chłopak mnie irytuje - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-06-13, 10:39   #1
colii
Przyczajenie
 
Avatar colii
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 25

chłopak mnie irytuje


Cześć,
mieliście kiedyś tak, że chłopak/dziewczyna zaczęli was strasznie irytować? Że zaczęliście czuć do nich niechęć, nawet czasami nienawiść?
Wstyd się przyznać, ale chłopak, z którym jestem od paru miesięcy od jakiegoś czasu bardzo mnie denerwuje, uważam wręcz czasem, że jest odrażający, żałosny, sama się sobie dziwię, ale nawet kiedy mi powie, że jakaś dziewczyna podrywała go na imprezie, to zaczynam myśleć "ciebie? dobre, haha". Kiedyś było super, podobał mi się, dogadywaliśmy się świetnie, ale teraz zaczął mi niesamowicie przeszkadzać i jestem pewna, że przy następnym spotkaniu to skończę, bo czuję do niego wręcz nienawiść w niektórych sytuacjach, zaczęło mnie irytować nawet to, że głośno je i pije. Kolejny absurd to to, że nie chciałabym rezygnować z tej znajomości, chciałabym spróbować się kolegować/przyjaźnić (przed związkiem się kolegowaliśmy i było fajnie)
colii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 12:30   #2
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: chłopak mnie irytuje

Cytat:
Napisane przez colii Pokaż wiadomość
Cześć,
mieliście kiedyś tak, że chłopak/dziewczyna zaczęli was strasznie irytować? Że zaczęliście czuć do nich niechęć, nawet czasami nienawiść?
Wstyd się przyznać, ale chłopak, z którym jestem od paru miesięcy od jakiegoś czasu bardzo mnie denerwuje, uważam wręcz czasem, że jest odrażający, żałosny, sama się sobie dziwię, ale nawet kiedy mi powie, że jakaś dziewczyna podrywała go na imprezie, to zaczynam myśleć "ciebie? dobre, haha". Kiedyś było super, podobał mi się, dogadywaliśmy się świetnie, ale teraz zaczął mi niesamowicie przeszkadzać i jestem pewna, że przy następnym spotkaniu to skończę, bo czuję do niego wręcz nienawiść w niektórych sytuacjach, zaczęło mnie irytować nawet to, że głośno je i pije. Kolejny absurd to to, że nie chciałabym rezygnować z tej znajomości, chciałabym spróbować się kolegować/przyjaźnić (przed związkiem się kolegowaliśmy i było fajnie)
Po prostu oduroczyłaś się i zamiast zerwać męczysz tą znajomość do granic nienawiści. Jesteś rodzajem agresora, tylko cichego, w tym związku. Znajdź w sobie odrobinę empatii i dojrzałości i zakończ to. I nie wygłupiaj się tekstami o przyjaźnieniu się. Ten pociąg odjechał w momencie, gdy przestałaś go lubić. Chcesz tego z egoistycznych pobudek. Może kiedyś będzie to jeszcze możliwe, na pewno nie w takiej sytuacji.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 12:31   #3
puchaty71
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 750
Dot.: chłopak mnie irytuje

Cytat:
Napisane przez colii Pokaż wiadomość
ale nawet kiedy mi powie, że jakaś dziewczyna podrywała go na imprezie, to zaczynam myśleć "ciebie? dobre, haha".
To dobre!!
__________________
Takie tam moje oszopeny.
puchaty71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 12:46   #4
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: chłopak mnie irytuje

Chłopak irytuje cie na maksa, a ty chcesz się z nim przyjaźnić? Dobre!
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 12:51   #5
ZIMNAZOSIA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 368
Dot.: chłopak mnie irytuje

Cytat:
Napisane przez colii Pokaż wiadomość
Cześć,
mieliście kiedyś tak, że chłopak/dziewczyna zaczęli was strasznie irytować? Że zaczęliście czuć do nich niechęć, nawet czasami nienawiść?
Wstyd się przyznać, ale chłopak, z którym jestem od paru miesięcy od jakiegoś czasu bardzo mnie denerwuje, uważam wręcz czasem, że jest odrażający, żałosny, sama się sobie dziwię, ale nawet kiedy mi powie, że jakaś dziewczyna podrywała go na imprezie, to zaczynam myśleć "ciebie? dobre, haha". Kiedyś było super, podobał mi się, dogadywaliśmy się świetnie, ale teraz zaczął mi niesamowicie przeszkadzać i jestem pewna, że przy następnym spotkaniu to skończę, bo czuję do niego wręcz nienawiść w niektórych sytuacjach, zaczęło mnie irytować nawet to, że głośno je i pije. Kolejny absurd to to, że nie chciałabym rezygnować z tej znajomości, chciałabym spróbować się kolegować/przyjaźnić (przed związkiem się kolegowaliśmy i było fajnie)

To jest właśnie to czego się obawiam jeśli chodzi o związki z przyjaciółmi/bliskimi kolegami.
Jest fajnie w kumpelskiej relacji, przychodzi związek i nagle katastrofa... i potem nie wiadomo co zrobić bo ciężko wrócić do stanu wcześniejszego.

Swoją drogą też mam znajomego "fifarafa, każda na mnie leci" a od 10 lat singiel :P
ZIMNAZOSIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 12:54   #6
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: chłopak mnie irytuje

Cześć,

Miałam podobnie i cieszę się, że ten osobnik sobie poszedł, bo sama bym pewnie jeszcze długo to ciągnęła. Tyle że ja nie zaprzyjaźniam się z byłymi, no ale to już swoją drogą. Chciałam Ci tylko doradzić: zakończ ten związek. Chyba, że jesteś sadomaso, i chcesz męczyć siebie i jego tą relacją dalej.
__________________
contra negantem principia non est disputandum
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 12:59   #7
Alejakto
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 78
Dot.: chłopak mnie irytuje

Cytat:
Napisane przez ZIMNAZOSIA Pokaż wiadomość
To jest właśnie to czego się obawiam jeśli chodzi o związki z przyjaciółmi/bliskimi kolegami.
Jest fajnie w kumpelskiej relacji, przychodzi związek i nagle katastrofa... i potem nie wiadomo co zrobić bo ciężko wrócić do stanu wcześniejszego.

Swoją drogą też mam znajomego "fifarafa, każda na mnie leci" a od 10 lat singiel :P
singiel, co nie znaczy, że nie rucha:-P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Alejakto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-13, 14:01   #8
Azhaar
Zadomowienie
 
Avatar Azhaar
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 521
Dot.: chłopak mnie irytuje

Cytat:
Napisane przez ZIMNAZOSIA Pokaż wiadomość
To jest właśnie to czego się obawiam jeśli chodzi o związki z przyjaciółmi/bliskimi kolegami.
Jest fajnie w kumpelskiej relacji, przychodzi związek i nagle katastrofa... i potem nie wiadomo co zrobić bo ciężko wrócić do stanu wcześniejszego.

Swoją drogą też mam znajomego "fifarafa, każda na mnie leci" a od 10 lat singiel :P
Nie widzę żadnego związku.
Po pierwsze, on nie musi mieć wcale ochoty na stałą relacje.
Po drugie, one mogą na niego lecieć, bo je pociąga i jest atrakcyjny, wiec są nim zainteresowane ale nie muszą widzieć w nim partnera do związku. To też są osobne tematy.
Azhaar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 14:12   #9
ZIMNAZOSIA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 368
Dot.: chłopak mnie irytuje

Cytat:
Napisane przez Azhaar Pokaż wiadomość
Nie widzę żadnego związku.
Po pierwsze, on nie musi mieć wcale ochoty na stałą relacje.
Po drugie, one mogą na niego lecieć, bo je pociąga i jest atrakcyjny, wiec są nim zainteresowane ale nie muszą widzieć w nim partnera do związku. To też są osobne tematy.
A ja widzę
Jest znany w naszym gronie znajomych z tego, że ciągle podkreśla, że dziewczyny go zaczepiają (dziwnie nigdy nikt tego nie widział) a cały czas narzeka, że nie może nikogo znaleźć a na Tinderze nie tworzą mu się żadne pary, na randce nie był od 2015 roku.
No ale pewnie znasz go lepiej
ZIMNAZOSIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-14, 04:44   #10
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: chłopak mnie irytuje

Cytat:
Napisane przez i am rock Pokaż wiadomość
chłopak irytuje cie na maksa, a ty chcesz się z nim przyjaźnić? Dobre!

:d
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-14, 06:07   #11
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: chłopak mnie irytuje

Denerwujesz sie, bo sie nie zgadzasz na pewne zachowania. To pojawialo sie stopniowo czy przyszlo nagle wraz z jakims zdarzeniem miedzy Wami?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-14, 07:27   #12
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: chłopak mnie irytuje

Miej odrobinę szacunku do tego chłopaka i zakończ tą relację. Aż przykro to czytać.
I przyjaźń? Facet irytuje cie każdym oddychaniem, jaka tu przyjacielska relacja może wyniknąć?

"ale nawet kiedy mi powie, że jakaś dziewczyna podrywała go na imprezie, to zaczynam myśleć "ciebie? dobre" - nawet znajomy nie ma takich myśli.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-14, 12:17   #13
LhunLai
Eternal rebel
 
Avatar LhunLai
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 1 054
Dot.: chłopak mnie irytuje

Cytat:
Napisane przez colii Pokaż wiadomość
Cześć,
mieliście kiedyś tak, że chłopak/dziewczyna zaczęli was strasznie irytować? Że zaczęliście czuć do nich niechęć, nawet czasami nienawiść?
Tak, to już jest ostatni etap przed rozstaniem.
LhunLai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-15, 11:23   #14
cavvythecat
Wtajemniczenie
 
Avatar cavvythecat
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 2 057
Dot.: chłopak mnie irytuje

[Uważasz, że jest odrażający i nie wiesz czemu ktoś by miał sie nim interesować, ale chcesz się kolegować xd daj mu spokój po prostu
__________________
You can’t make homes out of human beings.
Someone should have already told you that.
cavvythecat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-16, 15:19   #15
Sariah
Raczkowanie
 
Avatar Sariah
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 499
Dot.: chłopak mnie irytuje

Mialam tak z jednym ktory do mnie podbijal i zdecydowanie stracil zamiast zyskac na blizszej znajomosci. Po prostu grzecznie go olałam.
Sariah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-16 16:19:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:56.