Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Najlepsza blond farba wg. Ciebie, to...?
Koleston - farba profesjonalna 37 11,18%
Londa - farba profesjonalna 4 1,21%
Alfaparf - farba profesjonalna 83 25,08%
Joanna - farba profesjonalna 4 1,21%
Loreal majirel/majiblond- farba profesjonalna 33 9,97%
Palette - farba drogeryjna 24 7,25%
Wellaton - farba drogeryjna 13 3,93%
Garnier - farba drogeryjna 46 13,90%
Loreal - farba drogeryjna 45 13,60%
Joanna - farba drogeryjna 22 6,65%
Syoss - farba drogeryjna 15 4,53%
Londa - farba drogeryjna 5 1,51%
Głosujący: 331. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-06, 15:32   #2101
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Hej laski

Ja od jutra rzadziej bede sie udzielac bo zaczynam szkolenie. Narazie nic jeszcze nie wiem, poza tym ze mam byc na 9. Zobaczymy co to bedzie..
Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Hej

AnnaMK powodzenia

Kitka cieszę się że u Tosi anemia poszła precz



Dziewczyny słyszałyście że Ania Przybylska zmarła.Aż mi się łezka w oku zakręciła jak się dowiedziałam.Miała tylko 36 lat...
Niestety slyszalam.. Wszedzie od rana o tym trabia. To przykre, ona byla taka mloda.. Najbardziej zal mi jej dzieciaczkow i meza
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 16:38   #2102
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

zostałam rudzielcem po szamponie koloryzującym, jest nierówno i jutro muszę poprawić wiem już że to nie mój kolor i dobrze że się spierze
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 18:23   #2103
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Hej laski

Ja od jutra rzadziej bede sie udzielac bo zaczynam szkolenie. Narazie nic jeszcze nie wiem, poza tym ze mam byc na 9. Zobaczymy co to bedzie..

Niestety slyszalam.. Wszedzie od rana o tym trabia. To przykre, ona byla taka mloda.. Najbardziej zal mi jej dzieciaczkow i meza

Nie byli po ślubie ale to akurat nie ma tutaj teraz znaczenia bo na pewno cierpią wszyscy bardzo..
niestety tak myślałam, że tak będzie tydzień temu już gdy czytałam, że w krótkim czasie przeszła szereg operacji w tym podjęła leczenie za granicą, a mimo to nie było rezultatów
Niestety, ze mnie się śmieją jak składam komuś życzenia, że przede wszystkim zdrowia zdrowia i jeszcze raz zdrowia bo to najważniejsze.. jak to się ma to już jest połowa sukcesu, bo pieniądze jak widać w takim przypadku nie pomogą
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-06, 23:06   #2104
carineesz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 3
Co wybrać aby uzyskać taki blond?

Witam. Mam 17 lat, a moje włosy to "mysi" blond.

Chciałabym uzyskac jasny blond, jak na obrazku:

Chciałabym zrobić sobie włosy sama w domu, więc fryzjer odpada.
Czego powinnam użyć? Farby, (niezbyt chciałabym farby) rozjaśniacza czy jakiś innych specyfików (typu szamponetka) ?
Pozdrawiam
carineesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 08:05   #2105
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Nie byli po ślubie ale to akurat nie ma tutaj teraz znaczenia bo na pewno cierpią wszyscy bardzo..
niestety tak myślałam, że tak będzie tydzień temu już gdy czytałam, że w krótkim czasie przeszła szereg operacji w tym podjęła leczenie za granicą, a mimo to nie było rezultatów
Niestety, ze mnie się śmieją jak składam komuś życzenia, że przede wszystkim zdrowia zdrowia i jeszcze raz zdrowia bo to najważniejsze.. jak to się ma to już jest połowa sukcesu, bo pieniądze jak widać w takim przypadku nie pomogą
Zgadzam się w 100 % zdrowie jest najważniejsze Wczoraj się popłakałam jak mówili o niej w wiadomościachOna tak bardzo chciała żyć .Ach te życie jest takie kruche ...W tym momencie przychodzą mi do głowy słowa Księdza Jana Twardowskiego ,,Spieszmy się kochać ludzi,tak szybko odchodzą".
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 08:21   #2106
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

To prawda, bardzo smutna wiadomosc.

Kupilam garnier 10 na kolejne farbowanie.

Aaa i ostatnio udalo mi sie kupic dwie pary spodni, jestem zadowolona, wzielam jedne na gumce, a drugie troche wieksze :-D

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 10:01   #2107
Paulinka7
Raczkowanie
 
Avatar Paulinka7
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 102
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
".

Fotki włosów clip
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 029.jpg (48,8 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 035.jpg (39,5 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 036.jpg (82,9 KB, 31 załadowań)
Paulinka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-07, 10:10   #2108
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Paulinka7 Pokaż wiadomość
Fotki włosów clip
DziękujęPaulinka a masz tu założone wszystkie taśmy?
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 10:27   #2109
Paulinka7
Raczkowanie
 
Avatar Paulinka7
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 102
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
DziękujęPaulinka a masz tu założone wszystkie taśmy?

Tak , warkocz jest mega gruby
Paulinka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 11:50   #2110
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Siema

Wczoraj jechałam autobusem do pracy i całą drogę jakiś babsztyl koło mnie kaszlał i kichał i chyba mnie zaraził, bo od wczorajszego wieczora strasznie się czuję

W pracy ok, tylko mam takie wytyczne co do stroju, że chyba mogę całą swoją szafę wywalić i iść na duże zakupy
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 12:32   #2111
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Hej

Niedawno wrocilam ze szkolenia. Jest nas w grupie tylko 6, a ludzie ktorzy beda nas szkolic przyjezdzaja specjalnie z Wrocka, z ktorego maja 2h drogi do nas Babeczka jest wizazystka od 10 lat wiec sporo wie w temacie Wiem tez ze bedziemy zajmowac sie glownie pazurkami i makijazem na rozne okazje (dzienny, wieczorowy, artystyczny, slubny, na scene) i bedziemy pracowac na macu, kryolanie oraz revlonie Mozna sie dogadac ze szkoleniowcami i zwalniac w razie np. wizyty u lekarza, choroby itp. Mamy cwiczyc tez przyczepianie sztucznych rzes roznego rodzaju, dobor stylizacji do makijazu, i babeczka nas nauczy pracowac z lokowka do rzes i pocwiczymy robienie roznego rodzaju zdobien na paznokciach. Jestem baaardzo zadowolona, uzupelnie swoja okrojona wiedze ze szkoly. Kurs mam miec (teorie) do 10 listopada a potem praktyki.

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Siema

W pracy ok, tylko mam takie wytyczne co do stroju, że chyba mogę całą swoją szafę wywalić i iść na duże zakupy
Tz napewno sie ucieszy

Zdrowka kochana ;*
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-07, 13:56   #2112
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Hej

Niedawno wrocilam ze szkolenia. Jest nas w grupie tylko 6, a ludzie ktorzy beda nas szkolic przyjezdzaja specjalnie z Wrocka, z ktorego maja 2h drogi do nas Babeczka jest wizazystka od 10 lat wiec sporo wie w temacie Wiem tez ze bedziemy zajmowac sie glownie pazurkami i makijazem na rozne okazje (dzienny, wieczorowy, artystyczny, slubny, na scene) i bedziemy pracowac na macu, kryolanie oraz revlonie Mozna sie dogadac ze szkoleniowcami i zwalniac w razie np. wizyty u lekarza, choroby itp. Mamy cwiczyc tez przyczepianie sztucznych rzes roznego rodzaju, dobor stylizacji do makijazu, i babeczka nas nauczy pracowac z lokowka do rzes i pocwiczymy robienie roznego rodzaju zdobien na paznokciach. Jestem baaardzo zadowolona, uzupelnie swoja okrojona wiedze ze szkoly. Kurs mam miec (teorie) do 10 listopada a potem praktyki.


Tz napewno sie ucieszy

Zdrowka kochana ;*
Udało Ci się z tym kursem kochana
będziesz nam tu doradzać

Dzięki TŻ twierdzi, że przecież mam takie ciuchy, ale przecież nie będę chodzić ciągle w tym samym
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 14:56   #2113
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

EX rzeczywiście super sprawa, mam nadzieję, że będziesz zadowolona do samego końca
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 15:29   #2114
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Udało Ci się z tym kursem kochana
będziesz nam tu doradzać

Dzięki TŻ twierdzi, że przecież mam takie ciuchy, ale przecież nie będę chodzić ciągle w tym samym
Oj tak, ciesze sie bardzo

W razie jakbyscie mialy jakies pytania o maca, czy jakas inna marke to piszcie, spytam sie tej babki bo ona od lat na nich pracuje, robi na nich makijaze slubne itp. My w szkole robilysmy makijaze na drogeryjnych podkladach typu lirene city matt, korektory, pudry i roze byly wybrakowane wiec teraz konkretnie nadrobie
Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
EX rzeczywiście super sprawa, mam nadzieję, że będziesz zadowolona do samego końca
Tez mam taka nadzieje
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 17:16   #2115
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Ex, suuuper! Zazdroszcze

Princ, no faceci tacy sa, moj tez mi tak zawsze mowi ale fajnie,ze jestes zadowolona z pracy

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Anna, trzymam kciuki za doktorat i podziwiam

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Aaa i ostatnio udalo mi sie kupic dwie pary spodni, jestem zadowolona, wzielam jedne na gumce, a drugie troche wieksze :-D

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jak to przeczytalam, to pomyslalam,ze w ciazy jestes:-D (chyba,ze cos mnie ominelo)
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 17:22   #2116
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
Ex, suuuper! Zazdroszcze

Princ, no faceci tacy sa, moj tez mi tak zawsze mowi ale fajnie,ze jestes zadowolona z pracy

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Anna, trzymam kciuki za doktorat i podziwiam

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------



Jak to przeczytalam, to pomyslalam,ze w ciazy jestes:-D (chyba,ze cos mnie ominelo)
a tak
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 18:16   #2117
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Oj tak, ciesze sie bardzo

W razie jakbyscie mialy jakies pytania o maca, czy jakas inna marke to piszcie, spytam sie tej babki bo ona od lat na nich pracuje, robi na nich makijaze slubne itp. My w szkole robilysmy makijaze na drogeryjnych podkladach typu lirene city matt, korektory, pudry i roze byly wybrakowane wiec teraz konkretnie nadrobie

Tez mam taka nadzieje
spoko, na razie nie moja półka cenowa
ale może kiedyś
Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość

Princ, no faceci tacy sa, moj tez mi tak zawsze mowi ale fajnie,ze jestes zadowolona z pracy

Jak to przeczytalam, to pomyslalam,ze w ciazy jestes:-D (chyba,ze cos mnie ominelo)
tak naprawdę ma rację, bo ciuchy mi się z szafy wysypują muszę w końcu zrobić porządek i powystawiać na allegro i będę miała kasę na nowe
mam w sumie tylko 4 kolory do wyboru więc trochę lipa i musi być elegancko czyli albo koszula albo marynarka i top

Bo Buah tu się chyba oficjalnie nie przyznała Właśnie Buahhot miałaś kiedyś tam PW napisać
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 18:38   #2118
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Siema

Wczoraj jechałam autobusem do pracy i całą drogę jakiś babsztyl koło mnie kaszlał i kichał i chyba mnie zaraził, bo od wczorajszego wieczora strasznie się czuję

W pracy ok, tylko mam takie wytyczne co do stroju, że chyba mogę całą swoją szafę wywalić i iść na duże zakupy
Współczuje, ja właśnie też wirusowo i jeszcze u lekarza opr zarobiłam bo nie było numerków rano jak dzwoniłam po 8 (no bo przecież po co....) i kazała mi babeczka przyjść i pytać.. to po pracy pojechałam i wielkie halo, że tak późno przychodzę i pytam.. a kiedy miałam przyjść

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Hej

Niedawno wrocilam ze szkolenia. Jest nas w grupie tylko 6, a ludzie ktorzy beda nas szkolic przyjezdzaja specjalnie z Wrocka, z ktorego maja 2h drogi do nas Babeczka jest wizazystka od 10 lat wiec sporo wie w temacie Wiem tez ze bedziemy zajmowac sie glownie pazurkami i makijazem na rozne okazje (dzienny, wieczorowy, artystyczny, slubny, na scene) i bedziemy pracowac na macu, kryolanie oraz revlonie Mozna sie dogadac ze szkoleniowcami i zwalniac w razie np. wizyty u lekarza, choroby itp. Mamy cwiczyc tez przyczepianie sztucznych rzes roznego rodzaju, dobor stylizacji do makijazu, i babeczka nas nauczy pracowac z lokowka do rzes i pocwiczymy robienie roznego rodzaju zdobien na paznokciach. Jestem baaardzo zadowolona, uzupelnie swoja okrojona wiedze ze szkoly. Kurs mam miec (teorie) do 10 listopada a potem praktyki.


Tz napewno sie ucieszy

Zdrowka kochana ;*


No to Ci powiem, że super Ci się trafiło, bardzo fajnie chłoń dużo wiedzy

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
a tak

to chyba i mnie coś ominęło gratuluję wobec tego

Cytat:
Napisane przez Paulinka7 Pokaż wiadomość
Fotki włosów clip
rewelacyjne są taki właśnie kolor chciałabym uzyskać
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 19:04   #2119
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Czesc Dziewczyny, smutna wiadomość chyba zawsze dołuje...
Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość

Dziewczyny słyszałyście że Ania Przybylska zmarła.Aż mi się łezka w oku zakręciła jak się dowiedziałam.Miała tylko 36 lat...
Wlasnie o tym mowa wyżej niestety, nowotwór. Nie wypowiem się więcej bo nie czytałam co konkretnie Anie zabiło, ponoc nowotwór trzustki...
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Ja od jutra rzadziej bede sie udzielac bo zaczynam szkolenie. Narazie nic jeszcze nie wiem, poza tym ze mam byc na 9. Zobaczymy co to bedzie..
I miałam pytac jak było, ale nizej widzę napisalas. Rewelacyjna sprawa, mało osob, fajne tematy.
Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
zostałam rudzielcem po szamponie koloryzującym, jest nierówno i jutro muszę poprawić wiem już że to nie mój kolor i dobrze że się spierze
Zdjecia

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Nie byli po ślubie ale to akurat nie ma tutaj teraz znaczenia bo na pewno cierpią wszyscy bardzo..
niestety tak myślałam, że tak będzie tydzień temu już gdy czytałam, że w krótkim czasie przeszła szereg operacji w tym podjęła leczenie za granicą, a mimo to nie było rezultatów
Niestety, ze mnie się śmieją jak składam komuś życzenia, że przede wszystkim zdrowia zdrowia i jeszcze raz zdrowia bo to najważniejsze.. jak to się ma to już jest połowa sukcesu, bo pieniądze jak widać w takim przypadku nie pomogą
Ja z zdrowiem zawsze mowie tak samo.

[QUOTE=buahhot;48427614]
Cytat:
Napisane przez Paulinka7 Pokaż wiadomość
Fotki włosów clip
Bardzo naturalnie, efekt wow.
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Wczoraj jechałam autobusem do pracy i całą drogę jakiś babsztyl koło mnie kaszlał i kichał i chyba mnie zaraził, bo od wczorajszego wieczora strasznie się czuję

W pracy ok, tylko mam takie wytyczne co do stroju, że chyba mogę całą swoją szafę wywalić i iść na duże zakupy
Wspolczuje...

a jakie ciuchy wymagają?
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
a tak
Ja wiedziałam ale oficjalne gratki tutaj

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

A w ogole odkrycie -ta seria, mam uwielbiam. Na razie mogę polecić niebieski szapon i odzywke i złoty szampon i odzywke.
Mam jeszcze niebieski suflet do wlosow. I spray unoszący. Ale to się wypowiem jak postosuje,

Ciekawe jakie mają sklady

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

http://www.idoveyou.pl/pl/Produkty/p...w/default.aspx
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-07, 19:15   #2120
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Yata no bo to normalne w przychodniach ja polecam syrop prawoślazowy, dzisiaj już dobrze się czuję
on mnie zawsze ratuje plus rutinoscorbin i jestem zdrowa

Agatka marynarka lub koszula, spodnie jednokolorowe najlepiej czarne lub jeansy, ale bez przetarć, dziur, oczywiście żadnych ćwieków, cekinów, pasków
Mam jakieś tam marynarki, ale w sumie jedną czarną, jedną morelową i jedną w biało granatowe paski więc tylko ta pierwsza się nadaje
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 19:59   #2121
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
a tak
Gratulacje wobec tego!!!! Wiadomo juz czy chlopaczek czy dziewuszka?
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 20:27   #2122
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Agatka marynarka lub koszula, spodnie jednokolorowe najlepiej czarne lub jeansy, ale bez przetarć, dziur, oczywiście żadnych ćwieków, cekinów, pasków
Mam jakieś tam marynarki, ale w sumie jedną czarną, jedną morelową i jedną w biało granatowe paski więc tylko ta pierwsza się nadaje
O to taki elegancki styl. Ja taki lubie, ladnie, skromnie. W ciuchowych sklepach sprzedawczynie często sa w ciuchach danej marki, która sprzedają, ale u Was musialybyscie być nago tylko w...tym ci tam macie do sprzedania
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 20:45   #2123
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
O to taki elegancki styl. Ja taki lubie, ladnie, skromnie. W ciuchowych sklepach sprzedawczynie często sa w ciuchach danej marki, która sprzedają, ale u Was musialybyscie być nago tylko w...tym ci tam macie do sprzedania
Ahahaha Agatko wtedy na pewno sprzedaż by wzrosła
Ogólnie spoko, mogę się tak ubierać tylko, że jest pare ALE ... Po pierwsze to jestem niska i wyglądam jak debil, gdy ubieram marynarke, elegancki spodnie i jakie buty do tego? Czasami będę pracować po 12 godzin, a najmniej 6 więc o żadnych wysokich nie ma mowy, botki głupio wyglądają, a baleriny też średnio na jesień/zimę
Po drugie w tym durnym centrum handlowym włączają klimę i mi zwyczajnie jest zimno, jestem zmarźluchem, a tam jest ok. 20 stopni i wieje od tej klimy i nie mogę zarzucić nawet żadnego sweterka.
I teraz to koszula jeszcze, ale nie cierpię koszul z krótkim rękawem więc nie wiem w czym ja tam latem będę chodzić
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 21:27   #2124
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Buah ja tez pierwsze co o ciąży pomyślałam. Gratulacje
Ex super ze tak fajnie zorganizowany kurs
Princeska ubieraj spodnie rurki w dłuższe marynarki. Buty moze jakieś na koturnie/platformie? Botki do wąskich spodni ok. Zaraz kozaki ubierzesz
Agatko włosy sa takie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1412713629929.jpg (42,5 KB, 52 załadowań)
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 21:44   #2125
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Yata no bo to normalne w przychodniach ja polecam syrop prawoślazowy, dzisiaj już dobrze się czuję
on mnie zawsze ratuje plus rutinoscorbin i jestem zdrowa

Agatka marynarka lub koszula, spodnie jednokolorowe najlepiej czarne lub jeansy, ale bez przetarć, dziur, oczywiście żadnych ćwieków, cekinów, pasków
Mam jakieś tam marynarki, ale w sumie jedną czarną, jedną morelową i jedną w biało granatowe paski więc tylko ta pierwsza się nadaje
No przepisał mi jakieś leki i dziś już lepiej po całym dniu brania ale głos to ja mam jak draq queen

Ja ostatnio lubie takie elegantsze ciuszki, ale to chyba kwestia wieku
Dziewczyny mają rację zaraz kozaki założysz i będzie oki a botki czemu nie? zależy też jakie
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 21:54   #2126
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Princeska ubieraj spodnie rurki w dłuższe marynarki. Buty moze jakieś na koturnie/platformie? Botki do wąskich spodni ok. Zaraz kozaki ubierzesz
Agatko włosy sa takie
no ubieram, ale jak mówiłam mam jedną czarną marynarkę
i spodnie w sumie też jedne czarne ze Stradivariusa, bo tak to mam czarne też ale albo jakieś bardziej dresowe, albo takie trochę grubsze niż leginsy i to już nie bardzo pasują
A kozaki też średnio, bo pewnie stopa mi się w nich zagotuje przez cały dzień
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No przepisał mi jakieś leki i dziś już lepiej po całym dniu brania ale głos to ja mam jak draq queen

Ja ostatnio lubie takie elegantsze ciuszki, ale to chyba kwestia wieku
Dziewczyny mają rację zaraz kozaki założysz i będzie oki a botki czemu nie? zależy też jakie
Kup sobie ten syrop prawoślazowy, on chyba z 4 zł kosztuje, a mi zawsze pomaga ogólnie rzadko choruje i staram się nie brać żadnych mocniejszych leków, antybiotyk ostatnio brałam po usunięciu ósemki, a wcześniej już z dobrych pare lat temu, chyba z 10

Tak jak pisałam w kozakach to też nie będzie zbyt fajnie
botki mam takie http://www.pullandbear.com/pl/pl/bot...4p3671639.html i takie https://www.google.pl/search?q=botki...ml%3B548%3B410
mam też workery z ćwiekami więc te już na starcie odpadają i z 3 pary na obcasie więc też lipa
na razie chodzę w tych pierwszych
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 05:30   #2127
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Mysle ze te dwie pary botkow Princ sa ok do wąskich spodni-rurek
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 06:45   #2128
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Ahahaha Agatko wtedy na pewno sprzedaż by wzrosła
Ogólnie spoko, mogę się tak ubierać tylko, że jest pare ALE ... Po pierwsze to jestem niska i wyglądam jak debil, gdy ubieram marynarke, elegancki spodnie i jakie buty do tego? Czasami będę pracować po 12 godzin, a najmniej 6 więc o żadnych wysokich nie ma mowy, botki głupio wyglądają, a baleriny też średnio na jesień/zimę
Po drugie w tym durnym centrum handlowym włączają klimę i mi zwyczajnie jest zimno, jestem zmarźluchem, a tam jest ok. 20 stopni i wieje od tej klimy i nie mogę zarzucić nawet żadnego sweterka.
I teraz to koszula jeszcze, ale nie cierpię koszul z krótkim rękawem więc nie wiem w czym ja tam latem będę chodzić
Rozumiem ja bym nosila balerinki choć wiem jak ja wyglądam w takim zestawie-tez niska
Agatko włosy sa takie [/QUOTE]

shiz Kolor ladny. jaka to farba?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 06:54   #2129
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Rozumiem ja bym nosila balerinki choć wiem jak ja wyglądam w takim zestawie-tez niska
Agatko włosy sa takie
shiz Kolor ladny. jaka to farba?[/QUOTE]

To szamponetka joanna ognisty rudy+orzechowy braz
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 06:56   #2130
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
To szamponetka joanna ognisty rudy+orzechowy braz
Bardzo ladny
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-11 08:45:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:44.