Randki przez Internet cz. 2 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-03-11, 21:40   #121
ButWCzapce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 187
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Wg mnie nie trudno. Ale każdy inaczej sobie znajduje panie.

Chyba wrócę do metod offline... (2-3 zdania w cztery oczy mówią zdecydowanie więcej aniżeli profil na portalu randkowym i kilkanaście wiadomości tekstowych) .
ButWCzapce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-11, 21:44   #122
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez ButWCzapce Pokaż wiadomość
Przez 4 lata nie miałem profili na portalach randkowych... ale kiedyś dawno temu zdarzyło mi się usłyszeć na początku rozmowy pytanie w stylu "jaki jest Twój stosunek do 'cudzych' dzieci?"
Wolałbyś, żeby wspomniała mimochodem po paru miesiącach?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-11, 21:48   #123
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Wolałbyś, żeby wspomniała mimochodem po paru miesiącach?
Mimochodem po paru miesiącach to by mu powiedziała ze jednak zapomniała pare razy wziąć pigułek
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-11, 21:50   #124
ButWCzapce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 187
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Wolałbyś, żeby wspomniała mimochodem po paru miesiącach?

Mimo wszystko wolałbym tak rozmowy nie zaczynać...
----

Jak ktoś sie zastanawia jakie są teraz standardy na tym portalu:
Po 2 dniach nieużywania:
- 12 kolejnych, nowych wiadomości od nowych osób (tak - na razie odpisuję tylko tym co do mnie napiszą)
- 5 z nich to Ukrainki kaleczące nasz język
- 3 panie dojrzałe w wieku
- 1 pani/pan - no nie wiem jak nazwać - ale ktoś sie wita pytając co sądzę o transwestytach
- 1 pani - opis normalny fajny..., z buzi sympatyczna, przeklikuję zdjęcia - i na wszystkich poza tym pierwszym to pani ubrana w typowo dziecięce ciuszki ze zbliżeniem na krocze ("camel toe") - rzygam
- 2 - ? nawet nie zacząłem polemiki.

Edytowane przez ButWCzapce
Czas edycji: 2019-03-11 o 22:00
ButWCzapce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-11, 21:58   #125
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez ButWCzapce Pokaż wiadomość
Mimo wszystko wolałbym tak rozmowy nie zaczynać...
Kiedy byś się wolał dowiedzieć?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-11, 22:11   #126
ButWCzapce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 187
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Kiedy byś się wolał dowiedzieć?
Jest to kwestia na tyle delikatna, że powinna być wyrażona w profilu (tylko jako luźna wzmianka), a sama kwestia poruszona podczas pierwszego spotkania (tak by mężczyzna, gdy jest zainteresowany mógł ocenić intencje kobiety).

Część mężczyzn odsieje taką kobietę, a Ci którzy pogodziliby się z tym że kobieta posiada dziecko, oczekują tego że kobieta nie szuka "taty", lecz szuka kogoś dla siebie. Absurdalna jest sytuacja gdzie mężczyzna wchodzi w związek i będzie miał wątpliwości - czy tu chodzi o odchowanie dziecka, a potem mamusia się ulotni?

Gdy kobieta przede wszystkim weryfikuje Ciebie jako potencjalnego "tatę" (a reszta schodzi na dalszy plan) - wtedy masz prawo mieć wątpliwości.

---
Zresztą w każdych innych kontrowersyjnych kwestiach mechanizm jest podobny... (tak samo gdy pani z Ukrainy zaczyna rozmowę od kwestii ślubu...)

Edytowane przez ButWCzapce
Czas edycji: 2019-03-11 o 22:16
ButWCzapce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-11, 22:34   #127
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Powinna być wyrażona w profilu, więc tym bardziej spytanie w pierwszym zdaniu to nie za wcześnie. Jestem pewna, że gdyby poinformowała nawet po kilku godzinach rozmowy, to byłbyś zawiedziony.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-11, 23:02   #128
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Powinna być wyrażona w profilu, więc tym bardziej spytanie w pierwszym zdaniu to nie za wcześnie. Jestem pewna, że gdyby poinformowała nawet po kilku godzinach rozmowy, to byłbyś zawiedziony.
Zgadzam się. O czymś takim powinno się informować na samym początku, wtedy nikt nie poczuje się oszukany.



Na koniec tego beznadziejnego dnia miałam dzisiaj śmieszną/dziwną sytuację.
Jakiś facet wysiadając z autobusu stanął specjalnie naprzeciw mnie i patrzył się tak długo, aż ściągnął mnie wzrokiem. W momencie, gdy drzwi się otworzyły, puścił mi oczko.
Szkoda tylko, że był ze 20 lat starszy i w ogóle mi się nie podobał. Rówieśnicy też mogliby mnie tak podrywać. Byłoby może łatwiej niż na portalach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-12, 07:11   #129
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;86587361]Tak na fejsie.. Ale co jakiś czas zagada, a ja go masakruje. Śmieję się, bo to nieźle 3ba mieć coś nie tak z garem ;][/QUOTE]

A nie lepiej zablokować?
Nie rozumiem po co mężatka wdaje się w jakieś głupie pogaduszki z jakimś obcym nachalnym facetem z internetu
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-12, 07:22   #130
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
A nie lepiej zablokować?
Nie rozumiem po co mężatka wdaje się w jakieś głupie pogaduszki z jakimś obcym nachalnym facetem z internetu

Zablokowany


Jak to nie rozumiesz? Szukam wrażeń na boku przecież xD.

Ale taaa jestem mężatką, więc nie powinnam rozmawiać z żadnym facetem już nigdy. Dzięki, że mi to uświadomiłaś. Jesteś kochana.

Edytowane przez ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Czas edycji: 2019-03-12 o 07:31
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-12, 07:30   #131
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

no ale skoro przychodzisz na wątek się żalić, że cię zaczepiają obcy kolesie i namawiają do rozwodów to po co pisać z nimi?

Ja takich dziwnych typów od razu blokuję a rozmawiam z normalnymi facetami.
No ale możesz sobie gadać z kim chcesz
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-12, 07:37   #132
Krzysztof_Jarzyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 195
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
A nie lepiej zablokować?
Nie rozumiem po co mężatka wdaje się w jakieś głupie pogaduszki z jakimś obcym nachalnym facetem z internetu
Łechce jej ego. Niby się wyśmiewa z tego faceta, ale wiadomo o co chodzi.
Krzysztof_Jarzyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-12, 07:38   #133
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
no ale skoro przychodzisz na wątek się żalić, że cię zaczepiają obcy kolesie i namawiają do rozwodów to po co pisać z nimi?

Ja takich dziwnych typów od razu blokuję a rozmawiam z normalnymi facetami.
No ale możesz sobie gadać z kim chcesz

Jeśli odebrałaś to jako żalenie to trudno. Peszek.


Ciesze się, że to rozumiesz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-12, 07:40   #134
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Krzysztof_Jarzyna Pokaż wiadomość
Łechce jej ego. Niby się wyśmiewa z tego faceta, ale wiadomo o co chodzi.

No co Ty, jest już tak wysokie, że nope ;]

Edytowane przez ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Czas edycji: 2019-03-12 o 07:47
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-12, 07:51   #135
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Krzysztof_Jarzyna Pokaż wiadomość
Łechce jej ego. Niby się wyśmiewa z tego faceta, ale wiadomo o co chodzi.
no ja wiem
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-12, 08:29   #136
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Pisałam jakiś czas z pewnym facetem na badoo. Przeszliśmy potem na fb, bo nie chciało mi się tam zaglądać tylko po to, by patrzeć czy on już odpisał. Jemu ta forma kontaktu też bardziej odpowiadała. I wszystko szło fajnie, pisaliśmy dość dużo i dobrze się dogadywaliśmy.
Chciałam się spotkać, bo nie lubię długo pisać. Jeśli fajnie się pisze przez kilka dni, to warto zobaczyć czy w realu też będzie się fajnie rozmawiało. Sam pierwszy wyszedł z inicjatywą spotkania. Byliśmy umówieni na kawę na konkretny dzień, miał dać znać gdyby coś się jednak zmieniło.
W dzień spotkania nie odezwał się do mnie, a gdy ja się do niego odezwałam, to stwierdził że jest w złym nastroju i nie byłby dobrym kompanem do rozmowy. Delikatnie zasugerowałam, że nieładnie się zachował, bo trzeba było przynajmniej odezwać się i odwołać. Odpisał mi na to, że jest rozbity i zawsze tak ma jak zmienia się pora roku oraz żebym go nie oceniała, bo go nie znam. No i że jak ma zły nastrój to się odcina od wszystkiego, powinnam być wyrozumiała.
Aha.
A wystarczyło po prostu napisać: sorki, nie dam rady się spotkać i bym zrozumiała. Teraz to już odechciało mi się jakiegokolwiek kontaktu z nim.
Najgorsze jest tylko to, że mogę go spotykać w pracy, bo nasze firmy i zawody są niejako trochę ze sobą powiązane.
To już na dobre by mnie zniechęciło. Nie lubię marudzenia na wstępie. Może to i lepiej, że się nie spotkaliście, bo w trakcie mógłby cały czas narzekać na swoje samopoczucie, pogodę, pracę, znajomych itp. Raz mi się trafił taki typ. Po 40 minutach sama zaczęłam mieć symptomy chandry.
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-12, 08:35   #137
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasia5266 Pokaż wiadomość
To już na dobre by mnie zniechęciło. Nie lubię marudzenia na wstępie. Może to i lepiej, że się nie spotkaliście, bo w trakcie mógłby cały czas narzekać na swoje samopoczucie, pogodę, pracę, znajomych itp. Raz mi się trafił taki typ. Po 40 minutach sama zaczęłam mieć symptomy chandry.
Tu chyba jest gorszy brak szacunku dla czasu drugiej osoby. Skoro wiedział, że się nie spotka to wypadało napisać a nie siedzieć cicho.
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-12, 08:46   #138
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
Tu chyba jest gorszy brak szacunku dla czasu drugiej osoby. Skoro wiedział, że się nie spotka to wypadało napisać a nie siedzieć cicho.
No tak. To na pierwszym miejscu, ale on w tym momencie myślał tylko o sobie. Mi jest źle to co mnie obchodzi druga strona. Tym lepiej, że to wyszło przed spotkaniem.

Właśnie czytałam o dziewczynie, która umówiła się na randkę z Tindera a po 3 miesiącach facet wysłał jej listę życzeń, które są warunkiem kolejnego spotkania.

https://www.thesun.co.uk/fabulous/86...d-lose-weight/

Edytowane przez kasia5266
Czas edycji: 2019-03-12 o 08:54
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-12, 09:27   #139
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Też się z taki spotykałam.
Koleś myślał, że robi dobrze i chce mi pomóc ulepszyć mój charakter ale w praktyce było to codzienne krytykowanie tego co robię i mówię.
Zwracał mi uwagę, że nie tak powinnam odpowiadać na pytanie, że zbyt emocjonalna jestem, że więcej pytań powinnam zadawać o jego samopoczucie, lepiej zapamiętywać to co mówi bo jak to wygląda jak po kilku dniach się pytam drugi raz o jakiś szczegół. Nawet mi wyliczał czas mycia zębów
Innym razem mój uśmiech był za głośny albo za cicho mówiłam, albo z jego znajomymi powinnam więcej rozmawiać bo co oni sobie pomyślą.

ahhh jaki człowiek był głupi ale bardziej myślę w imię czego on się tak ze mną męczył jak mu nic nie pasowało
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-12, 09:36   #140
Krzysztof_Jarzyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 195
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasia5266 Pokaż wiadomość
No tak. To na pierwszym miejscu, ale on w tym momencie myślał tylko o sobie. Mi jest źle to co mnie obchodzi druga strona. Tym lepiej, że to wyszło przed spotkaniem.

Właśnie czytałam o dziewczynie, która umówiła się na randkę z Tindera a po 3 miesiącach facet wysłał jej listę życzeń, które są warunkiem kolejnego spotkania.

https://www.thesun.co.uk/fabulous/86...d-lose-weight/
Wysyłanie takiej listy to głupota, ale wiele punktów jest słusznych. Widać na zdjęciu, że dziewczyna rzeczywiście mogłaby wyglądać pięknie gdyby zrzuciła 5-6 kg. Naprawdę ma spore piersi, więc ekspozycja by jej pomogła we zwabianiu płci przeciwnej. Blada cera nie przemawia do większości jako atrakcyjna. Dopasowanie ubrań też jest dobrym pomysłem, choć nie musiał pisać dlaczego jej to zaleca. Dłuższe włosy też zawsze na plus. Przesadzony makijaż mnie również odpycha. Mówienie o przeszłości psuje atmosferę, więc dobra rada z jego strony żeby tego unikała.
On jej dał przydatne rady, ale trochę popłynął z objaśnianiem ich i dlatego wygląda to średnio.
Krzysztof_Jarzyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-12, 09:41   #141
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Krzysztof_Jarzyna Pokaż wiadomość
Wysyłanie takiej listy to głupota, ale wiele punktów jest słusznych. Widać na zdjęciu, że dziewczyna rzeczywiście mogłaby wyglądać pięknie gdyby zrzuciła 5-6 kg. Naprawdę ma spore piersi, więc ekspozycja by jej pomogła we zwabianiu płci przeciwnej. Blada cera nie przemawia do większości jako atrakcyjna. Dopasowanie ubrań też jest dobrym pomysłem, choć nie musiał pisać dlaczego jej to zaleca. Dłuższe włosy też zawsze na plus. Przesadzony makijaż mnie również odpycha. Mówienie o przeszłości psuje atmosferę, więc dobra rada z jego strony żeby tego unikała.
On jej dał przydatne rady, ale trochę popłynął z objaśnianiem ich i dlatego wygląda to średnio.

Faktycznie po części miał rację. Jednak takie rady może dać przyjaciółka/kumpel/siostra/brat a nie facet, z którym kobieta była na randce. To mocne faux pas.Skoro mu się nie podobała taka jaka jest to mógł po prostu szukać innej.
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-12, 09:43   #142
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Krzysztof_Jarzyna Pokaż wiadomość
Wysyłanie takiej listy to głupota, ale wiele punktów jest słusznych. Widać na zdjęciu, że dziewczyna rzeczywiście mogłaby wyglądać pięknie gdyby zrzuciła 5-6 kg. Naprawdę ma spore piersi, więc ekspozycja by jej pomogła we zwabianiu płci przeciwnej. Blada cera nie przemawia do większości jako atrakcyjna. Dopasowanie ubrań też jest dobrym pomysłem, choć nie musiał pisać dlaczego jej to zaleca. Dłuższe włosy też zawsze na plus. Przesadzony makijaż mnie również odpycha. Mówienie o przeszłości psuje atmosferę, więc dobra rada z jego strony żeby tego unikała.
On jej dał przydatne rady, ale trochę popłynął z objaśnianiem ich i dlatego wygląda to średnio.
Ja jestem ciekawa jak ten facet wygląda. Rady nawet jak słuszne to sposób przekazania dość kiepski.

Inaczej by wyglądało zaproponowanie aktywnych spotkań od wysłania listy życzeń.
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-12, 09:44   #143
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
Też się z taki spotykałam.
Koleś myślał, że robi dobrze i chce mi pomóc ulepszyć mój charakter ale w praktyce było to codzienne krytykowanie tego co robię i mówię.
Zwracał mi uwagę, że nie tak powinnam odpowiadać na pytanie, że zbyt emocjonalna jestem, że więcej pytań powinnam zadawać o jego samopoczucie, lepiej zapamiętywać to co mówi bo jak to wygląda jak po kilku dniach się pytam drugi raz o jakiś szczegół. Nawet mi wyliczał czas mycia zębów
Innym razem mój uśmiech był za głośny albo za cicho mówiłam, albo z jego znajomymi powinnam więcej rozmawiać bo co oni sobie pomyślą.

ahhh jaki człowiek był głupi ale bardziej myślę w imię czego on się tak ze mną męczył jak mu nic nie pasowało
Trzeba było robić to samo. Szybko by mu się odechciało .
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-12, 09:45   #144
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasia5266 Pokaż wiadomość
To już na dobre by mnie zniechęciło. Nie lubię marudzenia na wstępie. Może to i lepiej, że się nie spotkaliście, bo w trakcie mógłby cały czas narzekać na swoje samopoczucie, pogodę, pracę, znajomych itp. Raz mi się trafił taki typ. Po 40 minutach sama zaczęłam mieć symptomy chandry.
O tak, to by było gorsze, bo wyszłabyś jak po spotkaniu z energetycznym wampirem. Smutna, bez siły i przybita.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-12, 09:55   #145
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasia5266 Pokaż wiadomość
Trzeba było robić to samo. Szybko by mu się odechciało .
Jak ja tak robiłam to zaczynał wtedy dyskusję aby udowodnić mi, że jestem w błędzie albo mówił, że ja się zawsze nie zgadzam z jego zdaniem
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-12, 10:05   #146
Krzysztof_Jarzyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 195
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasia5266 Pokaż wiadomość
Faktycznie po części miał rację. Jednak takie rady może dać przyjaciółka/kumpel/siostra/brat a nie facet, z którym kobieta była na randce. To mocne faux pas.Skoro mu się nie podobała taka jaka jest to mógł po prostu szukać innej.
Racja . Nie rozumiem po co mu to było.
A jak ty byś zareagowała gdyby twój partner powiedział, że byś mogła schudnąć parę kilo, zmienić fryzurę, albo zacząć się inaczej ubierać? Bo wspomniałaś tylko o osobach z rodziny i przyjaciół.
Krzysztof_Jarzyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-12, 10:11   #147
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Krzysztof_Jarzyna Pokaż wiadomość
Racja . Nie rozumiem po co mu to było.
A jak ty byś zareagowała gdyby twój partner powiedział, że byś mogła schudnąć parę kilo, zmienić fryzurę, albo zacząć się inaczej ubierać? Bo wspomniałaś tylko o osobach z rodziny i przyjaciół.
Byłoby mi przykro, że nie podobam mu się taka jaka jestem. Poza tym jest jeszcze druga sprawa. Fryzura i styl ubioru, który by mi zasugerował mogłyby być nie w moim guście. Wtedy bym powiedziała, że to mi nie odpowiada a jeśli mu tak bardzo przeszkadza to niech poszuka innej. Nie będę zmieniać się dla kogoś.
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-12, 10:22   #148
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasia5266 Pokaż wiadomość
Byłoby mi przykro, że nie podobam mu się taka jaka jestem. Poza tym jest jeszcze druga sprawa. Fryzura i styl ubioru, który by mi zasugerował mogłyby być nie w moim guście. Wtedy bym powiedziała, że to mi nie odpowiada a jeśli mu tak bardzo przeszkadza to niech poszuka innej. Nie będę zmieniać się dla kogoś.
Cytat:
Napisane przez Krzysztof_Jarzyna Pokaż wiadomość
Racja . Nie rozumiem po co mu to było.
A jak ty byś zareagowała gdyby twój partner powiedział, że byś mogła schudnąć parę kilo, zmienić fryzurę, albo zacząć się inaczej ubierać? Bo wspomniałaś tylko o osobach z rodziny i przyjaciół.
Pytanie nie skierowane do mnie, jednak odpowiedziałabym na nie zupełnie inaczej. W dobrej relacji, gdyby partner zasugerował mi krótkie włosy lub poprosił, żebym zapuściła nie widziałabym w tym najmniejszego problemu. Sama w wieloletnim związku zasugerowałam zapuszczenie włosów partnerowi, który na to przystał i był zadowolony z efektu.
Myślę, że mam do siebie wystarczający dystans, żeby spełnić pewne prośby, czy ulec sugestiom, jeśli relacja jest udana i oparta na zaufaniu.
Czasem druga strona zauważa coś więcej. Np że źle dobieramy strój do sylwetki, albo kolor, który nie pasuje do naszej urody.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2019-03-12 o 10:24
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-12, 10:40   #149
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Krzysztof_Jarzyna Pokaż wiadomość
Wysyłanie takiej listy to głupota, ale wiele punktów jest słusznych. Widać na zdjęciu, że dziewczyna rzeczywiście mogłaby wyglądać pięknie gdyby zrzuciła 5-6 kg. Naprawdę ma spore piersi, więc ekspozycja by jej pomogła we zwabianiu płci przeciwnej. Blada cera nie przemawia do większości jako atrakcyjna. Dopasowanie ubrań też jest dobrym pomysłem, choć nie musiał pisać dlaczego jej to zaleca. Dłuższe włosy też zawsze na plus. Przesadzony makijaż mnie również odpycha. Mówienie o przeszłości psuje atmosferę, więc dobra rada z jego strony żeby tego unikała.
On jej dał przydatne rady, ale trochę popłynął z objaśnianiem ich i dlatego wygląda to średnio.
Mnie najbardziej zabiła rada, żeby dziewczyna się nie malowała. Szkoda, że faceci kiedy widzą dziewczynę, która ma na sobie standard czyli podkład, puder, korektor i tusz (czyli żadnych wyraźnych kolorów) to myślą, że to jest brak makijażu. A o kobiecie naprawdę nie mającej makijażu pomyśleliby, że jest zmęczona czy wręcz brzydka.

Rada "don't talk about your past" wyjątkowo chamsko przekazana. Facet wprost napisał "I don't care about it". Takie "nie obchodzi mnie twoje życie, po prostu bądź ładną lalka spelniajaca moje zachcianki".

Dziewczyna schudnąć rzeczywiście by mogła (tylko ze wtedy ups, schudłaby również z piersi, coś za cos), natomiast włosy ma przecież już bardzo długie.
Swoją drogą śmieszą mnie faceci jarajacy się dużymi piersiami u dziewczyny i równocześnie krytykujący jej wagę. No przykro mi, szczupłe dziewczyny w 90% mają też proporcjonalnie małe piersi, najwyzej jakies srednie, no chyba ze sztuczne.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Czas edycji: 2019-03-12 o 10:43
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-12, 10:54   #150
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasia5266 Pokaż wiadomość
No tak. To na pierwszym miejscu, ale on w tym momencie myślał tylko o sobie. Mi jest źle to co mnie obchodzi druga strona. Tym lepiej, że to wyszło przed spotkaniem.

Właśnie czytałam o dziewczynie, która umówiła się na randkę z Tindera a po 3 miesiącach facet wysłał jej listę życzeń, które są warunkiem kolejnego spotkania.

https://www.thesun.co.uk/fabulous/86...d-lose-weight/
I tak by to wyglądało, gdyby ci, którzy tak niekulturalnie przestają się odzywać i uprawiają ghosting "chociaż napisali" i podali powód, wedle życzenia niektórych. Oczywiście oburzenie byłoby jeszcze większe, bo jak to śmiał podać prawdziwe powody, a nie takie, jakie ma się nadzieję usłyszeć i które by jeszcze nas podbudowały, typu "doszedłem do wniosku, że nie pasujemy do siebie, ja jestem domatorem a ty jesteś taka aktywna"; "bo ty jesteś taka ambitna, a mnie wystarczy to co mam"; "jesteś taka poukładana, w moim życiu panuje chaos"; "nie nadążyłbym za twoim temperamentem".

Rozwala mnie zawsze, że jakiej nadwagi by nie mieć, to ludziom się zawsze wydaje że to kwestia kilku kg. Od incredible to ją dzieli 36kg, a nie 6.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-27 19:22:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:07.