Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69. - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-08-28, 15:18   #601
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez milka_70 Pokaż wiadomość
Sorry ale nic z tego nie zrozumiałam...

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
Dziecko ma niska ferrytyne, byliśmy u lekarza a zapomniałam, że posiadam w domu krople nie otwarte Actiferol, tylko nie wiem jaką dawke podawać skoro leku Innofer mam podawać 1,5 ml.

Przepraszam, ale dość często mam problem z pisaniem ze zrozumieniem, wiem o tym

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-28, 15:28   #602
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
No to ja już nie wiem od czego to zależy, chyba każdy ma inaczej.
A jaki masz termometr? Bo to tez moze mieć znaczenie. Ja mam jeszcze starego typu (rteciowy- pielęgniarka w rodzinie) i ten jest mam wrażenie najdokladniejszy. Elektroniczny przystawiany do czoła w ogóle pokazywal dziwne wyniki Kolejna rzecz- są upały - do dziś pamiętam jak facet w czasie pandemii po godzinie w przychodni w grudniu z maska na twarzy (badania medycyny pracy) miał 38,9 Pielęgniarka go chciała wywalić że chory, dopiero jak ściągnął maskę i poczekał 15 min to miał klasycznie 36,8

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-28, 15:30   #603
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Dziecko ma niska ferrytyne, byliśmy u lekarza a zapomniałam, że posiadam w domu krople nie otwarte Actiferol, tylko nie wiem jaką dawke podawać skoro leku Innofer mam podawać 1,5 ml.

Przepraszam, ale dość często mam problem z pisaniem ze zrozumieniem, wiem o tym

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Na Twoim miejscu spytałbym w aptece

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-28, 15:34   #604
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Lasagna_ze_szpinakiem Pokaż wiadomość
A jaki masz termometr? Bo to tez moze mieć znaczenie. Ja mam jeszcze starego typu (rteciowy- pielęgniarka w rodzinie) i ten jest mam wrażenie najdokladniejszy. Elektroniczny przystawiany do czoła w ogóle pokazywal dziwne wyniki Kolejna rzecz- są upały - do dziś pamiętam jak facet w czasie pandemii po godzinie w przychodni w grudniu z maska na twarzy (badania medycyny pracy) miał 38,9 Pielęgniarka go chciała wywalić że chory, dopiero jak ściągnął maskę i poczekał 15 min to miał klasycznie 36,8

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Właśnie aż nie mogłam uwierzyć w to, że ciągle mam taką wysoką temperaturę i też załatwiłam sobie rtęciowy, ale wynik bez zmian.
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-28, 15:49   #605
milka_70
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 2 273
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Dziecko ma niska ferrytyne, byliśmy u lekarza a zapomniałam, że posiadam w domu krople nie otwarte Actiferol, tylko nie wiem jaką dawke podawać skoro leku Innofer mam podawać 1,5 ml.

Przepraszam, ale dość często mam problem z pisaniem ze zrozumieniem, wiem o tym

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Musiałabyś podać stężenia żelaza w obu tych lekach

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
milka_70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-28, 15:50   #606
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
Właśnie aż nie mogłam uwierzyć w to, że ciągle mam taką wysoką temperaturę i też załatwiłam sobie rtęciowy, ale wynik bez zmian.
I to cały czas masz taką? Bo w różnych fazach cyklu się zmienia. Ale jeśli non stop to chyba bym zrobiła profilaktycznie morfologię, ob i crp (sprawdzić czy nie ma jakiegoś stanu zapalnego). A może masz tak, po prostu, bez żadnego powodu


Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-28, 15:57   #607
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Na Twoim miejscu spytałbym w aptece

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez milka_70 Pokaż wiadomość
Musiałabyś podać stężenia żelaza w obu tych lekach

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
Innofer
1 ml - żelazo 20 mg

Actiferol Fe
5 kropli - żelazo 2,5mg

Zalecenia od doktot to 1,5 ml leku Innofer.

Albo już kupie ten Innofer i już, bo ten Actiferol i tak zaraz się by skończył, jego tylko 30 ml jest.



Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-08-28, 16:01   #608
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Lasagna_ze_szpinakiem Pokaż wiadomość
I to cały czas masz taką? Bo w różnych fazach cyklu się zmienia. Ale jeśli non stop to chyba bym zrobiła profilaktycznie morfologię, ob i crp (sprawdzić czy nie ma jakiegoś stanu zapalnego). A może masz tak, po prostu, bez żadnego powodu


Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

No nie mierzę tak codziennie, ale kiedykolwiek bym nie zmierzyła to tak jest. Morfologia i crp ok, ob nie robiłam.
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-28, 16:08   #609
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Pisałam tu jakiś czas temu, że rozwaliły mi się klapki i nie mogę w całym internecie znaleźć klapek w takim kolorze jak chcę, w moim rozmiarze.
W końcu udało mi się znaleźć - ale są na szeroką stopę, a nie wąską - chodzi o klapki BIRKENSTOCK.

I teraz nie wiem, niby chodzi mi się normalnie, ale w porównaniu do moich starych klapek, które były na stopę wąską - nie prezentują się tak ładnie i widać, że są szersze.

Oddać czy zostawić? Czy ktoś ma BIRKENSTOCK szerokiej a stopę wąską? Co sądzicie?
Ja bym zwrocila, mialam zamowione oba modele i wg mnie te normalne sa strasznie szerokie. W sumie sezon i tak sie powoli konczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-28, 16:43   #610
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Innofer
1 ml - żelazo 20 mg

Actiferol Fe
5 kropli - żelazo 2,5mg

Zalecenia od doktot to 1,5 ml leku Innofer.

Albo już kupie ten Innofer i już, bo ten Actiferol i tak zaraz się by skończył, jego tylko 30 ml jest.



Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
No to w czym problem? 1,5 ml Innoferu bedzie mialo 30 mg. 30mg to 60 kropli Actiferolu

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Aczkolwiek doliczyc 60 kropli to trzeba miec anielską cierpliwosc jesli to leci tak jak vigantol
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-28, 17:16   #611
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
No często mam gorące czoło, ale tak poza tym to raczej nie mam objawów.



A nieprawidłowości w czym Ci wychodzą?



Ja nawet nie wiem od jak dawna to mam, bo aż tak nie sprawdzam regularnie. Ale dziwi mnie to i trochę martwi.
Zrób morfologię, OB, CRP i może jeszcze ANA, ANA1. Wtedy mozna zobaczyć czy, gdzueś jakiś stan zapalny lub reakcja immuno.
No i standardowo pakiet tarczycowy
No i temp mierzyłabym zawsze o stałych porach dnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
Właśnie aż nie mogłam uwierzyć w to, że ciągle mam taką wysoką temperaturę i też załatwiłam sobie rtęciowy, ale wynik bez zmian.
A stosujesz jakies tabletki anty albo masz spirale?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-08-28, 18:37   #612
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 256
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Pisałam tu jakiś czas temu, że rozwaliły mi się klapki i nie mogę w całym internecie znaleźć klapek w takim kolorze jak chcę, w moim rozmiarze.
W końcu udało mi się znaleźć - ale są na szeroką stopę, a nie wąską - chodzi o klapki BIRKENSTOCK.

I teraz nie wiem, niby chodzi mi się normalnie, ale w porównaniu do moich starych klapek, które były na stopę wąską - nie prezentują się tak ładnie i widać, że są szersze.

Oddać czy zostawić? Czy ktoś ma BIRKENSTOCK szerokiej a stopę wąską? Co sądzicie?
Ja bym oddała. Też mam wąskie stopy i nie znoszę ich widoku w szerokich butach / klapkach.
Jeśli nie jesteś przekonana do tych klapek to może teraz pochodzisz jeszcze kilka razy, ale w przyszłym roku i tak pewnie kupisz kolejne (ja znając siebie tak bym zrobiła gdybym teraz zostawiła klapki które nie do końca mi się podobają).
Chyba, że to nie jest dla Ciebie problemem.
W tym roku może nie być już zbyt wielu dni na założenie klapek.

Cytat:
Napisane przez wiejskie_ziemniaczki89 Pokaż wiadomość
No nie ma, ale żeby mieć realnie większy rozmiar doniczki, trzeba kupić dużo większą osłonkę co jest bez sensu.

Wysłane z mojego 2201117SY przy użyciu Tapatalka
W doniczce kupowanej z myślą żeby włożyć ją do osłonki znaczenie ma przecież górna średnica (jeśli osłonka jest prosta).
Jeśli średnica osłonki to 21 cm, to doniczka u góry musi mieć około 19 cm średnicy i nie ma większego znaczenia czy u dołu będzie mieć 18,5 cm średnicy czy 16 cm średnicy.
Jak masz konkretną osłonkę już kupioną, to musisz na wymiar dokupić doniczkę, tak żeby zmieściła się w osłonce którą masz.
Zrezygnowałam jakiś czas temu z używania osłonek i doniczek, bo zajmowały więcej miejsca niż sama doniczka, i czasem było problematyczne (np. osłonka z doniczką w środku nie mieściła się na parapecie, a sama doniczka mieściła się).

Edytowane przez 72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad
Czas edycji: 2023-08-28 o 18:39
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-28, 19:14   #613
wiejskie_ziemniaczki89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-04
Wiadomości: 181
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

[1=72f264f1cd165e2b94e3888 8adc60ec5afe5a0b8_658382a 5e67ad;89658143]Ja bym oddała. Też mam wąskie stopy i nie znoszę ich widoku w szerokich butach / klapkach.
Jeśli nie jesteś przekonana do tych klapek to może teraz pochodzisz jeszcze kilka razy, ale w przyszłym roku i tak pewnie kupisz kolejne (ja znając siebie tak bym zrobiła gdybym teraz zostawiła klapki które nie do końca mi się podobają).
Chyba, że to nie jest dla Ciebie problemem.
W tym roku może nie być już zbyt wielu dni na założenie klapek.



W doniczce kupowanej z myślą żeby włożyć ją do osłonki znaczenie ma przecież górna średnica (jeśli osłonka jest prosta).
Jeśli średnica osłonki to 21 cm, to doniczka u góry musi mieć około 19 cm średnicy i nie ma większego znaczenia czy u dołu będzie mieć 18,5 cm średnicy czy 16 cm średnicy.
Jak masz konkretną osłonkę już kupioną, to musisz na wymiar dokupić doniczkę, tak żeby zmieściła się w osłonce którą masz.
Zrezygnowałam jakiś czas temu z używania osłonek i doniczek, bo zajmowały więcej miejsca niż sama doniczka, i czasem było problematyczne (np. osłonka z doniczką w środku nie mieściła się na parapecie, a sama doniczka mieściła się).[/QUOTE]No właśnie problem jest taki, że najpierw kupiłam taka osłonkę ceramiczna w rozmiarze jaki potrzebowałam, a potem jak chciałam dobrać doniczkę to mieści się dużo mniejsza, za mała na moją monsterę.

A jakie doniczki teraz kupujesz? Takie z podstawką?

Mi się bardzo podobają osłonki takie ciężkie, ceramiczne.

Wysłane z mojego 2201117SY przy użyciu Tapatalka
wiejskie_ziemniaczki89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-28, 19:29   #614
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Zrób morfologię, OB, CRP i może jeszcze ANA, ANA1. Wtedy mozna zobaczyć czy, gdzueś jakiś stan zapalny lub reakcja immuno.
No i standardowo pakiet tarczycowy
No i temp mierzyłabym zawsze o stałych porach dnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

A stosujesz jakies tabletki anty albo masz spirale?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Morfologia i CRP ok. Nie stosuję anty ani nie mam spirali. Mam hashimoto, ale czy to by mogło być przyczyną? U mnie od razu pojawiają się czarne wizje w głowie.
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-28, 19:30   #615
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 256
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez wiejskie_ziemniaczki89 Pokaż wiadomość
No właśnie problem jest taki, że najpierw kupiłam taka osłonkę ceramiczna w rozmiarze jaki potrzebowałam, a potem jak chciałam dobrać doniczkę to mieści się dużo mniejsza, za mała na moją monsterę.

A jakie doniczki teraz kupujesz? Takie z podstawką?

Mi się bardzo podobają osłonki takie ciężkie, ceramiczne.

Wysłane z mojego 2201117SY przy użyciu Tapatalka
Tak, teraz kupuję doniczki z podstawką.
Osłonki bardzo mi się podobają i kwiatki w doniczkach z osłonkami też mi się podobają bardziej niż kwiatki w samych doniczkach .
U mnie zwyciężył aspekt praktyczny, czyli to, że same doniczki zajmują mniej miejsca.
Poza tym miałam kwiatki, które co roku wymagały przesadzenia do większej doniczki - wtedy za każdym razem musiałam kupować kolejną osłonkę do kolejnej większej doniczki. Dochodziłam do tego, że te większe osłonki nie mieściły mi się w miejscu gdzie chciałam ustawić konkretnego kwiatka.
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-28, 20:20   #616
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
Jaką macie temperaturę ciała na codzień? Ja kiedy bym nie mierzyła, to mam ponad 37 lub coś koło tego. Tak już od wielu miesięcy. Czy to normalne? Termometr na pewno jest dobry, bo sprawdzałam na różnych.
Najczęściej między 36,1 a 36,7. Czasami przed okresem mam trochę podwyższoną - 36,8-36,9. Rzadko zdarza mi się ponad 37. U mnie jak już jest tak 37,4-37,6 to najczęściej wskazuje na to, że mam infekcje i albo się tak utrzymuje albo pojawia się gorączka.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-28, 20:20   #617
rebeccaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 345
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Co było dzisiaj w Szybkiej akcji w aplikacji Rossmann? Niestety jak weszłam to pula voucherów już wyczerpana i nie mogę nawet podejrzeć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
KOCHAM GO NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE!
rebeccaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-28, 20:31   #618
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
One wyglądają normalnie, po prostu jak zestawie razem jedna stopę w wąskim klapku i obok drugą w szerszym, to widać różnice co jest raczej oczywiste. Wysłałam zdjęcia mojemu tż i przyjaciółce, w calym komplecie to nie widzą różnicy, wiec sama już nie wiem. Eh.
Wygląd to jedno, ale jak klapki są z naturalnej skóry to mogą się z czasem rozciągnąć. Też mam wąską stopę i nie znoszę szerokich butów, zawsze lata mi w nich stopa i przez to mam otarcia.

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-29, 03:20   #619
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Ja bym zwrocila, mialam zamowione oba modele i wg mnie te normalne sa strasznie szerokie. W sumie sezon i tak sie powoli konczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja tez. Mam waska stope i nienawidze za szerokich butow, zwlasszcza letnich i otwartych klapek.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-08-29, 07:20   #620
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Ja tez. Mam waska stope i nienawidze za szerokich butow, zwlasszcza letnich i otwartych klapek.
Ja to mam wrażenie, że wszystkie letnie buty są robione na stopy dla dużych dzieci, serio.
Co rok mam problem, żeby w jakiegokolwiek buta włożyć stopę. W tym roku po miesiącu poszukiwań kupiłam klapki w... Biedronce i to takie, które kupiłam ledwie, ledwie z nadzieją, że je rozchodzę i się udało na szczęście.
Wizualnie moja stopa nawet wygląda na drobną, ale wszystkie buty to weryfikują. W otwartych klapkach centymetr stopy wisi mi z jednej i centymetr z drugiej strony
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-29, 07:39   #621
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Ja to mam wrażenie, że wszystkie letnie buty są robione na stopy dla dużych dzieci, serio.
Co rok mam problem, żeby w jakiegokolwiek buta włożyć stopę. W tym roku po miesiącu poszukiwań kupiłam klapki w... Biedronce i to takie, które kupiłam ledwie, ledwie z nadzieją, że je rozchodzę i się udało na szczęście.
Wizualnie moja stopa nawet wygląda na drobną, ale wszystkie buty to weryfikują. W otwartych klapkach centymetr stopy wisi mi z jednej i centymetr z drugiej strony

Mam podobnie, stopę mam szczupła, ale szeroka z wysokim podbiciem. Teraz te klapki z podeszwa cienka jak papier są modne, ale z moja stopa robią właśnie to co opisałaś


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-29, 07:47   #622
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Mam podobnie, stopę mam szczupła, ale szeroka z wysokim podbiciem. Teraz te klapki z podeszwa cienka jak papier są modne, ale z moja stopa robią właśnie to co opisałaś


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie akurat plus bo mam wąska stopę, żadna dziecięca ani dla dużych dzieci

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-29, 08:45   #623
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Mam podobnie, stopę mam szczupła, ale szeroka z wysokim podbiciem. Teraz te klapki z podeszwa cienka jak papier są modne, ale z moja stopa robią właśnie to co opisałaś


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Szczupla, ale szeroka ?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-29, 09:00   #624
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Szczupla, ale szeroka ?
Tak, to miejsce zaznaczone na zdjęciu jest szerokie, ale nie mam otłuszczonej stopy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png Przechwytywaniest.PNG (615,7 KB, 115 załadowań)
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-29, 09:05   #625
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Tak, to miejsce zaznaczone na zdjęciu jest szerokie, ale nie mam otłuszczonej stopy.

Juz widze, szerokie kosci.

Ja mam waska stope, raz kupilam polecane na wizazu buty, ze takie super i myslalam, ze w nich utone. Sportowe skechers. Po bardzo mocnym zawiazaniu nadaje sie tylko na silownie. I tam je zuzywam.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-29, 09:54   #626
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Mam podobnie, stopę mam szczupła, ale szeroka z wysokim podbiciem. Teraz te klapki z podeszwa cienka jak papier są modne, ale z moja stopa robią właśnie to co opisałaś


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi się bardzo podobają te klapki z cienką podeszwą, ale no
Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Tak, to miejsce zaznaczone na zdjęciu jest szerokie, ale nie mam otłuszczonej stopy.
Ja myślałam, że jak schudnę to będzie mi łatwiej, bo właśnie miałam wręcz nadzieję, że to kwestia tłuszczu na stopie. A tymczasem sandały z zeszłego roku zrobiły się luźne na wysokość, a na szerokość jak cisły tak cisną.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-29, 10:08   #627
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 461
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Treść usunięta
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-29, 10:19   #628
695d786c3492781c3fd020c39a3abf990173eddf_6577a2b887a02
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2 756
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Dla mnie akurat plus bo mam wąska stopę, żadna dziecięca ani dla dużych dzieci

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
Moje też wąskie, a jak dziecięce zdecydowanie nie wyglądają. Z sandałami i klapkami nie mam problemu, ale większość półbutów mi odstaje i spada - nie wiem, może też jakoś źle chodzę...

Problem jest raczej w tym, że nie ma oznaczeń tęgości.
695d786c3492781c3fd020c39a3abf990173eddf_6577a2b887a02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-29, 10:37   #629
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 461
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Treść usunięta
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-29, 11:18   #630
_Dzelcia_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 78
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Jak wymienić wkład w tym długopisie? https://www.sinsay.com/pl/pl/dlugopis-7258q-mlc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Dzelcia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-26 23:18:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:36.