Schudnij z Jillian Michaels - czesc II - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-25, 17:10   #4711
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
Dokładnie tak jak u mnie. Mam wszystkie płyty E.Ch. ale jakoś nie mam chęci po nie sięgać...
Muszę popatrzeć te ćwiczenia
Ech, pora ruszyć tyłek do ćwiczeń, a dzisiaj mam takiego lenia...
Ja mam tylko jedną Teraz nie wyobrażam sobie wrócić do ćw z nią
Zobacz sobie na YT to co Ci tam wypisałam, może coś Ci się spodoba
Ja zrobiłam Jillian Shred it with weights L1 i ćwiczenia na boczki od XHit już rano Żeby mieć z głowy
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 12:00   #4712
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

zrobilam pierwszy raz drugi level, ale się spociłam a ćwiczenia na ręce niektóre mnie zabijają ;p
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 18:13   #4713
princess_megi
Raczkowanie
 
Avatar princess_megi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 71
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
zrobilam pierwszy raz drugi level, ale się spociłam a ćwiczenia na ręce niektóre mnie zabijają ;p
Ja dzisiaj podejmuje sie tego wyzwania Bedzie ciezko
__________________
77 > 76 >80 > 79 > 78 > 77> 76 > 75

Grupa wsparcia dla osób na diecie/poście
https://www.facebook.com/groups/290127541648831//
Strona o diecie i zdrowym odżywianiu
https://www.facebook.com/Healthy-Pro...9417682702351/
princess_megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 21:22   #4714
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

ja mam problem z cwiczeniami na rece, mam za slabe miesnie przy barkach :P No i mocno kardio to było!

A potem zrobiłam 40 km na rowerze, jakoś tak wyszło :P
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-27, 12:44   #4715
arbuz
Rozeznanie
 
Avatar arbuz
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 619
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Już kiedyś byłam na tym wątku Wracam na nowo, za mną trzeci dzień killer buns & thighs. Dawno nie miałam takich zakwasów Czy któraś z Was zrobiła wszystkie 3 poziomy? Jak efekty?
A macie jakieś przyjemne, nie za długie ćwiczenia na brzuch? Coś koło 15 min. Zawsze robiłam abs Mel B ale jakoś mi się znudziło już
Ja zrobiłam i to był mój pierwszy cały zestaw zrobiony z Jill. Bo wcześniej był NMTZ i Banish. A później Body Rev. Robiłam w styczniu, kiedy to zbliżający się wielkimi krokami sezon bikini wystraszył mnie niezmiernie
Efekty były świetne, nigdy w życiu nie miałam tak smukłych i ładnych, lekko umięśnionych odnóży, a mam wielką tendencję do cellulitu, niestety.
Ale się zawzięłam i byłam niezwykle dumna z siebie, że dałam radę. To nie był łatwy zestaw, przynajmniej dla mnie. Niektóre z ćwiczeń z Killer B&T pojawiają się w Body Revolution w ostatnich poziomach, no ale wtedy to już był dla mnie pikus, bo nogi były o wiele silniejsze. I wiecie co? Od jutra zaczynam powtórkę
A ten zestaw nauczył mnie jednego: im większym wyzwaniem są ćwiczenia, im trudniej ci się je robi, tym lepsze i szybsze rezultaty i nie ma co robić w kółko tego samego " bo to takie przyjemne i łatwo się wykonuje". KB&T skupiony jest oczywiście na pupie i nogach i porządnie daje im w kość, ale to dzięki temu tyłek " jedzie"w górę, grube i sflaczałe udka robią się smukłe i znika( ZNIKA!!!!!!!!!) cellulit. To wszystko oczywiście z rozsądna dieta, ma się rozumieć. Tylko trzeba słuchać Jillian i wykonywać ćwiczenia bardzo dokładnie, obciążać i odciążać co tam akurat nasza guru każe. To niezwykle ważne i trochę na początku trzeba się w nią wsłuchać. Ale zdecydowanie warto, taka moja opinia. No i jak to z Jillian : dużo śmiechu i zabawy też jest przy okazji
arbuz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-27, 12:50   #4716
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

ja mam dzisiaj zakwasy na brzuchu, plecach i w okolicach barków po pierwszym dniu level 2 z shreda, ale to nic dziwnego bo zdecydowanie ten level mocno daje po tych partiach (zarówno siłowe czy abs jak i cardio). Dzisiaj odpocznę ale jutro wracam
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-27, 12:50   #4717
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez arbuz Pokaż wiadomość
Ja zrobiłam i to był mój pierwszy cały zestaw zrobiony z Jill. Bo wcześniej był NMTZ i Banish. A później Body Rev. Robiłam w styczniu, kiedy to zbliżający się wielkimi krokami sezon bikini wystraszył mnie niezmiernie
Efekty były świetne, nigdy w życiu nie miałam tak smukłych i ładnych, lekko umięśnionych odnóży, a mam wielką tendencję do cellulitu, niestety.
Ale się zawzięłam i byłam niezwykle dumna z siebie, że dałam radę. To nie był łatwy zestaw, przynajmniej dla mnie. Niektóre z ćwiczeń z Killer B&T pojawiają się w Body Revolution w ostatnich poziomach, no ale wtedy to już był dla mnie pikus, bo nogi były o wiele silniejsze. I wiecie co? Od jutra zaczynam powtórkę
A ten zestaw nauczył mnie jednego: im większym wyzwaniem są ćwiczenia, im trudniej ci się je robi, tym lepsze i szybsze rezultaty i nie ma co robić w kółko tego samego " bo to takie przyjemne i łatwo się wykonuje". KB&T skupiony jest oczywiście na pupie i nogach i porządnie daje im w kość, ale to dzięki temu tyłek " jedzie"w górę, grube i sflaczałe udka robią się smukłe i znika( ZNIKA!!!!!!!!!) cellulit. To wszystko oczywiście z rozsądna dieta, ma się rozumieć. Tylko trzeba słuchać Jillian i wykonywać ćwiczenia bardzo dokładnie, obciążać i odciążać co tam akurat nasza guru każe. To niezwykle ważne i trochę na początku trzeba się w nią wsłuchać. Ale zdecydowanie warto, taka moja opinia. No i jak to z Jillian : dużo śmiechu i zabawy też jest przy okazji
Ooo bardzo kusisz tym programem
Ja kilka miesięcy temu zrobiłam 30DS, Ripped in 30, ćwiczyłam też NMTZ i zaczęłam BR.... i przerwałam Teraz wróciłam do ćw z Jill (aktualnie ćwiczę Shred it with weights) i pomimo tego, że jestem na początku tego programu, już myślę co robić dalej hehe Ooczywiście o Killer B&T także myślę i stąd moje pytanie: jak wyglądały Twoje treningi? Tzn jak długo ćwiczyłaś każdy poziom i ile razy w tygodniu?
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-27, 13:06   #4718
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez arbuz Pokaż wiadomość
Ja zrobiłam i to był mój pierwszy cały zestaw zrobiony z Jill. Bo wcześniej był NMTZ i Banish. A później Body Rev. Robiłam w styczniu, kiedy to zbliżający się wielkimi krokami sezon bikini wystraszył mnie niezmiernie
Efekty były świetne, nigdy w życiu nie miałam tak smukłych i ładnych, lekko umięśnionych odnóży, a mam wielką tendencję do cellulitu, niestety.
Ale się zawzięłam i byłam niezwykle dumna z siebie, że dałam radę. To nie był łatwy zestaw, przynajmniej dla mnie. Niektóre z ćwiczeń z Killer B&T pojawiają się w Body Revolution w ostatnich poziomach, no ale wtedy to już był dla mnie pikus, bo nogi były o wiele silniejsze. I wiecie co? Od jutra zaczynam powtórkę
A ten zestaw nauczył mnie jednego: im większym wyzwaniem są ćwiczenia, im trudniej ci się je robi, tym lepsze i szybsze rezultaty i nie ma co robić w kółko tego samego " bo to takie przyjemne i łatwo się wykonuje". KB&T skupiony jest oczywiście na pupie i nogach i porządnie daje im w kość, ale to dzięki temu tyłek " jedzie"w górę, grube i sflaczałe udka robią się smukłe i znika( ZNIKA!!!!!!!!!) cellulit. To wszystko oczywiście z rozsądna dieta, ma się rozumieć. Tylko trzeba słuchać Jillian i wykonywać ćwiczenia bardzo dokładnie, obciążać i odciążać co tam akurat nasza guru każe. To niezwykle ważne i trochę na początku trzeba się w nią wsłuchać. Ale zdecydowanie warto, taka moja opinia. No i jak to z Jillian : dużo śmiechu i zabawy też jest przy okazji
Ciekawe jak będzie u mnie Już się nie mogę doczekać efektów dzisiaj już 7. dzień 1 poziomu
Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Tzn jak długo ćwiczyłaś każdy poziom i ile razy w tygodniu?
Podpinam się pod pytanie
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-27, 13:10   #4719
arbuz
Rozeznanie
 
Avatar arbuz
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 619
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Ooo bardzo kusisz tym programem
Ja kilka miesięcy temu zrobiłam 30DS, Ripped in 30, ćwiczyłam też NMTZ i zaczęłam BR.... i przerwałam Teraz wróciłam do ćw z Jill (aktualnie ćwiczę Shred it with weights) i pomimo tego, że jestem na początku tego programu, już myślę co robić dalej hehe Ooczywiście o Killer B&T także myślę i stąd moje pytanie: jak wyglądały Twoje treningi? Tzn jak długo ćwiczyłaś każdy poziom i ile razy w tygodniu?
Aż zerknęłam do dzienniczka: każdy poziom 10 razy. W sumie 30 dni. Podczas okresu i wielkiej migreny sobie darowałam, bo wtedy nie mam na nic siły, ale po tej małej przerwie kontynuacja była. Zaczęłam pod koniec grudnia i tak sobie ćwiczyłam prawie do końca stycznia. Ależ ambitnie zaczęłam rok!Po tym był Body Rev., później Ripped, a teraz wracam do KB& T. No i kupuję sobie kettlebell i też bedę z Jill dawać. Uwielbiam NMTZ, ale nie chcę robić ciagle tego samego, to nie ma sensu. Wypróbowałam też pierwsze poziomy innych jej zestawów i w sumie...wszystko mi się podoba O, Hard Body też będzie wkrótce- też fajne. A Jillian to jedyna trenerka, która jest w stanie zmusić mnie do takiego wysiłku, że ledwo żyję, a jeszcze się z tego cieszę jak głupia
arbuz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-27, 13:21   #4720
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez arbuz Pokaż wiadomość
Aż zerknęłam do dzienniczka: każdy poziom 10 razy. W sumie 30 dni. Podczas okresu i wielkiej migreny sobie darowałam, bo wtedy nie mam na nic siły, ale po tej małej przerwie kontynuacja była. Zaczęłam pod koniec grudnia i tak sobie ćwiczyłam prawie do końca stycznia. Ależ ambitnie zaczęłam rok!Po tym był Body Rev., później Ripped, a teraz wracam do KB& T. No i kupuję sobie kettlebell i też bedę z Jill dawać. Uwielbiam NMTZ, ale nie chcę robić ciagle tego samego, to nie ma sensu. Wypróbowałam też pierwsze poziomy innych jej zestawów i w sumie...wszystko mi się podoba O, Hard Body też będzie wkrótce- też fajne. A Jillian to jedyna trenerka, która jest w stanie zmusić mnie do takiego wysiłku, że ledwo żyję, a jeszcze się z tego cieszę jak głupia
Ogromnie dziękuję za odpowiedź Wow uwinęłaś się z 3 poziomami w 30 dni!? Dorzucałaś coś do tego? I bardzo pilnowałaś diety?
Przepraszam, że Cię tak zasypuję pytaniami, ale moją zmorą jest dolna połowa ciała więc głównie na tym się skupiam (wiem, że niestety nie da się schudnąć w konkretnym miejscu ).
Też uwielbiam Jill! Oglądam też program z nią: The Biggest Loser hehe No i czytam książkę Opanuj swój metabolizm
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-27, 13:40   #4721
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez arbuz Pokaż wiadomość
Aż zerknęłam do dzienniczka: każdy poziom 10 razy. W sumie 30 dni.
też właśnie mam zamiar robić po 10 razy tak jak Shreda oczywiście po całym programie pochwalę się (jak będzie czym) efektami
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-27, 14:07   #4722
arbuz
Rozeznanie
 
Avatar arbuz
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 619
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Ogromnie dziękuję za odpowiedź Wow uwinęłaś się z 3 poziomami w 30 dni!? Dorzucałaś coś do tego? I bardzo pilnowałaś diety?
Przepraszam, że Cię tak zasypuję pytaniami, ale moją zmorą jest dolna połowa ciała więc głównie na tym się skupiam (wiem, że niestety nie da się schudnąć w konkretnym miejscu ).
Też uwielbiam Jill! Oglądam też program z nią: The Biggest Loser hehe No i czytam książkę Opanuj swój metabolizm
Troszkę ponad 30 dni, okres i migreny mnie wyłączają z żywota zupełnie. Ja w ogóle zdrowo się odżywiam, fastfoody, słodkie napoje, kebaby i białe bułeczki dla mnie nie istnieją, jestem prawie wegetarianką (jem ryby, innego mięsa nie). Razowe pieczywo, takiż makaron, owoce, warzywa, kasze, chudy nabiał- tym żyję . Ale jest jedna zmora- słodycze No cóż, wiedziałam, że jak chcę coś osiągnąć, to muszę się znacznie ograniczyć w ich pochłanianiu. Zastąpiłam je daktylami, orzechami, sezamkami (mniejsze zło). Wiem, że wysokokaloryczne, ale ja nie mam nadwagi, tylko ten nieszczęsny cellulitInne słodycze poszły precz. Jak ćwiczę to bardzo dbam o to co jem, a jak odpuszczam jedno to i drugie również Ja tak mam, że góra chuda, a dół wręcz przeciwnie, ale teraz proporcje się pięknie wyrównały: dół o wiele szczuplejszy, a góra nabrała mięśni. Wygląda to o wiele lepiej niż : na górze anoreksja, a na dole cellulitKiedy robiłam KB&T to dorzucałam 2-3 razy w tyg. rower stacjonarny po 45 min. Na spalenie wstrętnego cellulitu i dla zwiększenia kondychy, żeby przez Jillian nie skonać. Się udało
arbuz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-27, 14:15   #4723
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez arbuz Pokaż wiadomość
Troszkę ponad 30 dni, okres i migreny mnie wyłączają z żywota zupełnie. Ja w ogóle zdrowo się odżywiam, fastfoody, słodkie napoje, kebaby i białe bułeczki dla mnie nie istnieją, jestem prawie wegetarianką (jem ryby, innego mięsa nie). Razowe pieczywo, takiż makaron, owoce, warzywa, kasze, chudy nabiał- tym żyję . Ale jest jedna zmora- słodycze No cóż, wiedziałam, że jak chcę coś osiągnąć, to muszę się znacznie ograniczyć w ich pochłanianiu. Zastąpiłam je daktylami, orzechami, sezamkami (mniejsze zło). Wiem, że wysokokaloryczne, ale ja nie mam nadwagi, tylko ten nieszczęsny cellulitInne słodycze poszły precz. Jak ćwiczę to bardzo dbam o to co jem, a jak odpuszczam jedno to i drugie również Ja tak mam, że góra chuda, a dół wręcz przeciwnie, ale teraz proporcje się pięknie wyrównały: dół o wiele szczuplejszy, a góra nabrała mięśni. Wygląda to o wiele lepiej niż : na górze anoreksja, a na dole cellulitKiedy robiłam KB&T to dorzucałam 2-3 razy w tyg. rower stacjonarny po 45 min. Na spalenie wstrętnego cellulitu i dla zwiększenia kondychy, żeby przez Jillian nie skonać. Się udało
Znowu dziękuję za odp
Ja też staram się jeść zdrowo - tylko razowe pieczywo, makarony, kasze, brązowy ryż, sporo warzyw i owoców, drób i ryby Moją zmorą są niestety węgle i to z nimi przesadzam A z pokus ogólnie zakazanych nawet nie fast foody których nie jadam, ale... słone sprawy: chipsy, krakersy, paluszki, nachosy Oczywiście nie codziennie
I mam identycznie: gdy ćwiczę to bardziej pilnuję diety
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-27, 15:27   #4724
arbuz
Rozeznanie
 
Avatar arbuz
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 619
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Znowu dziękuję za odp
Ja też staram się jeść zdrowo - tylko razowe pieczywo, makarony, kasze, brązowy ryż, sporo warzyw i owoców, drób i ryby Moją zmorą są niestety węgle i to z nimi przesadzam A z pokus ogólnie zakazanych nawet nie fast foody których nie jadam, ale... słone sprawy: chipsy, krakersy, paluszki, nachosy Oczywiście nie codziennie
I mam identycznie: gdy ćwiczę to bardziej pilnuję diety
No jasne Bo ja się boję Jillian. I w głowie mam wryte jak ona na mnie krzyczy, gdy zbaczam ze ścieżki. Mam wrażenie, że ona wszystko widzi. Z ekranu kompa. Nawet wyłączonego . I przyjdzie, rozbije ekran i przyjdzie. Tak mówi. I za to ją kochamy
arbuz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 13:45   #4725
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

dawno mnie tu nie bylo ale przyszlam wam cos wrzucic, gdzie nas zacytowano

http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/56,...a____LIST.html
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 14:03   #4726
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;4346345 7]dawno mnie tu nie bylo ale przyszlam wam cos wrzucic, gdzie nas zacytowano

http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/56,...a____LIST.html[/QUOTE]
Hohoho, jesteś też tam Kocie Pożyczam link
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 16:24   #4727
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

[1=fe414c2710b8060c6dec850 6e8442112fb575cc4;4346345 7]dawno mnie tu nie bylo ale przyszlam wam cos wrzucic, gdzie nas zacytowano

http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/56,...a____LIST.html[/QUOTE]

Ajj mnie tam nie było.. chyba za ostrro pisałam
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 19:06   #4728
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Puk, puk
Można?

Jestem jedną z tych co próbowała z Chodakowską i dość szybko skończyła. Bardzo bolały mnie kolana po słynnym Skalpelu Przeszukałam wizaż i trafiłam na Jillian - dziś mam za sobą pierwszy trening level 1 30 days shred i jestem bardzo zadowolna Moim celem jest zarówno schudnąć, jak i poprawić kondycję fizyczną i wygląd ciała, bo aktualnie to aż wstyd patrzeć
Przygarniecie mnie?
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 19:20   #4729
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

jasne, ja jutro drugi raz będę robiła drugi level shreda bo od dwóch dni mam mega zakwasy na brzuchu
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-29, 15:44   #4730
dynioo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 99
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
Puk, puk
Można?

Jestem jedną z tych co próbowała z Chodakowską i dość szybko skończyła. Bardzo bolały mnie kolana po słynnym Skalpelu Przeszukałam wizaż i trafiłam na Jillian - dziś mam za sobą pierwszy trening level 1 30 days shred i jestem bardzo zadowolna Moim celem jest zarówno schudnąć, jak i poprawić kondycję fizyczną i wygląd ciała, bo aktualnie to aż wstyd patrzeć
Przygarniecie mnie?
Także miałam z Ewką przy skalpelu problemy z kolanami. Jak byłam z tym u lekarza to stwierdziła, że jestem za gruba. Mam 141 wzrostu i 52kg ważę. Nie wiem ile jest w tym prawdy.. ale wiem, że włączam muzykę i idę J.M cwiczyc lvl 1 dzień 1 <3
Obym poczuła się o chociaż te 90% lepiej niż po chodakowskiej!
dynioo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 16:10   #4731
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez dynioo Pokaż wiadomość
Także miałam z Ewką przy skalpelu problemy z kolanami. Jak byłam z tym u lekarza to stwierdziła, że jestem za gruba. Mam 141 wzrostu i 52kg ważę. Nie wiem ile jest w tym prawdy.. ale wiem, że włączam muzykę i idę J.M cwiczyc lvl 1 dzień 1 <3
Obym poczuła się o chociaż te 90% lepiej niż po chodakowskiej!
Mnie po Ewce jeszcze plecy okropnie bolały a z mięśni to tylko łydki w sumie.

Jestem świeżo po 2 dniu 1 lvl 30DS i moje mięśnie brzucha umierają
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 17:04   #4732
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Czy wiecie może jakiego kettle'a używa Jillian w shred with weights? ile kg?
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 19:46   #4733
Psotka87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 325
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Nieziemsko mi się dziś nie chciało, ale poćwiczyłam Jestem w połowie levelu 3, więc już tylko 5 dni do końca shreda I nawet ostatnie ćwiczenie zrobiłam po raz pierwszy w zaawansowanej wersji
__________________
07.2013-07.2014: 93kg --> 74kg/180cm

Zrobione: 30d Shred, Ripped in 30, 6w6p, Insanity!, Killer Abs
Psotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 20:19   #4734
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

a jak często w ogóle robisz? Ja jakoś to rozwlekłam, dodaję rower, biegałam nawet raz i takim sposobem dopiero od 1 października zrobiłam 1 leve + 2x drugi :P
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 20:46   #4735
Psotka87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 325
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
a jak często w ogóle robisz? Ja jakoś to rozwlekłam, dodaję rower, biegałam nawet raz i takim sposobem dopiero od 1 października zrobiłam 1 leve + 2x drugi :P
Jeśli to pytanie do mnie, to z założenia 4x w tygodniu (wt, śr, czw, sob) - poniedziałki i piątki biegam, w niedzielę mam wolne. Ale np. dwa tygodnie temu odpuściłam bieganie bo chciałam szybciej skończyć level 2 Teraz zamierzam zrobić do niedzieli włącznie (poza pt na bieganie) i dopiero w poniedziałek rest, bo bez sensu sobie jeden dzień zostawiać na po przerwie.
__________________
07.2013-07.2014: 93kg --> 74kg/180cm

Zrobione: 30d Shred, Ripped in 30, 6w6p, Insanity!, Killer Abs
Psotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 22:08   #4736
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

tak pytam z ciekawości
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 09:30   #4737
dynioo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 99
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Dziewczyny co polecacie po 30dniowej męczarni z J.M?
dynioo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 14:23   #4738
Fresh Face
Raczkowanie
 
Avatar Fresh Face
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 39
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cześć dziewczyny. Fajnie, że znalazłam ten wątek. Znam Jillian ale nigdy tak na prawdę z nią nie ćwiczyłam. Jestem natomiast po drugim podejściu do E. Ch (pierwsze trwało jakieś pół roku temu, bez rezultatów - po 3 miesiącach ćwiczeń!). Ćwiczę Skalpel już ponad miesiąc, przynajmniej 3 razy w tygodniu, dodatkowo odstawiłam słodycze (no może raz w tyg sobie pozwolę na kawałek czekolady), chleba nie jem praktycznie w ogóle, ziemniaki sporadycznie, zero coli...i nic, może z 1 kilogram mi zeszło. Zaczynam się irytować tą sytuacją więc postanowiłam się rozprawić z dodatkowym bagażem ( ok. 5-10 kg, które mi się nabiło po rzuceniu palenia 8 miesięcy temu). Zakupiłam więc sobie skakankę i dodatkowo postanowiłam spróbować swoich sił z Jill. Macie jakieś sugestie od czego zacząć?
Fresh Face jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 14:34   #4739
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

centymetry mówią więcej niż waga, lepiej się mierz niż waż

ja 3 raz drugi level i jutro chyba odpuszczę, bo dolne mięśnie brzucha mnie na tyle bolą, że robię niektóre ćwiczenia na pół gwizdka ;p
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 14:39   #4740
Fresh Face
Raczkowanie
 
Avatar Fresh Face
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 39
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
centymetry mówią więcej niż waga, lepiej się mierz niż waż
tak, tylko że u mnie ani waga nie ruszyła specjalnie ani cm
Fresh Face jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:09.