Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68. - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-08-15, 11:14   #4981
Laief
Rozeznanie
 
Avatar Laief
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 995
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
To jest laminacja rzes?
Moze sprobuje.
W moim przypadku przedłużanie.
Laief jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-15, 12:00   #4982
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Laief Pokaż wiadomość
W moim przypadku przedłużanie.
I wyrabia się w 40 minut? Wow, super, zazdroszczę

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-15, 12:31   #4983
wiejskie_ziemniaczki89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-04
Wiadomości: 181
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Szukam zmywarki - 45 cm, z koszem na sztućce, pojemnej, żeby łatwo się układało naczynia i nie trzeba było bardzo kombinować, żeby je pomieścić. Srebrna, wolnostojąca. Wiadomo - dobra klasa energetyczna, dobrze myjąca i dosuszająca naczynia itd.
Moja Beko wyzionęła ducha, więc szukam czegoś nowego. Może coś polecicie
Bardziej pojemne są te z taca na sztućce.

Wysłane z mojego 2201117SY przy użyciu Tapatalka
wiejskie_ziemniaczki89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-15, 12:50   #4984
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Laief Pokaż wiadomość
W moim przypadku przedłużanie.

Doklejasz rzesy?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-15, 13:06   #4985
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
I wyrabia się w 40 minut? Wow, super, zazdroszczę

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
Moja stylistka uzupełnia mi rzęsy w około godzinę. Też jest to do zniesienia, przez tę godzinę mogę sobie odpocząć.

Pierwszy raz zrobiłam sobie rzęsy kilka miesięcy temu i sobie chwalę. Przez całe lato praktycznie się nie maluję. Rzęsy robią świetny efekt.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-15, 13:07   #4986
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez wiejskie_ziemniaczki89 Pokaż wiadomość
Bardziej pojemne są te z taca na sztućce.

Wysłane z mojego 2201117SY przy użyciu Tapatalka
Też zdecydowanie wolę takie z szufladą od góry.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-15, 13:10   #4987
Lianhua
Rozeznanie
 
Avatar Lianhua
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 611
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Co do tego batona lodowego Snickersa... Bardzo dziękuję za odpowiedzi!
Tak właściwie, to i w Biedronce i w Żabce wcześniej już go szukałam, z tym, że w Biedronce nie było (może miałam akurat pecha i było wyprzedane już, nie wiem), a w Żabce był Snickers, ale tylko w wiadereczku. Po waszych postach wybrałam się jeszcze raz w poszukiwaniu do Biedronki i w końcu je znalazłam ;D. Mój głód został zaspokojony po prawie 2 msc
__________________

(...)There's no life, emotion
Or warmth, but just garbage language
A desolately rolling meadow
Loneliness adds as the days go by
We have to be humans
Because we get scars
Lianhua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-08-15, 14:06   #4988
tricolor
Wtajemniczenie
 
Avatar tricolor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 443
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Czy ktoś wie, czy kilka dni przed farbowaniem farbą ziołową włosów (Phyto color) można używać indyjskich olei do olejowania? Bez henny, ale z innymi ziołami?
I czy można to robić po farbowaniu?
__________________
Szukam książkowo: Stanisław Płaza Historia prawa w Polsce na tle porównawczym X-XVIII w., t. I-IV. Tom II Polska pod zaborami najbardziej
tricolor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-15, 14:35   #4989
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez wiejskie_ziemniaczki89 Pokaż wiadomość
Bardziej pojemne są te z taca na sztućce.

Wysłane z mojego 2201117SY przy użyciu Tapatalka
Tak samo uważam. Wcześniej miałam koszyk i niestety zabierał sporo przestrzeni. Osobna taca to jest najlepsze rozwiązanie. Ja mam piekarnik, płytę i zmywarkę Whirpool - mi pasuje, wcześniej też miałam te markę i sporo lat była z nami więc poszłam w to co znam.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-15, 14:43   #4990
kathy8998
Rozeznanie
 
Avatar kathy8998
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 756
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Dziewczyny, wczoraj spryskałam kąty w kuchni Brosem na owady biegające. Zrobiłam to za szafką, kuchenką i zlewem - czyli dół kuchni, przy podłogach. Usunęłam produkty spożywcze, ale na wierzchu (wysoko) stały np. garnek, szklanki na półce, etc. Myślicie, że ten środek mógł się na tym osadzić? Czym to teraz pomyć, woda z płynem do naczyń wystarczy? Włączyło mi się schizowanie, że się zatrujemy...


Wklejam skład: deltametryna 0,05 g/100 g (0,05%), tetrametryna 0,2 g/100 g (0,2%), butotlenek piperonylu 0,6 g/100 g (0,6%)

Edytowane przez kathy8998
Czas edycji: 2023-08-15 o 14:46
kathy8998 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-15, 14:56   #4991
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Przez całe lato praktycznie się nie maluję. Rzęsy robią świetny efekt.
U mnie z kolei to nie przejdzie, lubię malować oczy cieniami a sztuczne rzęsy to utrudniają. Jakoś tak łyso się czuję z "samymi rzęsami"
Muszę obadać te zmywarki z tacą. Stara jest z koszem i nie miałam problemu z brakiem miejsca, ale przyjrzę się tym z tacą.

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2023-08-15 o 14:58
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-08-15, 16:27   #4992
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Chciałabym jeszcze prosić o polecenie szamponu (chętnie całej serii czyli z maską i odżywka) do włosów przetłuszczających się, cienkich, oklaplych, płaczących się. Fryzjerka poleciła mi serie Loreal absolut repair ale na kwc widzę że nie są to produkty dla osób z przetłuszczających sie włosami. Chętnie kupię coś z profesjonalnych kosmetyków.
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-15, 16:33   #4993
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Chciałabym jeszcze prosić o polecenie szamponu (chętnie całej serii czyli z maską i odżywka) do włosów przetłuszczających się, cienkich, oklaplych, płaczących się. Fryzjerka poleciła mi serie Loreal absolut repair ale na kwc widzę że nie są to produkty dla osób z przetłuszczających sie włosami. Chętnie kupię coś z profesjonalnych kosmetyków.
Przycupnę jako że mam bardzo podobny typ włosa i jeszcze nie znalazłam swojej idealnej pielęgnacji

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-15, 16:34   #4994
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Chciałabym jeszcze prosić o polecenie szamponu (chętnie całej serii czyli z maską i odżywka) do włosów przetłuszczających się, cienkich, oklaplych, płaczących się. Fryzjerka poleciła mi serie Loreal absolut repair ale na kwc widzę że nie są to produkty dla osób z przetłuszczających sie włosami. Chętnie kupię coś z profesjonalnych kosmetyków.
Szampon w kostce 4szpaki klasyczny albo regenerujący - nigdy nie miałam tak długo świeżych i odbitych od nasady włosów, jak po nich.
Tej poleconej serii absolutnie nie kupuj - jest super, ale nie dla Twoich włosów.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-15, 17:24   #4995
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Chciałabym jeszcze prosić o polecenie szamponu (chętnie całej serii czyli z maską i odżywka) do włosów przetłuszczających się, cienkich, oklaplych, płaczących się. Fryzjerka poleciła mi serie Loreal absolut repair ale na kwc widzę że nie są to produkty dla osób z przetłuszczających sie włosami. Chętnie kupię coś z profesjonalnych kosmetyków.

Ten szampon jest dobry https://m.ceneo.pl/5915984#tab=click

Tzn sama nie uzywam, bo nie mam przrtluszczajacych, ale slyszalam tylko dobre opinie.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-15, 18:12   #4996
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Dzięki za polecenie marek, zrobiłam screena i na szybko poogladalam na necie szczoteczki, niestety żadnej łukowatej silikonowej jaka jest w moim idealnym Maybelline. Wpadła mi jeszcze w oko marka Bell (są silikonowe szczoteczki) która kojarzyłam z kosmetykami w starszym stylu, nie wiem jak to wyjaśnić - chodzi mi o to że gdy byłam dzieckiem w drogeriach było Bell + jeszcze z 5 innych firm i na tym koniec. Ale może warto spróbować
Daj znać jak Bell, bo kilka lat temu kupiłam w Biedronce i u mnie klapa. Świeży był, na blistrze, uczulił niestety.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-15, 18:23   #4997
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
U mnie z kolei to nie przejdzie, lubię malować oczy cieniami a sztuczne rzęsy to utrudniają. Jakoś tak łyso się czuję z "samymi rzęsami"
Muszę obadać te zmywarki z tacą. Stara jest z koszem i nie miałam problemu z brakiem miejsca, ale przyjrzę się tym z tacą.
Mam porównanie i zdecydowanie bardziej wolę półkę na sztućce niż koszyk. U siebie mam tak i jest ekstra. Tylko ja mam 60tka. Electrolux. Ale ogólnie polecam bardzo.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-15, 18:37   #4998
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Lianhua Pokaż wiadomość
Co do tego batona lodowego Snickersa... Bardzo dziękuję za odpowiedzi!
Tak właściwie, to i w Biedronce i w Żabce wcześniej już go szukałam, z tym, że w Biedronce nie było (może miałam akurat pecha i było wyprzedane już, nie wiem), a w Żabce był Snickers, ale tylko w wiadereczku. Po waszych postach wybrałam się jeszcze raz w poszukiwaniu do Biedronki i w końcu je znalazłam ;D. Mój głód został zaspokojony po prawie 2 msc

O, może też się wybiorę, bo strasznie je lubię, ale u mnie w 10 Biedronkach od długiego czasu nie było.


(Nie szukałam obsesyjnie po 10 Biedronkach, tylko mam pracę w trasie i czasem robię zakupy w Biedronce na jednym końcu miasta, a czasem w Biedronce na drugim końcu miasta. )

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Cytat:
Napisane przez kathy8998 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wczoraj spryskałam kąty w kuchni Brosem na owady biegające. Zrobiłam to za szafką, kuchenką i zlewem - czyli dół kuchni, przy podłogach. Usunęłam produkty spożywcze, ale na wierzchu (wysoko) stały np. garnek, szklanki na półce, etc. Myślicie, że ten środek mógł się na tym osadzić? Czym to teraz pomyć, woda z płynem do naczyń wystarczy? Włączyło mi się schizowanie, że się zatrujemy...


Wklejam skład: deltametryna 0,05 g/100 g (0,05%), tetrametryna 0,2 g/100 g (0,2%), butotlenek piperonylu 0,6 g/100 g (0,6%)

Szczerze wątpię, czy się osadził. Ale tez na wszelki wypadek umyłabym dla spokoju ducha. W zmywarce, a jak nie masz to z płynem do mycia naczyń.



Ja przykrywam kocem/ręcznikiem takie rzeczy. A potem koc do prania i sprawa załatwiona.


Nie zapominaj też, że to ma truć owady, a nie ludzi. Ostrożnie, ale nie dajmy się zwariować.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-15, 18:51   #4999
kathy8998
Rozeznanie
 
Avatar kathy8998
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 756
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
O, może też się wybiorę, bo strasznie je lubię, ale u mnie w 10 Biedronkach od długiego czasu nie było.


(Nie szukałam obsesyjnie po 10 Biedronkach, tylko mam pracę w trasie i czasem robię zakupy w Biedronce na jednym końcu miasta, a czasem w Biedronce na drugim końcu miasta. )

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------




Szczerze wątpię, czy się osadził. Ale tez na wszelki wypadek umyłabym dla spokoju ducha. W zmywarce, a jak nie masz to z płynem do mycia naczyń.



Ja przykrywam kocem/ręcznikiem takie rzeczy. A potem koc do prania i sprawa załatwiona.


Nie zapominaj też, że to ma truć owady, a nie ludzi. Ostrożnie, ale nie dajmy się zwariować.

Dzięki za odpowiedź, nakręciłam się strasznie, aż mnie brzuch zaczął boleć. Trick z kocem świetny, ale ja wczoraj działałam w emocjach, po tym jak znalazłam w kuchni wielkiego robala. Na szczęście okazał się nieszkodliwy, ale w przypływie stresu zaczęłam sprzątać i psikać, a dopiero dzisiaj mnie naszła refleksja Pomyłam dzisiaj wszystko we wrzątku z płynem, bo zmywarki brak, aczkolwiek wczoraj już z części naczyń korzystałam.
kathy8998 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-08-15, 19:26   #5000
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Szampon w kostce 4szpaki klasyczny albo regenerujący - nigdy nie miałam tak długo świeżych i odbitych od nasady włosów, jak po nich.
Tej poleconej serii absolutnie nie kupuj - jest super, ale nie dla Twoich włosów.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
A czy odżywki w kostce też próbowałaś? Jeśli tak to jak efekty, ułatwia rozczesywanie, obciąża?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Ten szampon jest dobry https://m.ceneo.pl/5915984#tab=click

Tzn sama nie uzywam, bo nie mam przrtluszczajacych, ale slyszalam tylko dobre opinie.
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Daj znać jak Bell, bo kilka lat temu kupiłam w Biedronce i u mnie klapa. Świeży był, na blistrze, uczulił niestety.
Jak kupię i przestestuje to jasne że dam znać


Oczywiście jestem otwarta na dalsze polecenia szamponów, odżywek, masek
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-15, 19:41   #5001
kathy8998
Rozeznanie
 
Avatar kathy8998
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 756
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
A czy odżywki w kostce też próbowałaś? Jeśli tak to jak efekty, ułatwia rozczesywanie, obciąża?


Dziękuję



Jak kupię i przestestuje to jasne że dam znać


Oczywiście jestem otwarta na dalsze polecenia szamponów, odżywek, masek

Ja polecam szampon w kostce Balea (testowałam tylko kokos, bo wiem, że jest polecany również ten z awokado) do kupienia w drogerii DM. Sama mam włosy, które muszę myć codziennie, po tym szamponie czułam długo świeżość i lekkość przy skórze głowy. Używam też Vianka zielonego i kontrowersyjny (ze względu na miejsce produkcji) niebieski Fitokosmetik. Z odżywek ostatnio testuję YOPE niebieską (świeża trawa) i również odczucia pozytywne, czyli brak obciążenia, włosy lekkie i sypkie.
kathy8998 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-15, 19:50   #5002
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Chciałabym jeszcze prosić o polecenie szamponu (chętnie całej serii czyli z maską i odżywka) do włosów przetłuszczających się, cienkich, oklaplych, płaczących się. Fryzjerka poleciła mi serie Loreal absolut repair ale na kwc widzę że nie są to produkty dla osób z przetłuszczających sie włosami. Chętnie kupię coś z profesjonalnych kosmetyków.
To ja używam tej serii właśnie przy tego typu włosach. Ale bez szamponu. Sama odzywka+maska. Na moich włosach robia cuda Szamponu używam zwykłego, drogeryjnego Pantene na zmianę z Dove.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-15, 19:54   #5003
Mahaszi
Rozeznanie
 
Avatar Mahaszi
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 520
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Mam porównanie i zdecydowanie bardziej wolę półkę na sztućce niż koszyk. U siebie mam tak i jest ekstra. Tylko ja mam 60tka. Electrolux. Ale ogólnie polecam bardzo.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
Też mam porównanie i ja zdecydowanie wolę koszyk, więc myślę, że to kwestia idywidualna.
__________________
I don't want realism, I want magic!
Mahaszi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-15, 20:22   #5004
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Chciałabym jeszcze prosić o polecenie szamponu (chętnie całej serii czyli z maską i odżywka) do włosów przetłuszczających się, cienkich, oklaplych, płaczących się. Fryzjerka poleciła mi serie Loreal absolut repair ale na kwc widzę że nie są to produkty dla osób z przetłuszczających sie włosami. Chętnie kupię coś z profesjonalnych kosmetyków.
Szampon Alterra: https://www.rossmann.pl/Produkt/Szam...ml,132027,8657

Odżywka Insight Daily.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-15, 20:45   #5005
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Mam do wyprania jedwabną poszewkę i jedwabne gumki do włosów. W czym mogę je wyprać? Nie chce specjalnie kupować jakiegoś litrowego środka. Czy na przykład szampon w kostce Cztery Szpaki się nada? To jeden z delikatniejszych środków jaki posiadam. Lub szampon Petal Fresh winogronowy? On też jest delikatny.
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-15, 21:28   #5006
kwiatowaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 32
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Depilacja laserowa, jaki laser jest najskuteczniejszy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kwiatowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-15, 21:30   #5007
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

[1=695d786c3492781c3fd020c 39a3abf990173eddf_6577a2b 887a02;89647222]Ja bez węglowodanów czuję się nadal głodna. A jak zjem za dużo białka i tłuszczu, żeby zrekompensować, to z kolei jestem zmulona i mnie mdli.[/QUOTE]Dla mnie jogurt naturalny z owocami i orzechami jest najlepszym śniadaniem, trzyma mnie najdłużej. Za to mdli mnie przy jedzeniu kanapek, niezależnie od dodatków i rodzaju pieczywa.
Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
A no może
Dla mnie rzęsy w salonie to za duży koszt niestety, i czasu chyba też bym nie znalazła na regularne uzupełnianie więc pozostaje mi szukać tuszu dla alergików

Jakby ktoś miał do polecenia tusz do rzęs dla wrażliwych oczu to byłabym wdzięczna
Może wystarczyłaby Ci henna? Da się ją łatwo i tanio zrobić w domu, tylko niestety też może uczulać.
Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Moja stylistka uzupełnia mi rzęsy w około godzinę. Też jest to do zniesienia, przez tę godzinę mogę sobie odpocząć.

Pierwszy raz zrobiłam sobie rzęsy kilka miesięcy temu i sobie chwalę. Przez całe lato praktycznie się nie maluję. Rzęsy robią świetny efekt.
Jaką wersję rzęs wybierasz? Chętnie bym spróbowała, ale chciałabym naturalny efekt.
Moje znajome z pracy robią rzęsy w salonie, niestety u większości wygląda to mało naturalnie - tzn. jak im pasuje to luz, ja bym nie chciała takiego efektu. Chyba tylko dwóm pasują rzęsy gęste jak gąsienice, ale one mają naturalnie ciemną oprawę oczu i śniadą skórę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-15, 21:39   #5008
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Może ktoś miał tak, więc zapytam

Noszę okulary już z drogi rok(niestety, nosiłam soczewki, x lat i optometrysta, że no nie zbyt polecam okulary jako pierwsze miejsce noszenia) i od paru dni na nosie tylko z jednej strony robi mi się od "noska" Jakby strupek, z którego leci hm coś żółtego, nie wiem ropa, w każdym bądź razie szybko wysycha.
Kojarzycie z czego tak nagle mogło się tak zrobić?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-15, 21:57   #5009
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Jaką wersję rzęs wybierasz? Chętnie bym spróbowała, ale chciałabym naturalny efekt.
Moje znajome z pracy robią rzęsy w salonie, niestety u większości wygląda to mało naturalnie - tzn. jak im pasuje to luz, ja bym nie chciała takiego efektu. Chyba tylko dwóm pasują rzęsy gęste jak gąsienice, ale one mają naturalnie ciemną oprawę oczu i śniadą skórę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
4:1, tylko że mam opadającą powiekę i ciemną oprawę oczu.
Jak kilka wypadnie po czasie, to i tak wyglądają fajnie.
Moja znajoma, mająca jasną cerę, mało wyraźne brwi i niebieskie oczy robiła sobie 1:1 lub 2:1 i wyglądała fajnie, jakby zrobiła 4:1 wyglądałaby karykaturalnie.
Dobrze by było, gdyby stylistka rzęs umiała dobrać odpowiednią metodę.IMG_20230815_225241.jpg
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-16, 04:38   #5010
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 68.

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Może ktoś miał tak, więc zapytam

Noszę okulary już z drogi rok(niestety, nosiłam soczewki, x lat i optometrysta, że no nie zbyt polecam okulary jako pierwsze miejsce noszenia) i od paru dni na nosie tylko z jednej strony robi mi się od "noska" Jakby strupek, z którego leci hm coś żółtego, nie wiem ropa, w każdym bądź razie szybko wysycha.
Kojarzycie z czego tak nagle mogło się tak zrobić?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Ten nosek pewnie za mocno cie obciera i robi się rana

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 05:38 ---------- Poprzedni post napisano o 05:38 ----------

Idź tam gdzie robiłaś okulary musi ci to poprawić

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-16 12:24:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:24.