Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-20, 15:21   #2551
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Witajcie....
Pofarbowałam włosy echosline 7.60, włosy wyszły miedziane, miały byc czerwone...
Jak wycisnęłam farbę z tubki to była biała, myślałam, że się utleni i nabierze koloru, po dodaniu utleniacza 6% (taki doradziła mi babka ze sklepu), w końcu farba zrobiła się lekko fioletowa... Nałożyłam ją na włosy mając ciągle nadzieję, że kolor zrobi się czerwony...
Odrost wyszedł lekko miedziany, reszta włosów sama nie wiem jaka.

Moje pytanie czy farba nie powinna być czerwona jak wyciskałam ją z tubki?? Jak poprzednio miałam echoslina rosso red to farba była krwiście czerwona. Wydaje mi się, że farba jest po prostu trefna i mam zamiar iść z reklamacją...
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 15:54   #2552
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
goldwell Topchic Effects RED
Ooo, jak chodziłam do szkoły to jedna dziewczyna od fryzjerek fabowała Goldwellem ale to był elumen, to chyba to jakieś trudniejsze jest z tego co wiem
Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Witajcie....
Pofarbowałam włosy echosline 7.60, włosy wyszły miedziane, miały byc czerwone...
Jak wycisnęłam farbę z tubki to była biała, myślałam, że się utleni i nabierze koloru, po dodaniu utleniacza 6% (taki doradziła mi babka ze sklepu), w końcu farba zrobiła się lekko fioletowa... Nałożyłam ją na włosy mając ciągle nadzieję, że kolor zrobi się czerwony...
Odrost wyszedł lekko miedziany, reszta włosów sama nie wiem jaka.

Moje pytanie czy farba nie powinna być czerwona jak wyciskałam ją z tubki?? Jak poprzednio miałam echoslina rosso red to farba była krwiście czerwona. Wydaje mi się, że farba jest po prostu trefna i mam zamiar iść z reklamacją...
Hmm... Ja nie farbowałam niczym z tej fimy, ale powiem Ci, że kiedyś robiąc sobie mieszankę brązów z 3 kolorów farb fryzjerskich jedna farba była limonkowo-złota, jedna ciemno-srebrna a jedna biało-perłowo-srebrna, z kolei moja koleżanka farbowała kiedyś jesiennym liściem z joanny (stonowany rudy) a na głowie miała to fioletowo-różowe, a kolor wyszedł ok.. także to chyba różnie bywa moje czewone farby jak do tej pory były czerwone po wyciśnięciu z tubki, tylko ja używałam specjalnych czerwieni samych jak majorouge czy matrix sored...
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 16:02   #2553
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Jeszcze zastanawiam się czy babka ze sklepu się nie pomyliła i nie dała mi innej farby, bo nie pamiętam nazwy z palety...
Tak czy siak kolor jest dziwny na odrostach lekko miedziany na reszcie gdzie była zmyta pianka venita ni to miedziany ni to czerwony... Zdecydowanie nie jest to kolor chociaż trochę podobny do koloru z palety.
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 16:25   #2554
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Witajcie....
Pofarbowałam włosy echosline 7.60, włosy wyszły miedziane, miały byc czerwone...
Jak wycisnęłam farbę z tubki to była biała, myślałam, że się utleni i nabierze koloru, po dodaniu utleniacza 6% (taki doradziła mi babka ze sklepu), w końcu farba zrobiła się lekko fioletowa... Nałożyłam ją na włosy mając ciągle nadzieję, że kolor zrobi się czerwony...
Odrost wyszedł lekko miedziany, reszta włosów sama nie wiem jaka.

Moje pytanie czy farba nie powinna być czerwona jak wyciskałam ją z tubki?? Jak poprzednio miałam echoslina rosso red to farba była krwiście czerwona. Wydaje mi się, że farba jest po prostu trefna i mam zamiar iść z reklamacją...
Wiesz, ja jestem na 100% pewna że tą farbę powinnno się kłaść na blond, jeśli nie pisało na opakowaniu że jest rozjaśniająca do pasemek.. to może dlatego nie wyszła jak trzeba,poza tym ja dlatego nie testuje niczego nowego czego nie jestem pewna- bo później takie tego są efekty.. jak chce coś nowego kupić to biore do pasemek.. nigdy nie kupuje farb z ktorych nie jestem pewna odcienia.. ale cóż człowiek uczy się całe życie..
Ja mialam RAZ dosłownie RAZ londe ale był odcien FIRE RED dałam ją siostrze i jej farbowałam nią w polsce jak byłam.. Farba z tubki wychodziła biała, na głowie była ruda, dopiero po jakichś 20 minutach wyszła czerwona idealna czerwien, odrost super pokryła wtedy

Meadow-elumen to jest taki coś a 'la toner bardziej i droższy.
tego topchic mi zostało jeszcze pół tubki.. ale chyba wywale albo któreś czerwonej z niemiec pośle, bo ja musze uzywac do odrostu 9% a jak widać ta farba jest za mocna z 9% na tyle by mi zrobić rudy odrost..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 18:31   #2555
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Wiesz, ja jestem na 100% pewna że tą farbę powinnno się kłaść na blond, jeśli nie pisało na opakowaniu że jest rozjaśniająca do pasemek.. to może dlatego nie wyszła jak trzeba,poza tym ja dlatego nie testuje niczego nowego czego nie jestem pewna- bo później takie tego są efekty.. jak chce coś nowego kupić to biore do pasemek.. nigdy nie kupuje farb z ktorych nie jestem pewna odcienia.. ale cóż człowiek uczy się całe życie..
Ja mialam RAZ dosłownie RAZ londe ale był odcien FIRE RED dałam ją siostrze i jej farbowałam nią w polsce jak byłam.. Farba z tubki wychodziła biała, na głowie była ruda, dopiero po jakichś 20 minutach wyszła czerwona idealna czerwien, odrost super pokryła wtedy

Meadow-elumen to jest taki coś a 'la toner bardziej i droższy.
tego topchic mi zostało jeszcze pół tubki.. ale chyba wywale albo któreś czerwonej z niemiec pośle, bo ja musze uzywac do odrostu 9% a jak widać ta farba jest za mocna z 9% na tyle by mi zrobić rudy odrost..
W instrukcji jest napisane coś o tym, że rozjaśnia w zależności od tego jaką da sie wodę %. Jest info o pierwszej aplikacji i kolejnych koloryzacjach i jeszcze coś takiego jest napisane "nowej generacji neutralny korektor rozjaśnia każdy odcień o jeden ton" przecież ja prosiłam o zwykłą farbę, a nie o korektor
Nic z tego nie rozumiem
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 21:30   #2556
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
W instrukcji jest napisane coś o tym, że rozjaśnia w zależności od tego jaką da sie wodę %. Jest info o pierwszej aplikacji i kolejnych koloryzacjach i jeszcze coś takiego jest napisane "nowej generacji neutralny korektor rozjaśnia każdy odcień o jeden ton" przecież ja prosiłam o zwykłą farbę, a nie o korektor
Nic z tego nie rozumiem
korektor to chyba nie normalna farba... hmm coś mi się zdaje że to był zakup za namową sprzedawczyni " bo mi doradziła" znam to.. czasem też się dałam namówić, raz żałowałam a raz nie.. no cóż... wypłukuj to dziadostwo a potem odswież pianką albo tonerem.. byle do następnego farbowania..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 21:56   #2557
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
PS zazdroszczę Wam, że umiecie wyjść bez makijażu. ja od 7 lat niezależnie od stanu nie potrafię
ja ostatnio jakoś musiałam, jakieś uczulenie dostałam, no i leń.

ale stwierdzam, że trzeba wrócić chociaż do malowania rzęs, bo kurczę będzie, że się zapuszczam ale w zimę nie lubię malowania szczerze mówiąc, a to ciągle coś w twarz pada itd.

Cytat:
Napisane przez anjali_ravenly Pokaż wiadomość
Variance - super włosy a i twarz śliczna że Ci nawet makijaż niepotrzebny [B]
ojej, dziękuje

DoDooa czemuż żeś zdradziła rosso red? mi się ta reszta z palety nie podobała i babka mówiła mi, że one nie wypadają czerwone tylko właśnie bardziej miedziane.

Margharett_Agness a czasami ta farba nie jest taka, że nie łapie odrostów? wydaje mi się, że coś moja fryzjerka mówiła jak o nią pytałam, że przy tej farbie brązowe odrosty bym musiała rozjaśniać, bo ona nie łapie. może dlatego.
ja polecam farbowanie od tyłu, wtedy odrost się tak nie odznacza i nie trzeba wiele cudować z różnymi poziomami oxy.
co do koloru jak znak stopu - wg mnie wiele z nas taki kolor ma, w różnych stopniach odbijający w róż lub rudy, zależy która z nas woli czysto czerwone kolory utrzymują się max tydzień - potem czy chcesz czy nie zachodzą w nim zmiany.
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-21, 05:54   #2558
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Variance Pokaż wiadomość

co do koloru jak znak stopu - wg mnie wiele z nas taki kolor ma, w różnych stopniach odbijający w róż lub rudy, zależy która z nas woli czysto czerwone kolory utrzymują się max tydzień - potem czy chcesz czy nie zachodzą w nim zmiany.
Masz racje, w zasadzie najfajniej kolor wygląda zaraz po farbowaniu..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 16:01   #2559
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Variance, chciałam coś co nie będzie się wypłukiwało na różowo, sprzedawczyni chyba źle mnie zrozumiała... Ja już nie wiem, tak czy siak idę jutro z farbą do niej, zapytać czy aby ona się nie pomyliła dając mi farbę, bo nie pamiętam nazwy koloru z palety.

Włosy poprawione dzisiaj Venitą, ale wyszło ciemno tylko w słońcu ładny czerwień.
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 17:05   #2560
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Dziewczyny które farbowały LaStradą 10.60 - wydajna ona jest? bo nie wiem czy mi 100 ml starczy na całość Zastanawiam się jeszcze nad allwavesem 0.6gp, bo widzę, że jaśniej wychodzi... znowu pewnie będę myśleć tak długo, że odrosty osiągną z 5 cm
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 17:14   #2561
3milqa
Raczkowanie
 
Avatar 3milqa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 151
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
Dziewczyny które farbowały LaStradą 10.60 - wydajna ona jest? bo nie wiem czy mi 100 ml starczy na całość Zastanawiam się jeszcze nad allwavesem 0.6gp, bo widzę, że jaśniej wychodzi... znowu pewnie będę myśleć tak długo, że odrosty osiągną z 5 cm
Mam długie włosy i mi starczyło 75ml farby i 115ml utleniacza, nawet za dużo było bo bardzo fajnie rozprowadza się na włosach
__________________
WALCZĘ O WŁOSY

insta 📷
zupa
3milqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-21, 18:27   #2562
Szatanica z Eden
Raczkowanie
 
Avatar Szatanica z Eden
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 103
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

upload włosów, pofarbowałam starym ,,dobrym" garnierem. położyłam go na różową piankę z venity, fajnie że podbija chłodnym kolorkiem. zdziwiłam się że wyrównał mi kolor na całej długości, po rozjaśnianiu była masakra ;p
włosy w rzeczywistości są jaśniutkie, nie wiem czemu aparat nie chwyta koloru
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG2542.jpg (181,7 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG2545.jpg (107,4 KB, 37 załadowań)
Szatanica z Eden jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 18:50   #2563
falka_19
Raczkowanie
 
Avatar falka_19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 285
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Szatanica z Eden Pokaż wiadomość
upload włosów, pofarbowałam starym ,,dobrym" garnierem. położyłam go na różową piankę z venity, fajnie że podbija chłodnym kolorkiem. zdziwiłam się że wyrównał mi kolor na całej długości, po rozjaśnianiu była masakra ;p
włosy w rzeczywistości są jaśniutkie, nie wiem czemu aparat nie chwyta koloru
Widzę że kondycyjnie coś a'la moje włosy po suszeniu suszarką...
__________________
Muzyka i magia mają ze sobą wiele wspólnego. Np obie są na "m"
falka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 20:41   #2564
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
Dziewczyny które farbowały LaStradą 10.60 - wydajna ona jest? bo nie wiem czy mi 100 ml starczy na całość Zastanawiam się jeszcze nad allwavesem 0.6gp, bo widzę, że jaśniej wychodzi... znowu pewnie będę myśleć tak długo, że odrosty osiągną z 5 cm
Ja farbowałam w zeszłym roku- na włosy lekko za ramiona wystaczyło 5oml farby

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
Widzę że kondycyjnie coś a'la moje włosy po suszeniu suszarką...
haha to samo pomyślałam.. moje włosy też tak po suszarce wyglądają, a nawet gorzej..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 20:49   #2565
Szatanica z Eden
Raczkowanie
 
Avatar Szatanica z Eden
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 103
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

hehe, końcówki to prawdziwy koszmarek, ale przed chwilą podcięłam solidnie. Szkoda, ale nie ma co żałować, niech będą krótsze, byle już nie straszyły
Szatanica z Eden jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 11:29   #2566
anjali_ravenly
Przyczajenie
 
Avatar anjali_ravenly
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
Dziewczyny które farbowały LaStradą 10.60 - wydajna ona jest? bo nie wiem czy mi 100 ml starczy na całość Zastanawiam się jeszcze nad allwavesem 0.6gp, bo widzę, że jaśniej wychodzi... znowu pewnie będę myśleć tak długo, że odrosty osiągną z 5 cm
Ja mam krótkie włosy i mi spokojnie 25 ml starczyło na jedno farbowanie i nawet trochę za dużo było.
__________________
Zaczynam o siebie dbać
Koniec z nadwagą
Zapuszczam zdrowe włosy
!! Podobam się sobie !!

http://anjaliravenly.wordpress.c om
anjali_ravenly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 11:44   #2567
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Dziewczyny bylam w skleie gdzie kupowalam farbe, okazalo sie ze farba jest trefna... tak jak myslalam. Nie zwrocono mi kaski za farbe bo niby sprzedawczyni nie moze... eh ale za to mam znizke na farbe lub toner la riche za 28zl, dla mnie ok
pozdrawiam cieplutko
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 11:44   #2568
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Ech... wiecie co, do czerwonych włosów to naprawdę trzeba masę cierpliwości i wolnego czasu (ale odkrycie )

Właśnie umyłam trzeci raz od farbowania swoje kłaczki i od połowy niektóre pasma całkiem spłowiałe. Nie miałam czasu ani melodii do bawienia się w La Riche i proszę, jakbym wcale włosów nie farbowała 2 tygodnie temu. Smutek i nostalgia!

Ale ogólnie to jestem zła. Fakt, że włosy kondycyjnie o wiele lepiej, stwierdziła to nawet moja osobista asystentka od nakładania matrixa, czyli sis, a ona się nie szczypie i nie bawi w Wersal, tylko mówi, jak jest. Tylko co z tego, skoro czerwień przestaje się trzymać?
Może te 3 lata ciągłego traktowania oksydantami to jednak za długo?

Inna sprawa, że zmieniłam szampon, bo mi się znudził zapach Timotei - mam morelowego garniera z tej prowansalskiej serii i pięknie myje, nabłyszcza i pachnie... ale chyba za mocno ściąga kolor.
Pfff.
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2013-04-22 o 11:46
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 18:15   #2569
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 189
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

LaStrada to jest tak wydajna farba, że się w głowie nie mieści

Myślicie że mogę farbować na najzwyklejszy w świecie olej rzepakowy? Ogarnęłam trochę włosy kondycyjnie, kolorystyczne jest bardzo.. śmiesznie, są tak wypłowiałe, że dwie osoby dzisiaj posądzały mnie o celową zmianę koloru na "herbaciany" , cokolwiek to znaczy Jutro farbowanie, po raz pierwszy Allwaves 0.6 (nic innego godnego uwagi nie mogłam znaleźć w swojej mieścinie), sama sama, z dwoma lusterkami, ciekawe czy sobie poradzę.. Muszę, muszę na środę prezentować się jak najlepiej, if you know what I mean!
Vanilka28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-22, 18:35   #2570
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

DoDoo- Wiedziałam! i Dobrze! a tak na prawde to powinna ci dać nową farbę, tą właściwą! no ale cóż.. lepszy wróbel w garści...

Vanilka- pewno że mozesz.. obojętne na jaki olej! allwaves to dobra farba, bądź co bądź.. a herbaciane włosy.. hmm takie nito rude ni to pomarańczow0 brązowawe...I know what you meann

sonea- ojjjj taakk dużooo cierpliwości.. ja też tak mam.. 2 tyg i już mam prześwity rudości.. no coż..

No a ja sobie właśnie naolejowałam, napiankowałam i umyłam włoski...teraz sobie schną.. wzięłam piankę tylko dlatego żeby ten rudy odrost chwyciło..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 19:49   #2571
hoppipolla
Zakorzenienie
 
Avatar hoppipolla
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: (Ísland)
Wiadomości: 6 689
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

hej, hej
ja właśnie siedzę z olejem na włosach, niestety kolor już bardzo mi wypłowiał, dlatego w weekend planuje potraktować je pianką venity.
wyjeżdżam na majówkę i chcę fajnie wyglądać.
hoppipolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 19:56   #2572
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Dziewczyny bylam w skleie gdzie kupowalam farbe, okazalo sie ze farba jest trefna... tak jak myslalam. Nie zwrocono mi kaski za farbe bo niby sprzedawczyni nie moze... eh ale za to mam znizke na farbe lub toner la riche za 28zl, dla mnie ok
pozdrawiam cieplutko
to ile tam ten toner kosztuje?
u mnie bez żadnej promocji 23 zł.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 20:34   #2573
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
to ile tam ten toner kosztuje?
u mnie bez żadnej promocji 23 zł.
U mnie 34zl.

sugar, pokazalam sprzedawczyni resztke farby i od razu stwierdzila, ze z farba jest cos nie tak. Jakbym sie klocila to wyszlabym na swoje i oddalaby mi kase, ale po co robic awanture o 21zl?....Grunt, ze nie wmawiala mi ze farba jest dobra. tylko znowy jestem do tylu z wlosami... teraz sa bardzo ciemno czerwone po venicie i zanim beda w moim wymarzonym kolorze to troche minie...
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 20:37   #2574
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
to ile tam ten toner kosztuje?
u mnie bez żadnej promocji 23 zł.
ja dobrze kojarzę, że Ty gdzieś z okolicy 3miasta?
zdradzisz gdzie to?

bo u mnie był po 25zł, ale już coś babka mówiła, że następny sort będzie za 28zł
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 21:13   #2575
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
U mnie 34zl.
o matko

Cytat:
Napisane przez Variance Pokaż wiadomość
ja dobrze kojarzę, że Ty gdzieś z okolicy 3miasta?
zdradzisz gdzie to?
niestety nie z trójmiasta jestem ale zaraz wyśle ci pw gdzie kupuje po 23 zł.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 21:31   #2576
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

DoDoo- w sumie masz racje...
ejj u was po 20-30zl a u mnie jakbym kupila w sklepie fryzjerskim to po 7 euro.. a na necie po 6,50 euro.. jedynie jak kupie 4 sztuki od razu to sie oplaca bo wtedy wychodzi 5 euro od sztuki.. dlatego rzadko tonery kupuje, bo drogie bardzo
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 22:51   #2577
halbtrocken
Zadomowienie
 
Avatar halbtrocken
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Fotel.
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do halbtrocken
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Variance Pokaż wiadomość
ja dobrze kojarzę, że Ty gdzieś z okolicy 3miasta?
zdradzisz gdzie to?

bo u mnie był po 25zł, ale już coś babka mówiła, że następny sort będzie za 28zł
Nie napalaj się za bardzo. Ogarnęłam Gofrzycowy sklep w Gdańsku, mają po 35zł.
__________________

"Jeśli chodzi o porządek, to zawsze mam czystą w pokoju."
halbtrocken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 13:33   #2578
kaludia91
Zadomowienie
 
Avatar kaludia91
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 1 359
GG do kaludia91
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

w Olsztynie 28zł czyli całkiem fajnie może komuś kiedyś przyda się ta informacja- na Jarotach na Wilczyńskiego przy HB.
__________________
everything I know in life I learnt from wizaż
insta
kaludia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 16:18   #2579
n talia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cześć dzieczyny, jestem tutaj nowa. Mam do Was pytanie: uważacie, że oliwa z oliwek może wypłukiwać kolor?;> ostatnio po farbowaniu Joanna - Soczysta malina kolor trzymał mi ... 5 dni ;(. Dziś zafarbowałam włoski Allwaves i mam nadzieję, że nie będzie powtóki. Będę wdzięczna za odpowiedzi, zastanawiam się czy olejować jutro rano włosy czy nie
n talia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 16:25   #2580
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez halbtrocken Pokaż wiadomość
Nie napalaj się za bardzo. Ogarnęłam Gofrzycowy sklep w Gdańsku, mają po 35zł.
Żartujesz??
ale zdzieruchy!
u mnie są takie same ceny wszystkiego jak w tym sklepie co wam stronę podawałam.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-03 16:06:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:11.