Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-21, 13:35   #1291
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Simeri, wielkie dzięki !
Nie wiem jak mogłam nie znaleźć tych wszystkich M&S
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 13:40   #1292
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość
Simeri, wielkie dzięki !
Nie wiem jak mogłam nie znaleźć tych wszystkich M&S
spoko, wystarczy pisać w wyszukiwarkę 65D
http://www.allegro.pl/search.php?str...&change_view=1
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 13:53   #1293
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
spoko, wystarczy pisać w wyszukiwarkę 65D
http://www.allegro.pl/search.php?str...&change_view=1
Wpisywałam ale raz patrzyłam na wygląd staników, raz na rozmiary, więc mogłam przeoczyć

Kliknęłam ten. Wizualnie bardzo mi się podoba
Natomiast jeśli chodzi o ten, to nie sądzę, żebym miała co włożyć do tych miseczek (taa wiem, nie znam się, ale tu jeszcze nie narzekałam na moje piersiątka )
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 13:56   #1294
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość
Wpisywałam ale raz patrzyłam na wygląd staników, raz na rozmiary, więc mogłam przeoczyć

Kliknęłam ten. Wizualnie bardzo mi się podoba
Natomiast jeśli chodzi o ten, to nie sądzę, żebym miała co włożyć do tych miseczek (taa wiem, nie znam się, ale tu jeszcze nie narzekałam na moje piersiątka )
miałam cholerną ochotę na tego żółtego, dobrze, że mi go sprzątnęłaś bo bym się chyba całkiem załamała finansowo
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 14:03   #1295
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez wdowa_po_leninie Pokaż wiadomość
miałam cholerną ochotę na tego żółtego, dobrze, że mi go sprzątnęłaś bo bym się chyba całkiem załamała finansowo
Ha ha A zastanawiałam się dobre 3 minuty nad nim, aż w końcu się opamiętałam i kliknęłam, myśląc: kurde, może w tej chwili ktoś też nad nim myśli i mnie ubiegnie
Nie dość, że mam refleks, to jeszcze dbam o portfele Wizażanek, klasaa

Ten też mi się bardzo podoba. Czy on by zbierał piersi spod pach ?
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 14:04   #1296
alusia1989
Rozeznanie
 
Avatar alusia1989
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 837
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Witam dziewczyny.
Ja właśnie trafiłam na wątek i okazało się (co nie zdziwi tutaj nikogo), że noszę źle dobrany biustonosz.
Mam 73 - 74 cm pod biustem i 90 w biuście wychodzi mi więc w rozmiarówce polskiej 65F. Nie jestem jednak w stanie kupić sobie drogich biustonoszy, więc zwracam się do Was z pytaniem, gdzie znajdę coś tańszego?
Szukałam na allegro, ale jedyny, który znalazłam i który mi się spodobał jest używany, a nie wiem, czy bym się przełamała do noszenia używanego biustonosza.
alusia1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 14:35   #1297
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez alusia1989 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny.
Ja właśnie trafiłam na wątek i okazało się (co nie zdziwi tutaj nikogo), że noszę źle dobrany biustonosz.
Mam 73 - 74 cm pod biustem i 90 w biuście wychodzi mi więc w rozmiarówce polskiej 65F. Nie jestem jednak w stanie kupić sobie drogich biustonoszy, więc zwracam się do Was z pytaniem, gdzie znajdę coś tańszego?
Szukałam na allegro, ale jedyny, który znalazłam i który mi się spodobał jest używany, a nie wiem, czy bym się przełamała do noszenia używanego biustonosza.
Dużo popularniejsze od polskich staników są brytyjczyki, odpowiednikiem 65F będzie 30E. Wpisałam w wyszukiwarkę 30E i jest na allegro np. nowy, z metkami Panache Scarlett, w tej chwili cena wynosi 31PLN, licytacja kończy się za 5h.
Polecam też ebay, tam będzie większy wybór tanich modeli z metkami
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-21, 16:13   #1298
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość
Wpisywałam ale raz patrzyłam na wygląd staników, raz na rozmiary, więc mogłam przeoczyć

Kliknęłam ten. Wizualnie bardzo mi się podoba
Natomiast jeśli chodzi o ten, to nie sądzę, żebym miała co włożyć do tych miseczek (taa wiem, nie znam się, ale tu jeszcze nie narzekałam na moje piersiątka )
ale przecież to jest ten sam rozmiar, tylko jeden jest może mniej zabudowany a drugi bardziej, więc jeśli jeden masz co włożyć to w drugi tez.
ja mam teorię, że im więcej stanik przykrywa tym piersi się wydają większe pod warunkiem, że jest to dobry rozmiar i nic nigdzie nie odstaje

ten będzie średnio zbierał, bo ma niskie fiszbiny, lepszy by był ten drugi. ten to jest do zadań specjalnych

alusia1989, na allegro są głównie brytyjskie marki, więc uważaj żebyś sobie nie kupiła za dużego stanika lepiej szukaj 30E wtedy będziesz miała pewność, że to brytyjczyk.
ewentualnie możesz poszukać ścisłych w rozmiarze 32DD/70E.
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 16:18   #1299
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
więc jeśli jeden masz co włożyć to w drugi tez.
To się jeszcze okaże, jak ten Ceriso do mnie dotrze

Wiem, wiem, że to te same rozmiary, tylko że ten M&S jest usztywniany i te miseczki nawet w stanie spoczynku są ładnie wypełnione, dlatego na zdjęciu wydają się mniejsze niż w tym różowym- a z resztą, wiemy o co mi chodzi

Edit: pytanie z serii 'wybacz,że pytam': co to znaczy, że fiszbiny są nisko ? W ogóle na razie jeszcze nie ogarniam tematu fiszbin. Szeroko rozstawione, wąsko, grube ... blablabla. Jedyne co kumam, to to, że mają celować w pachę

Edytowane przez monik@_monik@
Czas edycji: 2009-09-21 o 16:21
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 16:32   #1300
alusia1989
Rozeznanie
 
Avatar alusia1989
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 837
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Dziękuję dziewczyny Rzeczywiście tak lepiej się szuka. Ja wolę jednak usztywniane, dlatego też jeszcze poszukam na e-bayu, no i będę śledziła allegro.
alusia1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 16:59   #1301
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość
To się jeszcze okaże, jak ten Ceriso do mnie dotrze

Wiem, wiem, że to te same rozmiary, tylko że ten M&S jest usztywniany i te miseczki nawet w stanie spoczynku są ładnie wypełnione, dlatego na zdjęciu wydają się mniejsze niż w tym różowym- a z resztą, wiemy o co mi chodzi

Edit: pytanie z serii 'wybacz,że pytam': co to znaczy, że fiszbiny są nisko ? W ogóle na razie jeszcze nie ogarniam tematu fiszbin. Szeroko rozstawione, wąsko, grube ... blablabla. Jedyne co kumam, to to, że mają celować w pachę
tzn. że fiszbiny są krótkie i nisko pod pachą sięgają, czyli nie ma co trzymać bułek podpachowych (jesli ktoś je ma).
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-21, 19:54   #1302
Elfik333
Zadomowienie
 
Avatar Elfik333
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 067
Wyślij wiadomość przez ICQ do Elfik333 GG do Elfik333 Send a message via Skype™ to Elfik333
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez *kasieńka* Pokaż wiadomość
Elfik333 zgadza się - Shock Absorbery są bardzo dobre, ale IMO tylko do ćwiczeń. Nie nadają się na codzień - spłaszczają biust - muszą go trochę spłaszczyć, aby był "nieruchomy" podczas uprawiania sportu, jednak na co dzień nie jest to zbyt dobre. No i to pancerniaki
A rozmiary - ja akurat mam swój standardowy rozmiar, więc nie uważam, że rozmiarówka jest zawyżona.
Zależy chyba który model, bo te które ja kupiłam nawet go eksponują w ładny sposób. Wklejam jego fotkę.
http://allegro.pl/item698879758_shoc...rtowy_80e.html

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
nie trzeba chodzić w sportowym staniku żeby było wygodnie, i są staniki w większych rozmiarach, które bynajmniej nie wyglądają jak babciowe jesteś pewna że nosisz dobry rozmiar? polecam sprawdzić w kalkulatorze rozmiarów

Shock absorbery są fajne, tyllko czy rozmiarówka jest za wyżona tzn, że rozmiar wypada mniejszy? bo wypda mniejszy
Tak, rozmiar mam dobry. Shock'a zamwiłam teź wtedy miseczkę D a musiałam wymienić na C. D była zbyt luźna, za duża.
Zawsze kupuję D sloggi też mam D. A z Axami E jest ledwie wciskalne.
__________________
"The eyes can mislead, the smile can lie, but the shoes always tell the truth".
by House M.D.

Edytowane przez Elfik333
Czas edycji: 2009-09-21 o 19:59 Powód: zdjęcie się nie chce wczytać, wklejam link
Elfik333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 20:21   #1303
marprusz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 934
GG do marprusz
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

...

Edytowane przez Jelonek
Czas edycji: 2009-09-22 o 09:49
marprusz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 20:48   #1304
*kasieńka*
Zadomowienie
 
Avatar *kasieńka*
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: podlublin :)
Wiadomości: 1 039
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Tapioka Pokaż wiadomość
*Kasieńko*, oczywiście wiesz o sprzedaży staników dużo więcej niż ja, ale ja się wypowiadam tylko z punktu widzenia prostego konsumenta. Może faktycznie, z litości to źle napisane, bardziej z szacunku dla pracy tej pani, bo mogę przecież odpisać albo zapamiętać sobie nazwę i kupić ten sam stanik za dużo mniej w Bravissimo czy Figleaves.
Zarabiam w euro, więc kwestia ile to "wychodzi" w zł mnie nie dotyczy, a przy obecnym stosunku euro do funta ta Mischa kosztowałaby mnie razem z przesyłką jakieś 34 euro max, czyli jak widać nie 55. Gdzie go widziałam za tyle? Właśnie w Bravissimo czy Figleaves, w normalnym dziale nieprzecenionych staników, linków nie będę wklejać, bo sklepy na pewno znasz.
Nie winię tego sklepu stacjonarnego przecież, rozumiem to co napisałaś, ale nadal uważam, że Eveden traktuje swoje holenderskie klientki jak ostatnie frajerki.
I wiem też, że jak "wchodzi" nowa kolekcja na nowy sezon to starsza jest często przeceniana chociażby częściowo, no bo na jakiej zasadzie działają sklepy sprzedające głównie te starsze modele, vide: Brastop, Curvylicious czy Vikkileigh? Przecież to nie są rejecty, stąd moje nieco ironiczne pytanie o vintage.
Podobała mi się także np. Freya Greta, w tym sklepie kosztowała 59.95, obecnie jest długo na wyprzedaży w większości sklepów brytyjskich (ok. 19 funtów). Tak dużej różnicy w cenie moje ego nie było już w stanie znieść, wzięłam więc Miszkę...
I wiem, że więcej do tego sklepu już nie pójdę, pozwiedzałam, spełniłam obywatelski obowiązek i tyle, nawet wysłałam tam koleżankę na pomierzenie, ale ona jest chyba nieco mniej "etycznie wrażliwa", więc nie wiem, czy nie kupi potem tego co zmierzyła w Bravissimo...
A z Miszki jestem bardzo zadowolona, super trzyma i ładnie kształtuje biust, polecam wszystkim. 30DD na 69/85 pasuje jak ulał, dość ściśliwa.
Pozdrawiam
Mimo wszystko cieszę się, że Mischa Ci pasuje To bardzo fajny stanik, sama z niecierpliwością czekam kiedy dotrą do mnie czarne Miszki
A odnośnie pogrubionego tekstu - nie tylko holenderskie Ale to temat na osobny wątek

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Cytat:
Napisane przez marprusz Pokaż wiadomość
ostatnio znalazłam fajny sklep z bielizną w porównaniu z innymi ceny są naprawdę imponujące www.tylkobielizna.pl
już w drugim wątku kryptoreklama - za to się płaci
__________________

*kasieńka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 21:04   #1305
PrincessCrown
Raczkowanie
 
Avatar PrincessCrown
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 114
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Dziewczyny!
Zmierzyłam sobie dziś obwód w biuście i wyszło mi 85 pod i około 100 w.
Na tej str http://atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html wychodzi mi, że powinnam nosić 75F

Jednak biorąc pod uwagę str http://www.dopasowana.pl/data/includ...ska-tabela.gif i wg wskazań cytuje "astępnie zaokrąglij go w dół „do pełnej piątki” – np. jeśli zmierzyłaś 73 cm, załóż, że wyszło 70. Z reguły taki wynik wymaga dalszego zaniżenia – większość osób ze zmierzonym obwodem 70 powinno sięgać po biustonosze w rozmiarze 65!" Wyszło mi 80D

Co o tym sądzicie?? Myślicie, że warto spróbować z 75F??

Dodam iż obecnie jestem posiadaczka staników w rozmiarze:
80C który jednak jest odrobinkę przy mały w miseczkach, przy schylaniu piersi trochę wychodzą ;/
80D leży idealnie i czuje się w nim wygodnie!!
A wszystkie stanniki mam z New Yorkera


PrincessCrown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 22:00   #1306
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Ja dopiero zaczynam i mam jeszcze jedną wątpliwosc. Jade w środe z mamą na zakupy bieliźniane i tak myślę,czy rozmiar 60D jest takim normalnym, zwykle spotykanym czy kupie go tylko w firmowych sklepach? Chodzi mi głównie o cenę bo sama nie zarabiam i nie chciałabym wydawac majątku na stanik:| Czy znajdę taki rozmiar w zwykłych sklepach z bielizną?
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 22:05   #1307
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez _Emi_ Pokaż wiadomość
Ja dopiero zaczynam i mam jeszcze jedną wątpliwosc. Jade w środe z mamą na zakupy bieliźniane i tak myślę,czy rozmiar 60D jest takim normalnym, zwykle spotykanym czy kupie go tylko w firmowych sklepach? Chodzi mi głównie o cenę bo sama nie zarabiam i nie chciałabym wydawac majątku na stanik:| Czy znajdę taki rozmiar w zwykłych sklepach z bielizną?
W zwykłych bieliźniakach takiego rozmiaru raczej nie dostaniesz, a Panie Ci wmówią, że takich to nawet nie produkują

Zobacz na pierwszą stronę wątku, tam są wypisane sklepy w których znajdziemy te 'dobre' rozmiary - może jest Twoje miasto i jakiś sklep? Jeśli nie - to może być ciężko..
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 22:10   #1308
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez wdowa_po_leninie Pokaż wiadomość
W zwykłych bieliźniakach takiego rozmiaru raczej nie dostaniesz, a Panie Ci wmówią, że takich to nawet nie produkują

Zobacz na pierwszą stronę wątku, tam są wypisane sklepy w których znajdziemy te 'dobre' rozmiary - może jest Twoje miasto i jakiś sklep? Jeśli nie - to może być ciężko..
O nie... załamałaś mnie


Coś jest ale w Łodzi będę mieszkała dopiero od października a widzę ceny też nie są zachwycające.

Mogłabym spróbowac na all ale boję się,że to jednak nie ten rozmiar
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 22:20   #1309
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Październik tuż, tuż, jakoś wytrzymasz, a póki co zapoznaj się z teorią.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-21, 22:59   #1310
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

A mogłybyście polecić jakiś niedrogi staniczek sportowy? Bo od października zamierzam rozpocząć bieganie i nie chcę żeby moje piersi ucierpiały. Nie mam pojęcia w jakim staniku najlepiej biegać
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-21, 23:56   #1311
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Elfik333 Pokaż wiadomość
Zależy chyba który model, bo te które ja kupiłam nawet go eksponują w ładny sposób. Wklejam jego fotkę.
http://allegro.pl/item698879758_shoc...rtowy_80e.html



Tak, rozmiar mam dobry. Shock'a zamwiłam teź wtedy miseczkę D a musiałam wymienić na C. D była zbyt luźna, za duża.
Zawsze kupuję D sloggi też mam D. A z Axami E jest ledwie wciskalne.
no to dziwne, bo ja miałam C ale było dużo za małe, następnym razem wezmę DD
Cytat:
Napisane przez PrincessCrown Pokaż wiadomość
Dziewczyny!
Zmierzyłam sobie dziś obwód w biuście i wyszło mi 85 pod i około 100 w.
Na tej str http://atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html wychodzi mi, że powinnam nosić 75F

Jednak biorąc pod uwagę str http://www.dopasowana.pl/data/includ...ska-tabela.gif i wg wskazań cytuje "astępnie zaokrąglij go w dół „do pełnej piątki” – np. jeśli zmierzyłaś 73 cm, załóż, że wyszło 70. Z reguły taki wynik wymaga dalszego zaniżenia – większość osób ze zmierzonym obwodem 70 powinno sięgać po biustonosze w rozmiarze 65!" Wyszło mi 80D

Co o tym sądzicie?? Myślicie, że warto spróbować z 75F??

Dodam iż obecnie jestem posiadaczka staników w rozmiarze:
80C który jednak jest odrobinkę przy mały w miseczkach, przy schylaniu piersi trochę wychodzą ;/
80D leży idealnie i czuje się w nim wygodnie!!
A wszystkie stanniki mam z New Yorkera
a mierzyłaś się bardzo ciasno i na wydechu? pewnie wyszłoby z 84cm i już możesz zaokrąglić w dół, odjąć 5 i wyjdzie 75
musisz popróbować w jakim rozmiarze będzie Ci najwygodniej z tabelki wychodzi, że okolice brytyjskiego 34E/F polskiego 75F/G albo brytyjskiego 36D/DD i polskiego 80D

New Yorker produkuje 80D? a ja nawet 70C nie mogę tam znaleźć możliwe, że wykupione są
te New Yorkery pewnie rozciągliwe są i nie podtrzymują dobrze, poszukaj 75F/G albo ścisłych 80D
Cytat:
Napisane przez *piękna Pokaż wiadomość
A mogłybyście polecić jakiś niedrogi staniczek sportowy? Bo od października zamierzam rozpocząć bieganie i nie chcę żeby moje piersi ucierpiały. Nie mam pojęcia w jakim staniku najlepiej biegać
najlepiej biegać w sportowym najlepsze sportowe to shock absorbery, ale ja myślę że inny się tez nada.
w onlyher są w przystępnej cenie, zapytaj panią właścicielkę jak wypadają rozmiary
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠pl/products/165
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 09:32   #1312
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość

najlepiej biegać w sportowym najlepsze sportowe to shock absorbery, ale ja myślę że inny się tez nada.
w onlyher są w przystępnej cenie, zapytaj panią właścicielkę jak wypadają rozmiary
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠pl/products/165
Dzięki za odpowiedz, co do rozmiarów to w komentarzach ktoś napisał, że ma 75 na 74cm pod biustem, więc ja dla siebie nic nie znajdę bo tam wszystkie obwody są od 70 w górę :/
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 09:39   #1313
PrincessCrown
Raczkowanie
 
Avatar PrincessCrown
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 114
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Simeri:
Owszem New Yorker produkuje 80D ale dość szybko wykupywane są muszę przyznać najwięcej jest z miseczką A i 65.
Po przymierzam inne pasujące mi rozmiary i zobaczę jak będą leżały
Dzięki za odpowiedź
PrincessCrown jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 10:31   #1314
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez PrincessCrown Pokaż wiadomość
Simeri:
Owszem New Yorker produkuje 80D ale dość szybko wykupywane są muszę przyznać najwięcej jest z miseczką A i 65.
Po przymierzam inne pasujące mi rozmiary i zobaczę jak będą leżały
Dzięki za odpowiedź
65? od kiedy New Yorker produkuje 65? ja nigdy nie widziałam
najmniejszy widziałam 70
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 10:36   #1315
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
65? od kiedy New Yorker produkuje 65? ja nigdy nie widziałam
najmniejszy widziałam 70
Ja osobiście nigdy nie widziałam nawet 70 jak jeszcze nosiłam 75D to mój tż chcąc zrobić mi prezent kupował go w New Yorker'ach, oczywiście takie rozmiary nie wisiały na wieszakach więc prosił kogoś z obsługi sklepu żeby sprawdzał czy jakieś są
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 10:42   #1316
Madziaa90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 119
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Witam. Moja mama chce abym jej zamówiła z sklepie internetowym biustonosz. Ma 98 cm pod biustem i 118 w biuście. Według tabeli wyszło mi 90(40)F a według kalkulatora 85J Proszę o podanie właściwego rozmiaru i o link do jakiegoś zaufanego sklepu internetowego który posiada takie rozmiarówki Z góry dziękuje
__________________
walczę z czarnymi włosami
zapuszczam je
dbam o paznokcie
przyzwyczajam się do depilatora




Madziaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 10:53   #1317
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Ja osobiście nigdy nie widziałam nawet 70 jak jeszcze nosiłam 75D to mój tż chcąc zrobić mi prezent kupował go w New Yorker'ach, oczywiście takie rozmiary nie wisiały na wieszakach więc prosił kogoś z obsługi sklepu żeby sprawdzał czy jakieś są
właśnie ostatnio też nie widziałam nawet 70tek, może przestali produkowac
jak nie widziały na wieszakach, to gdzie były? czemu nie powieszali na wieszaki jesli były
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 10:56   #1318
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Madziaa90 Pokaż wiadomość
Witam. Moja mama chce abym jej zamówiła z sklepie internetowym biustonosz. Ma 98 cm pod biustem i 118 w biuście. Według tabeli wyszło mi 90(40)F a według kalkulatora 85J Proszę o podanie właściwego rozmiaru i o link do jakiegoś zaufanego sklepu internetowego który posiada takie rozmiarówki Z góry dziękuje
ze swojej strony mogę polecić sklep http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠pl/ - jest na pierwszej stronie wątku (jak wiele innych).. na tej stronie również jest przelicznik rozmiarów - UK wychodzi 85G - i są tam jakieś staniczki w tym rozmiarze - zajrzyj
przed zakupem napisz jeszcze do właścicielki meila z wymiarami Twojej mamy i z upatrzonym modelem - na ile może, na tyle pomoże, naprawdę warto bo z tymi modelami to różnie bywa

ewentualnie zapytaj tutaj : http://balkonetka.pl/forum/sklepy-ze...wwwonlyherpl/1 (trzeba mieć chyba konto założone) - tam odpowiada i pomaga nie tylko właścicielka ale i inne dziewczyny

powodzenia
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 10:57   #1319
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
właśnie ostatnio też nie widziałam nawet 70tek, może przestali produkowac
jak nie widziały na wieszakach, to gdzie były? czemu nie powieszali na wieszaki jesli były
Nie mam pojęcia, może wieszają te które estetycznie wyglądają ładniej, lub zajmują mniej miejsca na wieszakach Mojemu TŻ'towi zawsze z zaplecza wynosiły, więc może i mniejsze rozmiary mają też pochowane. Ja w New Yorker'ach najczęściej spotykam się z rozmiarami 75(coraz mniej) /80 A B czasami C
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-22, 12:35   #1320
*kasieńka*
Zadomowienie
 
Avatar *kasieńka*
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: podlublin :)
Wiadomości: 1 039
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez wdowa_po_leninie Pokaż wiadomość
z na tej stronie również jest przelicznik rozmiarów - UK wychodzi 85G -
dziewczyny, na 98 cm pod biustem 85tka to zbyt duże zaniżenie. Chyba, że stanik jest rozciągliwcem - np. Freya Claudia, albo Masquerade Minerva. Wtedy to 85G może być dobre. Ja jednak radziła bym zacząć z 90F/FF - zbyt duże zaniżenie zwłaszcza na początku może mamę zniechęcić, bo będzie jest po prostu ciasno.
__________________

*kasieńka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:19.