Wpadliśmy... - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-08-27, 22:17   #391
madziamach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 440
Dot.: Wpadliśmy...

Cytat:
Napisane przez sonia_co_ma_slonia Pokaż wiadomość
Asha nie odbieram tego personalnie, celowo pokazuje, ze to kogos dotyczy, bo juz prosto w oczy nie jest tak latwo nazwac druga osobe latawica.

Pro choice to prawo wyboru. Nie da sie nie byc ani pro life, ani pro choice. Jesli Ci wisi, co ktos ze swoim zyciem robi, bo moze robic, co chce z wlasna macica, to jestes pro choice.

Tak, Autorce nie sa potrzebne namawianki do aborcji. Ale Wasze wstawki tez nie.



Taka ona niestety taki mamy klimat, jak to jedna mowila w tv. Natomiast przykre, ze te mlode mamy nie chca pomoc. Ja nie mam rzeczy, ktore moglabym np.oddac, nie mam tez doświadczeń jako matka, wiec ciezko cokolwiek mowic. Mam jedynie doswiadczenia z terminowana niechciana ciaza i jako byla juz studentka "zacnego" kierunku. Wcale nie jest ciezki, wiec tym bym sie nie przejmowala. A niektorzy ciągnęli wszystko na warunkach, zdali ostatecznie na litosc i tez zyja. Z dyplomem


Twoim zdaniem możesz robić ze swoją macicą co chcesz.Zdaniem innych nie.To nie takie proste powiedzieć"odczepcie się od mojej macicy i już"

Bo to nie chodzi w jak się ubierasz ani jaki kolor włosów masz, tylko o coś z goła poważniejszego.
madziamach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-27, 22:23   #392
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Wpadliśmy...

Cytat:
Napisane przez madziamach Pokaż wiadomość
Twoim zdaniem możesz robić ze swoją macicą co chcesz.Zdaniem innych nie.To nie takie proste powiedzieć"odczepcie się od mojej macicy i już"

Bo to nie chodzi w jak się ubierasz ani jaki kolor włosów masz, tylko o coś z goła poważniejszego.
Też byś tak pisała gdyby prawo nakazywało aborcji? Jakbyś się czuła będąc prawnie zmuszona do jej wykonania?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-27, 22:23   #393
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Wpadliśmy...

Aż przykro czytać niektóre komentarze... Nie lubię się odzywać w takich wątkach ale...
Autorko. Będzie ciężko nie ma co ukrywać. Dziecko to ciężka praca. Sama zaszłam w ciążę będąc młodsza niż Ty (miałam 17l) ale powiem Ci ze w życiu nie pomyślałabym że zmarnowałam sobie życie, że ominęły mnie jakieś imprezy, wypady że znajomymi czy inne super rozrywki które według niektórych można robić tylko nie mając dzieci....
Różnimy się bo Ty studiujesz, ja nigdy nie miałam tego w planach więc było mi łatwiej jeśli można to tak ująć. Ty masz rodziców którzy na pewno po pierwszym szoku i tak ci pomogą. Ja tego praktycznie nie miałam.
Zachowanie twojego faceta, wypisz wymaluj mój ex. Najpierw ok, będzie dobrze a potem teksty (od niego i od jego rodziców) o aborcji, namawianie do niej bo przecież jesteśmy za młodzi. A jak się nie zgodziłam to ciągle utrudnianie życia, rozpowiadanie wszystkim ze to na pewno nie jego dziecko, że zrobią badania itp itd.
Cóż, powiem tak żyje inaczej niż "planowałam" (takie jest życie, nie da się wszystkiego zaplanować na 100% ) przed ciąża ale nie sądzę by było to gorsze życie. Teraz mam już dwójkę dzieci, nowego partnera od kilku lat (gdzieś wyżej rzuciło mi się w oczy że jako samotna matka to szanse na poznanie nowego partnera masz w sumie zerowe... ). Zapewniam, nawet gdybym mogła cofnąć czas nie postąpiła bym inaczej.

Wydajesz się być całkiem ogarnięta dziewczyna więc myślę że sobie poradzisz ze wszystkim.
A z facetem pogadaj za jakiś czas. Jak dalej będzie drążył temat o aborcji to wykop go za drzwi i nie daj się takim naciskom.
Powodzenia.



Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-27, 22:32   #394
sonia_co_ma_slonia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 153
Dot.: Wpadliśmy...

Taka ona a to sie pewnie w kazdym zawodzie zdarza dzis wieczorem przescrollowalam. Lata mnie tu nie bylo, obczailam watki na topie.

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Czy jest tu jakis moderator? Czy moglby cos zrobic z wycieczkami ideologicznymi Madzi? Nie chce mi sie wdawac w jej zaczepki, dlatego o interwencję

PS ze swoja macica juz zrobilam, co chcialam. Nie mam i nie mialam z tego powodu wyrzutow ani przez chwile. Tak samo jak ktos, kto urodzi nawet w wieku 16 lat nie musi ich miec.

Pozdrawiam
sonia_co_ma_slonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-28, 01:14   #395
madziamach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 440
Dot.: Wpadliśmy...

[1=f4dc90dff2e2b615c19266a 8122ebdaa1aaf3285_639bb50 290b9a;88099018]Też byś tak pisała gdyby prawo nakazywało aborcji? Jakbyś się czuła będąc prawnie zmuszona do jej wykonania?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Ja zwyczajnie rozumiem ludzi,którzy protestują przeciw aborcji i nie siedzą cicho lecz sama nie jestem przeciwniczką.
madziamach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-28, 01:56   #396
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Wpadliśmy...

Słuchajcie, ponieważ wątek (mimo moich wielu próśb) przekształca się badal w dyskusję światopoglądową (też prosiłam, by dyskusję taką przenieść do adekwatnego wątku) czas go zamknąć. Myslę, że wszyscy, którzy mieli się merytorycznie wypowiedziec już to zrobili.Temat wyczerpany,Autorka nie jest zainteresowana dalszymi przepychankami światopoglądowymi.

Zamykam.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-28 02:56:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:37.