Dlaczego zrezygnowałam z Avonu, Oriflame, FM, Betterware itp - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-20, 12:18   #1
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184

Dlaczego zrezygnowałam z Avonu, Oriflame, FM, Betterware itp


Dziewczyny!
Nowe osoby, które chcą zacząć zabawę w konsultantkę zawsze pytają czy warto. Inne konsultantki zawsze odpowiadają, że tak.
A ja stworzyłam ten wątek, żeby mogły wypowiedzieć się wszystkie byłe konsultantki z różnych firm.

A więc: dlaczego zrezygnowałyście?
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 14:57   #2
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: Dlaczego zrezygnowałam z Avonu, Oriflame, FM, Betterware itp

Zacznę od swojej historii:
Przygodę ze sprzedażą bezpośrednia i MLM zaczęłam.od Bettrrware. Trwała jakieś pół roku zanim zrezygnowałam. Powodów było kilka. Przede wszystkim ogromne braki towarów. Dochodziło do tego, że ponad połowa moich zamówień była niedostępna. A znudziło mi się święcenie oczami przed klientkami. Po drugie: wygórowane ceny. Akcesoria kuchenne można kupić 3 lub 4 razy tańsze, a jakość ta sama. Chemia tez mnie wcale nie powalala. Nie wiem jak kosmetyki, bo na tak drogie nie miałam ani jednej klientki. I dochodzę. Do sedna - brak klientek.
A jeśli chodzi o MLM. Moim zdaniem marketing jaki proponuje Bettrrware na szkoleniach jest przestarzały i nie działa. A materiały, które niby mają pomóc w rekrutacji to tylko strata pieniędzy sponsora i czysty zysk z firmy. Nie dbają o swoich członków.
Teraz zaczynam na nowo rozkręcać się w Oriflame. Zobaczymy co wyjdzie tym razem...
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 10:29   #3
lorelei89
Przyczajenie
 
Avatar lorelei89
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 18
Dot.: Dlaczego zrezygnowałam z Avonu, Oriflame, FM, Betterware itp

Ja byłam kiedyś (bardzo dawno) konsultantką AVON-u. Tzn. oficjalnie był mój Tata, bo ja nie miałam 18 lat (pamiętam, jak się Tatuńcio zdziwił i oburzył, jak dostał list do domu, że go przyjęto do Klubu Złotej Róży ). Nie miałam powodów do narzekań, dla mnie to był fajny sposób, aby sobie dorobić, za dużo czasu mi to nie zajmowało, a zawsze te 100-200 zł dla siebie miałam, na kieszonkowe. Także AVON polecam
__________________
"Życie jest krótkie, co będę łbem trykać o mur..." Z. Stryjeńska
lorelei89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 10:56   #4
201604140952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 236
Dot.: Dlaczego zrezygnowałam z Avonu, Oriflame, FM, Betterware itp

.

Edytowane przez 201604140952
Czas edycji: 2016-04-13 o 22:13
201604140952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 19:20   #5
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: Dlaczego zrezygnowałam z Avonu, Oriflame, FM, Betterware itp

bawiłam się kiedyś w oriflame, nie powiem głównym powodem było to że miałam kosmetyki po tańszej cenie i miałam darmowy odbiór w biurze bez względu na wartość zamówienia, w rozprowadzanie po znajomych szczerze to nie za bardzo chciało mi się bawić, miałam kilka osób które raz na jakiś czas coś kupiły, większość znajomych nie była zainteresowana bo to było ledwo po 18 i większość z nich wolała kupować coś tańszego w drogeriach czy nawet w avonie, a szukać nowych osób mi się nie chciało. zrezygnowałam bo moje zamówienia zaczęły być bardzo małe, dla siebie mało co brałam a i w końcu straciłam możliwość bezpłatnego odbioru, więc jak chciałam sobie coś kupić to bardziej opłacało mi się po cenie katalogowej u konsultantki
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 20:07   #6
akalyna
Raczkowanie
 
Avatar akalyna
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 95
Dot.: Dlaczego zrezygnowałam z Avonu, Oriflame, FM, Betterware itp

Cytat:
Napisane przez lorelei89 Pokaż wiadomość
pamiętam, jak się Tatuńcio zdziwił i oburzył, jak dostał list do domu, że go przyjęto do Klubu Złotej Róży
Oplułam monitor
ja zrezygnowałam z oriflame, właśnie z powodu ciągłych braków towaru. Większość moich klientek to dziewczyny w wieku szkolnym, które nie miały zbyt wiele pieniędzy, a pod tym względem ciekawszy był Avon. Kosmetyki tańsze, większy wybór 'pierdółek', a szczególne powodzenie miały mgiełki zapachowe
akalyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 21:24   #7
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Dlaczego zrezygnowałam z Avonu, Oriflame, FM, Betterware itp

Ja w oriflame byłam jakoś tak z 6-7 lat. Zamawiałam dla siebie i dla znajomych. Ciągłe braki doprowadzały mnie do szału. Potem zaczęli podnosić koszty dostawy. Przestało mi się to opłacać, no i zaczęłam woleć kupować kosmetyki w drogeriach, aptekach.
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-22, 07:29   #8
loving_angel
Raczkowanie
 
Avatar loving_angel
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 184
Dot.: Dlaczego zrezygnowałam z Avonu, Oriflame, FM, Betterware itp

Czyli widzę, że przeważają braki jeśli chodzi o rezygnację. To ciekawe. Obstawialam, że brak klientek będzie głównym powodem. A tu proszę. Firmy same działają na swoją nie korzyść. A jak układały się wasze relacje z liderami?
loving_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-22 08:29:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:59.