Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Pokaż wyniki sondy: Który z zegarków na zdjęciach jest najwłaściwszy?
casio 4 23,53%
swatch 2 11,76%
oozoo 2 11,76%
timex 4 23,53%
CK 5 29,41%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 17. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-04, 14:36   #4231
genialefrau
Zadomowienie
 
Avatar genialefrau
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 069
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Bardzo proszę o porade! Znalazłam na allegro w SkoveShop koszule firmy Anerkjendt w bardzo przystępnych cenach, nie wiem tylko który kolor wybrać...mnie podoba się zielona, ale czy spodoba się chłopakowi? jak sądzicie? mam dylemat, a gwiazdka tuż tuż... http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=26896501
genialefrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 19:10   #4232
suun
Raczkowanie
 
Avatar suun
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 110
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez genialefrau Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o porade! Znalazłam na allegro w SkoveShop koszule firmy Anerkjendt w bardzo przystępnych cenach, nie wiem tylko który kolor wybrać...mnie podoba się zielona, ale czy spodoba się chłopakowi? jak sądzicie? mam dylemat, a gwiazdka tuż tuż... http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=26896501
jeśli to ta zielona w kratę, to uważam, że taka średnia, ale to tylko moje zdanie

a teraz mi dziewczyny pomóżcie, bo przejrzałam już tyle stron tego wątku, ale piszecie tylko o prezentach dla swoich facetów, a ja potrzebuję prezentu dla kolegi. Nic nie znaczącego. To mój dobry kolega, chociaż znamy się dość krótko, ale chyba coś się zaczyna między nami dziać ale prezent ma być w miarę skromny.
Nie ma jakichś szczególnych zainteresowań, lubi sobie wypić bardzo lubi piwo. Pomyślałam, że kupię mu kilka takich ciekawych, regionalnych piw. Np. 7 na każdy dzień tygodnia Tylko ostatnio się dowiedziałam, że on regionalne piwa lubi tak średnio. Tyskie ponad wszystkie
hmm, pomóżcie...
__________________
każdego dnia dotykam nieba!
suun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 21:05   #4233
dziewczynkazaparatami
Raczkowanie
 
Avatar dziewczynkazaparatami
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 77
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Regionalne piwa to dobry pomysł Dwa lata temu sprawiłam taki mojemu chłopu zestaw 5 piw jednego browaru, żeby spod jednego "znaku było", obwiązałam wstążką czerwoną i był wniebowzięty

Teraz mam problem dla chłopa nowego co do buta. Słodycze odpadają (dieta), a chłop jest takim skarbem, że ucieszy się ze wszystkiego. Naprawdę ze wszystkiego co kupie i to sprawia jeszcze większy problem.

Lubi czytać, grać, ale w sumie wszystko ma...
__________________
67 kg -cel-> 55kg
dziewczynkazaparatami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 21:21   #4234
Harakiri
Rozeznanie
 
Avatar Harakiri
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 742
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
mówisz, że nie interesuje się niczym .. ciężka sprawa. A czy chociaż odrobinę lubi wypady na gokarty, jakieś wyścigi, czy coś? Dla faceta, który lubi pośmigać na kartach fajnym pomysłem byłyby na przykład dwa karnety na przejazdy + jakiś alkohol, czy coś co lubi
eh niestety nie, najlepiej to by w domu siedział aleee lubi kajaki, także może jakiś bon na spływ uda mi się gdzieś znaleźć ale to lepiej mężowi powiem niech on poszuka bo ja nie mam pojęcia gdzie takie spływy są a on może wie dzięki za pomoc
Harakiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 11:10   #4235
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Ja też potrzebuję porady w sprawie prezentu świąteczno-mikołajkowego dla Tż Spotykamy się po mikołajkach a przed Bożym Narodzeniem więc to będzie takie nasze spotkanie świąteczne. Kupiłam mu już jego ulubioną wodę toaletową ale chciałabym kupić coś takiego...no...trwalszego troszkę. Mój facet jest fanem Fc Barcelona-ale koszulki już ma, a jako że lubi czytać pomyslałam że może kupię mu książkę i napisze tam jakąś taką dedykację. Ale nie mam pewności,że on, jako koneser wszystkiego co Barcelony i w ogóle mól książkowynie czytał takiej. Wybrałam dwie w miarę najnowsze od takiej tematyce. Mianowicie ""Messi, chłopiec który zawsze się spóźniał, dziś jest pierwszy"(Messiego mój ukochany uwielbia)
"Barca za kulisami najlepszej drużyny świata" No i nie wiem , którą wybrać. Messi jest nowszy bo premierę miała w Polsce podobno niecały miesiac temu... a może lepiej kupić kalendarz na 2013 Fc Barcelony?Proszę o rady!
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 14:31   #4236
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Mój TŻ gra w koszykówkę, nie jakoś bardzo profesjonalnie, ale kocha ten sport całym sercem. Zastanawiam się co mu kupić na święta, mam do wydania do 100 zł. Myślałam nad koszulką z Adidasa z jego nazwiskiem (na allegro), ale nie wiem czy to dobry pomysł... Czy tż którejś z Was też jest maniakiem koszykówki ? Bardzo proszę o poradę
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 16:25   #4237
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez mikasa5 Pokaż wiadomość
Mój TŻ gra w koszykówkę, nie jakoś bardzo profesjonalnie, ale kocha ten sport całym sercem. Zastanawiam się co mu kupić na święta, mam do wydania do 100 zł. Myślałam nad koszulką z Adidasa z jego nazwiskiem (na allegro), ale nie wiem czy to dobry pomysł... Czy tż którejś z Was też jest maniakiem koszykówki ? Bardzo proszę o poradę
mój TŻ nie, ale brat jest fanem koszykówki, mój były też był, i raczej z koszulki z własnym nazwiskiem by się nie ucieszył - lepiej koszulka ulubionego koszykarza. Jak jest takim zapalonym sportowcem to pewnie piłkę, torbę sportową, akcesoria typu frotki (jeśli lubi, bo nie każdy lubi) ma, jak nie - można o tym pomyśleć Albo jak dla mnie fajną sprawą jest taki mały kosz, który można powiesić na ścianie, do rzucania mniejszą piłeczką - zawsze to ćwiczenie celności w ramach nudów
Albo może gra na komputer NBA? tylko nie wiem ile kosztuje, brat ma pirackie
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-05, 16:49   #4238
Sumi
Zadomowienie
 
Avatar Sumi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 056
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez suun Pokaż wiadomość
jeśli to ta zielona w kratę, to uważam, że taka średnia, ale to tylko moje zdanie

a teraz mi dziewczyny pomóżcie, bo przejrzałam już tyle stron tego wątku, ale piszecie tylko o prezentach dla swoich facetów, a ja potrzebuję prezentu dla kolegi. Nic nie znaczącego. To mój dobry kolega, chociaż znamy się dość krótko, ale chyba coś się zaczyna między nami dziać ale prezent ma być w miarę skromny.
Nie ma jakichś szczególnych zainteresowań, lubi sobie wypić bardzo lubi piwo. Pomyślałam, że kupię mu kilka takich ciekawych, regionalnych piw. Np. 7 na każdy dzień tygodnia Tylko ostatnio się dowiedziałam, że on regionalne piwa lubi tak średnio. Tyskie ponad wszystkie
hmm, pomóżcie...
Kup mu lodowy kufel do piwa, skoro piwosz to się ucieszy
__________________
Come to the Dark Side - we have cookies
<3 Oriflame
Sumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 17:04   #4239
metodka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 25
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cześć, jestem tu stosunkowo nowa i szukam pomysł na prezenty właśnie dla męża taty i teścia Znalazłam ten wątek i dużo pomysłów macie ciekawych
Ja znalazłam take rzeczy jako że mój mąż uwielbia Bear'a Gryls'a a zawsze scyzoryk może się przydać przy aucie- http://www.antybandyta.pl/multitool-...mate-p-91.html
__________________
Nasze serduszko---> Maja- 19.03.2012
Nasze młodsze serduszko---> Nataszka- 04.04.2013
metodka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 18:15   #4240
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
mój TŻ nie, ale brat jest fanem koszykówki, mój były też był, i raczej z koszulki z własnym nazwiskiem by się nie ucieszył - lepiej koszulka ulubionego koszykarza. Jak jest takim zapalonym sportowcem to pewnie piłkę, torbę sportową, akcesoria typu frotki (jeśli lubi, bo nie każdy lubi) ma, jak nie - można o tym pomyśleć Albo jak dla mnie fajną sprawą jest taki mały kosz, który można powiesić na ścianie, do rzucania mniejszą piłeczką - zawsze to ćwiczenie celności w ramach nudów
Albo może gra na komputer NBA? tylko nie wiem ile kosztuje, brat ma pirackie
Właśnie z tymi koszulkami jest problem, bo to wydatek od 200-300 zł , a na razie nie mogę sobie na to pozwolić... Piłkę i te inne bajery już ma, w NBA to już dawno gra, nawet na PS3 Właśnie ten kosz to fajna sprawa, też mi to dzisiaj wpadło w oczy. Dziękuję Ci za odpowiedź
__________________
wymiana

Edytowane przez mikasa5
Czas edycji: 2012-12-05 o 18:32
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 00:04   #4241
Adrianna94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 215
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Nieźle mnie mój TŻ załatwił. Miałam pięknie ładnie zamówiony trymer jako osiemnastkowy prezent, czekałam sobie grzecznie na paczuszkę (swoją drogą czekam już niecałe 2 tygodnie, a status paczki to "paczka nie została jeszcze utworzona") i dzisiaj mój TŻ do mnie "zobacz, jaką mam super maszynkę" Zatkało mnie troszkę, jego tata AKURAT teraz kupił urządzonko, które działa podobnie jak ten mój nieszczęsny trymer i powiedzcie mi, co mam teraz zrobić... Czy próbować zrezygnować z zamówienia (oferta na grouponie) czy dać mu trymer, bo niby każdy facet powinien mieć swoje bajery do golenia, nie? Pomóżcie mi wizażanki, bo mam dylemat. Chyba powiem wszystko TŻtowi i spytam, czy chce czy odwoływać, ale wtedy nie będzie niespodzianki :<

---------- Dopisano o 00:51 ---------- Poprzedni post napisano o 00:45 ----------

Jeśli chodzi o "część artystyczną" mojego prezentu (18 TŻta)
- zamówię mu życzenia w Ekspressie ilustrowanym w dodatku Bliżej Ciebie jest kącik, gdzie można składać bliskim życzenia, tylko jeszcze nie wiem, co napiszę...
- robię mu... gazetę! Znalazłam świetną stronkę, gdzie można wrzucić własne zdjęcie na okładkę magazynu (mają sporo różnych różniastych) i wymyśliłam sobie mojego TŻta na okładce Men's health , do tego piszę kilka durnych artykułów dotyczących TŻta, tylko nie wiem, jak to "oprawić" Wydrukuję gazetkę i co? Na razie wymyśliłam tylko skoroszyt. Jeśli chodzi o stronkę z tworzeniem okładek chętnie się podzielę linkiem na PW
- dam mu mój rysunek - on na motocyklu + naklejka, która kiedyś odkleiła się od jego motocykla, teraz go sprzedaje, więc będzie miał pamiątkę
- porywam go z przyjaciółmi do pubu motocyklowego na koncert (porwanie-niespodzianka)

---------- Dopisano o 01:04 ---------- Poprzedni post napisano o 00:51 ----------

a teraz kolejne, inteligentne pytanie z mojej strony
Pytanie brzmi:
Co może być grawerowane?
Oprócz zegarków, nieśmiertelników, piór/długopisów...
Adrianna94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-06, 08:36   #4242
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Obrączki mogą być grawerowane.
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 17:51   #4243
Adrianna94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 215
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez karolinaaa92 Pokaż wiadomość
Obrączki mogą być grawerowane.
Póki co przed nami maturka ale fajny pomysł tak na przyszłość
Adrianna94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 20:02   #4244
suun
Raczkowanie
 
Avatar suun
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 110
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez Sumi Pokaż wiadomość
Kup mu lodowy kufel do piwa, skoro piwosz to się ucieszy
myślałam o tym, ale sama nie wiem.
Chciałam kupić mu 7 piw regionalnych i zapakować każde w inny papier i każde podpisać dniem tygodnia i niech codziennie sobie jakieś otwiera i pije

myślicie, że spoko?
__________________
każdego dnia dotykam nieba!
suun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 20:12   #4245
dziewczynkazaparatami
Raczkowanie
 
Avatar dziewczynkazaparatami
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 77
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez Adrianna94 Pokaż wiadomość
Póki co przed nami maturka ale fajny pomysł tak na przyszłość
Może portfel z grawerunkiem? Trwałe, a w środku można cośik miłego i zdjęcie .
Mój TŻ oszalałby ze szczęścia.

Swojemu kupiłam sowę. Dziwna sprawa, ale kocha te zwierzęta od małego. Nie wnikam .

Dostał więc białą sówkę z Flo. Bombkę, lub bańkę jak on woli (Krakus :P).
Pierwsza bombka na nasze wspólne w tym roku drzewko

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Adrianna94 Pokaż wiadomość
Póki co przed nami maturka ale fajny pomysł tak na przyszłość
A i jak pali - zapalniczka z grawerunkiem :P. Tak na benzynę. Kolejna rzecz uwielbiana przez mężczyzn (palących )
__________________
67 kg -cel-> 55kg
dziewczynkazaparatami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 20:25   #4246
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez suun Pokaż wiadomość
myślałam o tym, ale sama nie wiem.
Chciałam kupić mu 7 piw regionalnych i zapakować każde w inny papier i każde podpisać dniem tygodnia i niech codziennie sobie jakieś otwiera i pije

myślicie, że spoko?
Spoko!
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-06, 22:19   #4247
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez Adrianna94 Pokaż wiadomość
Nieźle mnie mój TŻ załatwił. Miałam pięknie ładnie zamówiony trymer jako osiemnastkowy prezent, czekałam sobie grzecznie na paczuszkę (swoją drogą czekam już niecałe 2 tygodnie, a status paczki to "paczka nie została jeszcze utworzona") i dzisiaj mój TŻ do mnie "zobacz, jaką mam super maszynkę" Zatkało mnie troszkę, jego tata AKURAT teraz kupił urządzonko, które działa podobnie jak ten mój nieszczęsny trymer i powiedzcie mi, co mam teraz zrobić... Czy próbować zrezygnować z zamówienia (oferta na grouponie) czy dać mu trymer, bo niby każdy facet powinien mieć swoje bajery do golenia, nie? Pomóżcie mi wizażanki, bo mam dylemat. Chyba powiem wszystko TŻtowi i spytam, czy chce czy odwoływać, ale wtedy nie będzie niespodzianki :<

---------- Dopisano o 00:51 ---------- Poprzedni post napisano o 00:45 ----------

Jeśli chodzi o "część artystyczną" mojego prezentu (18 TŻta)
- zamówię mu życzenia w Ekspressie ilustrowanym w dodatku Bliżej Ciebie jest kącik, gdzie można składać bliskim życzenia, tylko jeszcze nie wiem, co napiszę...
- robię mu... gazetę! Znalazłam świetną stronkę, gdzie można wrzucić własne zdjęcie na okładkę magazynu (mają sporo różnych różniastych) i wymyśliłam sobie mojego TŻta na okładce Men's health , do tego piszę kilka durnych artykułów dotyczących TŻta, tylko nie wiem, jak to "oprawić" Wydrukuję gazetkę i co? Na razie wymyśliłam tylko skoroszyt. Jeśli chodzi o stronkę z tworzeniem okładek chętnie się podzielę linkiem na PW
- dam mu mój rysunek - on na motocyklu + naklejka, która kiedyś odkleiła się od jego motocykla, teraz go sprzedaje, więc będzie miał pamiątkę
- porywam go z przyjaciółmi do pubu motocyklowego na koncert (porwanie-niespodzianka)

---------- Dopisano o 01:04 ---------- Poprzedni post napisano o 00:51 ----------

a teraz kolejne, inteligentne pytanie z mojej strony
Pytanie brzmi:
Co może być grawerowane?
Oprócz zegarków, nieśmiertelników, piór/długopisów...
Pomysł z tą gazetą całkiem niezły, poproszę ten link, może swojemu też zrobię taką niespodziankę, dla jaj żeby zdal sobie sprawę z tego, jaki z niego laluś

a z tą golarką - maaasakra, koszmar! :P sama nie wiem, gdybym miała alternatywę, próbowalabym odkręcić akcję z golarką i kupilabym cos innego.

Z tym porwaniem uważaj, u mnie w mieście ktoś podpatrzył takie pseudo porwanie, zgłosił na policje i był prawdziwy pościg polonezem!
Cytat:
Napisane przez suun Pokaż wiadomość
myślałam o tym, ale sama nie wiem.
Chciałam kupić mu 7 piw regionalnych i zapakować każde w inny papier i każde podpisać dniem tygodnia i niech codziennie sobie jakieś otwiera i pije

myślicie, że spoko?
Świetny pomysł! Zgapię to!
Cytat:
Napisane przez dziewczynkazaparatami Pokaż wiadomość
Może portfel z grawerunkiem? Trwałe, a w środku można cośik miłego i zdjęcie .
Mój TŻ oszalałby ze szczęścia.

Swojemu kupiłam sowę. Dziwna sprawa, ale kocha te zwierzęta od małego. Nie wnikam .

Dostał więc białą sówkę z Flo. Bombkę, lub bańkę jak on woli (Krakus :P).
Pierwsza bombka na nasze wspólne w tym roku drzewko

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------



A i jak pali - zapalniczka z grawerunkiem :P. Tak na benzynę. Kolejna rzecz uwielbiana przez mężczyzn (palących )
haha! faktycznie niecodzienne, ale fajnie ze ma jakiś przedmiot zainteresowania!


Dziewczyny, potrzebuję jakiś męski gadżet 300-500 zł
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 00:33   #4248
Adrianna94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 215
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez dziewczynkazaparatami Pokaż wiadomość
Może portfel z grawerunkiem? Trwałe, a w środku można cośik miłego i zdjęcie .
Mój TŻ oszalałby ze szczęścia.

A i jak pali - zapalniczka z grawerunkiem :P. Tak na benzynę. Kolejna rzecz uwielbiana przez mężczyzn (palących )
Portfel z grawerem - super pomysł!
Zapalniczkę z grawerem sam kiedyś mówił, że chciałby (pali okazjonalnie - np. raz na jakiś czas na imprezie), ale ja mu zawsze marudzę, żeby nie palił, a tu mu wyskoczę z zapalniczką

Dziękuję ślicznie za podpowiedzi!

---------- Dopisano o 01:33 ---------- Poprzedni post napisano o 01:27 ----------

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
Pomysł z tą gazetą całkiem niezły, poproszę ten link, może swojemu też zrobię taką niespodziankę, dla jaj żeby zdal sobie sprawę z tego, jaki z niego laluś

a z tą golarką - maaasakra, koszmar! :P sama nie wiem, gdybym miała alternatywę, próbowalabym odkręcić akcję z golarką i kupilabym cos innego.

Z tym porwaniem uważaj, u mnie w mieście ktoś podpatrzył takie pseudo porwanie, zgłosił na policje i był prawdziwy pościg polonezem!
link do strony z okładkami gazet:
http://www.fakemagazinecover.com/

próbowałam się dzisiaj dodzwonić do groupona - nikt nie odbierał Pomyślałam, że może jednak dam mu tą golarkę, powiem mu wszystko podczas dawania prezentu, jednak jest to prezent na lata, a nie będzie zawsze tacie zabierał spróbuję jutro się dodzwonić do groupona jeszcze i zobaczymy

jeśli chodzi o porwanie to może wyraziłam się zbyt dosłownie powiedziałam mu już, że tego i tego dnia niech nic nie planuje i niech powie rodzicom, że wróci w nocy, żeby się nie martwili

Dziękuję za odpowiedzi
Adrianna94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 09:54   #4249
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

To może i mi coś podsuniecie - ale z góry zakładam, cięzki orzech do zgryzienia

Mój TŻ - lat dwadzieścia kilka. Za książkami nie przepada, na wszelkie pytania o jakieś zapotrzebowania/upodobania odpowiada 'ja wszystko lubią/mi nic nie potrzeba'. I w sumie tak właśnie jest chyba - nie przywiązuje uwagi do szczegółów, do rzeczy materialnych, w pokoju ma wystrój raczej 'oszczędny'. Nie nosi męskiej biżuterii, poza łańcuszkiem ale ten już dostał. Nie interesuje się niczym konkretnym, jego jedyną pasją jest rolnictwo - wszelkie rzeczy z tym związane jak np. książki posiada, a przecież mu starteru dla cielaków nie kupię Słodycze je, ale w małej ilości, więc też zapewne żadną atrakcją dla niego nie są. Studiuje informatykę, ale wszelkie bajery do komputera ma. Kiedyś coś marudził, że plącze się w kable od słuchawek, dostał bezprzewodowe, ale użył ich chyba raz w życiu, więc też niewypał Wszelkie standarowe prezenty, jak perfumy, misie, durnostrojki już były. Też raczej bez wielkiego szału radości.
Krótko mówiąc, on nic nie chce, i praktycznie nic mu się nie przyda.
Nie mam zielonego pojęcia co mu dać. Liczę na Waszą nieograniczoną wyobraźnię, bo może myślę zbyt stereotypowo i gdzieś umykają mi jakies oryginalne rozwiązania
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!

Edytowane przez _ema_
Czas edycji: 2012-12-07 o 09:56
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-07, 14:11   #4250
suun
Raczkowanie
 
Avatar suun
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 110
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
Świetny pomysł! Zgapię to!
Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Spoko!
to problem rozwiązany, dzięki dziewczyny

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
To może i mi coś podsuniecie - ale z góry zakładam, cięzki orzech do zgryzienia

Mój TŻ - lat dwadzieścia kilka. Za książkami nie przepada, na wszelkie pytania o jakieś zapotrzebowania/upodobania odpowiada 'ja wszystko lubią/mi nic nie potrzeba'. I w sumie tak właśnie jest chyba - nie przywiązuje uwagi do szczegółów, do rzeczy materialnych, w pokoju ma wystrój raczej 'oszczędny'. Nie nosi męskiej biżuterii, poza łańcuszkiem ale ten już dostał. Nie interesuje się niczym konkretnym, jego jedyną pasją jest rolnictwo - wszelkie rzeczy z tym związane jak np. książki posiada, a przecież mu starteru dla cielaków nie kupię Słodycze je, ale w małej ilości, więc też zapewne żadną atrakcją dla niego nie są. Studiuje informatykę, ale wszelkie bajery do komputera ma. Kiedyś coś marudził, że plącze się w kable od słuchawek, dostał bezprzewodowe, ale użył ich chyba raz w życiu, więc też niewypał Wszelkie standarowe prezenty, jak perfumy, misie, durnostrojki już były. Też raczej bez wielkiego szału radości.
Krótko mówiąc, on nic nie chce, i praktycznie nic mu się nie przyda.
Nie mam zielonego pojęcia co mu dać. Liczę na Waszą nieograniczoną wyobraźnię, bo może myślę zbyt stereotypowo i gdzieś umykają mi jakies oryginalne rozwiązania
standardowy prezent, ale może portfel?
__________________
każdego dnia dotykam nieba!
suun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-07, 16:34   #4251
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez suun Pokaż wiadomość
t
standardowy prezent, ale może portfel?
Ma swój i to raczej w całkiem dobrym stanie.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 20:23   #4252
Blameworthy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 623
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

a co dla chłopaka, który lubi gotować? nie chce żadnych narzędzi, garnków, patelni, ale sugerował coś o gotowaniu. czekam na pomysły, bo ja mam pustkę w głowie
__________________
Żyjemy jak śnimy - samotnie.

~~~~

walczę o piękną figurę!

dbam o włosy i paznokcie


TUMBLR
Blameworthy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 21:17   #4253
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez Blameworthy Pokaż wiadomość
a co dla chłopaka, który lubi gotować? nie chce żadnych narzędzi, garnków, patelni, ale sugerował coś o gotowaniu. czekam na pomysły, bo ja mam pustkę w głowie
na rynku jest cała masa książek kucharskich do wyboru. czy o deserach, czy o konkretnych daniach, z kuchnią włoską, azjatycką, meksykańską... no miliony książek do wyboru. Jeśli nie książka, to może jakiś kurs robienia sushi ( na którymś prezentowym portalu znalazłam za niewielkie pieniądze), albo jakieś ciekawe przyrządy - zestaw tylek (oj,marzyłoby mi się), foremek. Akurat dla gotujących poszukiwanie prezentu to chyba nie problem
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-08, 21:35   #4254
Blameworthy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 623
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
na rynku jest cała masa książek kucharskich do wyboru. czy o deserach, czy o konkretnych daniach, z kuchnią włoską, azjatycką, meksykańską... no miliony książek do wyboru. Jeśli nie książka, to może jakiś kurs robienia sushi ( na którymś prezentowym portalu znalazłam za niewielkie pieniądze), albo jakieś ciekawe przyrządy - zestaw tylek (oj,marzyłoby mi się), foremek. Akurat dla gotujących poszukiwanie prezentu to chyba nie problem
o książce kucharskiej właśnie myślałam, tym bardziej o książce jamiego olivera. kursy raczej odpadają. a na tylki nie wpadłam, więc być może się rozejrzę! dziękuję za pomysły!
__________________
Żyjemy jak śnimy - samotnie.

~~~~

walczę o piękną figurę!

dbam o włosy i paznokcie


TUMBLR
Blameworthy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 10:38   #4255
RastaGirl89
Rozeznanie
 
Avatar RastaGirl89
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 999
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Dziewczyny, zastanawiam się nad kupnem porządnej zapalniczki (np. zippo) dla mojego TŻ, który jest nałogowym palaczem i chciałabym coś na niej wygrawerować, żeby miała wartość sentymentalną, ale nie mam pojęcia co by to mogło być poradźcie coś oczywiście chodzi o prezent na gwiazdkę.
Ewentualnie szukam też bluzy, najlepiej z kapturem, ale te wszystkie ssg, diamante są dość drogie (mój chłopak słucha rapu), wiecie może gdzie można znaleźć fajne, tańsze bluzy?
RastaGirl89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 10:55   #4256
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez RastaGirl89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zastanawiam się nad kupnem porządnej zapalniczki (np. zippo) dla mojego TŻ, który jest nałogowym palaczem i chciałabym coś na niej wygrawerować, żeby miała wartość sentymentalną, ale nie mam pojęcia co by to mogło być poradźcie coś oczywiście chodzi o prezent na gwiazdkę.
Ewentualnie szukam też bluzy, najlepiej z kapturem, ale te wszystkie ssg, diamante są dość drogie (mój chłopak słucha rapu), wiecie może gdzie można znaleźć fajne, tańsze bluzy?
Może data od której jesteście razem?
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 11:58   #4257
metodka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 25
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez wickywook Pokaż wiadomość
metodka: tańszy model znalazłam jakbyś była zainteresowana http://www.militaria.pl/gerber/multi...0%29_p8827.xml
Dzięki Faktycznie tańszy, ale jednak chyba kupię ten co pisałam, bo ma jakieś dodatkowe bzdety na których ja się nie znam W samochodzi zawsze się może coś przydać
__________________
Nasze serduszko---> Maja- 19.03.2012
Nasze młodsze serduszko---> Nataszka- 04.04.2013
metodka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 18:15   #4258
mesta93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 682
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Kochane, proszę was o pomoc. Potrzebuję kupić prezent na święta dla mojego TŻ-a ale kompletnie nie mam pomysłu. Ma 24 lata, interesuje się samochodami i bardzo lubi piosenki oraz piosenkarzy z lat 80-tych, 90-tych. Na prezent woli raczej coś praktycznego, co mu posłuży przez jakiś czas. Macie jakieś pomysły? Od razu mówię że pasek, portfel, kubek i perfumy odpadają bo te rzeczy już ode mnie dostał. Pomoże ktoś?
__________________
Cytat:
Napisane przez wampir Pokaż wiadomość
Na dobre traktowanie trzeba sobie zasłużyć.

Edytowane przez mesta93
Czas edycji: 2012-12-09 o 18:13
mesta93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 18:52   #4259
kamona
Zadomowienie
 
Avatar kamona
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 732
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Jeśli ma swój samochód to możesz kupić mu kilka kosmetyków, jakieś woski, szampony, myjki tylko posprawdzaj opinie a jeśli jest uprządkowanym człowiekiem to możesz mu zakupić kalendarz na 2013 rok jakiś elegancki, napisać mu w środku dedykację jakąś może?
__________________

24.08.2009

kamona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 20:11   #4260
RastaGirl89
Rozeznanie
 
Avatar RastaGirl89
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 999
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Może data od której jesteście razem?
też myślę, że to dobry pomysł, nie chcę nic zbytnio przesłodzonego dzięki za radę
RastaGirl89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:13.