Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawie - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-29, 11:24   #931
Vonnie
Raczkowanie
 
Avatar Vonnie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 269
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez little_ola Pokaż wiadomość
witam w ten deszczowy poranek!
też jestem jeszcze w piżamie a co gorsze, to korci mnie, żeby tak spędzić cały dzień
Ha ha, u mnie to samo, siedze w pizamce i pije pyszna kawe Zmotywuje sie do zycia dopiero pozniej, bo wybieram sie na basen na 13. Chetnie posiedzialabym w domku i nic nie robila, ale jakbym chciala siedzec w domu ze wzgledu na pogode to nigdzie bym nie poszla przez miesiac
__________________
When life gives you lemons make lemonade!
Vonnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 11:37   #932
asiek__
Przyczajenie
 
Avatar asiek__
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Milton Keynes
Wiadomości: 22
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

szperr, mieszkałaś w Milton?
To mój pierwszy dom w UK, TŻ mieszkał wcześniej na północy.

***luna, -AKURAT ;p

little_ola, ja również dołączam do tych, co są w piżamie miło tak i aż się nie chce ubierać, lepiej zostać pod ciepłym kocykiem, oglądając TV. Wstałabym, ale szczerze mówiąc nawet nie mam co robić- TŻ w pracy a ja tu nie mam praktycznie żadnych znajomych chyba jednak trochę uporządkuję mieszkanie... Bo wyjść się nie da nigdzie.
Właśnie obejrzałam ostatni dostępny odcinek Caifornication. Niewiem, czy to koniec tylko sezonu czy serialu ;( jeśli tak, to skończyło się naprawdę fatalnie ;(

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

aaa dziewczyny! zapomnę zapytać wiece może, gdzie (i czy) można dostać coś takiego na kanty stelażu łóżka, by sobie nóg nie obijać o to? średnio to wygląda;p no i boli jak cholera. pytałam w Asda, Tesco w meblowym jeszcze nie byłam.
__________________
I dlatego lubię mówić z Tobą.

____________

asiek__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 11:39   #933
little_ola
Zakorzenienie
 
Avatar little_ola
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: na sofie
Wiadomości: 13 587
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

ale się cieszę, że to nie tylko ja mam dzisiaj takiego lenia
little_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 11:41   #934
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

lepiej mi jak wiem, ze nie jestem osamotniona w moim lenistwie

Cytat:
Napisane przez asiek__ Pokaż wiadomość
szperr, mieszkałaś w Milton?
nie, w Silsoe, taka wioska miedzy MK, Bedford i Luton

nie wiem o co chodzi z kantami

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez little_ola Pokaż wiadomość
ale się cieszę, że to nie tylko ja mam dzisiaj takiego lenia
rotfl
no wlasnie
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 11:46   #935
asiek__
Przyczajenie
 
Avatar asiek__
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Milton Keynes
Wiadomości: 22
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

szperrr poprostu jak chodzę to sobie nóżki o drewniany róg łóżka obijam

little_ola ciężko dziś nie mieć lenia

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

a wioski niestety nie kojarzę,szperrr, może dlatego, że bardzo rzadko wyjeżdżam poza granice miasta szczerze mówiąc byłam tylko w Bedford (NIN) i w Birmingham (baaaardzo ładne miasto).
__________________
I dlatego lubię mówić z Tobą.

____________

asiek__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 13:29   #936
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

ejjjjjj ja tylko pozniej dzis wstalam .... a wy juz tyyyyle naprodukowaly...hahhaa widac ze miserable na zewnatrz :P

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
jej, chyba o Was troche zapomnialam
troche???

Cytat:
do kompa mi bylo nie po drodze..
na wczoraj mam wymowke - caly dzien w lozku/chodzac ostroznie po domu, w plecach mi strzyknelo i nawet tramadol mnie nie wskrzesil, dopiero dzis lepiej, jak ja tego nie lubie!
za malo cwiczen... i prosze ....
Cytat:
kofi, posciel piekna!
ja pewien czas temu upolowalam fajna Laury Ashley (mi sie podoba, szara, po jednej stronie jakies galazki z kwiatkami), metki mnie nie kreca, ale jakosc jest .
ja tam mam mieszane uczucia co do metek LOL ale w tym przypadku nawet nie wiedzialm co kupuje
ale moj nos chyba tak!!!


Cytat:
Napisane przez asiek__ Pokaż wiadomość
Pozdrawiam wszystkie Emigrantki


Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
O, ja wlasnie skonczylam czytac fajna ksiazke:
Nancy Pickard "The scent of rain and lightning". Tak mnie wciagnela, ze obrocilam ja w 2 dni.
eeee chyba musze sie tez zabrac za cos .... bo normalnie wstyd

Cytat:
Kofi - to Ty teraz jestes dekoratorem wnetrz, hm? Bdb, bo ja mam problemy z udekorowaniem koszyczka wielkanocnego, o wnetrzach nie wspominajac, wiec bede miala sie z kim skonsultowac
hahahha nie nie nie ... nie jest dekoratorem w dekoratora sie "bawie"
wiesz... moja kolezanka (nie obrazajac jej) zmyslu dobierania barw i przedmiotow i cacek nie ma zadnego ... wiec tak naprawde kazdy kto choc troche lubi takie rzeczy,pewnie moglby urzadzic jej sypialnie

ale ale ... gdybys sie bardzo zagubila ... moze pomege swoja skromna opinia
zreszta jest nas tu wiecej takich co to sie "na rzeczy znaja"

Cytat:
Napisane przez asiek__ Pokaż wiadomość
W sałatce tylko jogurt jagodowy z Asda (opróćz Activii tylko to jest tu zjadalne) i banan
hahha swietan sałatka

Cytat:
Napisane przez little_ola Pokaż wiadomość
witam w ten deszczowy poranek!
też jestem jeszcze w piżamie a co gorsze, to korci mnie, żeby tak spędzić cały dzień
Cytat:
Napisane przez Vonnie Pokaż wiadomość
Ha ha, u mnie to samo, siedze w pizamce i pije pyszna kawe Zmotywuje sie do zycia dopiero pozniej, bo wybieram sie na basen na 13. Chetnie posiedzialabym w domku i nic nie robila, ale jakbym chciala siedzec w domu ze wzgledu na pogode to nigdzie bym nie poszla przez miesiac
ja tez w pidzamie
wczoraj biegalam wiec dzis cwiczenia sobie daruje ...
za 2h ide do A bedziemy dobierac kolory na jej sypialnianych scianach

udanej niedzieli
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 13:44   #937
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Kofi, chyba trafilas w 10 z tym brakiem cwiczen.. <wstyd>

Luna, wybieramy sie do Leeds Castle w przyszly weekend (jesli pogoda pozwoli), moze macie ochote dolaczyc?
Ps. Pytam Lune bo tez ma blisko, ale moze ktos jeszcze sie skusi? http://www.leeds-castle.com/goto.php...B5B5341&id=102
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-29, 13:56   #938
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Kofi, chyba trafilas w 10 z tym brakiem cwiczen.. <wstyd>
oj tam oj tam wracaj do zdrowia lepiej
Cytat:
Luna, wybieramy sie do Leeds Castle w przyszly weekend (jesli pogoda pozwoli), moze macie ochote dolaczyc?
Ps. Pytam Lune bo tez ma blisko, ale moze ktos jeszcze sie skusi? http://www.leeds-castle.com/goto.php...B5B5341&id=102
ja bym sie wybrala ale TZ nie ma
i juz mam plany ... caly długi weekend w Brighton

(bede biegac o poranku, bede spacerowac popoludniu, bede imprezowac wieczorami )
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 14:02   #939
asiek__
Przyczajenie
 
Avatar asiek__
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Milton Keynes
Wiadomości: 22
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
(bede biegac o poranku, bede spacerowac popoludniu, bede imprezowac wieczorami )
idealnie też bym się na jakiś spacer skusiła... ale ta pogoda...

ale Wam zazdroszczę, że macie blisko do Leeds... też chcę!
__________________
I dlatego lubię mówić z Tobą.

____________

asiek__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 14:11   #940
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez asiek__ Pokaż wiadomość
idealnie też bym się na jakiś spacer skusiła... ale ta pogoda...

ale Wam zazdroszczę, że macie blisko do Leeds... też chcę!
zamek jest w Kent on sie tylko tak nazywa

swoja droga piekne miejsce, ze pewnoscia sie tam wybierzemy
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 16:12   #941
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Barowej pogody ciag dalszy po calkiem ladnej Sobocie znowu leje i leje .


Cytat:
Napisane przez asiek__ Pokaż wiadomość
aaa dziewczyny! zapomnę zapytać wiece może, gdzie (i czy) można dostać coś takiego na kanty stelażu łóżka, by sobie nóg nie obijać o to? średnio to wygląda;p no i boli jak cholera. pytałam w Asda, Tesco w meblowym jeszcze nie byłam.
Kupic lozko bez kantow .

Witaj na watku .
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-29, 16:30   #942
asiek__
Przyczajenie
 
Avatar asiek__
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Milton Keynes
Wiadomości: 22
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

kofika13 dopiszę to miejsce do listy miejsc do odwiedzenia. szperrrzarzuciła takimi pięknymi zdjęciami...

witaj, lorelei
to nie takie proste jest, jakby się wydawało ;p jakoś się już przyzwyczajam i "obijań" coraz mniej.

co do pogody to przełamałam się i po kilkugodzinnej walce ze sobą, by wstać z łóżka, później wymyślaniem, co by tu porobić (posprzątałam łazienkę i pokój, wypiłam piwko <redd's żurawinowy- pierwszy raz spotkałam, ale dobry> i zadzwoniłam do rodziców) zdecydowałam się, że wyjdę na zewnątrz. nawet nie bolało widziałam stado kaczuszek i maratończyków (urządzili sobie w Milton jakiś maraton). pani stała na zakręcie i zachęcała uczestników "well done, you just have 24 miles!". trochę mi się głupio zrobiło, że ze mne taki leń a oni sobie biegają charytatywnie, więc postanowiłam upiec ciasto.
__________________
I dlatego lubię mówić z Tobą.

____________

asiek__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 17:24   #943
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Kofi, chyba trafilas w 10 z tym brakiem cwiczen.. <wstyd>

Luna, wybieramy sie do Leeds Castle w przyszly weekend (jesli pogoda pozwoli), moze macie ochote dolaczyc?
Ps. Pytam Lune bo tez ma blisko, ale moze ktos jeszcze sie skusi? http://www.leeds-castle.com/goto.php...B5B5341&id=102
Pytanie of kors
Lubię Leeds Castle
Dołączyć by było super. Może jak się młody wybiega to się wyciszy
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 21:44   #944
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Bakciu, my pare razy zaliczylismy jakies sesje zdjeciowe z Hania, gdy byly specjalne promocje - ulotki rozdawane lub kupony w gazetach na sesje + jedno zdjecie za darmo. Z jednej sesji wyszlismy faktycznie tylko z jednym zdjeciem (juz oprawionym), bo nas nie zachwycili a ceny mieli kossssmiczne! W drugim przypadku foty nie byly az takie specjalne, ale podobaly sie nam, wiec wybralismy kilka, jako prazent dla nas na Dzien Matki i Ojca Czesc wisi teraz u moich rodzicow w sypialni i ciagle slysze, ze sa najcenniejsza rzecza w ich domu
Mysmy byli w Pixie, te co do paczek dla ciezarnych vouchery wkladaja I wlasnie z tego wzgledu ze to jednak niesamowita pamiatka zdecydowalismy sie wydac pieniazka (czyt. ja zadecydowalam po czy dostalam opr od tzta za szastanie kasa - nie swoja )

powiedz mi jak Hania wogole? Lepiej sie czuje?

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
zobaczymy co na fb?
W polowie maja odbieram, moze cos wrzuce, ale zapraszam do ogladania na scianie jak nadejdzie czas

Cytat:
Napisane przez asiek__ Pokaż wiadomość
Witam kiedyś założyłam konto na Wizażu, później nie było czasu ale teraz wzięło mnie emigracyjną tęsknotę za Polską. W Polsce podobno pogoda bardzo ładna, w UK niestety od jakiegoś tygodnia non stop pada, i pada, i pada... Dziś mam wolne. I dobrze, kilka dni temu przeprowadziliśmy się do nowego domu i trzeba w końcu na spokojnie wszystko dokładnie zorganizować
Siedzę nad sałatką jogurtowo-bananową i żałuję, że nie mogę wybrać się do polskiego sklepu ;(
Pozdrawiam wszystkie Emigrantki
hej hej witamy i zapraszamy
a propos lozka to nie pomoge bo ja nawet w okragly 'rog' sie uderze

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
O, ja wlasnie skonczylam czytac fajna ksiazke:
Nancy Pickard "The scent of rain and lightning". Tak mnie wciagnela, ze obrocilam ja w 2 dni. Akcja dzieje sie w Kansas, zadnego sf, lektura lekka, ale nie nazbyt infantylna, troche pomieszanie stylow: thiller/dramat obyczajowy z elementami romansu. Bakti, nie wiem, czy spelnia wszystkie Twoje wymagania ale sprobuj.
I tez slyszalam ze to o traktorach na Ukrainie jest bardzo fajne, ale osobiscie sie jeszcze nie dorwalam.

Ten deszcz zaczyna mnie wpedzac w depresje...
ja tylko horrorow i sci fi nie lubie, no i te dziewczyna ze smokiem na oku czy jak im tam... reszta ok
Dzieki za podpowiedz, brzmi rzeczywiscie dobrze

a w depresje to i ja sie poglebiam, mam juz dosc serdecznie tego deszczu

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
ja tam mam mieszane uczucia co do metek LOL ale w tym przypadku nawet nie wiedzialm co kupuje
ale moj nos chyba tak!!!
a ja tam metkowe lubie bo wiem co kupuje. Lubie Sandersona, Dorme i Sheridan posciele bo maja swietna jakosc (TK MAxx) no i olbrzymia slabosc mam do Cologne & Cotton

a co do urzadzania to ja namietnie chce Lorci urzadzic, ale sie baba nie daje


Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
Pytanie of kors
Lubię Leeds Castle
Dołączyć by było super. Może jak się młody wybiega to się wyciszy
Leeds Castle jest przepiekny! tez bardzo chcielibysmy zobaczyc...
w sumie moze w przyszlym tygodniu?....
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 22:20   #945
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez asiek__ Pokaż wiadomość
widziałam stado kaczuszek i maratończyków (urządzili sobie w Milton jakiś maraton).


Cytat:
pani stała na zakręcie i zachęcała uczestników "well done, you just have 24 miles!". trochę mi się głupio zrobiło, że ze mne taki leń a oni sobie biegają charytatywnie, więc postanowiłam upiec ciasto.


Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
a ja tam metkowe lubie bo wiem co kupuje. Lubie Sandersona, Dorme i Sheridan posciele bo maja swietna jakosc (TK MAxx) no i olbrzymia slabosc mam do Cologne & Cotton
hahah taaaa ja wlasnie wynalazlam wspomnianej juz kolezance rolete do łazienki z Sandersona za jedyne funt 50
ale tylko te kolory i wzory tam pasowaly hhiihih

zreszta tak jak juz wspomialas teraz w TKju mozna dostac ich produkty prawie 70% taniej

wlasnie kupilam jej taka sama posciel jak sobie i probowalysmy dzis kolory na scianach ... z jednym trafilysmy ... piekna soczysta (lekko zgaszona) zielen
teraz trzeba dobrac dwie pozostale sciany
do tego beda Shabby Chic Solid Mango meble http://www.oakfurnitureland.co.uk/fu...-bed/1665.html
plus dodatki i (wg mnie i wg wlascicielki) bedzie piknie

hahahha ale sie podniecilam ale jak za kilka tygodni,caly ten projekt zostanie ukonczony to wam pokaze
Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
a co do urzadzania to ja namietnie chce Lorci urzadzic, ale sie baba nie daje
a to kura jedna ... odmowia? jak moze.... pffffff

***

wiecie co jest jutro?

p o n i e d z i a l e k
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 22:59   #946
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

kofcia - justlinen ma duze znizki na Sandersona, Sheridan itp

nie wiedzialam ze ty lubisz Shabby Chic
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 23:15   #947
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
kofcia - justlinen ma duze znizki na Sandersona, Sheridan itp
merci
Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
nie wiedzialam ze ty lubisz Shabby Chic
mnie sie praktycznie wszytsko podoba jesli tylko to jest odpowiednio dobrane
bo moze byc modern, country, rustic, french, shabby etc etc style jesli mi kolory i dodatki odpowiadaja
wiem wiem nie jestm bardzo wymagajaca

bede szalec jesli tylko wynajmiemy/kupimy cos wiekszego ...
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 23:38   #948
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

oj jak my kiedys kupimy to potrzebuje rolllover w lotto zeby mieszkanie urzadzic

Lozko i materac marzy mi sie z Feather & Black ( najwwygodniejszy materac na swiecie!!! Tylko 1400 za double)
I sypialnie, calal biala, tylko lozko i fotel na to zeby zarzucic szlafrok - cisza, spokoj - bliss.....
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 07:29   #949
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Kofi mnie się wybór mebli baaardzo podoba
poniedziałek, jutro wtorek i niedługoweekend.



U nas od rana swieci pięknie slońce
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-30, 08:15   #950
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

WItam z pięknej słonecznej i gorąąąąąąąącej Polski wczoraj 32 stopni w cieniu, dzisiaj ma być jeszcze cieplej....

ale nie to żebym was dobijała to moje ostatnie wakacje w tym roku więc się muszę nacieszyć

Taką dawkę słońca miałam ostatni raz dwa lata temu

Pasuje mi tu w PL włosy są super, cera nie wariuje, jedzenie pyszniaste, znajomi i rodzina na około, czasu na nic nie ma, aż wracać się nie chce

****

Dzięki Szperr

Taaak sukienkę obcinałam podczas wesela nożyczkami bo wierzchnia warstwa tiulu (widoczna na pewno na zdjęciach) była popodpinana srebrnymi niteczkami które podczas energicznych tańców się pozrywały i w efekcie tiul się wydłuzył o 10 cm wiec zeby bylo w miare wygodnie trzeba było go obciac

po weselu połowa gości chora Wódka za bardzo schłodzona była plus ostre górskie powietrze i śpiewy i gardła odmówiły posłuszeństwa

Kofii śliczna pościel , ciekawe czy u mnie w tikeju będzie jak przyjade...

Baktii poka zdjęcia
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi

Edytowane przez olka_222
Czas edycji: 2012-04-30 o 08:18
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 09:05   #951
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

kofi ladne mebelki wybralas i ciekawa jestem koncowego efektu
Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
I sypialnie, calal biala, tylko lozko i fotel na to zeby zarzucic szlafrok - cisza, spokoj - bliss.....
przemawia do mnie to

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
Kofi mnie się wybór mebli baaardzo podoba
poniedziałek, jutro wtorek i niedługoweekend.


U nas od rana swieci pięknie slońce
ladnie i nawet cieplo

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
WItam z pięknej słonecznej i gorąąąąąąąącej Polski wczoraj 32 stopni w cieniu, dzisiaj ma być jeszcze cieplej....

ale nie to żebym was dobijała to moje ostatnie wakacje w tym roku więc się muszę nacieszyć

Taką dawkę słońca miałam ostatni raz dwa lata temu

Pasuje mi tu w PL włosy są super, cera nie wariuje, jedzenie pyszniaste, znajomi i rodzina na około, czasu na nic nie ma, aż wracać się nie chce

****

Dzięki Szperr

Taaak sukienkę obcinałam podczas wesela nożyczkami bo wierzchnia warstwa tiulu (widoczna na pewno na zdjęciach) była popodpinana srebrnymi niteczkami które podczas energicznych tańców się pozrywały i w efekcie tiul się wydłuzył o 10 cm wiec zeby bylo w miare wygodnie trzeba było go obciac

po weselu połowa gości chora Wódka za bardzo schłodzona była plus ostre górskie powietrze i śpiewy i gardła odmówiły posłuszeństwa

Kofii śliczna pościel , ciekawe czy u mnie w tikeju będzie jak przyjade...

Baktii poka zdjęcia
Ola zazdroszcze Ci tego sloneczka, bycia z rodzinka, przyjaciolmi itd
enjoy ile wlezie
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 13:31   #952
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Kofi ja tez tam kupowalam meble tylko ja mam debowe (Cairo) poprzedni kolor. Fajna jakosc, ale ceny nawet na 'sale' wysokie. Ja kupilam swoje na dosc dobrej promocji wiec cenowo wyszlo przyzwiocie.

Co do urzadzania to jak to nie pozwalam musze wszystko do Bakterii wyslac bo inaczej mi nie zaaprobuje zakupu . Kazda tapetke, czy kolor farby .





Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
oj jak my kiedys kupimy to potrzebuje rolllover w lotto zeby mieszkanie urzadzic

Lozko i materac marzy mi sie z Feather & Black ( najwwygodniejszy materac na swiecie!!! Tylko 1400 za double)
I sypialnie, calal biala, tylko lozko i fotel na to zeby zarzucic szlafrok - cisza, spokoj - bliss.....
Tylko 1400 ja widzialam materace za 9 tys funtow z kaszmierm .

Te bliss a gdzie sobie kubek z herbata postawisz w tej sypialni ??

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
Pasuje mi tu w PL włosy są super, cera nie wariuje, jedzenie pyszniaste, znajomi i rodzina na około, czasu na nic nie ma, aż wracać się nie chce
No nie wyglupiaj sie, tylko wrcaj szczesliwie .
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 14:51   #953
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Wczorajszego poranka tak do konca nie zmarnowalam, gdyz oprocz upieczenia chleba udalo mi sie zrobic bardzo przyzwoity pedicure w krwistej czerwieni.
Co do mebli to chwilowo srednio to widze - raczej materac na podlodze niz lite drewno hehe. W ogole dzisiaj wole na ten temat nic nie pisac, bo jestem w pesymistycznym nastroju z uwagi na poniedzialek
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 18:26   #954
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
oj jak my kiedys kupimy to potrzebuje rolllover w lotto zeby mieszkanie urzadzic

Lozko i materac marzy mi sie z Feather & Black ( najwwygodniejszy materac na swiecie!!! Tylko 1400 za double)
hyhyhy eeee nie to ja juz wole na podroze wydac a meble miec w jakiejs rozsadnej cenie

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
Kofi mnie się wybór mebli baaardzo podoba
poniedziałek, jutro wtorek i niedługoweekend.
U nas od rana swieci pięknie slońce
o kolejna na "tak" w sparwie mebli i dobrze bo kolezanka miala "mieszane uczucia" na samym poczatku

u mnie tez dzis pieknie bylo.... pieknie ....
no i byle do czwartkowego poranku ... tz sie ulatnia a ja mam labeeeeeeeeee

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
WItam z pięknej słonecznej i gorąąąąąąąącej Polski wczoraj 32 stopni w cieniu, dzisiaj ma być jeszcze cieplej...
zdecydowanie za goraco ...
a poza tym juz niedlugo juz nie dlugo i w Polandzie znowu zimno bedzie hyhyhhyyh
Cytat:
Pasuje mi tu w PL włosy są super, cera nie wariuje, jedzenie pyszniaste, znajomi i rodzina na około, czasu na nic nie ma, aż wracać się nie chce
wydaje ci sie ... w tak mocnym sloncu latwo nabawic sie udaru
rozne rzeczy sie wtedy widzi

Cytat:
po weselu połowa gości chora Wódka za bardzo schłodzona była plus ostre górskie powietrze i śpiewy i gardła odmówiły posłuszeństwa
super, ze wszytsko poszlo po twojej mysli goscie do nastepnego wesela z pewnoscia wyzdrowieja
a my tu czekamy na duzo wiecej zdjec!!!

Cytat:
Kofii śliczna pościel , ciekawe czy u mnie w tikeju będzie jak przyjade...
wczoraj kupilam dla anki, widzialm jeszcze kilka od tego samego producenta
a poza tym w tej samej cenie mozesz kupic na tej strone co to ja Bakteria tu zapodala
dokladnie taka sama jak moja http://www.justlinen.co.uk/justlinen...n=1069&dept=10

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
kofi ladne mebelki wybralas i ciekawa jestem koncowego efektu
:
o nie nie, meble wybrala wlasciecielka ( mnie sie spodobaly ) ja bede dobierac dodatki i malowac sciany
niestety efekt koncowy nie wczesniej niz za jakies 7tyg bo tyle sie podobno na te meble czeka :/

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
Kofi ja tez tam kupowalam meble tylko ja mam debowe (Cairo) poprzedni kolor. Fajna jakosc,
ooo fajnie wiedziec, zes zadowolona ... zaraz przekaze info
no i meble calkiem fajne,bardzo klasyczne
Cytat:
Co do urzadzania to jak to nie pozwalam musze wszystko do Bakterii wyslac bo inaczej mi nie zaaprobuje zakupu . Kazda tapetke, czy kolor farby
to co ta malpa nam tu klamie
Cytat:
Tylko 1400 ja widzialam materace za 9 tys funtow z kaszmierm .
jestes pewna ze to z kaszmirem a nie z Kaszmirka

Cytat:
Te bliss a gdzie sobie kubek z herbata postawisz w tej sypialni ??
jaki kubek? no wiesz! w takiej sypialnie sie
ani nie je ani tym bardziej pije ba mysle, ze herbate to ona jeszcze przeboleje
gorzej bedzie z winem
a juz o adaskowym marchewkowym soczku nie wspomnie

a swoja droga ten white blisss z pomaranczowo - czerwonymi dodatkami moze wygl calkiem ciekawie
Cytat:
No nie wyglupiaj sie, tylko wrcaj szczesliwie


Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Co do mebli to chwilowo srednio to widze - raczej materac na podlodze niz lite drewno hehe.
u nas tak to wygladalo przez jakis czas gdy 3 lata temu wprowdzalismy sie do swojego (wynajetego) mieszkania
nie bylo zle ale... na dluzsza mete ... nigdy wiecej !!!

***

calkiem fajny ten poniedzialek pomimo, ze wczoraj nie moglam zasnac az do 1ej( kawa wypita ok 18ej tak niestety na mnie dziala). Co do konca nie bylo az tak złe, bo zabralam sie za Traktor Ukrainski i .... fajnie fajnie sie czyta ....

a teraz pump o'clock
zatem papappapappappapapap
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 19:56   #955
asiek__
Przyczajenie
 
Avatar asiek__
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Milton Keynes
Wiadomości: 22
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
hej hej witamy i zapraszamy
witam

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
a w depresje to i ja sie poglebiam, mam juz dosc serdecznie tego deszczu
no dzisiaj na szczęście pogoda była przepiękna- szkoda tylko, że cały dzien byłam w pracy i nawet przez okno nie można spojrzeć (bo w warehous'ie nie ma;p) oprócz godziny przerwy na świeżym powietrzu. mam nadzieję, że nazbierałaś energii na cały czas, kiedy znowu będzie padać (bo chyba będzie)

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
a ja tam metkowe lubie bo wiem co kupuje. Lubie Sandersona, Dorme i Sheridan posciele bo maja swietna jakosc (TK MAxx) no i olbrzymia slabosc mam do Cologne & Cotton
nie lubię metek, bo mi się z pracą kojarzą

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
do tego beda Shabby Chic Solid Mango meble http://www.oakfurnitureland.co.uk/fu...-bed/1665.html
plus dodatki i (wg mnie i wg wlascicielki) bedzie piknie
pięknie ale jak ja widzę takie piękne meble, to mam jak Ty- wszystko bym chciała, bo praktycznie wszystko mi się podoba

olka_222 zazdroszczę Ci pobytu w Polsce  nie wracasz?

Vedma poniedziałek się kończy, coraz bliżej do weekendu

***


W sumie to cały dzień dziś pracowinie. Po pracy polski akcent- żurek z kiełbasą i jajkiem. Moi angielscy współlokatorzy dziwili się, co to oprócz tego, że po overtime’ie jestem zmęczona, wykończona, to chyba rzucam palenie (bo polskie fajk się skończyły). Zobaczymy.

Życzę miłego wieczoru wzięłabym gorącą kąpiel, ale niestety brak wanny mi to troszkę utrudnia zamiast tego długi prysznic. Buziaki.
__________________
I dlatego lubię mówić z Tobą.

____________

asiek__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 09:39   #956
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

no i pieknie znow dzisiaj pada
wychodzimy z suszy trzeba sie cieszyc

asiek witaj

Co do mebli, to ja na przyklad nie moge za bardzo chodzic do Ikei bo zaraz mam chorobe domowa ....dopada mnie okropna melancholia ze nie mam jeszcze wlasnego domku, ktory moglabym tak ladnie urzadzic.

No coz, kiedys to nastapi, tymczasem wakcje w Portugalii nadciagaja, ha!
__________________

beafrance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 10:38   #957
asiek__
Przyczajenie
 
Avatar asiek__
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Milton Keynes
Wiadomości: 22
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
no i pieknie znow dzisiaj pada
wychodzimy z suszy trzeba sie cieszyc

asiek witaj

Co do mebli, to ja na przyklad nie moge za bardzo chodzic do Ikei bo zaraz mam chorobe domowa ....dopada mnie okropna melancholia ze nie mam jeszcze wlasnego domku, ktory moglabym tak ladnie urzadzic.

No coz, kiedys to nastapi, tymczasem wakcje w Portugalii nadciagaja, ha!
witaj miło poznać kogoś nowego i zjednoczyć się w emigracyjnych smutkach i radościach

też mam chorobę domową i właśnie mnie uświadomiłaś, że coś takiego wogóle istnieje też nie mam własnego domku, w sumie tylko pokój. już był wcześniej urządzony, ale powiem Ci, że naprawdę bardzo ładnie, więc nic nie zmieniamy, poza tym się nie opłaca, dopiero jak się będzie miało coś swojego.

wakacje w Portugalii- musiałaś być grzeczna w tym roku

***

znowu pada a ja na rowerze muszę do pracy jechać.
ehhh.
miłego dnia Emigrantki
__________________
I dlatego lubię mówić z Tobą.

____________

asiek__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 14:08   #958
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
jestes pewna ze to z kaszmirem a nie z Kaszmirka
Za ta cene to mam podobne watpliwosci!

Cytat:
Napisane przez asiek__ Pokaż wiadomość
wakacje w Portugalii- musiałaś być grzeczna w tym roku
Ja chyba bylam ekstremalnie niegrzeczna, bo zadnego wyjazdu na horyzoncie nie widze... Phhh! A tak mi sie marzy lezaczek nad basenem, drineczki z palemka, zapach morskiej bryzy i zachody slonca na plazy...
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 18:21   #959
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Zapach morskiej bryzy nad basenem? Mi sie marzy lazenie po wulkanach...

Kofi, fajne meble

Luna, Bakcyl, to macie ochote np. w sobote?
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 19:03   #960
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Co Bailey's na język przyniesie czyli intelektualne szermierki słowne przy kawi

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Zapach morskiej bryzy nad basenem? Mi sie marzy lazenie po wulkanach...

Kofi, fajne meble

Luna, Bakcyl, to macie ochote np. w sobote?
Jak na razie jestem na tak
jak będzie ładna poogda
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-09 00:57:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:04.