Niedany prezent - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-12-13, 18:23   #1
Anka22drf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 1
Unhappy

Niedany prezent


Witajcie.
Może mój problem wydać się Wam błahy, ale mam problem z moim facetem.
Nie mamy za dużo lat, więc nie robimy sobie drogich prezentów, ale wiedziałam, że potrzebuje jednej rzeczy, która była droga. Postanowiłam ją kupić i sprezentować na święta.
Miesiąc temu pokazywał mi zdjęcie bluzki i pytał się czy mi się podoba. Zgodnie z prawdą odpowiedziałam, że nie. Totalnie nie jest w moim guście.
Jakie było moje zdziwienie gdy układając w szafie znalazłam ten sam krój bluzki w innym kolorze. Nie powiem- piszę ten post z smutkiem.
Nie, nie sądzę, że mnie zdradza. Uważam, że nie liczy się z moim zdaniem.
Może wydać Wam się głupi ten post i darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby, ale co mam zrobić? Cieszyć się? Gdy informowałam Go, że ta rzecz mi się nie podoba. Tutaj nie chodziło o kolor. Wiem, że powinnam się cieszyć z każdego prezentu, ale ogarnia mnie smutek.
Podpowiedziałam mu tyle prezentów, w nie wysokich kwotach, a on kupił mi takie coś... Najgorsze, że będę musiała w tym chodzić..Ratunku!
Jak wyjść z tej sytuacji z twarzą?
Anka22drf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-16, 08:42   #2
K1987
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 804
Dot.: Niedany prezent

Ja bym zapytała czy ma rachunek bo chociażbym wymienić. A jakby mi powiedział że mu przykro, to bym odpowiedziala że mi tym bardziej jest przykro bo najwyraźniej w ogóle nie słucha co do niego mówię albo ma to po prostu w nosie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
K1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-16 09:42:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:08.