potrzebuję rady... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-28, 00:33   #1
uwielbienie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 77

potrzebuję rady...


Hej
Słuchajcie, od kilku lat mam telefon na kartę w Orange. Doładowywałam zawsze konto za 25 zł miesięcznie i było ok, ale od jakiegoś czasu potrzebuję więcej smsów do innych sieci, a doładowując konto za większe kwoty niestety mi się nie kalkuluje.
Chciałabym przejść na abonament, ale taki do 30 zł miesięcznie. Niekoniecznie w Orange. Ale chcę mieć korzystne smsy i do orange i do innych sieci.
Myślicie, że w salonach sieci komórkowych dostanę lepsze oferty niż na stronach internetowych? Czy lepiej brać oferty z neta?
Dodam, że chciałabym też kupić telefon za rozsądną cenę i też nie wiem czy w salonie ?
uwielbienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 01:20   #2
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: potrzebuję rady...

W salonach oferty będą podobne do tych, które są w internecie.
Pod pojęciem korzystne mogą się kryć różne oferty, nie ma uniwersalnych rozwiązań równie korzystnych dla wszystkich.
Zrób sobie zestawienie- do jakich sieci wysyłasz/ dzwonisz najczęściej, w jakich godzinach, jeżeli operator oferuje np. bezpłatne rozmowy z 3 wybranymi numerami zastanów się jakie najbardziej opłacałoby Ci się wybrać. Poza tym możesz wykupić abonament albo usługę typu mix.
Poza tym pomyśl czy nie masz jakiejś alternatywy dla tych smsów-np. bramki internetowe czy komunikatory internetowe.
Co do ofert-teraz są różne. Ja od kilku lat korzystam z plusa i parę razy myślałam o zmianie operatora, ale po porównaniu ofert nie znalazłam jakiejś szczególnie interesującej kontroferty.
Poczytaj opinie o różnych ofertach różnych operatorów-w ten sposób dowiesz się z jaką ofertą wiążą się jakie kruczki i zdecydujesz czy jesteś w stanie je zaakceptować czy nie. O ukrytych kosztach czy problemach ze zmianą czy rozwiązaniem umowy dowiesz się nie w salonie, ale od wkurzonych klientów sieci.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 05:27   #3
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: potrzebuję rady...

Nie wiem czy to co napiszę rozwiąże Twój problem, ale jest pakiet (PAKIET na 585) koszt 10zł i jest to 1000 smsów do wszystkich sieci na 30 dni, czyli sms po 1 gr
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-01, 22:54   #4
Individualist
Rozeznanie
 
Avatar Individualist
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 519
Dot.: potrzebuję rady...

Cytat:
Napisane przez uwielbienie Pokaż wiadomość
Hej
Słuchajcie, od kilku lat mam telefon na kartę w Orange. Doładowywałam zawsze konto za 25 zł miesięcznie i było ok, ale od jakiegoś czasu potrzebuję więcej smsów do innych sieci, a doładowując konto za większe kwoty niestety mi się nie kalkuluje.
Chciałabym przejść na abonament, ale taki do 30 zł miesięcznie. Niekoniecznie w Orange. Ale chcę mieć korzystne smsy i do orange i do innych sieci.
Myślicie, że w salonach sieci komórkowych dostanę lepsze oferty niż na stronach internetowych? Czy lepiej brać oferty z neta?
Dodam, że chciałabym też kupić telefon za rozsądną cenę i też nie wiem czy w salonie ?

Zmagałam się z tym problemem we wrześniu. Spędzało mi to sen z powiek.
Przy abonamencie za 30zł, nie oczekuj cudów.
Porównanie korzystnych smsów do wszystkich zrób na necie ewentualnie udaj się do salonu.
Czasem na stronach internetowych oferty są bardziej korzystne niż w salonach, ale to też musisz porównać.
Telefon za rozsądną cenę, hmm.. tzn jaką? Obecne ceny smartfonów są kosmiczne, chyba że zdecydujesz się na zwykły telefon. W salonach telefony mają atrakcyjne ceny (np1zł) ale przy wysokim abonamencie.
Na allegro możesz się nadziać na ukryty abonament. Jest jeszcze opcja coś typu media markt, neonet, rtv euro agd. Telefon możesz wziąść na raty nie bankrutując przy tym.
Ja zmieniłam operatora na play, mam nowy nr. Oferta mini max. Doładuje na kwote 43zł i więcej nie płace.
Jeśli masz możliwość wziąść tel na firmę to np formuła unlimited, 37zł abonamentu i masz wszystko nie limitowane, minusem jest brak neta a możliwość korzystania tylko przez wi fi.
__________________
Nie czyń priorytetu z kogoś,
kto ma Cię tylko za opcję
Individualist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 20:17   #5
lelo92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Dot.: potrzebuję rady...

Przy takim abonamencie nie dostaniesz korzystnej oferty razem z telefonem... Już lepiej wydać jednorazowo te 200zł na telefon i wziąć fajną ofertę bez telefonu (np nju mobile).
__________________
McDonald's Kupony na Androida!!
lelo92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 22:31   #6
xKlaudja
Zakorzenienie
 
Avatar xKlaudja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 5 883
Dot.: potrzebuję rady...

Cytat:
Napisane przez lelo92 Pokaż wiadomość
Przy takim abonamencie nie dostaniesz korzystnej oferty razem z telefonem... Już lepiej wydać jednorazowo te 200zł na telefon i wziąć fajną ofertę bez telefonu (np nju mobile).

Zgadzam się 10000%
xKlaudja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 12:41   #7
201610030905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 104
Dot.: potrzebuję rady...

Cytat:
Napisane przez xKlaudja Pokaż wiadomość
Zgadzam się 10000%
Popieram! Sama tak teraz, zrobiłam telefon mam z urodzin A ofertę mam z nju.
201610030905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-27, 15:23   #8
milenka_91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3
Wink Dot.: potrzebuję rady...

jak mi brakuje funduszy na telefonie to staram się radzić sobie inaczej między innymi korzystam z bramki sms mobile dziala jak trzeba i jest bezplatna takze mozna sie poratowac
__________________
Cześć, jestem z Bydgoszczy. Być a nie być o to jest pytanie???
milenka_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-27 16:23:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:57.