Dziwna zmiana na skórze dloni - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-10-18, 13:06   #1
Ciri32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 319

Dziwna zmiana na skórze dloni


Hej mam problem od około 2 miesięcy mam dziwna zmianę na dloni, raz jej z nią lepiej raz gorzej, nie ma stałego wyglądu. Stosuje teraz maść tanno hermal trochę pomaga ale mam wrażenie że jest za słaba. Nie swędzi mnie to jedynie gdy posmaruje maścią to w trackie jej wchłaniania lub gdy dłuższy czas nie smaruje to czuje jakby szczypanie. Podczas 2 tygodniowego pobytu w Polsce ta zmiana sama zaczęła się goić już po kilku dniach beż smarowania czymkolwiek, został mi tylko różowy slad w tym miejscu jakby blizna taki stan utrzymywał się około 2 tygodniu po ktorkim czasie gdy wróciłam do niemiec znowu to samo. Również gdy założyłam latexowe rękawiczki następnego dnia miałam uczucie że ręką płonie w tym miejscu. Wcześniej cały czas używałam różnorakich rękawiczek i nigdy nie było problemu
Ciri32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-19, 09:36   #2
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Dziwna zmiana na skórze dloni

Cytat:
Napisane przez Ciri32 Pokaż wiadomość
Hej mam problem od około 2 miesięcy mam dziwna zmianę na dloni, raz jej z nią lepiej raz gorzej, nie ma stałego wyglądu. Stosuje teraz maść tanno hermal trochę pomaga ale mam wrażenie że jest za słaba. Nie swędzi mnie to jedynie gdy posmaruje maścią to w trackie jej wchłaniania lub gdy dłuższy czas nie smaruje to czuje jakby szczypanie. Podczas 2 tygodniowego pobytu w Polsce ta zmiana sama zaczęła się goić już po kilku dniach beż smarowania czymkolwiek, został mi tylko różowy slad w tym miejscu jakby blizna taki stan utrzymywał się około 2 tygodniu po ktorkim czasie gdy wróciłam do niemiec znowu to samo. Również gdy założyłam latexowe rękawiczki następnego dnia miałam uczucie że ręką płonie w tym miejscu. Wcześniej cały czas używałam różnorakich rękawiczek i nigdy nie było problemu
Idź do dermatologa. Nikt cię nie będzie diagnozował przez Internet.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-19 10:36:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:15.