Mamusiowe majowe 2020 - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-10-24, 11:40   #1261
demon_of_organization
Raczkowanie
 
Avatar demon_of_organization
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 177
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez locus Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Zniknęłam kompletnie z tego wątku bo bardzo źle znosiłam pierwsze tygodnie. Już od początku 5tc miałam nudności, później doszły wymioty. Pod koniec 6tc mąż zabrał mnie do szpitala bo byłam już bardzo odwodniona i niemrawa. Byłam tam łącznie ponad dwa tygodnie na kroplówkach. Nie mogłam tam już wytrzymać, więc mąż zabrał mnie do domu na przełomie 8 i 9tc. Wtedy podczas badania wyszło, że straciłam 8kg. Najgorszy był 9tc - wymiotowałam co dwie godziny plus przy każdej próbie zjedzenia czegokolwiek... Wielokrotnie wymiotowałam jeszcze w trakcie mielenia sucharka. Jedyne co przyjmowałam to herbata o 5:30 i odrobina kleiku ryżowego, a później od 9 do nocy już zwracałam reguralnie niezależnie czy coś jadłam lub piłam czy nie. Teraz zaczynam 11tc i jest dużo lepiej, udaje mi się jeść bułki i zupy, ale dalej leżę w łóżku i nie mam za bardzo siły się poruszać. Codziennie staram się robić spacery po mieszkaniu i wracać do formy.
Dziecko tymczasem rośnie jak głupie i nic mu nie przeszkadza, wszystkie USG są ok i idealnie zgadzają się z owulacją.

Mam nadzieję, że żadna z Was nie przechodzi tego pierwszego trymestru tak dramatycznie jak ja.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Strasznie Ci współczuję. Jakbym tak źle to przechodziła, to bym się chyba zapłakała. Jedyne pocieszenie, że z maluchem wszystko w porządku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Cytat:
Napisane przez damcilapke Pokaż wiadomość
Nie przejmuj sie. Zawsze tak jest ze sie znajdzie ktos kto uwaza ze ma byc po rowno i tyle. Dlatego ja sie zwolnilam np z biedronki, poszlam dorobic tam a spotkalam sie z mega chamstwem gdzie ktos to byl starszy slabszy byl rownany z ziemia...
Dziewczyny, siedze w pracy zjadlam mini bulke z rana i tak kolo 10 zrobilo mi sie dziwnie, rece zaczely mi się trząść nogi jak z galarety zjadlam bulke z dzemem i batonika i mi przeszło... Co to ?! Cukier?!
Nie mialam nigdy z tym problemu...
A cukier mam zbadac na nastepna wizyte wlasnie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może być spadek glikemii albo spadek ciśnienia. Ja generalnie mam dość niskie ciśnienie, ale teraz w ciąży zdarzają mi się spadki do 80/50 mmHg i wtedy też tak się kiepsko czuję. Zmierz sobie ciśnienie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Karlajna89 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, u mnie dzisiaj na liczniku 10+0.
W pracy robi się nieprzyjemnie, okazuje się, że niektórym dziewczynom nie podoba się, że trochę zwolniłam, uważają, że albo powinnam pracować tak jak do tej pory na 120%, albo iść na zwolnienie.
Całe popołudnie przeplakalam, jest mi bardzo przykro, nie spodziewałam się takiego braku zrozumienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najsmutniejsze jest to, że kobiety kobietom robią takie przykrości. A wydawałoby się, że powinna istnieć jakaś solidarność jajników trzymaj się mocno i nie daj się!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Idę właśnie zrobić badania genetyczne. Trochę się stresuję, choć to do mnie nie podobne trzymajcie kciuki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
demon_of_organization jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-24, 11:42   #1262
damcilapke
Rozeznanie
 
Avatar damcilapke
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 541
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Ciśnienie mam zawsze 120/60 nie mam jak zmierzyć w pracy.
Niewiem, dziwne to bylo. Pierwszy raz tak mialam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damcilapke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-24, 11:51   #1263
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez locus Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Zniknęłam kompletnie z tego wątku bo bardzo źle znosiłam pierwsze tygodnie. Już od początku 5tc miałam nudności, później doszły wymioty. Pod koniec 6tc mąż zabrał mnie do szpitala bo byłam już bardzo odwodniona i niemrawa. Byłam tam łącznie ponad dwa tygodnie na kroplówkach. Nie mogłam tam już wytrzymać, więc mąż zabrał mnie do domu na przełomie 8 i 9tc. Wtedy podczas badania wyszło, że straciłam 8kg. Najgorszy był 9tc - wymiotowałam co dwie godziny plus przy każdej próbie zjedzenia czegokolwiek... Wielokrotnie wymiotowałam jeszcze w trakcie mielenia sucharka. Jedyne co przyjmowałam to herbata o 5:30 i odrobina kleiku ryżowego, a później od 9 do nocy już zwracałam reguralnie niezależnie czy coś jadłam lub piłam czy nie. Teraz zaczynam 11tc i jest dużo lepiej, udaje mi się jeść bułki i zupy, ale dalej leżę w łóżku i nie mam za bardzo siły się poruszać. Codziennie staram się robić spacery po mieszkaniu i wracać do formy.
Dziecko tymczasem rośnie jak głupie i nic mu nie przeszkadza, wszystkie USG są ok i idealnie zgadzają się z owulacją.

Mam nadzieję, że żadna z Was nie przechodzi tego pierwszego trymestru tak dramatycznie jak ja.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Współczuję miałam podobnie w pierwszej ciąży ... Ale po lekach mi zaczęło mi przechodzić .

Mi się ciągle ciężko oddycha jakbym czasem powietrza nie mogła złapać . Zmierzyłam ciśnienie i miałam 139/91 puls 67.
Pojechałam do lekarza a tam jak zmierzyły tym klasycznym 120/80 więc nie wiem czy muszę baterie wymienić czy coś ... A ciągle mi ciężko


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-24, 12:43   #1264
kala2505
Zakorzenienie
 
Avatar kala2505
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 736
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez Karlajna89 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, u mnie dzisiaj na liczniku 10+0.
W pracy robi się nieprzyjemnie, okazuje się, że niektórym dziewczynom nie podoba się, że trochę zwolniłam, uważają, że albo powinnam pracować tak jak do tej pory na 120%, albo iść na zwolnienie.
Całe popołudnie przeplakalam, jest mi bardzo przykro, nie spodziewałam się takiego braku zrozumienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuję, ale nie martw się!
To zwykła zawiść ludzka!
Cytat:
Napisane przez locus Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Zniknęłam kompletnie z tego wątku bo bardzo źle znosiłam pierwsze tygodnie. Już od początku 5tc miałam nudności, później doszły wymioty. Pod koniec 6tc mąż zabrał mnie do szpitala bo byłam już bardzo odwodniona i niemrawa. Byłam tam łącznie ponad dwa tygodnie na kroplówkach. Nie mogłam tam już wytrzymać, więc mąż zabrał mnie do domu na przełomie 8 i 9tc. Wtedy podczas badania wyszło, że straciłam 8kg. Najgorszy był 9tc - wymiotowałam co dwie godziny plus przy każdej próbie zjedzenia czegokolwiek... Wielokrotnie wymiotowałam jeszcze w trakcie mielenia sucharka. Jedyne co przyjmowałam to herbata o 5:30 i odrobina kleiku ryżowego, a później od 9 do nocy już zwracałam reguralnie niezależnie czy coś jadłam lub piłam czy nie. Teraz zaczynam 11tc i jest dużo lepiej, udaje mi się jeść bułki i zupy, ale dalej leżę w łóżku i nie mam za bardzo siły się poruszać. Codziennie staram się robić spacery po mieszkaniu i wracać do formy.
Dziecko tymczasem rośnie jak głupie i nic mu nie przeszkadza, wszystkie USG są ok i idealnie zgadzają się z owulacją.

Mam nadzieję, że żadna z Was nie przechodzi tego pierwszego trymestru tak dramatycznie jak ja.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Bidulka... Trzymaj się! Najważniejsze że dziecko zdrowe! Ale Ci dokucza strasznie
Dużo sił życzę!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ !!!


kala2505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-24, 12:53   #1265
lubieCie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 926
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez Karlajna89 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, u mnie dzisiaj na liczniku 10+0.
W pracy robi się nieprzyjemnie, okazuje się, że niektórym dziewczynom nie podoba się, że trochę zwolniłam, uważają, że albo powinnam pracować tak jak do tej pory na 120%, albo iść na zwolnienie.
Całe popołudnie przeplakalam, jest mi bardzo przykro, nie spodziewałam się takiego braku zrozumienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuję! Aż się we mnie zagotowalo że ludzie tacy są zawistni
Nie masz możliwości iść na l4? Nie przejmuj się, teraz trzeba myśleć o sobie i swoim zdrowiu tak mi szef w kółko powtarza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tylko M.
lubieCie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-24, 14:47   #1266
Karlajna89
Raczkowanie
 
Avatar Karlajna89
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 144
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez lubieCie Pokaż wiadomość
Współczuję! Aż się we mnie zagotowalo że ludzie tacy są zawistni
Nie masz możliwości iść na l4? Nie przejmuj się, teraz trzeba myśleć o sobie i swoim zdrowiu tak mi szef w kółko powtarza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5 listopada mam wizytę i chyba pójdę na zwolnienie, skoro tak przeszkadzam.
Mieszkam w małym mieście, pracownicy aptek praktycznie wszyscy się znają, a któraś "koleżanka" rozpowiada po znajomych, że taka jestem chytra na pracę i boję się, że nie będę miała gdzie wrócić. Tego wszystkiego też się dowiedziałam od znajomej z innej apteki. Normalnie cyrk.
Już nie myślę o tym, najważniejsze, żeby wszystko było dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karlajna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-24, 14:51   #1267
Caaffe
Raczkowanie
 
Avatar Caaffe
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 212
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez Karlajna89 Pokaż wiadomość
5 listopada mam wizytę i chyba pójdę na zwolnienie, skoro tak przeszkadzam.
Mieszkam w małym mieście, pracownicy aptek praktycznie wszyscy się znają, a któraś "koleżanka" rozpowiada po znajomych, że taka jestem chytra na pracę i boję się, że nie będę miała gdzie wrócić. Tego wszystkiego też się dowiedziałam od znajomej z innej apteki. Normalnie cyrk.
Już nie myślę o tym, najważniejsze, żeby wszystko było dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to niezle masz ,,koleżanki" z pracy.
Ja bym rozpatrzyła l4, przecież pewnie to one przejmą po tobie obowiązki więc nie wiem czy będą się tak cieszyć A ty przynajmniej odpoczniesz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Caaffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-24, 14:52   #1268
Andziusiaech
Zakorzenienie
 
Avatar Andziusiaech
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 735
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

locus masakra co Ty przechodziłaś, współczuję.

Karlajna89 nie przejmuj się, karma wraca. One tez kiedyś znajdą się w takiej sytuacji a wtedy pożałują tego jakimi małpami były. Ludzie są beznadziejni Tyle przykrości potrafią sprawić, szok
Andziusiaech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-24, 15:44   #1269
mijode
Zadomowienie
 
Avatar mijode
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sdl
Wiadomości: 1 098
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez damcilapke Pokaż wiadomość
Nie przejmuj sie. Zawsze tak jest ze sie znajdzie ktos kto uwaza ze ma byc po rowno i tyle. Dlatego ja sie zwolnilam np z biedronki, poszlam dorobic tam a spotkalam sie z mega chamstwem gdzie ktos to byl starszy slabszy byl rownany z ziemia...
Dziewczyny, siedze w pracy zjadlam mini bulke z rana i tak kolo 10 zrobilo mi sie dziwnie, rece zaczely mi się trząść nogi jak z galarety zjadlam bulke z dzemem i batonika i mi przeszło... Co to ?! Cukier?!
Nie mialam nigdy z tym problemu...
A cukier mam zbadac na nastepna wizyte wlasnie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
to zapewne cukier, mam to samo i też właśnie w przyszłym tyg idę na obciążenie glukozą
__________________
... i ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie <3
31.08.2013 
mijode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-24, 16:01   #1270
nicelady
Raczkowanie
 
Avatar nicelady
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Moje miasto :)
Wiadomości: 165
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez Karlajna89 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, u mnie dzisiaj na liczniku 10+0.
W pracy robi się nieprzyjemnie, okazuje się, że niektórym dziewczynom nie podoba się, że trochę zwolniłam, uważają, że albo powinnam pracować tak jak do tej pory na 120%, albo iść na zwolnienie.
Całe popołudnie przeplakalam, jest mi bardzo przykro, nie spodziewałam się takiego braku zrozumienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jest straszne, u mnie w pracy też już coś podejrzewają i widzę, że im się to nie uśmiecha, bo trzeba mnie będzie zastąpić...

Cytat:
Napisane przez damcilapke Pokaż wiadomość
Nie przejmuj sie. Zawsze tak jest ze sie znajdzie ktos kto uwaza ze ma byc po rowno i tyle. Dlatego ja sie zwolnilam np z biedronki, poszlam dorobic tam a spotkalam sie z mega chamstwem gdzie ktos to byl starszy slabszy byl rownany z ziemia...
Dziewczyny, siedze w pracy zjadlam mini bulke z rana i tak kolo 10 zrobilo mi sie dziwnie, rece zaczely mi się trząść nogi jak z galarety zjadlam bulke z dzemem i batonika i mi przeszło... Co to ?! Cukier?!
Nie mialam nigdy z tym problemu...
A cukier mam zbadac na nastepna wizyte wlasnie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie to standard od ok. 3 tygodni. Jak jest raz dziennie to jest OK, czasami nawet 2 i 3 razy. Zrobiłam już krzywą, ale czekam teraz na omówienie wyników na wizycie.
Cały dzień mam teraz podporządkowany pod jedzenie, muszę się bardzo pilnować, bo nie wiem, w którym momencie zrobi mi się słabo. A tyję potwornie...
nicelady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-24, 16:33   #1271
damcilapke
Rozeznanie
 
Avatar damcilapke
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 541
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Ja wlasnie pierwszy raz tak mialam. Musze zbadac cukier, mam nawet na skierowaniu ale wizyta dopiero na 9listopada i mi sie nie spieszylo ale jednak musze przyspieszyc. Bylam w szoku jakbym nie miala nic pod reka to nie wiem, dziwne uczucie. Ciekawa jestem co to. Moze mi sie nie powtorzy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damcilapke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-24, 16:42   #1272
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Oj, ja też w ciąży mam cyrki z ciśnieniem. Max 100/60, ciągłe zawroty i mroczki przed oczami.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-24, 17:45   #1273
lavendova28
Raczkowanie
 
Avatar lavendova28
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 392
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Oj, ja też w ciąży mam cyrki z ciśnieniem. Max 100/60, ciągłe zawroty i mroczki przed oczami.
Ja ostatnio miałam 80/60

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lavendova28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-25, 05:01   #1274
Karlajna89
Raczkowanie
 
Avatar Karlajna89
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 144
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Dzień dobry
Ja dzisiaj na 7 do pracy, ale przed tym idę na pobranie krwi.
Ja zwykle mam niskie ciśnienie, ale u lekarza taki stres, że od razu skacze. Chyba doktor będzie kazał mi mierzyć w domu.
A jeśli chodzi o jedzenie to też co chwilę jestem głodna i muszę zjeść bo inaczej mi nie dobrze.
Miłego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karlajna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-25, 06:14   #1275
damcilapke
Rozeznanie
 
Avatar damcilapke
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 541
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Ja mam na 8 i zwiazku z tym ze mam blisko wstaje kolo 7. Wczesniej bym nie dala rady, a budze sie jakbym zamiast spala to cala noc cos robila
Milego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damcilapke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-25, 07:00   #1276
Ka_ma 888
Rozeznanie
 
Avatar Ka_ma 888
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 935
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Dzień dobry, coraz więcej energii we mnie napływa
Damcilapke myslę, że to od cukru może być, w połączeniu z niskim ciśnieniem daje paskudne objawy, wiem o czym mówisz, niefajne to jest.
Miłego dnia w pracy tym które pracują, dużo odpoczynku i spokoju odpoczywającym. Ja dziś jadę.do Agata meble po narożnik i meblościankę do salonu i może mi sie uda wejść.do jakiegoś dziecięcego pooglądać wózki, bo niebmam zielonego pojęcia za jakim się rozglądać
A wy macie już jakieś typy, czy zostawiacie to sobie na koniec?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Ka_ma 888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-25, 07:25   #1277
lavendova28
Raczkowanie
 
Avatar lavendova28
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 392
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Heeej ja po badaniach krwi. Zapłaciłam 340zl ale już przynajmniej wszystko z głowy. Jeszcze tylko zanieść mocz i 29 wizyta 🥰🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lavendova28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-25, 07:27   #1278
Andziusiaech
Zakorzenienie
 
Avatar Andziusiaech
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 735
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Ja póki co to nic nie mam kupione, przyjdzie na to jeszcze czas.
Andziusiaech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-25, 07:36   #1279
locus
Raczkowanie
 
Avatar locus
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 140
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Dzięki dziewczyny za wszystkie słowa wsparcia. A tym wymiotującym - trzymajcie się Mi niestety nie pomagają leki przeciwwymiotne...

Przez to wszystko nie byłam na rozdaniu dyplomów i nie zaczęłam stażu. Siedzę już miesiąc na bezpłatnym zwolnieniu. Chciałabym w końcu iść popracować w połowie listopada, ale mam cały czas wątpliwości czy dam radę fizycznie. Póki co mam na zmianę dobre i złe dni - albo się już kręcę po mieszkaniu i mam ochotę na spacer, albo kręci mi się w głowie przy każdej próbie wstania i dostaje zadyszki w drodze do toalety. Strasznie się przejmuje, że nie zdążę wystarczająco dojść do siebie, żeby wytrzymać cały dzień na nogach w pracy.

Tak dziwnie u mnie wyszło, że 4go mam wizytę u lekarza prowadzącego, a 5go idę na badania prenatalne. Medicover wysyła do zewnętrznej przychodni na to badanie. A jeszcze kolejnego dnia mam iść na pobranie krwi do tego testu pappa.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
locus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-25, 08:37   #1280
demon_of_organization
Raczkowanie
 
Avatar demon_of_organization
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 177
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez Ka_ma 888 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, coraz więcej energii we mnie napływa
Damcilapke myslę, że to od cukru może być, w połączeniu z niskim ciśnieniem daje paskudne objawy, wiem o czym mówisz, niefajne to jest.
Miłego dnia w pracy tym które pracują, dużo odpoczynku i spokoju odpoczywającym. Ja dziś jadę.do Agata meble po narożnik i meblościankę do salonu i może mi sie uda wejść.do jakiegoś dziecięcego pooglądać wózki, bo niebmam zielonego pojęcia za jakim się rozglądać
A wy macie już jakieś typy, czy zostawiacie to sobie na koniec?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Ja wiem, że potrzebuję wózka na trudne nawierzchnie, bo wokół mnie same dziury. Zastanawiam się między Xlander Xmove, Anex m/type a Maxi Cosi Mura. Muszę przejść się do sklepu pomacać je z bliska i zobaczyć jakiej są jakości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
demon_of_organization jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-25, 08:45   #1281
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez demon_of_organization Pokaż wiadomość
Ja wiem, że potrzebuję wózka na trudne nawierzchnie, bo wokół mnie same dziury. Zastanawiam się między Xlander Xmove, Anex m/type a Maxi Cosi Mura. Muszę przejść się do sklepu pomacać je z bliska i zobaczyć jakiej są jakości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O, to mamy podobne typy. Też myślę między xlanderem a Maxi cosi Mura. Mieszkamy na wsi, więc też się czołg przyda. :P
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-25, 09:04   #1282
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Ja na warunki wiejskie kupiłam bartatina alu plus z jedo na dużych 14 calowych kołach i paskach więc amortyzacja była mega jedyny minus dla nie których jest to że nie ma skrętnych kół ale mi to w ogóle nie przeszkadzało i bardzo sobie chwaliłam ten wózek


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-25, 09:22   #1283
Lili33
Przyczajenie
 
Avatar Lili33
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 4
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cześć dziewczyny jestem nowa i chciałam się z wami przywitać!
Co prawda wątek śledzę od samego początku ale jakoś nie było odwagi się odezwać
Mam 25 lat i to moja pierwsza ciąża. Jestem już po badaniach krwi, wczoraj miałam robione drugie USG, z którego wynika, że wiek dziecka to 10+1 Zrobiłam również testy NIFTy i czekam na wyniki.

Z dolegliwości ciążowych lekkie młodości (o dziwo wieczorne!) plus zmęczenie i senność. Na wczorajszej wizycie doktor, po przeanalizowaniu wyników badań, przepisał mi Euthyrox N25 na lekką niedoczynność tarczycy. No to chyba tyle.
Miłego dnia i dużo zdrowia dla przyszłych mam!
Lili33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-25, 09:23   #1284
damcilapke
Rozeznanie
 
Avatar damcilapke
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 541
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Ja tez na wsi, ale nad wozkiem sie nie zastanawialam jeszcze, po synu mialam od szwagierki ale teraz wole sobie sama kupic, wezme jakis uzywany do 1000zl gondola gondola wole lepsza spaceriwke.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damcilapke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-25, 10:28   #1285
Krysilla
Rozeznanie
 
Avatar Krysilla
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 666
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Ja mieszkam koło lasu. Na szczęście zachowałam wózek po córce. Mam expandera mondo. Dawał radę po lesie, w piachu, błocie.
Dziś bylam na targach dzieciecych i kupiłam łóżko dostawne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta
Krysilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-25, 10:40   #1286
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Cytat:
Napisane przez Krysilla Pokaż wiadomość
Ja mieszkam koło lasu. Na szczęście zachowałam wózek po córce. Mam expandera mondo. Dawał radę po lesie, w piachu, błocie.
Dziś bylam na targach dzieciecych i kupiłam łóżko dostawne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z córką miałam expandera mondo i przeklinałam ten wózek. Bardzo szybko go sprzedałam i kupiłam spacerówkę valco snap. Ale wtedy mieszkaliśmy w mieście i sprawdzał się super. Teraz... no cóż.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-25, 10:44   #1287
xannikax
Raczkowanie
 
Avatar xannikax
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 185
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Ja nigdy w życiu wózka nie prowadziłam, nie mam o tym najmniejszego pojęcia
Doświadczone mamy, powiedzcie czy warto kupić wózek 2w1, gondola i spacerówka, czy jednak te spacerówki z takich wózków są do niczego? Dodam tylko, że u mnie waga wózka jest drugorzędna, bo nie będę nosiła go sama po schodach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xannikax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-25, 10:47   #1288
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Ja jestem za używana gondola i później konkretną, na wypasie spacerówkę. W gondoli dziecko jeździ jednak tylko ok pół roku, a w spacerówce zdecydowanie dłużej. Ja bardzo nie lubiłam spacerówki z wózka 2w1.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-25, 11:01   #1289
_Aniaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 132
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Ja mam wózek x-lander x-city i uważam że ma on swoje plusy i minusy. Minusem napewno jest brak amortyzacji i jak dziecko wozilam w gondoli to po nierównym terenie dosłownie latalo mi w tej gondoli. Ale jak przełożyłam spacerowke byłam już zadowolona bo siedzenie jest tam kubelkowe i wózek jest fajny lekki i zgrabny wszędzie można nim wjechać więc do miasta jak najbardziej się nadaje. Teraz pożyczę sobie na te pierwsze parę miesięcy wózek z gondola od bratowej ona ma bodajże tako i jest to typowy czołg ale na spacery z gondola będzie się nadawał. A jak dziecko będzie troszkę większe to kupię wkładkę do spacerówki x-rest bodajże i wtedy można wozić dziecko które jeszcze nie siada samo.

Lili33 Witaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Aniaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-25, 11:15   #1290
lubieCie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 926
Dot.: Mamusiowe majowe 2020

Ja mam baby design lupo comfort, ogólnie jestem zadowolona do momentu pakowania go do auta. Spacerowka ma dużo miejsca dla bobasa, pompowane kółka. Dla mnie luksus. Ale rama jest ciężka i jak muszę go złożyć do bagażnika to przeklinam. No i zajmuje cały bagażnik combiaka. Żałuję że nie kupiłam tylko gondoli a potem valco albo jolie. Ale moja młoda lubi wózek i napewno zdarzy nam się gdzieś pojechać w czwórkę to dwa wózki się przydadzą dlatego wiosną planuję kupić spacerowke tylko czy zmieszczą się wtedy dwa do auta...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tylko M.
lubieCie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-24 13:04:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:09.