Zawsze pierwsza ja wychodze z inicjatywą:/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-01, 19:07   #1
MsYoung
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 66

Zawsze pierwsza ja wychodze z inicjatywą:/


Hej dziewczyny, od razu przejde do rzeczy moj TZ i ja jestesmy razem 8miesiecy, ale znamy sie znacznie dluzej. Jest starszy 12 lat, ja mam 19. Ciagle mi powatarza ze mnie kocha i mu zalezy, ze chce zebym byla jego kobieta do konca, zebym byla zona itp... Wczesniej mial jakies dziewczyny, a nawet uprawial seks niezobowiazujacy, przez co nie umiem sie przelamac zeby zaczac sie z nim kochac. Do pelnego seksu nie dochodzi, tylko oral. Jest moim pierwszym facetem i jest mi z nim ogolnie dobrze, poza jedna kwestia... Eh! Widujemy sie ostatnio bardzo rzadko bo tylko dwa dni w miesiacu, przez odleglosc, choc jakis czas temu to jeszcze nie byl taki problem, zawsze znajdywal czas. Jak juz sie widzimy to wiadomo ze oboje jestesmy niezle napaleni. Wtedy zawsze pomieszkujemy razem, czy to mieszkanie u niego czy hotel. Tylko ze to zawsze ja musze wszystko zaczynac, ja musze sie zabierac za to i owo, co mnie juz naprawde irytuje... Wiem ze rozmowa to podstawa, czesto z nim o tym gadam a on twoerdzi ze nie chce sie narzucac, ani byc nachalny, mimo ze mowie mu ze tak bym tego nie odebrala. Czesto tez jest tak, ze on mowi mi, ze nie ma ochoty:/ jakos mi dziwnie z tym jego brakiem ochoty bo wczesniej mial przeciez partnerki tylko po to... ze mna robilby cos najlepiej tylko jak juz idziemy spac. Ja dopiero zaczynam w tych tematach i naprawde mam ochote robic to nawet 3 razy dziennie! A dla niego to juz chyba nie jest taka potrzeba, z czym jest mi przykro.... Co prawda czesto jednak do trgo dochodzi bo stawiam na swoim poza tym on naprawde jest ogolnie kochany.... Jesli chodzi o jakosc zabaw to tez nie moge narzekac, stara sie. Problemem jest to, ze mimo tego ze z nim rozmawiam on nigdy nie zaczyna a juz irytacja moja bierze gore. Moge zalozyc obcisla sukienke bez bielizny, seksowna bielizne, albo w ogole byc naga a on dalej czeka, az sama wszystko zaczne..grrrr! Juz naprawde nie wiem, co robic. Coagle sobie mowie ze juz przestaje z tym, ze nie chce ciagle samej zaczynac i po prostu nic nie bede robic, niestety moje libido jest za wysokie i po prostu tego potrzebuje zwlaszcza ze widujemy sie ostatnio tak rzadko.
Nie ma kochanki czy kogos na boku, to na 100% wiec to nie moze byc orzyczyną moze wy macie podobnie?
Pozdrawiam


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
MsYoung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 21:25   #2
Agus8794
Raczkowanie
 
Avatar Agus8794
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 177
Dot.: Zawsze pierwsza ja wychodze z inicjatywą:/

"uprawial seks niezobowiazujacy, przez co nie umiem sie przelamac zeby zaczac sie z nim kochac. Do pelnego seksu nie dochodzi, tylko oral "





Uprwwialas seks z kimś wcześniej ... ? Gdyby mój partner preferowal tylko seks oralny to tez nie miałabym za często na to ochoty ... Jak dla mnie seks oralny jest tylko dodatkiem do całego aktu miłosnego ... A zresztą ta forma jest bardziej perwersyjna niz tradycyjny seks wiec nie wiem o co z tym chodzi ... Gdybys codziennie jadła na śniadanie obiad i kolację pomidorowke też by Ci się szybko znudziło ... Myślę że tu nie chodzi o jego brak libida tylko o monotonie ... Ile razy można robić to samo w kolko ... A o ilość waszych spotkać w miesiącu i różnice wieku sie nie wypowiem bo jednak nie o to autorko pytałaś .. Lecz nad tym też bym się poważnie zastanowila ... Pozdrawiam ...
Agus8794 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 21:29   #3
MsYoung
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 66
Dot.: Zawsze pierwsza ja wychodze z inicjatywą:/

Cytat:
Napisane przez Agus8794 Pokaż wiadomość
"uprawial seks niezobowiazujacy, przez co nie umiem sie przelamac zeby zaczac sie z nim kochac. Do pelnego seksu nie dochodzi, tylko oral "











Uprwwialas seks z kimś wcześniej ... ? Gdyby mój partner preferowal tylko seks oralny to tez nie miałabym za często na to ochoty ... Jak dla mnie seks oralny jest tylko dodatkiem do całego aktu miłosnego ... A zresztą ta forma jest bardziej perwersyjna niz tradycyjny seks wiec nie wiem o co z tym chodzi ... Gdybys codziennie jadła na śniadanie obiad i kolację pomidorowke też by Ci się szybko znudziło ... Myślę że tu nie chodzi o jego brak libida tylko o monotonie ... Ile razy można robić to samo w kolko ... A o ilość waszych spotkać w miesiącu i różnice wieku sie nie wypowiem bo jednak nie o to autorko pytałaś .. Lecz nad tym też bym się poważnie zastanowila ... Pozdrawiam ...

Przeciez nigdzie nie napisalam ze ja uprawialam, tylko on.... Podkreslalam tez ze przeciez jest moim pierwszym partnerem. Jemu to nie przeszkadza az tak, ze jeszcze sie nie zdecydowalam na pelny seks, dla mnie to cos waznego, moj pierwszy raz i chce byc tego pewna, w ogole najchetniej chcialabym po slubie ale to juz niewazne...
Co do roznicy wieku- my jej nie zauwazamy, poza tym jest nam razem ok, spotykalam sie z rowiesnikami, ale z zadnym nie dogadywalam sie choc w polowie dobrze jak z obecnym facetem, zaden nie traktowal mnie jak obecny facet. Co do odleglosci- wczesniej mieszkal w moim miescie, teraz ma sproo praca dlatego tak wyszlo, od wrzesnia zamieszkamy razem. Takze ta uwaga byla dosc nie na miejscu, jednak mimo to dziekuje za odp.




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
MsYoung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 22:04   #4
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Zawsze pierwsza ja wychodze z inicjatywą:/

Cytat:
Napisane przez MsYoung Pokaż wiadomość
Przeciez nigdzie nie napisalam ze ja uprawialam, tylko on.... Podkreslalam tez ze przeciez jest moim pierwszym partnerem. Jemu to nie przeszkadza az tak, ze jeszcze sie nie zdecydowalam na pelny seks, dla mnie to cos waznego, moj pierwszy raz i chce byc tego pewna, w ogole najchetniej chcialabym po slubie ale to juz niewazne...
Co do roznicy wieku- my jej nie zauwazamy, poza tym jest nam razem ok, spotykalam sie z rowiesnikami, ale z zadnym nie dogadywalam sie choc w polowie dobrze jak z obecnym facetem, zaden nie traktowal mnie jak obecny facet. Co do odleglosci- wczesniej mieszkal w moim miescie, teraz ma sproo praca dlatego tak wyszlo, od wrzesnia zamieszkamy razem. Takze ta uwaga byla dosc nie na miejscu, jednak mimo to dziekuje za odp.




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No wlasnie o to chodzi. Moze on nie chce seksu oralnego tylko pelny stosunek. Kusisz go a jednoczesnie zabraniasz. Jestescie na innych etapach w zyciu seksualnym. Tez nie wiem czy rwalabym sie gdybym wiedziala ze pieszczoty nie skoncza sie stosunkiem. On tego posmakowal i moze odczuwac brak seksu.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 22:14   #5
Agus8794
Raczkowanie
 
Avatar Agus8794
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 177
Dot.: Zawsze pierwsza ja wychodze z inicjatywą:/

Cytat:
Napisane przez MsYoung Pokaż wiadomość
Przeciez nigdzie nie napisalam ze ja uprawialam, tylko on.... Podkreslalam tez ze przeciez jest moim pierwszym partnerem. Jemu to nie przeszkadza az tak, ze jeszcze sie nie zdecydowalam na pelny seks, dla mnie to cos waznego, moj pierwszy raz i chce byc tego pewna, w ogole najchetniej chcialabym po slubie ale to juz niewazne...
Co do roznicy wieku- my jej nie zauwazamy, poza tym jest nam razem ok, spotykalam sie z rowiesnikami, ale z zadnym nie dogadywalam sie choc w polowie dobrze jak z obecnym facetem, zaden nie traktowal mnie jak obecny facet. Co do odleglosci- wczesniej mieszkal w moim miescie, teraz ma sproo praca dlatego tak wyszlo, od wrzesnia zamieszkamy razem. Takze ta uwaga byla dosc nie na miejscu, jednak mimo to dziekuje za odp.




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Seks oralny to tez seks tylko inna forma bardziej perwersyjna i wydaje mi się ze osobom zaczynającym życie erotyczne ciężej się przełamać do seksu oralnego niz tradycyjnego (to tylko moje zdanie)... Seks tradycyjny po ślubie ... Troszkę dziwne ... I czy moja uwaga była nie na miejscu .. Dla Ciebie może i tak .. Nic złego na myśli nie miałam ..
Agus8794 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 23:26   #6
Galateaa
Raczkowanie
 
Avatar Galateaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 72
Dot.: Zawsze pierwsza ja wychodze z inicjatywą:/

Zapytaj go może wprost czy nudzi go seks oralny?
Będziesz wiedziała na czym stoisz.
Tymczasem wyglada to tak, ze widzicie sie rzadko, kusisz go, a pózniej on dostaje tylko "namiastkę" seksu.
Poza tym dziewictwo to nie blona dziewicza, ale to na ile Ty sie czujesz dziewica. Skoro decydujesz sie na takie dosyć perwersyjne zbliżenia to moim zdaniem zachowanie "czystości" do ślubu jest absurdem.
Galateaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-02, 07:21   #7
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Zawsze pierwsza ja wychodze z inicjatywą:/

Z tą pomidorówką trafne podsumowanie.
Oral jako wstęp - jak najbardziej, ale ciągle to samo może się znudzić nawet najbardziej napalonym Po co facet ma się nakręcać jak i tak "będzie jak zawsze"?
Albo zmień nastawienie, bo brak seksu tylko dlatego że miał inne partnerki to dla mnie chore. Rozumiem jakieś tam przekonania religijne ale tylko dlatego że spał już z innymi - nie ogarniam.
Jeśli nie akceptujesz go w 100% to nie brnij w to dalej. Daj mu żyć.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-02, 22:58   #8
201708160953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 131
Dot.: Zawsze pierwsza ja wychodze z inicjatywą:/

Może problem leży w tym, że on chce seksu jako stan emocjonalny, dłuższa zabawa, różne pozycje. Tym czasem dostaje tylko oral i koniec. Ja bym nie chciała żeby mój sex to jedynie pieszczenie piersi. Ja potrzebuję dłuższego scenariusza, urozmaicenia, muszę mieć czas aby wytworzyć w sobie atmosferę. Skoro było już nawiązanie do pomidorowej to Ty mu dajesz tylko makaron a na zupę każesz czekać i czekać Chciałabyś seksu w którym facet by Cię rozbudzał i kończył? To tak jak z przedwczesnym wytryskiem, niby włożył ale skończył tak szybko, że nie zdążyłaś poczuć

Edytowane przez 201708160953
Czas edycji: 2014-04-02 o 23:01
201708160953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-02 23:58:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:31.