Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Najlepsza blond farba wg. Ciebie, to...?
Koleston - farba profesjonalna 37 11,18%
Londa - farba profesjonalna 4 1,21%
Alfaparf - farba profesjonalna 83 25,08%
Joanna - farba profesjonalna 4 1,21%
Loreal majirel/majiblond- farba profesjonalna 33 9,97%
Palette - farba drogeryjna 24 7,25%
Wellaton - farba drogeryjna 13 3,93%
Garnier - farba drogeryjna 46 13,90%
Loreal - farba drogeryjna 45 13,60%
Joanna - farba drogeryjna 22 6,65%
Syoss - farba drogeryjna 15 4,53%
Londa - farba drogeryjna 5 1,51%
Głosujący: 331. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-10, 21:54   #2191
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Hej
Ja zdolowana na maxa.... mój dzisiaj wyleciał do pracy do Anglii i nie wiedziałam że będę tak przeżywać to mocno.... jestem w rozsypce



To kuruj sie koniecznie do ślubu kochana - a z okresem musisz uważać żeby sukni nie pobrudzić

Wcale nie jesteś beznadziejną mamą- zdaże się najlepszym !! Grunt że nic poważnego sie nie stało Tosi.

Ja też sie ze smutku i tęsknoty wlasnie obżeram Laysami zielonymi

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------



ja zawsze co roku chodze na wyprzedaże w tej przerwie między świętami a sylwestrem i można sie obkupić wtedy co jak co

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------



podałabyś mi linka do niego na allegro ?

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------



mi z kolei robia sie takie bolące grudki co jakis czas w okolicy lini żuchwy i pod brodą.....i tego nijak nie da się wycisnąć bo jest to bardzo głęboko osadzone. Gdzieś czytałam, że to są jakieś zaburzenia hormonalne więc poszłam ostatnio i porobiłam sobie badania hormonalne zoabczymy co mi wyjdzie po weekendzie odbieram wyniki. ale juz nie mam pomysłów jak to leczyć. a przed @ to jest masakra....
http://allegro.pl/bielenda-skin-clin...637918718.html
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
ja byłam teraz niedawno na kwasach i kobitka mówiła że skóra będzie mi sie złuszczać płatami i że po zabiegu mogę mieć wysyp a tak naprawde nie miałam żadnych z tych objawów. stosowalam kremy z filtrem na dzien na wszelki wypadek. Fakt faktem że buzia była gładsza przez pierwsze dni, ale teraz znow sie pojawiaja nowe niespodzianki...... moze pójde tym razem na jakis mocniejszy kwas ? Albo poprosze zeby mi go dluzej potrzymała bo chyba jak na moja bużke okazał sie za delikatny....
Po 1 jeden zabieg to za mało żeby mieć jakieś duże efekty

A kazda skóra inaczej reaguje, mi sie skóra nawet po 40 % glikolu nie łuszczyła ani nic
A teraz po tym serum o dziwo po tygodniu mi się delikatnie zaczęła złuszczać, ale to prawie niewidoczne.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 21:58   #2192
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Mi po migdałowym w małym stężeniu 5 dni schodziła skora i miałam czerwonaco buzia to inaczej.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 22:00   #2193
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Chyba się zastrzelę napisałam się napisałam i zamknęłam nie tą zakładkę co potrzeba

Apropo effaclara..
Na ulotce próbki która były razem było napisane, że można go używać 2 razy dziennie - rano i wieczorkiem, także ja tam się nie szczypię
Co prawda ja mam suchą, delikatną skórę i dla mnie 2 razy dziennie to za dużo bo mi się buzia wysusza, dlatego ja rano czymś silnie nawilżającym, a effaclar wieczorem i też tylko na partie problematyczne..
zresztą już pisałam, że jak mam gorszy okres (nażrę się czekolady na stresy, albo coś zjem ostrego i mi wywali) to też smaruję rano i też tylko na te problematyczne miejsca
i powiem Wam, że sprawdza się o niebo lepiej niż te wszystkie czy tanie czy drogie maści przepisywane przez dermatolożkę

Tak jak princesska pisze na zabiegach trzeba się znać żeby wiedzieć na co iść i też iść do kompetentnej osoby bo to niestety też z tym różnie bywa.. no i oczywiście w większości takie zabiegi niestety są drogie
A dermatolog nic nie daje :/ moja też tylko ładowała we mnie antybiotyk.. i ciągle tylko ten antybiotyk.. jak to też nic nie dawało to wymyśliła właśnie izotretynoinę - ale jak się naczytałam o tym na necie (w tym była taka strona.. wręcz forum i były dzienniczki założone z opisem osób co parę dni jak wygląda kuracja plus zdjęcia, to mój TŻ powiedział "ani mi się waż łykać to gówno".. a najgorsze, że to nie daje 100% pewności, że nie powróci to ja podziękuję postoję)..
U mnie jeszcze dochodziło to, że mam chory żołądek więc po takiej kuracji antybiotykiem latałam do gastro i było długotrwałe leczenie żołądka, no to robota głupiego

Na kwasy takie u kosmetyczki chodziłam przed ślubem bo chciałam mieć ładną buzię, bez gul i blizn bo nawet najładniejszy makijaż nic nie da jak ma się kwadratową twarz z jednej strony
I po serii tych zabiegów było priti, ale po m-c jak zaczęło mi wysypywać tak rok się z tym męczyłam.. ROK i nawet już antybiotyk nie pomagał

I wtedy właśnie zaczęłam stosować effaclar.. najpierw próbkę, potem kupiłam krem.. i znów wysyp, ale to właśnie dlatego, że buzia się oczyszczała.. trwało to może z tydzień, potem było już tylko lepiej i od tamtej pory praktycznie już nie mam problemu.. mam ładną buzię, nie robią się wągry jest cacy

Lavia Też mi wmawiano, że to problemy z hormonami, ale moje miały i mają się bardzo dobrze więc to nie tego wina Czasem mam wrażenie, że Ci dermatolodzy to nic nie wiedzą

Princesska też czekam na paczkę, od 20.09 ma status lotniska a ciągle nic a to parasolka także czekam niecierpliwie :P póki co pogoda nie jest najgorsza, ale mam nadzieję, że na dniach się zjawi

Kitkulka nie wiem jak był ten Twój próbny, ale jednak polecam coś mocniejszego bo wiadomo na zdjęciach jak będzie delikatny to nie będzie go widać

Ale mi wyszedł referat
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 22:03   #2194
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Dziewczyny z lekarzami jak z każdym innym zawodem, poza tym sa "perełki" w swojej dziedzinie, jak wszędzie.
A madry lekarz wie kiedy dać antybiotyk, kiedy izotek (retinoidy) a kiedy nic albo peelingi, kwasy. Ale to jak powtarzam madry doświadczony lekarz wie.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 22:23   #2195
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny za slowa otuchy, pogadalam z innymi mamami i kazdej dziecko spadlo na Glebe z lozka i to nawet gdy siedzial ktos obok bo to sekunda a dzieciaki sa nieobliczalne w kazdym razie bardzo to przezylam

Co do okresu w dniu slubu to coz, nie mam na niego wplywu wiec nie bede sie stresowac, musze to wziac na klate i tyle. Dobrze ze pod suknia i tak moge miec najgrubszego pampersa ever bo i tak nie bedzie widac a do wc bede chodzic z TZ, no trudno, bedzie trzymal suknie to nic nie dojrzy a po narodzinach Toski gdy widzial mnie w totalnej rozsypce to chyba nic go nie zaskoczxy

Dzisiaj mialam probny makijaz, jest ok ale w dniu slubu musze miec cos jasniejszego

Co do kwasow to chodzilam tylko na migdalowy i zwykle nawet czerwona po nim nie bylam. Teraz nie musze, ciaza miala zbawienny wplyw na moja cere aleee kupilam sobie serie ziaja z lisciem manuka i jest ekstra! A pasta to najlepszy peeling jaki mialam taki zdzieracz ze chyba wszystko zedrze

TZ zabral mnie dzisiaj na randke do mc donalds, wzielismy na wynos i zjedlismy na lawce na placu zabaw, Tosia spala w wozku on mnie naprawde kochaaaa
Kitus, mi Patryk spadl z pralki dwa dni temu jak szykowalam kapiel (na szczescie Go zlapalam,wiec nic sie nie stalo),ale tak strasznie sie przestraszylam,ze pol nocy brzuch mnie bolal:-( i non stop mam wyrzuty sumienia... Najwazniejsze,ze nic sie nie stalo, to po prostu przypomnienie,ze trzeba jeszcze bardziej zwracac uwage:-*

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

Dziewczyny,mam takie pytanie... Bo niby poprawilam c9 i niby jest lepiej,ale nadal zolto-siwo, wiec mnie trafia. I tak teraz mam 3 opcje:
1. C10 tylko na odrost i to zolte i licze,ze w koncu sie zrowna,
2. Alfa 9.21 na calosc, z tym, ze zolte i odrost na oxy 9% a siwe na 3%,
3. tak mysle,ze moze zrobie jakis bez 8.13 i wtedy to sie jakos ujednolici? Co myslicie? Polecicie jakis sklepowy chlodny bez?
Ktora opcje wybralybyscie dla mnie?
Bo wyszlo tak:
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 08:59   #2196
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Beatusia, dla mnie najładniejszy odcień to lorealowska 10.21, w sumie beży nie radziłabym Ci kłaść, bo beż ma w sobie złoto, najczęściej beże to mieszanka popielu ze złotem, czyli 9.13, 8.13 czasem firmy oznaczają je tak: 9.2 ale beż ma zawsze w sobie odrobinę złota, które na Twoje odrosty nie jest wskazane. Więc albo dawaj jeszcze raz na odrost C 10 albo coś z poziomu 10, czyli 10.21
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 11:29   #2197
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Laski korca mnie czarne wlosy
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-11, 12:10   #2198
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Beatusia, dla mnie najładniejszy odcień to lorealowska 10.21, w sumie beży nie radziłabym Ci kłaść, bo beż ma w sobie złoto, najczęściej beże to mieszanka popielu ze złotem, czyli 9.13, 8.13 czasem firmy oznaczają je tak: 9.2 ale beż ma zawsze w sobie odrobinę złota, które na Twoje odrosty nie jest wskazane. Więc albo dawaj jeszcze raz na odrost C 10 albo coś z poziomu 10, czyli 10.21
Bez bralam pod uwage wlasnie ze wzgledu na odrost.. przyzlocilby mi reszte wlosow i moze w koncu byloby jednolicie.. ale znajac moje szczescie,to pewnie nie. Loreal nie zlapie mi odrostu,bo kiedys probowalam. Poszlabym do fryzjera,ale sie boje. Jedna mi zrobila ta masakre,a druga tak poprawiala,ze lepiej sama sobie poprawilam

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Laski korca mnie czarne wlosy
Nieeeee rob czarnych;-)
__________________
30.04.2014

Edytowane przez beatusia10
Czas edycji: 2014-10-11 o 12:10
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 13:02   #2199
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
Bez bralam pod uwage wlasnie ze wzgledu na odrost.. przyzlocilby mi reszte wlosow i moze w koncu byloby jednolicie.. ale znajac moje szczescie,to pewnie nie. Loreal nie zlapie mi odrostu,bo kiedys probowalam. Poszlabym do fryzjera,ale sie boje. Jedna mi zrobila ta masakre,a druga tak poprawiala,ze lepiej sama sobie poprawilam

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------


Nieeeee rob czarnych;-)
Ja bym na Twoim miejscu przyciemnila do np. 8.21 zeby byl spokoj

Tylko ze mi czarne pasuja, i pamietam ze jak ost raz je mialam czulam sie b. dobrze Sama nie wiem czy zostac przy jasnym brazie czy zrobic ciemny braz/czarne echh.. Bo to co mam aktualnie na glowie mnie przeraza...
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 16:53   #2200
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Beatusia, beż nie ,,przyżółciłby" ci reszty włosów, bo beż na bardzo jasnym blondzie daje naturalne efekty a na bardzo przetrawionych rozjaśnianiem czasami powoduje niepożądany brudnawy odcień ( wiem, bo beżem robię od lat ) co prawda beże z reguły są dość bezpieczne ale nigdy nie wiadomo
Więc jeśli chcesz oszczędzić włosy możesz zrobić tak jak proponuje Ex-8.21, ale dałabym na odrost dłużej a końce tylko zmalaksowała i potrzymała 5 min.
Ex jeśli masz parcie na ciemnicę daj najpierw brąz poziom 5, zawsze to brąz, łatwiej zejść w razie W a przyciemnić do 4 poziomu zawsze możesz a z czwórki do trójki już tylko jeden krok
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 17:37   #2201
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Beatusia, beż nie ,,przyżółciłby" ci reszty włosów, bo beż na bardzo jasnym blondzie daje naturalne efekty a na bardzo przetrawionych rozjaśnianiem czasami powoduje niepożądany brudnawy odcień ( wiem, bo beżem robię od lat ) co prawda beże z reguły są dość bezpieczne ale nigdy nie wiadomo
Więc jeśli chcesz oszczędzić włosy możesz zrobić tak jak proponuje Ex-8.21, ale dałabym na odrost dłużej a końce tylko zmalaksowała i potrzymała 5 min.
Ex jeśli masz parcie na ciemnicę daj najpierw brąz poziom 5, zawsze to brąz, łatwiej zejść w razie W a przyciemnić do 4 poziomu zawsze możesz a z czwórki do trójki już tylko jeden krok
Nooo chodzilo mi o ocieplenie i delikatne przyciemnienie tego dolu, bo jest za jasny i nie podoba mi sie. Ale to wiazaloby sie z katowaniem koncow farba,wiec pozostaje mi jedynie rozjasniac gore... Dzieki za dobra rade:-*
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-11, 18:14   #2202
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Hej Dziewczyny A ja się zebrałam i zafarbowalam alfa 11,21. Oczywiście sama bez lusterka w którym widać tyl glowy i jesten tak zabiegana ze nawet nie wiem jak z tyłu wyszlo. pasemka, te jasne, chwyciły na rozowo i dziś tak bylam w pracy

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Laski korca mnie czarne wlosy
Mnie tez ale wiem ze mi w nich niekorzystnie.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 20:40   #2203
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Mnie tez ale wiem ze mi w nich niekorzystnie.
Ja kiedyś miałam i było mi w nim dobrze, ale.. ciemny postarza to raz a dwa tyle co ja przeszłam żeby dojść do blondu to.. raczej nie wrócę do ciemnych
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 20:50   #2204
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

To i ja dołożę cegiełkę włosową a co Otóż miałam dziś dzień farbowania odrostów, tradycyjnie wymieszałam utleniacz z farbą, tradycyjnie już sama z pomocą lusterka nałożyłam farbę na odrosty, po czym chwyciłam pustą buteleczkę po oksydancie z zamiarem siepnięcia do kosza, zamarłam w połowie drogi, gdyż zauważyłam że na naklejce widnieje jak byk: 3%!!!!!....no cóż mleko się wylało, odczekałam 30 min i spłukałam farbę, pomyślałam nic to, najwyżej w poniedziałek powtórzę farbowanie.
Jakie było moje zdziwienie gdy po wysuszeniu zobaczyłam idealnie zafarbowane odrosty ( robię 10.2 ), byłam w szoku, zero żółci, idealnie równomierny kolor na całości. Teraz będę robiła tylko na trójce i mam nadzieję że zyskam zdrowsze włosy....rany ale się cieszę
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 22:11   #2205
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Laski korca mnie czarne wlosy
o nie nawet o tym nie mysl chcesz sie postarzyć :P ?
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 22:28   #2206
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
o nie nawet o tym nie mysl chcesz sie postarzyć :P ?
Postaram sie jutro dodac do albumu jakies stare zdj w czarnych wlosach, wydaje mi sie ze ten kolor az tak mnie nie postarza
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 08:03   #2207
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Czesc Dzis mam pierwszy wolny dzień od dawan w zeszly weekend szkolenie, wczoraj praca. A dziś wolne i może gdzies podjedziemy polazic.
Póki co musze się zebrac i isc do miasta załatwić sprawę.

ANIA zazdroszczę Ci tej wody 3%. Pokaz jakies zdjęcia w ogole calkiem zapomniałam o Twoil luoa przecież zamowilam już alfe...będę musiala następnym razem się mu przyjrzeć.

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Postaram sie jutro dodac do albumu jakies stare zdj w czarnych wlosach, wydaje mi sie ze ten kolor az tak mnie nie postarza
Pokaz zdjecie a czarny nie zawsze postarza! sa kobiety które wygladja w nim młodo i promiennie
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 10:18   #2208
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Agatko pisałam we wcześniejszych postach, że zrezygnowałam z Luo i wróciłam do mojej sprawdzonej Vitality's. Byłam zadowolona z efektów po Luo ale pojemność tej farby jest śmiesznie mała. Jedna tubka starczała mi na jedno farbowanie (odrosty ), przy Vitality's tubka starcza mi na 3 razy...i jeszcze cena za Luo, w mojej hurtowni była zabójcza 43 zł za 50 ml plus oksydant do Luo, który musiałam zamawiać w necie. Vitality's mam od znajomej w cenie 27 zł za 100 ml. Kiedyś zamawiałam Luo na Allegro, ale często nie było mojego odcienia i dochodziła cena za wysyłkę.
Jutro pstryknę fotkę
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 11:11   #2209
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Pokaz zdjecie a czarny nie zawsze postarza! sa kobiety które wygladja w nim młodo i promiennie
Nie twierdzę, że postarza w sensie, że wygląda się staro tylko że poważniej
Mnie jak zrobiłam się na blond wszyscy powiedzieli, że po tej zmianie wyglądam jak dziewczyneczka a w czarnym wyglądałam poważnie
jeszcze mi się nie zdarzyło, żebym widziała efekt odwrotny (tzn, żeby ktoś wyglądał młodziej farbując się na ciemno )
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-12, 11:54   #2210
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

A ja lubie eksperymentowac, mialam jasny blond, marchewkowa rudosc, czerwienie, kasztany, wszelkie odmiany brazu, granat;-),ale do czerni zawsze wracam.. ;-)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 12:33   #2211
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Ha, ja jeszcze w maju miałam czarne a teraz farbuję 12/89 . To jest przeskok dopiero...
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 13:48   #2212
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Ha, ja jeszcze w maju miałam czarne a teraz farbuję 12/89 . To jest przeskok dopiero...
No to niezły przeskok mnie długo zajęło zejście z czarnego.. ale to pewnie dlatego, że 8 lat farbowałam się na czarno i to farbowane były również po długości nie tylko odrost i przy każdej próbie ich rozjaśnienia wywalał czerwony barwnik i było rudoo
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 20:05   #2213
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Tz mi dzisiaj sprezentowal polecany przez Was podklad pharmaceris Jest boski. A kolor 02 okazal sie dla mnie nawet troche za jasny. Polecam dziewczyny jesli szukacie czegos kryjacego
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 20:39   #2214
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Ex a jaki to dokładnie podkład?...bo chyba przegapiłam jak dziewczyny pisały.
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 20:41   #2215
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Ja dzisiaj na nowo zakochalam sie w moim clarinsie
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 21:27   #2216
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Ania, rozumiem, pewnie przegapiłam jak pisalasto pokaz zdjęcia tyle ze Ty masz jasne, u mnie ta vitalitys może nie chwycić.

Yata rozumiem co masz na myśli rzeczywiście zawsze w jasnym wygląda się młodziej, ale w czarnym można tez wygladac mlodo. zamotałam ale co komu pasuje.

Jaki to clarins? Dajcie linka
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 21:30   #2217
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Clarins Everlasting Foundation
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 05:38   #2218
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Tz mi dzisiaj sprezentowal polecany przez Was podklad pharmaceris Jest boski. A kolor 02 okazal sie dla mnie nawet troche za jasny. Polecam dziewczyny jesli szukacie czegos kryjacego

też chyba przegapiłam,możesz napisać coś więcej?
Miałam kiedyś z vichy demablend coś tam i krył rewelacyjnie, ale niestety zapychał
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 09:33   #2219
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Agatko wstawiam zdjęcie, ale słabo widać, bo dziś bardzo pochmurny dzień, dodam jeszcze jedno jak będzie słoneczna aura.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20141012_006.jpg (94,2 KB, 30 załadowań)
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 11:59   #2220
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Dziewczyny przyszedł dzisiaj do mnie Majrel 9,22 - czy mogę farbować nim z 6% woda?
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-11 08:45:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:46.