Islam - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-22, 12:23   #271
eloi
Rozeznanie
 
Avatar eloi
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 830
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Niepokoi mnie zjawisko szerzącej się islamizacji Europy Ciągły napływ kolejnych emigrantów z Bliskiego Wschodu, którzy nie chcą i nie potrafią dostosować się do obowiązujących tutaj zasad.

Nie chciałabym doczekać czasów w których obowiązującym prawem w Europie będzie prawo szariatu.
http://www.youtube.com/watch?v=ruOASffCA44
tak mi sie skojarzylo
__________________
(...)Journey's end in lovers' meeting (...)
"Carpe diem" W.S.

Edytowane przez eloi
Czas edycji: 2013-08-22 o 12:25
eloi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 12:30   #272
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Magdalenko W UAE mezczyzna moze *karcic fizycznie * zone i dzieci o ile nie zostawia sladow ( wyrok sadu z 2010)

Kraje arabskie maja najwyzszy odstetek ludzi, ktorzy sadza ze przemoc domowa jest ok
Na szczęście czasami widać poprawę, ale jedna jaskółka (np. wyroki sądu kierujące mężczyzn na terapie pomagające radzić sobie z przemocą) wiosny nie czyni.

Poza tym w krajach arabskich żona (kobieta) jest faktycznie zrównana z dzieckiem. Np. w Polsce jest coś takiego jak opiekun prawny dziecka, który decyduje o sprawach związanych z nim i wtrącenie się w rodzinę następuje dopiero po naruszeniu podstawowych praw dziecka.

W Emiratach jest podobnie... tylko że opiekunem rodziny jest mężczyzna, a kobieta ma do gadania niewiele więcej niż niepełnoletnie dziecko - w świetle prawa. Ba, to wręcz pełnoletni syn może mieć nad nią władzę. Inna sprawa jak to wychodzi "w życiu", kobiety w domach często rządzą po prostu, w końcu wychowują tych synów to mają czas ich poustawiać jak im się podoba.

Z jednej strony czuć że kobieta cieszy się dużym szacunkiem, taka delikatna i krucha, zawsze jest oferowana pomoc i takie tam. Z drugiej, jest to szacunek zupełnie inaczej rozumiany niż w Polsce. Emiratczyk traktuje kobietę jak księżniczkę i to jest miłe, ale nie mogłam się pozbyć wrażenia, że dla nich kobieta to też taka głupia koza, która sama sobie nie poradzi, zgubi, krzywdę zrobi (albo ktoś jej) - no ja tak traktuje małe dzieci.
Poza tym te kobiety od małego wychowywane w ten sposób naprawdę są dość nieporadne i wyjątkami są kobiety pracujące czy ogólnie aktywne w życiu (mówię o tradycyjnych arabskich rodzinach). Co nie znaczy że ich nie ma - ale i tak większość musi mieć do tego bardziej liberalnych ojców czy mężów.
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 04:55   #273
Magdalenka22
Raczkowanie
 
Avatar Magdalenka22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 413
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Magdalenko W UAE mezczyzna moze *karcic fizycznie * zone i dzieci o ile nie zostawia sladow ( wyrok sadu z 2010)

Kraje arabskie maja najwyzszy odstetek ludzi, ktorzy sadza ze przemoc domowa jest ok
Nie przecze,ze nie, tylko to nie ma nic wspolnego z islamem.
Rowniez w Koranie nie ma slowa o tym,ze kobieta nie powinnan kierowac samochodem czy robic interesy itp....paranoja

Edytowane przez Magdalenka22
Czas edycji: 2013-08-24 o 04:15
Magdalenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-24, 04:14   #274
Magdalenka22
Raczkowanie
 
Avatar Magdalenka22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 413
Dot.: Islam

Polecam rowniez document ,,SA pod zaslona'' gdzie jest powiedziane,ze tradycja I polityka rzadzi tym krajem.

https://www.youtube.com/watch?v=SbQP...=TLZ3bXm6Ttxv4
Magdalenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-24, 07:51   #275
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Islam

Mam koleżanki, która są zachwycone UAE, bo w Dubaju jest tak nowocześnie. Jakoś nie potrafią na przykład zbadać takiej sprawy, że pewna Norweżka została zgwałcona i poszła z tym na tamtejszą policję. Jaka była reakcja? Dostała parę lat za cudzołóstwo (seks przed małżeństwem).
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-24, 08:11   #276
freelancerka
Raczkowanie
 
Avatar freelancerka
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 191
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
W Salem mordowano swoich. Protestanci to też chrzęścijanie...
Trochę sobie poczytałam na ten temat.. To, co tam się wyprawiało, to w ogóle była jakaś zbiorowa histeria, coś totalnie absurdalnego i strasznego. Społeczeństwo jednak nie było w stanie tego zaakceptować, rodziny bardzo przeżyły śmierć skazanych i te wydarzenia skutkowały odsunięciem purytanów od wpływu na władze.

Trochę mnie śmieszy, jak ludzie piszą, że Koran głosi to, czy tamto, podają fragmenty itd. dla mnie są jak jakiś szalony mnich ze średniowiecza, który by cytował fragmenty Pisma Świętego, na potwierdzenie, że religia Chrześcijańska jest religią pokoju.
Ludzie stukali by się w głowy - człowieku, co Ty mówisz? Wczoraj widziałem krzyżowca od głowy do stóp oblanego krwią, krzyczącego, że zabił dziesięciu na Chwałę Najwyższego, a Ty mówisz, że religia pokoju?.
- Ale spójrzcie na ten fragment, Jezus mówi o nadstawianiu drugiego policzka, całe życie głosił o miłości do bliźniego. Religia Chrześcijańska, to religia pokoju!


Dlaczego więc dzisiaj religia Chrześcijańska jest religią pokoju, a w średniowieczu nie była? Pismo Święte nie zmieniło się przecież, fragmenty, które można cytować nie uległy zmianie...
Moim zdaniem kwestia kluczową jest nie interpretacja fragmentów przez postronnych ludzi. Kluczowe jest co mówią przywódcy duchowi.

Dopóki w Islamie będą przywódcy (a są niestety liczni), którzy w imię Islamu będą wzywać do przemocy, będą głosić, że przez brzuchy swych kobiet podbiją Europę, że trzeba gwałcić kobiety, bo same tego chcą itd,
dopóty Islam nie będzie religią pokoju. Ludzie stosują na dzień dzisiejszy przemoc w imię Islamu i wierzą, że postępują słusznie, bo tak im się mówi.
Wiem, że mogę próbować przekonać do pokoju niejednego żyjącego w tej chwili muzułmanina cytując odpowiednie fragmenty Koranu, a on wołając Allach jest wielki, poderżnie mi gardło i będzie uważać, ze wykonuje wolę Allacha, bo jestem niewierną, bo nie zakrywam się odpowiedni i zasługuję na śmierć.

To się tyczy też każdej innej religii. Jeśli dziś papież, czy arcybiskupi zaczną mówić: "Nie możemy dłużej pozwalać na rozprzestrzenianie się Islamu, zniszczmy meczety, wygnajmy ich z naszej ziemi." to w tej chwili religia Chrześcijańska przestaje być religią pokoju.
freelancerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-14, 08:07   #277
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Islam

odgrzebuję temat, ponieważ znowu psychole muzułmańscy ruszyli do ofensywy.
znowu kolejny niewinny dziennikarz zamordowany z zimną krwią, kolejne dziewczyny uprowadzone, inne porwane są regularnie bite i gwałcone.
do tego groźby zamachów w Norwegii bo burki mają być zakazane więc muzułmańscy pederaści nie będą mogli twarzy zasłaniać chustami i ukrywać się przed służbami.

tak jak staram się być tolerancyjny tak w przypadku wyznawców tej religii po prostu tolerować ich panoszenia się na świecie i w europie nie mogę.
bo oni wchodzą do nowych krajów i od razu chcą mieć pełne prawa rodem z własnych państw. pewnie chcieliby jeszcze policję religijną w każdym mieście europejskim gdzie zamiast do więzienia by od razu na ulicy człowieka mordowali.

mnie teraz rozwaliło gdy usłyszałem że przygłupy najpierw do Syrii itd jechały walczyć, a teraz chcą wrócić do Anglii, bo przecież oni wracać chcą w większości aby panoszyć się i polować na niewinnych ludzi, a jak jeszcze słyszę że oni niby tam poznali smak wojny i chcą żyć teraz w pokoju to śmiech mnie ogarnia, chcą pokoju w imię allacha i dlatego chcą wrócić do europy po szkoleniach w Syrii.
a przecież ta czarna wdowa czy jak ona tam ma to właśnie z anglii się wzięła, ten co zabija dziennikarzy też najprawdopodobniej z anglii przybył, takich radykałów europejskich tam jest na pęczki i gdy ci ludzie wracają to od razu można być pewnym że nie wracają aby żyć w spokoju, ale po to aby kontynuować walkę tym razem z ukrycia w europie.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-14, 11:33   #278
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
odgrzebuję temat, ponieważ znowu psychole muzułmańscy ruszyli do ofensywy.
znowu kolejny niewinny dziennikarz zamordowany z zimną krwią, kolejne dziewczyny uprowadzone, inne porwane są regularnie bite i gwałcone.
do tego groźby zamachów w Norwegii bo burki mają być zakazane więc muzułmańscy pederaści nie będą mogli twarzy zasłaniać chustami i ukrywać się przed służbami.

tak jak staram się być tolerancyjny tak w przypadku wyznawców tej religii po prostu tolerować ich panoszenia się na świecie i w europie nie mogę.
bo oni wchodzą do nowych krajów i od razu chcą mieć pełne prawa rodem z własnych państw. pewnie chcieliby jeszcze policję religijną w każdym mieście europejskim gdzie zamiast do więzienia by od razu na ulicy człowieka mordowali.

mnie teraz rozwaliło gdy usłyszałem że przygłupy najpierw do Syrii itd jechały walczyć, a teraz chcą wrócić do Anglii, bo przecież oni wracać chcą w większości aby panoszyć się i polować na niewinnych ludzi, a jak jeszcze słyszę że oni niby tam poznali smak wojny i chcą żyć teraz w pokoju to śmiech mnie ogarnia, chcą pokoju w imię allacha i dlatego chcą wrócić do europy po szkoleniach w Syrii.
a przecież ta czarna wdowa czy jak ona tam ma to właśnie z anglii się wzięła, ten co zabija dziennikarzy też najprawdopodobniej z anglii przybył, takich radykałów europejskich tam jest na pęczki i gdy ci ludzie wracają to od razu można być pewnym że nie wracają aby żyć w spokoju, ale po to aby kontynuować walkę tym razem z ukrycia w europie.
ISIS to zupełnie inna broszka. W sensie ISIS samo w sobie jest tak radykalne, iż ostatnimi czasy odcinają się od ich działań nawet inne organizacje terrorystyczne. Ostatnio podesłała mi koleżanka artykuł iż nawet Al-Kaida, publicznie mówi, że nie ma z nimi nic wspólnego. To tak ekstremalny odłam, że moim zdaniem, nawet wielu muzułmanom z lekka "opadły szczęki". Więc absolutnie nie łączyłabym ISIS z muzułmanami tego świata. Państwo Islamskie dąży do odrodzenia Kalifatu, a co za tym idzie, jedyną opcją na zjednoczenie wschodu, jest pozbycie się amerykanów i sterroryzowanie de facto muzułmanów. Tym ludziom to też jest moim zdaniem nie na rękę, chyba żadne państwo na wschodzie nie jest zachwycone wizją ponownego poddaństwa kalifatowi. Najbardziej mnie zastanawia jak na całą sprawę zareaguje Turcja, która przecież jest najbardziej laicka i to w nią będą najbardziej wymierzony ciosy, jako kraj muzułmański, który z religii poniekąd zrezygnował.
Upraszałabym o nie nazywanie nikogo "przygłupami". I pisze się Allah z dużej litery, szacunek do innych religii mieć należy.

Edytowane przez 201605161428
Czas edycji: 2014-09-14 o 11:36
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-14, 12:02   #279
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Islam

dla mnie przygłup (użyłbym ostrzejszego słowa ale regulamin zabrania) jedzie walczyć do Syrii, a potem prosi o wpuszczenie do tej złej Wielkiej Brytanii, bo już nie chce wojny, chce spokojnego życia.
myślą że wszyscy tu w Europie są idiotami i nie wiedzą z kim mogą mieć do czynienia, w końcu potulne baranki nie jechały wojować do Syrii, a i służby dobrze wiedzą że najbardziej radykalni bojownicy muzułmańscy tam przybyli właśnie z Europy (tak twierdzą raporty służb, a i nagrania z egzekucji wskazują na europejskich przybyszy).
dla tego piszę o nich przygłupy, bo myślą że my (Europa) ich wpuścimy teraz i damy im wikt i opierunek w postaci socjalu itd a oni będą po cichu planować co tu wysadzić i jak tu zwerbować nowych żołnierzy, oczywiscie ku chwale Allaha.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-14, 23:36   #280
michal100
Zadomowienie
 
Avatar michal100
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 825
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
ISIS to zupełnie inna broszka. W sensie ISIS samo w sobie jest tak radykalne, iż ostatnimi czasy odcinają się od ich działań nawet inne organizacje terrorystyczne. Ostatnio podesłała mi koleżanka artykuł iż nawet Al-Kaida, publicznie mówi, że nie ma z nimi nic wspólnego. To tak ekstremalny odłam, że moim zdaniem, nawet wielu muzułmanom z lekka "opadły szczęki". Więc absolutnie nie łączyłabym ISIS z muzułmanami tego świata. Państwo Islamskie dąży do odrodzenia Kalifatu, a co za tym idzie, jedyną opcją na zjednoczenie wschodu, jest pozbycie się amerykanów i sterroryzowanie de facto muzułmanów. Tym ludziom to też jest moim zdaniem nie na rękę, chyba żadne państwo na wschodzie nie jest zachwycone wizją ponownego poddaństwa kalifatowi. Najbardziej mnie zastanawia jak na całą sprawę zareaguje Turcja, która przecież jest najbardziej laicka i to w nią będą najbardziej wymierzony ciosy, jako kraj muzułmański, który z religii poniekąd zrezygnował.
Upraszałabym o nie nazywanie nikogo "przygłupami". I pisze się Allah z dużej litery, szacunek do innych religii mieć należy.
Nie jest do końca tak jak piszesz. ISIS ma w świecie muzułmańskim coraz więcej zwolenników. Coraz więcej muzułmanów i nie tylko przyjeżdża do Syrii aby dołączyć do Abu Bakra al Baghdadiego a celują w tym Francuzi i Anglicy. USA zbiera koalicję do walki z ISIS - reakcja Turcji? - w tym momencie zakaz przelotu dla wojskowych sił powietrznych nad swoim terytorium. Co łączy Libię,Nigerię i pogranicze syryjsko - irackie? Powstają tam kalifaty. Muzułmanie tego świata łączą się z al Baghdadim. W Libii z islamistami sympatyzującymi z ISIS walczy już tylko gen. Chalifa Haftar. I niestety przegrywa. W Iraku walczą Kurdowie i przegrywają. W Syrii Asad daje radę więc Obama powinien się zastanowić czy zmiana władzy w Syrii wyjdzie zachodowi na zdrowie. W Nigerii Boko Haram już stworzyło kalifat. Armia rządowa ponosi klęskę za klęską,ale gdy weszli w granice Kamerunu to kilka razy mniejsze od nigeryjskich siły zbrojne bez problemu ich przepędziły. Przypadek ? Nie sądzę. Muzułmanie na Świecie coraz bardziej są za ISIS. Albo Zachodnia armia ich zniszczy albo następny kalifat będziemy mieli już w Europie.
__________________
Utrzymuję w domu bałagan aby w razie włamania złodziej potknął się o coś i umarł
michal100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 09:17   #281
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez michal100 Pokaż wiadomość
Nie jest do końca tak jak piszesz. ISIS ma w świecie muzułmańskim coraz więcej zwolenników. Coraz więcej muzułmanów i nie tylko przyjeżdża do Syrii aby dołączyć do Abu Bakra al Baghdadiego a celują w tym Francuzi i Anglicy.
pojadą właśnie tam tacy z Europy, powalczą i potrenują, do tego przejdą obowiązkowe pranie mózgu, a następnie powiedzą my chcemy do Europy, przyjmijcie nas, Europa ich przygarnie a oni wtedy już jako agenci ISIS będą werbować, trenować i planować co tu wysadzić, bądź kogo tu uprowadzić.
i dlatego takich trzeba szybko się pozbywać.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-29, 10:59   #282
Gosiu
Rozeznanie
 
Avatar Gosiu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez Agawa24 Pokaż wiadomość
A oglądałyście ostatnio MaxTv? (Mam nadzieję, że nie dostane upomnienia, nie o reklamę mi tu chodzi :P). Kolonko świetnie mówił ostatnio o dwóch Brytyjkach oblanych kwasem i o tym jak media piszą o Muzułmanach. Chodzi mi o taką poprawność polityczną którą posługują się aż do przesady i bezgraniczną tolerancję na wszystko.
Oglądam oglądam. Chociaż jakieś miejsce, gdzie można się wszystkiego dowiedzieć bez owijania w bawełnę. Trzeba rozsyłać i uświadamiać ludzi... I ostatnio nie wiem, czego się boję bardziej- tego, że chcą wprowadzić Islam w Europie czy najazdu Rosji. Taka już lekka paranoja, człowiek chce mieć rodzinę, dzieci, a boi się, że to będzie niemożliwe.

A propos- w Rosji (jedyne, w czym ją popieram) muzułmanie nie mają prawa bytu, bo jeśli nowoprzybyłym coś się nie podoba to won lub się dostosuj. To samo tyczy się homoseksualistów (ale nie o tym temat). Jednak to potężny kraj i serio można się ich bać?

A w Europie? Głaszczą ich po główkach, bo tolerancja religijna, dają zasiłki, nie chce im się pracować- bo po co, skoro dostana zasiłek na każde z 12 dzieci. W tym ich siła- w liczebności. A u nas paranoja, rodziny z max jednym dzieckiem w większości, bo na więcej nie stać, państwo nie pomoże w wychowaniu za bardzo... I do rządu też się pchają!

Nie chcę ich religii u nas, chyba, że zaakceptują prawa i pójdą do pracy, aby kraj się rozwijał, będą tolerancyjni też wobec innych. To się jednak raczej nie wydarzy, póki rząd europejski będzie taki przyjazny dla innych religii. Krew się w żyłach gotuje, bo boję się o własną przyszłość...

I w telewizji też się nic nie mówi, wszystko kamufluje i przerabia, żeby nie powiedzieć ludziom prawdy. Dlatego tego czarnego pudła nie oglądam.

Edytowane przez Gosiu
Czas edycji: 2014-09-29 o 11:02
Gosiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 16:32   #283
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Islam

teraz ścierwo talibskie (majace coraz większe rzesze sympatyków wśród wyznawców islamu) przegięło mordując dzieci w szkole, widać że to ścierwo za grosz honoru nie ma.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 17:53   #284
aniaexplode
Zadomowienie
 
Avatar aniaexplode
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomości: 1 072
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
teraz ścierwo talibskie (majace coraz większe rzesze sympatyków wśród wyznawców islamu) przegięło mordując dzieci w szkole, widać że to ścierwo za grosz honoru nie ma.
Otoż to! Stop islamizacji Europy!
__________________
Kochaj albo Rzuć!

I forgot that all might see
So many beautiful things...


Zapraszam do wymiany:--> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 21:12   #285
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez Gosiu Pokaż wiadomość
Oglądam oglądam. Chociaż jakieś miejsce, gdzie można się wszystkiego dowiedzieć bez owijania w bawełnę. Trzeba rozsyłać i uświadamiać ludzi... I ostatnio nie wiem, czego się boję bardziej- tego, że chcą wprowadzić Islam w Europie czy najazdu Rosji. Taka już lekka paranoja, człowiek chce mieć rodzinę, dzieci, a boi się, że to będzie niemożliwe.

A propos- w Rosji (jedyne, w czym ją popieram) muzułmanie nie mają prawa bytu, bo jeśli nowoprzybyłym coś się nie podoba to won lub się dostosuj. To samo tyczy się homoseksualistów (ale nie o tym temat). Jednak to potężny kraj i serio można się ich bać?

A w Europie? Głaszczą ich po główkach, bo tolerancja religijna, dają zasiłki, nie chce im się pracować- bo po co, skoro dostana zasiłek na każde z 12 dzieci. W tym ich siła- w liczebności. A u nas paranoja, rodziny z max jednym dzieckiem w większości, bo na więcej nie stać, państwo nie pomoże w wychowaniu za bardzo... I do rządu też się pchają!

Nie chcę ich religii u nas, chyba, że zaakceptują prawa i pójdą do pracy, aby kraj się rozwijał, będą tolerancyjni też wobec innych. To się jednak raczej nie wydarzy, póki rząd europejski będzie taki przyjazny dla innych religii. Krew się w żyłach gotuje, bo boję się o własną przyszłość...

I w telewizji też się nic nie mówi, wszystko kamufluje i przerabia, żeby nie powiedzieć ludziom prawdy. Dlatego tego czarnego pudła nie oglądam.
W Rosji jest masa Muzułmańskiej ludności. Głównie w byłych republikach.
Ps. Mieszkam w DE i widzę że ludzie zaczynają się buntować...
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-12-16 o 21:15
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 06:25   #286
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
W Rosji jest masa Muzułmańskiej ludności. Głównie w byłych republikach.
W Rosji sytuacja jest taka - jest sporo muzułmanów i ich liczba rośnie (nie mówię niestety, ponieważ będzie to osłabiać Rosję). "Miejscowi", w większości Tatarzy, są jednak silnie zlaicyzowani i starają się żyć z Rosjanami w zgodzie. Wynika to zarówno z ich podejścia do religii jak i strachu, bo Rosjanie jacy są tacy są, ale starają się problemy szybko rozwiązywać. Druga grupa to są przybysze z innych republik oraz Czeczeni i to właśnie z nimi jest problem, ponieważ tam nie doszło do laicyzacji jak w Rosji. I to właśnie oni są atakowani przez rosyjskich skinów.

Cytat:
Ps. Mieszkam w DE i widzę że ludzie zaczynają się buntować...
Podobno niemieccy kibice wzięli sprawy w swoje ręce i stworzyli akcję "Hooligans gegen salafiten". Pojawiła się również organizacja nazywana PEGIDA, która protestuje przeciwko imigracji. Jest to zaskoczenie, ponieważ jest to inicjatywa umiarkowanej prawicy (AfD), a nie nacjonalistów z NPD. Prym oczywiście wiodą kibice Dynama Drezno i ogólnie ten rejon Niemiec, bo na ulice wyszło 10 tysięcy Niemców (w większym miastach na Zachodzie wychodziło po 2-3 tysiące ludzi). Oczywiście rząd niemiecki tymi wystąpieniami się zainteresował.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 14:37   #287
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
W Rosji sytuacja jest taka - jest sporo muzułmanów i ich liczba rośnie (nie mówię niestety, ponieważ będzie to osłabiać Rosję). "Miejscowi", w większości Tatarzy, są jednak silnie zlaicyzowani i starają się żyć z Rosjanami w zgodzie. Wynika to zarówno z ich podejścia do religii jak i strachu, bo Rosjanie jacy są tacy są, ale starają się problemy szybko rozwiązywać. Druga grupa to są przybysze z innych republik oraz Czeczeni i to właśnie z nimi jest problem, ponieważ tam nie doszło do laicyzacji jak w Rosji. I to właśnie oni są atakowani przez rosyjskich skinów.



Podobno niemieccy kibice wzięli sprawy w swoje ręce i stworzyli akcję "Hooligans gegen salafiten". Pojawiła się również organizacja nazywana PEGIDA, która protestuje przeciwko imigracji. Jest to zaskoczenie, ponieważ jest to inicjatywa umiarkowanej prawicy (AfD), a nie nacjonalistów z NPD. Prym oczywiście wiodą kibice Dynama Drezno i ogólnie ten rejon Niemiec, bo na ulice wyszło 10 tysięcy Niemców (w większym miastach na Zachodzie wychodziło po 2-3 tysiące ludzi). Oczywiście rząd niemiecki tymi wystąpieniami się zainteresował.
Co do Rosji to tatarzy nie wydają mi się społecznością zlaicyzowaną( bywam często w Rosji ze względu na TZa ) oni są po prostu częścią tego narodu. To zupełnie inni ludzie niż Ci żyjący w Iranie czy innych krajach " wyznaniowych" . Nikomu nie wadzą. Normalni ludzie .

Potwierdzam . Ostatnio była taka duuża manifestacja w Koloni. To byli kibole ale nie wiem jakiej drużyny.
Jeśli chodzi o Niemcy to zapewne ( tak wnioskuje) orientujesz się lepiej niż ja( jeśli chodzi o organizacje) .Niemniej coś się tu w narodzie zmienia. Oni wszystko tolerowali i wszystkiemu przytakiwali bo ze względu na swoją historię (tak mi się wydaje) mają poczucie że teraz powinni być bardzo tolerancyjni, ale przyszła kryska na matyska.. Taką mam nadzieje bo jeśli ktoś nieprzyjemnie zaczepia mnie na ulicy to jest to zwykle bardzo śniady Pan z brodą. Są bezczelni ( nie wszyscy umówmy się.. Miałam sąsiada Turka modlącego się pięc razy dziennie i był miłym nie wadzącym nikomu człowiekiem zostawiającym cukierki " na to nasze święto " na wycieraczce), bywają ordynarni i robią coś co dla poczciwego Helmuta jest nie do pomyślenia( chyba że Helmut jest chamem ale niewielu jest takich)- tj potrafią chcąc zaczepić kobietę chwycić ją za ramię, za nadgarstek czy iść za nią ( miałam taką sytuacje) bo mają taka ochotę. Czyli robią te rzeczy za które w Polsce dostaje się w dzioba , a tu by się dostało gdyby nie był to muzułmanin
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-12-18 o 14:38
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 09:05   #288
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Islam

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/star...postrach/5608t

to całe terrorystyczne środowisko należałoby zniszczyć w europie co do osoby, służby powinny prześwietlać każdego muzułmanina siedzącego w europie a potem wpadać do domów i po prostu na miejscu rozstrzeliwać jeśli wykryją że gość popiera ISYS czy al-kaidę.
bo to się staje powoli niebezpieczne gdy to z europy największy zaciąg jest w szeregi ISYS i to ci ludzie z europy przodują w brutalności którą można porównać do tego co wyprawiały oddziały OUN-UPA na Wołyniu.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-27, 13:58   #289
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Islam

Małe islamskie szczury mają czelność atakować katolickie kościoły:
http://parezja.pl/muzulmanskie-dziec...eniowa-szopke/
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-28, 22:14   #290
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Islam

http://speisa.com/modules/articles/i...dish-flag.html

Może ktoś to potwierdzić?
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 01:04   #291
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Islam

Seria ataków na meczety w Szwecji oraz masowe wiece antyislamskie w Niemczech. Jak myślicie - czy to chwilowe przebudzenie czy wschodzący trend, który będzie częstszy i o większym nasileniu?
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 15:03   #292
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Islam

Wszyscy opluwali niemiecką PEGIDĘ i podniecali się, że lewica broni muzułmanów. A dzisiaj muzułmańscy fanatycy zaatakowali lewicową gazetę we Francji. Lepszego momentu nie mogli wybrać!
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 17:39   #293
papciekapcie
Rozeznanie
 
Avatar papciekapcie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 537
Dot.: Islam

Siemka!

Tak sobie myślę, że to media ukształtowały tak naszą wizję świata muzułmańskiego, bo pisze się tylko o zamachach, albo o tym że Arab wyjechał z Europejką do Maroka/Egiptu/Jemenu/ innego kraju arabskiego, i teraz ją więzi, bije, nie chce oddać dzieci/nie wiadomo co jeszcze. A nikt nie napisze o normalnie żyjącej rodzinie w Libanie, czy nawet we Francji, bo przecież kto by to czytał? Liczy się sensacja, a ostatnio dużo w okół muzułmanów się dzieje. Słyszy się tego, kto krzyczy najgłośniej ;p Polecam poczytać sobie jakieś reportaże, np. Sudan- czas bezdechu, Irak piekło w raju, Nowy wspaniały Irak, Czwarty pożar Teheranu, Dryland i wiele innych. Bez żadnej anty-muzułmańskiej propagandy, tylko obiektywne opisy rozmów/życia w kraju muzułmańskim.
Owszem, nie jestem za islamizacją Europy, bo 1 na 100 wpuszczonych tutaj może mieć nie równo pod sufitem, dlatego lepiej w ogóle nie wpuszczać.

Ale to, że muzułmanie zabijają, jest sprzeczne z Islamem (a przynajmniej zabijanie bez powodu, albo z powodu innego wyznania). Co prawda część 2:191 (sura 2, werset 191) mówi:
I zabijajcie ich, gdziekolwiek ich spotkacie, i wypędzajcie ich, skąd oni was wypędzili - Prześladowanie jest gorsze niż zabicie. - I nie zwalczajcie ich przy świętym Meczecie, dopóki oni nie będą was tam zwalczać. Gdziekolwiek oni będą walczyć przeciw wam, zabijajcie ich! - Taka jest odpłata niewiernym!

I w tym momencie jeden z drugim sobie pomyśli, że zabijanie niewiernych jest ok, ale część wcześniej 2:190:

Zwalczajcie na drodze Boga tych, którzy was zwalczają, lecz nie bądźcie najeźdźcami. Zaprawdę; Bóg nie miłuje najeźdźców!


Poza tym, muzułmanie powinni uszanować inne religie jak mówią fragmenty:
109:1Powiedz: "O wy - niewierni!109:2Ja nie czczę tego, co wy czcicie, 109:3Ani wy nie jesteście czcicielami tego, Co ja czczę. 109:4Ja nie jestem czcicielem tego, co wy czcicie,109:5Ani wy nie jesteście czcicielami tego, co ja czczę.109:6Wy macie waszą religię, a ja mam moją religię.

Ale czy ktoś z Was zna muzułmanina- nie ważne, czy mieszkającego tutaj, czy tam? Jakie wrażenia?
papciekapcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 17:50   #294
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Islam

Znam wielu , z racji tego że mieszkam w mieście w któryj jest ich bardzo , bardzo wielu. Znam jednego uroczego Pana który był moim sąsiadem i Akram( nie wiemjak się pisze jej imie) cudowną kobiete pochodzącą z Iranu, niestety to są dwa wyjątki bo zwykle słyszałam mordo-bicie za ścianą, widziałam jak pikietują przed sklepem z alkoholem w Koloni i się odgrażają kupującym, widze że się izolują zwłaszcza Ci pochodzenia Tureckiego, w wulgarny sposób zaczepiają kobiety. Sama byłam kilka razy ciągana za rękę przez jakiegoś Pana pochodzenia Irakijskiego lub inego. Takie tam zaloty.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 18:00   #295
papciekapcie
Rozeznanie
 
Avatar papciekapcie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 537
Dot.: Islam

No tak. To akurat jest chore, i o ile w kraju muzułmańskim mogę sobie wytłumaczyć, że 'podrywanie' Europejek wynika z tego, że muzułmanki raczej nie gadają z obcymi, i ubierają się bardziej skromnie, to w Europie nie wiem o co chodzi xd
papciekapcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 18:03   #296
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez papciekapcie Pokaż wiadomość
No tak. To akurat jest chore, i o ile w kraju muzułmańskim mogę sobie wytłumaczyć, że 'podrywanie' Europejek wynika z tego, że muzułmanki raczej nie gadają z obcymi, i ubierają się bardziej skromnie, to w Europie nie wiem o co chodzi xd
W Europie muzułmanki też ubierają się 'bardziej skromnie'.
__________________
Piszę.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 18:06   #297
papciekapcie
Rozeznanie
 
Avatar papciekapcie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 537
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez Carousel Pokaż wiadomość
W Europie muzułmanki też ubierają się 'bardziej skromnie'.
No w sumie tak, ale więcej jest Europejek, które ubierają się normalnie, wiec nie rozumiem dlaczego się tak ślinią xd

W ogóle w ramach ciekawostki:

https://www.youtube.com/watch?v=ocgvnHo6_OU
papciekapcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 18:15   #298
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez Carousel Pokaż wiadomość
W Europie muzułmanki też ubierają się 'bardziej skromnie'.
B.młode Irakijki czy Turczynki zachowują się w klubach nocnych mniej skromnie niż ktokolwiek kogo znam ... serio. są tez " BARDZO OTWARTE" . Oczywiście te które wypuszcza sie z domu.
Mialam ( bo wyjechala i nie mam) znajomą z Iraku. Nocne seks party w Sadamowskim Iraku to nie problem( bo teraz kraj jak wygląda każdy wie) To jest tylko zakłamanie. Pokazuja jedno robią drugie.

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Cytat:
Napisane przez papciekapcie Pokaż wiadomość
No w sumie tak, ale więcej jest Europejek, które ubierają się normalnie, wiec nie rozumiem dlaczego się tak ślinią xd

W ogóle w ramach ciekawostki:

https://www.youtube.com/watch?v=ocgvnHo6_OU
Bo uważają że mogą liczyć na seks po prostu..
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 18:46   #299
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez papciekapcie Pokaż wiadomość
No w sumie tak, ale więcej jest Europejek, które ubierają się normalnie, wiec nie rozumiem dlaczego się tak ślinią xd

W ogóle w ramach ciekawostki:

https://www.youtube.com/watch?v=ocgvnHo6_OU
patrzą jak lew na zwierzynę, nie wiem czy szła z kamerką w okularach czy gdzieś schowaną ale jeśli tak to naprawdę w Polsce tak to chyba faceci nie patrzą się na kobiety ze wzrokiem mówiącym "ale bym ciebie wziął".
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 19:02   #300
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Islam

Koleżanka która jest blond-rakietą narzekała, że w Brukseli ciapaki wręcz molestowały ją spojrzeniami, gwizdaniem i ślinieniem się. Odważniejsi nawet próbowali zagadać i również narzekała na specyficzną formę adoracji, bo lubią "dotykać". Naturalnie nie w miejscach intymnych, ale na przykład ciągną za ręke.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-07 19:36:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:59.