Rozstanie z facetem XXXVII - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-14, 08:52   #2491
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Esia_90 Pokaż wiadomość
Ja też robię to tylko wtedy jak coœ czuje. No ale nie da się przewidzieć co kieruje drugš osobš. Ważne, że było Ci dobrze i robiłaœ to w zgodzie z sobš. A teraz czas ruszyć dalej. Będš następni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dzieki Kochana na pewno musze przestac podgladac jego profil, nie chce widziec jak podrywa inne. I sama powoli jakos szukac tego następnego dla siebie
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-14, 09:01   #2492
Esia_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Esia_90
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 568
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez dotsx Pokaż wiadomość
Ja tez tak myslam ale bardziej w sensie "kochalam, oddalam mu bardzo duzo, byl moim pierwszym I chcialam z nim spedZic reszte zycia a on mnie tak potraktowal"

Moze dla innych to jest uzalanie sie nad soba,ale niestety nie mozemy nic poradzic na to jak sie z tym czujemy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale my wszystkie kiedyś miałyśmy takie myśli. Trzeba po prostu to zaakceptować i iść dalej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Dzieki Kochana na pewno musze przestac podgladac jego profil, nie chce widziec jak podrywa inne. I sama powoli jakos szukac tego następnego dla siebie
Damy radę. Wszystkie dostałyśmy po dupie ale poradzimy sobie

Ja też mam konta na portalach randkowych. To jeszcze o niczym nir świadczy. Przestań go śledzić bo z doświadczenia wiem, że czujemy się przez to gorzej i gorzej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham książki
Esia_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-14, 09:36   #2493
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Wiem, ze on juz podrywa tam inne dziewczyny i sprzedaje teskty, ze nie mial szczescia do kobiet, ze mysli powaznie o przyszlosci, a o zwiazku ze mna w ogole nie wspomina, ze dopiero co byl z kims.


Wiecie co mnie denerwuje? to ich zaprzeczanie. Powiedzial mi na odchodznym, ze nic nie czuje do mnie, ze nie ma chemii. No to ja bez uczucia i chemii nie robiłabym tego wszystkiego co on ze mna robil, mogłabym najwyżej niezoowiazuujaco pojsc czasem na randke, a nie wchodzic w zwišzek. A zatem albo byl aktorem od poczatku, albo cos czul i sie wypalilo. Tak czy siak, irytuje mnie takie zaprzeczanie wszystkiemu fajnemu, co było miedzy nami.


Obiecuje sobie i Wam, ze juz nie wejde na jego profil! niech inne sie nabieraja na jego teksty
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-14, 10:20   #2494
migotanie
Raczkowanie
 
Avatar migotanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 50
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

rozstania zabarwiają wszystko na czarno, nie podważaj swoich decyzji. jeżeli mu wierzyłaś, to musiała być w tym prawda.

a ja po tej całej akcji z dzwonienie do mojego ojca usunęłam go ze znajomych. moja przyjaciółka powiedziała, że to dramatyczna demonstracja i niepotrzebnie dałam mu satysfakcję. może. ale wierzę, że w ten sposób sobie dałam spokój, a to dla mnie ważniejsze na obecnym etapie.

zaczynam być zmęczona ciągłym myśleniem o nim, skupiam się na medytacji, gdy napływają dręczące myśli mówię sobie: mig, to już trzy tygodnie, wracaj do tu i teraz. gdy podważam czy ta ostatnia szansa była potrzebna myślę o tym, że nic nie odchodzi dopóki nie nauczy nas tego czego miało. więc i tęsknota i ból przeminą gdy wyciągniemy z nich swoją lekcję.
migotanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-14, 10:24   #2495
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

jeszcze Wam powiem, ze w pierwszych tygodniach naszej znajomosci moja przyjaciolka, znajac cala sytuacje i moja wrazliwosc, ostzregala mnie, zebym była ostrozna, ale tez sama przyznawala, ze on sie za bardzo stara i za bardzo wciaga mnie w swoje zycie jak na kogos, komu mialoby nie zalezec. No coz... jest dorosły, sam kieruje swoim zżyciem. Powedzialam mu raz w zartach, ze drugiej takiej wariatki gotowej z nim byc latwo nie znajdzie. I sie tego trzymam. Ciezko mu bedzie znalezc kogos na poziomie, ale to juz jego problem
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-14, 10:43   #2496
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez migotanie Pokaż wiadomość
a ja po tej całej akcji z dzwonienie do mojego ojca usunęłam go ze znajomych. moja przyjaciółka powiedziała, że to dramatyczna demonstracja i niepotrzebnie dałam mu satysfakcję. może. ale wierzę, że w ten sposób sobie dałam spokój, a to dla mnie ważniejsze na obecnym etapie.
Po co Ci na liście kontaktów ktoś obcy, z kim nie zamierzasz mieć kontaktu i nie jesteście w przyjaźni?

Nie ma co się spinać, że to nieuprzejmość lub oznaka słabości. To tylko głupi portal internetowy.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-14, 10:44   #2497
inmemoriaa
Rozeznanie
 
Avatar inmemoriaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 787
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Hej dziewczyny, wracam do Was skruszona Dałam nam kolejną szansę, ale dziś już czuję, że chyba to nie był dobry wybór, po prostu tęskniłam za nim strasznie. Teraz już sama nie wiem jak to rozegrać, wszystko przeżywać od nowa.
inmemoriaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-14, 10:58   #2498
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez inmemoriaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, wracam do Was skruszona Dałam nam kolejnš szansę, ale dziœ już czuję, że chyba to nie był dobry wybór, po prostu tęskniłam za nim strasznie. Teraz już sama nie wiem jak to rozegrać, wszystko przeżywać od nowa.
Opowiesz cos więcej ?
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-14, 11:44   #2499
inmemoriaa
Rozeznanie
 
Avatar inmemoriaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 787
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Opowiesz cos więcej ?
Pare tygodni temu pisałam do Was o moim rozstaniu. Rozstaliśmy się na dłużej, on mnie cały czas przekonywał, że nasz związek się poprawi, że on będzie lepszy itd itp, a ja nie mogłam się przekonać, aż pewnego dnia uznałam, że ok, spróbujemy bo inaczej zawsze będę mieć te myśli "co by było gdyby". No i spróbowaliśmy. Jest w porządku, ale w sumie ciągle coś jest nie tak, ciągłe ścieranie się, i ja dalej jestem tego tak niepewna. Jesteśmy parą od prawie 9 lat i święta spędzamy oddzielnie. Teraz znowu zamieszkaliśmy razem (przez ok.2 miesięcy mieszkaliśmy oddzielnie, kiedy się rozstaliśmy) i nie wiem jak to wszystko odkręcić? dałam znowu jemu i sobie nadzieję, na to, że się uda. I znów czuję lekkie rozczarowanie.
inmemoriaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-14, 11:54   #2500
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Inmemoriaa, pamietam Twoje posty o rozstaniu. Czyli postanowilas dac Wam szanse, ale nie wychodzi ? Co konkretnie jest nie tak? Czemu spedzacie Swieta oddzielnie? Moim zdaniem nic na sile...skoro czujesz, ze to nie to, to tak wlasnie widocznie jest
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-14, 11:55   #2501
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez inmemoriaa Pokaż wiadomość
Pare tygodni temu pisałam do Was o moim rozstaniu. Rozstaliśmy się na dłużej, on mnie cały czas przekonywał, że nasz związek się poprawi, że on będzie lepszy itd itp, a ja nie mogłam się przekonać, aż pewnego dnia uznałam, że ok, spróbujemy bo inaczej zawsze będę mieć te myśli "co by było gdyby". No i spróbowaliśmy. Jest w porządku, ale w sumie ciągle coś jest nie tak, ciągłe ścieranie się, i ja dalej jestem tego tak niepewna. Jesteśmy parą od prawie 9 lat i święta spędzamy oddzielnie. Teraz znowu zamieszkaliśmy razem (przez ok.2 miesięcy mieszkaliśmy oddzielnie, kiedy się rozstaliśmy) i nie wiem jak to wszystko odkręcić? dałam znowu jemu i sobie nadzieję, na to, że się uda. I znów czuję lekkie rozczarowanie.
Chyba musisz raz a dobrze to zakończyć i już nie dać się kolejny raz namówić na "spróbujmy jeszcze raz". Pamiętam Twoje posty sprzed paru tygodni temu i ciągle mam wrażenie, że próbujesz sama siebie przekonać, że jest/będzie dobrze Wiele już zrobiłaś i podjęłaś próby ratowania związku, ale chyba nic z tego nie wychodzi..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-14, 11:59   #2502
bialaRoza
Wtajemniczenie
 
Avatar bialaRoza
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 287
GG do bialaRoza
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Hej wszystkim.
Jak nastroje przed świętami? Dla mnie to będzie ciężki okres, bo ani nie lubię świat, a dodatkowo spędzam je już jako singielka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
studia

bialaRoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-14, 12:13   #2503
dotsx
Raczkowanie
 
Avatar dotsx
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 197
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez bialaRoza Pokaż wiadomość
Hej wszystkim.
Jak nastroje przed świętami? Dla mnie to będzie ciężki okres, bo ani nie lubię świat, a dodatkowo spędzam je już jako singielka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja tez sama na swieta zero.. ale dam rade, musze, I Ty takze :róza:


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kobieta - najdelikatniejszy twardziel świata.
dotsx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-14, 12:15   #2504
Esia_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Esia_90
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 568
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Wiem, ze on juz podrywa tam inne dziewczyny i sprzedaje teskty, ze nie mial szczescia do kobiet, ze mysli powaznie o przyszlosci, a o zwiazku ze mna w ogole nie wspomina, ze dopiero co byl z kims.


Wiecie co mnie denerwuje? to ich zaprzeczanie. Powiedzial mi na odchodznym, ze nic nie czuje do mnie, ze nie ma chemii. No to ja bez uczucia i chemii nie robiłabym tego wszystkiego co on ze mna robil, mogłabym najwyżej niezoowiazuujaco pojsc czasem na randke, a nie wchodzic w zwišzek. A zatem albo byl aktorem od poczatku, albo cos czul i sie wypalilo. Tak czy siak, irytuje mnie takie zaprzeczanie wszystkiemu fajnemu, co było miedzy nami.


Obiecuje sobie i Wam, ze juz nie wejde na jego profil! niech inne sie nabieraja na jego teksty
No cóż miał prawo się odkochać, mógł też udawać. Mógł też się znudzić. A niech sobie podrywa kolejne to nie Twoja sprawa już. Musisz go przetrawić. Póki co masz mnóstwo złości w sobie. Nie wiesz co tak naprawdę o Tobie myślał. Mógł grać, a w środku chciał czegoś innego. Niestety nigdy tego nie zrozumiesz więc już przestań to analizować. Idź na przód. Tamto to przeszłość.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham książki
Esia_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-14, 12:16   #2505
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez bialaRoza Pokaż wiadomość
Hej wszystkim.
Jak nastroje przed œwiętami? Dla mnie to będzie ciężki okres, bo ani nie lubię œwiat, a dodatkowo spędzam je już jako singielka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas miala byc pierwsza Wielkanoc razem, mial przyjechac do mnie, mielismy jechac do jego rodziny. Nie wyszlo. Nie mam planow na swieta, moze cos sobie poczytam, moze obejrze. Cos dla siebie
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-14, 12:18   #2506
Esia_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Esia_90
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 568
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
jeszcze Wam powiem, ze w pierwszych tygodniach naszej znajomosci moja przyjaciolka, znajac cala sytuacje i moja wrazliwosc, ostzregala mnie, zebym była ostrozna, ale tez sama przyznawala, ze on sie za bardzo stara i za bardzo wciaga mnie w swoje zycie jak na kogos, komu mialoby nie zalezec. No coz... jest dorosły, sam kieruje swoim zżyciem. Powedzialam mu raz w zartach, ze drugiej takiej wariatki gotowej z nim byc latwo nie znajdzie. I sie tego trzymam. Ciezko mu bedzie znalezc kogos na poziomie, ale to juz jego problem
Mój na początku był najlepszym chłopakiem pod słońcem. Potem sam mi powiedział, że udawał. Byłam odpowiednia na żonę, a potem mu się znudziłam. I prawie rok dobrych wspomnień poszło do kosza bo on udawał. I po co przestawiał mnie rodzicom, babci, cioci i reszcie rodziny? Po co ta szopka? Nie wiadomo co sobie myślał i nigdy się nie dowiem. Trzeba żyć dalej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham książki

Edytowane przez Esia_90
Czas edycji: 2017-04-14 o 12:20
Esia_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-14, 12:23   #2507
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Esia_90 Pokaż wiadomość
Mój na poczštku był najlepszym chłopakiem pod słońcem. Potem sam mi powiedział, że udawał. Byłam odpowiednia na żonę, a potem mu się znudziłam. I prawie rok dobrych wspomnień poszło do kosza bo on udawał. I po co przestawiał mnie rodzicom, babci, cioci i reszcie rodziny? Po co ta szopka? Nie wiadomo co sobie myœlał i nigdy się nie dowiem. Trzeba żyć dalej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ale gnojek...naprawde! brak mi slow.
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-14, 12:25   #2508
Esia_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Esia_90
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 568
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Ale gnojek...naprawde! brak mi slow.
Powiedział mi też wiele innych rzeczy ale szkoda w ogóle to powtarzać. Zostawiając go czułam się jak dno. Ale prztworzyłam i zrozumiałam, że to nie moja wina. Ja dawałam z siebie wszystko, a on był toksykiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham książki
Esia_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-14, 12:27   #2509
inmemoriaa
Rozeznanie
 
Avatar inmemoriaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 787
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Inmemoriaa, pamietam Twoje posty o rozstaniu. Czyli postanowilas dac Wam szanse, ale nie wychodzi ? Co konkretnie jest nie tak? Czemu spedzacie Swieta oddzielnie? Moim zdaniem nic na sile...skoro czujesz, ze to nie to, to tak wlasnie widocznie jest
Nie jest tak źle jak wczesniej, faktycznie, widac poprawę, próbujemy, ale ciągle i tak są jakieś spięcia czy to z mojej strony czy z jego. Dodatkowo nie czuję się w pełni szczęśliwa że tak to się potoczyło, czuje jakbym wróciła do punktu wyjścia...a właściwie, to jeszcze trudniej będzie mi to zakończyć.

Spędzamy świętnia oddzielnie, bo on postanowił nie jechać do naszego rodzinnego miasta, a ja owszem.
inmemoriaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-14, 13:30   #2510
migotanie
Raczkowanie
 
Avatar migotanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 50
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

u mnie miały być kolejne święta razem, część rodziny pewnie nawet by się nie zorientowała, że mieliśmy jakąś przerwę w byciu razem. no to zorientują się teraz.
migotanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-14, 15:05   #2511
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

U mnie od pewnego czasu straszny spadek samopoczucia. Samotność, zwłaszcza w takich codziennych sprawach, strasznie mnie już dobija. Nadal nie mam na nic ochoty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-14, 15:08   #2512
201711031014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 880
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez migotanie Pokaż wiadomość
u mnie miały być kolejne święta razem, część rodziny pewnie nawet by się nie zorientowała, że mieliśmy jakąś przerwę w byciu razem. no to zorientują się teraz.
Witaj w klubie.Poprzednio NIKT u niej nie wiedział.

Swoją drogą, tak na poważnie, teraz będzie 'trudny' okres.
Interesuje się mną koleżanka z pracy,znajoma kolegi ze szkolnych lat.
A ja autentycznie nic poza koleżeństwem i sympatią nie mogę i nie zaoferuję w sferze 'emocjonalnej'
.Gorzej.Jakikolwiek 'ciepły' dotyk, objęcie w pasie (zdarzają się...niby przpydakowe) wywołują u mnie od razu chłód.
Mam 37 lat a reaguję jakby mnie ktoś pod kilem przeciągnął.
201711031014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-14, 16:04   #2513
evenia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 48
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Pirx Pokaż wiadomość
Witaj w klubie.Poprzednio NIKT u niej nie wiedział.

Swoją drogą, tak na poważnie, teraz będzie 'trudny' okres.
Interesuje się mną koleżanka z pracy,znajoma kolegi ze szkolnych lat.
A ja autentycznie nic poza koleżeństwem i sympatią nie mogę i nie zaoferuję w sferze 'emocjonalnej'
.Gorzej.Jakikolwiek 'ciepły' dotyk, objęcie w pasie (zdarzają się...niby przpydakowe) wywołują u mnie od razu chłód.
Mam 37 lat a reaguję jakby mnie ktoś pod kilem przeciągnął.
Bo to widocznie nie ta dziewczyna. Na siłę się przecież nic nie zbuduje.
Ale będzie inna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
evenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-14, 17:00   #2514
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Esia_90 Pokaż wiadomość
No cóż miał prawo się odkochać, mógł też udawać. Mógł też się znudzić. A niech sobie podrywa kolejne to nie Twoja sprawa już. Musisz go przetrawić. Póki co masz mnóstwo złości w sobie. Nie wiesz co tak naprawdę o Tobie myślał. Mógł grać, a w środku chciał czegoś innego. Niestety nigdy tego nie zrozumiesz więc już przestań to analizować. Idź na przód. Tamto to przeszłość.
Umknął mi wcześniej ten post i się do niego nie odniosłam. Wiesz ja myślę że nie mam w sobie złości, albo inaczej: mam mieszankę rozgoryczenia, żalu, złości, ale nawet nie na niego, tylko na los, że dał mi go i nasz związek, a potem zabrał, w momencie gdy ja się zaangażowałam i byłam już nastawiona bardzo na tak. Do niego też mam żal, nie mogąc pojąć, że nie chciał mnie docenić. Powiedział mi na odchodnym, że sam się nie spodziewał, że ma taki zły charakter, że tak bardzo potrafi się wypiąć na kobietę która się dla niego stara i jest wobec niego tak w porządku. Ale że taki już jest. I ja to muszę zaakceptować. Śmieszne trochę jest, że ja pomimo jego wad i numerów, które mi odwalił, i tak dawałam nam szansę, a on pomimo tego, że byłam tak bardzo za nim i dla niego, i tak mnie nie chciał.

Cytat:
Napisane przez inmemoriaa Pokaż wiadomość
Nie jest tak źle jak wczesniej, faktycznie, widac poprawę, próbujemy, ale ciągle i tak są jakieś spięcia czy to z mojej strony czy z jego. Dodatkowo nie czuję się w pełni szczęśliwa że tak to się potoczyło, czuje jakbym wróciła do punktu wyjścia...a właściwie, to jeszcze trudniej będzie mi to zakończyć.

Spędzamy świętnia oddzielnie, bo on postanowił nie jechać do naszego rodzinnego miasta, a ja owszem.
Wydaje mi się, że się w tym dusisz. Że ten odgrzewany kotlet ewidentnie Ci nie podchodzi. A po co wmuszać w siebie coś, co nam nie smakuje?

Cytat:
Napisane przez lipnylogin Pokaż wiadomość
U mnie od pewnego czasu straszny spadek samopoczucia. Samotność, zwłaszcza w takich codziennych sprawach, strasznie mnie już dobija. Nadal nie mam na nic ochoty.
Rozumiem doskonale i przesyłam uściski samotność jest dołująca... a bierzesz pod uwagę nawiązywanie nowych znajomości, czy na razie nie ?
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-14, 17:17   #2515
201711031014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 880
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez evenia Pokaż wiadomość
Bo to widocznie nie ta dziewczyna. Na siłę się przecież nic nie zbuduje.
Ale będzie inna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dawno już porzuciłem filozofię "ta/nie ta"...
Anyway - nie ten czas, nie ten moment.

Dziś na tapecie "Kobiety" Bukowskiego
201711031014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-14, 18:23   #2516
evenia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 48
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Pirx Pokaż wiadomość
Dawno już porzuciłem filozofię "ta/nie ta"...
Anyway - nie ten czas, nie ten moment.

Dziś na tapecie "Kobiety" Bukowskiego
Ooo, interesujące. Czyli czym się kierujesz?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
evenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-14, 18:30   #2517
201711031014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 880
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez evenia Pokaż wiadomość
Ooo, interesujące. Czyli czym się kierujesz?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tym że nie ma ideału i nie wyczekiwanie na tą jedyną jest bez sensu.
Owszem,są osoby przy których chemia jest silna ;-)
Po prostu: muszę się z nią dobrze czuć Bez naginania z żadnej ze stron.
201711031014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-14, 19:03   #2518
lipnylogin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Jak wieczór? Miałam nadzieję, że wywieje ze mnie zły humor, ale nic z tego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lipnylogin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-14, 19:10   #2519
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Pirx Pokaż wiadomość
Tym że nie ma ideału i nie wyczekiwanie na tą jedyną jest bez sensu.
Owszem,są osoby przy których chemia jest silna ;-)
Po prostu: muszę się z nią dobrze czuć Bez naginania z żadnej ze stron.
Z tą chemią to ja już w ogóle nie wiem, jak jest i jakim ona jest wyznacznikiem. Zdarzyło mi się już dwa razy, że ja ją czułam do i od faceta, a oni później mówili, że nie czuli chemii. A było nam fajnie razem,było iskrzenie, były fizyczne gesty sympatii i słowne też.
Ideałów oczywiście nie ma. Ja też nie czekam na księcia na białym koniu, sama nie jestem zresztą księżniczką

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Cytat:
Napisane przez lipnylogin Pokaż wiadomość
Jak wieczór? Miałam nadzieję, że wywieje ze mnie zły humor, ale nic z tego.
a co porabiasz w wieczór? jakie plany świąteczne?
Zły humor można by spróbować może jakimś filmem wywiać? A może książką?
Ja mam tendencję jeszcze do samobiczowania, w ramach tego nastrajam się na raczej smutnawe Święta. Jak w końcu przeboleję,że eks mnie nie chce, to chyba będzie lepiej
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-14, 19:32   #2520
migotanie
Raczkowanie
 
Avatar migotanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 50
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

ja zbieram siły na święta i konfrontację z milionem pytań. bo u mnie są wielkie święta i on w nich uczestniczył od 4 lat i kochali go wujkowie, ciocie, dziadkowie. mam nadzieję, że rodzice może trochę mi pomogą i uprzedzą część osób, żebym nie skończyła płacząc w ogrodzie.
migotanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-02 10:32:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:56.