Jestem w związku z obcokrajowcem - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-03, 16:37   #4111
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

nie no malaja nie kracz

bedziemy sie "natychac"

tak edyta..czaruj
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 18:41   #4112
edyta1421
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wszędzie gdzie ON
Wiadomości: 3 251
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

no dziewczyny starajcie się.. bo chce zostać WIZAZOWĄ CIOTKĄ....
edyta1421 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 19:16   #4113
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

:d Ciocia Edyta z hameryki (połnocnej
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 22:40   #4114
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

śpicie juz?

wiecie cooo, byłam dzis u kolezanki, kilka dni temu urodziła małego bąbelka...ajajaaajj uroczooo....
Jeszcze do niedawna miałam po dziurki w nosie dzieci, w roku akademickim bawie sie w nianie, a na wakacjach w au pair, ale dzis....dzis to normalnie zateskniłam za moim szkrabem z wakacji....i jakos tak niesamowicie trzya sie na rekach małego kilkudniowego bobaskaa.....ajajaaaaj... )

Jakos te czary to chyba i na mnie przechodzą!
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 10:03   #4115
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

roux- to prawda! jak moja siotra cioteczna urodziła dziecko to byłam zakochana w nim. jak ich odwiedziłam znowu po 4 miesiacach tez był uroczy. ale jestem niania m. in 3 letniego dziecka i mozna jasnej cholery dostac. takie bobasy ktore mało co czają jeszcze sa najslodsze. potem jak zaczynaja coś kombinować to juz porazka. dlatego ja jestem gotowa na małżeństwo na dzieci niee
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 11:07   #4116
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Opiumalfa czyli tak na dobrą sprawę w dobrym kierunku zmierzasz....
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 12:06   #4117
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

czy ja wiem...moj TZ ma czsami do mnie pretensje i wypycha zebym odwiedzała małego czesciej bo to we mnie budzi instynkty ale wiem ze jak podrosnie i zacznie byc zlosliwy i bic ciotke (mnie) bo mu nie bede chciala dac ciastka to mi sie odechce
tak do 2 go roku zycia dziecko jest spoko potem moge odsprzedac. chetne? malaja..tobie w sumie oddac moge za darmo (jak sie dorobię rzecz jasna..


pomalutku..
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-04, 16:41   #4118
edyta1421
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wszędzie gdzie ON
Wiadomości: 3 251
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
czy ja wiem...moj TZ ma czsami do mnie pretensje i wypycha zebym odwiedzała małego czesciej bo to we mnie budzi instynkty ale wiem ze jak podrosnie i zacznie byc zlosliwy i bic ciotke (mnie) bo mu nie bede chciala dac ciastka to mi sie odechce
tak do 2 go roku zycia dziecko jest spoko potem moge odsprzedac. chetne? malaja..tobie w sumie oddac moge za darmo (jak sie dorobię rzecz jasna..


pomalutku..
ja mam swoje... ale dziewczyny z dziećmi nie jest tak źle.. czasem jest smiesznie że boki zrywać.. szczególnie z 5 latkami.. a czasami aż ryczeć sie chce od braku czasu....
edyta1421 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 17:31   #4119
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

taaa Edytko, najciekawszy okres w zyciu małego człowieka: pytania o wszystko i genialne pomysły na urozmaicenie czasu wolnego.

ja tam je uwielbiam w każdym wieku, kazdy okres zycia bąbelków jest ciekawy i ma swoje plusy i minusy.
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 17:48   #4120
edyta1421
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wszędzie gdzie ON
Wiadomości: 3 251
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

tak.. mój akurat ma okres wierszykowy... uczy sie jakiegoś wierszyka i wszystkich męczy.... wczoraj akurat męczył męża... a ze ten po polskiemu nic a nic .. to mógł małego słuchać, bo ja po 7 razie jak mały mówił wierszyk "kochana mamo jak będę duży..." już mi sie słabo robiło...
edyta1421 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 19:08   #4121
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

...to ci przywiozę małpkę z podróży.....

ajajaajj a ja pamietam jak meczyłam tym mamę....
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-04, 19:30   #4122
edyta1421
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wszędzie gdzie ON
Wiadomości: 3 251
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
...to ci przywiozę małpkę z podróży.....

ajajaajj a ja pamietam jak meczyłam tym mamę....
no a ja mam przypomnienie tych wierszyków... taki wiek malca że lubi recytować...
edyta1421 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 20:40   #4123
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

szien, szien!
Jak tam uni?
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 12:24   #4124
Malaja
Zadomowienie
 
Avatar Malaja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z nad Morza Śródziemnego :)
Wiadomości: 1 027
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

ajj opiumalfa chętnie przygarnę!

Ja mysle,ze moze za rok,kto wie,kto wie Bardzo bym chciała,ale z jednej strony czlowiek chce sie wyszumieć,dojrzeć,najpier w do czegoś dojśc,mieć wlasny kąt,dobra prace,stabilna sytuacje finansowa itd ale z drugiej strony zanim sie to osiągnie to bede 30 latką,a nigdy nie chcialam zeby moje dziecko idąc do pierwszej komunii miało mame-babcie
Ale pozyjemy zobaczymy Czas szybko leci i nim sie obejrzymy a w galerii na wizazu bedziemy wrzucać zdjęcia naszych bąbli :p

Jeszcze 8 dni i bede z TZ'em Nigdy nie wierze,dopoki nie zajade na lotnisko.
Malaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 13:26   #4125
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Malaja, za kazdym razem kiedy otwieram forum widze Twoj pierwszy post tutaj "tak bardzo nie chciałam sie z nim zakochac".....
pozniej piszesz ze chcesz nim byc, On z Toba, ale boisz sie ze to sie nie uda.
popatrzyłam na datę.2006.
dzis mamy 2008.


Przyznam sie, ze całe forum po łebkach przeczytałam, i mozliwe ze gdzies podrodze zmieniłas TŻa, ale wątpię, nie mylę się?
I teraz czeka Cie tylko kilka dni do następnego spotkania...

hah nie wiem dlaczego, codziennie przeciez to widziałam...ale dopiero dzis do mnie jakos dotarło i siedze usmiechnieta przed kompem - wow, Jej sie udało. Im. a na poczatku miała takie same obawy jak ja.

eh wlasciwie to tylko tyle chciałam napisac hehh..
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 13:59   #4126
Malaja
Zadomowienie
 
Avatar Malaja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z nad Morza Śródziemnego :)
Wiadomości: 1 027
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

roux....tak tak,już dwa lata minelo....rzeczywiście można zaliczyć to do moich zyciowych sukcesów,nie było i nadal nie jest łatwo,ale myślę,że skoro wytrwaliśmy razem dwa lata w tym cięzkim,podsycanym tęsknotą związku to wytrwamy jeszcze 9 miesięcy brzmi optymistycznie prawda?Ale na początku tego związku wcale tak optymistycznie nie było.Byłam strasznie rozdarta,nie wiedziałam od czego zacząc,czy wogole mozna bylo sie zastanawiać nad przyszlością takiego związku nie mowiac już o zmianie zastanawiania w czyny.
Tż jak nie zmieniłam tak nie zmieniam i zamiaru zmiany nie mam
Kiedyś jak już bedę "na stałe" u tż to policze sobie ile razy on przylatywał do mnie i ile ja do niego,zsumuje i zobaczymy obraz naszego poświęcenia : )
Cen biletów nie bede podliczać,bo bym osiwiała

Ale watek super i zawsze jak tu wchodze to dziekuje sobie za go zalozylam,kiedys moznaby bylo ksiazke napisać na postawie naszych historii
Mam nadzieje,ze wiele z nas zakonczy zwiazki na odległośc happy end'em
Malaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 17:50   #4127
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
szien, szien!
Jak tam uni?
no hejka dziewczyny...

ehhh... uni... no wiec pierwszy tydzien mam za soba i pierwsze wrazenia mieszane, a to glownie przez to, ze uniwerek nie ma parkingu dla studentow i musze parkowac w centrum handlowym co kosztuje niemalo.
Poza tym zajecia mam tylko od pon do sr wiec moj weekend trwa 4 dni... ale oczywiscie w cholere mam do nauczenia sie w czasie wolnym, z kazdego przedmiotu jedna praca w grupie, po 2-3 eseje do napisania plus egzaminy, wiec nudzic sie nie bede
poza tym porysowalam samochod, bo 3metrowa wjazdowa brama jest dla mnie za waska
z Tz ostatnio sie poklocilam bo przylapalam go na wciskaniu do kosza na smieci mojej sukienki, ktora mialam zalozyc na nastepny dzien do szkoly
szczerze powiedziawszy to mnie to rozsmieszylo do lez ale musialam byc twarda, musi znac granice
a tak poza tym to nudy, deszcz pada, nic sie nie chce
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 18:05   #4128
edyta1421
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wszędzie gdzie ON
Wiadomości: 3 251
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

czesc Szien... samochodem sie nie przejmuj.. ja też uwazam że bramy wjazdowe sa za wąskie... ja zazwyczaj gubię lusterka... a to niemało kosztuje...

a to czemu wyrzucał twoją sukienkę?

a ja dzis mam wieczór i wogólo cały dzień totalnie zajęty... mąż zaprosił mnie na randkę.. no i musze sie zrobić na bóstwo...
edyta1421 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 19:54   #4129
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

szien, pewnie pomysleli na uni, ze studenciaki sa biedne i na samochod ich nie stac, to parkingu nie zbudowali..

Ale jak ogolnie uni i kierunek? Ciekawie jest?
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-05, 20:05   #4130
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

szien a ty z jakim "krajem" sie zwiazałas?
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 23:09   #4131
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Cytat:
Napisane przez edyta1421 Pokaż wiadomość
czesc Szien... samochodem sie nie przejmuj.. ja też uwazam że bramy wjazdowe sa za wąskie... ja zazwyczaj gubię lusterka... a to niemało kosztuje...

a to czemu wyrzucał twoją sukienkę?

a ja dzis mam wieczór i wogólo cały dzień totalnie zajęty... mąż zaprosił mnie na randkę.. no i musze sie zrobić na bóstwo...
a ja zginam zawsze mam wrazenie, ze sie zmieszczei nigdy mi to nie wychodzi

a sukienke wyrzucal bo uwazal ze byla za krotka robilam mu kanapke, odwracam sie, a z kosza wystaje juz tylk rekaw sukienki a mine mial taka jakbym przylapala go na zdradzaniu mnie z samym soba


Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
szien, pewnie pomysleli na uni, ze studenciaki sa biedne i na samochod ich nie stac, to parkingu nie zbudowali..

Ale jak ogolnie uni i kierunek? Ciekawie jest?
a wiec... jestem prawie najstarsza uni fajny, duuuuzy... zeby przejsc z jednego konca campusu na drugi trzeba poswiecic ok 10 min szybkiego kroku. Wykladowcy wydaja sie fajni, konkretni, nie w stylu "bog wie na 6 ja na 5 a wy na 3"
juz kupilam notesik, wielki zeszyt, piornik i kredki
troche jestem zestresowana pisaniem tych eseji, chyba juz zaczne, bo dwa musze oddac na poczatku grudnia.
Uni jest w centrum miasta, 5 min z buta do centrum handlowego, wiec to troche niebezpieczne, tymbardziej ze w sr mam 3g przerwy
jak narazie jestem tak na 3+ zadowolona, ten parking mnie wkurzyl...

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
szien a ty z jakim "krajem" sie zwiazałas?
zwiazalam sie z uk przez tz...
chcialam studiowac w Finlandii, a na drugim roku pojechac na wymiane do Chin lub Tajlandii ale los chcial, ze 2 tyg przez egzaminami wstepnymi na polibude w Finlandii poznala swojego Tz'a. Na studia sie dostalam, musialam sie wyprowadzic, no ale postanowilam ze przeniose swoje papiery na drugi rok biznesu w uk specjalnie dla niego. No i jestem Mieszkamy sobie teraz razem plus pies i ktos nowy co dwa tygodnie.
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 03:15   #4132
imperdible
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 55
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

wczoraj byla rocznica poznania sie... rowno wczoraj zerwalismy ze sobą

nie wiem, czy warto pisać juz w tym wątku... w żadnym związku z nim już nie jestem. łączyło nas tak wiele a teraz stał sie innym człowiekiem... ja skłonna byłam poczekać ten rok i trochę podreperować zwiazek, na wolnych obrotach, a on woli wyłączyć silnik i czekać na lepszy moment. ale lepszego momentu nie będzie. czuję się zraniona dogłębnie! to za mało powiedziane. czuję się zdradzona przez osobę, dla której zrobiłam naprawdę wiele. jestem rozczarowana tym, że mu to przyszlo tak łatwo... a już się miałam zapisywać na kurs hiszpańskiego, flamenco. ja bylam gotowa czekac tak kilka lat. a on tak po prostu... kiedy go poznawałam, byłam bardzo czujna...nie chciałam, aby mnie zranił. na nic to. próbuję wyprzątać go z mojego serca powoli, ale każde dotknięcie tych ścianek boli... nie wiem nawet jak mam pustkę po nim zapełnić... nie wiem jak zacząć...

życzę powodzenia wszystkim dziewczynom i ich TZtom z wątku... panuje tutaj naprawdę świetna atmosfera, atmosfera pomocy, szczęścia, wzajemnego wsparcia, jesteście wspaniałe. Dziękuję Wam za wsparcie, zawsze pisząc coś tutaj mogłam na nie liczyć. mam nadzieję, że niedługo tutaj wrócę i napiszę, że lepiej mi choć trochę....
imperdible jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 09:00   #4133
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Imperdible, nic nie chce mówić bo może pogorszę. Chu** z niego i tyle. Z biegiem dni bedzie ci coraz lzej. a teraz rób wszytsko zeby sie nie umartwiąc. ile byliscie ze sobą i jaki kraj?

ps: przepraszam ze pytam o te kraje ale calkowicie sie jeszcze myle.

buziaki dla ciebie, lots of hugs and kisses
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 09:12   #4134
Malaja
Zadomowienie
 
Avatar Malaja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z nad Morza Śródziemnego :)
Wiadomości: 1 027
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

imperdible może to tylko chwilowy kryzys?Co Ci powiedział?
Malaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 10:27   #4135
edyta1421
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wszędzie gdzie ON
Wiadomości: 3 251
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Cytat:
Napisane przez imperdible Pokaż wiadomość
wczoraj byla rocznica poznania sie... rowno wczoraj zerwalismy ze sobą

nie wiem, czy warto pisać juz w tym wątku... w żadnym związku z nim już nie jestem. łączyło nas tak wiele a teraz stał sie innym człowiekiem... ja skłonna byłam poczekać ten rok i trochę podreperować zwiazek, na wolnych obrotach, a on woli wyłączyć silnik i czekać na lepszy moment. ale lepszego momentu nie będzie. czuję się zraniona dogłębnie! to za mało powiedziane. czuję się zdradzona przez osobę, dla której zrobiłam naprawdę wiele. jestem rozczarowana tym, że mu to przyszlo tak łatwo... a już się miałam zapisywać na kurs hiszpańskiego, flamenco. ja bylam gotowa czekac tak kilka lat. a on tak po prostu... kiedy go poznawałam, byłam bardzo czujna...nie chciałam, aby mnie zranił. na nic to. próbuję wyprzątać go z mojego serca powoli, ale każde dotknięcie tych ścianek boli... nie wiem nawet jak mam pustkę po nim zapełnić... nie wiem jak zacząć...

życzę powodzenia wszystkim dziewczynom i ich TZtom z wątku... panuje tutaj naprawdę świetna atmosfera, atmosfera pomocy, szczęścia, wzajemnego wsparcia, jesteście wspaniałe. Dziękuję Wam za wsparcie, zawsze pisząc coś tutaj mogłam na nie liczyć. mam nadzieję, że niedługo tutaj wrócę i napiszę, że lepiej mi choć trochę....
tak mi przykro... ale może da się jeszcze naprawić?
edyta1421 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 10:39   #4136
kasiaczek10
Raczkowanie
 
Avatar kasiaczek10
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 60
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Imperdible, wlasnie, moze za szybko podjeta decyzja? Moze za kilka dni sie polepszy, przeciez kryzysy w zwiazkach sa normalne...a jesli nie, to widocznie tak mialo byc... Pamietaj, przeżyłaś piekna przygode, ktora bedziesz mogla wspominac latami...ja przynajmniej zawsze staram sie tak myslec... a teraz dla Ciebie uscisk i trzymaj sie!!!
kasiaczek10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 16:43   #4137
Equita
Rozeznanie
 
Avatar Equita
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 833
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Cytat:
Napisane przez imperdible Pokaż wiadomość
wczoraj byla rocznica poznania sie... rowno wczoraj zerwalismy ze sobą

nie wiem, czy warto pisać juz w tym wątku... w żadnym związku z nim już nie jestem. łączyło nas tak wiele a teraz stał sie innym człowiekiem... ja skłonna byłam poczekać ten rok i trochę podreperować zwiazek, na wolnych obrotach, a on woli wyłączyć silnik i czekać na lepszy moment. ale lepszego momentu nie będzie. czuję się zraniona dogłębnie! to za mało powiedziane. czuję się zdradzona przez osobę, dla której zrobiłam naprawdę wiele. jestem rozczarowana tym, że mu to przyszlo tak łatwo... a już się miałam zapisywać na kurs hiszpańskiego, flamenco. ja bylam gotowa czekac tak kilka lat. a on tak po prostu... kiedy go poznawałam, byłam bardzo czujna...nie chciałam, aby mnie zranił. na nic to. próbuję wyprzątać go z mojego serca powoli, ale każde dotknięcie tych ścianek boli... nie wiem nawet jak mam pustkę po nim zapełnić... nie wiem jak zacząć...
a co sie stalo? Nie martw sie rok to nie tak duzo. Dasz sobie rade.
__________________
9.09.2009- nasz slub koscielny!
8.07.2008- nasz slub cywilny!
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-26127.png
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-21469.png

http://bubbleplanet.blox.pl/html
Equita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 18:19   #4138
Gryzelda777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

A napiszcie dziewczyny czy zdecydowałyście się wyjechać za waszymi mężczyznami do ich krajów, czy też zostać w Polsce? Zawsze jest tak, że jedna strona musi się poświęcić, zostawić przyjaciół i rodzinę w kraju i wyjechać za ukochanym. Nie mogę sobie tego na razie wyobrazić!! A jak wy dałyście sobie rade? A może ja się martwię na zapas!!!

PS. Wszystkim forumowiczkom gratuluję mężczyzn, ślubów i dzieci!!! To jest piękne!!!
Gryzelda777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 18:50   #4139
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Cytat:
Napisane przez Gryzelda777 Pokaż wiadomość
A napiszcie dziewczyny czy zdecydowałyście się wyjechać za waszymi mężczyznami do ich krajów, czy też zostać w Polsce? Zawsze jest tak, że jedna strona musi się poświęcić, zostawić przyjaciół i rodzinę w kraju i wyjechać za ukochanym. Nie mogę sobie tego na razie wyobrazić!! A jak wy dałyście sobie rade? A może ja się martwię na zapas!!!

PS. Wszystkim forumowiczkom gratuluję mężczyzn, ślubów i dzieci!!! To jest piękne!!!

Ja niecaly miesiac temu sie przeprowadzilam do Anglii, do Tz
W sumie z jednej strony kocham Polske i tesknie ze wzgledu na rodzine i takie tam, a z drugiej strony jej nienawidze. I tak oto jestem rozdarta. Troche to skomplikowane. Uwazam sie za patriotke, ale dla wlasnego spokoju, Tz i rozwoju wyjechalam.
Za rodzina tesknie, jak napisalam, ale codziennie rozmawiam z bratem na Skype i z rodzicami, dzwonie, wiec nie jest zle. Moim jedynym prawdziwym przyjacielem jest moj brat- reszta to dobrzy znajomi, z ktorym dalej jestem w kontakcie.

Tz nie zna polskiego, a przynajmniej nie na tyle, by moc pracowac w Polsce i normalnie egzystowac, a ja angielski znam, poza tym chce tu studiowac.
Pewnie wroce, ale nie sama.

Ale gdyby w gre wchodzil kraj pzoa Europa, to nigdy bym sie nie zdecydowala

Gryzeldo, a skad jest Twoj Tz?
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-06, 20:06   #4140
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem

Ja o Polsce mam podobne zdanie co Wendka, w sumie takie samo!

Ja poznałam mojego TZ w Holandii, oboje bylismy za granicami naszych krajów. Mieszkałam tam i studiuje do dzis wiec nigdy nie było opcji czy jedziemy do PL czy do belgii. Do PL nie chce wracac. Tesknie za domem i znajomymi ale nic poza tym.
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:22.