Jakie dodatki do sukienki? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-18, 14:36   #61
Lara-21
Wtajemniczenie
 
Avatar Lara-21
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Evesham
Wiadomości: 2 509
Dot.: Jakie dodatki do sukienki?

Cytat:
Napisane przez iga Pokaż wiadomość
piękna jest ta sukienka też sie do niej przymierzałam (bo o ile sie nie myle kupiłas ją w Galerii Centrum) możesz mi powiedziec ile za nią zapłaciłas?

co do dodatków to widziałabym tu jakiś jasny beżyk i perełki na szyje i kolczyki do kompletu, myśle ze wyglądałoby to efektownie i oryginalnie

i życze miłej zabawy na weselu, choć w takiej kreacji niemogłaby być niemiła
Dziekuje
Z ta sukienka to była miłosc od pierwszego wejrzenia
Kupiłam ją w galerii olimp za 164zł
Zdecydowałabym sie na beżowe dodatki, gdybym miała jakis pomysł na to co założyć na sukienke. Jak pisałam wczesniej mysle o bolerku, ale chce tylko czarne i nie wiem czy beżowe dodatki+ czarne bolerko to dobre zestawienie...wiec chyba bede musiała sie na czern zdecydowac...
Lara-21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 14:40   #62
Panna Mia
Rozeznanie
 
Avatar Panna Mia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 645
Dot.: Jakie dodatki do sukienki?

w tym sezonie jest tak kolorowo ze jesli lubisz to smialo mozesz wskoczyc np. w pomaranczowe albo zolte dodatki.. ciekawie wygladaly by tez granatowe.. czern, srebro - wieczna klasyka
Panna Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 21:42   #63
iga
Rozeznanie
 
Avatar iga
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: My Own Paradise
Wiadomości: 844
GG do iga
Dot.: Jakie dodatki do sukienki?

Cytat:
Napisane przez Lara-21 Pokaż wiadomość
Dziekuje
Z ta sukienka to była miłosc od pierwszego wejrzenia
Kupiłam ją w galerii olimp za 164zł
Zdecydowałabym sie na beżowe dodatki, gdybym miała jakis pomysł na to co założyć na sukienke. Jak pisałam wczesniej mysle o bolerku, ale chce tylko czarne i nie wiem czy beżowe dodatki+ czarne bolerko to dobre zestawienie...wiec chyba bede musiała sie na czern zdecydowac...
mam beżowe bolerko moge Ci pozyczyć (też z wesela-nie mojego) no ale w takim razie rzeczywiscie chyba bedziesz musiała postawić na czerń i myśle że bedzie to wyglądało tak samo ładnie jak przy beżu tylko trzeba odpowiednio dobrać fasony torebki i butów bo to równie ważne jak kolor

a co do sukienki to u mnie w Galerii kosztuje ona duzo wiecej bo 210 złotych niestety
iga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 21:51   #64
Krakowianka23
Raczkowanie
 
Avatar Krakowianka23
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: aktualnie Kraków
Wiadomości: 57
GG do Krakowianka23
Dot.: Jakie dodatki do sukienki?

a co myslicie o tym? zastanwiam się nad dodatkami-biżuterią i czymś na łapki. ahh i chcę coś zrobić z paznokietkaimi. jakieś pomysły?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_5117.jpg (334,4 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_5118.jpg (190,9 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_5123.jpg (161,6 KB, 3 załadowań)
Krakowianka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 22:05   #65
Lara-21
Wtajemniczenie
 
Avatar Lara-21
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Evesham
Wiadomości: 2 509
Dot.: Jakie dodatki do sukienki?

Cytat:
Napisane przez Panna Mia Pokaż wiadomość
w tym sezonie jest tak kolorowo ze jesli lubisz to smialo mozesz wskoczyc np. w pomaranczowe albo zolte dodatki.. ciekawie wygladaly by tez granatowe.. czern, srebro - wieczna klasyka
Pomarancz raczej odpadaale granat to nawet niezły pomysł

Cytat:
Napisane przez iga Pokaż wiadomość
mam beżowe bolerko moge Ci pozyczyć (też z wesela-nie mojego) no ale w takim razie rzeczywiscie chyba bedziesz musiała postawić na czerń i myśle że bedzie to wyglądało tak samo ładnie jak przy beżu tylko trzeba odpowiednio dobrać fasony torebki i butów bo to równie ważne jak kolor

a co do sukienki to u mnie w Galerii kosztuje ona duzo wiecej bo 210 złotych niestety
Dzięki za propozycję, ale chyba bardziej zdecyduję sie na czerń niż na beż.
Właściwie mam jeszcze troszkę czasu by sie nad tym zastanowić

Cytat:
Napisane przez Krakowianka23 Pokaż wiadomość
a co myslicie o tym? zastanwiam się nad dodatkami-biżuterią i czymś na łapki. ahh i chcę coś zrobić z paznokietkaimi. jakieś pomysły?
Myślę, że gdybys założyła swój wątek uzyskałabyś więcej odpowiedzi
Mam jednak nadzieje, że wizazanki i Tobie pomogą
Lara-21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 22:17   #66
Kalawala
Raczkowanie
 
Avatar Kalawala
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 207
Dot.: Jakie dodatki do sukienki?

rozne.jpgzolty5.JPGzloty.JPGsrebrokrysztal5.JPG
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pink7.JPG (41,5 KB, 10 załadowań)
Kalawala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 22:19   #67
Krakowianka23
Raczkowanie
 
Avatar Krakowianka23
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: aktualnie Kraków
Wiadomości: 57
GG do Krakowianka23
Dot.: Jakie dodatki do sukienki?

lara21 nie chce powielać wątków, które już istnieją dlatego się podpinam. mam nadzieje, że nikt mi za złe ni ma.
kalawala dzięki za propozycje, tylko djątka troszkę małe.
Krakowianka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-18, 22:22   #68
Kalawala
Raczkowanie
 
Avatar Kalawala
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 207
Dot.: Jakie dodatki do sukienki?

zdjątka są duże - otwórz je
Kalawala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 22:33   #69
Lara-21
Wtajemniczenie
 
Avatar Lara-21
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Evesham
Wiadomości: 2 509
Dot.: Jakie dodatki do sukienki?

Kalawala świetne zestawy
Lara-21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 21:11   #70
Krakowianka23
Raczkowanie
 
Avatar Krakowianka23
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: aktualnie Kraków
Wiadomości: 57
GG do Krakowianka23
Dot.: Jakie dodatki do sukienki?

fakt, wczoraj mialam jakiś problem
pozdrówka
Krakowianka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 08:50   #71
Mircalla
Rozeznanie
 
Avatar Mircalla
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 799
Dot.: Jakie dodatki do sukienki?

Cytat:
Napisane przez Panna Mia Pokaż wiadomość
w tym sezonie jest tak kolorowo ze jesli lubisz to smialo mozesz wskoczyc np. w pomaranczowe albo zolte dodatki.. ciekawie wygladaly by tez granatowe.. czern, srebro - wieczna klasyka
pomarańczowe albo czerwone

Życzę udanej zabawy na weselu!
__________________
Małymi krokami do dużych celów...


- tym, co stymuluje człowieka najskuteczniej, jest egoizm.
- a miłość?
- miłość wynika z pragnienia, żeby ktoś nas kochał. A to znowu egoizm.
Mircalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-13, 17:36   #72
myszka33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 8
jakie dodatki do sukienki?

Witam wszystkich, zakupiłam taką oto sukienkę w kolorze bright viola, czyli róż wpadający w fiolet. Jakie dodatki dobrać do tej sukienki? Ma to być kreacja na wesele chętnie usłyszę też opinie na temat makijażu, z góry dziękuję za podpowiedzi, pozdrawiam serdecznie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 518678050_1.jpg (10,6 KB, 51 załadowań)

Edytowane przez myszka33
Czas edycji: 2009-01-13 o 17:45
myszka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 20:19   #73
FFashionistkAA
Zakorzenienie
 
Avatar FFashionistkAA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 7 049
Dot.: jakie dodatki do sukienki?

Sliczna ta sukienka! Dodatki moga byc albo srebrne albo delikatne czarne, buciki wg mnie najlepsze bylyby czarne. Makijaz...zalezy od Twojej karnacji, koloru wlosow, ja bym pomalowala oczka na grafitowo, takie tylko kreski na gornej powiece i mocno wytuszowane rzesy.
FFashionistkAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 20:42   #74
manieczka3008
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 39
Dot.: jakie dodatki do sukienki?

ja bym dodała srebrną delikatną biżuterię, buciki z odrytymi paluszkami i kopertówkę np koloru czarnegopozdrawiam
manieczka3008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 20:48   #75
Hypnotist
Raczkowanie
 
Avatar Hypnotist
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bielsko Biała
Wiadomości: 369
GG do Hypnotist
Dot.: jakie dodatki do sukienki?

Delikatna srebrna biżuteria, nie przesadź z dodatkami, bo sukienka sama w sobie jest ozdobą, błyszczącą i jaskrawą.
__________________
The biggest addiction: photography.
www.amatorka.deviantart.com
Hypnotist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 11:19   #76
majka_mulatka
Rozeznanie
 
Avatar majka_mulatka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 540
GG do majka_mulatka
Dot.: jakie dodatki do sukienki?

zależy jakim jesteś typem kolorystycznym, jakie masz włosy i cerę, karnację... najlepiej żebyś była zimą- czarne włosy ciemna kasnacja
wiosna- blondynka, szatynka o ciepłych tonach kolorystycznych włosów
wówczas dodatki: dla wiosny nie czarne i nie srebrne ten typ nie lubi tych kolorów, znów dla zimy mogą być jedne i drugie
na wesele dla wiosny dodatki: złoty, kremowy, beżowy
dla zimy: czarny, srebrny, biały
__________________
...Nie ma brzydkich ubrań i butów,
są tylko źle dobrane i beznadziejnie wystylizowane...
Czasu już nie cofniesz, więc korzystaj w pełni z każdej chwili...
majka_mulatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 12:21   #77
asiaszkola
Przyczajenie
 
Avatar asiaszkola
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 26
Dot.: jakie dodatki do sukienki?

Mysle ze do sukienki czarne buciki z odkrytymi palcami a dodatki srebrne. Makijaz zalezy od twojej karnacji.
asiaszkola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 13:45   #78
sandrina
Zadomowienie
 
Avatar sandrina
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 700
Dot.: jakie dodatki do sukienki?

srebrna biżuteria (albo matowy ciemny fiolet) i szare/popielate buty, torebka
sandrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 14:12   #79
korwinka3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 8
Dot.: jakie dodatki do sukienki?

sliczna ta sukienka proponowala bym czarne dodatki;* czarna branzoletka i jakies koraliki czane buciki i torebeczka tez w kolorze czarnym
korwinka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-14, 16:18   #80
myszka33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 8
Dot.: jakie dodatki do sukienki?

próbowałam określić swój typ ale niestety mam wrażenie, że wszystko u mnie jest z innej bajki Karnację mam raczej ciemniejszą, choć nie całkiem ciemną, opalam się szybko, raczej na złotawy odcień niż brązowy, mam szaroniebieskie oczy i włosy w kolorze takiego średniego brązu, naturalne, niefarbowane, aczkolwiek w moich przygodach z szamponami koloryzującymi najlepiej czułam się w odcieniu ciemnej czekoladyspróbuję dodać jakieś zdjęcie chociaż mam świadomość, że ze zdjęcia również trudno określić typ urody. W każdym razie dziękuję za ewentualną pomoc. Co do dodatków do sukienki, także myślę nad czarnymi, gdyż to zapewne wygląda najbardziej wyraziście, elegancko i jest chyba najbezpieczniejsze. Zastanawiałam się też nad grafitowymi odcieniami szarości lub jakimś spokojnym granatem, jednak nie chcę przesadzić, żeby nie osiągnąć wrażenia kiczu czy też kolorowego jarmarku. Nurtuje mnie też kwestia rajstop, czy lepiej wybrać cieliste, naturalne, czy także czarne, kryjące? Wesele jest w lutym zatem to środek zimy i trzeba pomyśleć także o praktycznej stronie stylizacji. Miałam też pomysł za kompletny minimalizm w dodatkach, tzn. czarne buty, czarna torebka, kolczyki wkręty(choć wolałabym długie bo uwielbiam duże kolczyki, sztuczny kwiat w spiętych włosach czarny lub w kolorze sukienki czy też o ton różny, mam tylko wrażenie że to mało "zimowe". Inspiracja natomiast wiąże się z moją fascynacją wyglądem tancerek na pokazach tańca towarzyskiego - piękne sukienki w wyrazistych kolorach, makijaż, gładkie uczesania i ta emanująca kobiecość... co o tym myślicie? cieszę się, że zainteresowałyście się moim postem, drogie Forumowiczki, bardzo dziękuję za podpowiedzi, pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1827.jpg (30,7 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5875.jpg (30,5 KB, 8 załadowań)

Edytowane przez myszka33
Czas edycji: 2009-01-14 o 16:42
myszka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 18:02   #81
Fryciaaaak
Raczkowanie
 
Avatar Fryciaaaak
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 201
Dot.: jakie dodatki do sukienki?

Cytat:
Napisane przez myszka33 Pokaż wiadomość
próbowałam określić swój typ ale niestety mam wrażenie, że wszystko u mnie jest z innej bajki Karnację mam raczej ciemniejszą, choć nie całkiem ciemną, opalam się szybko, raczej na złotawy odcień niż brązowy, mam szaroniebieskie oczy i włosy w kolorze takiego średniego brązu, naturalne, niefarbowane, aczkolwiek w moich przygodach z szamponami koloryzującymi najlepiej czułam się w odcieniu ciemnej czekoladyspróbuję dodać jakieś zdjęcie chociaż mam świadomość, że ze zdjęcia również trudno określić typ urody. W każdym razie dziękuję za ewentualną pomoc. Co do dodatków do sukienki, także myślę nad czarnymi, gdyż to zapewne wygląda najbardziej wyraziście, elegancko i jest chyba najbezpieczniejsze. Zastanawiałam się też nad grafitowymi odcieniami szarości lub jakimś spokojnym granatem, jednak nie chcę przesadzić, żeby nie osiągnąć wrażenia kiczu czy też kolorowego jarmarku. Nurtuje mnie też kwestia rajstop, czy lepiej wybrać cieliste, naturalne, czy także czarne, kryjące? Wesele jest w lutym zatem to środek zimy i trzeba pomyśleć także o praktycznej stronie stylizacji. Miałam też pomysł za kompletny minimalizm w dodatkach, tzn. czarne buty, czarna torebka, kolczyki wkręty(choć wolałabym długie bo uwielbiam duże kolczyki, sztuczny kwiat w spiętych włosach czarny lub w kolorze sukienki czy też o ton różny, mam tylko wrażenie że to mało "zimowe". Inspiracja natomiast wiąże się z moją fascynacją wyglądem tancerek na pokazach tańca towarzyskiego - piękne sukienki w wyrazistych kolorach, makijaż, gładkie uczesania i ta emanująca kobiecość... co o tym myślicie? cieszę się, że zainteresowałyście się moim postem, drogie Forumowiczki, bardzo dziękuję za podpowiedzi, pozdrawiam
Jestem za czarnymi dodatkami, natomiast czarne kryjące rajstopy odradzam. Mogłoby to już podejsc pod kicz, a tego chyba nie chcesz Jak najbardziej będą pasowac cieliste.

Poza tym - śliczna jesteś
Fryciaaaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 18:21   #82
myszka33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 8
Dot.: jakie dodatki do sukienki?

Dziękuję za komplement a jeszcze bardziej za poradę, bo to dla mnie najcenniejsze. Czy ktoś mógłby jeszcze spróbować określić mój typ kolorystyczny/urody i podpowiedzieć pomysł na makijaż? Moim typem jest nieco ulepszona wersja mojego zwykłego dziennego makijażu, czyli czarna kreska na dolnej powiecie+czarny tusz a do tego ekstra dodatek = eyliner na górnej powiece. Zawsze mam problem z decydowaniem się na cień, gdyż mam wrażenie, że przy wyrazistych, kolorowych ubraniach jakie zazwyczaj noszę, wyglądałby on zbyt przesadnie, teatralnie i nienaturalnie.
myszka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 20:33   #83
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: jakie dodatki do sukienki?

Cytat:
Napisane przez myszka33 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich, zakupiłam taką oto sukienkę w kolorze bright viola, czyli róż wpadający w fiolet. Jakie dodatki dobrać do tej sukienki? Ma to być kreacja na wesele chętnie usłyszę też opinie na temat makijażu, z góry dziękuję za podpowiedzi, pozdrawiam serdecznie
ja bym wziela delikatne czarne dodatki i czarne pelne buciki A co do makijazu to kreska na gornej powiece i ladnie podkresloe rzesy
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:43.