Sierpniowe Panny Młode cz.III - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-16, 13:40   #4981
klaudusk_a
Zakorzenienie
 
Avatar klaudusk_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mała mieścina niedaleko Lublina :)
Wiadomości: 5 945
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

u nas już kilka osób odmówiło, ale z 250 zaproszonych liczymy, że odmówi nam jakieś 30
__________________

Zapraszam na mój blog
http://kikalifestyle.blogspot.com/
klaudusk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 14:45   #4982
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez klaudusk_a Pokaż wiadomość
u nas już kilka osób odmówiło, ale z 250 zaproszonych liczymy, że odmówi nam jakieś 30
Wow! To Wam się szykuje ogromne wesele

Jeszcze 19 postów i kończymy wątek
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 16:25   #4983
bluesky89
Zakorzenienie
 
Avatar bluesky89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 10 773
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Klaudia, nie wiedziałam, że takie duże wesele robicie!

Nam na razie odmówiło 11 osób dorosłych i 3 dzieciaków.
__________________
Kacperek
bluesky89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 16:28   #4984
przytulanka87
Zadomowienie
 
Avatar przytulanka87
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 171
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Jej........a u nas wszystko nie tak......normalnie wszystko na nie......remont dalej trwa(pieprz*** tynki)

I na dodatek pralka nam się zepsuła.......aaaaaaaaaaa aaa

Już mam dość...
__________________
19.07.2007 Razem
28.12. 2011 Narzeczeni


18.08.2012 - 15.00


Bloguję sobie
http://agadidesign.blogspot.com/

Zajrzyj też proszę tutaj
https://www.facebook.com/agaczesze



przytulanka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 17:00   #4985
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez przytulanka87 Pokaż wiadomość
Jej........a u nas wszystko nie tak......normalnie wszystko na nie......remont dalej trwa(pieprz*** tynki)

I na dodatek pralka nam się zepsuła.......aaaaaaaaaaa aaa

Już mam dość...
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 17:02   #4986
ona8686
Zakorzenienie
 
Avatar ona8686
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 903
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez klaudusk_a Pokaż wiadomość
u nas już kilka osób odmówiło, ale z 250 zaproszonych liczymy, że odmówi nam jakieś 30
no to bardzo duze wesele robicie
__________________
Zawsze Ty...
Zawsze Ja...
Zawsze My... 11.08.2012


Franuś
29.06.2013 godz. 22:12
ona8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 17:03   #4987
bluesky89
Zakorzenienie
 
Avatar bluesky89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 10 773
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Przytulanka, będzie dobrze! Trzymam żeby wszystko się ułożyło tak jak trzeba!
__________________
Kacperek
bluesky89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-16, 17:04   #4988
ona8686
Zakorzenienie
 
Avatar ona8686
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 903
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez przytulanka87 Pokaż wiadomość
Jej........a u nas wszystko nie tak......normalnie wszystko na nie......remont dalej trwa(pieprz*** tynki)

I na dodatek pralka nam się zepsuła.......aaaaaaaaaaa aaa

Już mam dość...
nie denerwuj sie. u nas tez remont, pralka tez przestała działać ale jakoś dziwnie sie na tym nie skupiam
__________________
Zawsze Ty...
Zawsze Ja...
Zawsze My... 11.08.2012


Franuś
29.06.2013 godz. 22:12
ona8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 21:42   #4989
martaK
Raczkowanie
 
Avatar martaK
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 332
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez ona8686 Pokaż wiadomość
no to bardzo duze wesele robicie
My zaprosiliśmy 274 osoby z dziećmi, wyjściowo było ok 250 ale wypadało jeszcze zaprosić i mam nadzieję że zamkniemy się w ok. 220

Dla tylu osób zamówiłam pudełka na prezenciki i obawiam się, że jak będę potrzebowała dokupić to albo już takich samych nie będzie albo co gorsze nie zdążę ich domówić - potwierdzenia mamy do 20 lipca a dostałam tylko 1 smsa póki co plus parę osób już przy zaproszeniach mówiło że nie będzie.. :/

Z pozytywnych rzeczy:
-kupiliśmy garnitur (zeszło się 5 razy dłużej niż z moją sukienką), koszulę i buty ślubne mężowi
- dogadałam się z pozostałymi parami w sprawie dekoracji kościoła
- ustaliliśmy menu
-kupiłam buty ślubne i stanik
-miałam makijaż próbny i się zastanawiam czy nie zmienić kosmetyczki
- dzisiaj kupiłam zestaw "dzieciaka" - farby, pędzle blok rysunkowy, bańki mydlane, kolorowe kartki -będziemy kręcić z pomocą koleżanki filmik z podziękowaniami dla rodziców . Do tego tusz do stempli - bo będziemy robić księgę gości z odciskami palców -bawiłam się zestawem żeby wypróbować kolory i powiem wam, że rewelacja - już zapomniałam jaka to frajda bawić się farbami itd
- z większych zakupów - kupiliśmy po blisko roku nowy samochód i zastanawiamy się czy jechać nim do ślubu czy pożyczać BMW od znajomych (jeszcze nie wiemy za ile)


ciągle brakuje mi:
-czasu
- welonu
- biżuterii
-dekoracji na samochód (zależy od tego jakim autem pojedziemy)
-etykiet na część wódki
- graweru na obrączkach
- pudełek na ciasto
-no i zostało jeszcze 4 zaproszenia do rozdania....

I coraz bardziej zaczynam się stresować bo do ślubu zostało 41 dni
martaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 07:50   #4990
wloszka8
Raczkowanie
 
Avatar wloszka8
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 339
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez przytulanka87 Pokaż wiadomość
Jej........a u nas wszystko nie tak......normalnie wszystko na nie......remont dalej trwa(pieprz*** tynki)

I na dodatek pralka nam się zepsuła.......aaaaaaaaaaa aaa

Już mam dość...
ojjj kochana nic się nie martw.. u nas trwa od kwietnia , do wesela miesiąc, a nawet gipsówek dalej nie ma ale już wrzuciłam na luz

będzie dobrze, naprawdę nic się niemartw

Cytat:
Napisane przez martaK Pokaż wiadomość
My zaprosiliśmy 274 osoby z dziećmi, wyjściowo było ok 250 ale wypadało jeszcze zaprosić i mam nadzieję że zamkniemy się w ok. 220

Dla tylu osób zamówiłam pudełka na prezenciki i obawiam się, że jak będę potrzebowała dokupić to albo już takich samych nie będzie albo co gorsze nie zdążę ich domówić - potwierdzenia mamy do 20 lipca a dostałam tylko 1 smsa póki co plus parę osób już przy zaproszeniach mówiło że nie będzie.. :/

Z pozytywnych rzeczy:
-kupiliśmy garnitur (zeszło się 5 razy dłużej niż z moją sukienką), koszulę i buty ślubne mężowi
- dogadałam się z pozostałymi parami w sprawie dekoracji kościoła
- ustaliliśmy menu
-kupiłam buty ślubne i stanik
-miałam makijaż próbny i się zastanawiam czy nie zmienić kosmetyczki
- dzisiaj kupiłam zestaw "dzieciaka" - farby, pędzle blok rysunkowy, bańki mydlane, kolorowe kartki -będziemy kręcić z pomocą koleżanki filmik z podziękowaniami dla rodziców . Do tego tusz do stempli - bo będziemy robić księgę gości z odciskami palców -bawiłam się zestawem żeby wypróbować kolory i powiem wam, że rewelacja - już zapomniałam jaka to frajda bawić się farbami itd
- z większych zakupów - kupiliśmy po blisko roku nowy samochód i zastanawiamy się czy jechać nim do ślubu czy pożyczać BMW od znajomych (jeszcze nie wiemy za ile)


ciągle brakuje mi:
-czasu
- welonu
- biżuterii
-dekoracji na samochód (zależy od tego jakim autem pojedziemy)
-etykiet na część wódki
- graweru na obrączkach
- pudełek na ciasto
-no i zostało jeszcze 4 zaproszenia do rozdania....

I coraz bardziej zaczynam się stresować bo do ślubu zostało 41 dni

za załatwione sprawy... a liczba gości... masakrycznie dużo... chyba bym nie chciała aż tak dużego wesela no ale jeśli masz aż tak ogromną rodzinę
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20120818310117.html

Gdzie Skarb Twój...
...Tam Serce Twoje
wloszka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 10:17   #4991
Kessi_86
Wtajemniczenie
 
Avatar Kessi_86
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mazowieckie/podlaskie
Wiadomości: 2 581
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

dziewczyny nie mam na nic czasu rano ogarniam u siebie w domu wieczorem jeździmy do TŻ do zostało 3 tygodnie a u niego wzięli się za układanie płytek w kuchni w całym domu bałagan, każdy chodzi wkurzony, niego mądra siostra musi we wszystko tego swojego wrednego nosa wcisnąć powiedziałam że jak będzie miała swoje wesele to wtedy niech decyduje co ma jak być, a to jest nasze i będziemy robić tak jak chcemy a o teściowej to się już nie wypowiem

Co do gości to chyba ja mam najwięcej odmów bo było zaproszonych gości 250 a mamy 100 osób potwierdzonych na razie było do 1 lipca nikt nie dzwonił chyba tylko z 5 rodzin dało odpowiedz (do reszty dzwonimy)wszyscy się na nas wypieli u mnie najbliżsi bracia powiedzieli że nie przyjdą bo nasze mamy są skłócone i oni przez to nie przyjdą do mnie i namówili tak się domyślamy drugiego brata żeby też nie szli z żoną bo ona jest w ciąży i mówi mi że się źle czuje już a w sklepie u znajomej powiedziała że się dobrze czuje a na koniec czerwca do znajomej na wesele poszli, żebym wiedziała że tak będzie to też bym do nich nie poszła bo mogłam powiedzieć że jestem po operacji i nie mogę nic nie jeść więc po co ja tam pójdę, każdy gadał na początku że będą a teraz odemnie ze 100 zaproszonych będzie raptem 40 osób, i TŻ doprasza jeszcze swoich 7 znajomych których wcześniej nie mogliśmy zaprosić przepraszam że z siebie wylałam żale

Z pozytywnych rzeczy
- w sobotę ubraliśmy TŻ
- mam sukienkę na poprawiny, TŻ też jest ubrany na poprawiny
- buty też zamówiłam jednak zielone
- mam biżuterię do ślubu
- idę dzisiaj kupić tiul na etolę (mama będzie szyła)
- i chyba coś jeszcze było ale zapomniałam
potem zrobię zdjęcia to wstawię jak będziecie chciały
__________________
04.08.2012
04.07.2014
Kessi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-17, 10:20   #4992
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez martaK Pokaż wiadomość
My zaprosiliśmy 274 osoby z dziećmi, wyjściowo było ok 250 ale wypadało jeszcze zaprosić i mam nadzieję że zamkniemy się w ok. 220
Ile osób ?!? Wow!!!


Cytat:
Napisane przez martaK Pokaż wiadomość
Z pozytywnych rzeczy:
-kupiliśmy garnitur (zeszło się 5 razy dłużej niż z moją sukienką), koszulę i buty ślubne mężowi
- dogadałam się z pozostałymi parami w sprawie dekoracji kościoła
- ustaliliśmy menu
-kupiłam buty ślubne i stanik
-miałam makijaż próbny i się zastanawiam czy nie zmienić kosmetyczki
- dzisiaj kupiłam zestaw "dzieciaka" - farby, pędzle blok rysunkowy, bańki mydlane, kolorowe kartki -będziemy kręcić z pomocą koleżanki filmik z podziękowaniami dla rodziców . Do tego tusz do stempli - bo będziemy robić księgę gości z odciskami palców -bawiłam się zestawem żeby wypróbować kolory i powiem wam, że rewelacja - już zapomniałam jaka to frajda bawić się farbami itd
- z większych zakupów - kupiliśmy po blisko roku nowy samochód i zastanawiamy się czy jechać nim do ślubu czy pożyczać BMW od znajomych (jeszcze nie wiemy za ile)
Gratuluję załatwionych spraw

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Kessi_86 Pokaż wiadomość
Z pozytywnych rzeczy
- w sobotę ubraliśmy TŻ
- mam sukienkę na poprawiny, TŻ też jest ubrany na poprawiny
- buty też zamówiłam jednak zielone
- mam biżuterię do ślubu
- idę dzisiaj kupić tiul na etolę (mama będzie szyła)
- i chyba coś jeszcze było ale zapomniałam
potem zrobię zdjęcia to wstawię jak będziecie chciały
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 11:11   #4993
Kessi_86
Wtajemniczenie
 
Avatar Kessi_86
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mazowieckie/podlaskie
Wiadomości: 2 581
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

no to wrzucę zdjęcia
moja sukienka na poprawiny, biżuteria i buty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0080.jpg (102,4 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0078.jpg (99,2 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0077.jpg (103,9 KB, 43 załadowań)
__________________
04.08.2012
04.07.2014
Kessi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 11:13   #4994
klaudusk_a
Zakorzenienie
 
Avatar klaudusk_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mała mieścina niedaleko Lublina :)
Wiadomości: 5 945
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Kessi_86 Pokaż wiadomość
no to wrzucę zdjęcia
moja sukienka na poprawiny, biżuteria i buty
bardzo ładna sukienka

ja po swoją na poprawiny jadę za tydzień do warszawy do siostry i przejdziemy całą stolicę dopóki nie znajdę ładnej sukienki i butów
__________________

Zapraszam na mój blog
http://kikalifestyle.blogspot.com/
klaudusk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 12:04   #4995
malinka22
Raczkowanie
 
Avatar malinka22
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 65
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Kessi_86 Pokaż wiadomość
no to wrzucę zdjęcia
moja sukienka na poprawiny, biżuteria i buty

Ale ładna sukienka i butki
u nas nie ma poprawin, w domu tylko obiad w niedzielę i chyba też powinnam coś nowego sobie sprawić z tej okazji

Widzę, że u Wszystkich brak czas u mnie to samo nie mamy jeszcze pierwszego tańca, 2 pary nam zostały jeszcze do zaproszenia, z zaproszonych prawie 170 osób uzbiera nam sie ledwo 120 ( mam nadzieję bo to minimum na naszej sali i nawet jak będzie mniej to za tyle płacimy ), musimy dokupić napoje i ustalić jeszcze dekorację Kościoła ale zupełnie nie mozemy się dogadac z pozostałymi parami każdy chyba myśli, że ktoś inny to załatwi no i malowaliśmy pokój TŻ - a i został nam jeszcze korytarz. I wogóle Rodzina TŻ wymyśliła sobie ogromny remont domu i ciągle jest coś do zrobienia a czasu coraz mniej i ciągle afera, że za mało pomagamy a my po prostu nie mamy na to czasu zaczynam żałować, że u niego się będziemy szykować i od niego wychodzić no ale trudno trzeba przeżyć

w niedzielę zakupiliśmy garnitur dla TŻ - a oraz koszulę i buty brakuje jeszcze spinek, bo krawt był już zakupiony wcześniej oczywiście wyprawa po garnitur była połaczona z wielką kłótnią i obrazą Teściowej bo miała inna wizję niż my. Ależ mnie to wkurza nasz ślub, nasze wesele my organizujemy to dlaczego co druga osoba chce za nas decydować i każdy swoich "dobrych" rad nam udziela. Już przy zparoszeniach było a co będzie do jedzenia, a muzyka jak będzie grana bo ja bym chiał to i to i tamto

byłam wczoraj na przymiarce i suknia jest piękna tylko wydawała mi się troszkę mniej szeroka jak ją wcześniej mierzyłam a teraz ta nowiutka jest taka jakby bardziej "księzniczkowa" albo to tylko moje wrażenie bo halka jest bardziej "napuszona" a jak Kessi było u Ciebie?
No i dwie sprawy muszę zakupić nowy stanik bo w tym co kupiłam w tej sukni mój biust ginie po prostu go nie ma muszę jakiś extra push up wykombinować no i jeszcze jedna sprawa, musze zrzucić ze 3-4 kg :/ bo suknia na biodrach jest za ciasna jest to trochę dziwna sprawa bo od momentu pobierania miary schudłam ponad 3 kg więc albo byłam źle zmierzona albo coś źle uszyli. Jest jeszcze jedna opcja bo mam @ i może napuchnięta po prostu jestem. No i @ wypada mi również na ślub załamuje mnie to troszkę ale liczę, że coś sie przesunie
__________________
11.08.2012 godz 18:00
malinka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 12:16   #4996
ona8686
Zakorzenienie
 
Avatar ona8686
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 903
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

My zapraszaliśmy 130 osób wraz z dziećmi. To jest najbliższa rodzina. Gdybyśmy chcieli zapraszać ciotki i jeszcze inne osoby, to by wyszło sporo wiecej. Ale nam sie jakoś duze wesele nie widzi. Poza tym finansujemy sami, takze musieliśmy sie ograniczac. Dlatego jak mi odpadło 20 osób, to juz duzo. A nie chce aby parkiet był pusty. Tak zle i tak niedobrze


Cytat:
Napisane przez martaK Pokaż wiadomość
My zaprosiliśmy 274 osoby z dziećmi, wyjściowo było ok 250 ale wypadało jeszcze zaprosić i mam nadzieję że zamkniemy się w ok. 220

Dla tylu osób zamówiłam pudełka na prezenciki i obawiam się, że jak będę potrzebowała dokupić to albo już takich samych nie będzie albo co gorsze nie zdążę ich domówić - potwierdzenia mamy do 20 lipca a dostałam tylko 1 smsa póki co plus parę osób już przy zaproszeniach mówiło że nie będzie.. :/

Z pozytywnych rzeczy:
-kupiliśmy garnitur (zeszło się 5 razy dłużej niż z moją sukienką), koszulę i buty ślubne mężowi
- dogadałam się z pozostałymi parami w sprawie dekoracji kościoła
- ustaliliśmy menu
-kupiłam buty ślubne i stanik
-miałam makijaż próbny i się zastanawiam czy nie zmienić kosmetyczki
- dzisiaj kupiłam zestaw "dzieciaka" - farby, pędzle blok rysunkowy, bańki mydlane, kolorowe kartki -będziemy kręcić z pomocą koleżanki filmik z podziękowaniami dla rodziców . Do tego tusz do stempli - bo będziemy robić księgę gości z odciskami palców -bawiłam się zestawem żeby wypróbować kolory i powiem wam, że rewelacja - już zapomniałam jaka to frajda bawić się farbami itd
- z większych zakupów - kupiliśmy po blisko roku nowy samochód i zastanawiamy się czy jechać nim do ślubu czy pożyczać BMW od znajomych (jeszcze nie wiemy za ile)


ciągle brakuje mi:
-czasu
- welonu
- biżuterii
-dekoracji na samochód (zależy od tego jakim autem pojedziemy)
-etykiet na część wódki
- graweru na obrączkach
- pudełek na ciasto
-no i zostało jeszcze 4 zaproszenia do rozdania....

I coraz bardziej zaczynam się stresować bo do ślubu zostało 41 dni
gratuluje załatwionych spraw

Cytat:
Napisane przez Kessi_86 Pokaż wiadomość
dziewczyny nie mam na nic czasu rano ogarniam u siebie w domu wieczorem jeździmy do TŻ do zostało 3 tygodnie a u niego wzięli się za układanie płytek w kuchni w całym domu bałagan, każdy chodzi wkurzony, niego mądra siostra musi we wszystko tego swojego wrednego nosa wcisnąć powiedziałam że jak będzie miała swoje wesele to wtedy niech decyduje co ma jak być, a to jest nasze i będziemy robić tak jak chcemy a o teściowej to się już nie wypowiem

Co do gości to chyba ja mam najwięcej odmów bo było zaproszonych gości 250 a mamy 100 osób potwierdzonych na razie było do 1 lipca nikt nie dzwonił chyba tylko z 5 rodzin dało odpowiedz (do reszty dzwonimy)wszyscy się na nas wypieli u mnie najbliżsi bracia powiedzieli że nie przyjdą bo nasze mamy są skłócone i oni przez to nie przyjdą do mnie i namówili tak się domyślamy drugiego brata żeby też nie szli z żoną bo ona jest w ciąży i mówi mi że się źle czuje już a w sklepie u znajomej powiedziała że się dobrze czuje a na koniec czerwca do znajomej na wesele poszli, żebym wiedziała że tak będzie to też bym do nich nie poszła bo mogłam powiedzieć że jestem po operacji i nie mogę nic nie jeść więc po co ja tam pójdę, każdy gadał na początku że będą a teraz odemnie ze 100 zaproszonych będzie raptem 40 osób, i TŻ doprasza jeszcze swoich 7 znajomych których wcześniej nie mogliśmy zaprosić przepraszam że z siebie wylałam żale

Z pozytywnych rzeczy
- w sobotę ubraliśmy TŻ
- mam sukienkę na poprawiny, TŻ też jest ubrany na poprawiny
- buty też zamówiłam jednak zielone
- mam biżuterię do ślubu
- idę dzisiaj kupić tiul na etolę (mama będzie szyła)
- i chyba coś jeszcze było ale zapomniałam
potem zrobię zdjęcia to wstawię jak będziecie chciały
rowniez za załatwione sprawy. Sukienka sliczna i butki rewelacyjne.
__________________
Zawsze Ty...
Zawsze Ja...
Zawsze My... 11.08.2012


Franuś
29.06.2013 godz. 22:12
ona8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 12:51   #4997
bluesky89
Zakorzenienie
 
Avatar bluesky89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 10 773
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Gratuluje załatwionych spraw!
My za tydzień lecimy do Polski i zacznie się maraton!
__________________
Kacperek
bluesky89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 13:17   #4998
Kessi_86
Wtajemniczenie
 
Avatar Kessi_86
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mazowieckie/podlaskie
Wiadomości: 2 581
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez klaudusk_a Pokaż wiadomość
bardzo ładna sukienka
Dziękuję sukienka szyta była przez moją mamę

Cytat:
Napisane przez malinka22 Pokaż wiadomość
Ale ładna sukienka i butki
u nas nie ma poprawin, w domu tylko obiad w niedzielę i chyba też powinnam coś nowego sobie sprawić z tej okazji

Widzę, że u Wszystkich brak czas u mnie to samo nie mamy jeszcze pierwszego tańca, 2 pary nam zostały jeszcze do zaproszenia, z zaproszonych prawie 170 osób uzbiera nam sie ledwo 120 ( mam nadzieję bo to minimum na naszej sali i nawet jak będzie mniej to za tyle płacimy ), musimy dokupić napoje i ustalić jeszcze dekorację Kościoła ale zupełnie nie mozemy się dogadac z pozostałymi parami każdy chyba myśli, że ktoś inny to załatwi no i malowaliśmy pokój TŻ - a i został nam jeszcze korytarz. I wogóle Rodzina TŻ wymyśliła sobie ogromny remont domu i ciągle jest coś do zrobienia a czasu coraz mniej i ciągle afera, że za mało pomagamy a my po prostu nie mamy na to czasu zaczynam żałować, że u niego się będziemy szykować i od niego wychodzić no ale trudno trzeba przeżyć

w niedzielę zakupiliśmy garnitur dla TŻ - a oraz koszulę i buty brakuje jeszcze spinek, bo krawt był już zakupiony wcześniej oczywiście wyprawa po garnitur była połaczona z wielką kłótnią i obrazą Teściowej bo miała inna wizję niż my. Ależ mnie to wkurza nasz ślub, nasze wesele my organizujemy to dlaczego co druga osoba chce za nas decydować i każdy swoich "dobrych" rad nam udziela. Już przy zparoszeniach było a co będzie do jedzenia, a muzyka jak będzie grana bo ja bym chiał to i to i tamto

byłam wczoraj na przymiarce i suknia jest piękna tylko wydawała mi się troszkę mniej szeroka jak ją wcześniej mierzyłam a teraz ta nowiutka jest taka jakby bardziej "księzniczkowa" albo to tylko moje wrażenie bo halka jest bardziej "napuszona" a jak Kessi było u Ciebie?
No i dwie sprawy muszę zakupić nowy stanik bo w tym co kupiłam w tej sukni mój biust ginie po prostu go nie ma muszę jakiś extra push up wykombinować no i jeszcze jedna sprawa, musze zrzucić ze 3-4 kg :/ bo suknia na biodrach jest za ciasna jest to trochę dziwna sprawa bo od momentu pobierania miary schudłam ponad 3 kg więc albo byłam źle zmierzona albo coś źle uszyli. Jest jeszcze jedna opcja bo mam @ i może napuchnięta po prostu jestem. No i @ wypada mi również na ślub załamuje mnie to troszkę ale liczę, że coś sie przesunie
U mnie z sukienką było tak samo bo do sukienki jest dana halka bodajże na 2 kołach a ja co mierzyłam to była tylko na 1 ale te koła można wyjąć
U mnie ze stanikiem było to samo muszę sobie zrobić takie pentelki żeby go schować bo mi wychodzi górą chociaż Pani powiedziała że jest na silikonach to wystarczy go opuścić niżej.
Moja suknia jest dla mnie dobra , aż same były zdziwione że nie ma żadnych poprawek oprócz jednej tiul w halce był za długi ale poprawili to na miejscu w ciągu 20 minut, też miałam @ na przymiarce i powiedziały mi że jestem spuchnięta bo ja mam zawsze większy brzuch podczas @ tylko że mi też wypada na sam ślub mam nadzieję że się troszkę przesunie przez ten stres od niedzieli nie mogę nic jeść praktycznie

Cytat:
Napisane przez ona8686 Pokaż wiadomość
rowniez za załatwione sprawy. Sukienka sliczna i butki rewelacyjne.
Dziękuję
__________________
04.08.2012
04.07.2014

Edytowane przez Kessi_86
Czas edycji: 2012-07-17 o 13:19
Kessi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 13:43   #4999
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Kessi_86 Pokaż wiadomość
no to wrzucę zdjęcia
moja sukienka na poprawiny, biżuteria i buty
Wszystko mi się podoba

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Kessi_86 Pokaż wiadomość
Dziękuję sukienka szyta była przez moją mamę
dla mamy
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-17, 13:49   #5000
bluesky89
Zakorzenienie
 
Avatar bluesky89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 10 773
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Kto zakłada nowy wątek?
__________________
Kacperek
bluesky89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 13:54   #5001
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez bluesky89 Pokaż wiadomość
Kto zakłada nowy wątek?
Ja już powoli kończę
Zaraz Wam dam linka

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

ZAPRASZAM DO CZĘŚCI 4

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630527

KONIEC WĄTKU !!!
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:45.