Rozstanie z facetem XXiX - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-20, 20:57   #3751
prawniczka999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 172
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez Lanari Pokaż wiadomość
To wypłacz się porządnie, to też jest potrzebne... Ja dzisiaj pół dnia płakałam, a teraz mnie energia rozpiera Będzie dobrze
Będzie dobrze? Niestety nie, bo dobrze jest mi tylko z nim, bez niego ja po prostu nie funkcjonuje. Dlaczego on taki jest? Miał walczyć a ma mnie w nosie. Może faktycznie przez tą obronę, no nie wiem ale ja jestem wrakiem człowieka na takiej hustawce nastrojów.
prawniczka999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 21:02   #3752
beri899
Rozeznanie
 
Avatar beri899
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 658
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Jakby exom zależało to choćby skały srały to by byli przy nas i nas nosili na rękach. Jest inaczej i trzeba przywyknąć.
Ja oglądał właśnie "Rosyjski mortal kombat" jakie ten koleś ma stringi łuhuhuhu:
http://www.youtube.com/watch?v=AG60Q5_dKlI
hahha w 1 minucie się rozkręca.. umarłam hahahha

Edytowane przez beri899
Czas edycji: 2014-01-20 o 21:04
beri899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 21:18   #3753
Gosiuch
Rozeznanie
 
Avatar Gosiuch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 867
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

A ja właśnie piszę z exem na gg...
__________________
"Pluń na wszystko, co minęło: na własną boleść i cudzą nikczemność...
Wybierz sobie jakiś cel, jakikolwiek i zacznij nowe życie(...) byleś czegoś pragnął i coś robił.
Rozumiesz?"

Lalka Bolesława Prusa


Koniec zakrętów. Wychodzę na prostą.
Gosiuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 21:18   #3754
dzolin
Rozeznanie
 
Avatar dzolin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 641
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Witam Was
dołączam do tematu. Czytałam go sobie i płakałam. Też mi strasznie ciężko, choć to już miesiąc i 9 dni bez Niego. Myślałam, że trochę mi przeszło, że już bedzie tylko lepiej. A tu od czwartku dół taki jak w pierwsze dni. A dziś apogeum - pewnie przez blue monday.
dzolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 21:20   #3755
apolonja
Raczkowanie
 
Avatar apolonja
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 380
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez beri899 Pokaż wiadomość
Jakby exom zależało to choćby skały srały to by byli przy nas i nas nosili na rękach. Jest inaczej i trzeba przywyknąć.
Ja oglądał właśnie "Rosyjski mortal kombat" jakie ten koleś ma stringi łuhuhuhu:
http://www.youtube.com/watch?v=AG60Q5_dKlI
hahha w 1 minucie się rozkręca.. umarłam hahahha


Kochana, zgubiłaś się na youtubie
__________________
apolonja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 21:22   #3756
660466b847ce6b6d028edaa7f0f25337b0ef02f3_5ed58895d5a99
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 352
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

dziewczyny nie wieim cor obić
ex zadzwonił..
idzie do mnier ozmawiać.. mówi że nie dzwonił bo mu kazałam nie dzwonic, a teraz już nie wytrzymał...
oczywiście mi się zaczyna układać, to on sie odzywa...
nie wiem co robić
660466b847ce6b6d028edaa7f0f25337b0ef02f3_5ed58895d5a99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 21:24   #3757
beri899
Rozeznanie
 
Avatar beri899
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 658
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez apolonja Pokaż wiadomość
Kochana, zgubiłaś się na youtubie
popłakałam się ze śmiechu z nadmiaru wrażeń. Na dzisiaj koniec z youtubem, bo boje się co tam jeszcze znajdę

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez dzolin Pokaż wiadomość
Witam Was
dołączam do tematu. Czytałam go sobie i płakałam. Też mi strasznie ciężko, choć to już miesiąc i 9 dni bez Niego. Myślałam, że trochę mi przeszło, że już bedzie tylko lepiej. A tu od czwartku dół taki jak w pierwsze dni. A dziś apogeum - pewnie przez blue monday.
Trzymaj się ! Już tyle wytrzymałaś, to i resztę życia bez niego wytrzymasz ! ) Będzie dobrze !!!

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

[1=660466b847ce6b6d028edaa 7f0f25337b0ef02f3_5ed5889 5d5a99;44713115]dziewczyny nie wieim cor obić
ex zadzwonił..
idzie do mnier ozmawiać.. mówi że nie dzwonił bo mu kazałam nie dzwonic, a teraz już nie wytrzymał...
oczywiście mi się zaczyna układać, to on sie odzywa...
nie wiem co robić[/QUOTE]

Ja Ci nie doradzę, sama ocenisz sytuację.. Tylko, że jesteś pod wpływem %%% i to nie jest odpowiedni moment na podejmowanie decyzji.
beri899 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-20, 21:24   #3758
ivy_chance
Raczkowanie
 
Avatar ivy_chance
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 356
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Opisywałam już wcześniej moją historię Krótko mówiąc mieszkamy jeszcze razem do sesji.
A wolę wiedzieć o czym z nią rozmawia bo nie chce nagle dostać ciosu, że on z nią jest. Wolę wiedzieć wcześniej, że coś się szykuje. A jak jej będzie pisał tak jak mi to jeszcze gorzej o nim będę myśleć i będzie mi lepiej.
Wiem, że to trochę nie fair z mojej strony, ale on też nie jest w porządku.
__________________
Październik miesiącem zmian!
Świadoma pielęgnacja włosów: październik 2011
Pole dance: październik 2014


Cele: Allegra, Handspring, Extended Butterfly, szpagat, stanie na rękach!
ivy_chance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 21:25   #3759
KuQ
Raczkowanie
 
Avatar KuQ
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 220
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

[1=660466b847ce6b6d028edaa 7f0f25337b0ef02f3_5ed5889 5d5a99;44713115]dziewczyny nie wieim cor obić
ex zadzwonił..
idzie do mnier ozmawiać.. mówi że nie dzwonił bo mu kazałam nie dzwonic, a teraz już nie wytrzymał...
oczywiście mi się zaczyna układać, to on sie odzywa...
nie wiem co robić[/QUOTE]

Niech powie co ma do powiedzenia, a potem go wyproś, masz prawo być śpiąca
__________________
Teraz, kiedy o tym myślę, widzę, że nie była to jakaś wielka decyzja. Nikt nie powiedział zostań, więc wyjechałam. I nie zastanawiałam się, dokąd jadę, ani po co, ani co znajdę tam, gdzie się w końcu zatrzymam. Po prostu pędziłam przed siebie, goniąc coś... jakieś nieokreślone marzenie.
KuQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 21:27   #3760
660466b847ce6b6d028edaa7f0f25337b0ef02f3_5ed58895d5a99
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 352
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez beri899 Pokaż wiadomość


Ja Ci nie doradzę, sama ocenisz sytuację.. Tylko, że jesteś pod wpływem %%% i to nie jest odpowiedni moment na podejmowanie decyzji.
wiem, i w sumie nie weim po co on tu idzie, ale nie chcialam tego przekladac na jutro, bo bede jutro wtedy caly dzien myslec. nie wiem kompletnie co robic....
660466b847ce6b6d028edaa7f0f25337b0ef02f3_5ed58895d5a99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 21:32   #3761
beri899
Rozeznanie
 
Avatar beri899
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 658
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

porozmawiaj z nim chwilkę i powiedz, że musisz iść spać.. Też go musisz w niepewności potrzymać i się zastanowić nad obecną sytuacją. Albo w lewo, albo w prawo.
beri899 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-20, 21:40   #3762
dzolin
Rozeznanie
 
Avatar dzolin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 641
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez beri899 Pokaż wiadomość
popłakałam się ze śmiechu z nadmiaru wrażeń. Na dzisiaj koniec z youtubem, bo boje się co tam jeszcze znajdę

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------



Trzymaj się ! Już tyle wytrzymałaś, to i resztę życia bez niego wytrzymasz ! ) Będzie dobrze !!!

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------


Staram się, mocno, wróciłam do żywych. Tak bardzo chciałabym, żeby tęsknił chociaż odrobinę tak jak ja myśle, że jakbym wiedziała, że tak jest to byłoby mi łatwiej.

My zerwaliśmy kontakt, znaczy ON chciał mieć normalny, ale ja bym nie potrafiła, nawet patrzeć na jakieś głupie lajkowanie na fb.
Tak mnie czasem kusi żeby coś napisać.
I codziennie rano myślę sobie, że 'o dziś może dostanę od Niego wiadomość'.

Kiedy to przejdzie... Już mi brak sił
dzolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 21:42   #3763
Gosiuch
Rozeznanie
 
Avatar Gosiuch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 867
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Dziewczyny, przytulcie...

Właśnie skończyłam gadać na gg z ex.
I usłyszałam, że związek był zgnuśniały i nudny, że on się przygnębił przez te półtora roku (prawie 2 chcąc uściślić), że miłość była dobra ale związek do bani.

a na koniec zapytałam po co w takim razie były te wspólne plany to stwierdził, że były wtedy kiedy człowiek wmawiał sobie, że da radę się oszukiwać tak do końca życia
__________________
"Pluń na wszystko, co minęło: na własną boleść i cudzą nikczemność...
Wybierz sobie jakiś cel, jakikolwiek i zacznij nowe życie(...) byleś czegoś pragnął i coś robił.
Rozumiesz?"

Lalka Bolesława Prusa


Koniec zakrętów. Wychodzę na prostą.
Gosiuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 21:43   #3764
Alexi_
Raczkowanie
 
Avatar Alexi_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 494
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

huhu widze, że cos wezielo waszych eksów na odzywanie...moj jak miał mnie w tyłku tak dalej ma, takze nie mam nawet co liczyc na zyczenia jutro Ale własnie sobie ogladam kabarety, jem serniczek na zimno i wcinam czekolade i ten patafiszon nie jest mi do szczescia potrzebny (a przynajmniej w tym momencie )
Pozniej może potancuje
Alexi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 21:45   #3765
dzolin
Rozeznanie
 
Avatar dzolin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 641
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez Gosiuch Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przytulcie...

Właśnie skończyłam gadać na gg z ex.
I usłyszałam, że związek był zgnuśniały i nudny, że on się przygnębił przez te półtora roku (prawie 2 chcąc uściślić), że miłość była dobra ale związek do bani.

a na koniec zapytałam po co w takim razie były te wspólne plany to stwierdził, że były wtedy kiedy człowiek wmawiał sobie, że da radę się oszukiwać tak do końca życia
Po takich wiadomościach od mojego EXa chyba bym przepłakała cała noc. To co napisał jest podłe!
dzolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 21:47   #3766
Vaineth
Rozeznanie
 
Avatar Vaineth
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nowy Sącz/Kraków
Wiadomości: 854
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez Gosiuch Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przytulcie...

Właśnie skończyłam gadać na gg z ex.
I usłyszałam, że związek był zgnuśniały i nudny, że on się przygnębił przez te półtora roku (prawie 2 chcąc uściślić), że miłość była dobra ale związek do bani.

a na koniec zapytałam po co w takim razie były te wspólne plany to stwierdził, że były wtedy kiedy człowiek wmawiał sobie, że da radę się oszukiwać tak do końca życia
Co za burak!!! Nie rozmawiaj z nim więcej! Darowałby sobie takie teksty. Nie dość, że cierpisz po rozstaniu to jeszcze zachciało mu się wyjaśniać Kochana, przytulam Cię tak mocno teraz chcesz, to płacz. Wyrzuć teraz z siebie wszystko! I bądź silna. Świetna z ciebie kobietka, to znajdziesz kogoś kto w 100% doceni Twoją miłość i kto będzie Cię na rękach nosił i kochał i szanował!
Vaineth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 21:51   #3767
Lanari
Zadomowienie
 
Avatar Lanari
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 146
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez Alexi_ Pokaż wiadomość
huhu widze, że cos wezielo waszych eksów na odzywanie...moj jak miał mnie w tyłku tak dalej ma, takze nie mam nawet co liczyc na zyczenia jutro Ale własnie sobie ogladam kabarety, jem serniczek na zimno i wcinam czekolade i ten patafiszon nie jest mi do szczescia potrzebny (a przynajmniej w tym momencie )
Pozniej może potancuje
U mnie podobnie. Nie odzywa się ale mam to gdzieś Niech spada!
Lanari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 21:53   #3768
ivy_chance
Raczkowanie
 
Avatar ivy_chance
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 356
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez Gosiuch Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przytulcie...

Właśnie skończyłam gadać na gg z ex.
I usłyszałam, że związek był zgnuśniały i nudny, że on się przygnębił przez te półtora roku (prawie 2 chcąc uściślić), że miłość była dobra ale związek do bani.

a na koniec zapytałam po co w takim razie były te wspólne plany to stwierdził, że były wtedy kiedy człowiek wmawiał sobie, że da radę się oszukiwać tak do końca życia
Mi też to samo mówił.. Pytałam się czemu tydzień przed tym jak mnie zostawił mówił mi, że mnie kocha, że dopóki będziemy razem do będzie dobrze, że zawsze będziemy trzymać się razem. Co się dowiedziałam? Że sam sobie wmawiał... a ze mną był z przyzwyczajenia
__________________
Październik miesiącem zmian!
Świadoma pielęgnacja włosów: październik 2011
Pole dance: październik 2014


Cele: Allegra, Handspring, Extended Butterfly, szpagat, stanie na rękach!
ivy_chance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 21:53   #3769
kawa_o
Zadomowienie
 
Avatar kawa_o
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: N
Wiadomości: 1 285
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez Gosiuch Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przytulcie...

Właśnie skończyłam gadać na gg z ex.
I usłyszałam, że związek był zgnuśniały i nudny, że on się przygnębił przez te półtora roku (prawie 2 chcąc uściślić), że miłość była dobra ale związek do bani.

a na koniec zapytałam po co w takim razie były te wspólne plany to stwierdził, że były wtedy kiedy człowiek wmawiał sobie, że da radę się oszukiwać tak do końca życia
mi jak zrywał to pisał,ze nasz związek na odległość jest do dupy...a jak się spytałam :to czemu mi robiłeś cały czas nadzieje i tyle obiecywałeś to odpowiedział, że on wtedy tez miał nadzieję,ze nam się jeszcze uda,ale juz jej nie ma...więc oni po prostu czują,że to juz nie to,ale nadal to ciagną, nie wiem po co,skoro nawet nic robią,zeby było lepiej :/
kawa_o jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-20, 22:01   #3770
Gosiuch
Rozeznanie
 
Avatar Gosiuch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 867
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Dzięki dziewczyny za wszystko
Naprawdę nie wiem co bym bez Was zrobiła.

Wzięłam tabletki uspokajające i kładę się spać
__________________
"Pluń na wszystko, co minęło: na własną boleść i cudzą nikczemność...
Wybierz sobie jakiś cel, jakikolwiek i zacznij nowe życie(...) byleś czegoś pragnął i coś robił.
Rozumiesz?"

Lalka Bolesława Prusa


Koniec zakrętów. Wychodzę na prostą.
Gosiuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 22:02   #3771
660466b847ce6b6d028edaa7f0f25337b0ef02f3_5ed58895d5a99
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 352
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

siedzi i sie patrzy i sie napatrzec nie moze...
660466b847ce6b6d028edaa7f0f25337b0ef02f3_5ed58895d5a99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 22:02   #3772
Lanari
Zadomowienie
 
Avatar Lanari
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 146
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez kawa_o Pokaż wiadomość
mi jak zrywał to pisał,ze nasz związek na odległość jest do dupy...a jak się spytałam :to czemu mi robiłeś cały czas nadzieje i tyle obiecywałeś to odpowiedział, że on wtedy tez miał nadzieję,ze nam się jeszcze uda,ale juz jej nie ma...więc oni po prostu czują,że to juz nie to,ale nadal to ciagną, nie wiem po co,skoro nawet nic robią,zeby było lepiej :/
Faceci to totalne dupki! Jak oni mogą tak z nami robić?? Mój mi też pisał w takim stylu. Że myślał, ze nam się uda i że trudno. Kurcze dla niego trudno, a mi życie rozpierdzielił. Wszystkie moje plany! Nasze plany! Normalnie jakby tu teraz przyszedł to rozszarpałabym na miejscu! Dupek zasrany!!!

Dziewczyny jesteśmy silne i damy sobie rade bez tych fajfusów!!! A oni jeszcze będą płakać, że nas zostawili!!!
Lanari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 22:03   #3773
KuQ
Raczkowanie
 
Avatar KuQ
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 220
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez kawa_o Pokaż wiadomość
mi jak zrywał to pisał,ze nasz związek na odległość jest do dupy...a jak się spytałam :to czemu mi robiłeś cały czas nadzieje i tyle obiecywałeś to odpowiedział, że on wtedy tez miał nadzieję,ze nam się jeszcze uda,ale juz jej nie ma...więc oni po prostu czują,że to juz nie to,ale nadal to ciagną, nie wiem po co,skoro nawet nic robią,zeby było lepiej :/
Ech, przygnębiające jest to wszystko I ta świadomość, że oni nie płaczą, nie tęsknią, wolą życie bez nas
Idę spać, może mi się przyśni jakiś przystojniak kochający mnie nad życie?
__________________
Teraz, kiedy o tym myślę, widzę, że nie była to jakaś wielka decyzja. Nikt nie powiedział zostań, więc wyjechałam. I nie zastanawiałam się, dokąd jadę, ani po co, ani co znajdę tam, gdzie się w końcu zatrzymam. Po prostu pędziłam przed siebie, goniąc coś... jakieś nieokreślone marzenie.
KuQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 22:03   #3774
dzolin
Rozeznanie
 
Avatar dzolin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 641
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez kawa_o Pokaż wiadomość
mi jak zrywał to pisał,ze nasz związek na odległość jest do dupy...a jak się spytałam :to czemu mi robiłeś cały czas nadzieje i tyle obiecywałeś to odpowiedział, że on wtedy tez miał nadzieję,ze nam się jeszcze uda,ale juz jej nie ma...więc oni po prostu czują,że to juz nie to,ale nadal to ciagną, nie wiem po co,skoro nawet nic robią,zeby było lepiej :/
U mnie niestety było to samo
Związek nie był długi, 4 miesiące. Powiedział mi, że on się nie zaangażował emocjonalnie i że pewnie się nie zakocha we mnie. I że nie był świadomy tego, że ja to wszystko wzięłam tak na poważnie.
I też pytałam po co to wszystko było - te plany? I to, że jechał kilkadziesiąt km do mnie i wracał o północy znów do akademika? I spał po kilka godzin? ON mi powiedział, że nie wiedział, że się zaangażowałam aż tak. Przecież ON był moim pierwszym Przez 20 lat mogłam to zrobić wiele razy. Chciałam przeżyć to z kimś dla mnie ważnym. Dla niego jak się okazało to było nic.

I jeszcze mi napisał "przecież ja Ci nie powiedziałem, że Cię kocham".
A ja się tak przywiązałam i to tak boli.

Czemu oni nas tak krzywdzą i nie zwracają uwagi na nasze uczucia..
dzolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 22:08   #3775
Vaineth
Rozeznanie
 
Avatar Vaineth
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nowy Sącz/Kraków
Wiadomości: 854
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez KuQ Pokaż wiadomość
Ech, przygnębiające jest to wszystko I ta świadomość, że oni nie płaczą, nie tęsknią, wolą życie bez nas
Idę spać, może mi się przyśni jakiś przystojniak kochający mnie nad życie?
Tak, tak, tak!! Śpij i śnij o przystojniakach, nie o exie. Szkoda snów na exów buziak i dobrej nocy
Vaineth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 22:09   #3776
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

camariera - szkoda, żebyś takie decyzje podejmowała po pijaku. Spław go z kwitkiem, niech da Ci czas.

Jedna wizyta zmian w nim nie czyni. Na pewno mu smutno, nie ma kto sprzątać ani gotować, nie ma do kogo się odezwać. Jak chcesz się przekonać o szczerości jego zamiarów, musisz go wziąć na wstrzymanie.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 22:10   #3777
Vaineth
Rozeznanie
 
Avatar Vaineth
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nowy Sącz/Kraków
Wiadomości: 854
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

[1=660466b847ce6b6d028edaa 7f0f25337b0ef02f3_5ed5889 5d5a99;44714058]siedzi i sie patrzy i sie napatrzec nie moze...[/QUOTE]

A rozmawialiście? Mówił coś więcej, wyjaśnił coś?
Vaineth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 22:15   #3778
Alexi_
Raczkowanie
 
Avatar Alexi_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 494
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Cytat:
Napisane przez Lanari Pokaż wiadomość
U mnie podobnie. Nie odzywa się ale mam to gdzieś Niech spada!
Otóż to, niech spadaja na drzewa gdzie ich miejsce
My sobie świeeetnie bez nich damy rade i znajdziemy takie ciacha, że głowa mała !

Zobaczcie co sobie spiewam własnie...ide tanczyc
http://www.youtube.com/watch?v=EOlFg8K2X1Q

Gosiuch wiem, że łatwo powiedzieć ale spróbuj sie nie przejmować tym palantem, moj też mi podobnie powiedział...a prawda jest taka, że nie sa warci ani jednej naszej łzy...Nie zasługuja na takie dziewczyny jak my ! Trzymaj sie mocno

Edytowane przez Alexi_
Czas edycji: 2014-01-20 o 22:16
Alexi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 22:26   #3779
music_junkie
Raczkowanie
 
Avatar music_junkie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Łódź/Bełchatów
Wiadomości: 55
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Poszłam za przykładem beri i odpaliłam youtube błądzenie po coraz to gorszych filmikach z bocznego paska potrafi człowieka rozweselić do łez.

Rozpoczęły się ferie w naszym zacnym województwie, jako że mamy piękne lodowisko na ulicach, młodzież korzysta

Wykorzystam to w jutrzejszej drodze do pracy może uniknę spadania na tyłek co chwilę.

Tule was wszystkie mocno! Sama zaczynam nakręcać się na koncerty, które mnie czekają i nowe możliwości, zamiast rozpaczać że nie pisze i nie tęskni.
music_junkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 23:09   #3780
Lenka_1993
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1993
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: In my paradise. ♥
Wiadomości: 1 583
Dot.: Rozstanie z facetem XXiX

Dziewczyny możecie mi powiedzieć dlaczego zawsze podobam się facetom na których nie mogę patrzeć, a Ci którzy mi się podobają nie są zainteresowani?
__________________
Powrót do gry!

Ćwiczę od 27.10.2014

Mel B - Full Body.
Insanity - Zakończone.
Lenka_1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-27 12:09:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:39.