Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-19, 12:13   #661
Hayley__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 460
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

kupiłam ramke w byłym FLO (teraz to sie nazywa PT czy jakos tak..) akurat była przecena i upolowałam sliczna ramkę (miejsce na kilka zdjec w jednej) przeceniona z 70 zł na 30 zł wiec bardzo sie ciesze, bo akurat do 30 zł chciałam na ten "dodatek" wydać
Hayley__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 15:14   #662
jamajkanamajkach
Raczkowanie
 
Avatar jamajkanamajkach
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 75
GG do jamajkanamajkach
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

dziewczyny jednak zdecydowalam się na sluchawki, ale koleżanka podrzuciła mi fajny pomysł, ja juz go nie wykorzystam ale może którejś z was się przyda.
Można wykonac wlasnoręcznie takie "bony" dla TŻ, np na "wieczór z kolegami" , "mecz z piwem" , "kolacja we dwoje" , "kino" , "wyjście na siłownie (kiedy ja mam ochotę na romantyczny wieczór)", "ciasto czekoladowe" itd, i kiedy nasz TŻ ma na którąś z tych rzeczy ochotę wręcza nam bon i nic nie mamy do gadania
jamajkanamajkach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 16:35   #663
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: co pod choinkę dla dorosłego ale "zdziecinniałego" kuzyna?

No cóż, rozumiem problem, bo najgorzej jest kupować coś dla kogoś, kogo się nie zna
Może zamiast słodyczy jakiś praktyczny gadżet? Zależy też, ile chcesz przeznaczyć na ten upominek.
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 17:08   #664
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Prezent na święta dla chłopaka

Taa... Bony dla mojego TZeta musiałyby się składać z trzech: seks, sernik, ciasto czekoladowe

Tapnięte z mojego HTC ONE V
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 17:53   #665
Shevya
Skrzat leśny
 
Avatar Shevya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Elven Realm
Wiadomości: 10 312
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

A ja mam z kolei problem jak zapakować prezent dla TZ - 3 butelki, kawiarka, zestaw maszynka + pianka do golenia... Zastanawiam się w sumie czy jeszcze czegoś nie dokupić np. koszuli, opcjonalnie pudło minibatoników, bo on łasuch jest a w PL takiego nie dostanie, więc by się ucieszył. Ktoś ma jakiś pomysł, czy to razem wszystko zapakować czy oddzielnie, lub np. jakiś kartonik ozdobić i tam powkładać te rzeczy?
__________________

˝ Słowa - więcej nic,
potrafimy pięknie gadać - nie umiemy żyć ˝

tumblr | last.fm
Shevya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 18:01   #666
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez jamajkanamajkach Pokaż wiadomość
dziewczyny jednak zdecydowalam się na sluchawki, ale koleżanka podrzuciła mi fajny pomysł, ja juz go nie wykorzystam ale może którejś z was się przyda.
Można wykonac wlasnoręcznie takie "bony" dla TŻ, np na "wieczór z kolegami" , "mecz z piwem" , "kolacja we dwoje" , "kino" , "wyjście na siłownie (kiedy ja mam ochotę na romantyczny wieczór)", "ciasto czekoladowe" itd, i kiedy nasz TŻ ma na którąś z tych rzeczy ochotę wręcza nam bon i nic nie mamy do gadania
bardzo znany pomysł tutaj na wizazu i często wykorzystywany można szukac pod nazwą "kupony miłości" itp
__________________
K.
megie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 18:21   #667
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: co pod choinkę dla dorosłego ale "zdziecinniałego" kuzyna?

nie chcę przeznaczać dużo pieniędzy, po pierwsze nie mam, po drugie to ma być naprawdę coś symbolicznego, oni się pewnie w ogóle nie spodziewają, że coś kupię. nie chcę ich stawiać w głupiej sytuacji i zaskakiwać prezentem, skoro oni dla nas raczej nic nie będą mieli.
na gadżetach się zupełnie nie znam, zresztą co mogę kupić za 20, 30 zł?
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-19, 21:44   #668
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: co pod choinkę dla dorosłego ale "zdziecinniałego" kuzyna?

fajne słodycze chyba sa najbezpieczniejszym pomysłem
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 13:44   #669
Gosiaczek2507
Zadomowienie
 
Avatar Gosiaczek2507
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Tarnowskie Góry ( Śląskie)
Wiadomości: 1 919
GG do Gosiaczek2507
Dot.: co pod choinkę dla dorosłego ale "zdziecinniałego" kuzyna?

Witam i ja mam problem z moim TŻ. znamy się całe 4 miesiące i prezent świąteczny będzie jego pierwszym prezentem ode mnie, ale tu pojawia się problem gdyż nie wiem co to może być. TŻ jest sportowcem ( biega jeździ na rowerze) ale częściej biega startuje w zawodach. Nie wiem co mu kupić bo gdy pytam go co by chciał dostać to standardowo odpowiada że nic. Wiem że ma już dla mnie prezent chociaż mieliśmy ich sobie nie robić TŻ ma wszystko czego potrzebuje bo kupuje sobie sam. Dużo zarabia więc może mieć naprawdę wszystko co chce. I weź tu kup coś delikwentowi. Alkoholu nie pije. I nie wiem czy kierować się i kupić mu coś do biegania czy jakiś perfum ale z drugiej strony nie wiem czy mu się spodoba? Ubrania? nie wiem jakie konkretnie bo jak coś potrzebuje to sam sobie kupuje. Myślę że na prezent dla niego mogę przeznaczyć tak do 200 zł. Wiem jeszcze że bardzo podoba mu się jeden model ferrari i powiedział że kiedyś sobie takie autko.Mieszka z rodzicami więc jakiś erotyczny prezent odpada. Do prezentu na dodatek dostanie jakieś witaminki bo jest bardzo leniwy i ciągle zmęczony bo pracuje jako górnik. Proszę pomóżcie bo liczyć na to że on mi coś podpowie nie moge.. i zaznaczam że dobrze go nie znam ja mam 24 lata on 27
__________________
moja stronka

blog

http://tworczoscgosiaczka.blogspot.com/
Gosiaczek2507 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 14:10   #670
izka222
Rozeznanie
 
Avatar izka222
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 724
Dot.: co pod choinkę dla dorosłego ale "zdziecinniałego" kuzyna?

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek2507 Pokaż wiadomość
Witam i ja mam problem z moim TŻ. znamy się całe 4 miesiące i prezent świąteczny będzie jego pierwszym prezentem ode mnie, ale tu pojawia się problem gdyż nie wiem co to może być. TŻ jest sportowcem ( biega jeździ na rowerze) ale częściej biega startuje w zawodach. Nie wiem co mu kupić bo gdy pytam go co by chciał dostać to standardowo odpowiada że nic. Wiem że ma już dla mnie prezent chociaż mieliśmy ich sobie nie robić TŻ ma wszystko czego potrzebuje bo kupuje sobie sam. Dużo zarabia więc może mieć naprawdę wszystko co chce. I weź tu kup coś delikwentowi. Alkoholu nie pije. I nie wiem czy kierować się i kupić mu coś do biegania czy jakiś perfum ale z drugiej strony nie wiem czy mu się spodoba? Ubrania? nie wiem jakie konkretnie bo jak coś potrzebuje to sam sobie kupuje. Myślę że na prezent dla niego mogę przeznaczyć tak do 200 zł. Wiem jeszcze że bardzo podoba mu się jeden model ferrari i powiedział że kiedyś sobie takie autko.Mieszka z rodzicami więc jakiś erotyczny prezent odpada. Do prezentu na dodatek dostanie jakieś witaminki bo jest bardzo leniwy i ciągle zmęczony bo pracuje jako górnik. Proszę pomóżcie bo liczyć na to że on mi coś podpowie nie moge.. i zaznaczam że dobrze go nie znam ja mam 24 lata on 27

Skoro to typ sportowca to może taki gadżet jak pulsometr?
izka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 16:40   #671
Hayley__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 460
Dot.: co pod choinkę dla dorosłego ale "zdziecinniałego" kuzyna?

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek2507 Pokaż wiadomość
Witam i ja mam problem z moim TŻ. znamy się całe 4 miesiące i prezent świąteczny będzie jego pierwszym prezentem ode mnie, ale tu pojawia się problem gdyż nie wiem co to może być. TŻ jest sportowcem ( biega jeździ na rowerze) ale częściej biega startuje w zawodach. Nie wiem co mu kupić bo gdy pytam go co by chciał dostać to standardowo odpowiada że nic. Wiem że ma już dla mnie prezent chociaż mieliśmy ich sobie nie robić TŻ ma wszystko czego potrzebuje bo kupuje sobie sam. Dużo zarabia więc może mieć naprawdę wszystko co chce. I weź tu kup coś delikwentowi. Alkoholu nie pije. I nie wiem czy kierować się i kupić mu coś do biegania czy jakiś perfum ale z drugiej strony nie wiem czy mu się spodoba? Ubrania? nie wiem jakie konkretnie bo jak coś potrzebuje to sam sobie kupuje. Myślę że na prezent dla niego mogę przeznaczyć tak do 200 zł. Wiem jeszcze że bardzo podoba mu się jeden model ferrari i powiedział że kiedyś sobie takie autko.Mieszka z rodzicami więc jakiś erotyczny prezent odpada. Do prezentu na dodatek dostanie jakieś witaminki bo jest bardzo leniwy i ciągle zmęczony bo pracuje jako górnik. Proszę pomóżcie bo liczyć na to że on mi coś podpowie nie moge.. i zaznaczam że dobrze go nie znam ja mam 24 lata on 27
A ja bym poszła w perfumy, ale starała sie kupic jakies uniwersalne i delikatne a nie agresywne czy nietypowe.. sa tzw bezpieczne zapachy
albo w ciuchy - o ile znasz rozmiar
Hayley__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 19:40   #672
ashandie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 168
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Ja kupiłam lodowy kufel, tabake i słodyczę. Kupiłabym większy prezent, ale 10 grudnia miał urodziny i dostał drogi prezent i mówiłam mu, że jest urodzinowo-świąteczny :P więc i tak dobrze, że coś dostanie pod choinke ode mnie

Tak z ciekawości, co Wy myślicie o takim lodowym kuflu? Dodam, że mój TŻ jest piwoszem

A tak na marginesie, macie pomysł jak mogę opakować sokowirówkę? Jest to duży karton, więc papier ozdobny jest za krótki :P
ashandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 20:28   #673
chillin0411
Zadomowienie
 
Avatar chillin0411
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 195
Dot.: Prezent na święta dla chłopaka

Mysle,ze kufel jest fajny. Tez myslalam,zeby taki kupic ale na miejscu, bo z przesylka to za duzo wyszlo mi ;/
__________________
"Serce ma swoje racje ,których nie widzi rozum...
Teraz mam motywacje i uśmiecham się częściej."


28.06.11
chillin0411 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 20:59   #674
Marmu
Raczkowanie
 
Avatar Marmu
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 152
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez Lilth Pokaż wiadomość
Jesteśmy razem 7 miesięcy, ale znamy się już długo, nie mam oporów przed jakimiś nagimi zdjęciami itp, jeśli o to chodziło przez pytanie o staż w związku Rękawice już dostał, jakiś miesiąc temu niecały ode mnie. Pendriva ma, zdjecie planuje mu dać na urodziny ale takie duże, jakieś erotyczne z jego motocyklem. Słuchawki ma, w nieśmiertelinku nie będzie chodził, swój ukochany kubek ma. Na prawdę bardzo ciężko mu coś wybrać.

Co do karnetów, siłownie ma w domu a i tak nie miał by czasu karnetu wykorzystać. Jedyne gdzie teraz jeździ to narty, ale kasę ma więc zafundowanie mu np. karnetu na stok nie będzie niczym wyjątkowym Tragedia
Jakiś scyzoryk albo dobry multitool? To prezent na lata...
__________________
Zapuszczam włosy 45 ->>> 65
Marmu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 21:05   #675
Nuul
Raczkowanie
 
Avatar Nuul
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 63
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Z racji tego , że zawsze mąż kupował mi super wypasione prezenty w tym laptopa i rower w tym roku ja pod choinkę kupiłam mu Sony Xperia Z1
__________________
Posiadanie psa jest jak tęcza. Szczenięta są radością na jednym jej końcu. Stare psy są skarbem na drugim;**
Nuul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 21:35   #676
Gosiaczek2507
Zadomowienie
 
Avatar Gosiaczek2507
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Tarnowskie Góry ( Śląskie)
Wiadomości: 1 919
GG do Gosiaczek2507
Dot.: Prezent na święta dla chłopaka

Izka 222 Pulsometr?? muszę się rozejrzeć za tym polecasz jakąś konkretną firmę??

Haylev o jakich uniwersalnych myślisz?? bo ja jakoś nie miałam nigdy okazji kupować męskich perfum..
__________________
moja stronka

blog

http://tworczoscgosiaczka.blogspot.com/
Gosiaczek2507 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-21, 00:15   #677
izka222
Rozeznanie
 
Avatar izka222
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 724
Dot.: Prezent na święta dla chłopaka

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek2507 Pokaż wiadomość
Izka 222 Pulsometr?? muszę się rozejrzeć za tym polecasz jakąś konkretną firmę??

Oj, szczerze mówiąc to ja się na tym nie znam, ale chłopak koleżanki jest strasznie zapalonym biegaczem i właśnie kiedyś coś wspominał o takim pulsometrze. W Go sporcie są na pewno do kupienia
izka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-21, 09:33   #678
Shevya
Skrzat leśny
 
Avatar Shevya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Elven Realm
Wiadomości: 10 312
Dot.: Prezent na święta dla chłopaka

Dziewczyny, pomóżcie! Nie mam zupełnie pomysłu jak zapakować prezent - może być tak jak na fotkach? Jeśli tak, to co na górę, jak go "zamknąć"? Czy przezroczysta folia (taka w jaką pakują prezenty w sklepach, np. drogeriach) by pasowała? Z drugiej strony wolałabym, żeby nie widział co jest w środku, no ale przy transporcie mogę to wrzucić do jakiejś megawielkiej reklamówki/torby i potem wypakować.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1387622055561.jpg (91,8 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1387622077814.jpg (104,3 KB, 139 załadowań)
__________________

˝ Słowa - więcej nic,
potrafimy pięknie gadać - nie umiemy żyć ˝

tumblr | last.fm
Shevya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-21, 11:05   #679
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Prezent na święta dla chłopaka

help

nie wiem w jakim wątku prezentowym widziałam, że jakaś wizażanka kupiła swoiejmu tżtowi szklankę do whisky.
to było chyba z takiej strony z jakimiś gadżetami dla facetów.
może coś kojarzycie?
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-21, 11:32   #680
m000
Wtajemniczenie
 
Avatar m000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 177
Dot.: Prezent na święta dla chłopaka

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
help

nie wiem w jakim wątku prezentowym widziałam, że jakaś wizażanka kupiła swoiejmu tżtowi szklankę do whisky.
to było chyba z takiej strony z jakimiś gadżetami dla facetów.
może coś kojarzycie?
poszukaj tutaj
m000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-21, 21:48   #681
Wolha
Zadomowienie
 
Avatar Wolha
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 047
Dot.: Prezent na święta dla chłopaka

Cytat:
Napisane przez Shevya Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie! Nie mam zupełnie pomysłu jak zapakować prezent - może być tak jak na fotkach? Jeśli tak, to co na górę, jak go "zamknąć"? Czy przezroczysta folia (taka w jaką pakują prezenty w sklepach, np. drogeriach) by pasowała? Z drugiej strony wolałabym, żeby nie widział co jest w środku, no ale przy transporcie mogę to wrzucić do jakiejś megawielkiej reklamówki/torby i potem wypakować.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mało kto zwraca uwagę jak są pakowane prezenty. Wrzuć mu do torebki na prezenty i zaklej ją taśmą bezbarwną
__________________

Wolha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-21, 22:17   #682
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Prezent na święta dla chłopaka

Cytat:
Napisane przez Wolha Pokaż wiadomość
Mało kto zwraca uwagę jak są pakowane prezenty. Wrzuć mu do torebki na prezenty i zaklej ją taśmą bezbarwną
Zupełnie się nie zgodzę. Bardzo dużą wagę przywiązuję do pakowania prezentów." Duży, mały, tani czy drogi – każdy prezent, jeśli się go wręcza bez ciekawego opakowania traci nieco ze swego uroku. Piękne, oryginalne opakowanie, to jak dodanie do podarunku szczypty tajemnicy i radości, chwili magicznego wyczekiwania. Co jest tam w środku? Zegarek, kosmetyk, a może znowu skarpetki?
Przywykliśmy wkładać prezenty do kolorowych torebek – bo to szybciej i bez problemu. Nie ma czasu na ważne sprawy, a co dopiero tracić go na mało istotne pakowanie prezentu. W sumie, co to za różnica, przecież liczy się podarunek… Otoczka nie ma znaczenia…

Na pierwszy rzut oka może trudno się jej dopatrzeć, a jednak… Wyobraźcie sobie, że ktoś zaprasza Was na obiad. Wiecie, że będą same pyszności… Z niecierpliwością oczekujecie wyznaczonej daty, cieszycie się, wiecie, że to będzie wyjątkowe spotkanie… Zjawiacie się punktualnie… i co? Pani domu serwuje same pyszności, aż ślinka cieknie… Wszystko byłoby jak w bajce, niestety nikt nie pomyślał o odpowiedniej oprawie tych rarytasów… Nie ma pięknej zastawy, kwiatka na stole, kolorowych serwetek… Jedzenie jest pyszne, ale… Brak wizualnego podkreślenia wyjątkowości tego dnia… Tak samo jest z prezentami… To opakowanie dodaje im niepowtarzalności, świątecznego akcentu…

Pomyślcie sobie, że otrzymujecie prezent od kogoś bliskiego – pięknie opakowany w kolorowe papierki, wstążeczki, z doklejoną szyszką… Czy to nie zrobi na Was wrażenia? Ktoś poświęcił swój czas i pracę – wiązał, naklejał i przycinał…. Z myślą o Was – o tym, by wywołać uśmiech na waszej twarzy… Wymyślił prezent, kupił go, a później własnoręcznie opakował, ozdobił i nadał "królewski" wygląd. Wszystko po to, byście poczuli się wyjątkowo… Czyż, to nie jest wspaniałe? "

Tak właśnie uważam i moi przyjaciele, rodzina również
__________________
K.
megie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 01:49   #683
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Prezent na święta dla chłopaka

Ja kupiłam mojemu książkę* już na trzecią Wigilię wie o prezencie a ja wiem o swoim a do tego dokupiłam Mu ten duży niebieski żel/szampon AXE
Fundusze dosyć małe miałam ale wiem,że Mu się spodoba.
*A.Sapkowski "Sezon burz"

---------- Dopisano o 02:49 ---------- Poprzedni post napisano o 02:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Shevya Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie! Nie mam zupełnie pomysłu jak zapakować prezent - może być tak jak na fotkach? Jeśli tak, to co na górę, jak go "zamknąć"? Czy przezroczysta folia (taka w jaką pakują prezenty w sklepach, np. drogeriach) by pasowała? Z drugiej strony wolałabym, żeby nie widział co jest w środku, no ale przy transporcie mogę to wrzucić do jakiejś megawielkiej reklamówki/torby i potem wypakować.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Taką folię możesz zakupić w kwiaciarni wstążki również za niewielką opłatą.
Tak możesz zamknąć za pomocą tej folii albo w pudełko po butach włóż i oklej.
Hmm w ogóle jakbyś kupiła taki karton ozdobny to potem może go wykorzystać a na niego wstążkę napisy można zrobić czy coś narysować.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 11:08   #684
chillin0411
Zadomowienie
 
Avatar chillin0411
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 195
Dot.: Prezent na święta dla chłopaka

Megie mysle tak samo jak ty ale moi znajomi mowia,ze to bez znaczenia

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Serce ma swoje racje ,których nie widzi rozum...
Teraz mam motywacje i uśmiecham się częściej."


28.06.11
chillin0411 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 11:20   #685
Wolha
Zadomowienie
 
Avatar Wolha
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 047
Dot.: Prezent na święta dla chłopaka

megie - świąteczna torebeczka czy zwyczajnie zapakowany prezent też dodaje świątecznego akcentu. Nie znam nikogo kto przywiązywałby wielką uwagę do opakowania, byle tylko nie była to reklamówka z tesco A faceci to na pewno zwracają uwagę na to czy jest jakąś szyszka czy jej nie ma.
__________________

Wolha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 12:38   #686
chillin0411
Zadomowienie
 
Avatar chillin0411
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 195
Dot.: Prezent na święta dla chłopaka

Moj przezywa zawsze jak cos zapakuje,ze jak slicznie i ty to umiesz itd. Czyli zwraca na to uwage

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Serce ma swoje racje ,których nie widzi rozum...
Teraz mam motywacje i uśmiecham się częściej."


28.06.11
chillin0411 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 18:06   #687
mesta93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 682
Dot.: Prezent na święta dla chłopaka

Cytat:
Napisane przez Wolha Pokaż wiadomość
megie - świąteczna torebeczka czy zwyczajnie zapakowany prezent też dodaje świątecznego akcentu. Nie znam nikogo kto przywiązywałby wielką uwagę do opakowania, byle tylko nie była to reklamówka z tesco A faceci to na pewno zwracają uwagę na to czy jest jakąś szyszka czy jej nie ma.
nie zgadzam się z tobą. Mój TŻ powiedział że bardzo lubi jak prezent jest zapakowany w papier, do tego jakieś wstążki, kokardki itp. Tak samo uważa mój tata i kilka moich kolegów
__________________
Cytat:
Napisane przez wampir Pokaż wiadomość
Na dobre traktowanie trzeba sobie zasłużyć.
mesta93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 18:30   #688
Shevya
Skrzat leśny
 
Avatar Shevya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Elven Realm
Wiadomości: 10 312
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez Wolha Pokaż wiadomość
Mało kto zwraca uwagę jak są pakowane prezenty. Wrzuć mu do torebki na prezenty i zaklej ją taśmą bezbarwną
Szukam jednak bardziej finezyjnego rozwiązania, takie "wrzucenie mu do torebki" to robota na odwal (tak to zabrzmiało w tym kontekście, sama przyznasz), dlatego pytam o pomysły

Cytat:
Napisane przez kikunga Pokaż wiadomość
Taką folię możesz zakupić w kwiaciarni wstążki również za niewielką opłatą.
Tak możesz zamknąć za pomocą tej folii albo w pudełko po butach włóż i oklej.
Hmm w ogóle jakbyś kupiła taki karton ozdobny to potem może go wykorzystać a na niego wstążkę napisy można zrobić czy coś narysować.
Już okleiłam pudełko, jest widoczne na zdjęciach Ale niestety zamknąć go nie dam rady, bo rzeczy się nie zmieszczą a zależy mi na 1 opakowaniu, więc chyba polecę jutro po papier.

Zgadzam się z megie, ładne opakowanie tez cieszy duszę i jest częścią prezentu, na który uwagę zwracają nawet faceci (a przynajmniej ci, których ja znam), dlatego fajnie gdy tez jest jakoś to zaplanowane "z uczuciem".
__________________

˝ Słowa - więcej nic,
potrafimy pięknie gadać - nie umiemy żyć ˝

tumblr | last.fm
Shevya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 19:54   #689
Wolha
Zadomowienie
 
Avatar Wolha
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 047
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

W sumie mój facet też zauważa ładne opakowanie, ale tylko dlatego, że ja je robię. Gdyby dostał coś od dalszej osoby, znajomego itd. to by nie zwrócił uwagi, podobnie jak ja i moi znajomi. Gdyby to była zwykła torebeczka lub papier to też nikomu by się nie zrobiło przykro, że nie ma dodatkowych ozdóbek, nawet by nie pomyśleli, że mogło być "lepiej" zapakowane. Ja nie lubię zbędnych pierdółek na opakowaniach, słodkich kokardek itp.
__________________


Edytowane przez Wolha
Czas edycji: 2013-12-22 o 21:10
Wolha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 20:59   #690
just92
Zakorzenienie
 
Avatar just92
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 3 629
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

opakowanie zdecydowanie ma znaczenie

ja kupiłam tą księgę przeżyć i mój tż był zadowolony, do tej pory nie wie co wybrać bo kilka rzeczy mu się spodobało
__________________

there are far, far better things ahead
than any we leave behind

just92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-14 20:34:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:44.