Agent TVN - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-23, 21:54   #1
Ania_P
Rozeznanie
 
Avatar Ania_P
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 560

Agent TVN


Oglądaliście? Jak pierwsze wrażenia?

Ja obstawiałam kogoś innego to odpadnięcia...
__________________
['][']['] 1o.11.11


Podróże mają magiczną moc uzdrawiania duszy i zdecydowanie pomagają zdystansować się do problemów dnia codziennego. Nie rozwiązują ich bezpośrednio, jednak pomagają przewartościować i spojrzeć na nie jakby z drugiego brzegu rzeki
Martyna Wojciechowska
Ania_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 22:42   #2
ZacpanaRapem
Zakorzenienie
 
Avatar ZacpanaRapem
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: wielkoPolska.`
Wiadomości: 3 059
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Ania_P Pokaż wiadomość
Oglądaliście? Jak pierwsze wrażenia?

Ja obstawiałam kogoś innego to odpadnięcia...
ja mam mieszane uczucia.. niby się coś działo, ale szału nie było.
do odpadnięcia typowałam tą z żon Hollywood.



btw. Sylwia Szostak jest śliczna
__________________
kierowca od 26.03.2015r.







ZacpanaRapem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 23:11   #3
destinqua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5
Dot.: Agent TVN

Oglądałam. Strasznie kiepsko to wyreżyserowane... W ogóle nie wiadomo o co chodzi ani nie ma napięcia
destinqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 00:16   #4
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez destinqua Pokaż wiadomość
Oglądałam. Strasznie kiepsko to wyreżyserowane... W ogóle nie wiadomo o co chodzi ani nie ma napięcia


To tak widać że ich zmuszają do tych gadek kogo nie lubią, że aż zabawne
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 00:58   #5
Shannon_16
Zakorzenienie
 
Avatar Shannon_16
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 171 865
Dot.: Agent TVN

oglądałam poprzednie edycje Agenta ale tą z celebrytami (nie mam pojęcia, kim są ci ludzie ) sobie daruję. Gdyby byli to zwyczajni ludzie z castingów to od razu lepiej by to wyglądało niż ta reżyserka
__________________
I tylko przyjdź.
Dotknij mnie czule, i przytul tak, abym zapomniała o wszystkim.
Pocałuj tak, abym na przekór samej sobie poczuła się szczęśliwa.
A wtedy pójdę za tobą na koniec świata.







Ty i ja, trzy metry nad niebem

A&F

Edytowane przez Shannon_16
Czas edycji: 2016-02-24 o 00:59
Shannon_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 08:14   #6
lexi221
Zadomowienie
 
Avatar lexi221
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 090
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Shannon_16 Pokaż wiadomość
oglądałam poprzednie edycje Agenta ale tą z celebrytami (nie mam pojęcia, kim są ci ludzie ) sobie daruję. Gdyby byli to zwyczajni ludzie z castingów to od razu lepiej by to wyglądało niż ta reżyserka
Wszystko takie sztuczne, że aż razi po oczach Rusin do Mellera daleko. Co do tego, że odpadł Królikowski to jest dziwne bo jak zapowiadali następny odc to on ma się pojawić zabawa w paintball.
Ciekawe kto jest Agentem może Jabłczyńska?
lexi221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 08:40   #7
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Agent TVN

Czy to jest agent gwiazdy czy agent celebryci?
Czytam pudla, a i tak nie wszystkich kojarzyłam.
Jabłczyńska byłaby wg mnie zbyt oczywistym agentem. Podobnie Eewa Halina Rich, Hubert Urbański, Tomek Oświeciński.
Nie podejrzewam też Macademian Girl.

Agentem mógłby być Szpak (kolorowy, zachowuje się na co dzień nieszablonowo więc trudno określić czy jego zachowania są przemyślane na szkodę grupy czy lekkomyślne), Dominika Tajner (wydaje mi się że jest charakterną babą, a w programie taka mimoza) albo Kamila Szczawińska (niby ciuchutka mimoza, ale wydaje mi się że jest bardzo inteligentna).
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-24, 10:32   #8
Triss Merigold
Raczkowanie
 
Avatar Triss Merigold
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 279
Dot.: Agent TVN

Oglądałam poprzednie edycje Agenta kiedy byłam dzieckiem i bardzo mi się podobały. Natomiast wczorajszy odcinek oceniam jako totalną porażkę, był nudny, w ogóle nie trzymał w napięciu, a przede wszystkim strasznie sztuczny mi się wydawał. Z tych rzekomych gwiazd kojarzę zaledwie kilka osób (a i to nie są gwiazdy pierwszej wielkości).

No i bez sensu, że odpadł Królikowski, a już w zapowiedzi do kolejnego odcinka znowu się pojawia.
Triss Merigold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 14:54   #9
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Agent TVN

Kurcze dziewczyny lubiłam agenta ze zwyczajnymi ludźmi. Jak byłam dzieciakiem to uwielbiałam oglądać te zadania i próbę odgadnięcia kto jest agentem. Ale widzę tu tyle niefajnych opinii o celebryckiej edycji, że aż mi się odechciewa włączać ten pierwszy odcinek. Już nie mówiąc o tym, że jak przeczytałam tą "listę gwiazd" to znam tylko kilka nazwisk z niej... :/
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 15:07   #10
lexi221
Zadomowienie
 
Avatar lexi221
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 090
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Triss Merigold Pokaż wiadomość
Oglądałam poprzednie edycje Agenta kiedy byłam dzieckiem i bardzo mi się podobały. Natomiast wczorajszy odcinek oceniam jako totalną porażkę, był nudny, w ogóle nie trzymał w napięciu, a przede wszystkim strasznie sztuczny mi się wydawał. Z tych rzekomych gwiazd kojarzę zaledwie kilka osób (a i to nie są gwiazdy pierwszej wielkości).

No i bez sensu, że odpadł Królikowski, a już w zapowiedzi do kolejnego odcinka znowu się pojawia.
On odpadł tylko teoretycznie w następnym odc mają odpaść 2 osoby i coś mi się wydaje, że on wskoczy w miejsce jednej z nich.
W takim razie może on jest Agentem.
Chciałabym wiedzieć gdzie się podziały piórka i kolacja?

Edytowane przez lexi221
Czas edycji: 2016-02-24 o 15:11
lexi221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 15:59   #11
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Agent TVN

Bardzo mi się podobał odcinek Stare edycje uwielbiałam, ta z vipami też mi się na razie podoba.


Też mi się wydaje, że Antek wróci i odpadnie dwóch innych ;/ Antek raczej nie jest


W ogóle to , że na pudelkach były informacje, kto wrócił wcześniej, bo publikował zdj. na ig to ułatwia sprawę. Ja obstawiam Huberta i mięśniaka Hubert to taki luzak, że jemy zwisa i powiewa, czy będzie utrudniał zadania, czy go polubią czy nie A mięśniak (nie pamiętam jak się nazywa i kompletnie go nie znam!) tak miesza, że niby taki porządny, uczciwy, dla żony i córki walczy, ale może być agentem


Fajny program
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-24, 16:03   #12
lexi221
Zadomowienie
 
Avatar lexi221
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 090
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Bardzo mi się podobał odcinek Stare edycje uwielbiałam, ta z vipami też mi się na razie podoba.


Też mi się wydaje, że Antek wróci i odpadnie dwóch innych ;/ Antek raczej nie jest


W ogóle to , że na pudelkach były informacje, kto wrócił wcześniej, bo publikował zdj. na ig to ułatwia sprawę. Ja obstawiam Huberta i mięśniaka Hubert to taki luzak, że jemy zwisa i powiewa, czy będzie utrudniał zadania, czy go polubią czy nie A mięśniak (nie pamiętam jak się nazywa i kompletnie go nie znam!) tak miesza, że niby taki porządny, uczciwy, dla żony i córki walczy, ale może być agentem


Fajny program

Może być i tak chociaż z tego co czytałam najwięcej ludzi obstawia Królika, Jabłczyńską i o dziwo Tajner. Mięśniak to Tomasz Oświęciński trener gwiazd moim zdaniem to on nie jest Agentem już prędzej bym na Szpaka postawiła. Chociaż teoretycznie każdy jest tutaj podejrzany
lexi221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 16:06   #13
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Agent TVN

Szpak nie ten do dla mnie pewniak, że nie
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 16:20   #14
lexi221
Zadomowienie
 
Avatar lexi221
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 090
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Szpak nie ten do dla mnie pewniak, że nie
W takim razie może Tajner Ciężko tutaj cokolwiek napisać po obejrzeniu 1 odcinka. Pamiętam jak w I edycji Agenta mało kto obstawiał, że to może być Agnieszka prawniczka a tu taka niespodzianka.
lexi221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 18:15   #15
venir
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 586
Dot.: Agent TVN

Uwielbiałam za dzieciaka pierwsze edycje tego programu (nawet sobie niedawno podczas L4 odświeżyłam pierwszą na youtube), dlatego bardzo się ucieszyłam, jak się dowiedziałam, że powstanie nowa.
Zapał opadł, gdy pojawiły się informacje, że w nowej edycji wezmą udział celebryci

Fajnie po tylu latach oglądało się pierwszą edycję- w przeciwieństwie do dzisiejszych programów absolutnie nikt nie opowiadał swojej tragicznej historii (rozwód rodziców, choroba bliskiej osoby itd.).

Nowa edycja wydaje się bardzo sztuczna i wyreżyserowana, w ogóle nie trzyma w napięciu.
venir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 18:19   #16
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez venir Pokaż wiadomość
Uwielbiałam za dzieciaka pierwsze edycje tego programu (nawet sobie niedawno podczas L4 odświeżyłam pierwszą na youtube), dlatego bardzo się ucieszyłam, jak się dowiedziałam, że powstanie nowa.
Zapał opadł, gdy pojawiły się informacje, że w nowej edycji wezmą udział celebryci

Fajnie po tylu latach oglądało się pierwszą edycję- w przeciwieństwie do dzisiejszych programów absolutnie nikt nie opowiadał swojej tragicznej historii (rozwód rodziców, choroba bliskiej osoby itd.).

Nowa edycja wydaje się bardzo sztuczna i wyreżyserowana, w ogóle nie trzyma w napięciu.
W porównaniu do 1 wersji ta to zupełna sieczka. Nie ma ani tego napięcia, ani naturalnych reakcji... No ale są gwiazdy ten mięśniak mnie przeraża.
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 16:11   #17
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Agent TVN

ale na koniec Kinga powiedziała do Królika - jeszcze się spotkamy. dobrze myślę? więc mi się wydaje, że on wróci jeszcze. wydaje mi się, że szczawińska i maślak nie są, bo o nich na pudlu pisali, że pojawiały się jakieś zdjęcia w necie z PL, jak jeszcze nagrywali w rpa.
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 20:00   #18
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez asia_z Pokaż wiadomość
ale na koniec Kinga powiedziała do Królika - jeszcze się spotkamy. dobrze myślę? więc mi się wydaje, że on wróci jeszcze. wydaje mi się, że szczawińska i maślak nie są, bo o nich na pudlu pisali, że pojawiały się jakieś zdjęcia w necie z PL, jak jeszcze nagrywali w rpa.
Może zamierzają zrobić spotkanie wszystkich uczestników już po zakończeniu programu Albo będą możliwości powrotu, ale to by było trochę bez sensu wg mnie.

W końcu obejrzałam i jednocześnie przypomniałam sobie pierwszy sezon No niestety te "gwiazdy" bardzo blado wypadają w porównaniu ogólnym - też mi brak tego napięcia, Rusin mnie irytuje jako prowadząca (jak i niektórzy uczestnicy), a pierwsze zadanie było powtórką z poprzednich serii. Brak mi autentyczności i zaangażowania tych ludzi w grę
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 23:04   #19
insolito
Zadomowienie
 
Avatar insolito
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 900
Dot.: Agent TVN

Gdzie ogladacie stare sezony agenta?
__________________
23.01.2013-PIOTRUŚ
21.04.2015-MICHAŚ

Tylko Wy wieci, jak bije moje serce od środka .
insolito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-25, 23:49   #20
wredek
Zadomowienie
 
Avatar wredek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z krainy kredek
Wiadomości: 1 985
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez insolito Pokaż wiadomość
Gdzie ogladacie stare sezony agenta?
Na youtube
__________________
'Nic tak nie irytuje ludzi, którzy chcą ci obrzydzić życie, jak to, że zachowujesz się, jak gdybyś tego nie zauważał.'
wredek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 08:14   #21
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez wredek Pokaż wiadomość
Na youtube
na yt znalazłam tylko kanał z filmami prywatnymi
ja pierwszy sezon obejrzałam na cda.
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 10:42   #22
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Agent TVN

Obejrzałam. Dla mnie agentem jest Królikowski ( to chyba aktor? ) - a ponieważ wróci to tylko mnie w tym utwierdza.
Po pierwsze jako pierwszy pokazał skrzynkę, kierując grupą.
Typował sporo osób na agenta odwracając uwagę od siebie
Przy niektórych odpowiedziach unikał patrzenia w kadr jakby coś ukrywał - a po za tym jest aktorem co ułatwia mu zadanie
Aha, odpadł jako pierwszy żeby ponownie odwrócić uwagę od siebie.

A tak w ogóle to mam wrażenie że wszyscy dostali zadanie podejrzanie się zachowywać ( trener nie włącza głośnomówiącego, Jabłczyńska otwiera wszystkie koperty, ta blondyna kręci sie bez celu i czyta napisy opóźniając grupę)

Agentem musi być osoba która sama nie dowodzi ale jest jedną z osób drugoplanowych, popychającą inne do działania.

Najlepszym dotąd agentem był chyba Bartek Arłukowicz, nasz minister zdrowia
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 11:47   #23
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Obejrzałam. Dla mnie agentem jest Królikowski ( to chyba aktor? ) - a ponieważ wróci to tylko mnie w tym utwierdza.
Po pierwsze jako pierwszy pokazał skrzynkę, kierując grupą.
Typował sporo osób na agenta odwracając uwagę od siebie
Przy niektórych odpowiedziach unikał patrzenia w kadr jakby coś ukrywał - a po za tym jest aktorem co ułatwia mu zadanie
Aha, odpadł jako pierwszy żeby ponownie odwrócić uwagę od siebie.

A tak w ogóle to mam wrażenie że wszyscy dostali zadanie podejrzanie się zachowywać ( trener nie włącza głośnomówiącego, Jabłczyńska otwiera wszystkie koperty, ta blondyna kręci sie bez celu i czyta napisy opóźniając grupę)

Agentem musi być osoba która sama nie dowodzi ale jest jedną z osób drugoplanowych, popychającą inne do działania.

Najlepszym dotąd agentem był chyba Bartek Arłukowicz, nasz minister zdrowia
Arłukowicz wygrał agenta
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 13:03   #24
Ania_P
Rozeznanie
 
Avatar Ania_P
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 560
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez lexi221 Pokaż wiadomość
On odpadł tylko teoretycznie w następnym odc mają odpaść 2 osoby i coś mi się wydaje, że on wskoczy w miejsce jednej z nich.
W takim razie może on jest Agentem.
Chciałabym wiedzieć gdzie się podziały piórka i kolacja?
No właśnie! Pamiętam tą atmosferę podczas kolacji, kiedy Marcin Meller stukał w kieliszek i otwierano koperty z piórkami. Wogóle on bardzo pasował do tego programu (dla mnie był taki tajemniczy i przerażający)
A czy w poprzednich edycjach nie było czegoś takiego jak możliwość powrotu uczestnika? Np poprzez odnalezienie go czy wykupienie?

Zgadzam się z przedmówczyniami, że agent bez celebrytów byłby sto razy lepszy... Część z nich przecież zna się prywatnie i np. podczas zadania ze skokiem mogli łatwo wytypować kto da radę a kto nie... "Zwykli" ludzie z poprzednich edycji nie znali się wogóle i nie każdy znał angielski a przecież "aktorka" czy inna "osobowość tv" nie zrobiłaby sobie wstydu Nawet Tajner awansowała na "menedżerkę" Ich Troje choć wcześniej o tym nie słyszałam...

Na agenta obstawiałabym Huberta (ale to chyba zbyt oczywiste) albo tego projektanta mody- bo taki spokojny, wycofany...
__________________
['][']['] 1o.11.11


Podróże mają magiczną moc uzdrawiania duszy i zdecydowanie pomagają zdystansować się do problemów dnia codziennego. Nie rozwiązują ich bezpośrednio, jednak pomagają przewartościować i spojrzeć na nie jakby z drugiego brzegu rzeki
Martyna Wojciechowska
Ania_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 13:39   #25
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Ania_P Pokaż wiadomość
No właśnie! Pamiętam tą atmosferę podczas kolacji, kiedy Marcin Meller stukał w kieliszek i otwierano koperty z piórkami. Wogóle on bardzo pasował do tego programu (dla mnie był taki tajemniczy i przerażający)
A czy w poprzednich edycjach nie było czegoś takiego jak możliwość powrotu uczestnika? Np poprzez odnalezienie go czy wykupienie
Taaaak , Meller też świetnie nadawał się do roli prowadzącego. Tajemniczy, konkretny, z dystansem do uczestników.

W pierwszej na bank nie, może w drugiej albo trzeciej? Coś takiego na pewno za to było w Survivorze.

Szkoda, że na playerze nie ma starych edycji Agenta
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 14:06   #26
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Obejrzałam. Dla mnie agentem jest Królikowski ( to chyba aktor? ) - a ponieważ wróci to tylko mnie w tym utwierdza.
ale teoretycznie agent nie może odpaść. (?)
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 14:41   #27
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Agent TVN

[1=bb410bd1fbb42d2edea92b1 ada01ce79bf3cfb02_603add0 278cd5;56395013]Arłukowicz wygrał agenta [/QUOTE]

No to mam niezłe luki w pamięci

Dezire też się zastanawiam ...
Widać że mnie trochę wciągnęło
Na razie Szczawińska, Szostak ( kto to jest?) nie robią wokół siebie szumu co pozostali uczestnicy, każdy chce być w centrum uwagi.
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 16:40   #28
loveemptypeople
Raczkowanie
 
Avatar loveemptypeople
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 495
Dot.: Agent TVN

obejrzałam ten pierwszy odcinek i czekam na więcej ale tylko z ciekawości.
Ogólnie to po jego obejrzeniu od razu zobaczyłam jakiś jeden ze starych serii, tak dla porównania.
No i ....jednak cała kolacja i piórka i p. Meller bylo magiczne i tego po prostu brakuje w tej NOWEJ edycji.... co do agenta to raczej nie sa nim ci, którzy tak strasznie się wyróżniają, zbyt oczywiste by to było, obstawiam cichą myszkę modelke
a własnie może ktoś wyjasnic, jak to jest z tym odpadaniem, agent odpasc nie moze, no bo przeciez test na swoj temat zrobi dobrze, wiec bedzie mial zielone, nie ma jak odpasc, czyli w teorii wystarczy patrzec kto w eliminacjach zawsze dobrze odpowiada i ma zielone?

tak na marginesie, laptop z zielonym/czerwonym odciskiem palca jest żenada.... jeszcze brakuje smartfonów, którymi mogliby odpowiadać na pytania

a mowiac o smartfonach, mogli miec tam telefony? bo zdjec zamieszczac nie mogli, a w odcinku bylo widac iphona Macadamian jak siedzieli przed skokami na bungee
loveemptypeople jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 17:18   #29
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Shannon_16 Pokaż wiadomość
oglądałam poprzednie edycje Agenta ale tą z celebrytami (nie mam pojęcia, kim są ci ludzie ) sobie daruję. Gdyby byli to zwyczajni ludzie z castingów to od razu lepiej by to wyglądało niż ta reżyserka
Ja też połowy z tych ludzi nie znam
Ciekawe dlaczego zrobili tą edycję z celebrytami a nie "zwykłymi" ludzmi...

Cytat:
Napisane przez lexi221 Pokaż wiadomość
On odpadł tylko teoretycznie w następnym odc mają odpaść 2 osoby i coś mi się wydaje, że on wskoczy w miejsce jednej z nich.
W takim razie może on jest Agentem.
Chciałabym wiedzieć gdzie się podziały piórka i kolacja?
To bez sensu jakoś żeby wracał skoro odpadł...
mi też zdecydowanie brakowało tego napięcia podczas kolacji z piórkami...
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 17:33   #30
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez loveemptypeople Pokaż wiadomość
a własnie może ktoś wyjasnic, jak to jest z tym odpadaniem, agent odpasc nie moze, no bo przeciez test na swoj temat zrobi dobrze, wiec bedzie mial zielone, nie ma jak odpasc, czyli w teorii wystarczy patrzec kto w eliminacjach zawsze dobrze odpowiada i ma zielone?
ha! no ale trzeba wiedzieć co to znaczy dobrze odpowiada

A w odcinku tylko jedna osoba ma czerwone (zielone będą mieć wszyscy pozostali) - więc raczej trzeba by sledzic jak odpowiada/obstawia osoba, która odpada.
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-30 09:53:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:31.