biała sukienka dla osoby towarzyszącej - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-11, 13:29   #31
simple9
Raczkowanie
 
Avatar simple9
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 294
Dot.: biała sukienka dla osoby towarzyszącej

w tamtym roku były modne takie koronkowe sukienki i u mnie na weselu była jedna laska właśnie w takiej białej obcisłej koronkowej sukieneczce, a inna koleżanka miała waniliową zwiewną sukienkę. Obydwie były krótkie i ani trochę mi to nie przeszkadzało
Nie da się pomylić PM w ślubnej sukni z takimi skromnymi sukieneczkami moim zdaniem była moda na koronki to tak przyszły i jakoś wcale mnie to nie dziwiło ani nie uraziło.

Nie słyszałam też żeby jacyś goście obgadywali te laski, że są w takich kolorach

aż się dziwię, że tylu dziewczynom to przeszkadza ale może to ze mną jest coś nie tak, że było mi to obojętne :P
simple9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 17:28   #32
claudusiaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar claudusiaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 343
Dot.: biała sukienka dla osoby towarzyszącej

Cytat:
Napisane przez simple9 Pokaż wiadomość
w tamtym roku były modne takie koronkowe sukienki i u mnie na weselu była jedna laska właśnie w takiej białej obcisłej koronkowej sukieneczce, a inna koleżanka miała waniliową zwiewną sukienkę. Obydwie były krótkie i ani trochę mi to nie przeszkadzało
Nie da się pomylić PM w ślubnej sukni z takimi skromnymi sukieneczkami moim zdaniem była moda na koronki to tak przyszły i jakoś wcale mnie to nie dziwiło ani nie uraziło.

Nie słyszałam też żeby jacyś goście obgadywali te laski, że są w takich kolorach

aż się dziwię, że tylu dziewczynom to przeszkadza ale może to ze mną jest coś nie tak, że było mi to obojętne :P
Moim zdaniem jest tyle kolorów, że białą sukienkę można sobie podarować Też bym oczywiście żadnej dziewczyny za włosy nie wytargała, bo akurat dwie dziewczyny na moim ślubie były ubrane na biało/kremowo, czego szczerze mówiąc nie zauważyłam, bo na własnym weselu skupiałam się na czymś innym, ale ja osobiście bym w białej nie poszła do nikogo
claudusiaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-17 18:28:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:24.