Uniwersytet Łódzki - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-14, 21:35   #1771
gdalenka
Raczkowanie
 
Avatar gdalenka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 32
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez m90ldz Pokaż wiadomość
Sama przez to przechodziłam, więc mniej więcej wiem jak to wygląda (choć legitymacji nie oddawałam, bo jednocześnie studiowałam drugi kierunek)
Jak chcesz zrezygnować to niestety musisz oddać legitymację i kartę obiegową (otrzymujesz ją wcześniej w dziekanacie, musisz mieć na niej podpisy ze swojej wydziałowej biblioteki i BUŁy - chyba tyle, o ile dobrze pamiętam). Indeks możesz sobie zostawić na pamiątkę
Ale co możesz zrobić z legitymacją... Jeśli studiujesz dziennie (i tym samym nie musisz płacić za studia) to podstempluj sobie legitkę, a rezygnację ze studiów złóż jak najpóźniej, żeby jak najdłużej sobie ją zostawić

To też może podziała, chociaż przyznam, że oni dosyć restrykcyjnie podchodzą do tego żeby wszystko im oddać Żeby nie było takiej sytuacji, że będą kazali wyrobić nową legitymację i to ją oddać, bo muszą ją umieścić w Twojej teczce z dokumentami, która zostaje w dziekanacie
Działa, działa Ja tak zrobiłam kończąc licencjat. Z resztą jak 90% mojego byłego kierunku nic ci nie mogą zrobić jak zgubisz legitymacje. Nie trzaśniesz i nie wytrzaśniesz jej
__________________
Należy popełniać szaleństwa, lecz niezmiernie ostrożnie
gdalenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-15, 15:07   #1772
m90ldz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 21
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez gdalenka Pokaż wiadomość
Działa, działa Ja tak zrobiłam kończąc licencjat. Z resztą jak 90% mojego byłego kierunku nic ci nie mogą zrobić jak zgubisz legitymacje. Nie trzaśniesz i nie wytrzaśniesz jej
Aha, dobrze wiedzieć na przyszłość
m90ldz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 21:44   #1773
Miniaturynka
Raczkowanie
 
Avatar Miniaturynka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 263
Dot.: Uniwersytet Łódzki

hej
ja chciałam zapytać o FiR na ek-socu. Jak z ubiegłorocznymi progami? Zdaje się, że nie były tu wspomniane, bo przekopałam ten wątek (przyznaję, nie cały, ale sporo tego) i podawałyście te sprzed dwóch lat, a o progach sprzed roku nic nie widziałam
miałabym szanse dostać się na FiR, gdybym pozdawała matury na:
polski pp ok 75 %
matma pr ok 60-65 % pp ok. 90 %
ang pp ok 85-95 %
? (tak sobie szacuję, biorąc pod uwagę próbne matury, że mogę liczyć na takie wyniki )

z góry dziękuję za odpowiedź i przepraszam, jeśli było coś takiego, a nie dopatrzyłam
__________________
Maturzystka '12
Miniaturynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 23:20   #1774
willy_nilly
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 221
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez Miniaturynka Pokaż wiadomość
hej
ja chciałam zapytać o FiR na ek-socu. Jak z ubiegłorocznymi progami? Zdaje się, że nie były tu wspomniane, bo przekopałam ten wątek (przyznaję, nie cały, ale sporo tego) i podawałyście te sprzed dwóch lat, a o progach sprzed roku nic nie widziałam
miałabym szanse dostać się na FiR, gdybym pozdawała matury na:
polski pp ok 75 %
matma pr ok 60-65 % pp ok. 90 %
ang pp ok 85-95 %
? (tak sobie szacuję, biorąc pod uwagę próbne matury, że mogę liczyć na takie wyniki )

z góry dziękuję za odpowiedź i przepraszam, jeśli było coś takiego, a nie dopatrzyłam
Spróbuj tutaj: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=594267 , bo dyskutowałyśmy swego czasu o FiRze i Łódź się tam także przewinęła, jednak nie pamiętam, czy podawały dziewczyny progi
willy_nilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 23:36   #1775
Miniaturynka
Raczkowanie
 
Avatar Miniaturynka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 263
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Ok, dzięki, poszperam tam

Ale jakby któraś dysponowała takowymi informacjami to byłabym wdzięczna za ich przekazanie, więc zapytanie w tym wątku wciąż aktualne

No niestety nie znalazlam tam nic na ten temat
__________________
Maturzystka '12

Edytowane przez Miniaturynka
Czas edycji: 2012-03-17 o 23:49
Miniaturynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 10:50   #1776
ExpressM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 14
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez Miniaturynka Pokaż wiadomość
Ok, dzięki, poszperam tam

Ale jakby któraś dysponowała takowymi informacjami to byłabym wdzięczna za ich przekazanie, więc zapytanie w tym wątku wciąż aktualne

No niestety nie znalazlam tam nic na ten temat
W zeszłym roku progi na FiR na eksocu były podobne, prawie identyczne jak na rok 2012/2013 myślę, że jakbyś zaliczyła wszystko tak jak przewidujesz to nie byłoby problemu z dostaniem się
ExpressM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 15:58   #1777
Miniaturynka
Raczkowanie
 
Avatar Miniaturynka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 263
Dot.: Uniwersytet Łódzki

o, to super, dzięki za info

a jak z pracą po? tzn chodzi mi głównie o absolwentów, nie wiem, może macie znajomych, same jesteście absolwentkami i wiecie, czy są po tym w miarę pozytywne perspektywy? Ja wiem, że żadne studia pracy nie gwarantują, no ale po jednych kierunkach łatwiej się zahaczyć, po drugich trudniej. Nawet nie chodzi mi o pracę czysto w zawodzie - tylko nie w drugą stronę, bo nie mówię tu o pracy na zmywaku itp
__________________
Maturzystka '12
Miniaturynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-18, 18:22   #1778
willy_nilly
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 221
Dot.: Uniwersytet Łódzki

To może ja się wypowiem, bo sama rok temu rozważalam te studia, jednak z nich zrezygnowałam. Długi czas się motałam i zastanawiałam... ;-) No ale powtórzę Ci wyświechtane teksty - dobry student, pasjonat, nigdy nie będzie miał problemów z pracą. Są osoby, które na tym kierunku już pracują w zawodzie (choćby kuzynka mojej koleżanki ), inni mają stosunek olewczy i siedzą na bezrobociu. Bywa.
willy_nilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 18:33   #1779
Miniaturynka
Raczkowanie
 
Avatar Miniaturynka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 263
Dot.: Uniwersytet Łódzki

hmm, pasjonatka to ze mnie nie jest (no ale ja niestety nie mam żadnej pasji, ewentualnie pochłanianie ksiażek więc nierealne, żebym poszła na studia, które będą mnie pasjonować właśnie), ale mam ja sobie takie ambicje, żeby zdawać wszystko jak najlepiej, jak tylko będzie mnie na to stać - takmnie naszło po tym, jak doszłam do wniosku, że zmarnowałam trzy lata LO i mogłam mieć o wieeele lepsze oceny i większą satysfakcję.
No i wyjść z tych studiów z jakąś wiedzą, żeby to nie były puste papiery
__________________
Maturzystka '12
Miniaturynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 18:38   #1780
willy_nilly
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 221
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez Miniaturynka Pokaż wiadomość
hmm, pasjonatka to ze mnie nie jest (no ale ja niestety nie mam żadnej pasji, ewentualnie pochłanianie ksiażek więc nierealne, żebym poszła na studia, które będą mnie pasjonować właśnie), ale mam ja sobie takie ambicje, żeby zdawać wszystko jak najlepiej, jak tylko będzie mnie na to stać - takmnie naszło po tym, jak doszłam do wniosku, że zmarnowałam trzy lata LO i mogłam mieć o wieeele lepsze oceny i większą satysfakcję.
No i wyjść z tych studiów z jakąś wiedzą, żeby to nie były puste papiery
Czyli w mojej subiektywnej opinii, jeśli wymarzyłąś sobie takie, a nie inne studia, to będzie dobrze. Trzymam kciuki za maturę!!!
willy_nilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-18, 18:59   #1781
Miniaturynka
Raczkowanie
 
Avatar Miniaturynka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 263
Dot.: Uniwersytet Łódzki

nie dziekuję, żeby nie zapeszyć
no cóż, jak coś robić, to na 200%
(szkoda, że rzadko kiedy wychodzi choćby 50 )
__________________
Maturzystka '12
Miniaturynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-19, 08:33   #1782
zyrtec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 102
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Miniaturynka! rekrutacja@uni.lodz.pl to jest e-mail do ludzi zajmujących się rekrutacją na UŁ, bez problemu podają ubiegłoroczne progi - wiem, bo sama w tamtym roku uporczywie ich męczyłam.

A dodatkowo jak ja pytałam o progi w roku 2010, to były takie:
-finanse i rachunkowość studia stacjonarne pierwszego stopnia na wydz.
E-S.- minimum pkt. 272
-finanse i rachunkowość studia stacjonarne pierwszego stopnia na wydz. ZA
minimum pkt.216

Edytowane przez zyrtec
Czas edycji: 2012-03-19 o 08:35
zyrtec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 08:52   #1783
Anita 105
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 286
Dot.: Uniwersytet Łódzki

stra
Cytat:
Napisane przez gdalenka Pokaż wiadomość
Działa, działa Ja tak zrobiłam kończąc licencjat. Z resztą jak 90% mojego byłego kierunku nic ci nie mogą zrobić jak zgubisz legitymacje. Nie trzaśniesz i nie wytrzaśniesz jej


Ale to nie wydaje się takie dla nich strasznie naciągane,ze rezygnuje ze studiów i nagle zgubiłam legitke?;> a to Ty tez mialas jakis dowód na to ,ze ja zgubiłas czy po prostu uwierzyli na słowo?
__________________


Zawsze trzeba wiedzieć, kiedy kończy się jakiś etap w życiu. Jeśli uparcie chcemy w nim trwać dłużej niż to konieczne, tracimy radość i sens tego, co przed nami
.


— Paulo Coelho
Anita 105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 09:20   #1784
gdalenka
Raczkowanie
 
Avatar gdalenka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 32
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Poszłam do jakiejś gazety na Piotrkowskiej, powiedziałam że chcę dać ogłoszenie o zagubieniu legitymacji, Pani wydrukowała mi poświadczenie, że ogłoszenie poszło. Z tym świstkiem i podaniem, że zgubiłam legitymację (i dokumentuję ten fakt tym świstkiem od Pani z gazety) poszłam do dziekanatu. Muszą przyjąć bo nie wiedzą czy to prawda czy nie z resztą co im zależy hehe.

Może i wydaje się naciągane, babki w dziekanacie wiedzą że takie rzeczy się dzieją, ale nie mogą na to nic poradzić. Udokumentowane zagubienie jest, więc muszą grzecznie przyjąć Nie ma co się tym stresować
__________________
Należy popełniać szaleństwa, lecz niezmiernie ostrożnie
gdalenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 09:40   #1785
Anita 105
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 286
Dot.: Uniwersytet Łódzki

iosło
Cytat:
Napisane przez gdalenka Pokaż wiadomość
Poszłam do jakiejś gazety na Piotrkowskiej, powiedziałam że chcę dać ogłoszenie o zagubieniu legitymacji, Pani wydrukowała mi poświadczenie, że ogłoszenie poszło. Z tym świstkiem i podaniem, że zgubiłam legitymację (i dokumentuję ten fakt tym świstkiem od Pani z gazety) poszłam do dziekanatu. Muszą przyjąć bo nie wiedzą czy to prawda czy nie z resztą co im zależy hehe.

Może i wydaje się naciągane, babki w dziekanacie wiedzą że takie rzeczy się dzieją, ale nie mogą na to nic poradzić. Udokumentowane zagubienie jest, więc muszą grzecznie przyjąć Nie ma co się tym stresować

heh no moze i rzeczywiscie nie ma sie czym stresowac skoro u ciebie prawie caly kierunek tak zrobił i to przeszlo;p A do kiedy jest wazna legitymacja jesli ja teraz podstempluje? bo teraz jest wazna do 31 marca.
__________________


Zawsze trzeba wiedzieć, kiedy kończy się jakiś etap w życiu. Jeśli uparcie chcemy w nim trwać dłużej niż to konieczne, tracimy radość i sens tego, co przed nami
.


— Paulo Coelho
Anita 105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-19, 18:05   #1786
gdalenka
Raczkowanie
 
Avatar gdalenka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 32
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez Anita 105 Pokaż wiadomość
iosło


heh no moze i rzeczywiscie nie ma sie czym stresowac skoro u ciebie prawie caly kierunek tak zrobił i to przeszlo;p A do kiedy jest wazna legitymacja jesli ja teraz podstempluje? bo teraz jest wazna do 31 marca.
Do końca października
__________________
Należy popełniać szaleństwa, lecz niezmiernie ostrożnie
gdalenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 12:00   #1787
FrankieGoesToHLWD
Raczkowanie
 
Avatar FrankieGoesToHLWD
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 212
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Dziewczyny, a tak z własnego doświadczenia - studiowanie dzienne na których kierunkach spokojnie można połączyć z pracą? Słyszałam, że administrację, europeistykę, ale może wiecie coś jeszcze? Jak sprawa wygląda na stosunkach międzynarodowych, politologii, ekonomii czy na filologii? Podzielcie się swoją wiedzą
FrankieGoesToHLWD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 13:50   #1788
willy_nilly
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 221
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez FrankieGoesToHLWD Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a tak z własnego doświadczenia - studiowanie dzienne na których kierunkach spokojnie można połączyć z pracą? Słyszałam, że administrację, europeistykę, ale może wiecie coś jeszcze? Jak sprawa wygląda na stosunkach międzynarodowych, politologii, ekonomii czy na filologii? Podzielcie się swoją wiedzą
Mi się wydaje, że to po prostu kwestia dobrej organizacji. Znam osoby, które nie potrafią pogodzić żadnego kierunku z pracą, a znam też osoby z prawa, które pracują i studiują dziennie.
willy_nilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-20, 16:20   #1789
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-21, 15:30   #1790
Anita 105
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 286
Dot.: Uniwersytet Łódzki

HALO! Jest tu ktoś z gospodarki przestrzennej?

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Cytat:
Napisane przez zyrtec Pokaż wiadomość
Miniaturynka! rekrutacja@uni.lodz.pl to jest e-mail do ludzi zajmujących się rekrutacją na UŁ, bez problemu podają ubiegłoroczne progi - wiem, bo sama w tamtym roku uporczywie ich męczyłam.

A dodatkowo jak ja pytałam o progi w roku 2010, to były takie:
-finanse i rachunkowość studia stacjonarne pierwszego stopnia na wydz.
E-S.- minimum pkt. 272
-finanse i rachunkowość studia stacjonarne pierwszego stopnia na wydz. ZA
minimum pkt.216
Te pkt co podałas są obliczone tym nowym sposoben tzn rozszerzeenie x4 ,pozniej x3 a w ostatnich dwóch przedmiotach x 1 tak?

T
__________________


Zawsze trzeba wiedzieć, kiedy kończy się jakiś etap w życiu. Jeśli uparcie chcemy w nim trwać dłużej niż to konieczne, tracimy radość i sens tego, co przed nami
.


— Paulo Coelho
Anita 105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 18:16   #1791
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Czy są tu wizażanki, które studiują filologię hiszpańską (od podstaw) z językiem angielskim?

1. Czy trudno się tam dostac?
2. Jak patrzyłam na plan, to wydaję się, że angielskiego jest tam strasznie mało, praktycznie wszystkie wykłady są o hiszpańskim...
3. Czy trzeba tam dużo czytac ksiażek, wierszy? Nie lubię literatury...
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 22:20   #1792
nulucha
Raczkowanie
 
Avatar nulucha
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 45
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Witam wszystkich, chciałabym się dowiedzieć czy może na tym forum przesiaduje czy też przebywa jakiś osobnik studiujący chemię na UŁ ? jeśli tak to byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź ,bo prawdę mówiąc dojechałam do 30 strony na tym wątku i nie da się ukryć,że takiej osoby póki co nie znalazłam,pozdrawiam !
nulucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 10:47   #1793
willy_nilly
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 221
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez nulucha Pokaż wiadomość
Witam wszystkich, chciałabym się dowiedzieć czy może na tym forum przesiaduje czy też przebywa jakiś osobnik studiujący chemię na UŁ ? jeśli tak to byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź ,bo prawdę mówiąc dojechałam do 30 strony na tym wątku i nie da się ukryć,że takiej osoby póki co nie znalazłam,pozdrawiam !
Jeśli nie znajdziesz nikogo, kto to studiuje, to ewentualnie mogę spytać koleżanki, która jest na pierwszym roku chemii ze specjalnością nauczycielską, powiedz tylko, co Cię interesuje.
willy_nilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 13:57   #1794
nulucha
Raczkowanie
 
Avatar nulucha
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 45
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Byłabym bardzo wdzięczna. No cóż, zadam pytania dość powszechne, minowicie czy trudno się dostać ? mnie akurat interesuje chemia podstawowa (*podobno teraz inaczej to się zwie ) i ogólnie jakie póki co ma ta osoba zdanie o wydziale chemii na UŁ, to tak w skrócie..
nulucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 17:13   #1795
nazelie
Raczkowanie
 
Avatar nazelie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 39
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez FrankieGoesToHLWD Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a tak z własnego doświadczenia - studiowanie dzienne na których kierunkach spokojnie można połączyć z pracą? Słyszałam, że administrację, europeistykę, ale może wiecie coś jeszcze? Jak sprawa wygląda na stosunkach międzynarodowych, politologii, ekonomii czy na filologii? Podzielcie się swoją wiedzą
Ja studiuję ekonomię i na 1,2 i 3 semestrze spokojnie pogodzisz pracę i studia, ewentualnie weźmiesz sobie IOS, albo przepiszesz się do innej grupy. Ale uwaga, ekonomia jest bardzo zdradliwa. I dosyć spore zdziwienie jest przy sesji, bo jednak sporo się tego zbiera i niekiedy brakuje dnia, żeby wszystko ogarnąć, ale jest to tylko kwestia organizacji czasu
nazelie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 19:57   #1796
willy_nilly
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 221
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez nulucha Pokaż wiadomość
Byłabym bardzo wdzięczna. No cóż, zadam pytania dość powszechne, minowicie czy trudno się dostać ? mnie akurat interesuje chemia podstawowa (*podobno teraz inaczej to się zwie ) i ogólnie jakie póki co ma ta osoba zdanie o wydziale chemii na UŁ, to tak w skrócie..
O progu niestety niewiele Ci powiem... A co do reszty, to koleżanka niestety nie jest zadowolona - twierdzi*, że nauki jest za dużo (tego argumentu akurat nie rozumiem, no ale niech jej będzie ), ćwiczeniowcy mają ich w nosie (?) i mają więcej matematyki i fizyki aniżeli chemii.

*Podziel sobie tę opinię przez trzy, bo:
a) chyba na każdym kierunku na pierwszym roku jest takie sritu-titu, a nie istota danego kierunku, więc to jest normą;
b) dla jednego "za dużo" to dla innego "za mało";
c) ćwiczeniowcy są różni wszędzie, każda grupa ma innego, więc moja znajoma może mieć wyjątkowego pecha do trafiania na tych najgorszych.

Pozdrawiam.
willy_nilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 09:48   #1797
nulucha
Raczkowanie
 
Avatar nulucha
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 45
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Bardzo dziękuję za odpowiedź ! I przepraszam za kłopot

I mam jeszcze jedno pytanie, czy jesteście zadowolone z tego ,że studiujecie w ( Łodzi ).. tym, a nie w innym mieście ? czy może jednak z perspektywy czasu byście wybrały inne studenckie miasto.. ?
nulucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 11:06   #1798
gdalenka
Raczkowanie
 
Avatar gdalenka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 32
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez nulucha Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za odpowiedź ! I przepraszam za kłopot

I mam jeszcze jedno pytanie, czy jesteście zadowolone z tego ,że studiujecie w ( Łodzi ).. tym, a nie w innym mieście ? czy może jednak z perspektywy czasu byście wybrały inne studenckie miasto.. ?
To ja się wypowiem . Studiowałam w dwóch miastach i ogólnie bardziej jestem zadowolona z Łodzi, chyba już zawsze będę miała sentyment do tego miasta , pomimo tego, że urokiem nie zachwyca .
__________________
Należy popełniać szaleństwa, lecz niezmiernie ostrożnie
gdalenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 11:30   #1799
nulucha
Raczkowanie
 
Avatar nulucha
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 45
Dot.: Uniwersytet Łódzki

innymi słowy jako taki klimat jest to nadzieja !
nulucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-02, 18:02   #1800
willy_nilly
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 221
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez nulucha Pokaż wiadomość
I mam jeszcze jedno pytanie, czy jesteście zadowolone z tego ,że studiujecie w ( Łodzi ).. tym, a nie w innym mieście ? czy może jednak z perspektywy czasu byście wybrały inne studenckie miasto.. ?
W moim przypadku decyzja o Łodzi była spontaniczna, bo nigdy nie chciałam tutaj studiować. Myślałam o Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, ale o Łodzi? Nigdy. Jednak po maturze złożyłam tutaj dokumenty na jeden kierunek i mimo iż miałam do wyboru jeszcze trzy inne w Poznaniu, to jakoś tak wyszło, że przeważył ten tutaj... Czy jest mi tutaj źle? Hmm... Nie. Uważam, że każde miasto ma swoje wady i zalety. I za każdym razem jadąc miastem ubolewam nad jego zaniedbaniem, bo kamieniczki tutaj są naprawdę przepiękne i gdyby ktoś się nimi zainteresował, odnowił je, to Łódź byłaby przepiękna. Widzę tutaj niewykorzystany potencjał. Noooo chociaż ja uwielbiam miasta z ogromnymi wieżowcami, oszklonymi apartamentowcami... i do takiego mam nadzieję migrować kiedyś.

Edytowane przez willy_nilly
Czas edycji: 2012-04-02 o 18:03
willy_nilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:31.