Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 56 - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-08-11, 20:55   #571
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Cytat:
Napisane przez Blablubli Pokaż wiadomość
Wybieram się na kilka dni w góry, okolice Bukowiny i pomyślałam, żeby może zahaczyć o jakieś termy. Nigdy nie byłam i nie wiem, czy warto a przede wszystkim, czy różnią się od zwykłych aquaparków. I kolejna kwestia, jak tam z dostępnością usług w dobie korony... Polecacie któreś konkretnie termy w tych okolicach, które warto odwiedzić? Które Wam się podobały? Najbardziej w sumie zależy mi na relaksie i jakimś działaniu prozdrowotnym a nie na zjeżdżalniach itd., nie zabieram dzieci. Albo może odradzicie w tych czasach wybierać się w takie miejsca, bo usługi ograniczone, ludzi za dużo itd?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
niestety prawie na pewno będzie dużo ludzi.
dla mnie termy (w lecie) nie różnią sie za wiele od zwykłych basenów. bo zimie fajnie posiedzieć w ciepłej wodzie w otwartym basenie gdy na zewnątrz leży śnieg

chyba że lubisz sauny... termy zazwyczaj mają fajne strefy saun gdzie można wypocząć.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-11, 21:38   #572
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Co lepsze - kupno urządzenia IPL czy seria depilacji laserem w gabinecie? Docelowo chce się pozbyć owłosienia bikini, mam bardzo ciemne i grube włosy, a domowe sposoby ich wyrywania kończą się ogromnymi podrażnieniami, zapaleniem mieszków włosowych i bolesnym wrastaniem włosów... Czy po użyciu ww metod uniknę problemu wrastania?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


P U L L
Y O U R S E L F
T O G E T H E R
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-11, 21:49   #573
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;88060350]One są mniejsze niż dorosłe, w końcu mleczne ząbki są malutkie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Można dać duże końcówki. My używamy jednej Oralb ale oczywiście każdy ma swoją końcówkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-11, 22:10   #574
Blablubli
Rozeznanie
 
Avatar Blablubli
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 578
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
niestety prawie na pewno będzie dużo ludzi.
dla mnie termy (w lecie) nie różnią sie za wiele od zwykłych basenów. bo zimie fajnie posiedzieć w ciepłej wodzie w otwartym basenie gdy na zewnątrz leży śnieg

chyba że lubisz sauny... termy zazwyczaj mają fajne strefy saun gdzie można wypocząć.
Sauny akurat mam na miejscu, więc nie byłoby to coś 'innego' do wypróbowania. Lubię ciepłą wodę w basenach, jacuzzi, bąbelki, masaże wodne, prądy i te sprawy. Liczyłam też na kąpiele w różnego rodzaju wodach. Więc jeśli w termach nie ma czegoś w tę stronę, z większym wyborem, to nie wiem, czy jest sens spędzać tam pół dnia plus ewentualny dojazd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Blablubli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-11, 22:15   #575
742bd6bdde1307502cba7e126292911bf766cf73_61f3325774e32
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 5 757
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Szukam przepisow na smaczne drinki, do ktorych nie potrzeba shakera ani 10000 drogich skladnikow.
Jesli chodzi o smak to najchetniej slodko-kwasne.
742bd6bdde1307502cba7e126292911bf766cf73_61f3325774e32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-11, 22:17   #576
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Kilka dni temu rozłączyła mi się opaska Mi band 4, przy próbie sparowania mam ciągle komunikat, aby ją zresetować i tak w kółko. Jakieś sposoby na naprawienie tego?
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-11, 22:25   #577
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
Co lepsze - kupno urządzenia IPL czy seria depilacji laserem w gabinecie? Docelowo chce się pozbyć owłosienia bikini, mam bardzo ciemne i grube włosy, a domowe sposoby ich wyrywania kończą się ogromnymi podrażnieniami, zapaleniem mieszków włosowych i bolesnym wrastaniem włosów... Czy po użyciu ww metod uniknę problemu wrastania?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Polecam depilację laserowa w gabinecie, włoski nie wrastają, robiłam nogi, pachy i bikini, rewelacja!!

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-11, 23:40   #578
archimonde
Raczkowanie
 
Avatar archimonde
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 388
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Jak zakończyć maila po angielsku, który nie jest prywatny, ale też nie jakiś formalny?


sytuacja typu: piszecie do punktu xero maila z zamówieniem wydruku. Chyba (?) mogę zacząć zwykłym "hello", ale czy dawać jakiś zwrot grzecznościowy na końcu (jaki?)?
__________________

archimonde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-12, 00:34   #579
Shevya
Skrzat leśny
 
Avatar Shevya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Elven Realm
Wiadomości: 10 312
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Cytat:
Napisane przez archimonde Pokaż wiadomość
Jak zakończyć maila po angielsku, który nie jest prywatny, ale też nie jakiś formalny?


sytuacja typu: piszecie do punktu xero maila z zamówieniem wydruku. Chyba (?) mogę zacząć zwykłym "hello", ale czy dawać jakiś zwrot grzecznościowy na końcu (jaki?)?
Regards.
Jak HR do mnie wysyła maile, to dają zwykłe 'hi shev//thank you, HR team', ale regards to najlepszy wybór w takiej sytuacji. Albo thank you (/in advance), też spoko jeśli coś w stylu zamówienia im piszesz. XY na końcu, wiadomo.
__________________

˝ Słowa - więcej nic,
potrafimy pięknie gadać - nie umiemy żyć ˝

tumblr | last.fm
Shevya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-12, 04:12   #580
februar
jestem kotem
 
Avatar februar
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 845
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

[1=742bd6bdde1307502cba7e1 26292911bf766cf73_61f3325 774e32;88062324]Szukam przepisow na smaczne drinki, do ktorych nie potrzeba shakera ani 10000 drogich skladnikow.

Jesli chodzi o smak to najchetniej slodko-kwasne.[/QUOTE]Aperol spritz <3
__________________
februar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-12, 04:54   #581
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Staram się kupować mniejsze ogórki, takie powiedzmy 10-15 cm. Po zalaniu gorącą wodą już po kilku godzinach mam na wpół małosolne, takie że z zewnątrz są słone (tak na grubość 1 cm od skórki) a w środku jeszcze słodkie ale już miękkie. Takie lubię najbardziej, po około 12 godzinach już całe są małosolne a po dwóch czy trzech dniach już są kiszone. Wiadomo, im dłużej leżą tym bardziej są ukiszone, ale jak raz zalałam zimną wodą to dopiero po tygodniu miałam taki poziom ukiszenia jak po trzech dniach od zalania wrzątkiem. Moi rodzice zawsze też obcinają końcówki z ogórków, niby twierdzą że wtedy szybciej się kiszą ale ja tego nie zauważyłam.
A co do tego że wrzątkiem niszczy się ogórki to nie zauważyłam, wszystko jest ok. Tylko skórka szybciej mięknie i chyba przez to ogórki szybciej chłoną sól i inne smaki. Rozumiem, czyli jak mam ratę płatną do 10 to najlepiej zapłacić właśnie 10? Zawsze ustawiam sobie stałe zlecenie na dwa dni wcześniej, tak żeby mieć pewność że przelew dotrze do innego banku na czas. Zawsze słyszałam określenie że rata jest "płatna do..." i to jest dzień do którego najpóźniej kwota raty ma się znaleźć na rachunku kredytu. I że nie ma sensu płacić wcześniej, bo ja sobie mrożę pieniądze a bank i tak sprawdzi dopiero w konkretnym dniu czy rata została zapłacona. Nigdy nie przyszło mi do głowy że zapłacenie dzień czy dwa wcześniej może być uznane za nieterminową płatność.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz co, wpłata dwa dni wcześniej, to nie problem. Chodziło mi głównie o to, jak ktoś spłaca np. dwie raty na raz, bo istnieje ryzyko, że ten ktoś spłaci kredyt przed terminem, dlatego zawsze nam wpajano, żeby najbardziej przychylnie patrzeć na osoby wpłacające raty terminowo, po jednej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-12, 05:40   #582
Przegryw
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 165
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
A co do tego że wrzątkiem niszczy się ogórki to nie zauważyłam, wszystko jest ok. Tylko skórka szybciej mięknie i chyba przez to ogórki szybciej chłoną sól i inne smaki.
W ogórku to skórka jest najbardziej wartościowa i wydaje mi się, że zalanie ogórka wrzątkiem zubaża je. O to mi chodziło.
Przegryw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-12, 06:28   #583
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
Kilka dni temu rozłączyła mi się opaska Mi band 4, przy próbie sparowania mam ciągle komunikat, aby ją zresetować i tak w kółko. Jakieś sposoby na naprawienie tego?

Zresetuj opaskę, telefon i spróbuj ponownie. Jak nie pomoże, to poguglaj, może jakiś dziurawy patch wyszedł.

Trochę mnie dziwi, że sama się odłączyła od apki.
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-12, 06:58   #584
742bd6bdde1307502cba7e126292911bf766cf73_61f3325774e32
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 5 757
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Cytat:
Napisane przez februar Pokaż wiadomość
Aperol spritz <3
przejadlo (przepilo?) mi sie
742bd6bdde1307502cba7e126292911bf766cf73_61f3325774e32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-12, 06:58   #585
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Cytat:
Napisane przez Blablubli Pokaż wiadomość
Wybieram się na kilka dni w góry, okolice Bukowiny i pomyślałam, żeby może zahaczyć o jakieś termy. Nigdy nie byłam i nie wiem, czy warto a przede wszystkim, czy różnią się od zwykłych aquaparków. I kolejna kwestia, jak tam z dostępnością usług w dobie korony... Polecacie któreś konkretnie termy w tych okolicach, które warto odwiedzić? Które Wam się podobały? Najbardziej w sumie zależy mi na relaksie i jakimś działaniu prozdrowotnym a nie na zjeżdżalniach itd., nie zabieram dzieci. Albo może odradzicie w tych czasach wybierać się w takie miejsca, bo usługi ograniczone, ludzi za dużo itd?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie super jest Bania w Białce. Ma przede wszystkim więcej miejsc z masażerami i bąbelkami i działają non stop w odróżnieniu do Bukoviny Resort. Tam z kolei trzeba zmieniać pozycje na dźwięk dzwonka. I wyłączają co chwilę poszczególne sekcje bąbelków.
W Bani jest oddzielna strefa relaksu dla dorosłych więc nie ma wrzasku dzieci.
Świetnie jest w Chocholwie, ale to już pewnie z 25 km się zrobi od Bukowiny.
W dobie koronawirusa to polecałabym raczej otwarte termy Gorący Potok w Szaflarach. Też mają swój urok, ale są mniejsze niż pozostałe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-12, 07:34   #586
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Wiesz co, wpłata dwa dni wcześniej, to nie problem. Chodziło mi głównie o to, jak ktoś spłaca np. dwie raty na raz, bo istnieje ryzyko, że ten ktoś spłaci kredyt przed terminem, dlatego zawsze nam wpajano, żeby najbardziej przychylnie patrzeć na osoby wpłacające raty terminowo, po jednej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo dziękuję za wyjaśnienie.
Cytat:
Napisane przez Przegryw Pokaż wiadomość
W ogórku to skórka jest najbardziej wartościowa i wydaje mi się, że zalanie ogórka wrzątkiem zubaża je. O to mi chodziło.
Tego akurat nie wiem, musiałby się wypowiedzieć ktoś bardziej obeznany. Nie wiem jaka temperatura i przez jaki czas musi działać żeby zniszczyć witaminy i inne składniki. Przy zalaniu wrzątkiem woda dość szybko się wychładza, na pewno nie jest to to samo co gotowanie ale pewnie jakieś składniki mogą i tak ucierpieć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-12, 07:48   #587
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Staram się kupować mniejsze ogórki, takie powiedzmy 10-15 cm. Po zalaniu gorącą wodą już po kilku godzinach mam na wpół małosolne, takie że z zewnątrz są słone (tak na grubość 1 cm od skórki) a w środku jeszcze słodkie ale już miękkie. Takie lubię najbardziej, po około 12 godzinach już całe są małosolne a po dwóch czy trzech dniach już są kiszone. Wiadomo, im dłużej leżą tym bardziej są ukiszone, ale jak raz zalałam zimną wodą to dopiero po tygodniu miałam taki poziom ukiszenia jak po trzech dniach od zalania wrzątkiem. Moi rodzice zawsze też obcinają końcówki z ogórków, niby twierdzą że wtedy szybciej się kiszą ale ja tego nie zauważyłam.
A co do tego że wrzątkiem niszczy się ogórki to nie zauważyłam, wszystko jest ok. Tylko skórka szybciej mięknie i chyba przez to ogórki szybciej chłoną sól i inne smaki. Rozumiem, czyli jak mam ratę płatną do 10 to najlepiej zapłacić właśnie 10? Zawsze ustawiam sobie stałe zlecenie na dwa dni wcześniej, tak żeby mieć pewność że przelew dotrze do innego banku na czas. Zawsze słyszałam określenie że rata jest "płatna do..." i to jest dzień do którego najpóźniej kwota raty ma się znaleźć na rachunku kredytu. I że nie ma sensu płacić wcześniej, bo ja sobie mrożę pieniądze a bank i tak sprawdzi dopiero w konkretnym dniu czy rata została zapłacona. Nigdy nie przyszło mi do głowy że zapłacenie dzień czy dwa wcześniej może być uznane za nieterminową płatność.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja małosolne zawsze zimną wodą, ale dolewam trochę ukiśniętej wody z innych ogórków, wtedy szybciej się robią. O ile ja mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-12, 08:00   #588
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Cytat:
Napisane przez archimonde Pokaż wiadomość
Jak zakończyć maila po angielsku, który nie jest prywatny, ale też nie jakiś formalny?


sytuacja typu: piszecie do punktu xero maila z zamówieniem wydruku. Chyba (?) mogę zacząć zwykłym "hello", ale czy dawać jakiś zwrot grzecznościowy na końcu (jaki?)?

Ja zwykle pisze kind/warm regards. To taki najczęściej spotykany zwrot. I zaczynam maile od dear, nie hello. Jak nie znam konkretnego adresata to pisze dear x team.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-12, 08:41   #589
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-12, 08:55   #590
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
Co lepsze - kupno urządzenia IPL czy seria depilacji laserem w gabinecie? Docelowo chce się pozbyć owłosienia bikini, mam bardzo ciemne i grube włosy, a domowe sposoby ich wyrywania kończą się ogromnymi podrażnieniami, zapaleniem mieszków włosowych i bolesnym wrastaniem włosów... Czy po użyciu ww metod uniknę problemu wrastania?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Depilacja laserem w gabinecie
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-12, 08:58   #591
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;88062338]Polecam depilację laserowa w gabinecie, włoski nie wrastają, robiłam nogi, pachy i bikini, rewelacja!!

Sent from my SM-G973F using Tapatalk[/QUOTE][1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;88062752]Treść usunięta[/QUOTE]Dzięki! Po wakacjach zapisuję się na wizytę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


P U L L
Y O U R S E L F
T O G E T H E R
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-12, 09:03   #592
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
Co lepsze - kupno urządzenia IPL czy seria depilacji laserem w gabinecie? Docelowo chce się pozbyć owłosienia bikini, mam bardzo ciemne i grube włosy, a domowe sposoby ich wyrywania kończą się ogromnymi podrażnieniami, zapaleniem mieszków włosowych i bolesnym wrastaniem włosów... Czy po użyciu ww metod uniknę problemu wrastania?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też polecam laser w gabinecie
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-12, 09:13   #593
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Cytat:
Napisane przez archimonde Pokaż wiadomość
Jak zakończyć maila po angielsku, który nie jest prywatny, ale też nie jakiś formalny?


sytuacja typu: piszecie do punktu xero maila z zamówieniem wydruku. Chyba (?) mogę zacząć zwykłym "hello", ale czy dawać jakiś zwrot grzecznościowy na końcu (jaki?)?
regards jest najbardziej uniwersalne. kind regards, ewentualnie
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-12, 09:23   #594
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Cytat:
Napisane przez archimonde Pokaż wiadomość
Jak zakończyć maila po angielsku, który nie jest prywatny, ale też nie jakiś formalny?


sytuacja typu: piszecie do punktu xero maila z zamówieniem wydruku. Chyba (?) mogę zacząć zwykłym "hello", ale czy dawać jakiś zwrot grzecznościowy na końcu (jaki?)?
Kind/best regards.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-12, 09:27   #595
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Cytat:
Napisane przez archimonde Pokaż wiadomość
Jak zakończyć maila po angielsku, który nie jest prywatny, ale też nie jakiś formalny?


sytuacja typu: piszecie do punktu xero maila z zamówieniem wydruku. Chyba (?) mogę zacząć zwykłym "hello", ale czy dawać jakiś zwrot grzecznościowy na końcu (jaki?)?


Zacząć można with Hi jak najbardziej, a na koniec Kind regards.
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-12, 10:13   #596
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Hej. Czy w jakimś Rossmanie kupię preparat nawilżający do stóp, ale w spreju? Lub w aptece?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-12, 10:28   #597
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Czy za mniej więcej 200zl kupię gdzieś buty w góry? Decathlon ma w ofercie coś sprawdzonego przez was?
Mam na myśli wędrówki typu Dolina Pięciu Stawów latem. Na zimę buty posiadam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-12, 10:36   #598
februar
jestem kotem
 
Avatar februar
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 845
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Czy za mniej więcej 200zl kupię gdzieś buty w góry? Decathlon ma w ofercie coś sprawdzonego przez was?
Mam na myśli wędrówki typu Dolina Pięciu Stawów latem. Na zimę buty posiadam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym celowała w Decathlon, w tej cenie już kupisz całkiem porządne modele Quechua.
__________________
februar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-12, 10:41   #599
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Cytat:
Napisane przez februar Pokaż wiadomość
Ja bym celowała w Decathlon, w tej cenie już kupisz całkiem porządne modele Quechua.
No właśnie taki mam zamiar sprawdzić co oni mają. Dawno temu śmigałam po Bieszczadach w ich butach, ale obecnej oferty nie znam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-12, 11:44   #600
Blablubli
Rozeznanie
 
Avatar Blablubli
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 578
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 56

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Dla mnie super jest Bania w Białce. Ma przede wszystkim więcej miejsc z masażerami i bąbelkami i działają non stop w odróżnieniu do Bukoviny Resort. Tam z kolei trzeba zmieniać pozycje na dźwięk dzwonka. I wyłączają co chwilę poszczególne sekcje bąbelków.
W Bani jest oddzielna strefa relaksu dla dorosłych więc nie ma wrzasku dzieci.
Świetnie jest w Chocholwie, ale to już pewnie z 25 km się zrobi od Bukowiny.
W dobie koronawirusa to polecałabym raczej otwarte termy Gorący Potok w Szaflarach. Też mają swój urok, ale są mniejsze niż pozostałe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo dziękuję za polecenia Zachęciłaś mnie Banią z oddzielną strefą dla dorosłych i bąbelkami. Brzmi super jako opcja na bardziej deszczowy dzień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Blablubli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-13 23:17:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:20.