Prezent na 21 urodziny dla niej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-11, 14:47   #1
pawel_l
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1

Prezent na 21 urodziny dla niej


Witam wszystkich,

moja bliska koleżanka, może niedługo moja dziewczyna ma za miesiąc urodziny. Chciałbym z tej okazji dac jej jakiś prezent.
Tylko właśnie zupełnie nie mam pomysłu. Niby znamy się już trochę, ale nie wiem... Myślałem o książce, ponieważ wiem że na pewno lubi czytac, ale z drugiej strony nie wiem jakie książki dokładnie, nie chciałbym jej dac taka co już czytała lub ma.
Jeśli chodzi o finanse to powiedzmy że ok 100zł z racji studenckich zasobów.

Co polecicie innego niż książka? Dziewczyny wypowiedzcie się co by Was bardzo ucieszyło jakbyście dostały

Pozdrawiam
pawel_l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 15:08   #2
Hadassa
Rozeznanie
 
Avatar Hadassa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Małe miasto :)
Wiadomości: 525
Dot.: Prezent na 21 urodziny dla niej

Biżuteria niby oklepany temat, ale jednak zawsze cieszy oko - czyli srebrny łańcuszek z ładnym wisiorkiem bądź kolczyki.
Może płyta ulubionego wykonawcy? Portfel?
Hadassa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 15:10   #3
miranela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8
Dot.: Prezent na 21 urodziny dla niej

Cytat:
Napisane przez pawel_l Pokaż wiadomość
Witam wszystkich,

moja bliska koleżanka, może niedługo moja dziewczyna ma za miesiąc urodziny. Chciałbym z tej okazji dac jej jakiś prezent.
Tylko właśnie zupełnie nie mam pomysłu. Niby znamy się już trochę, ale nie wiem... Myślałem o książce, ponieważ wiem że na pewno lubi czytac, ale z drugiej strony nie wiem jakie książki dokładnie, nie chciałbym jej dac taka co już czytała lub ma.
Jeśli chodzi o finanse to powiedzmy że ok 100zł z racji studenckich zasobów.

Co polecicie innego niż książka? Dziewczyny wypowiedzcie się co by Was bardzo ucieszyło jakbyście dostały

Pozdrawiam

Skoro piszesz ze to moze wkrotce Twoja dziewczyna to moze dzien urodzin zrob dla niej wyjatkowym i spytaj czy zechce zostac Twoja dziewczyna ? Z pewnoscia bedzie to juz zawsze dla Was obojga szczegolna data - data jej urodzin. Oczywiscie pasuje bukiet kwiatow z tej okazji i wcale to nie musi byc super bukiet z czerwonych róż bo to w koncu nie zareczyny - chociaz taka troche imitacja - a jakis ladny nieduzy bukiecik kolorowych kwiatow albo nawet jedna roza. Co wiecej mozesz podarowac jej jakas bizuterie np. naszyjnik czy branosoletke chociaz w tej sytuacji fajnie by bylo pierscionek. oczywiscie jakis delikatny skromny w koncu to nie zareczynowy ale tez szczegolny dzien. moja kolezanka wlasnie tak miala - w dniu urodzin jej obecny teraz juz chlopak spytal czy beda para. dostala kwiaty i pierscionek (mimo ze nie nosila do tej pory) byla najszczesliwsza. przytoczylam ten przyklad bo bardzo by mi sie spodobalo cos takiego i mysle ze kazdej dziewczynie
miranela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 15:18   #4
Hadassa
Rozeznanie
 
Avatar Hadassa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Małe miasto :)
Wiadomości: 525
Dot.: Prezent na 21 urodziny dla niej

Cytat:
Napisane przez miranela Pokaż wiadomość
Skoro piszesz ze to moze wkrotce Twoja dziewczyna to moze dzien urodzin zrob dla niej wyjatkowym i spytaj czy zechce zostac Twoja dziewczyna ? Z pewnoscia bedzie to juz zawsze dla Was obojga szczegolna data - data jej urodzin. Oczywiscie pasuje bukiet kwiatow z tej okazji i wcale to nie musi byc super bukiet z czerwonych róż bo to w koncu nie zareczyny - chociaz taka troche imitacja - a jakis ladny nieduzy bukiecik kolorowych kwiatow albo nawet jedna roza. Co wiecej mozesz podarowac jej jakas bizuterie np. naszyjnik czy branosoletke chociaz w tej sytuacji fajnie by bylo pierscionek. oczywiscie jakis delikatny skromny w koncu to nie zareczynowy ale tez szczegolny dzien. moja kolezanka wlasnie tak miala - w dniu urodzin jej obecny teraz juz chlopak spytal czy beda para. dostala kwiaty i pierscionek (mimo ze nie nosila do tej pory) byla najszczesliwsza. przytoczylam ten przyklad bo bardzo by mi sie spodobalo cos takiego i mysle ze kazdej dziewczynie
Spodobało o ile autor jest przekonany, że dziewczyna się zgodzi, bo w innym wypadku w ciężkiej sytuacji ją postawi...kwiatki, miła atmosferka bo jej urodziny, czekoladki i weź tu odmów...:P. Nie żebym coś ten .
Hadassa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 16:12   #5
imaginatia
Raczkowanie
 
Avatar imaginatia
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 172
Dot.: Prezent na 21 urodziny dla niej

Cytat:
Napisane przez miranela Pokaż wiadomość
Skoro piszesz ze to moze wkrotce Twoja dziewczyna to moze dzien urodzin zrob dla niej wyjatkowym i spytaj czy zechce zostac Twoja dziewczyna ? Z pewnoscia bedzie to juz zawsze dla Was obojga szczegolna data - data jej urodzin. Oczywiscie pasuje bukiet kwiatow z tej okazji i wcale to nie musi byc super bukiet z czerwonych róż bo to w koncu nie zareczyny - chociaz taka troche imitacja - a jakis ladny nieduzy bukiecik kolorowych kwiatow albo nawet jedna roza. Co wiecej mozesz podarowac jej jakas bizuterie np. naszyjnik czy branosoletke chociaz w tej sytuacji fajnie by bylo pierscionek. oczywiscie jakis delikatny skromny w koncu to nie zareczynowy ale tez szczegolny dzien. moja kolezanka wlasnie tak miala - w dniu urodzin jej obecny teraz juz chlopak spytal czy beda para. dostala kwiaty i pierscionek (mimo ze nie nosila do tej pory) byla najszczesliwsza. przytoczylam ten przyklad bo bardzo by mi sie spodobalo cos takiego i mysle ze kazdej dziewczynie

Sama mam niedługo urodziny i jestem w podobnej sytuacji i na pewno ucieszyłabym się bardzo ale niestety w moim przypadku to praktycznie nierealne
jeśli nie tak to może jakiś perfum? no ale tu też trzeba znac preferencje. książka też by mnie cieszyła bo lubię czytac, no ale tu ciężko wiedziec co lubi i czego nie czytała jeszcze.
łatwe to nie jest bo sama nie wiem co bym chciała.
__________________

Miłość to gra. Kto pierwszy powie "kocham" ten przegrywa...


Edytowane przez imaginatia
Czas edycji: 2012-08-11 o 16:16
imaginatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 07:12   #6
karola991
Zakorzenienie
 
Avatar karola991
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Westland NL
Wiadomości: 6 844
Dot.: Prezent na 21 urodziny dla niej

może kup jej lilou z waszymi inicjałami i zapytaj czy chce z toba być
__________________
Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre.
karola991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 16:36   #7
ZycieKoloruBlond
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 119
Dot.: Prezent na 21 urodziny dla niej

Cytat:
Napisane przez pawel_l Pokaż wiadomość
Witam wszystkich,

moja bliska koleżanka, może niedługo moja dziewczyna ma za miesiąc urodziny. Chciałbym z tej okazji dac jej jakiś prezent.
Tylko właśnie zupełnie nie mam pomysłu. Niby znamy się już trochę, ale nie wiem... Myślałem o książce, ponieważ wiem że na pewno lubi czytac, ale z drugiej strony nie wiem jakie książki dokładnie, nie chciałbym jej dac taka co już czytała lub ma.
Jeśli chodzi o finanse to powiedzmy że ok 100zł z racji studenckich zasobów.

Co polecicie innego niż książka? Dziewczyny wypowiedzcie się co by Was bardzo ucieszyło jakbyście dostały

Pozdrawiam
Może coś z grawerem?
Mój przyjaciel ostatnio swojej dziewczynie, z którą jest od niedawna, kupił kłódkę (oczywiście taką, która nie ma wygrawerowanego żadnego logo) z trzema kluczykami w zestawie. Poszedł z nią do jubilera, ten mu wygrawerował na kłódce Imię & Imię, pod spodem DATA (koszt około 30zł) i dał jej to w prezencie. Jeden kluczyk wyrzucili razem, jeden ma On, drugi ma Ona.
Są specjalne miejsca, np. most w Krakowie, gdzie takie kłódki się przypina - wtedy podobno miłość przetrwa.
ZycieKoloruBlond jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-12, 21:32   #8
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Prezent na 21 urodziny dla niej

Cytat:
Napisane przez ZycieKoloruBlond Pokaż wiadomość
Może coś z grawerem?
Mój przyjaciel ostatnio swojej dziewczynie, z którą jest od niedawna, kupił kłódkę (oczywiście taką, która nie ma wygrawerowanego żadnego logo) z trzema kluczykami w zestawie. Poszedł z nią do jubilera, ten mu wygrawerował na kłódce Imię & Imię, pod spodem DATA (koszt około 30zł) i dał jej to w prezencie. Jeden kluczyk wyrzucili razem, jeden ma On, drugi ma Ona.
Są specjalne miejsca, np. most w Krakowie, gdzie takie kłódki się przypina - wtedy podobno miłość przetrwa.

Matko, cudowny pomysł Czemu mój chłopak nie jest taki romantyczny...

Popieram pomysł z bransoletką Lilou fajny pomysł i pamiątka.
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 10:48   #9
weirdgirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 9
Dot.: Prezent na 21 urodziny dla niej

Prezentów dla kobiety jest niezliczona masa, jeśli wiesz, jaki ma gust jak najbardziej polecam biżuterię. Wisiorek lub bransoletka. Ciekawym pomysłem, o ile znasz kogoś, kto mógłby to wykonać jest wręczenie dziewczynie naszkicowanego na podstawie zdjęcie portretu dziewczyny Do tego nie za duży bukiet kwiatów i powinno być w porządku
__________________
weirdgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 13:41   #10
lenkkk
Przyczajenie
 
Avatar lenkkk
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 29
Dot.: Prezent na 21 urodziny dla niej

biżuteria, perfumy, wspólne zdjęcie w ciekawej ramce, pomysłów nie brakuje, kobiecie łatwiej coś kupić koszulka z ulubionym zespołem/postacią. Poduszka z nietypowym motywem, najlepiej większa niż 'jasiek' Książka też może być, ale jest sporo ciekawszych opcji mając 20lat dostałam 'plazmę', prezent był zapakowany więc naprawdę wyglądał jak telewizor, a jednak była to duża antyrama i do tego puzzle 1000 kawałków z ładnym widokiem też lubię czytać, ale myślę, że książka szału nie zrobi ale są gusta i guściki w każdym razie powodzenia!
lenkkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 21:50   #11
LordWiliam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 346
Dot.: Prezent na 21 urodziny dla niej

Napisz coś więcej czym się interesuje może? W TESCO na dziale Moda regularnie są fajne rzeczy - niedroga biżuteria - czasem można szarpnąć coś super. Zawsze też sprawdza się wiziorek albo zegarek. Perfumy to delikatna sprawa.

A może coś bardziej nietypowego? jakiś śmieszny ale uroczy gadżet? Coś w stylu toys3boys?
http://www.nokaut.pl/gadzety/
W kategorii prezenty (co prawda dla żony) są fajne drobiazgi w przecenach -
http://www.nokaut.pl/na-urodziny-dla-zony/
LordWiliam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-27, 20:51   #12
alicjaka11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Prezent na 21 urodziny dla niej

jak każda kobieta Twoja dziewczyna ucieszy się z biżuterii, ja dostałąm ostatnio komplet biżuterii swarovski http://topcharms.pl/product.php?id_product=501 i jest przepiękny do wszystkiego mi pasuje i nosze go codziennie więc to dobry prezent bo jak go noszę to miło wspominam osobę która mi go podarowała
dlatego polecam biżuterię , bo wiesz z perfumami może być kiepsko jeżeli nie dopasujesz zapachu....
alicjaka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 22:54   #13
qozaczka
Raczkowanie
 
Avatar qozaczka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 356
Dot.: Prezent na 21 urodziny dla niej

Ja od mojego chłopaka dostałam karnet do szkoły tańca. Mogłam wybrać sobie takie zajęcia, jakie tylko mi się podobały. To dobry prezent bo dzięki takim zajęciom, ma się mnóstwo energii a i sylwetka staje się wyraźnie ładniejsza. Polecam afro dance, z tym że nie wszystkie szkoły oferują takie zajęcia. Jak na razie znalazłam je tylko w Ananday w Krakowie
qozaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 23:46   #14
Kisame
Zakorzenienie
 
Avatar Kisame
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3 741
Dot.: Prezent na 21 urodziny dla niej

Ja też uważam, że najlepszym prezentem dla kobiety jest biżuteria przecież kolczyki zawsze się przydadzą!
__________________
3.06.2010

Jeśli coś kochasz, puść to wolno
-jeśli wróci, jest Twoje,
-jeśli nie, nigdy Twoim nie było.
Paulo Coelho


UBRANIA I KOSMETYKI!!!

Kisame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 07:39   #15
Ver88
Raczkowanie
 
Avatar Ver88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 124
Dot.: Prezent na 21 urodziny dla niej

Biżuteria dla kobiety zawsze jest dobra
__________________
Więcej moich artykułów znajdziecie tutaj Marcin Wójcik - Droga Zdrowia
Ver88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 10:28   #16
lenkkk
Przyczajenie
 
Avatar lenkkk
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 29
Dot.: Prezent na 21 urodziny dla niej

Nie tak zawsze Ja łańcuszki czy kolczyki zakładam od wielkiego dzwony. Skłonność mam tylko do bransoletek i mimo kilku dziurek w uszach noszę jednak tlyko w chrząstce. Jak u dziewczyny nie zauważa się na co dzień biżuterii to lepiej się zastanowić dwa razy prezent powinien być praktyczny a nie tylko na raz czy dwa od okazji
lenkkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 17:25   #17
ta_iwona
Rozeznanie
 
Avatar ta_iwona
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 858
Dot.: Prezent na 21 urodziny dla niej

Biżuteria będzie ok, ale jeśli masz do tego oko. Bo dziewczyna może być wybredna

Albo może kup jej po prostu kwiaty i zabierz do dobrej restauracji czy teatru
ta_iwona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 21:54   #18
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Prezent na 21 urodziny dla niej

Cytat:
Napisane przez miranela Pokaż wiadomość
Skoro piszesz ze to moze wkrotce Twoja dziewczyna to moze dzien urodzin zrob dla niej wyjatkowym i spytaj czy zechce zostac Twoja dziewczyna ? Z pewnoscia bedzie to juz zawsze dla Was obojga szczegolna data - data jej urodzin. Oczywiscie pasuje bukiet kwiatow z tej okazji i wcale to nie musi byc super bukiet z czerwonych róż bo to w koncu nie zareczyny - chociaz taka troche imitacja - a jakis ladny nieduzy bukiecik kolorowych kwiatow albo nawet jedna roza. Co wiecej mozesz podarowac jej jakas bizuterie np. naszyjnik czy branosoletke chociaz w tej sytuacji fajnie by bylo pierscionek. oczywiscie jakis delikatny skromny w koncu to nie zareczynowy ale tez szczegolny dzien. moja kolezanka wlasnie tak miala - w dniu urodzin jej obecny teraz juz chlopak spytal czy beda para. dostala kwiaty i pierscionek (mimo ze nie nosila do tej pory) byla najszczesliwsza. przytoczylam ten przyklad bo bardzo by mi sie spodobalo cos takiego i mysle ze kazdej dziewczynie
a mnie akurat pomysł się nie podoba,a też kobieta jestem.
fajnie, że kwiatki, że kolacja, ale wydaje mi się, że w pewnym wieku związek powinien wyjść naturalnie sam od siebie a nie "będziesz ze mną chodzić" + pierścionek.

osobiście proponuję lilou, charmsy . bardzo fajne, bardzo uniwersalne i często pasujące do wielu rzeczy. jeśli dziewczyna lubi biżuterię, to śmiało.
a może bilety na koncert wykonawcy, którego lubi ?
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 09:36   #19
Lev
Raczkowanie
 
Avatar Lev
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 78
Dot.: Prezent na 21 urodziny dla niej

Podepnę się pod ten wątek bo poszukuję drobiazgu (ok. 50zł) właśnie dla 21-letniej dziewczyny. Nie bardzo się w sumie znamy (zaplątane rodzinne relacje) ale wiem tylko tyle co udało mi się wyciągnąć od jej brata. I tu zagwostka, bo zupełnie nie jest fanką biżuterii czy perfum, taka bardziej chłopczyca. No i wiem, że lubi imprezować. A reszta jest tajemnicą. Jakieś pomysły?
Lev jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-06, 09:44   #20
katsumi01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 8
Dot.: Prezent na 21 urodziny dla niej

ani biżuteria, ani perfumy, ani nic z tych oklepanych przedmiotów. najlepiej zabierz ją na jakąś kolację, zrób coś czego się nie będzie spodziewała. zrób tak, żebyś to TY był prezentem, a wszystko inne otoczką. przynajmniej tak mi się wydaję
katsumi01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 09:58   #21
Martabal
Przyczajenie
 
Avatar Martabal
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 17
Dot.: Prezent na 21 urodziny dla niej

Dokładnie, prezenty powinny być tylko dodatkiem Zrób dla niej coś czego się nie spodziewa, jak np. romantyczna kolacja we dwoje
__________________
SPAIN Uwielbiam Hiszpańskie wino słodkie!
Martabal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 17:34   #22
Lev
Raczkowanie
 
Avatar Lev
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 78
Dot.: Prezent na 21 urodziny dla niej

Cytat:
Napisane przez katsumi01 Pokaż wiadomość
ani biżuteria, ani perfumy, ani nic z tych oklepanych przedmiotów. najlepiej zabierz ją na jakąś kolację, zrób coś czego się nie będzie spodziewała. zrób tak, żebyś to TY był prezentem, a wszystko inne otoczką. przynajmniej tak mi się wydaję
Hahaha, przeczytałam to zaraz po popołudniowej drzemce, jeszcze trochę zaspana. Myślałam, że to odpowiedź dla mnie i nie mogłam dojść o co kurcze chodzi?!
Lev jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 18:27   #23
FioletowyAnanas
Zakorzenienie
 
Avatar FioletowyAnanas
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 3 523
Dot.: Prezent na 21 urodziny dla niej

Ja tam kocham błyskotki Wiec bym była zadowolona z biżuterii
__________________
Wymiana!

FioletowyAnanas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 13:04   #24
Kasiashe
Raczkowanie
 
Avatar Kasiashe
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 32
Dot.: Prezent na 21 urodziny dla niej

Ja również byłabym zadowolona z biżuterii
__________________
Mój blog Restauracje Gdyni. Zapraszam
Kasiashe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:13.