Rolki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-29, 21:28   #1
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Talking

Rolki


Zafundowałam sobie rolki ! Nigdy wcześniej nie jeżdziłam ,ale jakos sobie radzę.Zastanawiam się jakie korzyści - oprócz przyjemności - daje jazda na rolkach.Czy np.spowoduje ujędrnienie pośladków (akurat na tę część ciała zadziałała już grawitacja ) ?
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 07:08   #2
ibisek1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 59
Dot.: Rolki

zdecydowanie!!! Ja również jeżdżę na rolkach i efekty naprawdę widać
Oprócz tego wysmuklają się nogi i trochę spłaszcza brzuch.
ibisek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 07:29   #3
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Rolki

A ja planuję właśnie odkurzyć moje Wstyd się przyznać, ale kupiłam je 2 lata temu i jak zaraz po zakupie dzielnie na nich jeździłam przez cały sezon, to rok temu nawet na nie nie spojrzałam. Teraz zamierzam przywrócić je do łask Póki co czekam tylko na lekkie ochłodzenie, bo w taki upał to ja nie mam siły ręką ruszyć, a co dopiero nogą
A co do efektów to rolki chyba faktycznie najbardziej działają na nogi, no i nieco na pośladki. Nooo i na kondycję
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-30, 08:55   #4
karmeleiro
Zadomowienie
 
Avatar karmeleiro
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 1 979
GG do karmeleiro
Dot.: Rolki

uwielbiam rolki! zachorowalam na nie rok temu traz, gdzie mam nie podjechac, to jesli to mozliwe rolki na nogi i wiuuuuu

tylko niektore chodniki sa okropne, wiec jezdze w ochraniaczach i opalam sie przez to w paski

dzialaja na nogi i posladki, na samopoczucie, dotlenienie i kontakty towarzyskie
karmeleiro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 18:02   #5
Takietam
Zadomowienie
 
Avatar Takietam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Brolly Works
Wiadomości: 1 084
Dot.: Rolki

Cytat:
Napisane przez karmeleiro
uwielbiam rolki! zachorowalam na nie rok temu traz, gdzie mam nie podjechac, to jesli to mozliwe rolki na nogi i wiuuuuu

dzialaja na nogi i posladki, na samopoczucie, dotlenienie
To prawda
Ja dostałam rolki miesiąc temu w prezencie od męża i tak mnie wciągnęło, że jeżdżę na nich gdzie tylko mogę, a głównie do pracy (mam w miarę niedaleko). Przez to cierpi trochę mój nienaganny strój służbowy, bo przestałam chodzić w spódnicach, ale chyba po prostu zacznę zabierać ciuchy na zmianę do plecaka.

Jeżdżę regularnie od miesiąca i zauważyłam, że schudły mi nogi. Moja teściowa ostatnio posądziła mnie o zrzucenie 5 kg (przesadziła). Nie mam wagi, więc nie wiem jak to z tymi kilogramami jest, ale rzeczywiście spodnie są luźniejsze.

Kiedy dostałam rolki ucieszyłam się, bo miałam nadzieję, że popracuję w ten sposób nad kondycją, ale niestety te parę minut do pracy jak na mnie to za mały wysiłek. Na pewno nie zastąpią mi treningów Capoeiry, na które ostatnio nie mam czasu, ale lepiej robić cokolwiek (tu: jeździć na rolkach do pracy ku uciesze panów z ochrony biurowca) niż siedzieć całymi dniami przed komputerem i dziwić się tempem ewolucji garba na plecach.

No i nie zapominajmy o bonusie w postaci szczuplejszych kończyn dolnych
Takietam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 18:11   #6
karmeleiro
Zadomowienie
 
Avatar karmeleiro
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 1 979
GG do karmeleiro
Dot.: Rolki

Takietam!!!



mnie tez rolki nia zastapia treningu capoeiry ale nie mam na nie czasu !!!

jaki swiat maly
karmeleiro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 18:36   #7
Takietam
Zadomowienie
 
Avatar Takietam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Brolly Works
Wiadomości: 1 084
Dot.: Rolki

Cytat:
Napisane przez karmeleiro
Takietam!!!



mnie tez rolki nia zastapia treningu capoeiry ale nie mam na nie czasu !!!

jaki swiat maly
Nio, całkiem nieduży
A poważnie Capoeira jest cudowna, ale zarazem zachłanna. Nie można trenować, nie poświęciwszy jej większości swojego wolnego czasu.
A ja ostatnio nie mam wolnego czasu. Bardzo mi przykro, bo kolejna cordao przeszła mi koło nosa, ale nic nie poradzę. Praca jest praca - trzeba skądś piniundz brać.
Takietam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-31, 20:17   #8
karmeleiro
Zadomowienie
 
Avatar karmeleiro
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 1 979
GG do karmeleiro
Dot.: Rolki

Cytat:
Napisane przez Takietam
Nio, całkiem nieduży
A poważnie Capoeira jest cudowna, ale zarazem zachłanna. Nie można trenować, nie poświęciwszy jej większości swojego wolnego czasu.
A ja ostatnio nie mam wolnego czasu. Bardzo mi przykro, bo kolejna cordao przeszła mi koło nosa, ale nic nie poradzę. Praca jest praca - trzeba skądś piniundz brać.
no wlasnie ten sam problem... mnie cordao tez przeszlo kolo nosa... chociaz w sumie i tak za bardzo sie nie nalezalo, bo malo przez osattni rok cwiczylam, w sumie prawie w ogole
karmeleiro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 13:23   #9
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Rolki

a ja fundne sobie nowe koleczka i juz znalazlam kolezanke do wspolnych rolkowych eskapad
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 16:24   #10
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Dot.: Rolki

Ja mam rolki już ho-ho i trochę, ale od ponad roku [albo i dwóch?] w ogóle ich nie używałam - stoją gdzieś zakurzone w piwnicy... Ale jak tak piszecie, że nóżki są po nich dużo szczuplejsze, to chętnie bym pojeździła tylko boję się iść do piwnicy, bo tam myszy są :P A poza tym nie mam za bardzo gdzie jeździć :/ Po tych dziurawych chodnikach? ehh...
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:10.