plastyka części intymnych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-09, 23:16   #1
edii1979
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7
Wink

plastyka części intymnych


[COLOR="RoyalBlue"]jest pewnie wiele kobiet niezadowolonych z rozmiaru piersi a także jest pewien procent takich, które są niezadowolone z rozmiarów tych najbardziej intymnych....Chciałabym wiedzieć jak odbywa się zabieg korekcji warg sromowych i innych części. Jestem zainteresowana np. zmniejszeniem okolic najbardziej intymnych. Myślę że jest wiele kobiet które uważa iż po porodzie wszystko ulega zmianie , jakby zwiększa sie a chciałoby aby było ciasne jak przed porodem...Może to głupie ale mnie intryguje. jestem w ciąży i nie chce póżniej odczuwać dyskonfortu, obniżenia odbioru bodźców itp.....
czy jest ktoś kto mógłby mi coś doradzić????????????????? ???
polecić kogoś kto ewentualnie jakieś zmiany zniweluje niż bardziej zepsuje??? Jestem zaineresowana klinikami z okolic warszawy lub olsztyna ,może być tez białystok: COLOR]edii1979@tlen.pl
edii1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 22:26   #2
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: plastyka części intymnych

ogladałam chyba na zone club program o takim lekarzu i był on jednym z niewielu w usa, tak więc nie wiem czy ktoś w polsce wykonuje zabieg zmniejszenia szyjki macicy i samej macicy. No chyba, że zależy ci tylko na plastyce zewnętrznych organów płciowych, to chyba dużo łatwiejsze.
Z drugirj strony, jeśli dokonuje się w polsce zabiegów zmiany płci, to ten obszar niepowinien być polskim chirurgom zbyt obcy
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 11:57   #3
patka-p3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 13
Dot.: plastyka części intymnych

zabieg taki wykonuje lekarz ginekolog. czytalam o tym na tym forum poszukaj tam sobie dokladnie bo napewno jest. pozdrawiam

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2020-10-15 o 11:35 Powód: link
patka-p3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 12:42   #4
merita999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 2
Dot.: plastyka części intymnych

Szukam pomocy gdzie się da... 2 lata temu miałam operacje u warszawskiego ginekologa... nieudana labiuoplastyka. Teraz szukam pomocy - gdzie mogę zrobić rekonstrukcję? Najlepiej okolice Wraszawy? Może ktoś? coś?
merita999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-27 13:42:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:57.