New look - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-02, 21:06   #1
jagoda8802
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 89

New look


Dzięki za wcześniejsze dobre rady ..https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1280764662https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1280764662a to ja to zdj z lata 2009 niby takie 2 kilo mi doszło i to wcale niedużo ale wiadomo każda z nas chce być piękna i uniknąć wystającego brzuszka czy boczków
Co do koloru i długości włosów noszę je właśnie tak: albo spięte albo rozpuszczone najlepiej się wtedy czuję myslę o zmianie na jesień może inny kolor ale potrzebuje rady bo nie wyobrażam sobie siebie w ciemnych włosach ....pomóżcie dziewczyny
jagoda8802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 21:20   #2
jagoda8802
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 89
Smile Potrzebuję ZMIANY

Dziewczyny od 4 lat farbuje się na blond z natury mam brązowe (jednak nie był to jakis zachwycając kolor)...ale osobiście wolę siebie w blond włosach jednak zastanawiam się na zmianą koloru może fryzury jakieś modne cięcie... z tym że krótkie wlosy nie wchodza w grę w przyszłym roku mam śłub i chcę mieć w miarę długie włosy...
Pomóżcie dziewczyny... liczę na Was!!Załącznik 3301411Załącznik 3301412
jagoda8802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 21:57   #3
Mia1612
Raczkowanie
 
Avatar Mia1612
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 299
Dot.: Potrzebuję ZMIANY

Witaj ponownie Hm.. mówisz, że dobrze się czujesz w blond włosach. I faktycznie, wyglądasz w nich super, pasują Ci takie jasne włoski, wyglądasz tak promiennie- kalifornijsko Chociaż z drugiej strony może ten Twój naturalny brązik wydobyłby do końca Twoją urodę, bo jak wiadomo brąz zazwyczaj sprawia, że rysy twarzy wyglądają bardziej wyraziście i nieco ciekawiej (bo pewnie zauważyłaś, ile farbowanych blondynek się teraz kręci po ulicach). Ale myślę, że jeśli w przyszłym roku czeka Cię ślub i nie jesteś pewna, czy aby na pewno się przyzwyczaisz do ciemniejszych włosów, zostaw takie jakie masz w tej chwili właśnie do zaślubin. Jeszcze jest kilka ważnych kwestii: w jakim stanie są Twoje włosy? Czy bardzo się kruszą/wypadają? Jaki jest odcień Twojej cery? Bardziej wpadający w brzoskwinię, czy chłodny- w róż, piasek? Te pytania pozwolą dziewczynom podpowiedzieć, jaki odcień blondu jest wskazany do Twojej urody, no i czy w przyszłości nie zrobić jednak czegoś naturalniejszego: brąziku
Mia1612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 08:42   #4
jagoda8802
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 89
Dot.: Potrzebuję ZMIANY

Moja skóra ma jasny kolor ma duże skłonności do błyszczenia się jest bardziej różowy...lubię się opalać oczywiście nie za długo tak żeby nadać skórze ładną opaleniznę...wtedy nie wyglądam tak blado. Wiadomo blond włosy i blada twarz wglądają śmiesznie dlatego wolę troche posiedzieć na słonku niż nakładać na siebie jakieś fluidy żeby jakoś wyglądać ...
Moje blond włosy to efekt nakładania blond pasemek i zastanawiam się czy nie lepiej skoro już farbuje nie skończyć z tymi chyba trochę nie modnymi pasemkami i jedną farbą całe włosy pofarbować nie martwiłabym się odrostami i tym że muszę iść do fryzjera bo mogłabym poprosić koleżankę ktora potrafi nalożyć farbę i chodzić tylko do podcięcia...
jagoda8802 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 08:59   #5
Adiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7
Dot.: New look

Świetnie wyglądasz, blond włosy bardzo Ci pasują! Moim zdaniem powinnaś pofarbować całe włosy. Jesteś bardzo atrakyjną kobietą!
Adiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:19.