy w skrajność.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
Racja, źle zrozumiałam - myślałam, że to jakaś wścibska znajoma z pracy Misi, no po prostu źle wylapalam kontekst sytuacji

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-09, 10:58   #3159
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-09, 11:00   #3160
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Czy ta kancelaria online to jest faktycznie nią czy jakiś fejk?

www.skorzystajzoddluzania kropka pl

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-09, 11:01   #3161
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nie wiem sama, bo mięśnie brzucha należały u mnie to tych słabszych. Za to plecy i ramiona mam mocne pewnie głównie przez to że nadal czasami np. znoszę młodszego 6 letniego syna ze schodów z 3 piętra gdy się rano spieszymy a on ze wzgledu na niepełnosprawność badał wolno schodzi (ogólnie to długo był noszony bo od niedawna chodzi), wsadzam i wyciągam z auta bo jeszcze nie potrafi.

Możliwe, że faktycznie juz te obecne ćwiczenia dużo dały.

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------


Mi też się nie podobają mocno umiesnione kobiety - brzuch to może jeszcze bym "przełknęła" gdyby nagle mi sześciopak wyskoczył ale mocno umiesniobe uda ... no nie... Dlatego mogę ćwiczenia są raczej lekkie, jedynie do odsłonięcia mięśni i lekkiego zarysowania.

Tą nadwyzką mnie zaskoczyłaś. Możesz rozwinąć dlaczego przy budowie mięśni nie jest wskazana? Myślałam że właśnie budując mięśnie powinna być, głównie z białka I tłuszczy plus konkretne, ćwiczenia siłowe z progresem pod okiem trenera.



Tak - przy budowie wszelakich mięśni jest wskazana, ale akurat przy brzuchu na masie łatwo jest się "zalać", trudno utrzymać np. sześciopak. Tak naprawdę każdy ma jakieś mięśnie brzucha, ale zazwyczaj są one przykryte tkanką tłuszczową albo są po prostu efektem rozepchanego żołądka. Na diecie redukcyjnej brzuch wygląda po prostu najlepiej i najbardziej widać mięśnie, wydaje mi się, że większość kobiet właśnie takiego brzucha oczekuje - lekki zarys mięśni, płaski brzuch.

Z kolei np. ćwiczenia na skośne mięśnie brzucha dają u niektórych kobiet taki efekt: https://i.wpimg.pl/730x0/m.fitness.w...ef91208ff1.jpg mnie się np. średnio to podoba - przez rozrost mięśni prawie nie widać talii.

Edytowane przez sublips
Czas edycji: 2023-02-09 o 11:03
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-02-09, 11:09   #3162
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez Cinde_x Pokaż wiadomość
Nie wiem jak długo Hosenka się odchudza, ale o ile da się się schudnąć w stosunkowo niedługim czasie "na oko" całościowo, o tyle zrzucanie z boczków/brzucha często idzie w lata - 2-3 i głównie pracuje sie tutaj dietą. Tak jak napisałaś - bardzo trudno się zrzuca z tych miejsc i potrzeba czasu, cierpliwości, i konsekwencji. Nie wiem czy utrata dodatkowych 2-3 kilo coś tutaj w ekspresowy sposób zmieni.

No to są trudne partie ciała, a brzuch się głównie robi w kuchni i tak jak piszesz, to trochę trwa.]

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
?
Przecież była na dedykowanym temu oddziale i pewnie tam czekają babeczki na usg. Jak się pani zgłasza na porodówkę to też nie wypada o ciążę zapytać? W kolejce do ginekologa jak wyjdzie położna i zapyta "która na usg ciazowe" to też nie wypada? Nie popadajmy w skrajność.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka

Ja obstawiam, że ona zapytała z powodów technicznych, bo np. nie wiedziała do którego gabinetu iść albo chciała wiedzieć czy na dziś już koniec usg albo czy ciążowe, bo dłużej trwa. Też bym się niczego złego nie doszukiwała w takim pytaniu na takim oddziale.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-09, 11:10   #3163
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Się trochę spóźniłam na rozmowę, ale o ile jestes w stanie coś takiego przełknąć, to naprawdę bardzo polecam basen, np. aquaerobik ze 2 razy w tygodniu.
Chodziłam kiedyś i w grupie były panie głownie juz starsze , ja wtedy około 45 lat to byłam najmłodsza i to znacznie, i panie miały wagę i figury no różne, ale te stałe bywalczynie "od zawsze" miały jedną wspólną cechę: piękną, jędrną, młodą skórę.
Nigdzie , przy żadnym innym sporcie, nie widziałam takiego efektu u starszych, długoletnich użytkowniczek.
Na siłowni tego nie widzę u starszych osób, takiej jakości i super kondycji skóry.


Tak ze bardzo, bardzo polecam jakieś zajęcia , aktywność w wodzie, długofalowo to daje cudowne efekty na jędrność skóry. Tylko właśnie musi być jednak regularnie, te ze 2 razy w tygodniu minimum.


A swoja drogą aquaaerobik to w ogóle jest rewelacyjna aktywnosc przy zwiekszonej wadze, i męczy, i wspaniale odciąża i relaksuje ciało.
Co prawda w moim mieście basen dopiero w budowie, ale będę mieć na uwadze aqua aerobik, skoro może dobrze wpłynąć na jakość skóry.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-09, 11:34   #3164
Kalindaa
Zadomowienie
 
Avatar Kalindaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 127
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

#słuchawki
Szukam słuchawek, które dobrze wyciszą dźwięki z zewnątrz, na pewno z ANC. Chodzi o dźwięki w stylu burzenie ścian, młot pneumatyczny itp. I żeby mikrofon też nie zbierał niepotrzebnych dźwięków podczas rozmowy.
Ma któraś z Was może Sony WH-1000XM4 i Bose QuietComfort 45 SE i testowała je w podobnych warunkach? A może coś innego polecacie?
Kalindaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-09, 11:45   #3165
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Racja, źle zrozumiałam - myślałam, że to jakaś wścibska znajoma z pracy Misi, no po prostu źle wylapalam kontekst sytuacji

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
Spoko

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-09, 11:51   #3166
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Co prawda w moim mieście basen dopiero w budowie, ale będę mieć na uwadze aqua aerobik, skoro może dobrze wpłynąć na jakość skóry.



Chodzi o wszystkie sporty wodne raczej, na aquaaerobik ja akurat chodziłam. jak ktoś umie, lubi pływać to też tak samo zadziała.

Bo teraz są różne sporty wodne, Rena pisała na innym wątku, że chodzi na aquabike (ale to chyba nie u nas w PL).


Myślę że tak mogą tez działać regularne wizyty w jakuzzi, byle było raczej chłodne i intensywne.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-09, 11:52   #3167
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Chodzi o wszystkie sporty wodne raczej, na aquaaerobik ja akurat chodziłam. jak ktoś umie, lubi pływać to też tak samo zadziała.

Bo teraz są różne sporty wodne, Rena pisała na innym wątku, że chodzi na aquabike (ale to chyba nie u nas w PL).


Myślę że tak mogą tez działać regularne wizyty w jakuzzi, byle było raczej chłodne i intensywne.
W Łodzi też mamy aquabike więc dotarło i do nas już jakiś czas temu

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-09, 11:53   #3168
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Się trochę spóźniłam na rozmowę, ale o ile jestes w stanie coś takiego przełknąć, to naprawdę bardzo polecam basen, np. aquaerobik ze 2 razy w tygodniu.
Chodziłam kiedyś i w grupie były panie głownie juz starsze , ja wtedy około 45 lat to byłam najmłodsza i to znacznie, i panie miały wagę i figury no różne, ale te stałe bywalczynie "od zawsze" miały jedną wspólną cechę: piękną, jędrną, młodą skórę.
Nigdzie , przy żadnym innym sporcie, nie widziałam takiego efektu u starszych, długoletnich użytkowniczek.
Na siłowni tego nie widzę u starszych osób, takiej jakości i super kondycji skóry.


Tak ze bardzo, bardzo polecam jakieś zajęcia , aktywność w wodzie, długofalowo to daje cudowne efekty na jędrność skóry. Tylko właśnie musi być jednak regularnie, te ze 2 razy w tygodniu minimum.


A swoja drogą aquaaerobik to w ogóle jest rewelacyjna aktywnosc przy zwiekszonej wadze, i męczy, i wspaniale odciąża i relaksuje ciało.
ja byłam parę razy na aqua aerobiku i nie wiem czy miałam nieszczęście do instruktorek czy to po prostu sport nie dla mnie. Nawet te co chodziły już wiele lat nie robiły ćwiczeń do rytmu, bardzo szybkiego, no i jeszcze te krążki do trzymania w dłoniach przez co bolały mnie nadgarstki. Po jednej instruktorce czułam DOMSy na brzuchu, a po innych instruktorkach nic.
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-09, 12:28   #3169
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Jeśli pracodawca opłaca składkę ZUS to po jakim czasie jest to widoczne na ZUS pue?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-02-09, 13:39   #3170
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez Cinde_x Pokaż wiadomość
To samo pomyślałam, bo wszystko wszystkim, ale to brzmi niepokojąco, no chyba, że jest wyolbrzymieniem:







Widziałam takie przypadki u osób z nietolerancjami pokarmowymi, czasami też kwestie ginekologiczne moga być przyczyną.







Nie wiem jak długo Hosenka się odchudza, ale o ile da się się schudnąć w stosunkowo niedługim czasie "na oko" całościowo, o tyle zrzucanie z boczków/brzucha często idzie w lata - 2-3 i głównie pracuje sie tutaj dietą. Tak jak napisałaś - bardzo trudno się zrzuca z tych miejsc i potrzeba czasu, cierpliwości, i konsekwencji. Nie wiem czy utrata dodatkowych 2-3 kilo coś tutaj w ekspresowy sposób zmieni.
A nie może kobieta mieć po prostu otyłości brzusznej? Faceci bardzo często to mają i brzuchy większe niż kobieta w 9 msc ciąży.
Czytałam też że to najgorszy możliwy rodzaj otyłości, bo tłuszcz oblepia narządy wewnętrzne.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-09, 13:46   #3171
Sodalite
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 615
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

czy znacie jakiś ser typu feta, który nie jest tak straszne słony? pytam o konkretną markę. ewentualnie jakieś triki żeby zniwelować aż tak słony smak?

jadłam pyszny makaron z serem feta pieczonym z pomidorami. prosty do zrobienia (podpiec ser z pomidorkami koktajlowymi i oliwą i wymieszać z makaronem). próbowałam odtworzyć na innych rodzajach sera (oryginalnej fecie i fetopodobnym serze sałatkowym) ale niestety potrawa wychodzi zbyt słona.

jakieś pomysły?
Sodalite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-09, 13:53   #3172
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;89495477]A nie może kobieta mieć po prostu otyłości brzusznej? Faceci bardzo często to mają i brzuchy większe niż kobieta w 9 msc ciąży.
Czytałam też że to najgorszy możliwy rodzaj otyłości, bo tłuszcz oblepia narządy wewnętrzne.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Tutaj raczej chodzi o to, że to się pojawiło nagle. Jasne że można mieć tendencje do tego, że tkanka tłuszczowa zbiera się na brzuchu - ale jeśli np. całe życie komuś raczej tkanka tłuszczowa zbierała się na dolnych partiach, a rośnie brzuch, no to jest powód do diagnostyki.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-09, 14:12   #3173
milka_70
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 2 273
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
A mnie dziwi przyzwolenie na zadawanie takich pytań komukolwiek w jakichkolwiek okolicznościach.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
Przeciez to była poczekalnia w szpitalu. Pielegniarka może chciała zaprosić pacjentkę na badanie.

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
milka_70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-09, 14:15   #3174
4d032753774d1a68efa6ccfc57dfedd4115cfe72_6584d22253d76
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 1 931
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Rozmrazalam w zimnej wodzie mieso mielone, nie zauwazylam ze jeszcze do polowy sie nie rozmrozilo i wlozylam na patelnie. Nic sie nie stanie prawda?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
4d032753774d1a68efa6ccfc57dfedd4115cfe72_6584d22253d76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-09, 14:17   #3175
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez Sodalite Pokaż wiadomość
czy znacie jakiś ser typu feta, który nie jest tak straszne słony? pytam o konkretną markę. ewentualnie jakieś triki żeby zniwelować aż tak słony smak?



jadłam pyszny makaron z serem feta pieczonym z pomidorami. prosty do zrobienia (podpiec ser z pomidorkami koktajlowymi i oliwą i wymieszać z makaronem). próbowałam odtworzyć na innych rodzajach sera (oryginalnej fecie i fetopodobnym serze sałatkowym) ale niestety potrawa wychodzi zbyt słona.



jakieś pomysły?
A ser sałatkowy kupujesz półtłusty czy tłusty? Bo tłusty jest bardziej słony

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-09, 14:24   #3176
4d032753774d1a68efa6ccfc57dfedd4115cfe72_6584d22253d76
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 1 931
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Się trochę spóźniłam na rozmowę, ale o ile jestes w stanie coś takiego przełknąć, to naprawdę bardzo polecam basen, np. aquaerobik ze 2 razy w tygodniu.
Chodziłam kiedyś i w grupie były panie głownie juz starsze , ja wtedy około 45 lat to byłam najmłodsza i to znacznie, i panie miały wagę i figury no różne, ale te stałe bywalczynie "od zawsze" miały jedną wspólną cechę: piękną, jędrną, młodą skórę.
Nigdzie , przy żadnym innym sporcie, nie widziałam takiego efektu u starszych, długoletnich użytkowniczek.
Na siłowni tego nie widzę u starszych osób, takiej jakości i super kondycji skóry.


Tak ze bardzo, bardzo polecam jakieś zajęcia , aktywność w wodzie, długofalowo to daje cudowne efekty na jędrność skóry. Tylko właśnie musi być jednak regularnie, te ze 2 razy w tygodniu minimum.


A swoja drogą aquaaerobik to w ogóle jest rewelacyjna aktywnosc przy zwiekszonej wadze, i męczy, i wspaniale odciąża i relaksuje ciało.
Dziekuje za rade, wlasnie tak myslalam o basenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
4d032753774d1a68efa6ccfc57dfedd4115cfe72_6584d22253d76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-09, 14:53   #3177
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Czy któraś z Was goliła tapicerkę? Konkretnie mam na myśli kanapę z takiego płóciennego materiału, który pozaciagały koty (wystające nitki). Czym to zrobić? Taka golarka do ubrań chyba nie chwyci? IMG_20230209_155206.jpg

Sent from my M2101K9G using Tapatalk
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-09, 14:54   #3178
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-09, 14:54   #3179
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was goliła tapicerkę? Konkretnie mam na myśli kanapę z takiego płóciennego materiału, który pozaciagały koty (wystające nitki). Czym to zrobić? Taka golarka do ubrań chyba nie chwyci? Załącznik 7785995

Sent from my M2101K9G using Tapatalk



Moja kumpela goliła, może nawet ten sam materiał, bo też z ikei normalną maszynką. Wygląda jak nówka.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-09, 14:57   #3180
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
A mnie dziwi przyzwolenie na zadawanie takich pytań komukolwiek w jakichkolwiek okolicznościach.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
Jak myślała,że jestem pacjentka to tak mogła spytać nie znala mnie i dawno tam nie byłam w roli praktykantki,więc nie obraziłam się, raczej pomyślałam, że to przez moją oponke

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Racja, źle zrozumiałam - myślałam, że to jakaś wścibska znajoma z pracy Misi, no po prostu źle wylapalam kontekst sytuacji

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
Nie, nawet jej nie kojarzyłam

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-26 15:05:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:32.