American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....) - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-18, 20:40   #3151
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

Cytat:
Napisane przez moniaa1721 Pokaż wiadomość
Kurcze nie wiedziałam ,ze tyle wazysz, normalnie istna modeleczka
Kiedyś też tyle wazyłam, ale w sumie niewiem jak to sie potoczyło ,ze przytyłam te 10 kg...hmm powinnaś jeśc wiecej miesa,ziemniakow, wzbogacić swoją diete w tłuszcze, oczywiście bez przesady;-)
Jak Ci przyjdą włoski to pochwali się nimi i koniecznie napisz czy są grube

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------


hehe nie jeszcze nie, bynajmniej nie w tym wieku :P

Cytat:
Napisane przez blondi1041 Pokaż wiadomość
to ja sie dolaczam do grona dlugonogich blondynek
mam taka sama figurke, i niestety wystajacy brzuch. jak nic nie jem caly dzien to nawet jest plaski, ale wystarczy sniadanie i juz go "widac"
też spowodowane słabymi mięśniami
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-18, 22:36   #3152
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
hejj no i wrocilam wreszcie do domu , okAplam na lozku i chyba juz sie nie podniose , nienawidze tych upalow !! szczegolnie kiedy musze robic co innego a nie isc na plaze WRR !!
ale naprodukowalyscie .... mignelo mi ze ktos sie pytal o futerka .. ja w tamtym roku kupilam jedno wlasnie brazowo-szare , sliczniutkie , krotkie , dopasowane w Zarze , niedrogie nawet , 60 albo 70 €uro , wiec jak ktos szuka moze sie przejsc , oblukac czy w tym roku tez przywioza cos takiego .. hyy w tamtym roku dokonalam tez strasznego morderczego zakupu .. mialam jechac do Polski i potrzbne mi bylo cos grubego i cieplego na snieg .. w Morganie wpadl mi w rece plaszczyk , cudowny,czarny . w srodku pokryty futrem (jak poprzynosze zimowe rzeczy z piwnicy to porobie zdjecia ) , duzo kosztowal bo az 280euro ale co tam , raz sie zyje pozniej sie okazalo ze plaszcz jest zrobiony ze SWINSKIEJ SKORY !! czulam sie jak okropnie , bo nie popieram czegos takiego , w ogole kocham zwierzatka wszystkiego typu (swinki tez ) no ale co ...

kurde moniaa ty wazasz 58 a co ja mam powiedziec ,, przy 173 nie wiem czy dobijam do 50 kg .. jak sie wazylam miesiac temu to bylo 48 zreszta widac w avat nogi jak patyki .. musze cos z tym zrobic , ma ktos patent jak przytyc ??

taaaa patyki zgrabniocha jak cholera i powie, że patyki ma babie to nie dogodzisz hehehe
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 00:05   #3153
olalola24
Wtajemniczenie
 
Avatar olalola24
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 022
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
taaaa patyki zgrabniocha jak cholera i powie, że patyki ma babie to nie dogodzisz hehehe
dokladnie jedna co ma figure klepsydre marzy o kolumnie a kolumna narzeka na brak talii :ppp
olalola24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 11:52   #3154
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
taaaa patyki zgrabniocha jak cholera i powie, że patyki ma babie to nie dogodzisz hehehe
Święta prawda
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 11:57   #3155
MySSaaa
Zadomowienie
 
Avatar MySSaaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 1 694
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

CZesc dziewczyny !!

Jestem padnieta ... skonczylam wlasnie wnoszenie kartonów z płytkami ( 40) na drugie pietro ,bo czeka nas remoncik masakra ledwo zyje
MySSaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 11:59   #3156
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

Cytat:
Napisane przez MySSaaa Pokaż wiadomość
CZesc dziewczyny !!

Jestem padnieta ... skonczylam wlasnie wnoszenie kartonów z płytkami ( 40) na drugie pietro ,bo czeka nas remoncik masakra ledwo zyje
To sobie pomyśl, że już właśnie dzisiaj ćwiczyłaś
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 12:07   #3157
moniaa1721
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: K-pol/ Wien
Wiadomości: 61
GG do moniaa1721
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

Cytat:
Napisane przez MySSaaa Pokaż wiadomość
CZesc dziewczyny !!

Jestem padnieta ... skonczylam wlasnie wnoszenie kartonów z płytkami ( 40) na drugie pietro ,bo czeka nas remoncik masakra ledwo zyje
Nie jesteś sama, też mam remoncik i mam dosyć
moniaa1721 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-19, 12:23   #3158
MySSaaa
Zadomowienie
 
Avatar MySSaaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 1 694
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

Tak wlasnie mysle ze dzien cwiczen mam za soba

monia my juz wlasniwie konczymyt ylko płytki zostały do polozenia w lazience takze juz blizej niz dalej
MySSaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 12:45   #3159
moniaa1721
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: K-pol/ Wien
Wiadomości: 61
GG do moniaa1721
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

Cytat:
Napisane przez MySSaaa Pokaż wiadomość
Tak wlasnie mysle ze dzien cwiczen mam za soba

monia my juz wlasniwie konczymyt ylko płytki zostały do polozenia w lazience takze juz blizej niz dalej
a ja dopiero wczoraj miałam wylewki itp
i dzień ćwiczeń również mam za sobą
moniaa1721 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 12:54   #3160
Czarnuleczkaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 795
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

Ja za karnet na vacu płaciłam 130 zł (10 wejść). Powiem, że ten "sport" nie należy do najtańszych, a czy są efekty? Nie wiem bo leniwa jestem i tyłka mi się na to ruszyć nie chce ale moja koleżanka zrobiła całą serię ćwiczeń i 6 kg schudła.. Oczywiście do tego nie opychała się i ostatni posiłek o 17... A to jest najgorsze bo na noc najbardziej się chce jesć.. i to w dodatku jak jeszcze się siedzi w domu przed tv albo komputerem...

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

kurczaki.. nie wiem co dzisiaj robić... Jakie macie plany na dziś?
Czarnuleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 13:06   #3161
Xx Purple cocaine xX
Wtajemniczenie
 
Avatar Xx Purple cocaine xX
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 389
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

Ooo Witam was wszystkie znowu się trochę opuściłam z wątkiem ale cóż szkoła Plany na dziś .?;D Niestety Angielski Jeszcze dziś mnie coś podkusiło i zrobiłam sobie czerwone pasemka na grzywce Wszyscy mówią że super ale jak dla mnie załamka
__________________
Zmieniam swoje życie na lepsze. Spróbuj i TY


Zapuszczam włoski i paznokcie .!


,,Nie pozwól aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry...''




Xx Purple cocaine xX jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-19, 13:28   #3162
vanessax3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 86
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

hejka
podglądam was jakis czas na przemian z watkiem "swiaży wygląd,pastelowe kolory" i te watki moim zdaniem sa do siebie podobne

kilaa fotek
vanessax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 14:12   #3163
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
party a czym farbujesz swoje włoski pytam bo ładny (nierudy) kolor masz
Cały czas farbowałam joanna naturia color dziki kasztan ale od kiedy mam clipy troche przyciemniłam farbą Garnier color naturals złoty brąz. Ale tak szczerze to odrobine w swietle wpadaja w rudy
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 15:37   #3164
blondi1041
Rozeznanie
 
Avatar blondi1041
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stąd..ale juz niedługo..
Wiadomości: 678
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

hej lasencje mam mega problem, dostalam propozycje pracy w moim zawodzie -kosmetyczka, ale sporo czasu minelo odkad skonczylam szkole,boje sie ze duzo zapomnialam w pon.ide na rozmowe i omowienie warunkow, juz w sumie myslalam ze nie bede pacowac w zawodzie, chociaz lubie babrac sie w mseczkach,hennie,wielbiam robic ped i manicure,masaz twarzy,jednak mam obawy co ja mam robic
blondi1041 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 16:02   #3165
moniaa1721
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: K-pol/ Wien
Wiadomości: 61
GG do moniaa1721
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

Cytat:
Napisane przez blondi1041 Pokaż wiadomość
hej lasencje mam mega problem, dostalam propozycje pracy w moim zawodzie -kosmetyczka, ale sporo czasu minelo odkad skonczylam szkole,boje sie ze duzo zapomnialam w pon.ide na rozmowe i omowienie warunkow, juz w sumie myslalam ze nie bede pacowac w zawodzie, chociaz lubie babrac sie w mseczkach,hennie,wielbiam robic ped i manicure,masaz twarzy,jednak mam obawy co ja mam robic
Nie ma nic przyjemniejszego jak praca , którą się uwielbia wykonywać, a Ty masz teraz taką możliwość, wiec moim zdaniem nie powinnaś sie zastanawiać tylko podjąść tę pracę, a w praktyce i z czasem na pewno wszystko sobie poprzypominasz ;-)
moniaa1721 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 16:26   #3166
lolly_girl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 3 722
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

jejuu jak mi się dzisiaj spac chce a tak nie lubię kawy
lolly_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 16:28   #3167
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

Cytat:
Napisane przez blondi1041 Pokaż wiadomość
hej lasencje mam mega problem, dostalam propozycje pracy w moim zawodzie -kosmetyczka, ale sporo czasu minelo odkad skonczylam szkole,boje sie ze duzo zapomnialam w pon.ide na rozmowe i omowienie warunkow, juz w sumie myslalam ze nie bede pacowac w zawodzie, chociaz lubie babrac sie w mseczkach,hennie,wielbiam robic ped i manicure,masaz twarzy,jednak mam obawy co ja mam robic
Przyjmij propozycje, ale najpierw spróbuj sobie poprzypominać trochę (jakieś notatki ze szkoły poczytaj, nowosci w necie itd.), żeby nie eksperymentować na klientkach Powodzenia
Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 16:31   #3168
lolly_girl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 3 722
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

Jakkolwiek mialas dac zdjecia pamietam i nie odpuszcze:P
lolly_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 16:48   #3169
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

Cytat:
Napisane przez lolly_girl Pokaż wiadomość
jejuu jak mi się dzisiaj spac chce a tak nie lubię kawy
O matko ! Zupełnie tak ja mi
Co za dzień, ja też zwykle nie pijam kawy jeszcze na dodatek o tej porze, ale teraz jestem po prostu zmuszona
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-19, 16:49   #3170
blondi1041
Rozeznanie
 
Avatar blondi1041
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stąd..ale juz niedługo..
Wiadomości: 678
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

dzieki rzeczywiscie warto sprobowac , napisze co i jak po rozmowie, trzymajcie kciuki
blondi1041 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 17:09   #3171
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

Cytat:
Napisane przez lolly_girl Pokaż wiadomość
Jakkolwiek mialas dac zdjecia pamietam i nie odpuszcze:P
Pamiętam, pamiętam Mam już przygotowane foty nawet, czekam tylko aż mi limit z play z powrotem się zwiększy (mam bezprzewodowy z limitem i już wyczerpałam), bo teraz chodzi mega wolno i jedna strona ładuje się 5 min ,a o wrzucaniu zdjęć gdziekolwiek nie ma mowy
Wróciłam od fryzjera Jestem nawet zadowolona, już głowa nie świeci mi się na pomarańczowo Nie jest jeszcze tak, jakbym chciała, ale nic więcej nie dało się zrobić nie niszcząc włosów. Jest niby blond, ale taki niezbyt ładny, trochę jeszcze w rudy wpada. Za jakieś 3 tygodnie idę znowu i już powinnien wyjść zimny, ładny blond I nigdy więcej nic nie będę robić sama.

Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 21:33   #3172
Gwiazdeczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 176
GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

Ale żeście naskrobały
Gdzieś przeczytalam przed chwila u was ,że "wystajacy" brzuch po jedzieniu można zmiejszyć ćwicząc miesnie brzucha tak?
Bo ja jestem chudziutka tylko mam oponkę po jedzeniu najlepiej by bylo jakbym caly dzien nic nie jadła wtedy jest super..
A ,że nie cwicze to mam brzuch jaki mam niestety.I w ogole mam problemy z bolesnymi wzdeciami po kazdym jedzeniu i zaden lekarz nic nie poradził
A tak poza tym to jestem happy ,wczoraj byłam na permamentnych brwiach, dzizys jak one teraz wygladaja przy mojej jasnej buzce takie ciemne brwi wygladaja komicznie, na szczescie po tygodniu ten intensywny kolor zejdzie, pojde na poprawke i bedzie git, troszke boli ale polecam w ogole inna twarzI w koncu dzisiaj bylam u fryzjera i zlikwidowałam moj lalkowaty blond, jestem teraz popielatą ciemna blondynka z czekoladowymi pasemkami, jeszcze sie nie przyzwyczailam do nowego wygladu i patrzac w lustro smieje się z siebie
Fryzjerka robiła mi wlosy farba Color touch , polecam, łapie wszystkie żółte pasma! ktore ja tez mialam. mozna ta farbe kupic na allegro.

Jestem załamana bo nie dostane nigdzie clip in w takim kolorze co mam na glowie i musze zamowic naturalne clipy i isc do fryzjerki zeby mi pofarbowala i znowu wydatek 200 zł. boże
Gwiazdeczka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 21:41   #3173
Madziaa90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 119
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka90 Pokaż wiadomość
na szczescie po tygodniu ten intensywny kolor zejdzie
Moja mama robiła rok temu permanentny brązowym pigmentem i miała je czarne przez miesiąc... Potem dopiero zaczynały się robić ciemnobrązowe, a po 3 miesiącach dopiero zrobił się ładny brąz.. Może to tylko jej taki indywidualny przypadek
__________________
walczę z czarnymi włosami
zapuszczam je
dbam o paznokcie
przyzwyczajam się do depilatora




Madziaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 21:52   #3174
Gwiazdeczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 176
GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

Cytat:
Napisane przez Madziaa90 Pokaż wiadomość
Moja mama robiła rok temu permanentny brązowym pigmentem i miała je czarne przez miesiąc... Potem dopiero zaczynały się robić ciemnobrązowe, a po 3 miesiącach dopiero zrobił się ładny brąz.. Może to tylko jej taki indywidualny przypadek
to rzeczywscie dziwne
nigdy nie slyszalam o takim przypadku zeby tak dlugo zmienialy kolor
mojej mamie w tydzien sie wygoiło 28.09 jestem umowiona na poprawke wiec kosmetyczka oceni czy już są takie jak mają byćale juz dzisiaj widze,że ładnie się goją. Ja mam na razie robione jasnym brązem jak wygoi się i będzie za jasny to poprawię odcieniem czekolady ale wątpie bo mam jasną karnację
Gwiazdeczka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 22:04   #3175
Madziaa90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 119
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

No to fajnie Mam nadzieję, że dodasz fotki jak już się ładnie wygoją Też mnie korci żeby zrobić, ale na pewno nie pójdę tam gdzie moja mama... Bo nie dość, że długo jej jaśniały to do tego namówiła ją na brąz przy jasnych włosach Teraz na dzień dzisiejszy te brwi zrobiły się takie brązowo-szarawe... A powiedz mi tylko ile dałaś za permanentny? I czy bardzo bolało?
__________________
walczę z czarnymi włosami
zapuszczam je
dbam o paznokcie
przyzwyczajam się do depilatora




Madziaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 22:20   #3176
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

gwiazdeczka a ja chce zobaczyc twoje wlosy tez mam na glowie jasny sloneczno platynowy blond z ktorego chce zejsc ale obawiam sie ze farba bedzie sie wymywac z rozjasnionych wyjalowionych wlosow .. w sumie to juz mam 8 cm odrostu bo nie bd wiecej rozjasniac dlatego wartaloby cos zmalowac na tej glowie , bo czekac wiecznosc zanim wlosy mi calkiem odrosna ..
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 22:26   #3177
Gwiazdeczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 176
GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

Cytat:
Napisane przez Madziaa90 Pokaż wiadomość
No to fajnie Mam nadzieję, że dodasz fotki jak już się ładnie wygoją Też mnie korci żeby zrobić, ale na pewno nie pójdę tam gdzie moja mama... Bo nie dość, że długo jej jaśniały to do tego namówiła ją na brąz przy jasnych włosach Teraz na dzień dzisiejszy te brwi zrobiły się takie brązowo-szarawe... A powiedz mi tylko ile dałaś za permanentny? I czy bardzo bolało?
No do jasnych włosów tylko brąz ja jeszcze wczoraj jak bylam na makijazu mialam lalkowaty blond i tez mi zrobiła brąz.
Grafit jeszcze pasuje ewentualnie ale to i tak bardzo ciemny odcien .
Dałam malutko bo robiłam u znajomej mojego Tżta - 500zł. a tak to robi po 700zł,wiec i tak niezła cena . I jestem zadowolona ,ładnie mi zrobiła
Czy boli? hmm zależy jak reagujesz na ból ja np znałam już dzwięk i ból tej maszynki bo to podobna to maszynki do tatuowania a ja jestem fanka tatuazy i przyzwyczailam się do bólu. Ale musze powiedzieć ,że troche mnie bolało jak już mi cieniowała -wtedy daje najgrubszą igłę i mocniej przyciska i tak najgorsze bylo jak mi depilowala brwi przez zrobieniem -nienawidze tego!

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
gwiazdeczka a ja chce zobaczyc twoje wlosy tez mam na glowie jasny sloneczno platynowy blond z ktorego chce zejsc ale obawiam sie ze farba bedzie sie wymywac z rozjasnionych wyjalowionych wlosow .. w sumie to juz mam 8 cm odrostu bo nie bd wiecej rozjasniac dlatego wartaloby cos zmalowac na tej glowie , bo czekac wiecznosc zanim wlosy mi calkiem odrosna ..
kochanie ja bylam taka strasznie jasna blondynka wrecz białą a tak pieknie mi farba chwiciła.. aż fryzjerka była zdziwiona mi tez juz sie znudzil blond - i warto bylo sprobowac czegos nowego ,tylko teraz się staram o clipy w takim kolorze i bedzie git zaraz zrobie zdjecie to wstawię!-mam wloski do ramion ,wiec krociotkie.
Jak chcesz podam Ci odcienie farb ktorymi mi robila fryzjerka wloski.
Gwiazdeczka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 22:28   #3178
Madziaa90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 119
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

Ja jak depiluję brwi to kicham Mam jeden taki punkt i gdy tylko wyrwę z niego włos to albo mi oko łzawi, albo sobie kichnę Dlatego obawiam się tej wizyty
__________________
walczę z czarnymi włosami
zapuszczam je
dbam o paznokcie
przyzwyczajam się do depilatora




Madziaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 22:32   #3179
Gwiazdeczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 176
GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

Cytat:
Napisane przez Madziaa90 Pokaż wiadomość
Ja jak depiluję brwi to kicham Mam jeden taki punkt i gdy tylko wyrwę z niego włos to albo mi oko łzawi, albo sobie kichnę Dlatego obawiam się tej wizyty
haha mi łzy ciurkiem leciały,taki odruch ale przeżyłam
Gwiazdeczka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-19, 22:35   #3180
Madziaa90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 119
Dot.: American & Polish Girl ( hair, make-up, fashion ....)

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka90 Pokaż wiadomość
haha mi łzy ciurkiem leciały,taki odruch ale przeżyłam
Ja to bym stamtąd wyszła zasmarkana i rozmazana Masakra... Chyba sobie odłożę na później tą zachciankę
__________________
walczę z czarnymi włosami
zapuszczam je
dbam o paznokcie
przyzwyczajam się do depilatora




Madziaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:20.