Tatuaż- wątek zbiorczy, cz. V - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-07-14, 23:40   #241
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Tatuaż- wątek zbiorczy, cz. V

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Hej Przymierzam się do tatuażu tak jak sójka wybiera sie za morze. Całe życie tak za mną chodziło i teraz właśnie postanowiłam że to zrobię(na starość mi odbiło, ale co tam) Chcę słońce na łopatce (byle nie takie z twarzą). Przekopałam internet ale nie znalazłam odpowiedniego.Macie jakieś sprawdzone źródła wzorów, gdzie można tematycznie przeglądać?
Dobry tatuażysta nie wydziara Ci wzoru z internetu, dlatego lepiej znaleźć styl tatuażu (neotraditional, watercolor, dotwork itd.), który Ci odpowiada i w tych kategoriach szukać artysty. Następnie idziesz do niego z pomysłem i wymyśla słońce tylko dla Ciebie.
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-15, 06:41   #242
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Tatuaż- wątek zbiorczy, cz. V

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Pinterest. Tam tyle słuńc, że nic tylko wybierać
Szukałam i nic....

---------- Dopisano o 07:41 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------

[1=397c2675f3cdfd9a8d96949 5a6edd4aafb32f2d2_655aa1f 83943f;89287659]Dobry tatuażysta nie wydziara Ci wzoru z internetu, dlatego lepiej znaleźć styl tatuażu (neotraditional, watercolor, dotwork itd.), który Ci odpowiada i w tych kategoriach szukać artysty. Następnie idziesz do niego z pomysłem i wymyśla słońce tylko dla Ciebie. [/QUOTE]

Tzn. dobry tatuażysta powinien wydziarać mi to co ja chcę , nie to co on chce. Rozumiem że są tacy, którzy sami tworzą na podstawie oczekiwań klienta i to jest ok. Ale chcę znaleźć sobie "podstawę" tego co chcę, oczywiście biorę pod uwagę modyfikację przez tatuażystę. Jeśli jednak znajdę tatuaż idealny , to nie widzę powodu , dla którego ma mi odmówić jego wykonania.
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-15, 08:10   #243
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Tatuaż- wątek zbiorczy, cz. V

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Szukałam i nic....

---------- Dopisano o 07:41 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------



Tzn. dobry tatuażysta powinien wydziarać mi to co ja chcę , nie to co on chce. Rozumiem że są tacy, którzy sami tworzą na podstawie oczekiwań klienta i to jest ok. Ale chcę znaleźć sobie "podstawę" tego co chcę, oczywiście biorę pod uwagę modyfikację przez tatuażystę. Jeśli jednak znajdę tatuaż idealny , to nie widzę powodu , dla którego ma mi odmówić jego wykonania.
Żaden porządny tatuażysta nie wydziara Ci wzoru, który wzięłaś z internetu, bo nie będzie chciał kopiować czyjejś pracy. W środowisku artystycznym to jest po prostu niedopuszczalne. Stworzy Ci wzór inspirowany tym, który pokażesz, bo każdy tatuażysta chce tatuować coś, co wyszło spod jego ręki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-15, 08:17   #244
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Tatuaż- wątek zbiorczy, cz. V

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Szukałam i nic....

---------- Dopisano o 07:41 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------



Tzn. dobry tatuażysta powinien wydziarać mi to co ja chcę , nie to co on chce. Rozumiem że są tacy, którzy sami tworzą na podstawie oczekiwań klienta i to jest ok. Ale chcę znaleźć sobie "podstawę" tego co chcę, oczywiście biorę pod uwagę modyfikację przez tatuażystę. Jeśli jednak znajdę tatuaż idealny , to nie widzę powodu , dla którego ma mi odmówić jego wykonania.

https://pl.pinterest.com/pin/329255422752792466/
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-15, 09:45   #245
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Tatuaż- wątek zbiorczy, cz. V

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Żaden porządny tatuażysta nie wydziara Ci wzoru, który wzięłaś z internetu, bo nie będzie chciał kopiować czyjejś pracy. W środowisku artystycznym to jest po prostu niedopuszczalne. Stworzy Ci wzór inspirowany tym, który pokażesz, bo każdy tatuażysta chce tatuować coś, co wyszło spod jego ręki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ok, w pewnym sensie to rozumiem, a co z takimi tatuażami jak np. znaki (Yin i yang). Chyba tu już nie da się nic dodać od siebie?
A co gdybym sama coś zaprojektowała?Czy mogą mieć obiekcje do wykonania takiego tatuażu?To w sumie będzie praca odtwórcza, więc nie wiem jak na coś takiego patrzą...

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Dzięki Mam właśnie z pinteresta kilka zdjęć, ale nadal to nie jest "to"....
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-15, 10:42   #246
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Tatuaż- wątek zbiorczy, cz. V

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Ok, w pewnym sensie to rozumiem, a co z takimi tatuażami jak np. znaki (Yin i yang). Chyba tu już nie da się nic dodać od siebie?
A co gdybym sama coś zaprojektowała?Czy mogą mieć obiekcje do wykonania takiego tatuażu?To w sumie będzie praca odtwórcza, więc nie wiem jak na coś takiego patrzą...

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------



Dzięki Mam właśnie z pinteresta kilka zdjęć, ale nadal to nie jest "to"....
No nie da się, ale nadal tatuażysta będzie wolał sam narysować ten symbol Yin i yang niż po prostu odwalić totalną fuszerkę i wziąć Twój wzór albo wydrukować go z google images. Tatuażysta nigdy nie wie, czy zaprojektowałaś coś sama czy wzięłaś z internetu, więc w tej sytuacji też będzie wolał narysować coś sam. Dobrzy artyści nie chcą być traktowani tylko jak maszynka, która wbije Ci wzór w skórę - ich rajcuje też sam proces powstawania wzoru i to, że to jest ich 100% autorska praca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-15, 12:01   #247
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Tatuaż- wątek zbiorczy, cz. V

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
No nie da się, ale nadal tatuażysta będzie wolał sam narysować ten symbol Yin i yang niż po prostu odwalić totalną fuszerkę i wziąć Twój wzór albo wydrukować go z google images. Tatuażysta nigdy nie wie, czy zaprojektowałaś coś sama czy wzięłaś z internetu, więc w tej sytuacji też będzie wolał narysować coś sam. Dobrzy artyści nie chcą być traktowani tylko jak maszynka, która wbije Ci wzór w skórę - ich rajcuje też sam proces powstawania wzoru i to, że to jest ich 100% autorska praca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No tak...czyli i tak ostatecznie będzie to jego dzieło...A Wy jakie macie doświadczenia z tworzeniem wzoru z tatuażystą?Czy to trudna współpraca?Czy zdarzyło się Wam,że ktoś nie zgadzał sie z Waszą wizją?
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-07-15, 12:54   #248
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Tatuaż- wątek zbiorczy, cz. V

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
No tak...czyli i tak ostatecznie będzie to jego dzieło...A Wy jakie macie doświadczenia z tworzeniem wzoru z tatuażystą?Czy to trudna współpraca?Czy zdarzyło się Wam,że ktoś nie zgadzał sie z Waszą wizją?
Wydaje mi się, że źle to tego podchodzisz. Wybiera się tatuażystę, którego wizja Ci odpowiada i jest zgodna z Twoją, a nie szuka takiego, który się dostosuje do Ciebie. Ja szukałam odpowiedniego artysty bardzo długo aż znajdowałam takiego, którego styl, pracę i tematyka mi odpowiadały i wtedy wiedziałam, że zaprojektuje mi coś, co będzie takie, jakie będę chciała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-15, 15:03   #249
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Tatuaż- wątek zbiorczy, cz. V

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że źle to tego podchodzisz. Wybiera się tatuażystę, którego wizja Ci odpowiada i jest zgodna z Twoją, a nie szuka takiego, który się dostosuje do Ciebie. Ja szukałam odpowiedniego artysty bardzo długo aż znajdowałam takiego, którego styl, pracę i tematyka mi odpowiadały i wtedy wiedziałam, że zaprojektuje mi coś, co będzie takie, jakie będę chciała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hmnn...Dzięki za porady, faktycznie muszę do tego inaczej podejść
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-02, 21:38   #250
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: Tatuaż- wątek zbiorczy, cz. V

Dorobiłam się dziś drugiego tatuażu (i umówiłam się na kolejny hłehłehłe). To coś bardzo osobistego i sentymentalnego. To pierwsza dziarka z tej serii, docelowo mają być jeszcze dwie. Ta przedstawia mojego pierwszego psa, mojego pierwszego psiego przyjaciela, moją najukochańszą sunię. Bardzo chciałam ją uwiecznić i w głowie zaświtał mi pomysł suni w sukience, więc ją mam. Głowa psa wzorowana na zdjęciu. Robiła ją Zuza kropkiijaje z poznańskich Dziarczyńców.IMG_20220802_150652.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-03, 20:25   #251
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Tatuaż- wątek zbiorczy, cz. V

Cytat:
Napisane przez rinoa_woman Pokaż wiadomość
Dorobiłam się dziś drugiego tatuażu (i umówiłam się na kolejny hłehłehłe). To coś bardzo osobistego i sentymentalnego. To pierwsza dziarka z tej serii, docelowo mają być jeszcze dwie. Ta przedstawia mojego pierwszego psa, mojego pierwszego psiego przyjaciela, moją najukochańszą sunię. Bardzo chciałam ją uwiecznić i w głowie zaświtał mi pomysł suni w sukience, więc ją mam. Głowa psa wzorowana na zdjęciu. Robiła ją Zuza kropkiijaje z poznańskich Dziarczyńców.Załącznik 7776908

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajny pomysł na dziarkę.
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-09-01, 10:35   #252
malgo_li
Rozeznanie
 
Avatar malgo_li
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 746
Dot.: Tatuaż- wątek zbiorczy, cz. V

Mam pytanie do osób, które robiły dziary na udach zimą.
Planuję na dwóch udach z przodu ale zastanawiam się co ubierać podczas gojenia się tatuaży, szczególnie,że to będzie listopad i sukienki luźne odpadają. Chodzę do pracy w biurze więc luźne dresy też a wiadomo,że o dżinsowych rurkach powinnam zapomnieć. No mam dylemat jak się do tego tematu przygotować... Jakieś praktyczne porady od osób z doświadczeniem? Z góry dzięki
malgo_li jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-09, 13:56   #253
kociolek
Rozeznanie
 
Avatar kociolek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 719
Dot.: Tatuaż- wątek zbiorczy, cz. V

Hej, do tej pory jedynie podczytywałam wątek, ale teraz przyszła pora i na mnie, żeby pokazać swoją pierwszą (i nie ostatnią - kolejna w wersji maxi w listopadzie) dziarką. Tatuowałam się u Doroty Masalskiej w Gdańsku . Druga fotka jeszcze z folią
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tat1.jpg (114,4 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tat2.jpg (84,4 KB, 40 załadowań)
kociolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-09, 14:01   #254
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Tatuaż- wątek zbiorczy, cz. V

Cytat:
Napisane przez malgo_li Pokaż wiadomość
Mam pytanie do osób, które robiły dziary na udach zimą.
Planuję na dwóch udach z przodu ale zastanawiam się co ubierać podczas gojenia się tatuaży, szczególnie,że to będzie listopad i sukienki luźne odpadają. Chodzę do pracy w biurze więc luźne dresy też a wiadomo,że o dżinsowych rurkach powinnam zapomnieć. No mam dylemat jak się do tego tematu przygotować... Jakieś praktyczne porady od osób z doświadczeniem? Z góry dzięki
Dla mnie tatuaż na udach zimą to była idealna sprawa, nosiłam rajstopy i na to sukienki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-12, 07:16   #255
malgo_li
Rozeznanie
 
Avatar malgo_li
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 746
Dot.: Tatuaż- wątek zbiorczy, cz. V

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Dla mnie tatuaż na udach zimą to była idealna sprawa, nosiłam rajstopy i na to sukienki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Faktycznie, nie pomyślałam o rajstopach
malgo_li jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-12, 09:40   #256
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Tatuaż- wątek zbiorczy, cz. V

A rajstopy jakoś nie obetrą? Myślałam, że to tylko nieprzylegające ubrania mogą być. (nie znam się)
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-12, 09:41   #257
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Tatuaż- wątek zbiorczy, cz. V

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A rajstopy jakoś nie obetrą? Myślałam, że to tylko nieprzylegające ubrania mogą być. (nie znam się)
U mnie nic się nie stało, pierwsze 3-4 dni trzymałam folię, potem już bez i było spoko. Najlepiej nieprzylegające ubrania, ale chodząc do biura nie miałam zimą opcji założenia jakichś materiałowych cienkich bardzo luźnych spodni, dżinsów sobie na świeży tatuaż nie wyobrażałam, więc miękkie rajstopy u mnie się super sprawdziły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-12, 09:43   #258
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Tatuaż- wątek zbiorczy, cz. V

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
U mnie nic się nie stało, pierwsze 3-4 dni trzymałam folię, potem już bez i było spoko. Najlepiej nieprzylegające ubrania, ale chodząc do biura nie miałam zimą opcji założenia jakichś materiałowych cienkich bardzo luźnych spodni, dżinsów sobie na świeży tatuaż nie wyobrażałam, więc miękkie rajstopy u mnie się super sprawdziły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W sumie można zainwestować w takie grubsze, ale mniej obciskające. Miałam kiedyś takie z kaszmirem.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-12 10:43:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:44.