Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-11, 13:20   #1321
paulina.t11
Zadomowienie
 
Avatar paulina.t11
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 956
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Nie jestem specjalistką, ale wydaje mi się, że Esotiq ma trochę zaniżoną rozmiarówkę. Kupiłam ostatnio biustonosz z Dalii, rozmiar 65F jest idealny, a w Esotiq mam 65G.
__________________
25.11.08r - 8.06.2010 - APARAT góra i dół

wątek wymiankowy
paulina.t11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 13:31   #1322
MyNameIsSophie
Rozeznanie
 
Avatar MyNameIsSophie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 617
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez paulina.t11 Pokaż wiadomość
Nie jestem specjalistką, ale wydaje mi się, że Esotiq ma trochę zaniżoną rozmiarówkę. Kupiłam ostatnio biustonosz z Dalii, rozmiar 65F jest idealny, a w Esotiq mam 65G.
Ok, dzięki to już coś. Może faktycznie się będę kierować wymiarami.
MyNameIsSophie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 18:57   #1323
karuta
Raczkowanie
 
Avatar karuta
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 67
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Gdzie w Warszawie kupię sportowy biustonosz na duży biusty - 80G? Wszystkie co kupowałam do tej pory dawały kompletne zero dla mojego biustu, a normalne są niekomfortowe. Z tego co oglądałam to np adidasa też nie są usztywniane, a takie miękkie do niczego się nie nadają.
karuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 19:02   #1324
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez karuta Pokaż wiadomość
Gdzie w Warszawie kupię sportowy biustonosz na duży biusty - 80G? Wszystkie co kupowałam do tej pory dawały kompletne zero dla mojego biustu, a normalne są niekomfortowe. Z tego co oglądałam to np adidasa też nie są usztywniane, a takie miękkie do niczego się nie nadają.


Sportowe to najlepiej panache sport, freya Active, shock absorber, żadne tam adidasy śmasy

Tu np. spory wybór rozmiarów, sklepy są na tarchominie i metrze centrum:

http://ladysplace.pl/panache-sport-grey.html
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 19:30   #1325
karuta
Raczkowanie
 
Avatar karuta
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 67
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez nelyen Pokaż wiadomość
Sportowe to najlepiej panache sport, freya Active, shock absorber, żadne tam adidasy śmasy

Tu np. spory wybór rozmiarów, sklepy są na tarchominie i metrze centrum:

http://ladysplace.pl/panache-sport-grey.html
Dziękuję, już jutro pojeżdżę i popatrzę
A może któraś z Was miała do czynienia ze sklepem Brafitteria M&M na Dzikiej? W zasadzie to niedaleko mnie, a z tego co widzę to mają duży wybór.
karuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 07:19   #1326
anna101
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 9
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Wiele ciekawostek dowiedziałam się po przeczytaniu tego tematu. Duży plus dla wszystkich którzy pomogli go stworzyć.
anna101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 13:11   #1327
czarnalukrecja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 27
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Zdecydowałam się i kupiłam gorteks carla i kinga . Jesli ktos szuka ciasnych obwodów to gorteks ma scisłe dosyc w porównaniu do np. kingi .
Koleżanka pracowała w sklepie z bielizną damską, co prawda braffiterka nie była ale conieco wiedziła o dopasowaniu biustonoszy.
Firma gaia np bardziej szyje na większe biusty i też te biustonosze chwaliły sobie klientki bo dobrze trzymały biust.
Natomiast na mniejsze polecała właśnie kinge, gorteks, kondrat i ava Thriumpf i Henderson nie opłaca się kupywać, nie szyją dobrych biustonoszy, w dodatku sie rozciagaja i czesto obcierają
czarnalukrecja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-14, 18:12   #1328
MyNameIsSophie
Rozeznanie
 
Avatar MyNameIsSophie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 617
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez czarnalukrecja Pokaż wiadomość
Zdecydowałam się i kupiłam gorteks carla i kinga . Jesli ktos szuka ciasnych obwodów to gorteks ma scisłe dosyc w porównaniu do np. kingi .
Koleżanka pracowała w sklepie z bielizną damską, co prawda braffiterka nie była ale conieco wiedziła o dopasowaniu biustonoszy.
Firma gaia np bardziej szyje na większe biusty i też te biustonosze chwaliły sobie klientki bo dobrze trzymały biust.
Natomiast na mniejsze polecała właśnie kinge, gorteks, kondrat i ava Thriumpf i Henderson nie opłaca się kupywać, nie szyją dobrych biustonoszy, w dodatku sie rozciagaja i czesto obcierają
Jeśli chodzi o triumph to popieram, kiedyś byłam fanką☠i nadal często podobają mi się☠ich biustonosze, ale jakość, szczególnie w stosunku do ceny jest tragiczna. Mam wrażenie,☠że po miesiącu to te biustonosze nadają się już tylko do wyrzucenia. :/
Mam nadzieję, że freya i panache mnie tak nie zawiodą
MyNameIsSophie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 08:23   #1329
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez MyNameIsSophie Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o triumph to popieram, kiedyś byłam fanką☠i nadal często podobają mi się☠ich biustonosze, ale jakość, szczególnie w stosunku do ceny jest tragiczna. Mam wrażenie,☠że po miesiącu to te biustonosze nadają się już tylko do wyrzucenia. :/
Mam nadzieję, że freya i panache mnie tak nie zawiodą
Kiedyś Triumph był dobrej jakości ale to było daaaawno temu. Całe dekady temu.

Wierz mi, Freya i Panache są nieporównanie lepszej jakości, można je nosić latami. Kiedyś Triumphy też były tak dobrej jakości, ale potem zdecydowali się na produkcję tandety.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 10:33   #1330
czarnalukrecja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 27
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Szkoda ze Triumph wolał taniej i gorzej wyrabiać swoje produkty, Przecież tracą przez to klientów . I jeszcze ta cena ;/ tylko modele ładne a tak to tragedia.
Kiedyś miałam jeden stanik z tej firmy, nie wiedzieć czemu swedziała mnie skóra od niego , całe szczeście rozciagnął się szybko i poszedł do smieci. Ale wtedy jeszcze nie wiedziałam o dobrych polskich firmach
czarnalukrecja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 13:10   #1331
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Dziewczyny a ja mam may problem i pytanie jednocześnie... bo nie wiem czy coś sie rozciłapał mój biustonosz czy cycki mi "opadły"...
A mianowicie noszę r.75D czasem 70DD/70E w zalezności od firmy widomo... ale ostatnio mam wrażenie ze biustonosz mi się "zsuwa" a jak zapnę ciaśniej to już oddychać nie mogę i mam wrazenie że teraż jaby niżej muszę zapinać biustonosz i po prawej stronie obciera mi żebra ;/

I teraz pytanie wywalić i szukać innego biustonosza... bo właściwie to wszystkie które mam mają ten sam problem i obcierają mi żebro ;/ czyżby cycki serio mi opadły??

Jakie polecicie firmy z dobrymi biustonoszami w rozsądne cenie? Patrzyłam na firmę Konrad, mają dość sporą rozmiarówkę warto
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-16, 18:06   #1332
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Wywalać to nie wywalaj, bo jak niexniszczony to może jeszcze założysz kiedyś. Spróbuj inny model i inną firmę.

z tel.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 10:51   #1333
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja mam may problem i pytanie jednocześnie... bo nie wiem czy coś sie rozciłapał mój biustonosz czy cycki mi "opadły"...
A mianowicie noszę r.75D czasem 70DD/70E w zalezności od firmy widomo... ale ostatnio mam wrażenie ze biustonosz mi się "zsuwa" a jak zapnę ciaśniej to już oddychać nie mogę i mam wrazenie że teraż jaby niżej muszę zapinać biustonosz i po prawej stronie obciera mi żebra ;/

I teraz pytanie wywalić i szukać innego biustonosza... bo właściwie to wszystkie które mam mają ten sam problem i obcierają mi żebro ;/ czyżby cycki serio mi opadły??

Jakie polecicie firmy z dobrymi biustonoszami w rozsądne cenie? Patrzyłam na firmę Konrad, mają dość sporą rozmiarówkę warto
Wyrzucać nie wyrzucaj, może się jeszcze przydać. Chyba, że biustonosz stracił elastyczność albo coś w tym guście.

Może być tak, że coś ci się zmieniło z wymiarami - czasem to nawet nie tycie, tyle puchnięcie (np. związane z cyklem, ale może też być objawem jakiejś alergii).
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 13:01   #1334
RastaGirl89
Rozeznanie
 
Avatar RastaGirl89
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 999
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez RastaGirl89 Pokaż wiadomość
Właśnie mam podobny problem z allesami, ostatnio kupiłam dwa w rozmiarze 70J i wydawało mi się w przymierzalni, że są super dobrane, a teraz gdy chodzę w nich parę godzin strasznie obcierają mnie z przodu, pod miseczkami. Mimo to obwód wydaje mi się w dalszym ciągu dobry, zapinam na pierwszą (najluźniejszą) haftkę.

Dziewczyny, co to może być i jak temu zaradzić? Dodam, że w jednym, który jest taki bardziej satynowy, ten nieprzyjemny efekt jest większy, więc może to wina materiału?
Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Imho najbardziej prawdopodobne, że stanik przesuwa się lekko przy chodzeniu, to by też wyjaśniało dlaczego ten z gładszego materiału obciera jeszcze mocniej. Spróbuj zapinać ciaśniej.
Może też rozmiar i model nie jest do końca dopasowany i fiszbiny nie układają się tak, jak powinny. Np. miseczki są przymałe.
Próbowałam zapinać ciaśniej, zakładać wyżej itp. i nic, czyli chyba rzeczywiście rozmiar albo po prostu model mi nie odpowiada. Stwierdziłam, że musimy się pożegnać, tak więc chętnie wymienię jak coś (link w podpisie).
Za to kupiłam ostatnio plunge Cleo Neve i bardzo polecam, robi świetny dekolt.
RastaGirl89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-22, 17:40   #1335
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez RastaGirl89 Pokaż wiadomość
Próbowałam zapinać ciaśniej, zakładać wyżej itp. i nic, czyli chyba rzeczywiście rozmiar albo po prostu model mi nie odpowiada. Stwierdziłam, że musimy się pożegnać, tak więc chętnie wymienię jak coś (link w podpisie).
Za to kupiłam ostatnio plunge Cleo Neve i bardzo polecam, robi świetny dekolt.
no widzisz... podobnie u mnie jest/było. Trochę pokombinowałam, ciasniej zapiełam, podciągnełam tyci ramiączka i jest lepiej... ale w moim przypadku chyba zwyczajnie kilka modeli się rozciągneło ;/
Znalazłam fajne modele z firmy Gortex i chce zaryzykować kupić ze 2 -3 sztuki
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-22, 17:51   #1336
RastaGirl89
Rozeznanie
 
Avatar RastaGirl89
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 999
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
no widzisz... podobnie u mnie jest/było. Trochę pokombinowałam, ciasniej zapiełam, podciągnełam tyci ramiączka i jest lepiej... ale w moim przypadku chyba zwyczajnie kilka modeli się rozciągneło ;/
Znalazłam fajne modele z firmy Gortex i chce zaryzykować kupić ze 2 -3 sztuki
No to muszę w takim razie popróbować jeszcze... Ten nowy Cleo też już dzisiaj mnie uciskał, myślę, że muszę spróbować go zakładać wyżej, ale trochę mi nie wychodzi
Chodzi Ci o Gorteks? Ja miałam 2 z tej firmy jak jeszcze łapałam się w ich rozmiarówkę i z tego co pamiętam to szybko się rozciągnęły...
RastaGirl89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-22, 20:15   #1337
mardy bum
Rozeznanie
 
Avatar mardy bum
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 810
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

A czy zamawiałyście kiedyś ze strony nbielizna.pl? Zamówiłam Alles 70G, mierzyłam w sklepie ich inny model i leżał idealnie w tym rozmiarze, ale niestety- ten który zamówiłam ma za małe miseczki i muszę zwrócić. Dziś minęły dwa tygodnie od złożenia zamówienia, ale chyba 14 dni, które przysługuje na zwrot liczy się od daty dostarczenia paczki...? (Zamówienie przyszło w poprzedni poniedziałek)
mardy bum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 05:46   #1338
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez mardy bum Pokaż wiadomość
A czy zamawiałyście kiedyś ze strony nbielizna.pl? Zamówiłam Alles 70G, mierzyłam w sklepie ich inny model i leżał idealnie w tym rozmiarze, ale niestety- ten który zamówiłam ma za małe miseczki i muszę zwrócić. Dziś minęły dwa tygodnie od złożenia zamówienia, ale chyba 14 dni, które przysługuje na zwrot liczy się od daty dostarczenia paczki...? (Zamówienie przyszło w poprzedni poniedziałek)
Tak.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 20:43   #1339
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez RastaGirl89 Pokaż wiadomość
No to muszę w takim razie popróbować jeszcze... Ten nowy Cleo też już dzisiaj mnie uciskał, myślę, że muszę spróbować go zakładać wyżej, ale trochę mi nie wychodzi
Chodzi Ci o Gorteks? Ja miałam 2 z tej firmy jak jeszcze łapałam się w ich rozmiarówkę i z tego co pamiętam to szybko się rozciągnęły...
Tak, tak... Gorteks, ot literówka, to mówisz że się szybko rozciągaja? A na początku są mocno ciasne czy takie akurat? Bo ja chyba zazwyczaj trafiałam na dość ciasne modele z początku a po ok. 2-3 tyg. jakos dochodziły do ładu, coć na początku były bardzo ciasne (i nie chodzi mi tu o tę firmę Gorteks tylko wcześniejsze różne moja zakupy biustonoszowe - swego czasu w Reserved mieli idealne modele i rozmiary dla mnie ale już nie maja ;/)
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-23, 21:37   #1340
RastaGirl89
Rozeznanie
 
Avatar RastaGirl89
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 999
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Tak, tak... Gorteks, ot literówka, to mówisz że się szybko rozciągaja? A na początku są mocno ciasne czy takie akurat? Bo ja chyba zazwyczaj trafiałam na dość ciasne modele z początku a po ok. 2-3 tyg. jakos dochodziły do ładu, coć na początku były bardzo ciasne (i nie chodzi mi tu o tę firmę Gorteks tylko wcześniejsze różne moja zakupy biustonoszowe - swego czasu w Reserved mieli idealne modele i rozmiary dla mnie ale już nie maja ;/)
No właśnie z tego co pamiętam to nie były zbyt ścisłe od początku. A po jakimś czasie do wyrzucenia. Ale to było już parę lat temu, więc może coś się zmieniło... A teraz mi się przypomniało, że mam do tej pory jeden usztywniany jeszcze od nich i on był okej (ale już jest za mały). Te, które mi się tak rozciągnęły to były takie półusztywniane na całej miseczce. Teraz weszłam na ich stronę i widzę, że już takich modeli nie mają, więc może nie sugeruj się moimi doświadczeniami No i widzę, że poszerzyli rozmiarówkę do J, to może nawet ja im dam drugą szansę

edit: alee słabizna, z J jeden model ;/

Edytowane przez RastaGirl89
Czas edycji: 2016-02-23 o 21:40
RastaGirl89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 11:55   #1341
dk98
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 3
Dot.: Koronkowy stanik

a zobaczcie tu jakie są <ciach_reklam a>
Ja sobie tu zamawiam i jestem zadowolona
Koleżanka mi poleciła tą stronę bo ona też zamawia ;p
Powiem wam że zaufana strona i wysyłka do max 3 dni
POLECAM !

Edytowane przez mal00nie
Czas edycji: 2016-02-24 o 12:01
dk98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 13:06   #1342
dk98
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 3
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

a ja nosze biustonosze Triumpha
Są wygodne, dopasowane, druty nie wychodzą naprawde jestem zadowolona ;p
I nawet nie muszę wychodzić z domu żeby je kupić ]
Bo kupuję je na stronie internetowej<ciach_reklam a>
Zaufana strona ,przesyłka do max 3 dni
POLECAM

Edytowane przez mal00nie
Czas edycji: 2016-02-24 o 13:26
dk98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 17:15   #1343
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez RastaGirl89 Pokaż wiadomość
No właśnie z tego co pamiętam to nie były zbyt ścisłe od początku. A po jakimś czasie do wyrzucenia. Ale to było już parę lat temu, więc może coś się zmieniło... A teraz mi się przypomniało, że mam do tej pory jeden usztywniany jeszcze od nich i on był okej (ale już jest za mały). Te, które mi się tak rozciągnęły to były takie półusztywniane na całej miseczce. Teraz weszłam na ich stronę i widzę, że już takich modeli nie mają, więc może nie sugeruj się moimi doświadczeniami No i widzę, że poszerzyli rozmiarówkę do J, to może nawet ja im dam drugą szansę

edit: alee słabizna, z J jeden model ;/
Wiesz może się poprawili, ale jak nie mają twojego rozmiaru to nawet szansy na sprawdzenie nie ma... a tak by the way - niezły bufet skoro miseczka J , a ja myślałam że moje D lub DD (czasem E - w zależności od debilnej rozmiarówki) to sporo
No cóż ryzyk fizyk... trzeba bedzie spróbować, najwyżej bede wymieniać na mniejsze obwody a wieksze miseczki
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 18:17   #1344
merci_34
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Czasem warto skorzystać z pomocy brafitterki.
Ja lubię na co dzień czuć się swobodnie i od jakiegoś czasu najcześciej noszę sportowy stanik<ciach_reklama> Chyba, że jakieś wielkie wyjście się szykuje, wtedy wkładam coś bardziej eleganckiego. ;-)

Edytowane przez mal00nie
Czas edycji: 2016-02-29 o 19:18
merci_34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-01, 19:16   #1345
MyNameIsSophie
Rozeznanie
 
Avatar MyNameIsSophie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 617
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez MyNameIsSophie Pokaż wiadomość
Ja mam takie pytanie, może ktoś będzie w stanie mi doradzić?
Schudłam ostatnio i noszę szalenie za duże 75F (różnych marek), bo nic innego nie mam. Kupiłam sobie (polegając na wymiarach) z Esotiq taki klasyczny fason 70E i robi mi się buła nad miską aka miska jest ewidentnie za mała, widać, że 70F byłoby idealne. Niestety nie mam możliwości przymierzenia w sklepie, a chcę zamówić biustonosze Freya i Panache. Wg tabeli rozmiarów znów wychodzi mi 70E. Pytanie - brać 70E zgodnie z wymiarami, czy po doświadczeniu z Esotiq celować raczej w 70F? Dodam, że to takie klasyczne dosyć modele (choć jeden longline mi się marzy), takie gładkie, usztywniane, bez żadnych wypychaczy, gąbek w środku (jeśli komuś by to coś mówiło z panache np. panache cleo juna).
Ktoś coś doradzi?
Cytat:
Napisane przez paulina.t11 Pokaż wiadomość
Nie jestem specjalistką, ale wydaje mi się, że Esotiq ma trochę zaniżoną rozmiarówkę. Kupiłam ostatnio biustonosz z Dalii, rozmiar 65F jest idealny, a w Esotiq mam 65G.
Może komuś się jeszcze przyda info - kupiłam w końcu wg wymiarów i rozmiar jak najbardziej dobry.
Z drugiej strony, to są marki brytyjskie i na metce jest rozmiar faktycznie 70E(32E) brytyjskie, ale już EU 70F.

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Przy okazji dopytam jeszcze - czy któraś z Was miała styczność z biustonoszami firmy Lemax? I czy wiecie gdzie można je kupić online?
MyNameIsSophie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 17:51   #1346
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 916
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Hej wszystkim
Prosiłabym o małą pomoc - czy ktoś z Was wie gdzie można kupić biustonosze Nessa online, bądź stacjonarnie w Katowicach (oprócz sklepu MIG)?
Szukam na necie i nie mogę znaleźć interesujących mnie modeli i na All też ich nie ma.
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 21:42   #1347
eldzik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 4
Dot.: Koronkowy stanik

Stanik bardzo fajny. Gdzie taki znaleźć nie mam pojęcia, ale chętnie się dowiem jeżeli ktoś wie
Też ten stanik może dobrze wyglądać na takeij ciemnej karnacji prawda? Na takiej 'słowiańskiej' to będzie inaczej wyglądać

Edytowane przez eldzik
Czas edycji: 2016-03-03 o 08:16
eldzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 14:51   #1348
moniakbcn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 13
Dot.: Koronkowy stanik

sliczny
moniakbcn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 18:40   #1349
arbuz30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 46
Które firmy produkują rozciągliwe staniki

Chodzi mi oczywiście o rozciągliwy obwód, a rozmiar też niezbyt typowy - 80A. Bardzo proszę tylko o konkretne odpowiedzi osób zorientowanych w temacie, bez prób "nawracania" na inne rozmiary itd.
arbuz30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-05, 18:30   #1350
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Które firmy produkują rozciągliwe staniki

Cytat:
Napisane przez arbuz30 Pokaż wiadomość
Chodzi mi oczywiście o rozciągliwy obwód, a rozmiar też niezbyt typowy - 80A. Bardzo proszę tylko o konkretne odpowiedzi osób zorientowanych w temacie, bez prób "nawracania" na inne rozmiary itd.
Ale rozciągliwy chyba nie w sensie, że się rozciąga z czasem?

Z dobrych marek to przychodzi mi na myśl Ewa Michalak, ale nie wiem jakie są obwody, i Gossard, tylko Gossard jest angielski więc najlepiej sprawdzić rozmiar w ich tabelce przed kupnem.

Można by też w Marks & Spencer sprawdzić.

Oprócz tego jest jeszcze sporo firm, ale ich nie znam, poza tym ceny też bywają różne.

BTW rozmiar jak rozmiar, nie tyle nietypowy, co na ogół kobiety noszące ten rozmiar nie mają większego problemu z zakupem biustonosza w dowolnym sklepie, więc się rzadziej udzielają w brafitterskich tematach.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej

Edytowane przez Wampierz
Czas edycji: 2016-03-05 o 18:32
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-18 21:17:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:14.