Rozstanie z facetem, część XL. - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-02-14, 14:23   #2791
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość

Jak lubisz siebie, to chcesz dla siebie jak najlepiej i szkoda Ci Twojego cennego czasu na tłumaczenie dorosłemu człowiekowi rzeczy oczywistych Musisz w końcu tą sympatię do siebie w sobie obudzić. Po prostu musisz, bo inaczej się władujesz w bagno z kimś, kto nie zrobi Ci przysługi odejściem, bo będzie miał dziką radość z gnojenia Ciebie. Takich ludzi nie brakuje i trzeba umieć od nich spierniczać.
100% racji! Właśnie tak. I to jest zadanie dla Ciebie, Mandy
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 14:33   #2792
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Dzięki Elve. Rzeczywiście w pierwszej chwili myślałam że się załamie po przeczytaniu tej wiadomości... Bo potwierdził tam moje obawy

Ale teraz po kilku godzinach widzę to tak, że on pisze tylko o sobie. On nie patrzy na skutek, a na przyczynę.
I rzeczywiście nie będę po raz kolejny tłumaczyć mu co mnie bolalo bo to mowilam setki razy.

Pogubiłam się, a on mial to gdzieś.

Trudno. Już niczego nie zmienię. Wiem jedno : zadna z moich koleżanek nie byłaby dłużej z facetem gdy wyszły ns jaw kłamstwa i zdrady.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Odwrotnie, on nie patrzy na przyczynę a na skutek.

Kurcze nie umiem edytować postu w aplikacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 16:21   #2793
sylwia9978
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 5
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Kobieto weź się w końcu w garść, bo każdy Cię wykorzysta, zakochałaś się w jakimś chadzie-kobieciarzu, który ma w dupie Ciebie i inne laski, on po prostu się bawi, a Ty jeszcze siebie obwiniasz, nie bądź żałosna, skończ lamentować i myśleć o takim zje**e 😕
sylwia9978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 16:24   #2794
Ranna_Panna
Raczkowanie
 
Avatar Ranna_Panna
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 143
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Cytat:
Napisane przez sylwia9978 Pokaż wiadomość
Kobieto weź się w końcu w garść, bo każdy Cię wykorzysta, zakochałaś się w jakimś chadzie-kobieciarzu, który ma w dupie Ciebie i inne laski, on po prostu się bawi, a Ty jeszcze siebie obwiniasz, nie bądź żałosna, skończ lamentować i myśleć o takim zje**e 😕
kocham ten komentarz, chyba go sobie wydrukuję i powiesze na suficie
bo ja niestety też myślę o kobieciarzu narcyzie, ktory winę zwalał na mnie a on święty.
Ranna_Panna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 16:59   #2795
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

No bo gdybym nie miała sobie nic do zarzucenia to może miałabym inna gadkę.

Z jego wiadomości nie wynikalo żeby sobie przemyślał, tylko obwinił mnie i wg niego tak właśnie wyglądają rozstania że się od kogoś odcina. Może on wie lepiej, w końcu się z 50 spotykal, a ja nie wiem jak wyglądają normalne rozstania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 17:08   #2796
sylwia9978
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 5
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Mandy 😕 Masakra żeby być taką ślepą, uklęknij i jeszcze mu obciągnij na przeprosiny, sorry, że tak dosadnie, ale serio dziewczyno idź na terapie może wtedy odzyskasz rozum:/
sylwia9978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 17:16   #2797
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Cytat:
Napisane przez sylwia9978 Pokaż wiadomość
Mandy 😕 Masakra żeby być taką ślepą, uklęknij i jeszcze mu obciągnij na przeprosiny, sorry, że tak dosadnie, ale serio dziewczyno idź na terapie może wtedy odzyskasz rozum:/
Zejdź z tonu. Do przyjaciółki też byś tak powiedziała? Masz rację, ale wyrażaj się.

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Co do medytacji. Ja o tym wspomniałam i polecam. Znalazłam darmowe zajęcia w Warszawie we wtorki. Jakby ktoś chciał się przyłączyć to zapraszam. Jeszcze tam nie byłam

Medytacja to dobry sposób na zasypianie ja na pierwszych zajęciach w życiu - zasnęłam... ale tylko na chwilkę. Medytacja uczy nie tego żeby myśli blokować, ignorować, kontrolować. Uczy nas, aby pozwolić myślom płynąć... To trudne ale jak się już uda... Łał! Polecam. Mam zamiar jakoś mocnej się w medytacje i jogę teraz wkręcić.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-14, 17:16   #2798
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2020-02-14 o 17:17
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 17:16   #2799
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Tak. Ja dziś płacze dużo dużo dużo. Zaraz wam odpiszę ale póki co nie chce mi się nawet laptopa włączyć. Choroba w ogóle mi nie przechodzi.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 17:18   #2800
sylwia9978
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 5
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Odezwała się ta naiwna, która pojechała za facetem, który ją kopnął w cztery litery 😂 oj dziewczyny śmieszy mnie wasza naiwność
sylwia9978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 17:20   #2801
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-14, 17:24   #2802
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Widzę że się zarejestrowalas specjalnie w tym celu żeby mi odpisać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 17:27   #2803
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Cytat:
Napisane przez sylwia9978 Pokaż wiadomość
Odezwała się ta naiwna, która pojechała za facetem, który ją kopnął w cztery litery 😂 oj dziewczyny śmieszy mnie wasza naiwność
To, że byłam nawina nie wyklucza się z tym, że mogę kogoś upomnieć co do takiego zachowania.

Gdybym była naprawdę naiwna to właśnie bym siedziała obok tego faceta i liczyła , że się zmieni.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 17:31   #2804
sylwia9978
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 5
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Forum dość długo obserwuje, po prostu szkoda mi takich jak Ty, pojedź pod jego prace i zaproponuj mu seks to chociaż może przez chwilę poczujesz się kochana 😀 nie no żart, ale do takich zapatrzonych panienek trzeba dosadnie, bo nie otrząśnie się taka panna, ja swojego byłego zniszczyłam, a nie błagałam żeby do mnie wrócił, akurat ja taka żałosna nie jestem jak Ty 🙂
sylwia9978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 17:40   #2805
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Cytat:
Napisane przez sylwia9978 Pokaż wiadomość
Forum dość długo obserwuje, po prostu szkoda mi takich jak Ty, pojedź pod jego prace i zaproponuj mu seks to chociaż może przez chwilę poczujesz się kochana 😀 nie no żart, ale do takich zapatrzonych panienek trzeba dosadnie, bo nie otrząśnie się taka panna, ja swojego byłego zniszczyłam, a nie błagałam żeby do mnie wrócił, akurat ja taka żałosna nie jestem jak Ty 🙂

Niszczenie kogoś to oznaka słabości.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 17:48   #2806
36acb097cabec02316c4aaec630d441280b2f16b_63b8b621cf6a6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 448
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Cytat:
Napisane przez sylwia9978 Pokaż wiadomość
Forum dość długo obserwuje, po prostu szkoda mi takich jak Ty, pojedź pod jego prace i zaproponuj mu seks to chociaż może przez chwilę poczujesz się kochana nie no żart, ale do takich zapatrzonych panienek trzeba dosadnie, bo nie otrząśnie się taka panna, ja swojego byłego zniszczyłam, a nie błagałam żeby do mnie wrócił, akurat ja taka żałosna nie jestem jak Ty
Więcej honoru miałabyś gdybyś po rozstaniu zostawiła go w spokoju, ale widocznie tak Cię to ruszyło że musiałaś uprzykrzyć mu życie. Nie jesteś taka super skoro zostałaś eks. I nie powinnaś odzywać się do dziewczyn w taki sposób, bo nie od tego jesteś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
36acb097cabec02316c4aaec630d441280b2f16b_63b8b621cf6a6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 17:58   #2807
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 18:14   #2808
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Jest mi trudno bo rozstania nie sa łatwe z kimś z kim wiązałam plany.

Bo z 1 strony nie wynikalo znikąd moje zachowanie, z 2 strony ma trochę racji, z 3 strony ze mna nie porozmawial tylko z bratem a mnie odciął.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 18:26   #2809
sylwia9978
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 5
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

OhMandy pewnie jakby Cię obszczał na ulicy to pewnie byś się cieszyła, bo w końcu znów zwrócił uwagę na jedną ze swojego haremu DD
sylwia9978 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-14, 18:27   #2810
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

No może sylwia, no może

Dzięki, poprawiłaś mi humor

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 22:17   #2811
kokillka
Raczkowanie
 
Avatar kokillka
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 402
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Dziś nawet ja popłakałam. Ponad tydzień temu odezwał się do mojej przyjaciółki, że znalazł w kartonie moją rzecz, która jest dla mnie ważna. I, że jeżeli ja chcę to on może do mojej przyjaciółki to przywieźć. Zgodzilam się. Tydzień milczał i nie wiedziałam już czy się rozmyślił czy o co chodzi więc moja przyjaciółka napisała do niego z pytaniem kiedy u niej będzie. On jej odpisał, że totalnie o tym zapomniał ( typowo ) i że pojawi się w piątek czyli dziś.

Generalnie mam przypuszczenia, że on się z kimś już spotyka więc to też mi jakoś ułatwiło ogarnięcie się z samą sobą. Podejrzewam, że walentynki spędza w towarzystwie tej dziewczyny. I niby mam to trochę gdzieś. Ale z drugiej strony lekko kuje serduszko. Nie wiem czemu ale to dzisiejsze oddanie tej rzeczy rozwalilo mi cały system. Nagle mialam w głowie takie " jej, pofatygował się oddać. To takie uprzejme z jego strony. Swoją byłą miał gdzies, a u mnie oddał " ( bo jego była dziewczyna jak się upominała o swoje rzeczy to on jej wprost napsial że nie ma czasu i go to nie obchodzi ) i jakoś mocno emocjonalnie do tego podeszłam, chociaz już tak dobrze się trzymałam . Wiem, że to może być spowodowane tym, że jednak nie mieliśmy ze sobą kontaktu a teraz nagle się "pojawił " i tak jakby trochę ożywił się w moim życiu i faktycznie to ledwo dwa miesiące od rozstania więc gdzieś tam emocje jeszcze miały prawo ruszyć. I wiem, że to oddanie tej rzeczy teraz zakrzywia mi jego obraz "dobrego człowieka " i stąd ta nagła tęsknota. A tak naprawdę muszę myśleć o tym ile razy palenie było ważniejsze, ile razy palenie występowało w naszym życiu codziennym , ile było krzyków w moją stronę, zrzucania na mnie winy, ile razy zapomniał o czymś ważnym dla mnie i się denerwowałam, zero pasji w jego życiu, notoryczne granie w gry . Muszę się na tym skupiać. Ale nie wiem, ciężko mi dziś i najzwyczajniej smutno

Jeszcze dzis każdy z moich znajomych na fejsie czy instagramie dodaje zdjęcia kwiatków, kolacji, deserów, prezentów, wspólnych wyjazdów. I to też pobudza wspomnienia i wiem, że dziś też na pewno byłabym na takiej kolacji z nim, wpatrzona w niego jak w obrazek i na godzine lub dwie zapomniałabym o tym jak beznadziejny jest mój związek, bo ta kolacja byłaby wyjątkowa. A później bym się do niego wtuliła w nocy i pomyślała, hmm te wszystkie kłotnie są tak bez sensu, tak mi dobrze przy jego ciepłym ciałku . I bym tak wtulona zasnęła. Bo tak zawsze miałam jak gdzieś wychodzilismy on jeszcze zawsze tak słodko mówił, żebym przyszła i się przytuliła. Po prostu tesknie za tym uczuciem że ktoś jest, ktoś kto bezwarunkowo kocha i kto akceptuje cię takiego jakim jesteś.

Nie ukrywam, że płacz po tak długiej przerwie nie płakania za nim mnie dobił jeszcze bardziej. A on teraz ? Zapewne z nią . Na tej kolacji.

Muszę zrobić coś dla siebie. Może medytacja na dobry sen. Chociaż ciężko mi się obecnie skupić .


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kokillka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-15, 07:09   #2812
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Kokillka, jej, tak dobrze Cię rozumiem! Przytulam Cię wirtualnie, tylko tyle mogę. Mnie też wczorajszy dzień bardzo przybił, dokładnie tak samo sobie myślę, że spedzalibysmy ten dzień jakoś fajnie razem. Mieliśmy taka tradycje, że jechaliśmy sobie na jakąś wycieczkę, później dobra kolacja. On to pewnie zrobił wczoraj z inną wiem już niemal na pewno, że ta inna istnieje (od jego siostry), że nie kłamał mówiąc że kocha kogoś innego czuje się rozerwana na miliony kawałeczkow. Wczoraj zdałam sobie sprawę, że ja siebie oszukiwałam przez ostatni czas, że idę do przodu. A tak naprawdę wciąż liczyłam na jego powrot, że to się okaże kosmiczne nieporozumienie. A wczoraj zdałam sobie tak bolesna sprawę, że on nie wróci, on już ma inną. Koniec, koniec, koniec. Serce mnie od wczoraj doslownie, namacalnie boli. Co chwila płaczę. Wpadam w histerie, rwalam sobie wczoraj włosy z głowy.
Nie potrafię pojąć że dobry związek się skończył, że on mi to zrobił, mimo że tyle razy mówił że jestem jedną jedyną i nie ma opcji żeby mnie zostawił...

Jak ja rozumiem Ciebie z tym zasypianiem... Czuje się tak pusto w łóżku. Zawsze zasypialismy przytuleni. Lubiłam lezec na jego klacie. On mi mówił, że to miejsce zostało stworzone specjalnie dla mnie. I przygarniał sobie do twarzy moja rękę i przytulał się buzią do niej, mówił że ta ręka to mój ambasador na jego twarzy.... Na tej rozmowie porozstaniowej zapytałam go, czy dobrze mu się zasypia bez ambasadorka. Mówił, że włącza bylejaki film i stara się jak najszybciej zasnąć...

To wszystko jest okrutne. Dał mi cudowne życie i zabrał je dla innej kobiety. Nie wiem czy ja to przeżyje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

Śniło mi się dzisiaj, że siedzieliśmy przy stole pełnym ludzi i on nagle odsunął swoje krzesło od mojego i przysunął do innej dziewczyny. I położył jej rękę na udzie, tak jak kładł zawsze mi. I powiedzial mi, że to koniec, kocha ta dziewczynę. Wyszli razem. Poszłam za nimi na parking, ale naszego auta już nie było, musieli razem odjechać. Ja płakałam i wybrałam jego numer w telefonie, ale mnie odrzuciło. Obudziłam się dalej z tym bólem serce. Jestem beznadziejnym przypadkiem, nie jestem wcale silna, stracilam mojego ukochanego człowieka, moje szczęście, moj najlepszy organizm żywy we wszechświecie. Zawsze mówił że kocha swoje zwierzaki, Rybę i kota. No i kota zabrał ze sobą, a Rybę wyrzucił z życia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-15, 07:35   #2813
Ranna_Panna
Raczkowanie
 
Avatar Ranna_Panna
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 143
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Milagros, znów się popłakałam przy tobie, jak ty to robisz ?? ;(
Pozostaje mi powiedzieć, że absolutnie mam to samo co ty, świat rozsypał się, włączyła mi się straszna tęsknota za nim i taka bezradność, że on po prostu ma już inną i to ona zajmuje teraz moje miejsce.
Wiem, że był benadziejny dla mnie, ale nie można wyłączyć uczuć na klik klok.

Zawsze mi wszyscy mówili, że ja jestem taka silna psychicznie, że zawsze daję radę
a teraz wszyscy się przekonują jak jestem słaba i ile to rozstanie mnie kosztuje ...

Milagros, sny są często odzwierciedleniem tego co jest. Mi też śniły się takie symboliczne rzeczy jak to, że to z inną gdzieś idzie itd...
To jest strasznie dobijające bo zamiast smacznie spać to nawet on pojawia się w tych snach i się stresujemy.

Mi jest tak bardzo przykro, tak bardzo, że nie mogę wytrzymać. Ta tęsknota mnie dobija, ja go już przecież nie dotknę, na oczy nie zobaczę, nie usłyszę,
nawet nie wymienimy się nigdy w życiu już żadnymi wiadomościami. ..
Jak mogłeś tak po prostu skreślić to 5 lat życia ? No jak?
Ranna_Panna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-15, 07:40   #2814
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Nie mogę przeboleć że nie był szczery, że tak łatwo odpuscil, że nie dał mi szansy popracować nad tym co może mu nie pasowało we mnie... Nie wiem czemu wybrał inna. Fascynacja czyms nowym, przyjemnym? Bez bolączek życia codziennego? To chyba nie jest dojrzałe podejście? Boże, on tak się cieszyl z nas, że mnie. Mówił czasami że tak się cieszy że jego rodzina mnie pokochała, że wszystko się dobrze uklada... Szukaliśmy wspólnie ofert mieszkań żeby po ślubie zacząć ogarniać... Ja po prostu nie wierzę, ze on się okazał kimś takim, że mnie po prostu zostawił dla innej. Nie umiem sobie pomóc, ja nie umiem bez niego żyć. Chce, żeby przyszedł i mnie przytulił jak zawsze, chce się położyć i przytulić, popatrzeć w jego dobre oczy, usłyszeć że mnie kocha od zawsze i na zawsze, chce żeby zagarnął ambasadorka na swoją twarz...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-15, 07:48   #2815
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Milagros (odpiszę na priv za moment, choroba wczoraj dała mi w kość). Jest mi strasznie przykro, że musisz czuć to co teraz czujesz.

Wiem, że to okropne, kiedy czujesz, że nie mogłaś zrobić nic, że ktoś nawet nie dał ci szansy.

I widać, że ty naprawdę uważałas go za tego jednego. Nie chciałaś od życia nic więcej - byleby przy nim być, to było bezwarunkowe i dojrzałe uczucie. To piękne i cudowne, że mogłaś tego doświadczyć - spójrz na to tak. Niewiele osób ma na to szansę. Ten koniec jest okropny i to totalnie niesprawiedliwe, że ty musisz tak cierpieć! I ja zawsze ogromnie współczuję wszystkim złamanym sercom, bo to człowieka paraliżuje i nie można mu, szczególnie na początku, jakoś pomóc.

W Bridget Jones był taki motyw, że powinno się założyć jakieś ministerstwo o ustalić sztywne zasady co do związków, bo ludzie ze złamanymi sercami nieoga funkcjonować normalnie. Amen. Szkoda, że tak się nie da.

Liczę, że czas będzie działał tylko na twoją korzyść.

Ja też się trzymałam, ale wczoraj - załamka.

Ale dziewczyny, najlepsze przed nami, można w to wierzyć lub nie, ale tak jest.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-15, 08:06   #2816
Ranna_Panna
Raczkowanie
 
Avatar Ranna_Panna
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 143
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Najlepsze niby przed nami, ale jak wytłumaczyć to, że ktoś był dla nas takim promykiem w tym szarym świecie, tym KIMŚ dla nas, takim stworzonym specjalnie dla nas ..
Ja jestem pewna, że mimo, że mieliśmy niezłą telenowelę w naszym związku,
to już nigdy nie znajdę drugiego takiego człowieka, drugiej takiej pięknej historii poznania nie będzie, tego uroku, takiej pasji w życiu erotycznym, ja z nim przeżyłam wszystko co można, piękne chwile, te trudne, poznał mnie gdy byłam emocjonalną gówniarą a teraz jestem dojrzała i patrzę na to wszystko z takim uśmiechem,, mimo że potraktował mnie podle. Wiem, że już czegoś takiego nie przeżyję z kimś innym. Po prostu się nie da.
Jest piękna pogoda, mam uchylone okno a to wszystko do mnie wraca,
ten zapach powietrza gdy przesiadywaliśmy nad wodą, ćwierkające wróbelki,
zakochane oczy, taka wolność, młodzieńczość, te wszystkie wspomnienia nagle wracają do mnie jak bumerang. Kocham przyrodę, mieliśmy te same zainteresowania, kochałam wszystko co z nim związane, kochałam jego okolice, czułam się tam tak jak w domu, kochałam tego trudnego człowieka i po prostu mnie już takie coś nigdy nie spotka. Ta magia ...

Mam znajomą, którą porzucił facet przed ślubem a raczej ona jego i ona powiedziała dokładnie to samo,
że ona już nigdy nie przeżyje czegoś takiego jak z nim, że nawet jak się zakocha to to będzie już zupełnie co innego...
Ranna_Panna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-15, 08:09   #2817
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Cytat:
Napisane przez Ranna_Panna Pokaż wiadomość
Najlepsze niby przed nami, ale jak wytłumaczyć to, że ktoś był dla nas takim promykiem w tym szarym świecie, tym KIMŚ dla nas, takim stworzonym specjalnie dla nas ..
Ja jestem pewna, że mimo, że mieliśmy niezłą telenowelę w naszym związku,
to już nigdy nie znajdę drugiego takiego człowieka, drugiej takiej pięknej historii poznania nie będzie, tego uroku, takiej pasji w życiu erotycznym, ja z nim przeżyłam wszystko co można, piękne chwile, te trudne, poznał mnie gdy byłam emocjonalną gówniarą a teraz jestem dojrzała i patrzę na to wszystko z takim uśmiechem,, mimo że potraktował mnie podle. Wiem, że już czegoś takiego nie przeżyję z kimś innym. Po prostu się nie da.
Jest piękna pogoda, mam uchylone okno a to wszystko do mnie wraca,
ten zapach powietrza gdy przesiadywaliśmy nad wodą, ćwierkające wróbelki,
zakochane oczy, taka wolność, młodzieńczość, te wszystkie wspomnienia nagle wracają do mnie jak bumerang. Kocham przyrodę, mieliśmy te same zainteresowania, kochałam wszystko co z nim związane, kochałam jego okolice, czułam się tam tak jak w domu, kochałam tego trudnego człowieka i po prostu mnie już takie coś nigdy nie spotka. Ta magia ...

Mam znajomą, którą porzucił facet przed ślubem a raczej ona jego i ona powiedziała dokładnie to samo,
że ona już nigdy nie przeżyje czegoś takiego jak z nim, że nawet jak się zakocha to to będzie już zupełnie co innego...
Wiem o czym mówisz. Kiedy kochamy to okoliczności wydają nam się idealne. Miejsce zamieszkania pracy tej osoby. Jego rodzina pasje itp. wszystko jakby ktoś to zapisał w scenariuszu świetnego filmu. Znam to uczucie.

To był chyba 3 czy 4 facet przy którym czułam, że okoliczności są suuuper.

Więc to jeszcze przyjdzie. I piękne pogoda z kimś i świetny seks i te spojrzenia. Serio serio serio.

5 lat to kawał czasu i wiadomo że tych wspomnień jest wiele. Ale daj sobie szansę i wiarę w nowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-15, 08:11   #2818
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Oczywiście że to będzie coś innego. I całe szczęście, ja bym się ostro wkurzyła gdyby każde uczucie było takie samo. Nie po to się człowiek rozstaje, nie po to się uczucie wypala żeby potem przeżywać coś identycznego
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-15, 08:14   #2819
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Oczywiście że to będzie coś innego. I całe szczęście, ja bym się ostro wkurzyła gdyby każde uczucie było takie samo. Nie po to się człowiek rozstaje, nie po to się uczucie wypala żeby potem przeżywać coś identycznego
Amen

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-15, 08:15   #2820
Ranna_Panna
Raczkowanie
 
Avatar Ranna_Panna
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 143
Dot.: Rozstanie z facetem, część XL.

Pandora Dziękuję

Ale mi się już po prostu nie chce szukać nikogo, nie chcę już nikogo, chcę jego, tego nieidealnego..
Ranna_Panna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-06 20:33:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:53.