Nasze zdobycze! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-21, 07:30   #31
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zdobycze!

zapomnialam dodac, ze wczesniej na ebayu zakupilam sobie dwie miniaturki po 5ml tuszu Diorshow i jak na razie to moj faworyt w tuszach pogrubiajacych. Pare dni wczesniej kupilam LRP i gorzej sie sprawdza, a szkoda bo LRP kosztuje 14€ a Dior 25€, wiec wolalabym cos tanszego.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 00:16   #32
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Smile Dot.: Nasze zdobycze!

Cytat:
Napisane przez sunapee
trzymam kciuki za te zaskorniki,tzn za Ciebie i walke z nimi:P
raspberry moja droga a powiedz mi tak przy okazji gdzie nabylas swoj podklad Kanebo???? ja przekopalam juz wszystkie mozliwe strony i nie moge znalezc.Wiem ze Barneys NY jest dystrybutorem Kanebo,ale moze jeszcze jakis inny sklep ma te kosmetyki w swojej ofercie? Prawdopodobnie bede pod koniec tygodnia w Bostonie wiec z checia bym sobie to cudo obejrzala i pomacala
Dziekuje ze trzymasz kciuki mam nadzieje ze pozbede sie ich raz na zawsze a wiec swoj kanebo zakupilam na ebay us. Ale niezabardzo jestem zadowolona no i przy kuracji z kwasami stoi... zostalo mi okolo 85%-90% z niego a odcien mam 202 Jeszcze niespotkalam sie z ta firma tutaj (Boston) wiec w tym niestety niemoge Ci pomoc . Zycze udanego pobytu i byc moze zobacze Cie gdzies na ulicy przypadkiem
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 03:49   #33
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Nasze zdobycze!

a ja dzisiaj kupilam tusz do rzes YSL w Costco za $15..
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 03:57   #34
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zdobycze!

A ja bylam w Sally i kupilam sobie szampon dla brunetek-a potem poszlam do Wal mart-jeeeezzz jaki tam tlok i ceny w sumie takie same jak w Rite Aid-w Rite Aid nawet lepsze bo wiecej promocjii-ale oczywiscie jak weszlam w polki z kosmetykami to mnie podkusilo i kupilam sobie roz bo mi sie kolor spodobal($1.50-jakas tania nieznana firma) i pomadke full volume Rimmel-ja pomadek nie uzywam ale skusil mnie kolor i zapach no i oczywiscie usta Kate Moss na reklamowce Rimella hihihi.

Wogole poszlam z zamiarem kupienia maskary Loreala tej najnowszej podwojnej Volume shocking chyba za $10 a wyszlam z czym innym.....

Zdjecia moze jutro wkleje.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 04:11   #35
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Nasze zdobycze!

Cytat:
Napisane przez raspberry69
z kwasami stoi... zostalo mi okolo 85%-90% z niego a odcien mam 202 Jeszcze niespotkalam sie z ta firma tutaj (Boston) wiec w tym niestety niemoge Ci pomoc . Zycze udanego pobytu i byc moze zobacze Cie gdzies na ulicy przypadkiem
No kochana raspberry tak latwo to ja nie popuszcze napisz prosze co to za odciec 202 i jaka masz karnacje?Bedac w Bostonie chcialabym zachaczyc o Barneys NY bo wyczytalam ze jest,ale nie wiem czy dam rade.Gdybym cholera jechala sama to bym Cie wyciagnela na kawe i na zakupy do Sephory,ale niestety jade tam towarzysko i bede miala tylko pol dnia na zakupy A do Filenes basement warto isc czy juz raczej pulki puste zostaly??....jeju kiedy ja bede mogla sama wybrac sie na dluugasne zakupy i zwiedzanie..
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-22, 16:32   #36
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Smile Dot.: Nasze zdobycze!

Cytat:
Napisane przez sunapee
No kochana raspberry tak latwo to ja nie popuszcze napisz prosze co to za odciec 202 i jaka masz karnacje?Bedac w Bostonie chcialabym zachaczyc o Barneys NY bo wyczytalam ze jest,ale nie wiem czy dam rade.Gdybym cholera jechala sama to bym Cie wyciagnela na kawe i na zakupy do Sephory,ale niestety jade tam towarzysko i bede miala tylko pol dnia na zakupy A do Filenes basement warto isc czy juz raczej pulki puste zostaly??....jeju kiedy ja bede mogla sama wybrac sie na dluugasne zakupy i zwiedzanie..
Wiec moj kolorek to soft beige. Ja mam jasna cere i kolorek ten byl idealny.Podklad moze i byl by dla mnie dobry gdyby nie to ze w sztucznym swietle i pomieszczeniu bez okien poprostu go wiedze ! Co go przekreslilo Dziwne jest to ze w swietle dziennym sie tak niezachowuje.Byc moze mialam zbyt przesususzona cere sama niewiem , a naprawde myslalam ze bedzie to tej jedyny Powiedz mi Sunapee gdzie w Bostonie jest ten sklep Barneys NY? Oj biedulko pol dnia na zakupy to faktycznie malo i fajnie by bylo kawe wypic no ale niemartw sie, najwazniejsze to zeby Ci sie udalo cos znalesc fajnego. Niewiem czy wiesz ale Filenes maja zamykac do konca grudnia poniewaz ktos juz to wykupil wiec mozesz trafic na fajne obizki . Ja bylam w Filenes basement tydzien temu i jeszcze niejest tak zle pewnie by sie cos znalazlo. W kazdym razie zycze powodzenia na zakupach i koniecznie sie podziel z nami co kupilas
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 04:37   #37
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Nasze zdobycze!

Raspberry Barneys NY jest w Chestnut Hill w Newton,jak sie wybierzesz to napisz czy rzeczywiscie maja tam stoisko Kanebo,kochana a moze Ty masz zamiar pozbyc sie swojego podkladu??? jakas wymianka czy co? moze zajzysz na targowisko,jakby co to stoje pierwsza w kolejce
Z zakupow na razie nici,chyba za duzo ludzi w domu teraz jest,bo plany zmieniaja sie co 5 minut,takze musze zaczekac na poswietach i wtedy bezstresowo spokojnie z mezem sobie pojade.Raspberry mieszkasz tylko 2 godziny drogi ode mnie,moze masz ochote wybrac sie na narty albo zwyczajnie zrobic sobi wycieczke do NH?? Ja na razie sama nie moge nigdzie jechac,ale jeszcze miesiac i znow bede mobilna szkoda,ze Filenes zamykaja,bardzo lubilam ten sklep,ale do slynnego basement jeszcze nie mialam okazji sie wybrac...no i juz chyba nie bede miala najbardzije nie moge doczekac sie wyprawy do slynnego Lush....hmmmm az sie rozmazylam
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-23, 05:07   #38
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Nasze zdobycze!

ja dzis kupilam pare drobiazgow
  • kapelutek z target (na zdjeciu ) bo zmino w leb!
  • balsamy z VS
  • balsam z bath&body works
  • sztyft do ust spf15 waniliowy z bath& body - kosztowal tylko 4 dloce
  • sztyft neutrogeny spf 15

Edytowane przez vanilla_sky
Czas edycji: 2006-02-05 o 09:34
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 05:15   #39
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zdobycze!

Fajny kapelusikFajne masz tez wlosy-blyszczace-moje jakies wyplowiale ostanio mi sie wydaja ale dzielnie sie trzymam i nie farbuje(chce powrocic do naturalnego koloru)-kupilam wczoraj szampon wydobywajacy brazowe refleksy z wlosow moze cos pomoze na polysk
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 05:21   #40
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Nasze zdobycze!

elfiku, to sila flasza, sprawia, ze wlosy sa bardziej blyszczace, niz w rzeczywistosci ale ogolnie dosc blyszczace mam, ale zla tego strona jes to, ze maja tendencje do oklapywania.
polecam szampony do wlosow brazowych john frieda. niesamowicie wydobywaja blask i kolor. jeden minus - dosc drogie buteleczka jest za jaies 5 dolcow, a jest duzo mniejsza od wiekszosci szamponow w tej samej cenie. za to zapach - obledny...
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 05:24   #41
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zdobycze!

hmmm szamponu nie mialam z tej firmy ale musze sprobowac jak mowisz ze dobre

CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-23, 05:28   #42
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Nasze zdobycze!

sprobuj a znajdziesz go wszedzie - target, walmart, cvs...
dobre sa tez pantene do wlosow brazowych.
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 05:32   #43
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zdobycze!

Z pantene mialam odzywke do wlosow brazowych ale jakos nie widzialam efektow a moze ja slepa jestem hihihi
wczoraj sobie kupilam taki w Sally-bede testowac-tez kosztowal $5-zobaczymy jak sie sprawdzi
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 05:46   #44
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Nasze zdobycze!

moja fryzjerka jak sie dowiedziala,ze uzywam Pantene kazala mi go natychmiast do smieci wyrzucic,co tez uczynilam te produkty podobno zostawiaja wosk na wlosach.Wczesniej od innych fryzjerow tez slyszalam,ze Pantene to jedne z gorszych produktow,jesli chodzi o sklady i dzialanie na wlosy.
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 05:56   #45
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zdobycze!

Cytat:
Napisane przez sunapee
moja fryzjerka jak sie dowiedziala,ze uzywam Pantene kazala mi go natychmiast do smieci wyrzucic,co tez uczynilam te produkty podobno zostawiaja wosk na wlosach.Wczesniej od innych fryzjerow tez slyszalam,ze Pantene to jedne z gorszych produktow,jesli chodzi o sklady i dzialanie na wlosy.
ooo to napewno nie kupie juz nic z tej serii-zreszta ta odzywka jakos dziwnie pachniala tak chemicznie-nie moglam sie doczekac az ja wykoncze.

Ja to mam swira na punkcie zapachow-jak mi cos nie podchodzi zapachowo to nie zuzyje za nic
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 06:07   #46
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Nasze zdobycze!

hehe, a to ciekawe. i kogo tu sluchac? moja fryzjerka powiedziala, ze ze zwyklych linii do wlosow pantene jest jedyna, ktora dorownuje jakoscia liniom profesjonalnym... i wez tu czlowieku nie zglupiej
ja uzywam tego, co dobrze na mnie dziala, a po pantene mam niesamowicie blyszczace i puszyste wlosy, duzo lepsze niz kiedys, kiedy uzywalam innych szamponow.
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 06:18   #47
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zdobycze!

no pewnie na kazdego inaczej dzialaja produkty-ja np mam najlepsze wlosy po szamponach dla dzieci Johnson&Johnson itp-takze takie kupuje a Tz sie smieje ze pachnie jak bobas bo plyny do mycia ciala tez czesto kupuje dla dzieci i odzywki czasami tez hihihi
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-24, 04:07   #48
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Wink Dot.: Nasze zdobycze!

Cytat:
Napisane przez sunapee
moja fryzjerka jak sie dowiedziala,ze uzywam Pantene kazala mi go natychmiast do smieci wyrzucic,co tez uczynilam te produkty podobno zostawiaja wosk na wlosach.Wczesniej od innych fryzjerow tez slyszalam,ze Pantene to jedne z gorszych produktow,jesli chodzi o sklady i dzialanie na wlosy.
Dokladnie to samo powiedzial mi moj fryzjer i to jeszcze w Polsce
Co do John Frieda to tez niezbyt dobre produkty.Wiem to nietylko po sobie ale i ocenie innych Sama uzywalam serie dla brunetek i szczeze powiem ze efekt bym mniej niz zadowalajacy. Seria do wlosow puszystych to juz wogule niewypal
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-24, 04:13   #49
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Nasze zdobycze!

Cytat:
Napisane przez raspberry69
Dokladnie to samo powiedzial mi moj fryzjer i to jeszcze w Polsce
Co do John Frieda to tez niezbyt dobre produkty.Wiem to nietylko po sobie ale i ocenie innych Sama uzywalam serie dla brunetek i szczeze powiem ze efekt bym mniej niz zadowalajacy. Seria do wlosow puszystych to juz wogule niewypal
na mnie swietnie dziala. farbuje wlosy na braz i odkad zaczelam uzywac szamponu i odzywki frieda przestalam farbowac wlosy tak czesto, bo kolor duzo wolniej plowieje (uzywam farb semipermanent). widac, dla kadego cos innego
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-24, 04:13   #50
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Talking Dot.: Nasze zdobycze!

Cytat:
Napisane przez sunapee
Raspberry Barneys NY jest w Chestnut Hill w Newton,jak sie wybierzesz to napisz czy rzeczywiscie maja tam stoisko Kanebo,kochana a moze Ty masz zamiar pozbyc sie swojego podkladu??? jakas wymianka czy co? moze zajzysz na targowisko,jakby co to stoje pierwsza w kolejce
Z zakupow na razie nici,chyba za duzo ludzi w domu teraz jest,bo plany zmieniaja sie co 5 minut,takze musze zaczekac na poswietach i wtedy bezstresowo spokojnie z mezem sobie pojade.Raspberry mieszkasz tylko 2 godziny drogi ode mnie,moze masz ochote wybrac sie na narty albo zwyczajnie zrobic sobi wycieczke do NH?? Ja na razie sama nie moge nigdzie jechac,ale jeszcze miesiac i znow bede mobilna szkoda,ze Filenes zamykaja,bardzo lubilam ten sklep,ale do slynnego basement jeszcze nie mialam okazji sie wybrac...no i juz chyba nie bede miala najbardzije nie moge doczekac sie wyprawy do slynnego Lush....hmmmm az sie rozmazylam

Oh nawet mi niemow ze macie gdzies niedaleko siebie stoki do jazdy
Ja od dluzszego czasu poszukiwalam z chlopakiem jakiegos wypadu na weekend na snowboard tylko niestety wszysko drogie
Co do Filenes to zamykaja tylko gore a nie basement wiec napewno znajdziesz cos dla Siebie ja sie wybieram na shopping juz zaraz po swietach i tez mam nadzieje ze cos upoluje
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-24, 05:28   #51
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Nasze zdobycze!

Cytat:
Napisane przez raspberry69
Oh nawet mi niemow ze macie gdzies niedaleko siebie stoki do jazdy
Ja od dluzszego czasu poszukiwalam z chlopakiem jakiegos wypadu na weekend na snowboard tylko niestety wszysko drogie

jeden stok mam w odleglosci 5 minut po nowym roku przeprowadzam sie i bedzie troszke dalej,bo jakies 15-20 minut,ale za to az 3 stoki drogo jest to fakt....ja w tym roku nie dalam rady ale za rok kupuje sezonowy pass-kosztuje to jakiej 150 dolcow i nie masz nieograniczone zjazdy to wlasciwie jeden z powodow dla ktorych przeprowadzilam sie do NH,gory i jeziora w jednym i baaaardzo blisko siebie))
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 15:22   #52
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Nasze zdobycze!

ostatnio wzielo mnie po lekturze forum na wspominki i kupilam na ebay Nine Ricci "Les Belles" zolte w zestawie z mydelkiem
a do tego tusz do rzes i cienie Diora

teraz chyba zrobie sobie na jakis czas szlaban na ebay
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 15:33   #53
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Nasze zdobycze!

Cytat:
Napisane przez desti
ostatnio wzielo mnie po lekturze forum na wspominki i kupilam na ebay Nine Ricci "Les Belles" zolte w zestawie z mydelkiem
a do tego tusz do rzes i cienie Diora

teraz chyba zrobie sobie na jakis czas szlaban na ebay
wszystko to na ebay? i jak doszlo juz?
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-26, 20:15   #54
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Nasze zdobycze!

Jeszcze nie ale zakupilam to przed swietami i mam nadzieje, ze w tym tygodniu jak tylko banki i urzedy pocztowe wroca do pracy przesylki do mnie dojda od jednego ze sprzedawcow dostalam potwierdzenie, ze pieniazki dostal.

Ciagle jeszcze mam obywy przed kupowaniem kosmetyczno-prefumeryjnych rzeczy na ebay ale zobaczymy, do tej pory sie na ebayu nie zawiodlam.
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 01:16   #55
jenn
Rozeznanie
 
Avatar jenn
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wyspy Bergamuta
Wiadomości: 725
GG do jenn
Dot.: Nasze zdobycze!

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
sprobuj a znajdziesz go wszedzie - target, walmart, cvs...
dobre sa tez pantene do wlosow brazowych.
A nie wysusza ci ten szampon wloskow? Bo mi sie wydaje, ze moje troche przesuszyl.
__________________
Never give up. Under any circumstances, never give up.
jenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 01:20   #56
jenn
Rozeznanie
 
Avatar jenn
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wyspy Bergamuta
Wiadomości: 725
GG do jenn
Dot.: Nasze zdobycze!

Moj dzisiejszy zakup, prezent swiateczny od siebie dla siebie. A co!
__________________
Never give up. Under any circumstances, never give up.
jenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 02:24   #57
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Nasze zdobycze!

piekny prezent
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 03:21   #58
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Nasze zdobycze!

Cytat:
Napisane przez desti
Ciagle jeszcze mam obywy przed kupowaniem kosmetyczno-prefumeryjnych rzeczy na ebay ale zobaczymy, do tej pory sie na ebayu nie zawiodlam.
daj znac jak dojda, ja do tej pory mialam baaaardzo dobre doswiadczenia, dwa razy tylko wyszlo, ze produkt byl duzo mniejszy niz sie spodziewalam ale to moja wina byla, bo zle przeliczylam objetosc
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 03:23   #59
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Nasze zdobycze!

Cytat:
Napisane przez jenn
A nie wysusza ci ten szampon wloskow? Bo mi sie wydaje, ze moje troche przesuszyl.
nie, ani pantene, ani frieda nie wysusza nic a nic. ale stosuje obficie odzywke i ogolnie wlosow nie mam jakos wyjatkowo sklonnych do wysuszania.
haleczka/ koszulka sliczna - czy to VS?
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 03:32   #60
jenn
Rozeznanie
 
Avatar jenn
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wyspy Bergamuta
Wiadomości: 725
GG do jenn
Dot.: Nasze zdobycze!

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
nie, ani pantene, ani frieda nie wysusza nic a nic. ale stosuje obficie odzywke i ogolnie wlosow nie mam jakos wyjatkowo sklonnych do wysuszania.
haleczka/ koszulka sliczna - czy to VS?
Tak VS. Chcialam sobie jeszcze strzelic do tego satynowy szlafroczek, ale nawet w najmniejszym rozmiarze sie utopilam.
__________________
Never give up. Under any circumstances, never give up.
jenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:29.