Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6. - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-27, 22:03   #2071
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 22:04   #2072
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 847
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

Odnośnie wesela na 150 osób to ja bym się bała teraz brać. Dlatego gdybym planowała to zrobiłabym chyba tak jak koleżanka - przełożyłabym za rok. Oczywiście nikogo nie oceniam i za rok też może nie być bezpiecznie, ale to bym dała jako ostateczny termin, a teraz przeczekałabym. No ale to już indywidualna decyzja.

U nas już z 3-5 osób dzisiaj było bez masek. Widać było, że raczej osoby, które wszystko mieli gdzieś np koleżance prawie wchodzili za kasę... Oczywiście zwracamy uwagę niezależnie od obecnej sytuacji jest to niekulturalne i nikt nie ma prawa tam wchodzić. Ja od osób bez maseczek trzymam większy dystans. My się męczymy i tak wiele godzin. Ktoś inny może założyć nie wiem przyłbicę albo chociaż naprawdę stać 2 m ode mnie co nadal jeszcze obowiązuje.

No i ośmieliłam się i częściej zwracam uwagę klientom, żeby dezynfekowali ręce. Oczywiście zdarzają się sytuację, że i ja jestem już tym zmęczona i olewam albo ogólnie trafiają się klienci, którzy sami to robią, ale dzisiaj często trzeba było przypominać. Dzisiaj nawet bardzo głośno mówiłam, a klienci olewka, to podeszłam do nich i powtórzyłam i dopiero to zrobili. Chyba naprawdę trzeba stać przy drzwiach czasem

Edytowane przez Monia284
Czas edycji: 2020-05-27 o 22:08
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 22:05   #2073
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 22:13   #2074
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

A my idziemy na początku września na wesele i zamierzam się dobrze bawić!

A nawet schudnąć te 5 kg w końcu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 22:15   #2075
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 847
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

Nie wiem, może ja panikuje. We wrześniu może być lepsza sytuacja z zachorowaniami może jakiś czas będzie lepiej.

Tylko właśnie mi chodzi, że nie trzeba panikować, ale zachować rozsądek można i np poczekać do 100-200 zachorowań, a nie przy 300-400 mówić o sukcesach. Naprawdę mdli od tego jak oni chcą pokazać się w dobrym świetle zapominając, że są kraje, które poradziły sobie jeszcze lepiej. Moim zdaniem jeszcze przy tej liczbie zachorowań nie jest dobre pozwalanie na wszystko na hura, zero limitów. Komu by przeszkadzało jeszcze chwilę poczekać na spadek i przeczekać limity? Wiem, że teraz zakupy nie są komfortowe, ale jeszcze nie będą przez jakiś czas. No i mimo wszystko były limity tłumów nie było, kto chciał i tak kupił co potrzebuje. No ok ciężko w maseczkach, ale skoro jest to jakakolwiek ochrona w pomieszczeniach to człowiek już się przemęczy. Nie wiem co im limit szkodziło jeszcze potrzymać.

Dr Tomasz Dzieciątkowski powiedział : "Z punktu widzenia medycyny słuszny moment jest wtedy, kiedy współczynnik reproduktywności (R0) spadnie poniżej jednego. W Niemczech, dla przykładu, wynosi on obecnie 0,75. W związku z tym tam liczba zakażonych osób stopniowo maleje. U nas pozostaje na względnie stałym poziomie 1,03-1,09: nie rośnie on dynamicznie, ale również nie maleje
- stwierdził wirusolog i podkreślił, że nie wie, jaki będzie wpływ zniesienia tych restrykcji na liczbę zachorowań. Jak zaznaczył, zależy to od "zdrowego rozsądku i postępowania każdego Polaka". Ważne, abyśmy wciąż przestrzegali zasad higieny: myli ręce, nosili maseczki i zachowywali dystans społeczny.".

Zgadzam się z nim i nawet jeżeli zniesliby już teraz maseczki w komunikacji miejskiej to ja i tak bym nosiła, bo wiem, że z punktu widzenia medycznego, to nie jest tak, że już możemy się gromadzić i jest ok, no albo przykład ze sklepami. Wiem, że sklepy mniej zarabiają, ale to i tak jest proces i nie będzie od razu takich utargów jak wcześniej.

Powodem czemu bałabym się teraz wesel (może we wrześniu mniej, bo może ilość zachorowań jest fakt), że to jest dużo osób, wszyscy blisko siebie, tańczą ze sobą, przytulają się często. No a gdybym np miała nie tańczyć ze strachu to już nie wesele. No albo tańczyć i bać się. To już bym wolała poczekać na trochę spokojniejszy termin choćby na taki gdzie zachorowań nie jest 300-400 a 50-100. O tym też doktor pisał. No a jak ktoś ma wziąć ślub to i tak weźmie czy wcześniej czy później. Niemniej każdy sam podejmuje decyzje, jeżeli ktoś nie boi się wcześniej robić wesele to już jego życie i ma prawo robić jak chce skoro będzie taka możliwość.

Kurczę co innego spacer a co innego tłum w sklepie czy wielkie wesele. Chociaz z drugiej strony branza weselna musi powoli zarabiac tylko ze myslalam ze zrobia do 50 osob jak planowali, ale pewnie wtedy wiele osób by przekladalo na jeszcze dalsze terminy wolac troche wieksze wesele.

Teraz widzę, że od 30 maja brak limitu w sklepach... myślałam, że może chociaż od 6 czerwca, a nie że tak to przyśpieszą. No nic jakoś da się radę. No i w sobotę zaczyna się brak limitów w sklepie, jakby nie można tego zacząć w tygodniu.

Edytowane przez Monia284
Czas edycji: 2020-05-27 o 23:12
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 23:32   #2076
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

Dla mnie zniesienie tak wielu ograniczeń jest dziwne no ale to już nie pierwszy raz nasz rząd mnie zadziwia .Mysle ze powodów jest kilka ,cisną ich różne branże ,nie ma kasy no i idą wybory i trzeba się ludziom podlizać .Niestety ludzie będą myśleć ze skoro można to i to ,to jest bezpiecznie a bezpiecznie nie jest ,wystarczy posłuchać co mówią epidemiolodzy czy wirusolodzy .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 23:45   #2077
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 847
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

Zgadzam się. Nie ma stabilności przez to, raz mówią tak raz tak. No a mówienie, że radzimy sobie lepiej od zachodnich bogatych krajów jest aroganckie i przemądrzałe. No na pewno nie lepiej od np Niemiec, gdzie testy są chyba na masową skalę i zachorowania faktycznie maleją. No ale ok niech chwalą się dalej.
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-28, 01:04   #2078
Arwenka1
Rozeznanie
 
Avatar Arwenka1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 769
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

Moim zdaniem to taka propaganda sukcesu( wbrew statystykom) ,żeby wprowadzić klimat-jest normalnie, wszystko otwarte, czas na wybory


Co do wesel- większość osób z czerwca już je przełożyła. Z takimi rzeczami nie czeka się za pięć dwunasta . Gdyby jednak ktoś takie organizował-wydaje mi się,że na takim dużym weselu wielu gości zwyczajnie by się nie zjawiło,nawet mimo zgody jaśnie panujących.
Arwenka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 01:15   #2079
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 847
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Arwenka1 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to taka propaganda sukcesu( wbrew statystykom) ,żeby wprowadzić klimat-jest normalnie, wszystko otwarte, czas na wybory


Co do wesel- większość osób z czerwca już je przełożyła. Z takimi rzeczami nie czeka się za pięć dwunasta . Gdyby jednak ktoś takie organizował-wydaje mi się,że na takim dużym weselu wielu gości zwyczajnie by się nie zjawiło,nawet mimo zgody jaśnie panujących.
No tak to tez prawda. Zobaczymy jak to bedzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 03:54   #2080
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez konsternacja Pokaż wiadomość
Zdolny ten Twój mąż.


Dobrze, że te place zabaw otworzą.


Zastanawiam się nad tymi weselami od 150 0sób. W listopadzie szykuje mi się wesele w rodzinie w domu weselnym, który ma trzy sale, więc teoretycznie będzie tam 3X150 czyli 450 osób korzystającyxh z tych samych łazienek, korytarzy do tego obsługa,... ciekawe jak to rozwiążą... To wesele przełożone z czerwca, więc może się okaże, że jednak na szybko wracamy do czerwcowego terminu...
Wydaje mi się, że padały informacje, że kilka wesel w jednym miejscu może się odbywać POD WARUNKIEM, że jest możliwość całkowitego odgrodzenia tych grup. Czyli osobne łazienki, bez wspólnych korytarzy + wytypowana obsługa obsługuje tylko jedno z tych wesel, a nie lata po wszystkich.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 04:49   #2081
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

Ja słyszałam w radiu wczoraj, że zniesienie maseczek jest cyt. "Decyzja podjęta przez ministra zdrowia, ale też przy konsultacjach społecznych z Polakami" (jakimi?)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-28, 05:24   #2082
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Odnośnie wesela na 150 osób to ja bym się bała teraz brać. Dlatego gdybym planowała to zrobiłabym chyba tak jak koleżanka - przełożyłabym za rok. Oczywiście nikogo nie oceniam i za rok też może nie być bezpiecznie, ale to bym dała jako ostateczny termin, a teraz przeczekałabym. No ale to już indywidualna decyzja.

U nas już z 3-5 osób dzisiaj było bez masek. Widać było, że raczej osoby, które wszystko mieli gdzieś np koleżance prawie wchodzili za kasę... Oczywiście zwracamy uwagę niezależnie od obecnej sytuacji jest to niekulturalne i nikt nie ma prawa tam wchodzić. Ja od osób bez maseczek trzymam większy dystans. My się męczymy i tak wiele godzin. Ktoś inny może założyć nie wiem przyłbicę albo chociaż naprawdę stać 2 m ode mnie co nadal jeszcze obowiązuje.

No i ośmieliłam się i częściej zwracam uwagę klientom, żeby dezynfekowali ręce. Oczywiście zdarzają się sytuację, że i ja jestem już tym zmęczona i olewam albo ogólnie trafiają się klienci, którzy sami to robią, ale dzisiaj często trzeba było przypominać. Dzisiaj nawet bardzo głośno mówiłam, a klienci olewka, to podeszłam do nich i powtórzyłam i dopiero to zrobili. Chyba naprawdę trzeba stać przy drzwiach czasem
Jak się tak boisz to czemu poszłaś do fryzjera? Pytam tak z ciekawości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:24 ---------- Poprzedni post napisano o 06:24 ----------

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
A my idziemy na początku września na wesele i zamierzam się dobrze bawić!

A nawet schudnąć te 5 kg w końcu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja idę na początku sierpnia i nie mam obaw, żadnych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 05:29   #2083
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Voytkova Pokaż wiadomość
Dla mnie zniesienie tak wielu ograniczeń jest dziwne no ale to już nie pierwszy raz nasz rząd mnie zadziwia .Mysle ze powodów jest kilka ,cisną ich różne branże ,nie ma kasy no i idą wybory i trzeba się ludziom podlizać .Niestety ludzie będą myśleć ze skoro można to i to ,to jest bezpiecznie a bezpiecznie nie jest ,wystarczy posłuchać co mówią epidemiolodzy czy wirusolodzy .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Czytałam wczoraj wywiad z prof. Simonsem, ( piszę nazwisko z pamięci), prof. Grzesiak chyba też się wypowiadał negatywnie o znaczeniu obostrzeń.

Szczerze mówiąc nie sądziłam, że będą tak szaleć z tym znoszeniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...

Edytowane przez wika82
Czas edycji: 2020-05-28 o 05:31
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 05:30   #2084
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

Wybory idą to trzeba się przypodobać obywatelom

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 06:37   #2085
5e327f3732852adf48e9cb3f56b2e58327f4a9c0_62c21f8678871
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 1 868
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ja słyszałam w radiu wczoraj, że zniesienie maseczek jest cyt. "Decyzja podjęta przez ministra zdrowia, ale też przy konsultacjach społecznych z Polakami" (jakimi?)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To może nam, Polakom, uda też się inne rzeczy przeforsować dzięki takim konsultacjom? Aborcję, czy cuś... Albo coś innego, o czym wcześniej debatowali po nocach.
5e327f3732852adf48e9cb3f56b2e58327f4a9c0_62c21f8678871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 06:38   #2086
drzewosandalowe
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1 466
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
U mojej fryzjerki nie było takiego reżimu, choć zdziwiłam się, bo ja na ich miejscu bałabym się np mandatu, gdyby policja dowiedziała się, że salon nie spełnia wszystkich wymagań. Płyny do dezynfekcji były, ale fryzjerka sama powiedziała, że mogę zdjąć maseczkę. Ja o to nie prosiłam. Ona miała przyłbicę. Nie było widać, żeby tak mocno było dezynfekowane, ale może było po mnie, nie wiem. Ja byłam pierwszą klientką tego dnia - 26 maja. No ale już byłam tam, lubię jak mnie ona obcina. Nie mierzyli mi temperatury, ale to już chyba opcjonalne, nie obowiązkowe jest. Wieszak nadal był normalnie i kanapa, ale wiadomo nie można się gromadzić.

Kurczę powiem Wam jedno ja jak mówiłam jestem w miarę ostrożna na tyle ile mogę, ale też żyję w miarę normalnie, ale jednak uważam, że pewne ograniczenia powinny jeszcze zostać. Mam wrażenie, że całkowite zniesienie limitów w sklepach i restauracjach to zły pomysł. Nie mówię, żeby to trzymać przez rok, ale skoro mamy jeszcze 300- 400 zarażonych dziennie to moim zdaniem nie jest to dobry pomysł. No i ok ogniska są bardziej na Śląsku, ale czy to oznacza, żeby to bardziej przenosić? Nie mogli poczekać aż będzie około 100 albo chociaż 200 zarażeń? Wtedy faktycznie byłaby poprawa.

Czytałam taką wypowiedź, ale nie wiem czy wierzyć profesorowi, bo wiem nawet profesor może nie mówić całej prawdy, może mówić tak, bo nie lubi władzy : "Według Łukasza Szumowskiego sytuacja w Polsce powoli się normalizuje, a więcej zakażeń pojawia się jedynie w trzech województwach. Inne zdanie na ten temat mają wirusolodzy. - U nas liczba zakażeń się nie zmniejsza. Dziś zabrakło mi miejsc na intensywnej terapii. Mam tylko kilka rezerwowych - powiedział prof. Krzysztof Simon, ordynator oddziału zakaźnego wrocławskiego szpitala. "

Także wiecie ja też chcę żyć normalnie, ale obawiam się, że w nie każdym aspekcie to możliwe i że jakieś ograniczenia powinny pozostać. No ok, ludzie nawet w kwietniu chodzili po marketach, ale jednak wtedy chodzili tylko tam, a teraz tłumy będą mogły być praktycznie wszędzie czego się trochę obawiam. Cały czas mam wrażenie, że to jest pod wybory i że akurat te decyzje nie będą dobre. Przy czym nie piszę o otwieraniu kin ok popieram to, ale o zbyt szybkich znoszeniu wszystkich ograniczeń limitu osób itp. Wcześniej i w marketach może i bywały tłumy, ale szybko zrobili limity, teraz będzie mogła być masa ludzi i o odstępach wiele osób zapomni, bo w tłumie i tak ciężko będzie odstęp zachować. Uznają, że skoro ograniczeń nie ma, to jest bezpiecznie. Chociaż ludzie niby czasem mają teraz problemy finansowe, to może mimo wszystko tłumów nie będzie, zobaczymy.

Ktoś w komentarzach pod artykułem napisał też, że jako nieliczni w Europie nie mamy spadku zachorowań. No i ok faktycznie nie mamy tyle osób w szpitalach co we Włoszech, ale spadku zachorowań za bardzo nie ma i ciekawe czy zaraz będzie czy jednak szybkie zniesienie limitów to uniemożliwi. Jakby nie mogli poczekać aż faktycznie przetestują górników. Chyba, że to takie gadanie, a wiedzą, że zachorowań tak łatwo nie ubędzie, a wybory "muszą" się odbyć... U nas nie ma spadku jak na Słowenii lub w Czechach. Mogło być gorzej , ale ciekawe kiedy będzie spadek... Moja koleżanka z pracy powiedziała, że jej zdaniem w Polsce może być sporo gorzej tylko faktycznie wiele osób bez objawów lub słabe objawy, a że w mazowieckim teraz pewnie mało testują.
Zgadzam się z Tobą, ludzie przestali być ostrożni, bo skoro minister znosi zakazy, to uważają, że wracamy do normy.
Na lubelszczyźnie był spokój, do czasu, znów mamy nowe ogniska i w sumie nie do końca wiadomo skąd...
W sklepie znowu doświadczyłam "pchania w tyłek" wózkiem.

Również jestem ostrożna i wolałabym,żeby część nakazów została.

O ile o siebie się nie martwię, w sensie ostrożności, to o moich domowników już tak - kompletnie olanie tematu - chodzenie do sklepów, ciuchlandów, na bazary, wszędzie, gdzie tłoczno, nawet jakieś grille i spotkania towarzyskie...

Z tym wirusem się nie rozstaniemy do końca roku,a tu po 3 ,miesiącach wszyscy uważają,że zagrożenie minęło.
drzewosandalowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 06:51   #2087
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

Strasznie panikujecie. Nikt wam nie każe wychodzić do knajp czy kin. Jeśli jesteście w grupie ryzyka przecież nadal możecie uważać i nosić maseczki. Ja całkowicie popieram znoszenie obostrzeń, które dobijają gospodarkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 06:52   #2088
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Strasznie panikujecie. Nikt wam nie każe wychodzić do knajp czy kin. Jeśli jesteście w grupie ryzyka przecież nadal możecie uważać i nosić maseczki. Ja całkowicie popieram znoszenie obostrzeń, które dobijają gospodarkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Otóż to

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 07:03   #2089
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Strasznie panikujecie. Nikt wam nie każe wychodzić do knajp czy kin. Jeśli jesteście w grupie ryzyka przecież nadal możecie uważać i nosić maseczki. Ja całkowicie popieram znoszenie obostrzeń, które dobijają gospodarkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też prawda.

Ja się tam cieszę że nie będę musiała tej maseczki nosić i że do knajpy bez problemu będę mogła iść- i co najważniejsze, nie będę musiała czekać w kolejce przed sklepem niczym za komuny.

Byłam u fryzjera w sobotę- poczekalnia działała normalnie, można było siedzieć bez maseczki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-28, 07:19   #2090
jola1000
Rozeznanie
 
Avatar jola1000
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 762
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

niektórzy nie rozumieją że dalsze obostrzenia nic nie dają, najlepiej pozamykać wszystkich w domu a gospodarka niech padnie,
najwyższa pora wracać do normalności, zgadzam się że niektórzy tak panikują że szok, dla mnie zniesienie obowiązku zasłaniania ust i nosa na świeżym powietrzu i tak jest spóźniony-w ogóle nie powinno go być, zresztą ja tam nie nosiłam maseczki,

komu mało może dalej nosić kaganiec na twarzy
jola1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 07:32   #2091
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 847
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Jak się tak boisz to czemu poszłaś do fryzjera? Pytam tak z ciekawości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:24 ---------- Poprzedni post napisano o 06:24 ----------

Ja idę na początku sierpnia i nie mam obaw, żadnych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Poszlam do fryzjera bo musialam sie obciac. Tu tez koniecznosc juz zle wygladalam a grzywka wchodzila w oczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 07:36   #2092
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Poszlam do fryzjera bo musialam sie obciac. Tu tez koniecznosc juz zle wygladalam a grzywka wchodzila w oczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mogłas poprosić kogoś żeby cię obciął, nie musiałaś iść koniecznie do fryzjera

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 07:37   #2093
cukierek_z_cykuty
Zadomowienie
 
Avatar cukierek_z_cykuty
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1 257
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

Ja tam już tęsknię za tymi miejscami wyznaczonymi do stania w kolejce. Wszedzie to skasowali, czy tylko w moim lidlu?

Wczoraj wieczorem mi jakas baba przy kasie sapala w kark, jakby mogla to by na mnie wlazla. Nosz ja pier*. A pod tym wzgledem akurat bylo tak fajnie, liczylam po cichu, ze moze ludzie sie naucza i kurde chociaz metr... chociaz pol metra tej odleglosci od innych zachowaja. Ale gdzie tam.
cukierek_z_cykuty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 07:37   #2094
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez cukierek_z_cykuty Pokaż wiadomość
Ja tam już tęsknię za tymi miejscami wyznaczonymi do stania w kolejce. Wszedzie to skasowali, czy tylko w moim lidlu?

Wczoraj wieczorem mi jakas baba przy kasie sapala w kark, jakby mogla to by na mnie wlazla. Nosz ja pier*. A pod tym wzgledem akurat bylo tak fajnie, liczylam po cichu, ze moze ludzie sie naucza i kurde chociaz metr... chociaz pol metra tej odleglosci od innych zachowaja. Ale gdzie tam.
Trzeba było zwrócić uwagę, może by podziałało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 07:38   #2095
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 728
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez cukierek_z_cykuty Pokaż wiadomość
Ja tam już tęsknię za tymi miejscami wyznaczonymi do stania w kolejce. Wszedzie to skasowali, czy tylko w moim lidlu?

Wczoraj wieczorem mi jakas baba przy kasie sapala w kark, jakby mogla to by na mnie wlazla. Nosz ja pier*. A pod tym wzgledem akurat bylo tak fajnie, liczylam po cichu, ze moze ludzie sie naucza i kurde chociaz metr... chociaz pol metra tej odleglosci od innych zachowaja. Ale gdzie tam.
W takich momentach mam ochotę zdjąć maseczkę i poudawać, że chcę kaszlnąć albo kichnąć.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 07:39   #2096
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
W takich momentach mam ochotę zdjąć maseczkę i poudawać, że chcę kaszlnąć albo kichnąć.
Też dobry sposób

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 07:39   #2097
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta


PRL w pełnej krasie.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 07:41   #2098
cukierek_z_cykuty
Zadomowienie
 
Avatar cukierek_z_cykuty
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1 257
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Trzeba było zwrócić uwagę, może by podziałało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A napisalam, ze tego nie zrobilam?
cukierek_z_cykuty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 07:42   #2099
cukierek_z_cykuty
Zadomowienie
 
Avatar cukierek_z_cykuty
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1 257
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
W takich momentach mam ochotę zdjąć maseczkę i poudawać, że chcę kaszlnąć albo kichnąć.
cukierek_z_cykuty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 07:43   #2100
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Koronawirus z Chin i inne epidemie + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez cukierek_z_cykuty Pokaż wiadomość
A napisalam, ze tego nie zrobilam?
A zrobiłaś? Jeśli tak to szacun

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-28 11:27:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:17.