Schudnij z Jillian Michaels - czesc II - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-16, 23:11   #4861
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

na youtube sa wszystkie po angielsku

mi w level 2 przeszkadzaja bolace stopy (z przodu). Zaczynaja mnie bolec na poczatku drugiego circuita przy static lunge - potem w cardio w tym samym bolą mnie jeszcze bardziej a na skakance już umieram, nie wiem chyba zbyt mocno się na palcach operam? Cięzko powiedziec ale denerwuje mnie to.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 06:56   #4862
Psotka87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 325
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Tak sobie myślałam. Szkoda, przy kompie siedzieć i oglądać nie będę, a tv zawsze można włączyć gdzieś w tle.

Mnie stopy bolały póki ćwiczyłam w butach do biegania. Odkąd mam szajsowate sportowe z Biedronki jest ok.
__________________
07.2013-07.2014: 93kg --> 74kg/180cm

Zrobione: 30d Shred, Ripped in 30, 6w6p, Insanity!, Killer Abs
Psotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 10:34   #4863
mavro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 90
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

The Biggest Looser ściągałam z torrentów, są wszystkie sezony, ale po angielsku. Tam to Jillian się pastwi Mówicie, że level drugi ciężki? hmm... Póki co wylewam poty na lvl 1, mocno się przykładam Mimo, że dzisiaj będzie mój 4 trening, już czuję różnicę - mięśnie są takie... "zbite" przed Jillian robię jeszcze Mel B pośladki i Tiffany na boczki, bardzo polecam! Cellulit się baardzo zmniejszył, boczki też szczupleją!
mavro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 19:39   #4864
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez b l o n d Pokaż wiadomość
Wiem Kiedyś doszłam do 21 dnia. Strasznie nudne, ale z tego co pamiętam efektywne
ja skończyłam a6w ,jest nudne ale daje fajne efekty więc myślę że warto zrobić.
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 20:12   #4865
agila negra
Zadomowienie
 
Avatar agila negra
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 765
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Ja dziś dochodzę do siebie po wczorajszej imprezie i nie było dziś znów shreda... Wychodzi, że robię co 2 dni :P
__________________
podpis zaktualizuję, jak moja waga przestanie mnie zawstydzać
agila negra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-17, 20:44   #4866
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Kurde ja dziś robiłam shred with weights lvl 2 i jak zwykle mnie zmasakrował hantel 4kg
Ćwiczy któraś z Was ten trening??
Cienias ze mnie
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 06:27   #4867
sagitarius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 147
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Kurde ja dziś robiłam shred with weights lvl 2 i jak zwykle mnie zmasakrował hantel 4kg
Ćwiczy któraś z Was ten trening??
Cienias ze mnie
Ja ćwiczę i parę dni temu nabyłam kettlebella róznica jest ogromna w porównaniu z cięzarkiem przynajmniej dla mnie. Cwiczenia świetnie poniewierają
sagitarius jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-18, 08:00   #4868
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez sagitarius Pokaż wiadomość
Ja ćwiczę i parę dni temu nabyłam kettlebella róznica jest ogromna w porównaniu z cięzarkiem przynajmniej dla mnie. Cwiczenia świetnie poniewierają
Nom, poniewierają to fakt a przede wszystkim zupełnie inny rodzaj ruchu jest w tym programie niż w innych Jill, głównie swingi, i to jest fajne.
Też się przymierzam do zakupu... a jaki ciężar kupilaś?
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 10:25   #4869
didyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 11
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Witajcie
dziś rozpoczęłam 1 dzień BR jestem świeżo po chorobie, ale juz nie mogę na siebie patrzec tak sie zapuściłam po lecie
didyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 10:42   #4870
mavro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 90
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez didyy Pokaż wiadomość
Witajcie
dziś rozpoczęłam 1 dzień BR jestem świeżo po chorobie, ale juz nie mogę na siebie patrzec tak sie zapuściłam po lecie
Wytrwałości życzę! Czekam również na relację z ćwiczeń, bo po shredzie też chciałabym zabrać się za BR
mavro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 17:50   #4871
Seducer
Zadomowienie
 
Avatar Seducer
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 212
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

"Półmetek" Shreda Jak na razie bez żadnego dnia przerwy, ale szykuję się jeden lub dwa niebawem prawdopodobnie
Seducer jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-18, 18:27   #4872
patelenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Poznań/Bydgoszcz
Wiadomości: 32
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

w weekend kupiłam hantelki (na początek po 1kg), więc od dzisiaj treningi będą już na poważnie wcześniej ćwiczyłam tak jak poradziłyście czyli z butelkami z wodą, ale niestety 2 miałam tylko półlitrowe (chociaż i tak lekko męczyły )

o 20.0 ruszam!
a jak Wasze dzisiejsze ćwiczenia? już po? a tak z ciekawości - o której godzinie najpóźniej ćwiczyłyście?
patelenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 18:38   #4873
Enna19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 411
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

U mnie przymusowy 3 dniowy rest. Jakiejś pannie było na zajęciach na zjeździe gorąco, zrobiła przeciąg i od wczoraj nie mogę się nawet normalnie ruszać przez ból kręgosłupa. Wczoraj myślałam, że z podłogi nie wstanę. Morgan, jak tylko dojdę do siebie wypróbuję Shred with Weights 2 ze swoimi 3 kg Cierpliwości..i Mnie również się przyda, bo chciałabym się porządnie poruszać i porozciągać, a mogę jedynie dreptać w miejscu.
Enna19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 18:43   #4874
Cada
Raczkowanie
 
Avatar Cada
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Opole/Częstochowa
Wiadomości: 446
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cześć, można?
Od niedawna zapałałam miłością do Jilian i jej programów stając się aktywną fanką Przede mną 9 dzień Shreda level 1. Jestem zachwycona Podzielicie się ze mną odrobiną motywacji?
__________________
Angielski
Hiszpański
Rosyjski

Arabski



Cada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 18:45   #4875
Psotka87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 325
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez patelenka Pokaż wiadomość
w weekend kupiłam hantelki (na początek po 1kg), więc od dzisiaj treningi będą już na poważnie wcześniej ćwiczyłam tak jak poradziłyście czyli z butelkami z wodą, ale niestety 2 miałam tylko półlitrowe (chociaż i tak lekko męczyły )

o 20.0 ruszam!
a jak Wasze dzisiejsze ćwiczenia? już po? a tak z ciekawości - o której godzinie najpóźniej ćwiczyłyście?
Ja zaczynam najwcześniej o 20, kiedyś nawet 21 albo i później zaczynałam biegać (czyli godzina, a nie 25 minut), ale teraz już się staram jak najszybciej, żeby jeszcze zjeść o ludzkiej porze.
Dzisiaj biegam, jutro odpoczynek i w środę startuję z Ripped. Też się gdzieś przeziębiłam, ale mam nadzieję, że zaraz przejdzie.
__________________
07.2013-07.2014: 93kg --> 74kg/180cm

Zrobione: 30d Shred, Ripped in 30, 6w6p, Insanity!, Killer Abs
Psotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 20:47   #4876
agila negra
Zadomowienie
 
Avatar agila negra
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 765
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Shred lvl2 6/10 zaliczony.
Maatko, mnie to zabija a Wy jeszcze shred with weights ćwiczycie :P Załamać się idzie, ale się nie poddaję Podziwiam Was dziewczyny
__________________
podpis zaktualizuję, jak moja waga przestanie mnie zawstydzać
agila negra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 09:01   #4877
sagitarius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 147
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Nom, poniewierają to fakt a przede wszystkim zupełnie inny rodzaj ruchu jest w tym programie niż w innych Jill, głównie swingi, i to jest fajne.
Też się przymierzam do zakupu... a jaki ciężar kupilaś?
Najpierw ambitnie 8 kg ale po prostu nie mogłam nim wykonać tyle ruchów a niektórych w ogóle a mięsnie bolały niemiłosiernie więc nabyłam 4 kg i jest ok chociaż może 5 byłaby lepsza
sagitarius jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 16:07   #4878
mavro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 90
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Lvl1 6/10 zaliczony
Mnie z kolei motywują wszystkie te kobitki, które chwalą się rezultatami (google--->grafika) no i oczywiście Wy! Pakujecie mocno, więc nie chcę w tyle pozostawać ;P Do tego jeszcze oglądam the biggest looser sezon 15 (czyli najnowszy), ściągam bez problemu z torrentów. Fajnie posłuchać, jak Jillian daje wycisk uczestnikom, jak to oglądam, odechciewa mi się jeść i łapię za hantle

Gdy ćwiczyłam z Mel B to najpóźniejszy trening był o 23.00. Przez cały dzień myślałam, że odpuszczę, ale potem spięłam się i poooszło Z Jillian jeszcze nie odważyłam się opuścić treningu

Level 2 shreda bardzo straszny??
mavro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 16:41   #4879
Seducer
Zadomowienie
 
Avatar Seducer
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 212
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez mavro Pokaż wiadomość
Lvl1 6/10 zaliczony
Mnie z kolei motywują wszystkie te kobitki, które chwalą się rezultatami (google--->grafika) no i oczywiście Wy! Pakujecie mocno, więc nie chcę w tyle pozostawać ;P Do tego jeszcze oglądam the biggest looser sezon 15 (czyli najnowszy), ściągam bez problemu z torrentów. Fajnie posłuchać, jak Jillian daje wycisk uczestnikom, jak to oglądam, odechciewa mi się jeść i łapię za hantle

Gdy ćwiczyłam z Mel B to najpóźniejszy trening był o 23.00. Przez cały dzień myślałam, że odpuszczę, ale potem spięłam się i poooszło Z Jillian jeszcze nie odważyłam się opuścić treningu

Level 2 shreda bardzo straszny??
Jak wrażenia po Mel B? Ja dziś dorzuciłam przed Shreda jedno jej cardio, fajne na rozkręcenie się
Level 2? Hm.. w porównaniu z 1 wg mnie duży krok do przodu, przede wszystkim cardio daje bardziej popalić i ostatnia runda siłowych, bo moje patyczki odpadają przy hantelkach po 1.5kg, aż mi wstyd ;p laski tu dają czadu ostro

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://sailwithmex.blogspot.com/ <--- śniadaniuję, gotuję, oceniam i rozważam
http://eattrainbehealthy.blogspot.com/ <--- blog fit!
Seducer jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-19, 16:55   #4880
agila negra
Zadomowienie
 
Avatar agila negra
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 765
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Ja dziś rano zaliczyłam shreda lvl2 7/10 Jeszcze 3 przede mną Na początku mi się strasznie nie podobał ten lvl, ale teraz pod koniec zaczynam go lubić. Myślę, że po prostu organizm się przyzwyczaił już trochę do niego i daję radę porządniej i dokładniej robić ćwiczenia Ciekawe czy z trzecim też będzie tak strasznie na początku :P
Obejrzałam dzisiaj pobieżnie shred with weights i wymiękłam od samego patrzenia Laski, jak Wy to robicie ?
__________________
podpis zaktualizuję, jak moja waga przestanie mnie zawstydzać
agila negra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 18:32   #4881
Psotka87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 325
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Też sobie zerknęłam i umarłam od samego patrzenia a myślicie że jest sens robić to z obciążeniem 2kg? Tak przyszłościowo się zastanawiam, bo na razie to nie moja bajka :P
__________________
07.2013-07.2014: 93kg --> 74kg/180cm

Zrobione: 30d Shred, Ripped in 30, 6w6p, Insanity!, Killer Abs
Psotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 23:59   #4882
agila negra
Zadomowienie
 
Avatar agila negra
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 765
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Psotka, właśnie jak się złapałam za moje 2 hantelki 1kg i spróbowałam zrobić kilka ćwiczeń o tak o na próbę "jakie to uczucie" to też się zastanowiłam czy to ma sens Czy doświadczone koleżanki mogą się wypowiedzieć? Biorąc pod uwagę, że jestem absolutnie początkująca i nigdy nie miałam styczności z ćwiczeniami tego typu.
Zauważam, że shred daje efekty.W niecały miesiąc (a jestem zaraz za połową lvl2 dopiero) zgubiłam pół brzucha i czuję, że nie jestem już taka sflaczała jak wcześniej. Waga stoi od miesięcy (zaraz będzie rok ) mimo diety, więc stawiam na ćwiczenia i to bardziej "siłowe", bo samo cardio też niczego nie zmieniało. Pomożecie się wdrożyć?
__________________
podpis zaktualizuję, jak moja waga przestanie mnie zawstydzać
agila negra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 09:06   #4883
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez agila negra Pokaż wiadomość
Obejrzałam dzisiaj pobieżnie shred with weights i wymiękłam od samego patrzenia Laski, jak Wy to robicie ?
Pierwszy poziom shreda with weights jest bardzo łatwy, także spokojnie możesz zacząć z jakimś małym obciążeniem, pewnie on Cię przygotuje do drugiego.
Drugi nawet dla mnie jest hardcorowy... Robię go z 1 hantlem 4kg a niektórych ćwiczeń nie mogę wyrobić wszystkich powtórzeń

Ja obecnie czekam jak skończy mi się karnet na fitness i planuję jakieś wyzwanie Myślę że będzie to Zuzka na przemian z Jill (chyba właśnie shred with w. lvl2) Może ktoś ma ochotę dołączyć ?

Cytat:
Napisane przez Psotka87 Pokaż wiadomość
Też sobie zerknęłam i umarłam od samego patrzenia a myślicie że jest sens robić to z obciążeniem 2kg? Tak przyszłościowo się zastanawiam, bo na razie to nie moja bajka :P
Chodzi o shred with weights? Oczywiście że jest sens a dlaczego nie?
Zrób sobie 1lvl z małym obciążeniem. Jedyne moje spostrzeżenie jest takie że na pewno nie polecam go osobom ze słabymi mięśniami grzbietu, poza tym wyjątkowo ważne jest prawidłowe wykonywanie ćwiczeń (swingi) żeby sobie krzywdy nie zrobić (dolny odcinek kręgosłupa). Dlatego na początku lepiej zwrócić uwagę na dokładność a nie ilość powtórzeń. Trzeba się nauczyć tych swingów bo to troszkę inny rodzaj ćwiczeń niż w innych programach.

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2013-11-20 o 09:11
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 09:13   #4884
mavro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 90
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Seducer Pokaż wiadomość
Jak wrażenia po Mel B? Ja dziś dorzuciłam przed Shreda jedno jej cardio, fajne na rozkręcenie się
Level 2? Hm.. w porównaniu z 1 wg mnie duży krok do przodu, przede wszystkim cardio daje bardziej popalić i ostatnia runda siłowych, bo moje patyczki odpadają przy hantelkach po 1.5kg, aż mi wstyd ;p laski tu dają czadu ostro
Podjęłam to 30-dniowe wyzwanie z Mel B, czyli rozgrzewka, nogi, brzuch, pośladki i rozciąganie na koniec. Waga trochę poszła w górę, ale po ubraniach widać było różnicę (nie stosowałam żadnej diety). Z boczków trochę zeszło, ale pośladki... bajka! z moich sflaczałych stały się wyraźnie podniesione, zarysowane, cellulit baardzo zmalał. Narzeczony po kilku treningach zaczął dostrzegać zmiany, a po całym wyzwaniu -> chodzi i klepie mnie po tyłku, bo mówi, że nie może się powstrzymać "bo on taki fajny jest" Czyli jak on widzi różnicę, to znaczy, że -obiektywnie- jest naprawdę duża Jestem początkująca i na długiej drodze do odchudzenia, więc przez podjęcie "wyzwania" chciałam zacząć regularnie ćwiczyć i miałam nadzieję, że trochę mnie ubędzie. Pod koniec już bardzo monotonnie się zrobiło i tak zaczęłam szukać czegoś innego, coś, co pomoże mi stracić tkankę tłuszczową - tak trafiłam na Jillian i na Was

Dzięki za info odnośnie lvl 2, czuję się spokojniejsza Przy shredzie też mam 1,5kg hantelki i czasem nie daję rady. Jak sprawdziłam wczoraj ten drugi shred to kopara mi opadła - za wysokie loty dla mnie, więc dziewczyny WIEEELKI SZACUNEK! Jesteście moją inspiracją i może kiedyś też Was dogonię

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Pierwszy poziom shreda with weights jest bardzo łatwy, także spokojnie możesz zacząć z jakimś małym obciążeniem, pewnie on Cię przygotuje do drugiego.
Drugi nawet dla mnie jest hardcorowy... Robię go z 1 hantlem 4kg a niektórych ćwiczeń nie mogę wyrobić wszystkich powtórzeń

Ja obecnie czekam jak skończy mi się karnet na fitness i planuję jakieś wyzwanie Myślę że będzie to Zuzka na przemian z Jill (chyba właśnie shred with w. lvl2) Może ktoś ma ochotę dołączyć ?
Słyszałam, że Zuzka też jest całkiem niezła. N razie podziękuję za shreda with w., ale trzymam kciuki za Ciebie!

Jak wyglądają Wasze warunki do ćwiczeń? Dużo macie miejsca dla siebie na trening?
mavro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 09:15   #4885
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez mavro Pokaż wiadomość
Podjęłam to 30-dniowe wyzwanie z Mel B, czyli rozgrzewka, nogi, brzuch, pośladki i rozciąganie na koniec. Waga trochę poszła w górę, ale po ubraniach widać było różnicę (nie stosowałam żadnej diety). Z boczków trochę zeszło, ale pośladki... bajka! z moich sflaczałych stały się wyraźnie podniesione, zarysowane, cellulit baardzo zmalał. Narzeczony po kilku treningach zaczął dostrzegać zmiany, a po całym wyzwaniu -> chodzi i klepie mnie po tyłku, bo mówi, że nie może się powstrzymać "bo on taki fajny jest" Czyli jak on widzi różnicę, to znaczy, że -obiektywnie- jest naprawdę duża Jestem początkująca i na długiej drodze do odchudzenia, więc przez podjęcie "wyzwania" chciałam zacząć regularnie ćwiczyć i miałam nadzieję, że trochę mnie ubędzie. Pod koniec już bardzo monotonnie się zrobiło i tak zaczęłam szukać czegoś innego, coś, co pomoże mi stracić tkankę tłuszczową - tak trafiłam na Jillian i na Was

Dzięki za info odnośnie lvl 2, czuję się spokojniejsza Przy shredzie też mam 1,5kg hantelki i czasem nie daję rady. Jak sprawdziłam wczoraj ten drugi shred to kopara mi opadła - za wysokie loty dla mnie, więc dziewczyny WIEEELKI SZACUNEK! Jesteście moją inspiracją i może kiedyś też Was dogonię

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------



Słyszałam, że Zuzka też jest całkiem niezła. N razie podziękuję za shreda with w., ale trzymam kciuki za Ciebie!

Jak wyglądają Wasze warunki do ćwiczeń? Dużo macie miejsca dla siebie na trening?
Jak będziesz systematycznie ćwiczyć i się nie poddasz to dogonisz szybciej niż myślisz
Miejsca na ćwiczenia mam na szczęście duuuużo - pokój 25m2 Nawet dywan wywaliłam specjalnie żeby się na nim nie ślizgać
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 10:02   #4886
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 993
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Witam i ja .
Zaczynam Shred ponownie, ćwiczyłam kilka miesięcy temu, doszłam do połowy levelu 2, niestety przez problemy z kolanem musiałam przestać, a dobrze mi się ćwiczyło, wkręciłam się .


Zastanawiam się czy lepiej robić najpierw 30 days shred, a dopiero jak skończę shred with weight czy mogę to przeplatać - jednego dnia robić jedno, drugiego drugie?
Nie znam się na ćwiczeniach, jestem kompletnym laikiem z tragiczną kondycją.
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks


Whim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 10:06   #4887
Seducer
Zadomowienie
 
Avatar Seducer
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 212
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez mavro Pokaż wiadomość
Podjęłam to 30-dniowe wyzwanie z Mel B, czyli rozgrzewka, nogi, brzuch, pośladki i rozciąganie na koniec. Waga trochę poszła w górę, ale po ubraniach widać było różnicę (nie stosowałam żadnej diety). Z boczków trochę zeszło, ale pośladki... bajka! z moich sflaczałych stały się wyraźnie podniesione, zarysowane, cellulit baardzo zmalał. Narzeczony po kilku treningach zaczął dostrzegać zmiany, a po całym wyzwaniu -> chodzi i klepie mnie po tyłku, bo mówi, że nie może się powstrzymać "bo on taki fajny jest" Czyli jak on widzi różnicę, to znaczy, że -obiektywnie- jest naprawdę duża Jestem początkująca i na długiej drodze do odchudzenia, więc przez podjęcie "wyzwania" chciałam zacząć regularnie ćwiczyć i miałam nadzieję, że trochę mnie ubędzie. Pod koniec już bardzo monotonnie się zrobiło i tak zaczęłam szukać czegoś innego, coś, co pomoże mi stracić tkankę tłuszczową - tak trafiłam na Jillian i na Was

Dzięki za info odnośnie lvl 2, czuję się spokojniejsza Przy shredzie też mam 1,5kg hantelki i czasem nie daję rady. Jak sprawdziłam wczoraj ten drugi shred to kopara mi opadła - za wysokie loty dla mnie, więc dziewczyny WIEEELKI SZACUNEK! Jesteście moją inspiracją i może kiedyś też Was dogonię

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------



Słyszałam, że Zuzka też jest całkiem niezła. N razie podziękuję za shreda with w., ale trzymam kciuki za Ciebie!

Jak wyglądają Wasze warunki do ćwiczeń? Dużo macie miejsca dla siebie na trening?

Co do Mel B - o taaak, ona daje wycisk pośladkom w szczególności Nawet jak ramiona ćwiczy to ciągle upomina "kolana ugięte, niech pośladki pracują!" haha. A jak narzeczony widzi rezultaty to już baja w ogóle
Hmm Zuzki oglądałam tylko jakieś 2 filmiki i już się zmachałam od samego patrzenia, dlatego jak ktoś z nią ćwiczy to kłaniam się do stóp Ja niestety wielu jej ćwiczeń nie mogę robić, bo mój układ kostny jest hmm... kłopotliwy dość.
Co do warunków do ćwiczeń: słabo z tym u mnie. Mam mały pokoik, ale na szczęście meble tak są ustawione, że zrobił się taki mini "korytarzyk" i właśnie w tej wolnej części ćwiczę, choć też nie wszystko da radę zrobić. Kombinuję czasem jak koń pod górę, muszę co chwilę latać, przestawiać maty, ale w sumie to dzięki temu więcej się zmacham i czas na względną przerwę wykorzystuję na przygotowanie ekwipunku haha



Laski, jestem z siebie dzisiaj dumna! Co prawda trening miałam taki, jak niektórzy zapewne w rest day, ale że się zmotywowałam w ogóle... Kobieca dolegliwość, bolący brzuch, a ja wykorzystałam czas działania leków przeciwbólowych i jazda, 7/10 level 2 Shreda + 10 minut ćwiczeń na brzuch z Fitness Blender. Wpada mi dziś z nudów dużo żarełka, więc pasowało zrobić cokolwiek :P
Seducer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 10:58   #4888
agila negra
Zadomowienie
 
Avatar agila negra
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 765
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Pierwszy poziom shreda with weights jest bardzo łatwy, także spokojnie możesz zacząć z jakimś małym obciążeniem, pewnie on Cię przygotuje do drugiego.
Drugi nawet dla mnie jest hardcorowy... Robię go z 1 hantlem 4kg a niektórych ćwiczeń nie mogę wyrobić wszystkich powtórzeń

Ja obecnie czekam jak skończy mi się karnet na fitness i planuję jakieś wyzwanie Myślę że będzie to Zuzka na przemian z Jill (chyba właśnie shred with w. lvl2) Może ktoś ma ochotę dołączyć ?



Chodzi o shred with weights? Oczywiście że jest sens a dlaczego nie?
Zrób sobie 1lvl z małym obciążeniem. Jedyne moje spostrzeżenie jest takie że na pewno nie polecam go osobom ze słabymi mięśniami grzbietu, poza tym wyjątkowo ważne jest prawidłowe wykonywanie ćwiczeń (swingi) żeby sobie krzywdy nie zrobić (dolny odcinek kręgosłupa). Dlatego na początku lepiej zwrócić uwagę na dokładność a nie ilość powtórzeń. Trzeba się nauczyć tych swingów bo to troszkę inny rodzaj ćwiczeń niż w innych programach.
dziękuję to się nad nim zastanowię jak skończę zwykłego shreda no właśnie nie miałam nigdy do czynienia z tego typu ćwiczeniami, nie wiem jak tam moje mięśnie grzbietu, ale postaram się uważać

Cytat:
Napisane przez mavro Pokaż wiadomość
Podjęłam to 30-dniowe wyzwanie z Mel B, czyli rozgrzewka, nogi, brzuch, pośladki i rozciąganie na koniec. Waga trochę poszła w górę, ale po ubraniach widać było różnicę (nie stosowałam żadnej diety). Z boczków trochę zeszło, ale pośladki... bajka! z moich sflaczałych stały się wyraźnie podniesione, zarysowane, cellulit baardzo zmalał. Narzeczony po kilku treningach zaczął dostrzegać zmiany, a po całym wyzwaniu -> chodzi i klepie mnie po tyłku, bo mówi, że nie może się powstrzymać "bo on taki fajny jest" Czyli jak on widzi różnicę, to znaczy, że -obiektywnie- jest naprawdę duża Jestem początkująca i na długiej drodze do odchudzenia, więc przez podjęcie "wyzwania" chciałam zacząć regularnie ćwiczyć i miałam nadzieję, że trochę mnie ubędzie. Pod koniec już bardzo monotonnie się zrobiło i tak zaczęłam szukać czegoś innego, coś, co pomoże mi stracić tkankę tłuszczową - tak trafiłam na Jillian i na Was

Dzięki za info odnośnie lvl 2, czuję się spokojniejsza Przy shredzie też mam 1,5kg hantelki i czasem nie daję rady. Jak sprawdziłam wczoraj ten drugi shred to kopara mi opadła - za wysokie loty dla mnie, więc dziewczyny WIEEELKI SZACUNEK! Jesteście moją inspiracją i może kiedyś też Was dogonię

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------



Słyszałam, że Zuzka też jest całkiem niezła. N razie podziękuję za shreda with w., ale trzymam kciuki za Ciebie!

Jak wyglądają Wasze warunki do ćwiczeń? Dużo macie miejsca dla siebie na trening?
Uuu nieźle z tą Mel B Ja mam xboxa i się zastanawiałam nad zakupem gry Get Fit with Mel B, bo to zawsze jakaś dodatkowa motywacja, ale to jeszcze muszę poczekać, aż ktoś będzie sprzedawał używaną taniej
Co do miejsca w pokoju to u mnie jest tragedia. niecałe 5m na niecałe(!) 2m. Wąsko, wzdłuż pokoju stoi wersalka. Jak ćwiczę z Jillian, to walę piętami/łokciami w ścianę, a nogami w łóżko. Jak robię brzuszki to mi się ręce za głową nie mieszczą w tej przestrzeni. Ale twarda jestem, nie poddam się z byle powodu :P

Cytat:
Napisane przez Seducer Pokaż wiadomość
Co do Mel B - o taaak, ona daje wycisk pośladkom w szczególności Nawet jak ramiona ćwiczy to ciągle upomina "kolana ugięte, niech pośladki pracują!" haha. A jak narzeczony widzi rezultaty to już baja w ogóle
Hmm Zuzki oglądałam tylko jakieś 2 filmiki i już się zmachałam od samego patrzenia, dlatego jak ktoś z nią ćwiczy to kłaniam się do stóp Ja niestety wielu jej ćwiczeń nie mogę robić, bo mój układ kostny jest hmm... kłopotliwy dość.
Co do warunków do ćwiczeń: słabo z tym u mnie. Mam mały pokoik, ale na szczęście meble tak są ustawione, że zrobił się taki mini "korytarzyk" i właśnie w tej wolnej części ćwiczę, choć też nie wszystko da radę zrobić. Kombinuję czasem jak koń pod górę, muszę co chwilę latać, przestawiać maty, ale w sumie to dzięki temu więcej się zmacham i czas na względną przerwę wykorzystuję na przygotowanie ekwipunku haha



Laski, jestem z siebie dzisiaj dumna! Co prawda trening miałam taki, jak niektórzy zapewne w rest day, ale że się zmotywowałam w ogóle... Kobieca dolegliwość, bolący brzuch, a ja wykorzystałam czas działania leków przeciwbólowych i jazda, 7/10 level 2 Shreda + 10 minut ćwiczeń na brzuch z Fitness Blender. Wpada mi dziś z nudów dużo żarełka, więc pasowało zrobić cokolwiek :P
Taaa, u mnie dzień treningowy polega na zrobieniu shreda. Kropka Ja dziś zrobię shreda lv2 8/10 Jesteśmy mniej więcej w tym samym miejscu. Od kiedy robisz?




Shred zaliczony na dziś
__________________
podpis zaktualizuję, jak moja waga przestanie mnie zawstydzać

Edytowane przez agila negra
Czas edycji: 2013-11-20 o 11:50
agila negra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 11:52   #4889
mavro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 90
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

U mnie też nie ma zbyt dużo miejsca, meble poprzesuwane na czas ćwiczeń, żeby się nie zabić ale nie poddajemy się, co nie?
... czyli widzicie, mimo niedogodności - da się? DAA! Jestem z Nas dumna

Melduję lvl1 7/10.
mavro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 11:53   #4890
agila negra
Zadomowienie
 
Avatar agila negra
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 765
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Każda wymówka jest dobra, tylko wymówkami nic nie zmienimy :P
__________________
podpis zaktualizuję, jak moja waga przestanie mnie zawstydzać
agila negra jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:41.