PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał" - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-11, 15:21   #691
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Konczitko......... zerknęłam sobie na wykresik...to mówisz że śpiąca jesteś ?

łap na wszelki wypadek..oby ta senność dobrym znakiem była...

Daf, ty nie tylko na 26 się czujesz ale i na 26 wyglądasz ja to nie wiem na ile się czuje. ale dobrze się czuje

paczka przyszłą od mojej szalonej teściowej...ciuszki dla małej
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 15:58   #692
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 856
GG do dafreen
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
Konczitko......... zerknęłam sobie na wykresik...to mówisz że śpiąca jesteś ?

łap na wszelki wypadek..oby ta senność dobrym znakiem była...

Daf, ty nie tylko na 26 się czujesz ale i na 26 wyglądasz ja to nie wiem na ile się czuje. ale dobrze się czuje

paczka przyszłą od mojej szalonej teściowej...ciuszki dla małej
oj tam, oj tam ... największy ubaw mam jak ktoś mi mówi, że mój mąż jest ode mnie chyba sporo starszy... a B jest ode mnie 5 lat młodszy
to miło ze strony tesciowej juz juz dba o wnusię

zbieram się słonka, miłego popołudnia i wieczorku życzę
__________________
..... przyjaciele są jak anioły, które podnoszą nas kiedy nasze skrzydła nie chcą już dłużej latać.....

Bruno już w domku

Edytowane przez dafreen
Czas edycji: 2009-08-11 o 15:59 Powód: dopisek :)
dafreen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 16:10   #693
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
O to super.Jak to każdy facet - musi komentować.
dokładnie tak, az sam biegi chciał mi zmieniac bo juz 4 powinnam wrzucic a ja na 3 - no masakra !

Cytat:
Napisane przez dafreen Pokaż wiadomość
a może to fasolka tak Cie śpiochuje ? oby, oby

ja tam nieustająco czuję się na 26 lat, czasem tylko jak moja córka mówi do mnie "mamo" to przez chwilę czyję się starsza.... ale to tylko chwila... ogólnie małolat jestem

oj zobaczymy, zobaczymy ... Aniu ale Ty to i wygladzik małolaty masz 26 jak nic !!! i tak trzymac


Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
Konczitko......... zerknęłam sobie na wykresik...to mówisz że śpiąca jesteś ?

łap na wszelki wypadek..oby ta senność dobrym znakiem była...

paczka przyszłą od mojej szalonej teściowej...ciuszki dla małej

hehe mowisz ze ten (-) to tak sennie na mnie działa hehe ... no nic zobaczymy czy @ sie zjawi ...
a fluidki porywam wszystkie ))))))))))

aaa zapomniałam od dłuzszego czasu widze ze czesto odwiedza ans sohf dlatego cieplutko pozdrawiam
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...

Edytowane przez Konczita
Czas edycji: 2009-08-11 o 16:44
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 16:55   #694
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

witajcie kobietki

madzwiniu gratuluję serduszka cudnie

Konczitko - za Ciebie trzymam wyjątkowo mocno Napisz co u Bazylki - bo miała robić test po inseminacji, wyjechała nad morze i nie wiem....

Ja też się pochwalę Wam, że w piątek byłam na usg i biją dwa serduszka z czego bardzo się cieszę. Życzę każdej z Was takich momentów i Dzidziusia - Dzidziusiów w brzuszkach
__________________
Czary mary nie istnieje....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 16:59   #695
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez ryba82 Pokaż wiadomość
witajcie kobietki

madzwiniu gratuluję serduszka cudnie

Konczitko - za Ciebie trzymam wyjątkowo mocno Napisz co u Bazylki - bo miała robić test po inseminacji, wyjechała nad morze i nie wiem....

Ja też się pochwalę Wam, że w piątek byłam na usg i biją dwa serduszka z czego bardzo się cieszę. Życzę każdej z Was takich momentów i Dzidziusia - Dzidziusiów w brzuszkach

: jupi: izus na brode mikołaja tak bardzo sie ciesze !!!!!! : jupi: - to jak spadujesz na dolna liste ??? na kiedy termin porodu macie kochana trójeczko ???

a Agatka ... hmmm ... musi troszeczke odpoczac .... juz wkrótce pewnie u nas napisze ....
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 17:19   #696
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Agatka - hmmm rozumiem....

Dorotko z tego wszystkiego nie spytałam dr o termin porodu a on sam nie mówił tyle emocji było - bo bałam się tej wizyty i czy zabiją serduszka i czy oba itd... wciąż się boję, ale to już schizy maminkowe takie zostaną Na brodę Mikołaja - bardzo mi się to hasło podoba
__________________
Czary mary nie istnieje....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 19:15   #697
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez ryba82 Pokaż wiadomość
Agatka - hmmm rozumiem....

Dorotko z tego wszystkiego nie spytałam dr o termin porodu a on sam nie mówił tyle emocji było - bo bałam się tej wizyty i czy zabiją serduszka i czy oba itd... wciąż się boję, ale to już schizy maminkowe takie zostaną Na brodę Mikołaja - bardzo mi się to hasło podoba
no to Izus kiedy kolejna wizyta ?? w takim razie posiedz jeszcze na górnej liscie
obstawiam ze bedzie parka )))
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-11, 20:14   #698
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
Konczitko......... zerknęłam sobie na wykresik...to mówisz że śpiąca jesteś ?


paczka przyszłą od mojej szalonej teściowej...ciuszki dla małej
Konczita - oby to było to

Nika - zrób jakię foty , bo te małe rzeczy sa boskie i ciesz się nimi he he bo jakos te większe nie są już tak sliczne .. Kurde pamietam jak pierwsze pranko robiłam , jak prasowałam te ciuszki składałam w kosteczki Zapinałam kazdy guziczek ... a teraz na szybko bo nie ma czasu he he

Cytat:
Napisane przez ryba82 Pokaż wiadomość
Ja też się pochwalę Wam, że w piątek byłam na usg i biją dwa serduszka z czego bardzo się cieszę. Życzę każdej z Was takich momentów i Dzidziusia - Dzidziusiów w brzuszkach
Ale super , ostatnio jak byłam w przychodni widziałam mamę z takiemi 6 tyg bliźniakami .. rewelka normalnie jest kalkulator ciązy w necie oblicz sobie , ja wyliczyłam i zgodziło się idealnie z tym co powiedziała mi lekarka , termin z USG też pewnie wylicza choć czasem się on różni .. chociaż do któregoś tygodnia dzici mniej wiecej rosna ksiązkowo , potem się to zmienia


Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość

Ja się nie znam, ale czytałam że takie wyższe majty są lepsze niż te takie niby gorsety. Te gorsety kończą się pod biustem, gdzie jest szerzej niż w pasie i podobno lubią się rolować w dół.

Gdzieś na wątku o figurze po ciąży też o takich pasach i majtach pisano. Ktoś tam chwalił.
Ja kiedyś też wyczytałam że nie można przeginac z noszeniem takich cudów , bo podobno to osłabia mięśnie brzucha

Cytat:
Napisane przez dafreen Pokaż wiadomość
[

rozeszliśmy się na dosyć długo... jedno i drugie o krok od ołtarza z kimś innym... i co? wróciliśmy do siebie i poukładaliśmy sobie wszystko od początku, nie zawsze jest różowo bo tak byc po prostu nie może, ale jest fajnie... choć czasem zatłukłabym go normalnie tłuczkiem do mięsa tak mnie wkurza ale ciągniemy ten NASZ wózek razem i jakoś dajemy radę...
w miłośc az po grób to ja też nie wierzę, z biegiem lat łączą nas po prostu inne rzeczy, miłośc się zmienia i tylko od nas samych zależy jak i w co... może w przyjaźń, przywiązanie, szacunek... ale może się zmienić i w nienawiśc i żal...
Widocznie gdzieś wam tak było pisane , że macie być razem i koniec

Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość

jak się wykłócam z moim mężem i się obrażę i siedzę sama w pokoju , czasem nachodzi mnie myśl i wspomnienie jak to było, gdy byliśmy daleko od siebie i dałabym wszystko za jedną minutę z nim. i wtedy już mi przechodzi ochota na marnowanie czasu na głupie kłótnie, bo wraca świadomość tego, co ważne.
Ja zawsze swojemu powtarzam że w życiu jest tyle złego i tyle zmartwień że w domu musi być zawsze dobrze , że szkoda czasu na kłótnie , bo dom ma być azylem do którego się chce wracac po cięzkim dniu .. bo on to czasem taki obrazalski jest

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
musze sie wam pochwalic - dzisiaj odebrałam moje prawko i tz pozwolił mi wrocic autkiem do domku ... oczywiscie troche marudził ze nie jego styl jazdy ale był w szoku ze nie gasł mi i ładnie dojechalismy do domku

: jupi: super jeździj jak najwięcej trening czyni mistrza


A ja w ikea dziś byłam , mój synek za niecały miesiąc kończy roczek ...... boże jak to zleciało no szok kupiłam więc mu już dwa prezenty nich lezą i czekają :
http://www.allegro.pl/item709924021_...em_26_szt.html
http://www.allegro.pl/item703838653_..._czerwony.html
jakoś mam ostatnio bakcyla na rzeczy z drewna bo wszystko mi ciągle gra w domu
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 20:25   #699
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość


hehe mowisz ze ten (-) to tak sennie na mnie działa hehe ... no nic zobaczymy czy @ sie zjawi ...
a fluidki porywam wszystkie ))))))))))

aaa zapomniałam od dłuzszego czasu widze ze czesto odwiedza ans sohf dlatego cieplutko pozdrawiam
Właśnie już nic nie chciałam pisać na temat tego "-" , ale baty się należą...po co tak wcześnie??? co?

czekać cierpliwie , mysleć pozytywnie !
a fluidki bierz i wdychaj ciążowy magiczny pyłek....

Cytat:
Napisane przez ryba82 Pokaż wiadomość
witajcie kobietki


Ja też się pochwalę Wam, że w piątek byłam na usg i biją dwa serduszka z czego bardzo się cieszę. Życzę każdej z Was takich momentów i Dzidziusia - Dzidziusiów w brzuszkach
oooooooooo rety RYBKO GRATKI, cudowne wieści

pogłaskaj ode mnie brzusio...ale super!!!!

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Konczita - oby to było to

Nika - zrób jakię foty , bo te małe rzeczy sa boskie i ciesz się nimi he he bo jakos te większe nie są już tak sliczne .. Kurde pamietam jak pierwsze pranko robiłam , jak prasowałam te ciuszki składałam w kosteczki Zapinałam kazdy guziczek ... a teraz na szybko bo nie ma czasu he he


Ja zawsze swojemu powtarzam że w życiu jest tyle złego i tyle zmartwień że w domu musi być zawsze dobrze , że szkoda czasu na kłótnie , bo dom ma być azylem do którego się chce wracac po cięzkim dniu .. bo on to czasem taki obrazalski jest




: jupi: super jeździj jak najwięcej trening czyni mistrza


A ja w ikea dziś byłam , mój synek za niecały miesiąc kończy roczek ...... boże jak to zleciało no szok kupiłam więc mu już dwa prezenty nich lezą i czekają :
http://www.allegro.pl/item709924021_...em_26_szt.html
http://www.allegro.pl/item703838653_..._czerwony.html
jakoś mam ostatnio bakcyla na rzeczy z drewna bo wszystko mi ciągle gra w domu
Aniu fotek narobiłam tysiące już , wszystkich małych ciuszków i innych pierdółek...

tak, dokłądnie, dom ma być azylem

prezenty dla synka super fajne będzie się na pewno cieszył maluszek.
a te drewniane zabaweczki są super fajne, bo od ogromu plastiku faktycznie zwariować można....szczególnie jak ten kawał plastiku ma tysiące przycisków a pod każdym kryje się jakiś wiercący dziurę w głowie dźwięk...
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 20:32   #700
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Nika - to dawaj te foty
No właśnie to samo mam odnośnie zabawek , dlatego ostatnio kupuje je w Ikea .. bo przy tej reszcie to można nie wyrobić na baterie i uszy bolą po całym dniu muzyczek
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 20:43   #701
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

łooooo ale ja mam tego tyle..wybrałam kilka...
kocyki, ręczniczki są zrobione przez moją teściową i śpiworek do spania też...
reszta zakupione w sklepie, w lumpku, a kombinezonik od siostry po jej synku , dostałam od niej dwie torby maleńkich ciuszków...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kleren 013.jpg (142,0 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kleren 020.jpg (136,9 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kleren 029.jpg (142,2 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg klerenjuni1 016.jpg (144,5 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg klerenjuni1 014.jpg (141,9 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ubranka 003.jpg (130,6 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg van oma 008.jpg (134,5 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ciuszek 003.jpg (142,1 KB, 21 załadowań)
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-11, 21:30   #702
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Nika - piękne rzeczy .. a tesciowa wow ma babka talent , super że robi takie rzeczy , bo te wszystkie śpiworki i inne cuda kupe kasy kosztują , mój jakos nie chciał w spiworku spac nie wiem czemu . A wózek juz masz wybrany ? Sukienki są sliczne ale z tego co mówiły kolezanki mało praktyczne na poczatek , bo wszystko sie podwija , więc sponie lepsze ... no ale kieca na wielkie wyjście tez musi być

Ide kimac , jutro z małżem znowu do lekarza .. jakoś mam dość lekarzy na ten tydzień , norma wyrobiona , następny mam nadzieję za jakiś miesiąc na szczepienia z młodym
Miłej nocki kobietki
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 21:59   #703
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

śliczne ciuszki.

Ja byłam u gina w sobotę...znowu cykle bezowulacyjne boję się że będę miała problemy, powiedział że trudniej bedzie mi zajść w ciąże- świetnie
teraz się nie staram ale chce byc zdrowa, a nie mieć świadomość że jest cos ze mną nie tak. Bez CLO podobno się nie obedzie.

Zastanawiam się nad porobieniem kompleksowych badań, tak doradziła mi moja mama.
Moja kuzynka zna bardzo dobrego lekarza, który pracuje w jakiejś klinice ginekologicznej. I mama stwierdziła ze powinnam tam pojechać i zrobic dokładne badania.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 06:50   #704
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
łooooo ale ja mam tego tyle..wybrałam kilka...
kocyki, ręczniczki są zrobione przez moją teściową i śpiworek do spania też...
reszta zakupione w sklepie, w lumpku, a kombinezonik od siostry po jej synku , dostałam od niej dwie torby maleńkich ciuszków...
Śliczne. Malinowa sukienusia urocza, a śpiochy z uszami cudo - uwielbiam takie śmieszne ubranka.

---------- Dopisano o 07:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------

Cytat:
Napisane przez ryba82 Pokaż wiadomość
Ja też się pochwalę Wam, że w piątek byłam na usg i biją dwa serduszka z czego bardzo się cieszę. Życzę każdej z Was takich momentów i Dzidziusia - Dzidziusiów w brzuszkach
Super wieści! Uściski dla Waszej trójeczki.

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:47 ----------

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Ja kiedyś też wyczytałam że nie można przeginac z noszeniem takich cudów , bo podobno to osłabia mięśnie brzucha
Niestety mięśnie brzucha to są takie cholery, że się same szybko rozleniwiają. Najlepiej byłoby je ćwiczyć.
Tak jak i mięśnie biustu.

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
A ja w ikea dziś byłam , mój synek za niecały miesiąc kończy roczek ...... boże jak to zleciało no szok kupiłam więc mu już dwa prezenty nich lezą i czekają :
http://www.allegro.pl/item709924021_...em_26_szt.html
http://www.allegro.pl/item703838653_..._czerwony.html
jakoś mam ostatnio bakcyla na rzeczy z drewna bo wszystko mi ciągle gra w domu
Fajne.
Lubię drewniane zabawki, krzywdy wielkiej sobie dziecko nie zrobi jak metalowymi, mają w sobie więcej życia nią plastik i dźwięk wydają inny, cieplejszy.
W ogóle drewno jakieś przytulne mi się wydaje.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 07:00   #705
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

dzien dobry u mnie tempka pokazuje ze koniec pozytywnych widomosci i leci w dół ...


Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
Właśnie już nic nie chciałam pisać na temat tego "-" , ale baty się należą...po co tak wcześnie??? co?

czekać cierpliwie , mysleć pozytywnie !
a fluidki bierz i wdychaj ciążowy magiczny pyłek....

hehehe Nikus dzieki kobitko , ciuszki są pzresliczne

aniu zabaweczki fajnusie tez miałam takiego konika z drewna na biegunach

Zuziu wydaje mi sie ze dawka emocji jaka teraz dostajesz bardzo wpływa na organizm .. odczekałabym jeszcze troszke i jezeli nadal okazałoby sie ze sa bezowulacyjne wtedy zdecydowałabym sie na badania - trzymam kciuki ...
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 08:15   #706
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Witajcie z rana!

oto gdzie zastałam mojego kota dziś rano ( fotka poniżej...)...

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
Nika - piękne rzeczy .. a tesciowa wow ma babka talent , super że robi takie rzeczy , bo te wszystkie śpiworki i inne cuda kupe kasy kosztują , mój jakos nie chciał w spiworku spac nie wiem czemu . A wózek juz masz wybrany ? Sukienki są sliczne ale z tego co mówiły kolezanki mało praktyczne na poczatek , bo wszystko sie podwija , więc sponie lepsze ... no ale kieca na wielkie wyjście tez musi być
dziękuję! tak teściową mam bardzo utalentowaną.
wiem wiem, spodenek mam chyba 10 par, śpioszków też, ale musiałam choć dwie sukieneczki kupić...

własnie mam nadzieje, że będzie chciała spać w śpiworku, jak nie to mam kocyki, grubsze i cieńsze, bo tu się pod kołderkę takich maluszków nie kładzie. zobaczymy. będziemy sprawdzać w praniu hehehe

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
śliczne ciuszki.

Ja byłam u gina w sobotę...znowu cykle bezowulacyjne boję się że będę miała problemy, powiedział że trudniej bedzie mi zajść w ciąże- świetnie
teraz się nie staram ale chce byc zdrowa, a nie mieć świadomość że jest cos ze mną nie tak. Bez CLO podobno się nie obedzie.

Zastanawiam się nad porobieniem kompleksowych badań, tak doradziła mi moja mama.
Moja kuzynka zna bardzo dobrego lekarza, który pracuje w jakiejś klinice ginekologicznej. I mama stwierdziła ze powinnam tam pojechać i zrobic dokładne badania.
Zuzia, poobserwuj się jeszcze z dwa cykle i jak nadal nic to może faktycznie lepiej zrobić te badanka, im szybciej znajdą przyczynę, tym szybciej mozna nad nię popracować...


Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Śliczne. Malinowa sukienusia urocza, a śpiochy z uszami cudo - uwielbiam takie śmieszne ubranka.

---------- Dopisano o 07:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------


Fajne.
Lubię drewniane zabawki, krzywdy wielkiej sobie dziecko nie zrobi jak metalowymi, mają w sobie więcej życia nią plastik i dźwięk wydają inny, cieplejszy.
W ogóle drewno jakieś przytulne mi się wydaje.

fakt, drewno jest przytulniejsze, daje poczucie ciepła no i jest naturalne, nie to co plastik...

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
dzien dobry u mnie tempka pokazuje ze koniec pozytywnych widomosci i leci w dół ...




hehehe Nikus dzieki kobitko , ciuszki są pzresliczne

aniu zabaweczki fajnusie tez miałam takiego konika z drewna na biegunach

Zuziu wydaje mi sie ze dawka emocji jaka teraz dostajesz bardzo wpływa na organizm .. odczekałabym jeszcze troszke i jezeli nadal okazałoby sie ze sa bezowulacyjne wtedy zdecydowałabym sie na badania - trzymam kciuki ...
zanim zaczniemy wyciągać pochopne wnioski poczekajmy cierpliwie do nadejścia @ lub jej nienadejaścia

Czuję, że dziś będę miała lenia.....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg poes 008.jpg (142,0 KB, 46 załadowań)
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 08:51   #707
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Nika ciuszki przecudne !! .... i zdjęcia w ramce na szafce także

A ja mam tym razem jakiś mega okres, tak mnie męczy że szok, 3 dzień umieram poprostu, i mam cholernie obfity w porównaniu do ostatnich , nie wiem o co kaman. :/
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 09:01   #708
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
oto gdzie zastałam mojego kota dziś rano ( fotka poniżej...)...
Ja mojego dziś znalazłam w szafce pod zlewem. Szafka jest zamykana oczywiście. Wchodzę do kuchni - otwarte. Zaglądam, a tam kot siedzi sobie w miejscu gdzie ma być kosz. /Kosz wyjęłam wczoraj żeby rano pamiętać wyrzucić./

To była ostatnia szafka w kuchni, której nie umiał otworzyć.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 09:04   #709
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez _Kasia23_ Pokaż wiadomość
Nika ciuszki przecudne !! .... i zdjęcia w ramce na szafce także

A ja mam tym razem jakiś mega okres, tak mnie męczy że szok, 3 dzień umieram poprostu, i mam cholernie obfity w porównaniu do ostatnich , nie wiem o co kaman. :/
kochana najwidoczniej wychodowałaś piękne grube endometrium....

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Ja mojego dziś znalazłam w szafce pod zlewem. Szafka jest zamykana oczywiście. Wchodzę do kuchni - otwarte. Zaglądam, a tam kot siedzi sobie w miejscu gdzie ma być kosz. /Kosz wyjęłam wczoraj żeby rano pamiętać wyrzucić./

To była ostatnia szafka w kuchni, której nie umiał otworzyć.
i co tu dużo gadać....
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-12, 09:09   #710
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez kachula27 Pokaż wiadomość
Madziu kochana ciesze sie ze u Was wszystko dobrze kochana!!!!!
Kasia Dzieki!!buziaczki dla Was

Rybcia!! OMG GRATULACJE!!!!!!
JAK bedziesz miała fotke to chce zobaczyć!! ok?

Pozdrawiam wszytskie dziewczyny..
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 09:21   #711
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 856
GG do dafreen
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

hej ,

Rybko, tak się cieszę, cudowne wiadomości ,

Nika, jakieś śliczności, cudne sa te malusie ubranka, sama mam do dziś pierwsze busiki Olesi;
__________________
..... przyjaciele są jak anioły, które podnoszą nas kiedy nasze skrzydła nie chcą już dłużej latać.....

Bruno już w domku
dafreen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 09:26   #712
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Boszzz dziewczyny własnie sobie uświadomiłam, że teraz jest ostatni cykl do staranek, bo pozniej moje kochanie znów wypływa i wróci najwcześniej na Boże Narodzenie (oby!) ((
Ale duuupa...
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 09:33   #713
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość

aaa zapomniałam od dłuzszego czasu widze ze czesto odwiedza ans sohf dlatego cieplutko pozdrawiam
podczytuje Was dziewczyny i za wszystkie trzymam kciuki jakoś tak miło się Was czyta mam nadzieję, że wszystkie doczekacie się swoich wytęsknionych fasolek
sohf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 10:20   #714
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
Witajcie z rana!

oto gdzie zastałam mojego kota dziś rano ( fotka poniżej...)...

zanim zaczniemy wyciągać pochopne wnioski poczekajmy cierpliwie do nadejścia @ lub jej nienadejaścia
Nikus ale masz fajnego tego kociaka, a foteczka Lenki jest Boska !!
kurcze tak mnie brzuch boli, ze bez nospy sie nie obejdzie ... leze i leze a to wogole nie przechodzi



Cytat:
Napisane przez _Kasia23_ Pokaż wiadomość
Nika ciuszki przecudne !! .... i zdjęcia w ramce na szafce także

A ja mam tym razem jakiś mega okres, tak mnie męczy że szok, 3 dzień umieram poprostu, i mam cholernie obfity w porównaniu do ostatnich , nie wiem o co kaman. :/
Cytat:
Napisane przez _Kasia23_ Pokaż wiadomość
Boszzz dziewczyny własnie sobie uświadomiłam, że teraz jest ostatni cykl do staranek, bo pozniej moje kochanie znów wypływa i wróci najwcześniej na Boże Narodzenie (oby!) ((
Ale duuupa...
Kasiu mam nadzieje ze teraz Wam sie uda !!! musisz byc dobrej mysli ... takie to wszystko trudne ... wydaje mi sie ze jestem silna i pogodziłam sie z tym ze nie jest i nie bedzie łatwo ale mysle ze potrzeba duzo wiecej czasu zeby tak do konca zrozumiec swoj problem ... a z czasem pogodzic sie z nim ....
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...

Edytowane przez Konczita
Czas edycji: 2009-08-12 o 10:36
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 10:36   #715
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
Kasiu mam nadzieje ze teraz Wam sie uda !!! musisz byc dobrej mysli ... takie to wszystko trudne ... wydaje mi sie ze jestem silna i pogodziłam sie z tym ze nie jest i nie bedzie łatwo ale mysle ze potrzeba duzo wiecej czasu zeby tak do konca zrozumiec swoj problem ...
No właśnie trudne jak cholera, człowiek tłumaczy sobie ze będzie ok, zeby o tym nie myśleć tyle, nie życ pod presją czasu, poprostu to olać, olewa sie parę dni a później bajka zaczyna się od początku, i tak w kółko.
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 11:08   #716
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
Nikus ale masz fajnego tego kociaka, a foteczka Lenki jest Boska !!
kurcze tak mnie brzuch boli, ze bez nospy sie nie obejdzie ... leze i leze a to wogole nie przechodzi

oj kochanie...ale cię dopadło...

Cytat:
Napisane przez _Kasia23_ Pokaż wiadomość
Boszzz dziewczyny własnie sobie uświadomiłam, że teraz jest ostatni cykl do staranek, bo pozniej moje kochanie znów wypływa i wróci najwcześniej na Boże Narodzenie (oby!) ((
Ale duuupa...
o rety, kochana , bardzo Ci współczuję..i weź tu człowieku wyluzuj i nie myśl o zajściu w takiej sytuacji...

Kasieńko , ja zatem mocno mocno mocno zaciskam kciuki za ten cykl!!!!!!!!

a to dla Ciebie specjalne fluidki pełne ciążowej magii:



Cytat:
Napisane przez sohf Pokaż wiadomość
podczytuje Was dziewczyny i za wszystkie trzymam kciuki jakoś tak miło się Was czyta mam nadzieję, że wszystkie doczekacie się swoich wytęsknionych fasolek

zapraszamy do podczytywania i poplotkowania

Cytat:
Napisane przez _Kasia23_ Pokaż wiadomość
No właśnie trudne jak cholera, człowiek tłumaczy sobie ze będzie ok, zeby o tym nie myśleć tyle, nie życ pod presją czasu, poprostu to olać, olewa sie parę dni a później bajka zaczyna się od początku, i tak w kółko.
aż mi się nie chce wyobrażać, co musisz przężywać...na pewno musi być ci okropnie ciężko... to takie życie "od - do"
ale myślmy pozytywnie - jest jeszcze ten cykl!
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 11:14   #717
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez _Kasia23_ Pokaż wiadomość
Nika ciuszki przecudne !! .... i zdjęcia w ramce na szafce także

A ja mam tym razem jakiś mega okres, tak mnie męczy że szok, 3 dzień umieram poprostu, i mam cholernie obfity w porównaniu do ostatnich , nie wiem o co kaman. :/
To tak jak ja. 06.08 zaczęły się plamienia i już myślałam że to jak zwykle normalna @ a tu 10 .08. jak mnie brzuch zaczął boleć i mega @ sie pojawiła.No dziś to juz koncówka.Takze u mnie to też nowość.

Nika jakie cudne te sukienusie.Widze na kopmodzie fajna rzeżbę - też mi sie takie podobają tylko nie mogę sie na konkretną zdecydować.

Za tydzień już bede w Pl.
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 11:21   #718
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
To tak jak ja. 06.08 zaczęły się plamienia i już myślałam że to jak zwykle normalna @ a tu 10 .08. jak mnie brzuch zaczął boleć i mega @ sie pojawiła.No dziś to juz koncówka.Takze u mnie to też nowość.

Nika jakie cudne te sukienusie.Widze na kopmodzie fajna rzeżbę - też mi sie takie podobają tylko nie mogę sie na konkretną zdecydować.

Za tydzień już bede w Pl.

dziękuję a rzeźbę dostałam od męża na rocznicę naszych zaręczyn...bardzo miły gest no i uwielbiam takie rzeczy...

ale Ci dobrze...jak ja bym chciała do Polski...eeeeh...

no ale dość marudzenia, prawda?
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 11:33   #719
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez _Kasia23_ Pokaż wiadomość
No właśnie trudne jak cholera, człowiek tłumaczy sobie ze będzie ok, zeby o tym nie myśleć tyle, nie życ pod presją czasu, poprostu to olać, olewa sie parę dni a później bajka zaczyna się od początku, i tak w kółko.

Kasiu, ale my kobiety jestesmy silne i damy rade .. popłaczemy w poduszke i podniesiemy sie do walki w nowym cyklu ... mam takie załozenie i bede sie tego trzymac ... mimo, ze wszyscy wokół mówia iz taki problem mamy a ja zawsze jestem usmiechnieta i jeszcze innych opierniczam ze marudza na swoje zycie - kurcze ale jezeli i ja zaczelabym narzekac to kto miałby odwage zeby kopnac mnie cztery litery ?? pewnie nikt i zostałabym z tym całkiem sama ... ehhh dobrze ze mam Was

musze pomyslec co zrobic na obiad juz poludnie a ja w łózku ciagle leze ... prasowałam firanke do salonu masakra 12m woalu ... aaaaa cholerstwo tak sie mnie...
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...

Edytowane przez Konczita
Czas edycji: 2009-08-12 o 11:34
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-12, 11:33   #720
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: PRóBOWAć DO SKUTKU część IX "weterankowy finał"

Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
oj kochanie...ale cię dopadło...



o rety, kochana , bardzo Ci współczuję..i weź tu człowieku wyluzuj i nie myśl o zajściu w takiej sytuacji...

Kasieńko , ja zatem mocno mocno mocno zaciskam kciuki za ten cykl!!!!!!!!

a to dla Ciebie specjalne fluidki pełne ciążowej magii:






zapraszamy do podczytywania i poplotkowania



aż mi się nie chce wyobrażać, co musisz przężywać...na pewno musi być ci okropnie ciężko... to takie życie "od - do"
ale myślmy pozytywnie - jest jeszcze ten cykl!
Nika bardzo Ci dziękuję, szczególnie za te magiczne fluidki. Kochana jesteś

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
To tak jak ja. 06.08 zaczęły się plamienia i już myślałam że to jak zwykle normalna @ a tu 10 .08. jak mnie brzuch zaczął boleć i mega @ sie pojawiła.No dziś to juz koncówka.Takze u mnie to też nowość.

Nika jakie cudne te sukienusie.Widze na kopmodzie fajna rzeżbę - też mi sie takie podobają tylko nie mogę sie na konkretną zdecydować.

Za tydzień już bede w Pl.
No ja też od dawna nie miałam takiej @. Zwijam sie ciągle z bólu, tampony zmieniam co chwila
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:22.