Mamy sierpniowe 2019 cz.2 - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-04, 13:56   #211
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Solony_karmel Pokaż wiadomość

Macie pomysł na jakieś zdrowe ciasto/babeczki?
kiedyś robiłam o takiego fit cudaka
https://www.facebook.com/dietetykper...type=3&theater
było puszyste jak chmurka i baardzo dobre i nie pachniało/smakowało kokosem (inaczej mój mąż by nie zjadł)
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 14:35   #212
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Klocki_Lego jak się dziś czujesz?
Dzieki za pytanie. Srednio. Pomaga ten lek, ale chyba powoli, bo swiad nie ustaje niestety Zobaczymy co powie wymaz, moze to jakas inna infekcja, bo ten lek to clotrimazol, wiec na grzybice.

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Czy ktoras z Was ma problemy z nocnymi skurczami w nogach?
U mnie to jakis dramat. Bralam magnez przez kilka dni ale poprawy zero. Lapie po kilka razy w ciagu jednej nocy. Zastanawiam sie czy to nie wapn, ale tez bez konsultacji z lekarzem nie chce brac mocnych supli.
Matko i corko, sie wstrzelilas. NIGDY nie mam skurczy miesni, nawet na dlugich biegach. A teraz sie budze w nocy i jak sie naciagne to mnie w lydkach lapie. Masakra. Strach sie bac co ta ciaza ze mna robi, czego nie byly w stanie mi zrobic 80km gorskie biegi Jako biegacz wiem, ze na skurcze to potas, czyli trzeba jesc banany i pomidory. Ja jem jedno i drugie, a i tak mam skurcze, ale moze tobie pomoze haha

Cytat:
Napisane przez Wiedzminkaa Pokaż wiadomość
Ja nie tylko czytałam, ale i ze dwóch lekarzy mi mówiło, ze wątróbki nie wolno.
Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Tutejszy NHS tez odradza:

Liver can harm your unborn baby
Don't eat liver or products containing liver, such as liver pâté, liver sausage or haggis, as they may contain a lot of vitamin A. Too much vitamin A can harm your baby.
Yep, nie mozna watrobki.

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Solony_karmel ja wlasnie robilam te muffinki:
https://www.delishknowledge.com/gree...berry-muffins/

Tylko dalam jedynie 1/3 szklanki cukru, make zmienilam na pol na pol tapioka / pszenna i dodalam chia. Wyszly super. Robilam z mrozonych jerzyn.
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 15:30   #213
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Ej, ciekawe... własnie byłam na basenie i po przepłynięciu 4 długości wymiękłam, bo mnie strasznie sutki bolały/szczypały/kuły... przeszłam do brodzika dla dzieci i bylo lepiej, więc nie wiem czy to kwestia cieplejszej wody, czy mniejszej ilości chloru... głupi powód żeby rezygnować z basenu. Sprobuje za tydzien

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 15:33   #214
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

jakie nosicie stroje na basen?
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 16:40   #215
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Ja mam jednoczęściowy sportowy ciążowy, bo mój zwykły był taki hmm... spłaszczajacy tu i tam i nie chciałam bobasa gnieść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 16:49   #216
chica latina
Raczkowanie
 
Avatar chica latina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 262
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Ja miałam skurcze zanim zaczelam brac suplement diety (femibion) no i jak nie zjem pomidorów i banana to w nocy mnie czasami coś meczy. Tak bardziej jakbym miała jakies nerwowe nogi. Klocki Lego jak clotrimazol nie pomaga to moze inny lel trzeba. Mycosyst jest fonry w tabletkach ale nie wiem czy mozna go w ciąży. Pimafucort też podobno dobry
chica latina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 17:11   #217
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez chica latina Pokaż wiadomość
Ja miałam skurcze zanim zaczelam brac suplement diety (femibion) no i jak nie zjem pomidorów i banana to w nocy mnie czasami coś meczy. Tak bardziej jakbym miała jakies nerwowe nogi. Klocki Lego jak clotrimazol nie pomaga to moze inny lel trzeba. Mycosyst jest fonry w tabletkach ale nie wiem czy mozna go w ciąży. Pimafucort też podobno dobry
Nie wiem jakie u nas te leki sa. Ale poprzednim razem mialam inny i pomogl, to moze tym razem tez. Teraz mi lekarz dal ten, bo to globulki i krem combo, a potrzebowalam kremu na aplikacje zewnetrzna. Poprzednim razem nie mialam tych objawow, tylko plamienie. Dzis bede miec wyniki wymazu to poczekam. Jak grzybica to jasne, ze inny lek musze w takim razie. A jak cos innego, to zupelnie inny lek.
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-04, 18:08   #218
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

klocki-LEGO ja mam skurcze od lat, ale zwykle lyknelam kilka dni magnez i bylo po problemie. Potas zawsze w normie mialam jak mnie to lapalo. Mam uszkodzony nerw w jednej stopie i w niej skurcze mam od dwoch lat, ale to raczej wina tego uszkodzenia. Teraz lapie mnie w lydkach a nawet udach, jak mi zaczela mrowic gorna warga to juz w ogole zdebialam, tak trafilam na informacje nt wapnia a nigdy nie sprawdzalam poziomu. Nie jem serow (tzn jem, ale b rzadko), nie pije mleka (oprocz soi i kokosowego do herbaty/kawy zbozowej), za jogurtami sojowymi czy kokosowymi nie przepadam wiec tez jem je sporadycznie. Jak poskladalam to do kupy, to faktycznie moge miec niski poziom wapnia. Slonca tez u mnie jak na lekarstwo a wapn nie wchlania sie bez wit d, wiec w ogole niewesolo.
Najbardziej mnie denerwuje, ze te badania krwi kosztuja grosze a cwaniaki nie pobieraja krwi bez konsultacji z ich lekarzem wiec za cos, co kosztuje max 40 f musze zaplacic grubo ponad 100. Chore to. No ale nie wytrzymam tak a brac czegos "na slepo" tez nie chce bo nie mam pewnosci, ze bede suplementowac to, co jest mi potrzebne.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 18:09   #219
biedronka19
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 613
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Mnie tylko raz w tej ciąży skurcz łydek trafił, ale to pewnie jeszcze nie koniec.

Byłam dziś u lekarza po wyniki połówkowego i wygląda jak z córcią wszystko okay.

Shiz możesz mi date tp zmienić na 13tego bo tak mi lekarka zapisała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 18:12   #220
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
klocki-LEGO ja mam skurcze od lat, ale zwykle lyknelam kilka dni magnez i bylo po problemie. Potas zawsze w normie mialam jak mnie to lapalo. Mam uszkodzony nerw w jednej stopie i w niej skurcze mam od dwoch lat, ale to raczej wina tego uszkodzenia. Teraz lapie mnie w lydkach a nawet udach, jak mi zaczela mrowic gorna warga to juz w ogole zdebialam, tak trafilam na informacje nt wapnia a nigdy nie sprawdzalam poziomu. Nie jem serow (tzn jem, ale b rzadko), nie pije mleka (oprocz soi i kokosowego do herbaty/kawy zbozowej), za jogurtami sojowymi czy kokosowymi nie przepadam wiec tez jem je sporadycznie. Jak poskladalam to do kupy, to faktycznie moge miec niski poziom wapnia. Slonca tez u mnie jak na lekarstwo a wapn nie wchlania sie bez wit d, wiec w ogole niewesolo.
Najbardziej mnie denerwuje, ze te badania krwi kosztuja grosze a cwaniaki nie pobieraja krwi bez konsultacji z ich lekarzem wiec za cos, co kosztuje max 40 f musze zaplacic grubo ponad 100. Chore to. No ale nie wytrzymam tak a brac czegos "na slepo" tez nie chce bo nie mam pewnosci, ze bede suplementowac to, co jest mi potrzebne.
A nie mozesz jesc suplementu wapnia? mi w polowie 2 trymestru lekarz zmienil z kwasu foliowego na wapno wlasnie.
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 18:19   #221
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez klocki_LEGO Pokaż wiadomość
A nie mozesz jesc suplementu wapnia? mi w polowie 2 trymestru lekarz zmienil z kwasu foliowego na wapno wlasnie.
Nie chce brac bez wyniku w rece bo niby nie poleca sie brac duzych dawek wapnia w ciazy, bez konsultacji z lekarzem. Chce miec pewnosc, ze faktycznie to jest problem.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-04, 19:31   #222
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
klocki-LEGO ja mam skurcze od lat, ale zwykle lyknelam kilka dni magnez i bylo po problemie. Potas zawsze w normie mialam jak mnie to lapalo. Mam uszkodzony nerw w jednej stopie i w niej skurcze mam od dwoch lat, ale to raczej wina tego uszkodzenia. Teraz lapie mnie w lydkach a nawet udach, jak mi zaczela mrowic gorna warga to juz w ogole zdebialam, tak trafilam na informacje nt wapnia a nigdy nie sprawdzalam poziomu. Nie jem serow (tzn jem, ale b rzadko), nie pije mleka (oprocz soi i kokosowego do herbaty/kawy zbozowej), za jogurtami sojowymi czy kokosowymi nie przepadam wiec tez jem je sporadycznie. Jak poskladalam to do kupy, to faktycznie moge miec niski poziom wapnia. Slonca tez u mnie jak na lekarstwo a wapn nie wchlania sie bez wit d, wiec w ogole niewesolo.

Najbardziej mnie denerwuje, ze te badania krwi kosztuja grosze a cwaniaki nie pobieraja krwi bez konsultacji z ich lekarzem wiec za cos, co kosztuje max 40 f musze zaplacic grubo ponad 100. Chore to. No ale nie wytrzymam tak a brac czegos "na slepo" tez nie chce bo nie mam pewnosci, ze bede suplementowac to, co jest mi potrzebne.
Jesli maszz polska klinike, tam mozna bez wizyty u lekarza zrobic krew

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 19:47   #223
Solony_karmel
Zadomowienie
 
Avatar Solony_karmel
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 024
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Ja tez uwazam, ze raz na jakis czas troche watrobki czy pasztetu nie zaszkodzi, chociaz tez nie lubie, ale zeby polozna zalecala "duzo watrobki" to jakies nieporozumienie.

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------



U mnie rzadzi murzynek i jablecznik. Nie wiem czy zdrowe, ale zapewne o wiele zdrowsze niz kupne. Kiedys pieklam proste, cytrynowe bo uwielbiam, ale maz nie przepada wiec nie robilam juz dluzszy czas.
No i właśnie ciasto na szarlotkę się chłodzi
Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
kiedyś robiłam o takiego fit cudaka
https://www.facebook.com/dietetykper...type=3&theater
było puszyste jak chmurka i baardzo dobre i nie pachniało/smakowało kokosem (inaczej mój mąż by nie zjadł)
Wygląda super, zapisuję
Cytat:
Napisane przez klocki_LEGO Pokaż wiadomość
Dzieki za pytanie. Srednio. Pomaga ten lek, ale chyba powoli, bo swiad nie ustaje niestety Zobaczymy co powie wymaz, moze to jakas inna infekcja, bo ten lek to clotrimazol, wiec na grzybice.


Matko i corko, sie wstrzelilas. NIGDY nie mam skurczy miesni, nawet na dlugich biegach. A teraz sie budze w nocy i jak sie naciagne to mnie w lydkach lapie. Masakra. Strach sie bac co ta ciaza ze mna robi, czego nie byly w stanie mi zrobic 80km gorskie biegi Jako biegacz wiem, ze na skurcze to potas, czyli trzeba jesc banany i pomidory. Ja jem jedno i drugie, a i tak mam skurcze, ale moze tobie pomoze haha

Yep, nie mozna watrobki.

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Solony_karmel ja wlasnie robilam te muffinki:
https://www.delishknowledge.com/gree...berry-muffins/

Tylko dalam jedynie 1/3 szklanki cukru, make zmienilam na pol na pol tapioka / pszenna i dodalam chia. Wyszly super. Robilam z mrozonych jerzyn.
Nie mam akurat żadnych drobnych owoców, ale też zapiszę, bo wyglądają przepysznie
Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
jakie nosicie stroje na basen?
Ja kupiłam super strój kąpielowy ciążowy, ale się okazało, że przyszedł za mały więc później kupiłam zwykły, cały strój o dwa rozmiary większy i teraz w niego wchodzę, myślę że jeszcze kilka tyg. by mi posłużył, ale nooo na basen już nie chodzę i do końca nie pójdę
Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Nie chce brac bez wyniku w rece bo niby nie poleca sie brac duzych dawek wapnia w ciazy, bez konsultacji z lekarzem. Chce miec pewnosc, ze faktycznie to jest problem.
Martynka, ale jak praktycznie nie dostarczasz sobie wapnia z pożywienia, to pewnie mała dawka nawet bez konsultacji byłaby wskazana. Ja też unikam produktów mlecznych, serów itp. i też muszę się nakombinować, żeby jakoś było w miarę.
__________________
Miracle
Solony_karmel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 20:14   #224
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

mam wyniki, grzybica (candidia). To na to juz biore lek. Zobacze jak jutro po skonczeniu tej kuracji, czy musze cos jeszcze brac. Tak kazal lekarz.
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 20:14   #225
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

To by było ciekawe, bo mi ciągle jakiś mięsień drży, a serków wiejskich, jogurtów i mleka wpierdzielam aż miło może sobie następnym razem w laboratorium posprawdzam te podstawowe pierwiastki...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 20:18   #226
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
To by było ciekawe, bo mi ciągle jakiś mięsień drży, a serków wiejskich, jogurtów i mleka wpierdzielam aż miło może sobie następnym razem w laboratorium posprawdzam te podstawowe pierwiastki...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja czytalam ze ostatnie badania powoduja, ze mleko i nabial jako zrodlo wapnia to mit. Wrecz mleko go wyplukuje, bo cos tam [wstaw skomplikowane wytlumaczenie naukowe]. Ze wbrew pozorom lepsze sa niektore warzywa itd np quinoa. Moze to tez zalezy od osoby, pamietajmy, ze ogromna czesc populacji swiata nie toleruje laktozy.
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 20:21   #227
AmnesiaB
Raczkowanie
 
Avatar AmnesiaB
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez biedronka19 Pokaż wiadomość
Mnie tylko raz w tej ciąży skurcz łydek trafił, ale to pewnie jeszcze nie koniec.

Byłam dziś u lekarza po wyniki połówkowego i wygląda jak z córcią wszystko okay.

Shiz możesz mi date tp zmienić na 13tego bo tak mi lekarka zapisała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To super Biedronko

Cytat:
Napisane przez klocki_LEGO Pokaż wiadomość
mam wyniki, grzybica (candidia). To na to juz biore lek. Zobacze jak jutro po skonczeniu tej kuracji, czy musze cos jeszcze brac. Tak kazal lekarz.
To chociaż tyle że to "tylko" grzybica a nie coś gorszego. Bedzie dobrze

Ja już po połowkowych Wszystko w porządku, Młody zdrowo sie rozwija i waży już 437 gram. Byl bardzo ruchliwy więc badanie trochę trwało i już umówiłam się na prenatalne 3 trymestru na 13 czerwca
AmnesiaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 21:16   #228
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez AmnesiaB Pokaż wiadomość
To chociaż tyle że to "tylko" grzybica a nie coś gorszego. Bedzie dobrze
mam nadzieje, ze cos pomoze. Zazwyczaj jem na to flukonazol, ale w ciazy chyba nie wolno

Cytat:
Napisane przez AmnesiaB Pokaż wiadomość


Ja już po połowkowych Wszystko w porządku, Młody zdrowo sie rozwija i waży już 437 gram. Byl bardzo ruchliwy więc badanie trochę trwało i już umówiłam się na prenatalne 3 trymestru na 13 czerwca
Super. Duzy chlopak
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 21:48   #229
biedronka19
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 613
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez klocki_LEGO Pokaż wiadomość
Ja czytalam ze ostatnie badania powoduja, ze mleko i nabial jako zrodlo wapnia to mit. Wrecz mleko go wyplukuje, bo cos tam [wstaw skomplikowane wytlumaczenie naukowe]. Ze wbrew pozorom lepsze sa niektore warzywa itd np quinoa. Moze to tez zalezy od osoby, pamietajmy, ze ogromna czesc populacji swiata nie toleruje laktozy.
Ja przez pewien czas byłam weganką więc się pod tym podpisuję.
Cytat:
Napisane przez AmnesiaB Pokaż wiadomość
To super Biedronko



To chociaż tyle że to "tylko" grzybica a nie coś gorszego. Bedzie dobrze

Ja już po połowkowych Wszystko w porządku, Młody zdrowo sie rozwija i waży już 437 gram. Byl bardzo ruchliwy więc badanie trochę trwało i już umówiłam się na prenatalne 3 trymestru na 13 czerwca
Duży chłopiec , dobrze że zdrowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-04, 22:04   #230
klocki_LEGO
Rozeznanie
 
Avatar klocki_LEGO
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez biedronka19 Pokaż wiadomość
Ja przez pewien czas byłam weganką więc się pod tym podpisuję.
Czemu przestalas? Z ciekawosci pytam. Mam duzo znajomych, ktorzy sie super czuja na tej diecie. Ja niebardzo. Zdecydowanie dla mnie to cos a la paleo. Nabialu jem malo.
klocki_LEGO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-04, 22:30   #231
biedronka19
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 613
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez klocki_LEGO Pokaż wiadomość
Czemu przestalas? Z ciekawosci pytam. Mam duzo znajomych, ktorzy sie super czuja na tej diecie. Ja niebardzo. Zdecydowanie dla mnie to cos a la paleo. Nabialu jem malo.
Mój mąż nie jest nawet wegetarianinem więc super ciężko było cokolwiek zaplanować czy to restauracja czy domowe jedzenie. Do tego dla niego było "za zdrowo" a ja nigdy wcześniej nie miałam takich włosów i paznokci pięknych. Potem przez 3 lata byłam wegetarianką. 3 miesiące temu zrezygniwałam i z tego bo córka kocha mięso a ja zawsze jem z nią. Jem tylko kurczaka wszystko inne mnie dalej brzydzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 07:56   #232
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez AmnesiaB Pokaż wiadomość
To super Biedronko







To chociaż tyle że to "tylko" grzybica a nie coś gorszego. Bedzie dobrze



Ja już po połowkowych Wszystko w porządku, Młody zdrowo sie rozwija i waży już 437 gram. Byl bardzo ruchliwy więc badanie trochę trwało i już umówiłam się na prenatalne 3 trymestru na 13 czerwca
Huh co sprawdzaja na prenatalnych 3 trymestru? Tu tego nie ma stad pytanie

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 08:09   #233
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Huh co sprawdzaja na prenatalnych 3 trymestru? Tu tego nie ma stad pytanie

Sent from my E5823 using Tapatalk
ułożenie, ewentualne wady serca, wielkość- czy nie jest za duże (wskazanie do cc), ani za małe (niewydolne łożysko). tak mniej więcej
o tu mamaginegolog o tym pisała: https://mamaginekolog.pl/usg-iii-trymestru-28-32-tyg/
__________________
Czekamyyyyy!

Edytowane przez Shiz
Czas edycji: 2019-04-05 o 08:14
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 09:35   #234
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Panna Migotka 86 Pokaż wiadomość
Ja też po wizycie, z gabinetu wyszłam po 22... ale mała rośnie, ostatnio to był fałszywy alarm. Nie jest jakas wielka, ma 450 g, ale jest przyrost, łożysko wydolne, przepływy ok, więc się trochę uspokoiłam


Cytat:
Napisane przez AmnesiaB Pokaż wiadomość
Ja już po połowkowych Wszystko w porządku, Młody zdrowo sie rozwija i waży już 437 gram. Byl bardzo ruchliwy więc badanie trochę trwało i już umówiłam się na prenatalne 3 trymestru na 13 czerwca

Dziewczyny cieszę się, że wizyty udane i jest wszystko w porządku



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 09:37   #235
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
ułożenie, ewentualne wady serca, wielkość- czy nie jest za duże (wskazanie do cc), ani za małe (niewydolne łożysko). tak mniej więcej
o tu mamaginegolog o tym pisała: https://mamaginekolog.pl/usg-iii-trymestru-28-32-tyg/
Ciekawe dlaczego tego tu nie robia.....
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 12:26   #236
Merssi
Raczkowanie
 
Avatar Merssi
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 45
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cześć dziewczyny ja już też po połówkowych.
Wszystko ok. Dzidzia duża i bardzo ruchliwa. Mój krwiak już prawie zniknął. A także w końcu dowiedzieliśmy się co będzie Dziewczynka
Mój mąż przeszczęśliwy bo mamy już synusia więc będziemy mieli parkę.
Przytyłam już 8kg i wiem że to sporo mimo że staram się jeść niewiele i zdrowo to wszystko we mnie zostaje. Ze słodyczy to jem tylko lody.
Pozdrawiam
Merssi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 12:28   #237
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Merssi Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny ja już też po połówkowych.
Wszystko ok. Dzidzia duża i bardzo ruchliwa. Mój krwiak już prawie zniknął. A także w końcu dowiedzieliśmy się co będzie Dziewczynka
Mój mąż przeszczęśliwy bo mamy już synusia więc będziemy mieli parkę.
Przytyłam już 8kg i wiem że to sporo mimo że staram się jeść niewiele i zdrowo to wszystko we mnie zostaje. Ze słodyczy to jem tylko lody.
Pozdrawiam
Gratulacje

Nie przejmuj sie ja tez 8-9 kg na plusie, nie jestes sama
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 12:37   #238
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Merssi Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny ja już też po połówkowych.

Wszystko ok. Dzidzia duża i bardzo ruchliwa. Mój krwiak już prawie zniknął. A także w końcu dowiedzieliśmy się co będzie Dziewczynka

Mój mąż przeszczęśliwy bo mamy już synusia więc będziemy mieli parkę.

Przytyłam już 8kg i wiem że to sporo mimo że staram się jeść niewiele i zdrowo to wszystko we mnie zostaje. Ze słodyczy to jem tylko lody.

Pozdrawiam

Super gratuluję dziewczynki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 12:50   #239
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

To "juz" 6 dziewczynka

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Super gratuluję dziewczynki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kocurasku jak zmienic podpis pod profilem?widze wyswietla Ci sie data porodu i tez chcialam zmienic moj a nie pamietam jak
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-05, 13:12   #240
zamknieta25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 354
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
To "juz" 6 dziewczynka

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------





Kocurasku jak zmienic podpis pod profilem?widze wyswietla Ci sie data porodu i tez chcialam zmienic moj a nie pamietam jak
Zostawcie jeszcze dla mnie jedną dziewczynkę
Choć mój tz dziś mówi że myśli ze będzie drugi urwis.

Wysłane z mojego SM-J100H przy użyciu Tapatalka
zamknieta25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-11 11:39:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:23.